www.warhouse.pl

Komentarze 27.05-01.06

Moderator: LechiaCHWM

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: jebać cenzure » 29.05.2014, 13:19

może i sektorówka prosta, ale przynajmniej wszystko widoczne, ja wole taką "oldschoolową" niz jakąś przekombinowaną którą potem trzebra rozszyfrowywać na zdjęciach



spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: spacerowicz » 29.05.2014, 13:28

Sektorowka SZYTA (nie malowana własnoręcznie zarywając noce w jakichś magazynach czy na placach użerając się z cieciami) na zlecenie więc nie wiem czym się tu jarać.

Cyt:
"Prawie 3 kilometry materiału,
około 40 kilometrów nici,
23 dni produkcji,
2 pary rąk,
łączna powierzchnia 4230 m2 !!

Przedstawiamy Wam naszą najnowsza flagę sektorową, którą mieliśmy przyjemność uszyć dla Pogoni Szczecin.
Jest to największa flaga sektorowa w Polsce oraz na europejskich trybunach !!

Dziękujemy za zaufanie !"

Za profilem Flag Fanatics na fb.
dla mnie kiszka. Coś jak sektorówka na Euro co janusze miały podjarkę he

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: leniwiec » 29.05.2014, 13:30

Co jeden to lepszy...idiota. Malowana, szyta, drukowana naprawdę jebnięcie w bani macie niezłe. A do tego idioty wyżej jak juz tak bardzo chcesz sie przyjebac to szył ja fan Pogoni.

GŚ1920
Posty: 140
Rejestracja: 30.07.2013, 13:11

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: GŚ1920 » 29.05.2014, 13:41

bort14 pisze:
kolaboracja_PL pisze:
Śląska_Duma pisze:Napewno oprawa Pogoni nie jest najdłuższą w Polsce.. Z 7-8 lat temu to my (Ruch) mieliśmy już sektorówke na chyba ponad 100m. Tak samo Legia i ich: Moje miasto a w nim chyba miało z 120metrów długości, ale nie pamiętam już.
To napewno najpierw sprawdź zanim napiszesz że chyba nie pamiętasz.
Ta sektorowka ma ponad 100 metrow.
[link]
Nasza sektorówka miała dokładnie 100 metrów

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Krzesełko Stadionu » 29.05.2014, 13:48

leniwiec pisze:Co jeden to lepszy...idiota. Malowana, szyta, drukowana naprawdę jebnięcie w bani macie niezłe. A do tego idioty wyżej jak juz tak bardzo chcesz sie przyjebac to szył ja fan Pogoni.
No i ? Jesli robiona przez jakas firme całkowicie szyta na maszynach to z czego podnieta?Według ciebie oprawa gdzie wystarczy zbierac kase przez pare meczów potem kase dac jakies firme za robote to wielki wyczyn.Pobicie waszego (zakładam ze jestes z Pogonii) rekordu to nic prostszego.Kazda ekipa np z bundesligi potrafila by zebrac na trybunach wiecej siana i zlecic zrobienie sektorowki 2x wiekszej .Naszczescie bardziej doceniane sa oprawy mniejsze ale z pomyslem robione przez ultrasow,bardziej zróżnicowane niz napis ,,POGOŃ 1948,,

kolaboracja_PL
Posty: 146
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: kolaboracja_PL » 29.05.2014, 13:54

A to za duża, a to za mała, a to szyta lub nie, czytelna lub nie, w starym stylu lub zbyt nowoczesna, z piro czy strobo, dymem lub bez.. - "książętom stadionuf się nie nie podobuje". Boli Was że ktoś coś robi, tylko dlatego że sami nie przykładacie do tego ręki. Ciekaw jestem ilu z Was - magistrów sztuk pięknych i plastyki tak naprawdę zapierdalał przy tworzeniu czegoś nowego, innego, lub po prostu zauważalnego.

Kod: Zaznacz cały

Krzesełko Stadionu wrote: Kazda ekipa np z bundesligi potrafila by zebrac na trybunach wiecej siana i zlecic zrobienie sektorowki 2x wiekszej .
Póki co żadna tego nie zrobiła.

Kod: Zaznacz cały

Naszczescie bardziej doceniane sa oprawy mniejsze ale z pomyslem robione przez ultrasow,bardziej zróżnicowane niz napis ,,POGOŃ 1948,,

Widocznie są ludzie dlaktórych ten napis znaczy więcej niż inne propagandowe, często nie mające nic wspólnegoz rzeczywistością chwytliwe slogany.

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Blood&Honor » 29.05.2014, 14:08

Zdrowo macie nabite w deklach, aby szydzić z sektorówki Pogoni.
Mało ważne czy największa czy nie, ważne, że chłopcy coś robią a nie siedzą na fotelach i krytykują.
Sektorówka ładna i miła dla oka. Niczego jej moim zdaniem nie brakuje.
Oby więcej takich na naszych stadionach.
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

kolaboracja_PL
Posty: 146
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: kolaboracja_PL » 29.05.2014, 14:43

Oj rozczarowało się bobo. Serce rośnie wiedząc iż liczyłeś na coś spektakularnego o czym opowiadałbyś dzieciom chwaląc dumnie ten klub ze Szczecina. Chociaż nie... jakby nie to, byłoby przypierdalanie do czegoś innego.

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Mmmm » 29.05.2014, 14:45

A co się nie zgadza w tej zapowiedzi?Co was ta wstrząsnęło?
Miała być największa sektorówka w Polsce i jest.Jest to coś niesamowitego?Jest,bo jeśli nie to pokarzcie większą.Choć by była to tylko barwówka,a była by największa to i tak był by to wyczyn.
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

hefajstos
Posty: 80
Rejestracja: 23.05.2014, 09:26

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: hefajstos » 29.05.2014, 14:48

"Ciekawie też może być w Siedlcach gdzie Pogoń zagra z Siarką.Oba zespoły walczą o awans a i kibicowsko może być ciekawie.
Kibice gości są wpuszczani w Siedlcach a jak tak to w jakich liczbach?"

Nie sądze by w Siedlcach bylo ciekawie na trybunach, na boisku owszem, bo obie druzyny mają głód na 1 lige. Co do wydarzeń po drugiej stronie ogrodzenia to Pogoń zwykle wystawia skromne młynki, a Siarka słabo jeździ. Pozdrawiam

Wells
Posty: 256
Rejestracja: 16.01.2010, 21:26

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Wells » 29.05.2014, 15:07

Nie płaczemy po Wojciechu:

[link]

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: VargasLubuskie » 29.05.2014, 15:29

Blood&Honor pisze:Zdrowo macie nabite w deklach, aby szydzić z sektorówki Pogoni.
Mało ważne czy największa czy nie, ważne, że chłopcy coś robią a nie siedzą na fotelach i krytykują.
Sektorówka ładna i miła dla oka. Niczego jej moim zdaniem nie brakuje.
Oby więcej takich na naszych stadionach.
Oby mniej takich takich na naszych stadionach.
Cała oprawa była prezentem od sponsora.Kibice Pogoni musieli w 7 meczach przekroczyć próg 50 tys widzów na stadionie oraz zebrać 500 kilo kapsli.Oprawa nie godna poświęcenia uwagi.

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Krzesełko Stadionu » 29.05.2014, 15:41

Mmmm pisze:A co się nie zgadza w tej zapowiedzi?Co was ta wstrząsnęło?
Miała być największa sektorówka w Polsce i jest.Jest to coś niesamowitego?Jest,bo jeśli nie to pokarzcie większą.Choć by była to tylko barwówka,a była by największa to i tak był by to wyczyn.

Tak
kolaboracja_PL pisze:Oj rozczarowało się bobo. Serce rośnie wiedząc iż liczyłeś na coś spektakularnego o czym opowiadałbyś dzieciom chwaląc dumnie ten klub ze Szczecina. Chociaż nie... jakby nie to, byłoby przypierdalanie do czegoś innego.

Oj panowie tak sie sklada ze pare dni temu w pewnym lokalnym Szczecinskim radiu udzielal wywiadu typ z Pogonii.Chłopaczek kimkolwiek u was jest to prawie sie spuscil jaka to oprawe szykuja ,ze psy w pracy operacyjnej ustalili ze beda odpalane race i chca stadion zamknac oraz inne górnolotne zapowiedzi kozackiej oprawy dla której podobno ludzie specjalnie kupuja bilety na mecz a tu co?

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: maksMKS » 29.05.2014, 15:44

VargasLubuskie pisze:.Oprawa nie godna poświęcenia uwagi.
No tak, najlepiej na prześcieradle namazać koślawe literki których nie da sie rozszyfrowac na żywo, grunt że chłopaki wykonali "prace"
ach kibice.net...

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: VargasLubuskie » 29.05.2014, 15:48

maksMKS pisze:
VargasLubuskie pisze:.Oprawa nie godna poświęcenia uwagi.
No tak, najlepiej na prześcieradle namazać koślawe literki których nie da sie rozszyfrowac na żywo, grunt że chłopaki wykonali "prace"
ach kibice.net...
Ale jaką prace?
Wypili piwo aby mieć kapsle czy o co ci chodzi?

kolaboracja_PL
Posty: 146
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: kolaboracja_PL » 29.05.2014, 16:16

Siedzieli w domu na kanapie w kapciach babci i poplamionej koszulce, jedną ręką wytłubując wełnę z pępka, a drugą leniwie klepiąc na k.net: "nie, nie podoba mi się.. w rydyju usłyszałem że będzie meeeeeeeeeegaaa.. a było tak średnio. Kiedyś jak będzie mi się chciało to zrobię lepiej."

Pozorymylą
Posty: 60
Rejestracja: 15.07.2009, 09:59

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Pozorymylą » 29.05.2014, 16:19

Krzesełko Stadionu pisze:
Mmmm pisze:A co się nie zgadza w tej zapowiedzi?Co was ta wstrząsnęło?
Miała być największa sektorówka w Polsce i jest.Jest to coś niesamowitego?Jest,bo jeśli nie to pokarzcie większą.Choć by była to tylko barwówka,a była by największa to i tak był by to wyczyn.

Tak
kolaboracja_PL pisze:Oj rozczarowało się bobo. Serce rośnie wiedząc iż liczyłeś na coś spektakularnego o czym opowiadałbyś dzieciom chwaląc dumnie ten klub ze Szczecina. Chociaż nie... jakby nie to, byłoby przypierdalanie do czegoś innego.

Oj panowie tak sie sklada ze pare dni temu w pewnym lokalnym Szczecinskim radiu udzielal wywiadu typ z Pogonii.Chłopaczek kimkolwiek u was jest to prawie sie spuscil jaka to oprawe szykuja ,ze psy w pracy operacyjnej ustalili ze beda odpalane race i chca stadion zamknac oraz inne górnolotne zapowiedzi kozackiej oprawy dla której podobno ludzie specjalnie kupuja bilety na mecz a tu co?
Niechcący trafiłeś w sedno hehe.
Miało to postawić psy w stan gotowości i niepewności i postawiło. Nawet strażacy byli na meczu w pełnym rynsztunku - z hełmami na głowach i czekali na "to coś z zapowiedzi" pod wysoką trybuną . O ilości tajniaków nie wspomnę. Psy węszyły wszędzie a my mieliśmy z tego niezły ubaw.
Taki "żarcik", ale nie dla każdego zrozumiały.

wuttt
Posty: 109
Rejestracja: 29.10.2012, 19:40

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: wuttt » 29.05.2014, 16:25

Pozorymylą pisze:
Niechcący trafiłeś w sedno hehe.
Miało to postawić psy w stan gotowości i niepewności i postawiło. Nawet strażacy byli na meczu w pełnym rynsztunku - z hełmami na głowach i czekali na "to coś z zapowiedzi" pod wysoką trybuną . O ilości tajniaków nie wspomnę. Psy węszyły wszędzie a my mieliśmy z tego niezły ubaw.
Taki "żarcik", ale nie dla każdego zrozumiały.
No i na tym zakończmy temat oprawy Pogoni.

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: VargasLubuskie » 29.05.2014, 16:32

kolaboracja_PL pisze:Siedzieli w domu na kanapie w kapciach babci i poplamionej koszulce, jedną ręką wytłubując wełnę z pępka, a drugą leniwie klepiąc na k.net: "nie, nie podoba mi się.. w rydyju usłyszałem że będzie meeeeeeeeeegaaa.. a było tak średnio. Kiedyś jak będzie mi się chciało to zrobię lepiej."
No to zabłysnąłeś chłopaczku:)
Jakiś czas temu wszyscy potępialiście sektorówkę jaką zaprezentował Śląsk która również była sponsorowana za nazbieranie kapsli.
Nie mogliście się na krytykować tego Śląska a teraz jaka odmiana ,,fajnie ze chłopaki coś robią''

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: holendrowie i beldzy » 29.05.2014, 16:47

VargasLubuskie pisze:
kolaboracja_PL pisze:Siedzieli w domu na kanapie w kapciach babci i poplamionej koszulce, jedną ręką wytłubując wełnę z pępka, a drugą leniwie klepiąc na k.net: "nie, nie podoba mi się.. w rydyju usłyszałem że będzie meeeeeeeeeegaaa.. a było tak średnio. Kiedyś jak będzie mi się chciało to zrobię lepiej."
No to zabłysnąłeś chłopaczku:)
Jakiś czas temu wszyscy potępialiście sektorówkę jaką zaprezentował Śląsk która również była sponsorowana za nazbieranie kapsli.
Nie mogliście się na krytykować tego Śląska a teraz jaka odmiana ,,fajnie ze chłopaki coś robią''

nie czepiaj się
oni milicję chcieli zrobić w bambuko i dlatego tyle rabanu narobili
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

.'.
Posty: 177
Rejestracja: 29.05.2014, 16:13

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: .'. » 29.05.2014, 17:07

Pół stadionu przykryte sektorówką w Szczecinie i nawet jednej racy nie odpalonej na koniec sezonu ....

Tajemniczy
Posty: 785
Rejestracja: 12.09.2009, 22:23
Lokalizacja: Pomorze

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Tajemniczy » 29.05.2014, 17:09

kolaboracja_PL pisze:Siedzieli w domu na kanapie w kapciach babci i poplamionej koszulce, jedną ręką wytłubując wełnę z pępka, a drugą leniwie klepiąc na k.net: "nie, nie podoba mi się.. w rydyju usłyszałem że będzie meeeeeeeeeegaaa.. a było tak średnio. Kiedyś jak będzie mi się chciało to zrobię lepiej."
Jaki Ty jesteś typie ograniczony.
Nie chodzi o to, że były szumne zapowiedzi, że sektorówka jest największa, że tylko napis POGOŃ. Sama sektorówka poprawna i fajna. Tyle, że w ogóle nie ma nic wspólnego z kibicowaniem. Osobiście nie widzę nic złego, żeby nazbierać kapsli i dostać flotę od jakiegoś browaru na oprawę. Ale tę sektorówkę zrobiła firma, która dostała za to hajs. Można następnym razem wynająć firmę co fajnie ułoży kartoniki jak na Barcelonie, w końcu liczy się efekt.

kolaboracja_PL
Posty: 146
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: kolaboracja_PL » 29.05.2014, 17:14

VargasLubuskie pisze:
kolaboracja_PL pisze:Siedzieli w domu na kanapie w kapciach babci i poplamionej koszulce, jedną ręką wytłubując wełnę z pępka, a drugą leniwie klepiąc na k.net: "nie, nie podoba mi się.. w rydyju usłyszałem że będzie meeeeeeeeeegaaa.. a było tak średnio. Kiedyś jak będzie mi się chciało to zrobię lepiej."
No to zabłysnąłeś chłopaczku:)
Jakiś czas temu wszyscy potępialiście sektorówkę jaką zaprezentował Śląsk która również była sponsorowana za nazbieranie kapsli.
Nie mogliście się na krytykować tego Śląska a teraz jaka odmiana ,,fajnie ze chłopaki coś robią''
Po pierwsze primo - nie chłopaczkuj proszę, wiem że to banalne się napinać, ale trzymajmy poziom - lub chociaż jego pozory.
Po drugie primo - nie wszyscy, tylko bezmyślne krzykacze którzy sadzą się o wszystko dla samej idei przyjebania. Taka odkryta słabość, że zamiast robić swoje, ludzie idą na łatwizne i sami po chwili piszczą.

EOT

PanTuNieStał
Posty: 568
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: PanTuNieStał » 29.05.2014, 17:26

Taki "żarcik", ale nie dla każdego zrozumiały.
Pozorymylą
Podobny numer wykręcił psiarni kiedyś Widzew, zapowiadano wielki najazd na Bełchatów mimo zakazu, co postawiło smutnych panów w całym województwie na nogi po czym na umówionej zbiórce nie pojawił się nikt..
Pogoń ładnie dla mnie kibolsko zaczyna się u was dziać coraz lepiej.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

kolaboracja_PL
Posty: 146
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: kolaboracja_PL » 29.05.2014, 17:28

Tajemniczy pisze:
kolaboracja_PL pisze:Siedzieli w domu na kanapie w kapciach babci i poplamionej koszulce, jedną ręką wytłubując wełnę z pępka, a drugą leniwie klepiąc na k.net: "nie, nie podoba mi się.. w rydyju usłyszałem że będzie meeeeeeeeeegaaa.. a było tak średnio. Kiedyś jak będzie mi się chciało to zrobię lepiej."
Jaki Ty jesteś typie ograniczony.
Nie chodzi o to, że były szumne zapowiedzi, że sektorówka jest największa, że tylko napis POGOŃ. Sama sektorówka poprawna i fajna. Tyle, że w ogóle nie ma nic wspólnego z kibicowaniem. Osobiście nie widzę nic złego, żeby nazbierać kapsli i dostać flotę od jakiegoś browaru na oprawę. Ale tę sektorówkę zrobiła firma, która dostała za to hajs. Można następnym razem wynająć firmę co fajnie ułoży kartoniki jak na Barcelonie, w końcu liczy się efekt.
Koszulki z herbem swojego klubu kupujesz czy sam szyjesz? Czapki, szaliki, skarpetki, małe flagi którymi chodzisz otulony na wyjazd, kielonki, ku*** choinki zapachowe do fury, bluzy z emblematem też dziergasz, sam robisz, czy wydajesz ciężko zarobiony hajs ? Ile jest firm żyjących na kibicach, oferujących wszystko co praktycznie wymyślisz? Ja jestem ograniczony a Ty nie rozumiesz zależności że ludzie wykonali jakąś pracę, k.. zbierali te kapsle, ale robili coś dla swojego klubu, który dopiero się podnosi po serii sztyletów i robili to wspólnie na większą skalę?

Bez pozdrowień.

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: ja22 » 29.05.2014, 17:46

Niektórzy to już odlecieli maksymalnie Jakoś nie widzę to wpisów kibiców ze Szczecina podniecających się oprawą .Jest natomiast mnóstwo ekspertów oceniających ją na milion sposobów .Dla mnie oprawa może nie zajebista , ale na pewno niezła .Sposób jej wykonania jest sprawa Tylko i WYŁĄCZNE kibiców Pogoni. Jeśli sektorówka została wykonana przez kibica ze Szczecina to dla mnie nie ma tematu

mua2
Posty: 48
Rejestracja: 30.11.2012, 22:19

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: mua2 » 29.05.2014, 18:46

Sensi_ pisze:
pała to pała pisze:Oprawa Lecha pierwsza klasa!!

Za to Ruchu malutko, wiem że środa ale jak na nich to jednak mało

Obrazek
jakies zmiany na sektorze gości Lecha?
Widzę, że zaginęło wśród 2 stron dyskusji o sektorówce. Dołączam się do pytania.
Powyższy post jest moją subiektywną opinią...

Łukasz1920
Posty: 615
Rejestracja: 30.08.2012, 10:18

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Łukasz1920 » 29.05.2014, 18:50

mua2 pisze:
Sensi_ pisze:
pała to pała pisze:Oprawa Lecha pierwsza klasa!!

Za to Ruchu malutko, wiem że środa ale jak na nich to jednak mało

Obrazek
jakies zmiany na sektorze gości Lecha?
Widzę, że zaginęło wśród 2 stron dyskusji o sektorówce. Dołączam się do pytania.
Od mojej ostatniej wizyty powstało gniazdo, które widać po prawej stronie fotki, innych zmian nie zauważyłem.
GOOD NIGHT LEFT SIDE

firefox88
Posty: 65
Rejestracja: 10.02.2013, 00:50

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: firefox88 » 29.05.2014, 21:59

VargasLubuskie pisze:
maksMKS pisze:
VargasLubuskie pisze:.Oprawa nie godna poświęcenia uwagi.
No tak, najlepiej na prześcieradle namazać koślawe literki których nie da sie rozszyfrowac na żywo, grunt że chłopaki wykonali "prace"
ach kibice.net...
Ale jaką prace?
Wypili piwo aby mieć kapsle czy o co ci chodzi?
Picie, to tez praca hehe...
darekszpakowski pisze:
Blood&Honor pisze:Zdrowo macie nabite w deklach, aby szydzić z sektorówki Pogoni.
Mało ważne czy największa czy nie, ważne, że chłopcy coś robią a nie siedzą na fotelach i krytykują.
Sektorówka ładna i miła dla oka. Niczego jej moim zdaniem nie brakuje.
Oby więcej takich na naszych stadionach.

ty synek, po pierwsze nie blood&honor tylko honour, a po drugie primo nie bóg honor Ojczyzna tylko krew honor ojczyzna. mylisz fakty ...
''chłopcy''.... kur*** chlopcy to sa w burdelach
Powiedz mu, to prosto w oczy ;).

Watek sektorowki Pogoni mozna tak podsumowac, ze kazdy cel uswieca srodki i predzej ktos Cie skrytykuje niz pochwali.
Dobrej nocy kibole :).
Na tym forum piekne, sa tylko chwile ;P.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: fluor » 29.05.2014, 22:59

kolaboracja_PL pisze:
Koszulki z herbem swojego klubu kupujesz czy sam szyjesz? Czapki, szaliki, skarpetki, małe flagi którymi chodzisz otulony na wyjazd, kielonki, ku*** choinki zapachowe do fury, bluzy z emblematem też dziergasz, sam robisz, czy wydajesz ciężko zarobiony hajs ? Ile jest firm żyjących na kibicach, oferujących wszystko co praktycznie wymyślisz? Ja jestem ograniczony a Ty nie rozumiesz zależności że ludzie wykonali jakąś pracę, k.. zbierali te kapsle, ale robili coś dla swojego klubu, który dopiero się podnosi po serii sztyletów i robili to wspólnie na większą skalę?
Piękne czasy jak się robiło flagi samemu, miło popatrzeć na stare zdjęcia, zwykłe proste. wszędzie komercja wchodzi i nie ma się z czego cieszyć.
z ciuchami to bym nie przesadzał, bardziej wnerwiające jest to, że te kluby najbogatsze w Europie, które walczą z kibicami, same zbijają wielkie pieniądze na tym co kultura kibicowania wytworzyła.

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: 357. » 30.05.2014, 00:00

niektórzy chyba nie odróżniają oprawy od flagi sektorówki, więc może objasnie młodszym kibicom- sektorówka to też flaga, nie jednomeczowa oprawa, tylko flaga którą sie używa na wielu meczach. Czy wasze flagi tez są wszystkie robione własnoręcznie? w Szczecinie uszyli sobie sektorówke i c*** to kogo obchodzi czy zbierali na to kase do kapelusza,czy wydudnili w c*** browarów na ten cel.

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: pijany powietrzem » 30.05.2014, 01:27

fluor pisze:Piękne czasy jak się robiło flagi samemu, miło popatrzeć na stare zdjęcia, zwykłe proste. wszędzie komercja wchodzi i nie ma się z czego cieszyć.
No faktycznie miło popatrzeć na te kwadratowe koślawce, krzywo ponaszywane, herby nie przypominające herbów..
Akurat ten aspekt bardzo dobrze że sie rozwinął, skoro flaga ma reprezentować nasz klub to niech będzie godna klubu a nie taka którą wstyd pokazać, wyglądająca jakby zaprojektował ją 6 letni Jasio na lekcji plastyki
P.S. tak, pamietam lata 90 i zawsze marzyłem o ładnych flagach godnie reprezentujących klub

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: aLvaro » 30.05.2014, 01:45

ku*** debile o c*** wam chodzi, przypierdalacie się że to wcale nie byla najwieksza sektorowka, pozniej ze szyta a nie namalowana, jeszcze lepsi piszą że za prosta a inni, że to nagroda za kapsle no i c*** z tym ?

najlepsi są co spinają o to, że została wykonana przez chłopaków z flag fanatics... a co powiecie na to że tą firme założyli ultrasi Pogoni z MW'03 ? dekle...

primo123
Posty: 8
Rejestracja: 04.12.2013, 08:45

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: primo123 » 30.05.2014, 09:30

357. pisze:niektórzy chyba nie odróżniają oprawy od flagi sektorówki, więc może objasnie młodszym kibicom- sektorówka to też flaga, nie jednomeczowa oprawa, tylko flaga którą sie używa na wielu meczach. Czy wasze flagi tez są wszystkie robione własnoręcznie? w Szczecinie uszyli sobie sektorówke i c*** to kogo obchodzi czy zbierali na to kase do kapelusza,czy wydudnili w c*** browarów na ten cel.
Dokładnie, nie mylcie sektorówek-flag z elementami opraw. Już widzę teksty młodzieży nieokrzesanej po tym jak Pogoń zaprezentuje swoją flagę po raz kolejny, "bo przecież było"... Dla przypomnienia flagi sektorowe od początku swojej obecności na polskich trybunach były szyte przez firmy zewnętrzne.

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: aLvaro » 30.05.2014, 13:35

Tylko że to zrobili ultrasi Pogoni którzy prowadzą firme flag fanatics:)

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: fluor » 30.05.2014, 14:12

pijany powietrzem pisze: No faktycznie miło popatrzeć na te kwadratowe koślawce, krzywo ponaszywane, herby nie przypominające herbów..
Akurat ten aspekt bardzo dobrze że sie rozwinął, skoro flaga ma reprezentować nasz klub to niech będzie godna klubu a nie taka którą wstyd pokazać, wyglądająca jakby zaprojektował ją 6 letni Jasio na lekcji plastyki
P.S. tak, pamietam lata 90 i zawsze marzyłem o ładnych flagach godnie reprezentujących klub
To już kwestia zdolności, to że się robi samemu nie musi oznaczać że będzie koślawe.
Taki klimat "prostych flag" mi się podoba
[link]
[link]
[link]

ostr
Posty: 434
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: ostr » 30.05.2014, 14:20

Poprostu niepotrzebne szumne zapowiedzi "łał" oprawy spowodowały 2 strony pierdolenia kto ma dłuższa, większa sektorówke. Sektorówka fajna, napewno przyda się przy różnych akcjach ze świecidełkami :) nic więcej w tym temacie
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

Bolo85
Posty: 390
Rejestracja: 27.02.2010, 20:45

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: Bolo85 » 30.05.2014, 18:18

to tylko pokazuje na jakim poziomie jest to forum, najwieksza flaga ale oczywiście trzeba sie do czegoś dojebać, a teraz odwracanie kota ogonem że "zapowiadali mega oprawe". A nawet jak zapowiadali to nie przyszło wam do łbów ze moze chcieli w ten sposob nakręcić korbe i zachęcić ludzi do przyjscia na mecz?

hefajstos
Posty: 80
Rejestracja: 23.05.2014, 09:26

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: hefajstos » 30.05.2014, 19:57

hahahahahahahahaha żenada, ciekawe ile jeszcze stron zajmie dyskusja na temat sektorówki Pogoni!?! Niech ktoś wrzuci jakis nowy temat, bo to nudne juz jest. Pozdrawiam krytyków :)

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze 27.05-01.06

Post autor: obiektywnyFAN » 30.05.2014, 20:35

niektórzy się tak spinają że szok po prostu.

Co do opraw tej kolejce:
Oprawa Lecha fajna schludna z fajnym hasłem Poddawaj/Przyznawaj wykonanie ładne i + za race.
Oprawa Pogoni klasyczna i fakt że one się powtarzają na stadion ale wygląda kozacko i rozmiary dobre.
Oprawy Jagi, pierwsza klasyczne pasy tak jak wyżej pisałem, a druga fajna z prostym motywem w asyście achtungów,świecidełek,świec itd.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości