www.warhouse.pl

Komentarze 11-13 kwietnia

Moderator: LechiaCHWM

walka_o_przetrwanie2
Posty: 205
Rejestracja: 23.08.2013, 20:11

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: walka_o_przetrwanie2 » 14.04.2015, 23:39

tatarak pisze:
htsk4 pisze:Cóż przepraszamy(jako Lechia),żę nie odpaliliśmy piro na meczu z Legią czym zawiedliśmy wszystkich kretynów z kibice net ,zawiedliśmy fanów z Warszawy i czym przyczyniliśmy się do przegranej póki co walki o legalne piro na stadionach.Przepraszamy,że w ogóle zabieramy głos,bo przecież Legia się po nas przebiega jak dowodzi matematyk -arkowiec (swoja droga to ile razy po Arce przebiegała się Lechia..?:).W ogóle niczego dobrego nie można się po nas spodziewać-czego dowodził wcześniej fan z Wałbrzycha.Przepraszamy,że było nas na meczu 36,5 tysiąca ludzi,mieliśmy fantastyczna kartoniadę na wiele tysięcy osób-fantastyczną tylko dla nas oczywiście,bo przecież bardzo marną w porównaniu chociażby do opraw Arki czy ich koleżanek z Górnika W.
No na pewno nie więcej niż Arka po was...

Ps. Sorry za offa
Ty sie z drzewa urwałeś ? Plus za napinke minus za przeprosiny :)



bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: bradpitt » 14.04.2015, 23:52

Strasznie slabo wyglada ten mlyn Miedzi. Juz c*** z iloscia, ale srednia wieku to chyba 13 lat. Blado w Legnicy od kilku dobrych miesiecy i u siebie i na wyjazdach. Szkoda bo to charakterna ekipa.

Tu jeszcze jeden filmik krazacy po necie oddajacy atmosfere derbow Chrobrego i Zaglebia :)
https://www.youtube.com/watch?v=Brj4OtUhdCg

szcz25
Posty: 28
Rejestracja: 14.04.2008, 00:05

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: szcz25 » 14.04.2015, 23:56

to już przechodzi wszelkie granice, gdy typki z Legii naśmiewają się z innych i obrażają, bo ci nie odpalili rac, podczas gdy u nich ekipa zakazała ultrasom piro, co stało się przyczyną zawieszenia działalności przez NS, duża bezczelność

użytkownik1906
Posty: 151
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: użytkownik1906 » 15.04.2015, 07:07

Dario1916 pisze:SmiechNaSali - czyli jednak coś tam boli Gdańszczan... Cóż, jaki nick taki wpis.
Zapytaj się kolegów z fur, których bolały gęby, jak zabłądzili w Gdańsku w sobotę.
Cóż, debil pozostanie debilem

Dario1916
Posty: 587
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Dario1916 » 15.04.2015, 08:00

[przy następnej takiej dyskusji lecisz stąd - Foxx]
(L)

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Banti » 15.04.2015, 08:46

Metropolijny Słoik1916 nadal walczy! Foxx nie dał mu szlabanu po jego napince sprowokowanej przez "poznańskich wieśniaków" i "wiejskiego przywitania ga(L)aktycznych" we "wsiowym" Poznaniu? Teraz walczy ze "wsiowym" Gdańskiem. Dobry chłop.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Foxx » 15.04.2015, 09:15

szcz25 pisze:to już przechodzi wszelkie granice, gdy typki z Legii naśmiewają się z innych i obrażają, bo ci nie odpalili rac, podczas gdy u nich ekipa zakazała ultrasom piro, co stało się przyczyną zawieszenia działalności przez NS, duża bezczelność
Jak już w tej sprawie wspomniałem - gdy pojęcie o sprawie niewielkie, takież i jego granice. Nietrudne do przejścia.
Banti pisze:Metropolijny Słoik1916 nadal walczy! Foxx nie dał mu szlabanu po jego napince sprowokowanej przez "poznańskich wieśniaków" i "wiejskiego przywitania ga(L)aktycznych" we "wsiowym" Poznaniu? Teraz walczy ze "wsiowym" Gdańskiem. Dobry chłop.
Nie dałem, bo też czy to się komu podoba, czy nie - przejazd Legii przez Poznań w czasach nowego stadionu jest bardzo specyficznym doświadczeniem, które zostało opisane zgodnie z prawdą. Ma się to nijak do tego, że Lech jako ekipa jest w Warszawie jednym z najbardziej szanowanych wrogów - to zupełnie rozdzielne kwestie. Wielokrotnie brałem udział w przejazdach, czy przemarszach przez miasta na Górnym Śląsku jeszcze ponad kilkanaście lat temu, gdy Warszawa była milionpincet razy tam znienawidzona, niż dzisiaj i niczego podobnego nie było. Były zwyczajnie "fucki", bluzgi, czy tam ganianki, jakiś głaz, gdy się zdarzyło, czyli standard. Ale to zupełnie co innego... Podobnie w Krakowie, czy Łodzi (ŁKS, gdy lądowalismy na Fabrycznej) - Widzew, wiadomo - tuż przy stacji. A tylko tu taka "egzotyka".

Nie wiem też, skąd to wmawianie, że ktoś tam uważa kogoś za wieśniaka i automatyczna "symetria" z "ga(L)aktycznymi" (która zresztą więcej mówi o jej autorze, niż o sytuacji). Wieśniackie bywa zachowanie, a nie np. - z bardzo niewielkimi wyjątkami ;) - ekipa. Wieś to stan umysłu a nie zamieszkania. Mało odkrywcze, ale tak po prostu jest.
A co tam w komentarzach na Onecie?

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: _Henderson_ » 15.04.2015, 09:29

W Poznaniu nieładnie, w Gdańsku ośmielili się nie odpalić piro, mimo że to Legia przyjechała, we własnej osobie...Legia jak Gesslerowa, niby przyjeżdża w gości, ale jako surowy recenzent :> i wszyscy muszą stawać na chujach, bo inaczej recenzja będzie niekorzystna...

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Foxx » 15.04.2015, 09:35

Nie czytać "recenzji" pisanych na legijnych stronach, nie wklejać na ogólnopolskie, by trollować komentarze :) Napisałem wcześniej - porównajcie "recenzje" pisane na własnych forach - i wszystko :) Naprawdę wielki problem się urodził :)))

PS A w Poznaniu całkiem ładnie, tyle że nie na trasie do nowego stadionu ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Banti » 15.04.2015, 10:05

Rzucanie szkłem z bany w postronną wiarę stojącą na peronie też jest bardzo specyficzne i takie "warszawskie". Z tym, że ja nie chcę tu ani umniejszać Tobie czy Legii, ani robić z Was czesławów. Zastanawiałem się tylko jak ten napięty pacjent przetrwał tu Twoje czystki? Tyle.
P.S. ga(L)aktyczny - sarkazm, bo musisz przyznać, że niektórym sodówa dawno uderzyła i jeszcze gaz nie wyparował.
Foxx pisze: Nie dałem, bo też czy to się komu podoba, czy nie - przejazd Legii przez Poznań w czasach nowego stadionu jest bardzo specyficznym doświadczeniem, które zostało opisane zgodnie z prawdą. Ma się to nijak do tego, że Lech jako ekipa jest w Warszawie jednym z najbardziej szanowanych wrogów - to zupełnie rozdzielne kwestie. Wielokrotnie brałem udział w przejazdach, czy przemarszach przez miasta na Górnym Śląsku jeszcze ponad kilkanaście lat temu, gdy Warszawa była milionpincet razy tam znienawidzona, niż dzisiaj i niczego podobnego nie było. Były zwyczajnie "fucki", bluzgi, czy tam ganianki, jakiś głaz, gdy się zdarzyło, czyli standard. Ale to zupełnie co innego... Podobnie w Krakowie, czy Łodzi (ŁKS, gdy lądowalismy na Fabrycznej) - Widzew, wiadomo - tuż przy stacji. A tylko tu taka "egzotyka".

Nie wiem też, skąd to wmawianie, że ktoś tam uważa kogoś za wieśniaka i automatyczna "symetria" z "ga(L)aktycznymi" (która zresztą więcej mówi o jej autorze, niż o sytuacji). Wieśniackie bywa zachowanie, a nie np. - z bardzo niewielkimi wyjątkami ;) - ekipa. Wieś to stan umysłu a nie zamieszkania. Mało odkrywcze, ale tak po prostu jest.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Foxx » 15.04.2015, 10:50

Kilka razy był blisko, ale staram się nie wariować. To tylko forum. Poza tym nie siedzę tu non-stop.

Rzucanie szkłem, czy innymi rzeczami w osoby postronne zdarza się często - zwłaszcza w czasie przejazdów przez mniejsze stacje - różnym ekipom. Podobnie kilka klapsów dla gości, którzy zabłądzili pod stadionem gospodarzy. To drugie w przypadku dużych stadionów i masówek to wręcz rutyna. Zwłaszcza jeżeli goście mają liczne/w tym dla gospodarzy okoliczne FC.

PS Tyle, że ekipie nie uderzyła, co próbuje się "wnioskować" po internetowej pisaninie :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: obiektywnyFAN » 15.04.2015, 11:32

Pamiętna kartoniada Legii na cały stadion i prawie taka sama jak w Gdańsku bez niczego :)
Obrazek

yourglory
Posty: 11
Rejestracja: 15.04.2015, 15:32

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: yourglory » 15.04.2015, 15:37

Jak to jest z tym Górnikiem Wałbrzych, piszą że honorowo wygrywają walke ( co jest prawdą ), ale nie przyznają, że oni, tak jak i Zawisza, odmówili walki Stalówce. Z tym honorem to tak do połowy czy jak ?
Tu serce bije szybciej niż pięści

[Z]TM
Posty: 1
Rejestracja: 15.04.2015, 17:47

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: [Z]TM » 15.04.2015, 17:51

yourglory pisze:Jak to jest z tym Górnikiem Wałbrzych, piszą że honorowo wygrywają walke ( co jest prawdą ), ale nie przyznają, że oni, tak jak i Zawisza, odmówili walki Stalówce. Z tym honorem to tak do połowy czy jak ?
Stalowka dzwoni do Górnika, po czym dostaje telefon od Zawiszy i już na harce chętni nie są.

nie usuwajcie komentarzy

KibicPilki
Posty: 2
Rejestracja: 15.04.2015, 17:52

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: KibicPilki » 15.04.2015, 17:56

Tak naprawdę było w Wałbrzychu :
* Stalówka-Górnik, Honorowo po 4 osoby.
* Zawisza nie odmawia Stalówce, tylko Stalówka Zawiszy, banda na bandę.
* Górnik odmawia Stalówce, banda na bandę.

hefajstos
Posty: 80
Rejestracja: 23.05.2014, 09:26

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: hefajstos » 15.04.2015, 18:00

Skonczcie bredzic jeden z drugim bo to i Zawisza i Górnik odmowily spotkania gdy dzwonila Stalowa.

KibicPilki
Posty: 2
Rejestracja: 15.04.2015, 17:52

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: KibicPilki » 15.04.2015, 18:01

Weź się ogarnij, i przestań kłamać na temat Stalówki !!!
Odmówiła Zawiszy !!!

tajskiboks
Posty: 122
Rejestracja: 03.04.2014, 13:41

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: tajskiboks » 15.04.2015, 18:16

Rozpoczynamy pojedynki między ekipami na oprawy/brak oprawy/z piro/bez. Czas start. ;)

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: subagazi » 15.04.2015, 18:17

proponuje zablokowac rejestracje, najwiecej do powiedzenia maja osoby ktore przed chwila zalozyly konto

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: subagazi » 15.04.2015, 18:18

proponuje zablokowac rejestracje, najwiecej do powiedzenia maja osoby ktore przed chwila zalozyly konto

Lechia Gdańsk
Posty: 14
Rejestracja: 01.12.2012, 00:24

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Lechia Gdańsk » 15.04.2015, 20:49

'tatarak' -żyjesz na wsi odciętej od świata , i tylko netowy świat cię utrzymuje . Rusz się z swoimi to zaznasz tego pietra jak twoi koledzy i wciąż będziesz się w koło oglądać czy za rogiem nie czekamy , lub maluj ściany ewentualnie zaśpiewaj w SKM-ce !

pijzemna
Posty: 298
Rejestracja: 29.04.2007, 22:58

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: pijzemna » 15.04.2015, 21:27

Tak czysto informacyjnie. W Nowym Sączu melduje się 151 Nafciarzy (w tym 5 osób ze Stomilu oraz 24 z Hutnika). Na płocie wisiało 9 flag.
Obrazek
https://imprezymasowe.eu - blog o prawnych aspektach imprez masowych

w_harringtonce
Posty: 167
Rejestracja: 02.11.2014, 20:09

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: w_harringtonce » 15.04.2015, 21:46

Porównywanie walki z system prowadzonej przez Lechię do walki z systemem Warszawiaków zakrawa o groteskę. Legia tak jebała system, tak jebała ITI, że zupełnie przypadkowo zapomniała o reszcie Polski. Możecie pierdolić, że Lechia czy Śląsk układa się z zarządem (a może po prostu stara się dobrze żyć) ale nie róbcie z siebie wielkich wojowników, bo już nie raz i nie dwa Leśniodorskiego nazywaliście "swój chłop".

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: Sensi_ » 15.04.2015, 22:05

w_harringtonce pisze:Porównywanie walki z system prowadzonej przez Lechię do walki z systemem Warszawiaków zakrawa o groteskę. Legia tak jebała system, tak jebała ITI, że zupełnie przypadkowo zapomniała o reszcie Polski. Możecie pierdolić, że Lechia czy Śląsk układa się z zarządem (a może po prostu stara się dobrze żyć) ale nie róbcie z siebie wielkich wojowników, bo już nie raz i nie dwa Leśniodorskiego nazywaliście "swój chłop".
a co ma Leśnodorski do ITI oprócz tego, że jego działania były kompletną odwrotnością Walterowców i innych Miklasów???
co do naszego wojowania to sorry ale pouczać nas nie będziesz, chyba że wymienisz chociaż jedną ekpię "wojującą" dłużej...

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: tatarak » 15.04.2015, 22:30

Lechia Gdańsk pisze:'tatarak' -żyjesz na wsi odciętej od świata , i tylko netowy świat cię utrzymuje . Rusz się z swoimi to zaznasz tego pietra jak twoi koledzy i wciąż będziesz się w koło oglądać czy za rogiem nie czekamy , lub maluj ściany ewentualnie zaśpiewaj w SKM-ce !
A do czego pijesz ciulu z pod Pruszcza? Coś nie tak napisałem?
Wy ku*** w piórka ładnie obrośliście...Paru małolatów okopali oczywiście zawsze w stosunku 5:1 i top Polski.
Wiem jaką macie ekipę, ale nie pisz mi tu, że każdy przed wami sra w gacie bo tak nie jest i dobrze o tym wiesz.
Bez odbioru.

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: pablogda » 16.04.2015, 07:44

tatarak pisze:
Lechia Gdańsk pisze:'tatarak' -żyjesz na wsi odciętej od świata , i tylko netowy świat cię utrzymuje . Rusz się z swoimi to zaznasz tego pietra jak twoi koledzy i wciąż będziesz się w koło oglądać czy za rogiem nie czekamy , lub maluj ściany ewentualnie zaśpiewaj w SKM-ce !
A do czego pijesz ciulu z pod Pruszcza? Coś nie tak napisałem?
Wy ku*** w piórka ładnie obrośliście...Paru małolatów okopali oczywiście zawsze w stosunku 5:1 i top Polski.
Wiem jaką macie ekipę, ale nie pisz mi tu, że każdy przed wami sra w gacie bo tak nie jest i dobrze o tym wiesz.
Bez odbioru.
Tak, ciulu spod Wejherowa,czy ci się to podoba czy nie jesteśmy top Polski w przeciwieństwie do was, bo od paru dobrych lat jesteście w czarnej d****. Może niektórzy nie srają przed nami w gacie, ale też nie jesteśmy w Kraju takim pośmiewiskiem jak wy. I nie pisz mi tu, że wiesz jaką mamy ekipę- bo gówno wiesz.

MarcelW.
Posty: 52
Rejestracja: 25.03.2015, 23:22

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: MarcelW. » 16.04.2015, 10:08

subagazi pisze:proponuje zablokowac rejestracje, najwiecej do powiedzenia maja osoby ktore przed chwila zalozyly konto
A kim ty jesteś aby takie akcje sugerować? Czujesz się szczególnie wyjątkowy aby kogoś uciszać? "Przekumacz przekumaty" z ciebie.

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: subagazi » 16.04.2015, 10:23

do gamonia wyzej:
2 strony komentarzy na temat tego kto komu odmowil telefonicznie, z czego polowa to osoby ktore 5 min wczesniej zalozyly konto zeby sie ponapinac kto grozniejszy glos mial w telefonie.
+10 dla kumatosci dla ciebie

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: tatarak » 16.04.2015, 19:57

pablogda pisze:
tatarak pisze:
Lechia Gdańsk pisze:'tatarak' -żyjesz na wsi odciętej od świata , i tylko netowy świat cię utrzymuje . Rusz się z swoimi to zaznasz tego pietra jak twoi koledzy i wciąż będziesz się w koło oglądać czy za rogiem nie czekamy , lub maluj ściany ewentualnie zaśpiewaj w SKM-ce !
A do czego pijesz ciulu z pod Pruszcza? Coś nie tak napisałem?
Wy ku*** w piórka ładnie obrośliście...Paru małolatów okopali oczywiście zawsze w stosunku 5:1 i top Polski.
Wiem jaką macie ekipę, ale nie pisz mi tu, że każdy przed wami sra w gacie bo tak nie jest i dobrze o tym wiesz.
Bez odbioru.
Tak, ciulu spod Wejherowa,czy ci się to podoba czy nie jesteśmy top Polski w przeciwieństwie do was, bo od paru dobrych lat jesteście w czarnej d****. Może niektórzy nie srają przed nami w gacie, ale też nie jesteśmy w Kraju takim pośmiewiskiem jak wy. I nie pisz mi tu, że wiesz jaką mamy ekipę- bo gówno wiesz.
Sorry panie i władco z wielkiego miasta... jednak jesteście topem Polski...

note
Posty: 251
Rejestracja: 09.06.2007, 18:43

Re: Komentarze 11-13 kwietnia

Post autor: note » 16.04.2015, 20:41

pablogda pisze:
tatarak pisze:
Lechia Gdańsk pisze:'tatarak' -żyjesz na wsi odciętej od świata , i tylko netowy świat cię utrzymuje . Rusz się z swoimi to zaznasz tego pietra jak twoi koledzy i wciąż będziesz się w koło oglądać czy za rogiem nie czekamy , lub maluj ściany ewentualnie zaśpiewaj w SKM-ce !
A do czego pijesz ciulu z pod Pruszcza? Coś nie tak napisałem?
Wy ku*** w piórka ładnie obrośliście...Paru małolatów okopali oczywiście zawsze w stosunku 5:1 i top Polski.
Wiem jaką macie ekipę, ale nie pisz mi tu, że każdy przed wami sra w gacie bo tak nie jest i dobrze o tym wiesz.
Bez odbioru.
Tak, ciulu spod Wejherowa,czy ci się to podoba czy nie jesteśmy top Polski w przeciwieństwie do was, bo od paru dobrych lat jesteście w czarnej d****. Może niektórzy nie srają przed nami w gacie, ale też nie jesteśmy w Kraju takim pośmiewiskiem jak wy. I nie pisz mi tu, że wiesz jaką mamy ekipę- bo gówno wiesz.

Ty chłopie żyjesz tym co było 5-10 lat temu. Przecież obecna Arka to zupełnie inna ekipa, tamci szesnastolatkowie których wtedy obijaliście kiedy chcieliście już dorośli ;)
Kiedy przeszłość nie oświetla przyszłości, rozum porusza się w ciemności.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości