www.warhouse.pl

IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
mariuszstalowa
Posty: 137
Rejestracja: 30.03.2010, 16:08

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: mariuszstalowa » 23.06.2014, 05:47

relacja Sokola Nisko
SOKÓŁ NISKO - Wisłoka Dębica 1:0

Nas niecała 100 plus drugie tyle Stalówki. Wisłoka dociera w trakcie 1 połowy. Jakiś desperat od nich przeskakuje ogrodzenie i pojawia się na murawie. Kilka osób od nas wybiega i kończy się to dla niego przekopaniem. Kilkanaście osób w tym samym czasie również hasa po murawie. Mecz przerwany na kilka minut. My z rwanym słabym dopingiem i "uprzejmościami" z obu stron. Odpalamy troche piro w asyscie transa "Sokół Nisko". Psiarni wchuj. Goście opiszą się sami.



Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Zupełnie Zielony. » 23.06.2014, 10:36

Sokół Nisko - WISŁOKA

[link]

oraz video:

[link]

[link]


Tempo Cmolas - Igloopol Dębica

[link]

[link]

Szerzej o tych dwóch meczach w naszym oficjalnym opisie niebawem.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Picasso
Posty: 118
Rejestracja: 09.01.2009, 18:27

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Picasso » 23.06.2014, 15:32

Sokół Nisko - Wisłoka Dębica

Autokarami, busami i autami w Nisku stawiamy się w 280 osób w tym Siarka Tarnobrzeg w 100 osób, Górnik Zabrze w 40 osób i ROW Rybnik - 4 osoby, wszystkim zgodom dziękujemy za wsparcie !. Docieramy na końcówke pierwszej połowy, gdzie odrazu jeden od Nas przeskakuje płot i zalicza przegrane starcie z miejscowymi, my próbujemy wyłamać ogrodzenie co kończy się reakcją policji. Sam mecz to średni doping z naszej strony i festiwal bluzg z jednej jak i drugiej strony. Na płocie płonie kilka fantów Stalówki.

[link]
[link]

Tempo Cmolas - Igloopol Dębica

Dzień przed wyjazdem do Niska w 45 osób ( w tym Siarka fc Kolbuszowa i Cmolas ) postanawiamy odwiedzić mecz rywali zza miedzy w Cmolasie, nie stwierdzamy żadnego morsa, przez cały pobyt zaznaczamy swoją obecność odpowiednimi przyspiewkami. Igloopol który organizował wyjazd do Cmolasu zapewne na wieść o tym że jesteśmy tam my kawałek za Dębica nawraca i postanawia jechać do Brzostka gdze tam swój mecz rozgrywał Wisłok Wiśniowa - ich głowny konkurent do awansu :). Z Cmolasu zawijamy się po pierwszej połowie.

[link]
Odpowiedz
Cytuj
Edytuj

bezczelnytyp
Posty: 11
Rejestracja: 11.03.2013, 16:25

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: bezczelnytyp » 23.06.2014, 17:20

Ty to masz poczucie humoru człowieku, aż ci zazdroszczę hahahahahhaha "Igloopol który organizował wyjazd do Cmolasu zapewne na wieść o tym że jesteśmy tam my kawałek za Dębica nawraca i postanawia jechać do Brzostka gdze tam swój mecz rozgrywał Wisłok Wiśniowa - ich głowny konkurent do awansu" hahaha po pierwsze plany były od początku takie żeby jechać na Brzostek bo wygrana naszej drużyny nam nic nie dawała w przypadku kiedy Wiśniowa również zainkasowała by 3 pkt,więc od samego stadiony jedziemy na Brzostek (wyjeżdżamy z opóźnieniem bo nawet psy zgłupiały i czekali na jakąś decyzję...) sam trener i piłkarze wychodzą z taką inicjatywą że może lepiej jechać na Brzostowiankę powywierać na nich presje niż jechac do cmolasu... nie pisaliśmy o tym oficjalnie bo trochę chujowo zrobić plakat że nie jedziemy na Cmolas tylko jedziemy besztać wiśniową do Brzostka (pomyślałeś o tym geniuszu?) po drugie dowiadujemy się o tym że jesteście na naszym meczu dopiero w Brzostku a jest to odległość 70 km od Cmolasu... no ale tak zesraliśmy się w 110 osób 20 kozaków z wisłoki i 2 wieśniaków z kolbuszowej ;) trzymaj się i masz tu adres może znajdziesz robotę [link]

19:08
Posty: 1
Rejestracja: 23.06.2014, 20:43

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: 19:08 » 23.06.2014, 20:53

Nie wypowiadam się tu ale jak czytam komentarze takich debili to ręce opadają hahah śmieszni to jesteście wy odpuszczajac swój wyjazd hah żeby jechać do brzostku wywrzeć presję na wisniowej hahah o ja cię pier.... Takim tokiem myślenia to my nie powinniśmy jechać rok temu do ropczyc tylko przyjść do was na stadion wywrzeć presję (ktora nie była potrzebna) hahah jesteście w ch*j śmieszni hah do brzostku się wybrali hahah nie no nie mogę.........

obserwator82
Posty: 11
Rejestracja: 14.09.2010, 13:05

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: obserwator82 » 23.06.2014, 21:32

bezczelnytyp pisze:Ty to masz poczucie humoru człowieku, aż ci zazdroszczę hahahahahhaha "Igloopol który organizował wyjazd do Cmolasu zapewne na wieść o tym że jesteśmy tam my kawałek za Dębica nawraca i postanawia jechać do Brzostka gdze tam swój mecz rozgrywał Wisłok Wiśniowa - ich głowny konkurent do awansu" hahaha po pierwsze plany były od początku takie żeby jechać na Brzostek .../
faktycznie masz racje a tu link potwierdzający z waszego forum
[link]

opsen
Posty: 21
Rejestracja: 25.02.2012, 19:54

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: opsen » 23.06.2014, 21:52

Zróbcie sobie zgode ze stalowa ewetualnie z Lada i nie będziecie musieli słuchać pilkarzy czy dzialaczy I nigdy sie juz nie zawrócicie z obranej drogi na mecz.HAHA
Ostatnio zmieniony 23.06.2014, 22:05 przez opsen, łącznie zmieniany 1 raz.

Picasso
Posty: 118
Rejestracja: 09.01.2009, 18:27

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Picasso » 23.06.2014, 22:05

wiem że mój post napewno wywrze tu dyskusje, ale nie wytrzymam czytając takie coś. Jesteście jedyna ekipą w Polsce, która w tej rundzie zaliczyła wszystkie wyjazdy ( na zakazie lub bez ) odpuszczając ostatni tłumacząc się tym że " i tak nasz zespół tam wygra, a lepiej pojechać do brzostka powyzywać piłkarzy z Wiśniowej". Po czymś takim nasuwają się pytania :
- jesteście kibicami Igloopolu czy Brzostowianki ?
- po co plakaty i konkretna mobilizacja na wyjazd do Cmolasu jeśli z góry zakładacie że jedziecie do Brzostka ?
- gdzie pojęcie bycia z druzyną na dobre i na złe ?
- to może teraz zostaniemy kibicami Wisłoka Wiśniowa bo to on awansowal ?

Wy do c**** pana mieliście być w Cmolasie i ani nam ani żadnej ekipie w Polsce nie wmówicie że nie. Takim zachowaniem pokazaliście tylko że jesteście typowymi piknikami, bo jeśli dla Was ważniejsze było wyzywanie konkurenta do awansu na ich meczu niż jechanie na własny wyjazd ( gdzie w tej rundzie zaliczyliscie je wszystkie ) to chyba żyjemy w innych światach kibicowskich. Niemam zamiaru się tu sprzeczać z żadnym fanem Igloopolu, ale taka jest prawda. To mój ostatni post w tym temacie.

bezczelnytyp
Posty: 11
Rejestracja: 11.03.2013, 16:25

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: bezczelnytyp » 23.06.2014, 22:20

Panowie ja wiem że wy wiecie lepiej od nas gdzie chcieliśmy jechać i skąd "zawracamy" hahaha no nie mam z wami szans tutaj bo jest was zbyt wielu a więc poddaję się i przyznaję że zawracamy z pod znaku Cmolas i uciekamy do Brzostka w spokojne tereny gdzie was nie ma to że było nas 110 osób nic nie znaczy przy waszej przewadze 25 "spartan" z Dębicy + 15 barbarzyńców z Cmolasu..... przepraszamy że zawiedliśmy wasze oczekiwania :( ps: 19:08 no wyobraź sobie że odpuszczamy swój wyjazd hahah ale z nas pojeby haha o k...a teraz mnie uświadomiłeś .... przegieliśmy haha chyba zawiesimy działalność bo rzeczywiście źle zrobiliśmy jadąc do Brzostka gdzie nasz głowny rywal grał i im zwycięstwo dawało awans a ich remis albo porażka przy naszym zwycięskim meczu dawało awans nam.. mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa w cmolasie i dostać info że wiśniowa wygrała i gówno z awansu a tak to przynajmniej Brzostek zapierdalał jak głupi i dzięki nam dał radę nawet zremisować na chwilę co dawało awans nam. Jakby nas tam nie było Wiśniowa rozjebała by ich z 5:0 a oni mieli by wyjebane w nas a tak przynajmniej zapierdalali jak małe samochodziki ! no tak masz rację mogliśmy jechać do Cmolasu i patrzeć na zwycięzki mecz Igloopolu który nic nam nie dawał,spróbowaliśmy czegoś innego... przepraszamy :( a co do zgód jak piszecie to nie my mamy Tbg ,Rybnik, Zabrze które ratuje wam d*** na każdym bardziej przypałowym wyjeździe żebyście potem mogli rżnąć odważnych "wojowników" w relacjach na internecie.bez odbioru

bezczelnytyp
Posty: 11
Rejestracja: 11.03.2013, 16:25

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: bezczelnytyp » 23.06.2014, 22:25

Drogi picasso miałeś wyraźnie napisane że sami piłkarze z prezesem i trenerem pierwsi wychodzą z taką inicjatywą więc po namysłach przystajemy na to ! czy coś tu jest nie zrozumiałe dla ciebie do chu.... czy to jest zły argument jak cała drużyna mówi że cmolas rozjadą ale nie mają wpływy na wiśniową i żebyśmy tam pojechali spróbować ich zdekoncentrować ( co zresztą dobrze wychodził) czy masz problemy z mózgiem czy nie umiesz czytać ??

opsen
Posty: 21
Rejestracja: 25.02.2012, 19:54

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: opsen » 23.06.2014, 22:28

bezczelnytyp pisze:Panowie ja wiem że wy wiecie lepiej od nas gdzie chcieliśmy jechać i skąd "zawracamy" hahaha no nie mam z wami szans tutaj bo jest was zbyt wielu a więc poddaję się i przyznaję że zawracamy z pod znaku Cmolas i uciekamy do Brzostka w spokojne tereny gdzie was nie ma to że było nas 110 osób nic nie znaczy przy waszej przewadze 25 "spartan" z Dębicy + 15 barbarzyńców z Cmolasu..... przepraszamy że zawiedliśmy wasze oczekiwania :( ps: 19:08 no wyobraź sobie że odpuszczamy swój wyjazd hahah ale z nas pojeby haha o k...a teraz mnie uświadomiłeś .... przegieliśmy haha chyba zawiesimy działalność bo rzeczywiście źle zrobiliśmy jadąc do Brzostka gdzie nasz głowny rywal grał i im zwycięstwo dawało awans a ich remis albo porażka przy naszym zwycięskim meczu dawało awans nam.. mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa w cmolasie i dostać info że wiśniowa wygrała i gówno z awansu a tak to przynajmniej Brzostek zapierdalał jak głupi i dzięki nam dał radę nawet zremisować na chwilę co dawało awans nam. Jakby nas tam nie było Wiśniowa rozjebała by ich z 5:0 a oni mieli by wyjebane w nas a tak przynajmniej zapierdalali jak małe samochodziki ! no tak masz rację mogliśmy jechać do Cmolasu i patrzeć na zwycięzki mecz Igloopolu który nic nam nie dawał,spróbowaliśmy czegoś innego... przepraszamy :( a co do zgód jak piszecie to nie my mamy Tbg ,Rybnik, Zabrze które ratuje wam d*** na każdym bardziej przypałowym wyjeździe żebyście potem mogli rżnąć odważnych "wojowników" w relacjach na internecie.bez odbioru
Spróbuj coś innego i jedz na Barcelone.Tam sobie chociaz fale zrobicie.
Ostatnio zmieniony 23.06.2014, 22:52 przez opsen, łącznie zmieniany 1 raz.

lenovo
Posty: 75
Rejestracja: 26.04.2010, 23:04

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: lenovo » 23.06.2014, 22:51

Panowie myślę, że ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu, Wisłoka a Igloopol to zupełnie inna mentalność kibicowska.
Powiem tylko tyle: gdyby ktoś u nas wyszedł z propozycją żeby odpuścić wyjazd i jechać WYWIERAĆ PRESJĘ to najprawdopodobniej zostałby zajebany śmiechem, a wielce prawdopodobne że jeszcze dostałby w japę.

Do bezczelnytyp: nie macie zgód - sami wiecie dlaczego. Myślę, że podejście w stylu "nie jedziemy na swój wyjazd tylko jedziemy wywierać presję" wiele tłumaczy. Jak jeździliśmy na każdy wyjazd w 3 lidze, czy to były tereny krakowskie, czy woj. świętokrzyskie czy północ województwa lubelskiego to też nam zgody ratowały d***?

wsk3
Posty: 18
Rejestracja: 16.10.2011, 11:47

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: wsk3 » 23.06.2014, 23:01

Pierwsza ekipa w Pl która odpuściła ostatni wyjazd swojej drużyny by pilnować by frajerzy nie kupowali meczy jak to miało miejsce dokładnie rok temu w Ropczycach gdzie do przerwy 3:0 i nasz awans a po przerwie magiczne zmiany i 3:4 masz racje ale to i tak lepiej niż pierwsza i jedyna ekipa z rodowitym arabem jako przywódcą, nom ale dla pana gotyka(zupełnie zielony) hop-hop hańba białej rasy ale bieganie pod arabem jest ok.... wstawiasz tu forum gdzie dzień przed meczem wyraźnie jest napisane że jedziemy na brzostek i doskonale o tym wiesz....
Róbcie cyrk dalej jak już ktoś pisał zesraliśmy się Was w 110 osób bo Was było 25... Chcecie aspirować(tylko na necie) do poziomu Stalówki ale prośba jak atakują to otwórzcie drzwi w pociągu a jak wracacie z turnieju w Tbg i ktoś wybiega to się zatrzymajcie a nie potem pierd**cie że nikogo nie było pozdrawiam was bawcie się dalej

bezczelnytyp
Posty: 11
Rejestracja: 11.03.2013, 16:25

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: bezczelnytyp » 23.06.2014, 23:19

Lenovo u nas ten ktoś to był prezes, trener i piłkarze. Mieli dostać po japie i mieli być wyjebani z ekipy ? Ile razy wasi piłkarze wyszli z taką inicjatywą? Że taki pewien jesteś co byście zrobili.... ach, tak zapomniałem, u was już dawno wszystko było by kupione i załatwione żeby nie było zbędnych nerwów i kibice mogli spokojnie oglądać mecz swojej drużyny ;) nas na to nie stać pozatym wolimy wygrywać z honorem nie z pieniędzmi. Ps: macie rację dzieli nas przepaść mentalna.

Aniaa
Posty: 1
Rejestracja: 16.12.2012, 20:47

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Aniaa » 23.06.2014, 23:31

1) Wisłoka + fc Siarki czekały na was już wcześniej w Cmolasie nie wiedząc jeszcze że "zmieniliście " plany. Tacy pewni siebie, a może wy jesteście nikim innym jak kupą śmierdzącego gówna.
2) Ta śmieszna (grupa "spartan") jak ich nazywacie dzwoniła do was (do Brzostka) z propozycją natyczmiastowego spotkania jednak odmówiliście- czemu? Wisłoki 45 a was 110!
Dziekuję do widzenia.

bezczelnytyp
Posty: 11
Rejestracja: 11.03.2013, 16:25

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: bezczelnytyp » 24.06.2014, 06:59

Dobra wygraliście :) cieszcie się zwycięstwem... szkoda nerwów.

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: ja22 » 24.06.2014, 11:20

Daleko m do obu Dębickich ekip ,ale pomysł Iglopolu o odpuszczeniu własnego wyjazdu na rzecz wyjazdu na mecz rywala do awansu to jakaś totalna masakra ,i nie ważne że piłkarze czy tam prezes was o to prosili .Teraz fakty są takie że Wisłoka była na waszym wyjeździe a was 0 i nieistotne czy Wisłoki było 20 czy 100 .

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Kokinonero » 24.06.2014, 11:41

Bliżej mi do Igloopolu niż do Wisłoki, ale ci drudzy kolejny raz utarli wam nosa, a wy zamiast pokazać się na mieście tłumaczycie się w internecie.

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Igloopol1978 » 24.06.2014, 14:15

Jak jeden z kibiców Wisłoki sam zauważył byliśmy na wszystkich wyjazdach w tej rundzie. Czemu wtedy was nie było ? Odpowiedź jest prosta.
[link]
W linku jest screen naszego forum z 20 czerwca. Już wtedy było pisane o wyjeździe do Brzostku. Wisłoka chciała zabłysnąć i dlatego pojechała do Cmolasu. Dostali info że jesteśmy w Brzostku i wtedy zrobili pokazówke na stadionie. Gdybyśmy jednak byli w Cmolasie to cichutko wróciliby do domu.
Wasza relacja o tym że zawróciliśmy kawałek za Dębicą bo wy byliście w Cmolasie jest po prostu śmieszna i każdy kto popatrzy na mapę dobrze o tym wie. Wyjeżdżaliśmy z Dębicy po 16 a wtedy do meczu była jeszcze prawie godzina. Musielibyśmy mieć jasnowidza w ekipie który by przewidział że za 50 minut zrobicie pokazówke w Cmolasie :) Info o tym że tam jesteście mieliśmy już po przyjeździe do Brzostka. Jak ktoś uważnie wczyta się w waszą relacje to zobaczy że nawet farmazonu nie umiecie logicznie skonstruować :D

niekumty
Posty: 56
Rejestracja: 10.10.2013, 17:38

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: niekumty » 24.06.2014, 14:40

Wisłoka z Igloopolem zamiast spotkać się na obrzeżach miasta to w necie prowadzą rozmowy i wyjaśnienia niczym jakaś komisja śledcza. Zaraz pewnie się pojawią wpisy, że padały propozycje, że to czy tamto itp.

Wisłoka twierdzi, że Igloopol nie istnieje, skoro tak to po co się ustawiają na nie istniejącą ekipke ?

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Oden2 » 24.06.2014, 18:41

niekumty pisze:Wisłoka z Igloopolem zamiast spotkać się na obrzeżach miasta to w necie prowadzą rozmowy i wyjaśnienia niczym jakaś komisja śledcza. Zaraz pewnie się pojawią wpisy, że padały propozycje, że to czy tamto itp.

Wisłoka twierdzi, że Igloopol nie istnieje, skoro tak to po co się ustawiają na nie istniejącą ekipke ?
najbardziej spierdolony arguement uzywany przez ludzi z miast derbowych

zeby takie spotkanie moglo sie odbyc, musza chciec tego dwie strony

niekumty
Posty: 56
Rejestracja: 10.10.2013, 17:38

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: niekumty » 25.06.2014, 09:39

no musza chciec i z pewnoscia Wisloka caly czas proponuje, a Igloopol odmawia, ja wiem, zdaje sobie sprawe ze wystarczylo by 5-7 wojownikow z Wisloki aby r******* cala bande Igloopolu,

takie brednie to moga opowiadac w Tarnobrzegu, Zabrzu, na necie czy c*** wie gdzie tam jeszcze,

Wisloka niech zacznie dzialac, bo z gadania i pisania nic nie bedzie

TO JEST TEN IGLOOPOL W DĘBICY CZY NIE MA ?

STF 1938
Posty: 169
Rejestracja: 21.04.2012, 19:34

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: STF 1938 » 25.06.2014, 12:19

"Wisłoka z Igloopolem zamiast spotkać się na obrzeżach miasta to w necie prowadzą rozmowy i wyjaśnienia niczym jakaś komisja śledcza. "

Ksywę masz nie od parady...
Nie jestem z miasta derbowego i pewnie tak "nie czuję klimatu" ale wg Twojego rozumowania to co tydzień powinni na ubitej ziemi spotykać się "bandami" w Warszawie, Gdyni, Bydgoszczy , Toruniu, itd. Może zostań mediatorem i będziesz przekonywał strony żeby chciały... ;).

dr_Martens
Posty: 116
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: dr_Martens » 25.06.2014, 13:39

Przyglądam się dyskusji w tym temacie i postanowiłem podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami.
Nikt do tej pory nie poruszył jednego, lecz dość istotnego faktu mającego wpływ na przebieg dalszej dyskusji. Otóż parokrotnie w minionych latach kibice Wisłoki jeździli na wyjazdy drużyny Igloopolu, a kibice Morsów zaliczali wówczas zera wyjazdowe. Identyczna sytuacja miała miejsce w ubiegły weekend.
Dodatkowo sympatycy Igloopolu jadąc na mecz do Brzostka, chcieli wywrzeć presję na drużynie Wisłok Wiśniowa, głównego rywala i pretendenta do awansu. Tymczasem kibice Wisłoki uczynili ten sam zabieg w stosunku do drużyny Igloopolu, dając tym samym pstryczek w nos lokalnemu rywalowi.
Według mojej oceny obowiązkiem kibiców Igloopolu było pojawienie się na wyjeździe swojej drużyny w Cmolasie,a nie wybieranie innych opcji. Z mojej perspektywy nie jestem w stanie określić, kiedy podjęli oni decyzję o pojechaniu na mecz do Brzostka. Jednak mogli przewidzieć, że jeśli odpuszczą swój wyjazd, to może na nim pojawić się ich derbowy rywal, tak jak to miało miejsce w przeszłości.
Postronni obserwatorzy zauważą słusznie, że moja opinia (kibica Górnika Zabrze) jest subiektywna, jednak trudno polemizować z faktami, które przedstawiłem powyżej.


DR.MARTENS - DENTAL PLAN
NIEZALEŻNY GŁOS SYMPATYKA ZABRZAŃSKIEGO GÓRNIKA

bezczelnytyp
Posty: 11
Rejestracja: 11.03.2013, 16:25

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: bezczelnytyp » 25.06.2014, 15:13

LUDZISKA KONIEC TEMATU ! :) dobrze czy źle ch..j w to, zrobiliśmy jak uważaliśmy i koniec, Wisłoka też zrobiła co uważała, my do nich nie mamy pretensji że byli u nas na wyjeździe, tylko o to że piszą farmazony, że my zawróciliśmy bo dowiedzieliśmy się że oni tam są co jest totalną parodią z ich strony. Dobranoc.

niekumty
Posty: 56
Rejestracja: 10.10.2013, 17:38

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: niekumty » 25.06.2014, 21:20

STF 1938 pisze:"Wisłoka z Igloopolem zamiast spotkać się na obrzeżach miasta to w necie prowadzą rozmowy i wyjaśnienia niczym jakaś komisja śledcza. "

Ksywę masz nie od parady...
Nie jestem z miasta derbowego i pewnie tak "nie czuję klimatu" ale wg Twojego rozumowania to co tydzień powinni na ubitej ziemi spotykać się "bandami" w Warszawie, Gdyni, Bydgoszczy , Toruniu, itd. Może zostań mediatorem i będziesz przekonywał strony żeby chciały... ;).

prowadza dyskusje jakby nie wiadomo co sie dzialo, jedni i drudzy p******* bzdury,

Warszawa, Gdynia, Bydgoszcz no faktycznie wyrównane starcia by były bandami i ciężko wskazać faworyta :)

co do mediatora to sie jeszcze zastanowie, bo np. z Kaszubami czy Hanysami moglbym sie nie dogadac jakby zaczeli nawijac swoja gwarą ;) wtedy bym musial miec jeszce tłumacza...

zresztą c*** z tym... :)

N_
Posty: 1336
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: N_ » 29.06.2014, 08:52

CZARNI 1910 JASŁO - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1 (22 czerwca 2014)

[link]

Na ostatnim meczu 4 ligi w Jasełku w młynie zbiera się Nas 50-70 osób.
Na płocie wisi jedna flaga.
Doping praktycznie przez całe spotkanie.
Utrzymaliśmy się w lidze.


Kolbuszowianka Kolbuszowa - CZARNI 1910 JASŁO 0:3 (22 czerwca 2014)
Niestety na ostatni wyjazd rundy wiosennej nie dane Nam było się udać ponieważ klub z Kolbuszowej najprawdopodobniej wystraszył się naszego przyjazdu razem z braćmi z Mielca i oddał ten mecz walkowerem.
http://www.youtube.com/user/czarni

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Zupełnie Zielony. » 29.06.2014, 12:47

WISŁOKA - Stal Nowa Dęba

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

oraz video:

[link]

[link]
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

N_
Posty: 1336
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: N_ » 30.06.2014, 10:18

http://www.youtube.com/user/czarni

Picasso
Posty: 118
Rejestracja: 09.01.2009, 18:27

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Picasso » 30.06.2014, 11:32

Na ostatnim meczu w 4 lidze wystawiamy ponad 160 osobowy młyn dobrze dopingując cały mecz. Do tego wspiera Nas okolo 70 fanów Górnika, 9 Siarki i 7 ROWu Rybnik. Na płocie oprócz flag Wisłoki wiszą dwie flagi KSG, jedna Siarki oraz trans dla chłopaka po drugiej stronie. Pod koniec meczu prezentujemy oprawe skladającą się z sektorówki i transparentu uzupełnioną racami po bokach. Po meczu wybiegamy na murawe po koszulki oraz świętujemy awans z piłkarzami. Pózniej przenosimy się na Dębicki rynek gdzie świetowanie trwało praktycznie do rana. Podziękowania dla zgód za wsparcie !!

3 LIGA OLE !

foto wrzucone wyżej.

Picasso
Posty: 118
Rejestracja: 09.01.2009, 18:27

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Picasso » 02.07.2014, 21:07

PODSUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU KIBICÓW WISŁOKI DĘBICA :

Czarni Jasło - Wisłoka - Nas 75 osób w tym 10 Siarka i 9 Górnik
Wisłoka - Wisłok Strzyżów - Młyn 170 osób.
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka - Nas 87 w tym 1 Górnik
Wisłoka - Kolbuszowianka Kolbuszowa - Młyn 200 osób. Do tego wspiera Nas 13 Siarka, 10 ROW i 5 Górnik
Strumyk Malawa - Wisłoka - Nas 165 w tym 21 Górnik
Cosmos Nowotaniec - Wisłoka - Nas 123 w tym 33 ROW, 11 Górnik
Wisłoka - Piast Tuczempy - Młyn 140 osób. Wspiera nas Górnik w 14 osób
Pogoń Leżajsk - Wisłoka - Nas 170 w tym 75 Siarka, 13 Górnik i 5 ROW
Wisłoka - OKS Mokrzyszów - Młyn 130 osób. Wspiera nas 4 osoby z Górnika
Przełęcz Dukla - Wisłoka - Nas 78 w tym 7 Górnik
Crasnovia Krasne - Wisłoka - Nas 110 w tym 8 Górnik.
Wisłoka - Jedność Niechobrz - Młyn 150 osób. Wspiera Nas 20 osób z Górnika
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka - Nas 160 w tym 21 Górnik
Wisłoka - LKS Pisarowce ( środa ) - Młyn 100 osób
Sokół Nisko - Wisłoka - Nas 280 w tym 100 Siarka, 40 Górnik i 4 ROW
Wisłoka - Stal Nowa Dęba - Młyn 160. Wspiera Nas 70 osób z Górnika, 9 Siarki i 7 ROWu.

Oprócz tego byliśmy na :

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze - 6 osób od Nas
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 6 osób od Nas
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze - 71 osób od Nas.
Górnik Zabrze - Lech Poznań - 5 osób od Nas
Wisła Kraków - Górnik Zabrze - 39 osób od Nas.

Siarka - Świt Nowy Dwór - 15 osób od Nas
Siarka - Legionovia Legionowo - 4 osoby od Nas
Siarka - Stal Stalowa Wola - 75 osób od Nas.
Pelikan Łowicz - Siarka - 11 osób od Nas
Pogoń Siedlce - Siarka - 9 osób od Nas
Siarka - Concordia Elbląg - 4 osoby od Nas.

ROW Rybnik - Stomil Olsztyn - 15 osób od Nas.
ROW Rybnik - GKS Katowice - 10 osób od Nas.
ROW Rybnik - Arka Gdynia - 5 osób od Nas.
ROW Rybnik - GKS Bełchatów - 1 osoba od Nas.
Olimpia Grudziąc - ROW Rybnik - 1 osoba od Nas

Do tego zaliczamy wyjazd Igloopolu do Cmolasu w 45 osób w tym 15 Siarka FC kolbuszowa i Cmolas. Runda bardzo udana pod względem liczbowym na wyjazdach i frekwencji młynowej. Przed nami trzecia liga gdzie znajduję się wiele ciekawych ekip i jeszcze wieksze pole do popisu.

PanHadziuk
Posty: 10
Rejestracja: 18.04.2014, 11:28

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: PanHadziuk » 07.07.2014, 01:20

Dzisiaj kilku Panów, legitymując się przynależnością do Czarnych z Jasła, odmówiło u siebie na podwórku, zbierać poziomki. Bez zbędnych komentarzy i liczenia (jak to się zwie na tym forum? - kalkulator?), nie doszło do niczego. Oficjalnie. Za niedługo pewnie się spotkamy.

kub1
Posty: 60
Rejestracja: 03.04.2012, 21:27

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: kub1 » 07.07.2014, 11:00

Pan Hadziuk jakiej ekipie? bo w sumie z Twojego posta wiele sensownego wywnioskowac nie można.

N_
Posty: 1336
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: N_ » 09.07.2014, 11:38

panie hudzik możesz jaśniej na PW napisać odnośnie tego co wypisujesz ?
http://www.youtube.com/user/czarni

N_
Posty: 1336
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: N_ » 10.08.2014, 22:14

CZARNI 1910 JASŁO - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2 (9 sierpnia 2014)

[link]

Nas na inauguracji 4 ligi zbiera się w młynie w szczytowym momencie około 60 osób.
Na płocie jedna flaga i dobry doping przez cały mecz.
Piłkarze przegrywają a gości 0 pomimo tego że się zapowiadali.
W tym sezonie jak narazie klatka otwarta u nas.
Na meczu obecnie również fani Sandecji Nowy Sącz w 5 osób.

p.s W zeszły piątek w Sosnowcu Stal Mielec wspiera 14 osób z Czarnych 1910 Jasło, 5 nie dojeżdża z powodu awarii samochodu.
Pojedyncze osoby obecne również na Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy.
http://www.youtube.com/user/czarni

Seba1909
Posty: 103
Rejestracja: 15.01.2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Re: IV liga podkarpacka sezon 2014/2015

Post autor: Seba1909 » 11.08.2014, 09:27

LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl

Na wyjazd udajemy się w dwóch grupach Pierwsza ekipa w 60 osób wyrusza z samego rana nad zalew do Radymna. Nad wodą spędzamy kilka godzin. Gdy dostajemy info z Przemyśla że autokar i reszta aut już wyjechały my również jedziemy do Skołoszowa. Na stadionie w sumie jest nas 200 osób autokar i 28 aut. Mamy ze soba dwie flagi " Przemyskie Bractwo " oraz " Fredropol ".
Miejscowi przyjmują nas bardzo sympatycznie kilkukrotnie śpiewają że w Przemyślu tylko Polonia. Z naszej strony przez cały mecz doping chwilami bardzo dobry. Niestety nasi piłkarze przegrywają.Po meczu zawodnicy dostają od nas kilka ciepłych słów no i oczywiście obiecują poprawę od następnego meczu. Walczymy o powrót do III ligi i nikt sobie nie wyobraża że będzie inaczej !!!
W drodze powrotnej ekipa samochodowa 14 aut odwiedza jeszcze Ujkowice (FC Czuwaju) podczas meczu z Fredropolem.
Liczymy na jakieś atrakcje jednak zebrana ekipa Czuwaju postanowiła bawić się w chowanego w pobliskich lasach.

N_
Posty: 1336
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: N_ » 14.08.2014, 09:37

Strumyk Malawa - CZARNI 1910 JASŁO 3:0 (13 sierpnia 2014)

Obrazek

[link]

Na pierwszy wyjazd w nowym sezonie do Malawy autokarem i busem udało się 44 osoby z flagą.
http://www.youtube.com/user/czarni

N_
Posty: 1336
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: N_ » 14.08.2014, 16:36

http://www.youtube.com/user/czarni

Seba1909
Posty: 103
Rejestracja: 15.01.2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Seba1909 » 19.08.2014, 13:24

17.08.2014 Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl

Na meczu wyjazdowym w Nowotańcu jesteśmy obecni w 170 osób.Podróżujemy autokarem i autami .Mamy ze sobą jedną fane " Przemyskie Orlęta ". Kilkukrotnie w trakcie meczu zaznaczamy swoją obecność dopingiem.

Seba1909
Posty: 103
Rejestracja: 15.01.2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Re: IV liga podkarpacka sezon 2012/2013

Post autor: Seba1909 » 25.08.2014, 16:16

24.08.2014 Przełom Besko - Polonia Przemyśl

W Besku jesteśmy obecni w 61 osób (autokar+auto) z flagą Przemyskie Bractwo. Podróż w obie strony z wahadłem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości