www.warhouse.pl

Komentarze 27-29 listopada

Moderator: LechiaCHWM

ponadwami
Posty: 70
Rejestracja: 14.11.2014, 16:24

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: ponadwami » 28.11.2015, 22:39

Coś chyba powoli mija moda na Śląsk i z tego ich mocno rozdmuchanego balonika samouwielbienia coraz szybciej uchodzi powietrze. Pogoni na oko więcej niż Śląska w młynie. Ostatnimi czasy nawet Romek Andersen przyznaję, że jest tragedia i nie sądzi, żeby się coś poprawiło, zapewne młyn ten będzie nabity na derbach z Zagłębiem, których ich zdaniem nie ma, totalne 0 ciśnienia :D.



duplikat
Posty: 51
Rejestracja: 18.11.2014, 21:42

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: duplikat » 29.11.2015, 00:33

ponadwami pisze:Coś chyba powoli mija moda na Śląsk i z tego ich mocno rozdmuchanego balonika samouwielbienia coraz szybciej uchodzi powietrze. Pogoni na oko więcej niż Śląska w młynie. Ostatnimi czasy nawet Romek Andersen przyznaję, że jest tragedia i nie sądzi, żeby się coś poprawiło, zapewne młyn ten będzie nabity na derbach z Zagłębiem, których ich zdaniem nie ma, totalne 0 ciśnienia :D.
Najważniejsze ze wyjazdy wychodzą w solidnej bandzie!

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Czytelnik1979 » 29.11.2015, 01:52

ponadwami pisze:Coś chyba powoli mija moda na Śląsk i z tego ich mocno rozdmuchanego balonika samouwielbienia coraz szybciej uchodzi powietrze. Pogoni na oko więcej niż Śląska w młynie. Ostatnimi czasy nawet Romek Andersen przyznaję, że jest tragedia i nie sądzi, żeby się coś poprawiło, zapewne młyn ten będzie nabity na derbach z Zagłębiem, których ich zdaniem nie ma, totalne 0 ciśnienia :D.
Pogoni we Wrocławiu +/- pięć stówek, określą się sami jak wrócą i możesz wierzyć lub nie ale w młynie Śląska było więcej niż 500 osób co jest słabo widoczne bo obiekt jest duży. Widzę że jesteś z Lubina więc zajmij się może waszą liczbą w Kielcach a nie Śląskiem. A co do Romka - to właśnie on zaprojektował PIERWSZĄ na Polskich stadionach oprawę o Żołnierzach Wyklętych (rok 2010) i to właśnie ów Romek przedstawił na swojej stronie całą historię Żołnierzy Wyklętych - reszta kraju podchwyciła temat dopiero po pewnym czasie ale to właśnie Wrocław i Romek jako pierwsi nagłośnili temat. Oprócz tego napisał trzy książki. Boli cię ten Romek ale to chyba dlatego że macie kompleks wrocławski a co jest najśmieszniejsze to sami robicie grafy Żołnierzy Wyklętych a gdyby nie Romek to byście w Lubinie nie wiedzieli kim oni byli, a nawet nie wiedzieli byście nawet o ich istnieniu.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: jebaka_ » 29.11.2015, 02:56

Czytelnik1979 pisze:
ponadwami pisze:Coś chyba powoli mija moda na Śląsk i z tego ich mocno rozdmuchanego balonika samouwielbienia coraz szybciej uchodzi powietrze. Pogoni na oko więcej niż Śląska w młynie. Ostatnimi czasy nawet Romek Andersen przyznaję, że jest tragedia i nie sądzi, żeby się coś poprawiło, zapewne młyn ten będzie nabity na derbach z Zagłębiem, których ich zdaniem nie ma, totalne 0 ciśnienia :D.
Pogoni we Wrocławiu +/- pięć stówek, określą się sami jak wrócą i możesz wierzyć lub nie ale w młynie Śląska było więcej niż 500 osób co jest słabo widoczne bo obiekt jest duży. Widzę że jesteś z Lubina więc zajmij się może waszą liczbą w Kielcach a nie Śląskiem. A co do Romka - to właśnie on zaprojektował PIERWSZĄ na Polskich stadionach oprawę o Żołnierzach Wyklętych (rok 2010) i to właśnie ów Romek przedstawił na swojej stronie całą historię Żołnierzy Wyklętych - reszta kraju podchwyciła temat dopiero po pewnym czasie ale to właśnie Wrocław i Romek jako pierwsi nagłośnili temat. Oprócz tego napisał trzy książki. Boli cię ten Romek ale to chyba dlatego że macie kompleks wrocławski a co jest najśmieszniejsze to sami robicie grafy Żołnierzy Wyklętych a gdyby nie Romek to byście w Lubinie nie wiedzieli kim oni byli, a nawet nie wiedzieli byście nawet o ich istnieniu.
Z góry sorry za trochę off topic.
Mam jednak pytanko - jaką ma pojemność cały ten sektor za bramką, gdzie jest młyn Śląska? Zakładam, że kilka tysięcy, ale może ktoś bardziej zorientowany doprecyzować? Z góry dzięki.
Ogólnie rzecz biorąc, stadion we Wrocku jest najbardziej przestrzelonym ze wszystkich po euro 2012. Tam nawet kilkanaście tysięcy ludzi wygląda biednie, a aktualnie (dzisiaj 5,5 tys.) to wiadomo... Ale pewnie nawet nie ma dyskusji nad przenosinami na Oporowską (to technicznie byłoby w ogóle możliwe?), bo i tak Śląsk przede wszystkim ożywia ten stadion. Kiedyś tam Linkin Park występował z tego co kojarzę, ale generalnie to nie wiem czy poza Śląskiem tam się coś dzieje. Ktoś wie ile kosztuje utrzymanie tego stadionu rocznie? No i ile ma przychodów?
Poznań też miał kiedyś problemy z rentownością stadionu, nawet śluby tam można było organizować czy coś w tym stylu. Nie wiem czy to się poprawiło, ale przynajmniej frekwencje na meczach są dobre jak na nasze warunki.
Narodowy sobie radzi dobrze, ale w Gdańsku chyba też średnio, bo w porywach pół stadionu udaje się zapełnić.
Pamiętam w 98 r. jak byłem w Paryżu i przejeżdżałem obok stadionu Saint Denis to z zewnątrz patrząc, był taki środkowy pas restauracji podświetlony i w każdej z nich coś się działo. A to był normalny dzień w tygodniu, chyba wtorek. W tamtym czasie nie do pomyślenia dla mnie było, żeby ktoś mógł siedzieć w knajpie/restauracji na stadionie NIE w dniu meczu:-) ale taki moloch musi na siebie zarobić w końcu.

No i zmieniając trochę temat, poluzujcie wszyscy z tym Ruchem w Gliwicach. Przecież każdy wie, że mieli rzut beretem i tak naprawdę bez większych problemów mogli nabyć bilety, ale jednak wzięli się i przyjechali w ponad 3 tysiące jak się określają i naprawdę nie wypada się do tej liczby przypierdalać. A pitolenie "ilu ich mogłoby być gdyby była możliwość"(zwolennicy Ruchu) albo z drugiej strony "czemu ich było tylko tylu"(przeciwnicy) jest onetowe.
Swoją drogą, taka ciekawostka - moim zdaniem Piast na tym nowym stadionie największy młyn miał na meczu o awans z nami (Zawisza) jeszcze w I lidze, kiedy praktycznie cały sektor za bramką był wypełniony. Nie kojarzę derbów z Górnikiem, ale chyba nie było pełno, a z Ruchem teraz to już na pewno nie było. Ktoś z Piasta potwierdzi?
Pozdrówka i bez spiny.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Bączyński » 29.11.2015, 09:45

Po pierwsze niech na temat Śląska nie wypowiada się kolega z ekipy co pojechała na swoj wyjazd w 27 osob.Troche siara.

A co do naszej trybuny gdzie jest młyn,to może ona pomieścić 12 000 ludzi-najwiecej z wszystkich ligowych stadionow w Polsce.Na dodatek trybuna jest jednopoziomowa i ludzie rozłażą sie po całej.
Niestety przez pierdolone euro2012 dostaliśmy stadion zupełnie nie na polskie realia,dla przykładu można napisać,że taka firma jak Juventus swoj nowy stadion ma mniejszy o kilka tysiecy od wrocławskiego.Parodia.

jestempolakiem
Posty: 41
Rejestracja: 24.01.2010, 17:02

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: jestempolakiem » 29.11.2015, 11:12

Witam , Legia wywiesiła transparent napisany cyrylicą , wie ktoś czego dotyczy ?

Emigrant_85
Posty: 174
Rejestracja: 12.06.2010, 22:48

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Emigrant_85 » 29.11.2015, 11:22

GieKSa wchodzi na Zaglebie Sosnowiec czy zakaz?

dzs
Posty: 14
Rejestracja: 08.05.2011, 11:52

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: dzs » 29.11.2015, 11:35

Wojewoda zamknął sektor gości na mecz z GKS-em.

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: ;) » 29.11.2015, 11:40

jestempolakiem pisze:Witam , Legia wywiesiła transparent napisany cyrylicą , wie ktoś czego dotyczy ?
Jagoda żiwisz (Jagoda żyjesz). Odnośnie chłopaka ze Zvezdy zabitego przez Turków, bodaj Galatę, nie pamiętam, w każdym razie jakoś w tym roku po meczu kosza.

ponadwami
Posty: 70
Rejestracja: 14.11.2014, 16:24

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: ponadwami » 29.11.2015, 14:20

Bączyński pisze:Po pierwsze niech na temat Śląska nie wypowiada się kolega z ekipy co pojechała na swoj wyjazd w 27 osob.Troche siara.

A co do naszej trybuny gdzie jest młyn,to może ona pomieścić 12 000 ludzi-najwiecej z wszystkich ligowych stadionow w Polsce.Na dodatek trybuna jest jednopoziomowa i ludzie rozłażą sie po całej.
Niestety przez pierdolone euro2012 dostaliśmy stadion zupełnie nie na polskie realia,dla przykładu można napisać,że taka firma jak Juventus swoj nowy stadion ma mniejszy o kilka tysiecy od wrocławskiego.Parodia.
Siara siarą, tyle że was u siebie było o jakieś 500 osób więcej niż nas na tym nieudanym wyjeździe. Także takie podjazdy zachowaj dla ziomeczków, już się zaczynają tłumaczenia, że stadion be, zawsze znajdziecie jakąś wymóweczkę :).

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Jaworznianin_123 » 29.11.2015, 14:37

Pytanie do kogoś z Zagłebia na h** wieszacie fane Jaworzno jak was w Jaworznie jest kilka? To tak jak my bysmy sobie zrobili fane Chorzów choć pewnie jest nas więcej niż was w Jaworznie. Wkurwia mnie to już że każdy sobie robi W Jaworznie fane a h*** znaczy w tym mieście

Racoholik
Posty: 79
Rejestracja: 02.09.2012, 17:37

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Racoholik » 29.11.2015, 14:44

Jaworznianin_123 pisze:Pytanie do kogoś z Zagłebia na h** wieszacie fane Jaworzno jak was w Jaworznie jest kilka? To tak jak my bysmy sobie zrobili fane Chorzów choć pewnie jest nas więcej niż was w Jaworznie. Wkurwia mnie to już że każdy sobie robi W Jaworznie fane a h*** znaczy w tym mieście
Jak ich tak mało jest to czemu ich nie wyłapiecie tylko sie spinacie na forum chuligani? :)
Obrazek

zkiw
Posty: 19
Rejestracja: 24.09.2009, 18:10

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: zkiw » 29.11.2015, 14:44

spodobał mi się gest ZS na początku spotkania. pierwsza przyśpiewka a mianowicie "Piłka nożna dla Kibiców" związane z decyzją wojewody

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Jaworznianin_123 » 29.11.2015, 14:46

Racoholik pisze:
Jaworznianin_123 pisze:Pytanie do kogoś z Zagłebia na h** wieszacie fane Jaworzno jak was w Jaworznie jest kilka? To tak jak my bysmy sobie zrobili fane Chorzów choć pewnie jest nas więcej niż was w Jaworznie. Wkurwia mnie to już że każdy sobie robi W Jaworznie fane a h*** znaczy w tym mieście
Jak ich tak mało jest to czemu ich nie wyłapiecie tylko sie spinacie na forum chuligani? :)
Ducha ciężko złapać

sdrcw
Posty: 38
Rejestracja: 05.09.2010, 11:17

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: sdrcw » 29.11.2015, 14:53

Jaworznianin_123 pisze:
Racoholik pisze:
Jaworznianin_123 pisze:Pytanie do kogoś z Zagłebia na h** wieszacie fane Jaworzno jak was w Jaworznie jest kilka? To tak jak my bysmy sobie zrobili fane Chorzów choć pewnie jest nas więcej niż was w Jaworznie. Wkurwia mnie to już że każdy sobie robi W Jaworznie fane a h*** znaczy w tym mieście
Jak ich tak mało jest to czemu ich nie wyłapiecie tylko sie spinacie na forum chuligani? :)
Ducha ciężko złapać
Jedynym duchem jesteś TY siedząc i żaląc sie tutaj na forum.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Jaworznianin_123 » 29.11.2015, 14:57

Nie żale tylko wkurwiam że każdy sobie gębe moim miastem wyciera.Niech ci co to wywieszają jebną się w łeb z dwa razy

sdrcw
Posty: 38
Rejestracja: 05.09.2010, 11:17

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: sdrcw » 29.11.2015, 15:19

Jaworznianin_123 pisze:Pytanie do kogoś z Zagłebia na h** wieszacie fane Jaworzno jak was w Jaworznie jest kilka? To tak jak my bysmy sobie zrobili fane Chorzów choć pewnie jest nas więcej niż was w Jaworznie. Wkurwia mnie to już że każdy sobie robi W Jaworznie fane a h*** znaczy w tym mieście
hmm luknąłem Twój post z 2013r :

"Wisła Ruch i Gieksa to są główne FC w Jaworznie mniejsze FC można zaliczyć Pogoń Szczecin Zagłębie S. noi warto dodać miejscową Szczakowianke która na Jaworznie w ostatnich latach mniej znaczy niż jak to było kilka lat temu gdzie młyn sięgał nawet do 180/250 osób czy nawet derby do 300 sztuk. Jeśli..."

2 Lata temu wymieniasz ich jako FC i dobrze zdajesz sobie sprawę że są w Jaworznie i nagle teraz pytasz o ich fane ?

hmm

jemkotlety
Posty: 243
Rejestracja: 29.10.2010, 19:55

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: jemkotlety » 29.11.2015, 15:59

ODNOŚNIE OPRAWY GTS :)
Obrazek

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: obiektywnyFAN » 29.11.2015, 17:52

Pomysłowa ta oprawa Lechii.

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: bnm » 29.11.2015, 18:19

Jak już napisałem w innym temacie:


"Zacznijmy od tego że nie jest to żadna rozkminka bo gdy to wrzuciliście na neta trans już był na płocie."


Ale gratki za szybką akcje po otrzymaniu smsa ze stadionu od psiapsiółek :) .

szobiszowicefanatic
Posty: 185
Rejestracja: 11.01.2010, 19:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: szobiszowicefanatic » 29.11.2015, 18:23

jebaka_ pisze:
Czytelnik1979 pisze:
ponadwami pisze:Coś chyba powoli mija moda na Śląsk i z tego ich mocno rozdmuchanego balonika samouwielbienia coraz szybciej uchodzi powietrze. Pogoni na oko więcej niż Śląska w młynie. Ostatnimi czasy nawet Romek Andersen przyznaję, że jest tragedia i nie sądzi, żeby się coś poprawiło, zapewne młyn ten będzie nabity na derbach z Zagłębiem, których ich zdaniem nie ma, totalne 0 ciśnienia :D.
Pogoni we Wrocławiu +/- pięć stówek, określą się sami jak wrócą i możesz wierzyć lub nie ale w młynie Śląska było więcej niż 500 osób co jest słabo widoczne bo obiekt jest duży. Widzę że jesteś z Lubina więc zajmij się może waszą liczbą w Kielcach a nie Śląskiem. A co do Romka - to właśnie on zaprojektował PIERWSZĄ na Polskich stadionach oprawę o Żołnierzach Wyklętych (rok 2010) i to właśnie ów Romek przedstawił na swojej stronie całą historię Żołnierzy Wyklętych - reszta kraju podchwyciła temat dopiero po pewnym czasie ale to właśnie Wrocław i Romek jako pierwsi nagłośnili temat. Oprócz tego napisał trzy książki. Boli cię ten Romek ale to chyba dlatego że macie kompleks wrocławski a co jest najśmieszniejsze to sami robicie grafy Żołnierzy Wyklętych a gdyby nie Romek to byście w Lubinie nie wiedzieli kim oni byli, a nawet nie wiedzieli byście nawet o ich istnieniu.
Z góry sorry za trochę off topic.
Mam jednak pytanko - jaką ma pojemność cały ten sektor za bramką, gdzie jest młyn Śląska? Zakładam, że kilka tysięcy, ale może ktoś bardziej zorientowany doprecyzować? Z góry dzięki.
Ogólnie rzecz biorąc, stadion we Wrocku jest najbardziej przestrzelonym ze wszystkich po euro 2012. Tam nawet kilkanaście tysięcy ludzi wygląda biednie, a aktualnie (dzisiaj 5,5 tys.) to wiadomo... Ale pewnie nawet nie ma dyskusji nad przenosinami na Oporowską (to technicznie byłoby w ogóle możliwe?), bo i tak Śląsk przede wszystkim ożywia ten stadion. Kiedyś tam Linkin Park występował z tego co kojarzę, ale generalnie to nie wiem czy poza Śląskiem tam się coś dzieje. Ktoś wie ile kosztuje utrzymanie tego stadionu rocznie? No i ile ma przychodów?
Poznań też miał kiedyś problemy z rentownością stadionu, nawet śluby tam można było organizować czy coś w tym stylu. Nie wiem czy to się poprawiło, ale przynajmniej frekwencje na meczach są dobre jak na nasze warunki.
Narodowy sobie radzi dobrze, ale w Gdańsku chyba też średnio, bo w porywach pół stadionu udaje się zapełnić.
Pamiętam w 98 r. jak byłem w Paryżu i przejeżdżałem obok stadionu Saint Denis to z zewnątrz patrząc, był taki środkowy pas restauracji podświetlony i w każdej z nich coś się działo. A to był normalny dzień w tygodniu, chyba wtorek. W tamtym czasie nie do pomyślenia dla mnie było, żeby ktoś mógł siedzieć w knajpie/restauracji na stadionie NIE w dniu meczu:-) ale taki moloch musi na siebie zarobić w końcu.

No i zmieniając trochę temat, poluzujcie wszyscy z tym Ruchem w Gliwicach. Przecież każdy wie, że mieli rzut beretem i tak naprawdę bez większych problemów mogli nabyć bilety, ale jednak wzięli się i przyjechali w ponad 3 tysiące jak się określają i naprawdę nie wypada się do tej liczby przypierdalać. A pitolenie "ilu ich mogłoby być gdyby była możliwość"(zwolennicy Ruchu) albo z drugiej strony "czemu ich było tylko tylu"(przeciwnicy) jest onetowe.
Swoją drogą, taka ciekawostka - moim zdaniem Piast na tym nowym stadionie największy młyn miał na meczu o awans z nami (Zawisza) jeszcze w I lidze, kiedy praktycznie cały sektor za bramką był wypełniony. Nie kojarzę derbów z Górnikiem, ale chyba nie było pełno, a z Ruchem teraz to już na pewno nie było. Ktoś z Piasta potwierdzi?
Pozdrówka i bez spiny.
Masz trochę racji. My walcząc o ekstraklase kilka lat temu mieliśmy lepsze liczby w młynie niz teraz(GKS Katowice, Zawisza Bydgoszcz) ale równie konkretnie nabity młyn był na praktycznie wszystkich derbach z Górnikiem Zabrze podobnie jak na ostatnim mecz z Wisłą Kraków. Oczywiście rekordowa frekwencja była na meczu otwarcia z płocką Wisłą.
Teraz na meczu z Ruchem do pełnego młyna trochę brakowało to trzeba przyznać ale doping był na dość wysokim poziomie patrząc na to jak dobra wokalnie ekipa przyjechała na nasz stadion.

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: S.J. » 29.11.2015, 18:49

Czy mi się wydaje czy na sektorze gdzie młyn ma Wisła Kraków były jakieś remonty ?Mam wrażenie ,że flagi jakoś wyżej wiszą :)

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: arleska » 29.11.2015, 18:56

bnm pisze:Jak już napisałem w innym temacie:


"Zacznijmy od tego że nie jest to żadna rozkminka bo gdy to wrzuciliście na neta trans już był na płocie."


Ale gratki za szybką akcje po otrzymaniu smsa ze stadionu od psiapsiółek :) .



Zdjęcie napisu na murze robione w dzień co widać,a mecz zaczynał się gdy ponad 2 godziny było ciemno,a więc zarzuty, że zobaczyli trans i zrobili napis jest bzdurą

Marceli
Posty: 430
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Marceli » 29.11.2015, 18:58

Lecha z Arka na sektorze w Gdansku - 837 osob.
Za Lechem przemierzamy cały świat...

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: bnm » 29.11.2015, 19:05

arleska pisze:
bnm pisze:Jak już napisałem w innym temacie:


"Zacznijmy od tego że nie jest to żadna rozkminka bo gdy to wrzuciliście na neta trans już był na płocie."


Ale gratki za szybką akcje po otrzymaniu smsa ze stadionu od psiapsiółek :) .



Zdjęcie napisu na murze robione w dzień co widać,a mecz zaczynał się gdy ponad 2 godziny było ciemno,a więc zarzuty, że zobaczyli trans i zrobili napis jest bzdurą
Oczywiście że zobaczyli trans, tutaj nie ma nawet dyskusji tym bardziej że trans już był na stadionie gdy to zdjęcie było robione. Na szybciocha po dostaniu info ze stadionu kredkami przepisali to co było na transie, nie mając żadnej wiedzy na temat samej oprawy.

ultras.pl
Posty: 109
Rejestracja: 24.09.2014, 19:24

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: ultras.pl » 29.11.2015, 19:38

Legia w sektorze gospodarzy tradycyjnie ze wsparciem miejscowego BKSu.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=50Mq5rgjjZE[/youtube]

Po słabym jak na rywala meczu rozmowa dyscyplinująca z piłkarzami
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mMX3-P46v-M[/youtube]

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Jaworznianin_123 » 29.11.2015, 21:19

sdrcw pisze:
Jaworznianin_123 pisze:Pytanie do kogoś z Zagłebia na h** wieszacie fane Jaworzno jak was w Jaworznie jest kilka? To tak jak my bysmy sobie zrobili fane Chorzów choć pewnie jest nas więcej niż was w Jaworznie. Wkurwia mnie to już że każdy sobie robi W Jaworznie fane a h*** znaczy w tym mieście
hmm luknąłem Twój post z 2013r :

"Wisła Ruch i Gieksa to są główne FC w Jaworznie mniejsze FC można zaliczyć Pogoń Szczecin Zagłębie S. noi warto dodać miejscową Szczakowianke która na Jaworznie w ostatnich latach mniej znaczy niż jak to było kilka lat temu gdzie młyn sięgał nawet do 180/250 osób czy nawet derby do 300 sztuk. Jeśli..."

2 Lata temu wymieniasz ich jako FC i dobrze zdajesz sobie sprawę że są w Jaworznie i nagle teraz pytasz o ich fane ?

hmm
Ja to pisalem?:

kibic j-no pisze:
Wisła Ruch i Gieksa to są główne FC w Jaworznie mniejsze FC można zaliczyć Pogoń Szczecin Zagłębie S. noi warto dodać miejscową Szczakowianke która na Jaworznie w ostatnich latach mniej znaczy niż jak to było kilka lat temu gdzie młyn sięgał nawet do 180/250 osób czy nawet derby do 300 sztuk. Jeśli chodzi o Giekse w Jaworznie to jest ich mniej niż za czasów IV i III ligi ale też dlatego , że duża ilość ich sprzedała się na komendzie i robią to nadal Ale uważają się nadal za tych , którzy panują w Jaworznie co jest śmieszne bo Ruch Jaworznicki ich rezerwowym składem połyka. Wisła w Jaworznie można powiedzieć , że ma spokój, jest ich pojedynczo na każdym osiedlu ale na żadnym z nich nie panują. To tyle ...

https://www.youtube.com/watch?v=MJLlLh5amNQ - Szczakowianka na derbach
https://www.youtube.com/watch?v=w8mE_7O16qc - Jaworznicka Gieksa która się napinała sama ze sobą później spalili wrotki do domu

https://www.youtube.com/watch?v=lPHpOxsh9uE - Garstka Jaworznickiego Ruchu na meczu ze Szczakową

Proszę ten post co wymieniłeś jak widać pisał go kibic j-no ja go cytowałem więc nie siej tu propagandy jak nie umiesz rozumowac to się nie wypowiadaj

-E4-
Posty: 245
Rejestracja: 20.08.2015, 10:32
Lokalizacja: Odra Opole

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: -E4- » 29.11.2015, 21:22

za nami takie grube hity jak Lechia - Lech i derby Krakowa a tutaj cisza czyżby wyjazd Chorzowskich do Gliwic przyćmił te dwa spotkania? :)
Obrazek

PCtsw
Posty: 134
Rejestracja: 06.12.2013, 13:04

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: PCtsw » 29.11.2015, 21:28

jemkotlety pisze:ODNOŚNIE OPRAWY GTS :)
Obrazek
Trans wisiał już kolo 14
Gratulacje za rozkmine

odpowiedz24
Posty: 13
Rejestracja: 11.04.2013, 16:30

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: odpowiedz24 » 29.11.2015, 21:33

ultras.pl pisze:Legia w sektorze gospodarzy tradycyjnie ze wsparciem miejscowego BKSu.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=50Mq5rgjjZE[/youtube]

Po słabym jak na rywala meczu rozmowa dyscyplinująca z piłkarzami
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mMX3-P46v-M[/youtube]

Kogo oni tak cisną od c**** i k****?

stone island
Posty: 84
Rejestracja: 12.03.2007, 19:20

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: stone island » 29.11.2015, 22:45

Dlaczego derby Krakowa bez kibiców gości?Za co kara?Dzięki za odp.

ultras.pl
Posty: 109
Rejestracja: 24.09.2014, 19:24

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: ultras.pl » 29.11.2015, 23:04

stone island pisze:Dlaczego derby Krakowa bez kibiców gości?Za co kara?Dzięki za odp.
Nie jestem pewien ale chyba poszło o ostatnią wizytę i pokaz Cracovii na Reymonta
https://www.youtube.com/watch?v=0n29i7CdS4I

Z piekla rodem
Posty: 1
Rejestracja: 29.11.2015, 22:50

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Z piekla rodem » 29.11.2015, 23:16

Szkoda ze niebiescy nie dopuścili do planowanych w piątek harcow Stomilu i Olimpii po 100 z każdej strony. Podobno koalicjami

reddevil1923
Posty: 46
Rejestracja: 11.09.2009, 22:15

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: reddevil1923 » 30.11.2015, 11:04

Ilu kibiców BKS-u wspomogło Legię?

Łysenko
Posty: 46
Rejestracja: 11.06.2015, 20:35

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Łysenko » 30.11.2015, 12:37

Dlaczego Lechia wczoraj śpiewała Mateusz Możdżeń lub coś bardzo podobnie brzmiącego ?

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: GtWładzię » 30.11.2015, 12:47

"Mateusz Bączek" chodzi o zawodnika, wokół którego jest ostatnio dużo szumu a jako jedyny piłkarz przeszedł z Lechią drogę od serie A

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Ukochane Miasto » 30.11.2015, 15:28

co do oprawy Lechii to naprawdę zajebista sprawa! Z poczuciem humoru-ładnie wykonana-i konkretne przesłanie bez żadnego owijania w bawełenkę :-)

ja mam tylko jedno pytanie- te postacie to wymyślone gęby? Czy to są istniejący "panowie"?

OzS
Posty: 15
Rejestracja: 30.09.2011, 12:10

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: OzS » 30.11.2015, 15:48

Pierwszy to wojewódzki komendant policji, który często kierował pisma do wojewody z prośbą o zamknięcie stadionu.
Trzeci to na pewno sam wojewoda pomorski Rysiu.
A drugi to reprezentant komisji ligi, ale nie wiem czy tu osobiście się komuś dostało.

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: spacerowicz » 30.11.2015, 16:21

GtWładzię pisze:"Mateusz Bączek" chodzi o zawodnika, wokół którego jest ostatnio dużo szumu a jako jedyny piłkarz przeszedł z Lechią drogę od serie A
Można coś więcej na temat tego szumu? Jakoś do mnie nie dotarł.

LordMU
Posty: 18
Rejestracja: 02.04.2015, 00:26

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: LordMU » 30.11.2015, 16:33

reddevil1923 pisze:Ilu kibiców BKS-u wspomogło Legię?
"Wczoraj w ponad 150 osób wspieramy Legię Warszawa w Bielsku, mamy ze sobą 2 flagi "NO ULTRA'98" oraz "SOUTH BOYS'99".W Bielsku tylko BKS!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości