www.warhouse.pl

Komentarze 27-29 listopada

Moderator: LechiaCHWM

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: damarus » 30.11.2015, 17:01

spacerowicz pisze:
GtWładzię pisze:"Mateusz Bączek" chodzi o zawodnika, wokół którego jest ostatnio dużo szumu a jako jedyny piłkarz przeszedł z Lechią drogę od serie A
Można coś więcej na temat tego szumu? Jakoś do mnie nie dotarł.
Bączek: ''Dziś po otrzymaniu oficjalnego pisma z przykrością musze ogłosić że dwa tygodnie temu zostałem przesunięty do drużyny rezerw.'' Tak nasz zarzad traktuje u nas ''Legendy'' ktorzy sa z nami na dobre i zle, a kupuja kolejny szrot na bramke. ''Od A klasy do ekstraklasy''



Trzęsacz
Posty: 148
Rejestracja: 02.01.2013, 15:25

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Trzęsacz » 01.12.2015, 20:05

dziecko armageddonu pisze:Co do tych derbów to mnie zastanawia inna rzecz, podano że na meczu było 8073 widzów, po odliczeniu 3300 Ruchu, wychodzi że Piasta było 4700. Słabo jak na najciekawszy (obok Górnika) mecz u siebie. Do tego Piast jest liderem, czego chcieć więcej?
Z lekkim opóźnieniem odpowiadam ale nie jestem codziennie na tym forum. Sytuacja wyglądała tak, że początkowo klub nie sprzedawał biletów na sektory za bramką, stąd dostępne było te 8 tysięcy. Ruch kupował bilety na naszą prostą ale przenieśli ich w końcu za bramkę. Mimo to, drugi raz biletu na to samo miejsce na prostej nie można było kupić. I dlatego wyglądało to tak, że na stadionie 2k pustych miejsc a ludzie spod kas bez biletów odchodzili.

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Kosa » 01.12.2015, 22:39

Mam nadzieję, że na tych rozmowach OZSK w końcu się ogarnie i pojawi zamiast brać kasę od rządu i będą przy tych rozmowach ich punktować no chyba, że już mają w d**** tą walkę i grzeją się na etatach w tych punktach kibice razem
hihi pisze:
– Decyzja wojewody dolnośląskiego o zamknięciu stadionu jest całkowicie niezrozumiała – mówi Marcin Animucki, Wiceprezes Zarządu Ekstraklasy SA.

– Nie chodzi nawet o to, że po raz pierwszy od ponad roku organa administracji wracają do rozwiązań, które w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy zostały publicznie określone jako totalnie nieskuteczne przez przedstawicieli Rady Ministrów, wojewodów czy wysokich oficerów Policji. Zamykanie sektorów gości czy poszczególnych trybun przez wojewodów ma sens wyłącznie jako środek prewencyjny stosowany w uzasadnionych przypadkach. Natomiast bezrefleksyjne zamykanie całego stadionu stosowane jako sankcja za zachowanie kibiców ultras to nonsens – od tego są piłkarskie organa dyscyplinarne. W trybie pilnym zwrócimy się do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o podjęcie takich działań, które nie dopuszczą do powrotu nonsensownej polityki zamykania stadionów, której stosowanie w latach ubiegłych przez poprzedni rząd nie przyniosło żadnych korzyści.
Co za zakłamane k****, jak wojewoda zamknął stadion to się teraz prują do niego (czują wiatr zmiany) ale te same k**** co kolejke zamykają sektory gości za jedną racę i dają zakazy wyjazdowe i jest ok...

Mam nadzieję, że na tych rozmowach OZSK w końcu się ogarnie i pojawi zamiast brać kasę od rządu i będą przy tych rozmowach ich punktować no chyba, że już mają w d**** tą walkę i grzeją się na etatach w tych punktach kibice razem
OZSK nie bierze i nigdy nie brało pieniędzy od rządu.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

1.9.4.6
Posty: 151
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: 1.9.4.6 » 02.12.2015, 00:16

... Support Your Local Football Team ..

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Kosa » 02.12.2015, 15:07

hihi pisze:A Stowarzyszenia z których składa się OZSK ? :)
Tego nie wiem, bo nie wiem co robi każde z nich. Jakbyś jednak nie wiedział, to rząd ma pieniądze od obywateli, czyli też kibiców. Może niektórzy po prostu biorą, to co należy do nich.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: Czytelnik1979 » 02.12.2015, 16:17

Wczoraj na zakazie w Niecieczy Śląska około 15 osób + 30 z Wisły. Dzięki za wsparcie. Fajny, klimatyczny wyjazd, szkoda wyniku.

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: imperium311 » 02.12.2015, 16:56

Kosa pisze:
hihi pisze:A Stowarzyszenia z których składa się OZSK ? :)
Tego nie wiem, bo nie wiem co robi każde z nich. Jakbyś jednak nie wiedział, to rząd ma pieniądze od obywateli, czyli też kibiców. Może niektórzy po prostu biorą, to co należy do nich.
Świetny argument.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: DFLG » 03.12.2015, 23:41

Ukochane Miasto pisze:co do oprawy Lechii to naprawdę zajebista sprawa! Z poczuciem humoru-ładnie wykonana-i konkretne przesłanie bez żadnego owijania w bawełenkę :-)

ja mam tylko jedno pytanie- te postacie to wymyślone gęby? Czy to są istniejący "panowie"?
Na niedzielnym meczu z Lechem prezentujemy oprawę składająca się z dwóch części.
Na początek nad głowami kibiców na trybunie Zielonej została rozłożona sektorówka "dwunasty zawodnik" w asyście flag na kijach. Całość dopełnił transparent z hasłem: "To zachowanie zwiastuje kłopoty..."
Następnie spod sektorówki wyłania się grupa niezidentyfikowanych miłośników pirotechniki, którzy rozświetlają trybunę całą gamą świecidełek.
W drugiej części prezentacji na płocie ląduje transparent: "... Jurorzy dają najwyższe noty", a z górnej trybuny zostaje spuszczona sektorówka. Zaszczytne miejsce w gronie "ŻULI" zajęli na płótnie od lewej: szef pomorskiej policji Wojciech Sobczak, przewodniczący komisji
ligi Zbigniew Mrowiec, oraz ulubieniec gdańskiej publiki, błazen pomorskiego magistratu - Ryszard Stachurski.
Naszemu niezaszczytnemu gronu towarzyszą nierozłączne atrybuty tego typu posiedzeń czyli tanie napoje wyskokowe oraz niekoniecznie zdobyte w legalny sposób pieniądze. Antybohaterowie naszej oprawy trzymają w rękach tabliczki z ocenami prezentacji: "Zakaz wyjazdowy 10 meczów", "Kara finansowa 30.000zł", "Zamknięcie stadionu 3 mecze".

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w mnniejszym lub większym stopniu pomogli nam w zaprezentowaniu oprawy. Pamiętajcie, że nic nie zrobilibyśmy bez Waszego wsparcia. Nakręcajcie znajomych na mecze, dopingujcie głośno i wspierajcie naszą grupę!
Do zobaczenia na następnych
meczach.

Ultras Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk!

mua2
Posty: 48
Rejestracja: 30.11.2012, 22:19

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: mua2 » 04.12.2015, 23:09

DFLG pisze:
(...)Antybohaterowie naszej oprawy trzymają w rękach tabliczki z ocenami prezentacji: "Zakaz wyjazdowy 10 meczów", "Kara finansowa 30.000zł", "Zamknięcie stadionu 3 mecze".

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w mnniejszym lub większym stopniu pomogli nam w zaprezentowaniu oprawy. Pamiętajcie, że nic nie zrobilibyśmy bez Waszego wsparcia. Nakręcajcie znajomych na mecze, dopingujcie głośno i wspierajcie naszą grupę!
Do zobaczenia na następnych
meczach.

Ultras Lechia Gdańsk
90minut.pl pisze:
Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Lechię Gdańsk kwotą 30 tys. zł za zachowanie kibiców podczas domowego meczu z Lechem Poznań.

Grzywna ma związek z odpaleniem środków pirotechnicznych.
j**** komisję ligi, brawo Lechia
Powyższy post jest moją subiektywną opinią...

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Komentarze 27-29 listopada

Post autor: ZwykłyKibic » 05.12.2015, 12:45

Świetna oprawa Lechii,komisja ligi to złodzieje działający na szkodę Polskiej piłki nożnej.
Stadiony Ekstraklasy świecą pustakami a oni zamykają kolejne stadiony i sektory nie mówiąc już o zakazach wyjazdowych i wygórowanych karach finansowych które trafiają do ich kieszenie.
UEFA MAFIA,KOMISJA LIGI MAFIA!!!
https://www.youtube.com/watch?v=y4bbyr2ggpQ

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości