www.warhouse.pl

Komentarze - 25-27 kwietnia

Moderator: LechiaCHWM

psychopig
Posty: 170
Rejestracja: 26.02.2007, 18:25

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: psychopig » 01.05.2014, 18:53

ku*** !
Chyba wild jasno napisał :
Wszystkim jedno i kilku postowym gawędziarzom, których wzięło na retrospekcje bądź analizy byłej, aktualnej lub przyszłej formy Pogoni polecam w********** na swoje fejsbuki, tudzież inne fora dyskusyjne na onecie.
Napisać prościej ?
Nie odpowiadamy tutaj sfrustrowanym małolatom, nie chwalimy się i nie żalimy.
Upoważniona osoba podaje liczby wyjazdowe i koniec.
Obrazek



UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: UTYMAN » 01.05.2014, 20:26

fdm pisze:Wymienisz te kilkanaście ekip które przeszły podobną drogę do Pogoni czy GKS Katowice i nie zanotowały wpadek czy spadku formy ? Czy tylko prowokujesz ?
Zobacz Zawisza B. ,GKS K. teraz ŁKS czy kiedys Jagiellonia,Arka,Lechia nawet taka Resovia ,Stal S.W. czy Siarka T. lepiej sie prezentują od was .
RUCH 1920 CHORZÓW

Janosik_88
Posty: 33
Rejestracja: 28.02.2013, 20:09

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: Janosik_88 » 01.05.2014, 20:44

Jak ma się Kibic Zagłębia, który został "podpalony" we Wrocławiu?

BiałostockaJaga
Posty: 60
Rejestracja: 25.07.2013, 17:31
Lokalizacja: Zimbabwe

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: BiałostockaJaga » 01.05.2014, 20:51

Z interentu winika ze dobrze i nic mu nie jest.
Biała siła
Biały stan
Biała rasa
KU KLUX KLAN!

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: Banti » 01.05.2014, 21:11

PanTuNieStał pisze:Widać edziowi udzieliło się kumoterstwo z "szlachcicami", ochłoń chłopcze wejź ze trzy wdechy, i pomyśl kto i z jakich miast i miasteczek przychodzi na twojego Leszka,powiem ci że mieszkałem rok w Poznaniu co nieco widziałem.(zwłaszcza urzekli mnie studenci władający suachili w barwach)
Niech zgadnę, jesteś kibicem wielkiego Widzewa z Pierdziszewa Górnego, któremu nie powiodło się z robotą w Poznaniu. Ciągle masz legitymacje FC Widzew Wielkopolska, czy wyjebałeś ją po tym miesiącu bycia rodowitym Wielkopolaninem i zostałeś członkiem Red Bullów po przeprowadzce do Warszawy? Jak mnie leczą takie zakompleksione typy ze słomą w butach.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Trzęsacz
Posty: 148
Rejestracja: 02.01.2013, 15:25

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: Trzęsacz » 01.05.2014, 21:39

Janosik_88 pisze:Jak ma się Kibic Zagłębia, który został "podpalony" we Wrocławiu?
Telefoniczne info, że włosy na prawej ręce mu się spaliły.

przemo80
Posty: 3
Rejestracja: 24.03.2013, 22:11

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: przemo80 » 02.05.2014, 00:36

Banti pisze:
PanTuNieStał pisze:Widać edziowi udzieliło się kumoterstwo z "szlachcicami", ochłoń chłopcze wejź ze trzy wdechy, i pomyśl kto i z jakich miast i miasteczek przychodzi na twojego Leszka,powiem ci że mieszkałem rok w Poznaniu co nieco widziałem.(zwłaszcza urzekli mnie studenci władający suachili w barwach)
Niech zgadnę, jesteś kibicem wielkiego Widzewa z Pierdziszewa Górnego, któremu nie powiodło się z robotą w Poznaniu. Ciągle masz legitymacje FC Widzew Wielkopolska, czy wyjebałeś ją po tym miesiącu bycia rodowitym Wielkopolaninem i zostałeś członkiem Red Bullów po przeprowadzce do Warszawy? Jak mnie leczą takie zakompleksione typy ze słomą w butach.

Nie chce mi się sprawdzać, ale jeśli pan Banti jest z Wielkopolski, tzn, że integracja "intelektualna" posunęła się już bardzo daleko, bo bełkocze identycznie jak ociemniała strona miasta Łodzi. Czy po prostu dopierdalasz się tak z zasady do Widzewa?

PanTuNieStał
Posty: 566
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: PanTuNieStał » 02.05.2014, 07:40

[quoteNiech zgadnę, jesteś kibicem wielkiego Widzewa z Pierdziszewa Górnego, któremu nie powiodło się z robotą w Poznaniu. Ciągle masz legitymacje FC Widzew Wielkopolska, czy wyjebałeś ją po tym miesiącu bycia rodowitym Wielkopolaninem i zostałeś członkiem Red Bullów po przeprowadzce do Warszawy? Jak mnie leczą takie zakompleksione typy ze słomą w butach.][/quote]
Panie adwokacie ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, w POZ mieszkałem rok, nie jestem z fc wlkp, gamoniu od RB trzy chuje w bok boś za tępy, tak jestem z PIERDZISZEWA jestem fanatykiem za swój klub oddam życie, jakie to ma znaczeczenie? fanatyku z pedofilowa.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

WidzewRTS
Posty: 129
Rejestracja: 06.05.2007, 14:23
Lokalizacja: Z Ziemi Obiecanej

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: WidzewRTS » 02.05.2014, 10:37

Dajcie już spokój z tym Koleżką Banti bo bije od niego gamoniem na kilometry. Człowiek przypierdala się do Widzewa co krok. Znawca Wielkopolski z wiochy pod Poznaniem. Poszukajcie sobie postów tego kompleksiarza. W każdym temacie znawca wielki. O Holenderskiej scenie kibicowskiej też wie wszystko... Dobry kolo.
Widzew Łódź

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: Banti » 02.05.2014, 10:39

Jak się zleciały widzewskie internetowe fajtery. Trafiłem - zatopiłem, albo inaczej uderz w stół a wirtualne nożyce RTSu się odezwą:) Rzucajcie dalej obelgami i twórzcie te swoje wirtualne fc. Pozdro dla was mitomany.
RTS Widzew, odpowiedz tu jak się wstydzisz w dziale Wielkopolska: jak było w Kielcach? Ponawiam następne, nie swoje zresztą pytanie: masz nietuzinkowy nick, więc nie piszesz tylko i wyłącznie w swoim imieniu?
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

WidzewRTS
Posty: 129
Rejestracja: 06.05.2007, 14:23
Lokalizacja: Z Ziemi Obiecanej

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: WidzewRTS » 02.05.2014, 10:47

W Kielcach było zajebiście! Mój nick nie ma nic do tego bo piszę tylko w swoim imieniu. Dalej nie będę z Tobą pisał bo już ktoś Ci odpowiedział, że masz bardzo duży problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jak Ty chłopaku maturę zdałeś? Bez odbioru gamoniu!
Widzew Łódź

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: Śmiałojestnasmało » 02.05.2014, 23:50

MagikJP pisze:Jaka liczba Podbeskidzia w Krakowie?
Tak, zajebiście ciekawe.To pytanie zadaje sobie cała Polska.


Jeśli chodzi o oprawę Śląska to porównywanie jej z oprawami PB jest chyba żartem.Każdy widzi, która lepiej wygląda i wielkość nie ma tu znaczenia, a przede wszystkim wykonanie.Wyszło im zajebiście i należy to docenić bo dobry wygląd jest równie ważny jak przesłanie.

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: majcher » 04.05.2014, 01:57

Banti pisze:Jak się zleciały widzewskie internetowe fajtery. Trafiłem - zatopiłem, albo inaczej uderz w stół a wirtualne nożyce RTSu się odezwą:) Rzucajcie dalej obelgami i twórzcie te swoje wirtualne fc. Pozdro dla was mitomany.
RTS Widzew, odpowiedz tu jak się wstydzisz w dziale Wielkopolska: jak było w Kielcach? Ponawiam następne, nie swoje zresztą pytanie: masz nietuzinkowy nick, więc nie piszesz tylko i wyłącznie w swoim imieniu?
Kompleksiarzu piegowaty, wyjdź na dwór, jak to sam innym proponowałeś, a Widzewa nie mieszaj w swoje spiny.
Edek, kierując się swoimi antypatiami posądził Kolaborację z Pogoni o bycie za Widzewem, wmieszając niesłusznie nasz klub w całą polemikę. Więc nie dziw się, że wywołani do tablicy, udzielamy się w temacie. Słusznie zwrócono uwagę Edkowi, że kierując się jego kryteriami, z różnych "wielkopolskich wioch" przybywają kibice, na jego Lecha.
Pomijając historyczny fakt, że protoplasta Lecha, niejaka Lutnia Dębiec, powstała pod Poznaniem,a dopiero w 1925 została włączona do Poznania. Więc trochę szacunku do "wioch" i swoich kibiców. I nie mówcie tego o tej Lutni układowiczom, bo doznają szoku. ;)
Jeżeli możesz to oświeć, jakie to wirtualne fc mamy i tworzymy. A także jakimi obelgami rzucamy?

A tak w temacie, to oprawa Śląska bardzo dobra, nie widzę powodów do przypieprzania się. Porównania zawsze będą z innymi, ale w podwieszanych bezkonkurencyjna, moim zdaniem.
W kwestiach opraw już prawie wszystko było oklepane i trudno jest coś wymyśleć oryginalnego.

Co do Pogoni, to widać, że się rozwijają i po słabszym okresie idzie u nich w dobrą stronę. Są praktycznie sami w województwie niczym Jagiellonia, tak jak Jaga bez zgód, zobaczymy jak to będzie się u nich rozwijać.
A przy okazji podziękowania za wpuszczenie na zakazie i rozmowy w Jokerze.

A co do formy Lecha to jak spadli do 2 ligi w 2000 roku mieli dosyć słabą frekwencję i chyba jakiś mecz gdzie było 150 osób, ale później klub i kibice podziałali i frekwencja była po 10-15 tys. Więc pisanie, że to były lata, to też nadużycie.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

Pozorymylą
Posty: 60
Rejestracja: 15.07.2009, 09:59

Re: Komentarze - 25-27 kwietnia

Post autor: Pozorymylą » 08.05.2014, 14:37

[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości