www.warhouse.pl

Komentarze - 8-10 sierpnia

Moderator: LechiaCHWM

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Re: Komentarze - 8-10 sierpnia

Post autor: majcher » 17.08.2014, 14:05

gosc, ublizasz innym od dzieciakow a sam sie zachowujesz jakbys byl gimnazjalista. Nie potrafisz zrozumiec,ze na Widzewie nie ma kolowrotkow,ktore rejestruja wejscie na stadion,wiec klub podaje frekwencje na podstawie biletow i karnetow? Bylem na tym meczu i na moje oko liczba byla zblizona do oficjalnej. A czy byla "stowka" w ta czy inna to juz ludzkie oko nie wychwyci, a do tego mam na to wywalone. Od 20 lat jezdze, widzialem rozna frekwencje i cos moge powiedziec na temat frekwencji u nas na stadionie. Dla mnie wazne ze frekwencja niezla mimo zawirowan w klubie i okresu wakacyjnego. Skoro jak piszesz,zajmujesz sie zdjeciami,to zmanipulowanie nimi,nie stanowi dla Ciebie problemu. A juz smiech ogarnia przy tych zdjeciach z Plocka,gdzie widac ze na naszym zdjeciu stoimy jeszcze na wysokosci zegara,na waszych jakos nie ma zdjecia z tego miejsca. Ale podziwiam Cie,poswiecic tyle czasu wrogowi,by puscic jakis propagandowy farmazon i dopiec rywalowi,to jest dopiero marketing. Bo w naszym klubie cos takiego jak marketing nie istnieje.
Gdybys byl prawdziwym kibicem to bys wiedzial,ze uchwycenie wszystkich widzow jest niemozliwe,ze wzgledu na to,ze ktos sie spozni,ktos wyjdzie wczesniej,ktos pojdzie do kibla,a ktos po kielbaske itp.itd. jezeli chcesz sie bawic w kropki to sie baw. Nie zapomnij odliczyc Zdanowskiej ze swita a moze wyjdzie Ci liczba inna niz malo realna rowna 2900.

Sezon nabiera rozpedu,wiele ciekawych meczow przed nami. Nie warto poswiecac tyle czasu meczowi,nna ktorym sie nic nie dzialo. Brawo dla Slaska. A co do Wisly,to musza stoczyc troch pojedynkow,zanim odzyskaja zaufanie wsrod innych ekip z Polski,bo samo oswiadczenie tu nie wystarczy.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!



WITAM2
Posty: 273
Rejestracja: 07.05.2011, 20:03

Re: Komentarze - 8-10 sierpnia

Post autor: WITAM2 » 17.08.2014, 19:39

Obrazek
Masz cały zegar i wykropkuj sobie, a nie widzialem żebyś liczył ludzi z trybuny A, tylko 3 z 8 sektorów.

WITAM2
Posty: 273
Rejestracja: 07.05.2011, 20:03

Re: Komentarze - 8-10 sierpnia

Post autor: WITAM2 » 17.08.2014, 20:04

To ile osób było wg Ciebie na poszczególnych trybunach?

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Re: Komentarze - 8-10 sierpnia

Post autor: majcher » 17.08.2014, 23:34

Na zdjeciach widac,ze Dolcan atakuje na Niciarke,zatem jest to pierwsza polowa co konczy nasze dywagacje. Ludzie wchodzili jeszcze w trakcie drugiej polowy. Zatem zapisz sie do klubu przygarnij kropka,a moze zatrudnij w jakims urzedzie statystycznym,badz klubie ktory zamiast kolowrotkow bedzie potrzebowal Liczebnego. Probuj dalej udowodnic swoja teze,bo na razie mnie nie przekonales. A tak poza tym zazdroszcze Ci wolnego czasu i zaciecia do siania propagandy oraz zajmowania sie pierdolami. Jak wychwycisz kolejne matactwa w naszym klubie,to nas poinformuj,moze winnych rozliczymy.
A teraz ciach,bo mamy kolejna kolejke,a w piatdk kolejna okazja do kropkowania. Bedzie latwiej,z racji piatku mniej ludzi (mnie nie bedzie a mam karnet). A na stronie klubu masz pojemnosc poszczegolnych sektorow,by bylo Ci latwiej kropkowac,kreskowac,szacowac,mnozyc,dzieli,pierwiastkowac.
Czuje sie niedowartosciowany,bo mnie nie wykropkowales pod zegarem,a przemieszczalem sie 2 razy podvzas meczu,wiec na zdjeciu moge wystepowac 2 razy w roznym miejscu i zawyzac frekwencje
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Komentarze - 8-10 sierpnia

Post autor: elo1312 » 18.08.2014, 16:33

Nie no, gosc rozjebal system. Nie daj sie!! :)
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Komentarze - 8-10 sierpnia

Post autor: elo1312 » 19.08.2014, 23:55

Dobre!! :-)
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości