www.warhouse.pl

Komentarze -13-15 maja

Moderator: LechiaCHWM

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Komentarze -13-15 maja

Post autor: kemot79 » 20.05.2016, 12:53

juz wakacje się zaczeły? Wisła właśnie cipowatym filmikiem odwróciła uwagę od tematu derbów w Tarnowie i ich powalającej liczbie i ciszy na mieście.

Na każdym wyjeździe i w każdej ekipie jest taka grupka. Rzucanie majonezem - wolę mieć ujebane spodnie niż dostać cegłówkę w łeb- dostałem na meczu z zajebiście "honorową" ekipą.

Ciśnienie w Krakowie jest ogromne- nie wiem znawcy czy zauwazyliście jak z drugiej strony co chwila coś leci

Fakt filmik śmieszny wpadka ogromna - ujebał tym majonezem z 10 osób ;)

Ale wyciąganie z tych filmików jakicholwiek wniosków to już nawet żałosne nie jest



bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze -13-15 maja

Post autor: bnm » 20.05.2016, 23:58

kemot79 pisze:juz wakacje się zaczeły? Wisła właśnie cipowatym filmikiem odwróciła uwagę od tematu derbów w Tarnowie i ich powalającej liczbie i ciszy na mieście.

Na każdym wyjeździe i w każdej ekipie jest taka grupka. Rzucanie majonezem - wolę mieć ujebane spodnie niż dostać cegłówkę w łeb- dostałem na meczu z zajebiście "honorową" ekipą.

Ciśnienie w Krakowie jest ogromne- nie wiem znawcy czy zauwazyliście jak z drugiej strony co chwila coś leci

Fakt filmik śmieszny wpadka ogromna - ujebał tym majonezem z 10 osób ;)

Ale wyciąganie z tych filmików jakicholwiek wniosków to już nawet żałosne nie jest
Wisły 150 na derbach Tarnowa według oficjalnej relacji Unii.


Co do ciszy na mieście to ponoć cracovia jechała tam w "poszukiwaniu atrakcji" a nie zrobili nic.


I co teraz, głupio Ci kemot? Powinno.

"W każdej ekipie jest taka grupka" - Pokaz mi przykłady tych innych stadionów, na cracovii co drugi mecz jest napinka, czasem zwykli napinacze osiedlowi, a czasem osoby z głównej ekipy - i jak dla ciebie to jest normalne to współczuje.

RSD
Posty: 215
Rejestracja: 25.11.2009, 23:28
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Komentarze -13-15 maja

Post autor: RSD » 21.05.2016, 00:00

Widzę, że komentarzy odnośnie majonezu przynajmniej kilkanaście. Szkoda, że gremium kibice.net nie zwróciło uwagi na inne aspekty meczu Pasy-Lechia. Tak czy siak Cracovia zaprezentowała się bardzo dobrze. Mało kto wykorzystuje trybunę prostą do racowiska. A racowisko na KSC przypomniało stare, zajebiste czasy, gdzie race z płotu odpalało się na legalu i jest to bardziej efektowne niż udana kartoniada. Dodatkowo bardzo dobra sektorówka. Chcąc nie chcąc na Cracovii widać znaczą poprawę w temacie ultras i już teraz można śmiało powiedzieć, że potrafią się pokazać.

Widać też na Motorze spore zainteresowanie. Młyn bardzo ładnie wypełniony i oby Motor awansował do II ligi bo zdecydowanie na to zasługują i warto byłoby ich zobaczyć podczas dalszych wypraw w Polskę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości