www.warhouse.pl

Komentarze 7-9 listopada

Moderator: LechiaCHWM

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: giant » 09.11.2014, 17:01

MacMac pisze:
tskrk pisze:Ile Cracovii w Bełchatowie?
130. I jeszcze twierdzą że pokazali się z dobrej strony... Ambitne chłopaki widać
Przekrzykiwać w 130 osób praktycznie większość meczu miejscowy młyn+resztę stadionu (ok 3 tys ludzi) to jednak pokazanie się z dobrej strony.



ZwykłyKibic pisze:Powiedz mi jedno kumaczu.
Po co Wisła miała iść na walkę Adamka z przerzutem?
A i przypomnę ci ze Wisła w tym czasie gościła braci z Wrocławia.
Byłeś kiedyś na meczu zgodowym???
Co Wisła miała powiedzieć Śląskowi?Jedzcie po meczu od razu do domu bo my idziemy na galę?
Cracovia niech zacznie jeździć na wyjazdy a nie chodzić na gale.
Przed oświadczeniem WSH był wielbiony jako jeden z najwierniejszych kibiców ABG,mam Ci wkleić screeny z Waszego forum? :)
Co miała Wisła powiedzieć Śląskowi? Już Ci odpowiadam. Zebrać się z ich bandą po meczu i iść pod halę. Tak,tak POD halę. Nie trzeba było wchodzić na nią,przecież wiedzieliście,że tam jesteśmy,w ile osób.Można było po gali zaatakować. Ale lepiej pisać,że kamery,pokazówka,itd. Lepiej nic nie robić i później wdawać się w wątpliwą dyskusję.
Co do wyjazdów to nie martw się,jeździmy jak jeździmy i nic Ci do tego. Mieliście wczoraj niepowtarzalną okazję dwukrotnie nas trafić (będąc dodatkowo wsparci przez kiepskich). Nie zrobiliście nic. Punkt dla nas. Wojna trwa nadal.
Pisze to typ z Sandencji, nie wiem czy się śmiać czy płakać :) . Do rządzenia w Krakowie to Cracovii jeszcze daleko, być może jak zaczną w końcu coś działać, właśnie DZIAŁAĆ a nie robić pokazówek na galach bokserskich to może trochę lepiej by to u nich wyglądało, bo na razie to cienizna i to w każdej dziedzinie. Dlaczego piszę że pokazówka? Ano Cracovia dobrze wiedziała gdzie jest Wisła tego dnia, i gdyby faktyczne byli chętni na coś więcej to jednak nie poszliby na piknik do hali a podskoczyli by pod stadion Wisły ;) . Również pozdrawiam gorąco.
Nie rób z siebie błazna. Bo to ponoć w tej zabawie według Was to my jesteśmy "myszką" a Wy "kotkiem"" :) To kto ma się za kim uganiać? Kiedy Wy byliście u nas pod stadionem? Co 2 tyg macie okazję na wjazd i pokazanie kto rządzi w Krakowie.
Płaczesz jako kolejny ,że "pokazówka". Gdybyście to Wy poszli na tą galę to by było 31981 komentarzy na k.net,że nas nie ma w Cracovie,47 oświadczeń na SKWK ,że po raz kolejny pokazaliście swoją wyższość bo my się baliśmy przyjść. Jesteście bandą hipokrytów i za bardzo obrośliście w piórka. Postronny obserwator może sobie pomyśleć,że Cracovia jest drugą Polonią w Warszawie. A takiej sytuacji nigdy nie będzie. Wiecie o tym my i Wy,więc nie musicie się na siłe wybijać poprzez k.net.
Z pozdrowieniami dla wszystkich hulsów z k.net :)
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?



J_ag
Posty: 178
Rejestracja: 21.07.2011, 19:29

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: J_ag » 09.11.2014, 17:16

370 Arkowcow w Grudziadzu

FCW95'
Posty: 14
Rejestracja: 31.10.2014, 17:41

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: FCW95' » 09.11.2014, 17:18

bnm pisze:
FCW95' pisze:Tak, na pewno w akcjach na terenie Krakowa Wisła daje rade. To ty chyba nie mieszkasz w Krakowie. A ta gala jest najlepszym przykładem kto rządzi w Krakowie. Ja byłem na gali całkiem przypadkowo i widziałem kilka ekscesów. Pozdrawiam gorąco
Pisze to typ z Sandencji, nie wiem czy się śmiać czy płakać :) . Do rządzenia w Krakowie to Cracovii jeszcze daleko, być może jak zaczną w końcu coś działać, właśnie DZIAŁAĆ a nie robić pokazówek na galach bokserskich to może trochę lepiej by to u nich wyglądało, bo na razie to cienizna i to w każdej dziedzinie. Dlaczego piszę że pokazówka? Ano Cracovia dobrze wiedziała gdzie jest Wisła tego dnia, i gdyby faktycznie byli chętni na coś więcej to jednak nie poszliby na piknik do hali a podskoczyli by pod stadion Wisły ;) . Również pozdrawiam gorąco.
Po pierwsze naucz się pisać nazwy klubu. Widać, że jesteś nieźle ogarnięty kumacz z k.net. Bez odbioru

a.do.z
Posty: 2
Rejestracja: 08.12.2011, 20:27

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: a.do.z » 09.11.2014, 17:20

starysadeczanin pisze:A ja dwa slowa o Podbeskidziu jak widac pojawilo sie pare osob w Poznaniu. BKS sie smieje ale ja od kilku lat obserwuje progres Podbeskidzia u siebie mlyn calkiem przyzwoity wyjazdy pomalu dzialaja. obstawiam ze za 10 lat gry w ekstraklasie i platania sie BKS tam gdzie teraz sytuacja sie wyrowna i bedzie druga Łodz
Głupoty piszesz, specjalnie znalazlem, od postu
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f ... t=#p120916
Fighting Dragon Tokyo pisze:
dorian87 pisze:Ja mam pytanie do kogoś z Bielska, mam tylko nadzieje że nie winiknie z tego zbędna napinka. Jak wygląda teraz rozkład sił w Bielsku-Białej, czy dalej dominuje BKS ?? Czy może Podbeskidze zyskało jakiś fanów z "prawdziwego zdarzenia" ?? . Nie chce tu nikogo urazić i sie uważać za kogoś lepszego , poprostu ciekawi mnie jak wygląda sytuacja po kilku latach gry Podbeskidzia w 2 lidzie.
Na pewno Podbeskidzia już jest więcej o czym świadczą średnie frekwencje po 3000 widzów. Wyjazdowo też się TSP pokazuje z dobrej strony jak na swoje warunki a nie pamiętam kiedy ostatni raz BKS "umilił" drogę Podbeskidziu. BKS oczywiście nadal ma tą stałą, dobrą bandę chuliganów, ale młodzież raczej wybiera Podbeskidzie a BKS cały czas żyje stałą rodziną, mało osób dochodzi do tej ekipy i z biegiem czasu sytuacja w Bielsku Białej zacznie się radykalnie zmieniać, bo ile lat może działać cały czas ta sama ekipa? BKS-owi przydałaby się wreszcie ten awans, bo to też ma wpływ.
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f ... t=#p120916
i dalej kolejne posty w temacie, dyskusja z sierpnia 2007 , mineło 7lat i co Podbeskidzie rzadzi już całym miastem? jakos tego nie widać :)
proponuje zaklad na kolejne 7lat, o flaszke dobrego alko:
1. twoja opcja, sytucja w BB sie wyrownała i wyglada jak w Łodzi,
2. moja opcja, po staremu, jak ktos z Tsp zobaczy kogos Bks, to szal w majty i spierdala,
wynik zakladu, na jesien 2021 przed meczami kadry w elminacjach MS w Katarze, wchodzisz?

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: *** » 09.11.2014, 17:28

Zebrać się z ich bandą po meczu i iść pod halę. Tak,tak POD halę. Nie trzeba było wchodzić na nią,przecież wiedzieliście,że tam jesteśmy,w ile osób.Można było po gali zaatakować. Ale lepiej pisać,że kamery,pokazówka,itd. Lepiej nic nie robić i później wdawać się w wątpliwą dyskusję.
haha psiarnia od miesięcy miała srakę o gale, przełożyła mecz Wisły z 15:00 na 20:30 i myślisz że od tak by sobie dojechali pod Krakow Arene, nic dziwnego że większość z was leży skoro jesteście takimi deblami no chyba że to wasza taktyka na wyrównanie sił w mieście to równie dobrze możecie zapisać się wszyscy do apeironu i starać o etat w mlicji.

Larkson1908
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: Larkson1908 » 09.11.2014, 17:29

interesująca dyskusja - Wisła(która odcięła się od szpili już dawno) w czasie gościny Śląska miała przyjść pod Arene Kraków gdzie jest pseudo-show dwóch palantów - bo jest Cracovia ...... która powinna być w Bełchatowie:))))c*** z tym. chyba jestem za głupi żeby to pojąć:)
Swoją droga gaża z biletów idzie dla Szpilki więc Pasy się dołożyły.jest OK

pcpro
Posty: 18
Rejestracja: 10.03.2007, 19:34
Lokalizacja: zewsząd

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: pcpro » 09.11.2014, 17:33

a jak w Koszalinie na meczu Gwardia vs Bałtyk?

EMIGRANT_UK
Posty: 34
Rejestracja: 15.03.2014, 12:35

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: EMIGRANT_UK » 09.11.2014, 17:39

starysadeczanin pisze:A ja dwa slowa o Podbeskidziu jak widac pojawilo sie pare osob w Poznaniu. BKS sie smieje ale ja od kilku lat obserwuje progres Podbeskidzia u siebie mlyn calkiem przyzwoity wyjazdy pomalu dzialaja. obstawiam ze za 10 lat gry w ekstraklasie i platania sie BKS tam gdzie teraz sytuacja sie wyrowna i bedzie druga Łodz



Konfidenci????? lepiej nie

EMIGRANT_UK
Posty: 34
Rejestracja: 15.03.2014, 12:35

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: EMIGRANT_UK » 09.11.2014, 17:41

Larkson1908 pisze:interesująca dyskusja - Wisła(która odcięła się od szpili już dawno) w czasie gościny Śląska miała przyjść pod Arene Kraków gdzie jest pseudo-show dwóch palantów - bo jest Cracovia ...... która powinna być w Bełchatowie:))))c*** z tym. chyba jestem za głupi żeby to pojąć:)
Swoją droga gaża z biletów idzie dla Szpilki więc Pasy się dołożyły.jest OK
Szpilka ma zakaz na Wisle ...

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: pangrzegorz1975 » 09.11.2014, 18:09

PB w Pawłowicach 150 osób wraz z Góralem,wcześniej podobny skład na meczu Pszów-Góral
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: bnm » 09.11.2014, 18:16

Giant dużo piszesz ale co z tego? to samo można o was powiedzieć że mogliście coś zrobić skoro zebrani byliście, a c**** zrobiliście. Dobrze wiedzieliście gdzie była Wisła tego dnia, to działa w dwie strony. Piszesz że Wisła w piórka obrosła, ja mam dzisiaj odwrotne wrażenie, tylko pamiętajcie że kolejny spadek na ziemie może być bardziej bolesny niż zazwyczaj.

Michal Głuś
Posty: 60
Rejestracja: 28.06.2010, 11:42
Lokalizacja: Dęblin

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: Michal Głuś » 09.11.2014, 18:42

Kabo pisze:Powiedzmy sobie to szczerze Sharksi sie opsrali.Kazda inna powazna ekipa w kazdym innym derbowym miescie by zareagowala.wyobrazacie sobie taka sytuacje w Katowicach czy Rudzie?Koalicja spiewa i bluzga Ruch a ci nie reaguja?albo w Łodzi Widzew ciśnie i Elksa sie nie zbiera?
Cracovia nie zrobila pokazuwki a dala psztyczka w nos Sharksom ktorzy wymiekli i tyle.spiewanie Wisla rzadzi w Krakowie to puste hasla.
Obrazek
Tym się jebnij w głowe

eNGie
Posty: 417
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: eNGie » 09.11.2014, 18:44

Kabo pisze:Powiedzmy sobie to szczerze Sharksi sie opsrali.Kazda inna powazna ekipa w kazdym innym derbowym miescie by zareagowala.wyobrazacie sobie taka sytuacje w Katowicach czy Rudzie?Koalicja spiewa i bluzga Ruch a ci nie reaguja?albo w Łodzi Widzew ciśnie i Elksa sie nie zbiera?
Cracovia nie zrobila pokazuwki a dala psztyczka w nos Sharksom ktorzy wymiekli i tyle.spiewanie Wisla rzadzi w Krakowie to puste hasla.
zważ se głowe ! jedna akcja (pokazówka) nie zmieni rozkładu sił w danym mieście

Kabo
Posty: 31
Rejestracja: 09.11.2014, 18:24
Lokalizacja: Piszę chore posty siedząc 5 centymetrów od komputera

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: Kabo » 09.11.2014, 18:52

To nie forum jezyka Polskiego wiec wypierdalajcie z tymi tekstami.

Co nie napisalem prawdy???Juz widze jak PF nie wbija pod hale jakby sytuacja miala miejsce na GŚ albo w Łodzi ŁKS/Widzew tyle ze to sa powazne ekipy.hasło Wisla rzadzi w Krakowie to mit.Napinka w necie nic nie da i tyle.ulica i tylko ulica weryfikuje.dlatego tez Ruch,ŁKS,Lech,Widzew,Legia to jest TOP.Oni sie nie pierdola w tancu.
Wisly,Lechie,Arki,Śląski i tez Cracovia moga im buty czyścic.Dla mnie jednak plus za akcje dla JG bo osmieszyli Sharksow przed cala Polska.
JP 100%

zjarany szauwiom
Posty: 22
Rejestracja: 30.03.2012, 19:30

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: zjarany szauwiom » 09.11.2014, 18:55

Kabo następny gwiazdor, spiął sie i pier*** głupoty po całym forum, lepiej zamknijcie temat.

moranka
Posty: 171
Rejestracja: 31.03.2007, 15:15

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: moranka » 09.11.2014, 19:08

Po co zamykać temat dla jakiś problemów Krakowa...maja swój osobny temat i niech się tam bawią dyskusjami ; ) Legia nie pojechała do Szczecina ? Wiem , że zakaz ale mogli się w sumie wybrać na Pomorze ; ]

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: ZwykłyKibic » 09.11.2014, 19:23

giant drogi napinaczu i bajkopisarzu,wymienieni prze zemnie wasi czołowi chuligani sami sobie już dawno narobili przypału tak jak baran Tyca występując w śmiesznym filmie gdzie pokazywał ryj wiec przypału mu nie robię.O Metalu nie raz można było czytać w gazetach itp więc anonimowy nie jest a jak skończył człowiek i kim był wiedzą wszyscy.Co do tej Polonii W to wasze przydupasy i konfidenci na dzień obecny prezentują wyższy poziom kibicowski niż wy więc nawet do tak mizernej ekipy bym się na twoim miejscu nie porównywał.Może i terytorialnie się jeszcze w kilku miejscach trzymacie ale banda wam się już dawno posypała.Odpuszczanie wyjazdów najlepiej pokazuje wasz stan obecny i to ze jesteście bandą meneli i jest to argument jak najbardziej na miejscu.Skoro się już zebraliście i chcieliście więcej niż tylko powyzywać Wisłę pod okiem kamer i mnóstwa psiarni to dobrze wiedzieliście gdzie jest Wisła i Śląsk.Ale chyba nie wmówisz nikomu ze wy byście się rzucili na Wisłę i Śląsk bo rozbawisz mnie do łez:)
AntyWisla nie istnieje a ty dalej siej swoją propagandę.Zostaliście rozbici i prawda jest taka ze kibicowska Polska jest tego świadoma.Powiem ci jeszcze jedno,uwielbiam jak staracie się błysnąć,zawsze robicie wtedy z siebie większych debili niż nimi faktycznie jesteście.
,,Punkt dla nas. Wojna trwa nadal'' Punkty to ty sobie możesz dodawać w tabeli Ekstraklasy.Na Krakowskich ulicach liczą sie akcja i starcia a tu nie istniejecie i dobrze wiecie o tym w jak i my.

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: Wyznawca Wisełki » 09.11.2014, 19:26

Kabo pisze:Dla mnie jednak plus za akcje dla JG bo osmieszyli Sharksow przed cala Polska.
Jak taka pokazówka to dla Ciebie ośmieszenie to ja nie mam pytań
czyli jak Polonia się zbierze i wjedzie na premiere jakiegos filmu, albo teatralny spektakl to też będzie ośmieszenie Legii?
Ludzie przestańcie ćpać to gówno
Obrazek

encepence
Posty: 58
Rejestracja: 01.10.2009, 15:57

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: encepence » 09.11.2014, 19:38

Kabo wyrasta na nową gwiazdę.


hahaha Wisła została ośmieszona, idź gościu spakuj plecak i ludzi tu nie wkurwiaj.


Apropo twojego pierdzenia głupot, kilka lat temu na KSW w spodku (gala gdzie pudzian walczył z jakimś japońcem) była dobrą liczbą koalicja, która kilka razy zaznaczyła obecność śpiewem. Odziwo twoja teoria jest c**** warta bo PF tam nie było. Jakoś nikomu do głowy nie przyszło gadanie, że Ruch został ośmieszony czy coś. Z drugiej strony to było kilka lat temu, pewnie jeszcze kiepsko składałeś litery.

z bocznej trybuny
Posty: 48
Rejestracja: 27.09.2014, 07:35

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: z bocznej trybuny » 09.11.2014, 19:43

Uuu nie patrząc nawet na wpisy Wiślaków, to faktycznie, w Cracovii obecnie musi być lekki dramat, skoro napinkę na jakieś gali, podnoszą do rangi akcji sezonu ... Coś tam słychać było, że cienko, ale żeby aż tak...
nieoficjalnie, nieformalnie, nie zgodnie z przepisami...

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: Śmiałojestnasmało » 09.11.2014, 19:44

Hala na 17 tysięcy, a wy się podniecacie, że Craxy było osiem dych i rządzą w KRK.Co za farmazon.Gdyby najebali TSW i Śląska to moglibyście się wypowiadać bo samo przyjście na galę znaczy tyle co nic.
Może ktoś powiedzieć jaką pojemność ma sektor na Pogoni?

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: giant » 09.11.2014, 20:07

Napisałem Wam wcześniej: Podajcie wpis,konkretny przykład,gdzie ktoś z Cracovii wczorajsze pojawienie się na gali określa mianem "akcji sezonu", "pokazania kto rządzi w mieście" itd Najłatwiej wymyślać hasła,a później z plotki tworzy się kłamstwo.
Byliśmy-Was nie było. Koniec tematu i napinki ze strony debili z r22 i od nas również.

do ZwykłyKibic: Pierdolnij się w łeb,bo Twoich głupot się nie da czytać "władco Krakowa" :)
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

moranka
Posty: 171
Rejestracja: 31.03.2007, 15:15

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: moranka » 09.11.2014, 20:10

Śmiałojestnasmało pisze:Hala na 17 tysięcy, a wy się podniecacie, że Craxy było osiem dych i rządzą w KRK.Co za farmazon.Gdyby najebali TSW i Śląska to moglibyście się wypowiadać bo samo przyjście na galę znaczy tyle co nic.
Może ktoś powiedzieć jaką pojemność ma sektor na Pogoni?
Jak się nie mylę to 1000

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: jakimek » 09.11.2014, 20:12


ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: ZwykłyKibic » 09.11.2014, 20:13

giant pisze:Napisałem Wam wcześniej: Podajcie wpis,konkretny przykład,gdzie ktoś z Cracovii wczorajsze pojawienie się na gali określa mianem "akcji sezonu", "pokazania kto rządzi w mieście" itd Najłatwiej wymyślać hasła,a później z plotki tworzy się kłamstwo.
Byliśmy-Was nie było. Koniec tematu i napinki ze strony debili z r22 i od nas również.

do ZwykłyKibic: Pierdolnij się w łeb,bo Twoich głupot się nie da czytać "władco Krakowa" :)
Wyzwiska pod moim adresem wychodzą ci najlepiej a z argumentami już słabiej.

dzs
Posty: 14
Rejestracja: 08.05.2011, 11:52

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: dzs » 09.11.2014, 20:29

Podczas weekendu odbyło się kilka ciekawych na stadionach oraz poza, a 4 strony pitolenia o słabej gali bokserskiej.

z bocznej trybuny
Posty: 48
Rejestracja: 27.09.2014, 07:35

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: z bocznej trybuny » 09.11.2014, 20:35

giant pisze:(...) Mieliście wczoraj niepowtarzalną okazję dwukrotnie nas trafić (będąc dodatkowo wsparci przez kiepskich). Nie zrobiliście nic. Punkt dla nas. Wojna trwa nadal.
Ale wyjaśnij, ten punkt dla Was to w lidze napinaczy halowych czy lidze kibiców gali bokserskich, czy ogółnie za to, że się zebraliście a Wisła Was nie trafiła, bo szczerze to nie ogarniam ?!
nieoficjalnie, nieformalnie, nie zgodnie z przepisami...

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: giant » 09.11.2014, 20:50

ZwykłyKibic pisze:
giant pisze:Napisałem Wam wcześniej: Podajcie wpis,konkretny przykład,gdzie ktoś z Cracovii wczorajsze pojawienie się na gali określa mianem "akcji sezonu", "pokazania kto rządzi w mieście" itd Najłatwiej wymyślać hasła,a później z plotki tworzy się kłamstwo.
Byliśmy-Was nie było. Koniec tematu i napinki ze strony debili z r22 i od nas również.

do ZwykłyKibic: Pierdolnij się w łeb,bo Twoich głupot się nie da czytać "władco Krakowa" :)
Wyzwiska pod moim adresem wychodzą ci najlepiej a z argumentami już słabiej.
Zaimki osobowe piszemy z dużej litery- to raz.
Ty zacząłeś określając kibiców Cracovii (czyli m.in. mnie) "deblami" (zakładam,że chodziło Ci o debili) to dwa.

z bocznej trybuny pisze:
giant pisze:(...) Mieliście wczoraj niepowtarzalną okazję dwukrotnie nas trafić (będąc dodatkowo wsparci przez kiepskich). Nie zrobiliście nic. Punkt dla nas. Wojna trwa nadal.
Ale wyjaśnij, ten punkt dla Was to w lidze napinaczy halowych czy lidze kibiców gali bokserskich, czy ogółnie za to, że się zebraliście a Wisła Was nie trafiła, bo szczerze to nie ogarniam ?!
W żadnej lidze-nie dopisuj ideologii. Jesteś bliższy prawdy w drugiej części zdania. My się zebraliśmy,Wisła nie. Wiedzieli,że jesteśmy,mogli coś zrobić,nic nie zrobili. Więc w tym kontekście pisałem o "punkcie".
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

ultras.pl
Posty: 109
Rejestracja: 24.09.2014, 19:24

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: ultras.pl » 09.11.2014, 20:54

TPŚL pisze:Według mnie BKS zawsze będzie nr.1 ze względu na to że mają silne zgody i kto bedzie interesował się chuliganką wybierze BKS (chodzi o młodych na szlaku kibicowskim) a na Podbeskidzie, o ile będą dalej w wyższej lidze będą chodzili Ci którzy lubią piłkę i tyle.
Ale to tylko moje zdanie
W temacie Bielska znalazłem takie porównanie ekip
https://www.youtube.com/watch?v=7j5o3yUv8yc

Fan_Disco_Polo
Posty: 123
Rejestracja: 03.03.2007, 18:56

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: Fan_Disco_Polo » 09.11.2014, 20:54

Pomorzanin pisze:
JKS Jarosław obecny na Motorze Lublin i Polonia Bytom w Pawłowicach Śl.?
Tak obecni w Lublinie.

gryfslupsk*
Posty: 1035
Rejestracja: 12.01.2009, 21:03

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: gryfslupsk* » 09.11.2014, 20:55

pcpro pisze:a jak w Koszalinie na meczu Gwardia vs Bałtyk?
Relacja :
[link]
Ale jak coś to Bałtyku nie ma wcale :)
Obrazek

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: kolaboracja_PL » 09.11.2014, 20:58

Jagiellonia silnie dziś w Chorzowie?

.:.
Posty: 160
Rejestracja: 10.08.2014, 21:21

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: .:. » 09.11.2014, 21:02

kolaboracja_PL pisze:Jagiellonia silnie dziś w Chorzowie?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sM2NmxY6AB0[/youtube]

19Torfiorz77
Posty: 18
Rejestracja: 20.01.2011, 14:16

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: 19Torfiorz77 » 09.11.2014, 21:07

giant pisze:
MacMac pisze:
tskrk pisze:Ile Cracovii w Bełchatowie?
130. I jeszcze twierdzą że pokazali się z dobrej strony... Ambitne chłopaki widać
Przekrzykiwać w 130 osób praktycznie większość meczu miejscowy młyn+resztę stadionu (ok 3 tys ludzi) to jednak pokazanie się z dobrej strony.

Podejrzewam, że mecz oglądałeś w domu przed telewizorem. Nie p****** tu głupot, że nas przekrzyczeliście. Było was słychać podczas naszych przestojów i tyle.

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: daniKSC » 09.11.2014, 21:18

ZwykłyKibic pisze:Jedyne argumenty to wytykanie mi błędów?
Co z tego ze się zebraliście i poszliście na hale pełną pikników,kamer i psów.
więc od jutra nie chodzcie na stadiony pełne pikników, kamer i psów...

Milus
Posty: 450
Rejestracja: 12.09.2009, 10:51
Lokalizacja: Sektor gości

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: Milus » 09.11.2014, 21:28

Dlaczego Motor na starym stadionie dalej ?
Każdy mój post jest tylko i wyłącznie moim zdaniem.

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: ZwykłyKibic » 09.11.2014, 21:30

Ależ dziś wysyp tu kibiców Cracovii.
Po nie zaliczonym wyjezdzie do Szczecina jakoś nie mieliście tyle do powiedzenia:)
Skoro już chcieliście błysnąć było trzeba postarać się zrobić jakąś akcje na czołowe osoby z Wisły i Śląska bo wiedzieliście gdzie są.
Wybraliście pajacowanie na hali i teraz podnosicie to do rangi jakiejś akcji.

lozys
Posty: 84
Rejestracja: 02.03.2007, 21:59

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: lozys » 09.11.2014, 21:31

Tylko widzisz zwykły kibicu, w tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o to, że czytając o Cracovii na tym forum można wywnioskować że już prawie nie istnieją, a jak istnieją to są to wychodzone, przećpane menele, które siłownie widziały na zdjęciach. Jak się jednak okazało ta wymierająca Cracovia potrafiła się pojawić na tej gali, zaznaczyć swoją obecność i pozdrowić waszego jeszcze niedawnego idola, a po waszych wcześniejszych oświadczeniach na temat szpili można było się spodziewać, że to wy będzie grać tam pierwsze skrzypce i osobiście sam na to liczyłem. Nie rozumiem też czemu co niektórzy porównują tą gale do tej z Łodzi ?. Tam z tego co pamiętam nie walczyła żadna osoba która była tak nielubiane przez kibiców obu miejscowych drużyn.
Jeszcze wracając do sytuacji w Krakowie, skoro Wiślacy tak szydzicie z tej słabej Cracovii, to czemu nie ustawiacie się na nich co 2 weekend na trasie ?. Przecież oni wiecznie jeżdżą bez zorganizowanego transportu, w małych liczbach, więc jakimś trudnym celem dla tych legendarnych Sharksów to nie powinni być.

A/J
Posty: 139
Rejestracja: 29.04.2012, 11:25

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: A/J » 09.11.2014, 21:44

lozys pisze: Jeszcze wracając do sytuacji w Krakowie, skoro Wiślacy tak szydzicie z tej słabej Cracovii, to czemu nie ustawiacie się na nich co 2 weekend na trasie ?. Przecież oni wiecznie jeżdżą bez zorganizowanego transportu, w małych liczbach, więc jakimś trudnym celem dla tych legendarnych Sharksów to nie powinni być.
Bzdury piszesz,zwykle mają coś organizowane ,a zbiórki pod stadionem i jadą w obstawie.

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Komentarze 7-9 listopada

Post autor: lobik » 09.11.2014, 21:45

Cieszy "zajebista" frekwencja na meczach osucha, mimo że bilety po 1 zł oraz rozdawane za darmo. Kolejne piłkarskie podwórko potwierdza, że z KIBOLAMI w tym POlicyjnym kraju, tak łatwo się nie wygrywa.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości