Komentarze-16-19 września

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Pierre89 » 18.09.2016, 14:29

Snow6 pisze:
<OB> pisze:Jaka treść transparentu na Wiśle?
Precz z czerwona zaraza 17 09 1939 pamiętamy.

Teraz taki transparent, a za 1-2 miesięcy usłyszymy w młynie skandowanie CSKA Moskwa, aby się przypucowac RTS

iparts.pl
ksk/jg
Posty: 24
Rejestracja: 11.09.2016, 18:38

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ksk/jg » 18.09.2016, 14:29

Jestem Z Miasta pisze:
ksk/jg pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali

O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil - można szczegóły znac?
Bks donosil na Tsp? chyba nie możliwe...[/quote]
Pan J donosil i donosi na.swoich jak.i.zgodowiczow oraz bylego ukladowicza, kto ma wiedziec ten wie, ale przeciez w TSP sa konfitury, BKS to sami ludzie zasad. Juz nie beda filmikow nagrywac, chyba ze ze swoimi kolegami[/quote]

jak tak jest to jest papier i temat wiadomy ale jak nie ma papieru, to tylko domysly wiec chyba nie warto oczerniać kogoś skoro nie reprezentujesz Tsp? czyli potencjalnie zainteresowanych ludzi

Jestem Z Miasta
Posty: 72
Rejestracja: 10.08.2016, 19:33

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Jestem Z Miasta » 18.09.2016, 14:41

ksk/jg pisze:
Jestem Z Miasta pisze:
ksk/jg pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali

O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil - można szczegóły znac?
Bks donosil na Tsp? chyba nie możliwe...
Pan J donosil i donosi na.swoich jak.i.zgodowiczow oraz bylego ukladowicza, kto ma wiedziec ten wie, ale przeciez w TSP sa konfitury, BKS to sami ludzie zasad. Juz nie beda filmikow nagrywac, chyba ze ze swoimi kolegami[/quote]

jak tak jest to jest papier i temat wiadomy ale jak nie ma papieru, to tylko domysly wiec chyba nie warto oczerniać kogoś skoro nie reprezentujesz Tsp? czyli potencjalnie zainteresowanych ludzi[/quote]
Papier.jest, przez jakis czas byl ogolno dostepny, przez krotki czas. Zainteresowane strony,o tym wiedza. BeKSa umywa raczki. Moze jak dobrze wygooglujesz to cos jeszcze znajdziesz:) pozdrawiam

zigi
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2013, 22:54

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: zigi » 18.09.2016, 15:19

Gosciu nie mozna juz sluchac Twego placzu odnosnie Bksu,nie bylo,nie ma,nie bedzie w Bielsku nikogo procz Stali.Zakoncz temat bo jest on bezsenowny i tyle.

Diesel
Posty: 33
Rejestracja: 30.09.2011, 17:34

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Diesel » 18.09.2016, 15:36

Ile Wisły Kraków w młynie ?

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: myjster » 18.09.2016, 15:42

Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd.

Obrazek

Chyba piszesz o innym wyjeździe. Jacy upośledzeni,brudasy,anorektycy ?? Ja tu widzę całkiem zgrabną ekipę, która nie jednym by napsuła krwi.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: JP90% » 18.09.2016, 15:52

Wracający z wyjazdu GKS Bełchatów obsrany przed młodymi chuliganami Widzewa : https://www.youtube.com/watch?v=YsxpXOK ... e=youtu.be

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Proterian » 18.09.2016, 15:53

zigi pisze:Gosciu nie mozna juz sluchac Twego placzu odnosnie Bksu,nie bylo,nie ma,nie bedzie w Bielsku nikogo procz Stali.Zakoncz temat bo jest on bezsenowny i tyle.
Jest tsp i czy tego chcesz czy nie kilka tys ludzi jest co mecz

zigi
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2013, 22:54

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: zigi » 18.09.2016, 16:02

Proterian pisze:
zigi pisze:Gosciu nie mozna juz sluchac Twego placzu odnosnie Bksu,nie bylo,nie ma,nie bedzie w Bielsku nikogo procz Stali.Zakoncz temat bo jest on bezsenowny i tyle.
Jest tsp i czy tego chcesz czy nie kilka tys ludzi jest co mecz

Widze,ze nie rozumiemy sie w ogole a tym zdaniem pokazales jaki poziom jest serwowany przez niektorych.Jak sa to zrob sobie z nimi sztame bo na razie nie maja z nikim wiec powinni byc lakomym kaskiem dla kogos.Pochwal sie komu kibicujesz bo jestem ciekaw?

Jestem Z Miasta
Posty: 72
Rejestracja: 10.08.2016, 19:33

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Jestem Z Miasta » 18.09.2016, 16:14

zigi pisze:Gosciu nie mozna juz sluchac Twego placzu odnosnie Bksu,nie bylo,nie ma,nie bedzie w Bielsku nikogo procz Stali.Zakoncz temat bo jest on bezsenowny i tyle.
Nie chodzi o to czy ktos jest w Bielsku czy nie , tylko o to jaka BeKSa to ekipa ktora sie wybiela i tyle. I jak cala Polska napierdalala na TSP ze konfidenci to teraz cisza , nikt nie napierdala ze Stal to konfidenci , chociaz J w nieporownywalnie wiekszej skali opierdolil chlopakow. Pozdro

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: krystalicznieczysta2 » 18.09.2016, 16:19

gościu piszesz wszędzie, że nie jesteś z BB i za nikim stamtąd, a wszystkie twoje wpisy sugerują, że w 90% piszesz o BB i co się dzieje w mieście. Jesteś ewidentnie z TSP, bo nazywanie BKS BeKSą jest robione tyulko przez TSP. W ten sposób wychodzi na jaw twoja opcja, że jesteś z BB i dokładnie wiesz jak prebiega każdy mecz na miejskim.

zigi
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2013, 22:54

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: zigi » 18.09.2016, 16:25

Jestem Z Miasta pisze:
zigi pisze:Gosciu nie mozna juz sluchac Twego placzu odnosnie Bksu,nie bylo,nie ma,nie bedzie w Bielsku nikogo procz Stali.Zakoncz temat bo jest on bezsenowny i tyle.
Nie chodzi o to czy ktos jest w Bielsku czy nie , tylko o to jaka BeKSa to ekipa ktora sie wybiela i tyle. I jak cala Polska napierdalala na TSP ze konfidenci to teraz cisza , nikt nie napierdala ze Stal to konfidenci , chociaz J w nieporownywalnie wiekszej skali opierdolil chlopakow. Pozdro
Na Ciebie chyba trzeba uwazac cos mi sie wydaje bo spiewasz juz tu solo od paru dni jedno to samo,prawdopodobnie z komendy.

Jestem Z Miasta
Posty: 72
Rejestracja: 10.08.2016, 19:33

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Jestem Z Miasta » 18.09.2016, 16:26

krystalicznieczysta2 pisze:gościu piszesz wszędzie, że nie jesteś z BB i za nikim stamtąd, a wszystkie twoje wpisy sugerują, że w 90% piszesz o BB i co się dzieje w mieście. Jesteś ewidentnie z TSP, bo nazywanie BKS BeKSą jest robione tyulko przez TSP. W ten sposób wychodzi na jaw twoja opcja, że jesteś z BB i dokładnie wiesz jak prebiega każdy mecz na miejskim.
Nigdzie nie napisalem ze nie jestem z BB. Napisalem ze nie reprezentuje TSP. Wypowiadam sie tylko i wylacznie za siebie i jestem z TSP, ale w zaden sposob nie reprezentuje ich stanowiska, a to skad jestem i kogo reprezentuje nie ma znaczenia, stwierdzam fakty i tyle

dave
Posty: 20
Rejestracja: 05.03.2007, 11:47

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: dave » 18.09.2016, 16:30

WWW1910 pisze:[ dlaczego wpadaliście na sale gdzie Tsp coś próbowali działać, ze sprzętem, jesteście śmieszni w c***,co miało znaczyć wywożenie do lasu? śmiechu warci jesteście, chłopaki z Tsp mają dużo większe jaja niż wy.
Jakby mieli jaja to by dalej działali a tak sytuacja w Bielsku została wyjaśniona - nie został popełniony błąd ŁKS-u

noname1945
Posty: 12
Rejestracja: 04.02.2013, 14:12
Lokalizacja: Pomorze

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: noname1945 » 18.09.2016, 16:33

Lech w Gdańsku.
Obrazek

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: krystalicznieczysta2 » 18.09.2016, 16:48

Ile Arki?

Father23
Posty: 8
Rejestracja: 16.12.2013, 13:44

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Father23 » 18.09.2016, 17:06

Przepraszam że nie w temacie, ale liczę że tu otrzymam szybciej odpowiedź.
Czy ktoś mógłby podrzucić aktualną mapkę Krakowa z osiedlami które są za Cracovią, a które za Ruchem?

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: arleska » 18.09.2016, 17:22

[quote="myjster"]Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd.

Obrazek

Chyba piszesz o innym wyjeździe. Jacy upośledzeni,brudasy,anorektycy ?? Ja tu widzę całkiem zgrabną ekipę, która nie jednym by napsuła krwi.[/quot

Kolego z tym,że widzisz zgrabną ekipę,która nie jednym napsuła by krwi to Cię BARDZO PONIOSŁO...spójrz jeszcze raz na to zdjęcie i przeczytaj to co napisałeś

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: JP90% » 18.09.2016, 17:28

Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: (S) » 18.09.2016, 17:35

myjster pisze:
Obrazek
przyznam szczerze patrze i nie i wierze...

jaja sobie robicie ?? Fotomontarz ??

BekazWas
Posty: 180
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: BekazWas » 18.09.2016, 17:36

JP90% pisze:Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.
Przecież niemal każdy mecz to kopia poprzednich meczów już od dawna.

rybak007
Posty: 264
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: rybak007 » 18.09.2016, 17:41

Tygrysa na boisku sie spodziewales czy ku*** lwa?
j**** homopropagande

ostr
Posty: 442
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ostr » 18.09.2016, 17:48

JP90% pisze:Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.
Idąc Twoim tokiem "myślenia" BKS i KKS nie będą mieli układu - patrz sytuacja po meczu Ruch Wisła w tamtym sezonie...
Na tym forum nikomu nie dogodzisz przykład: Legia ładnie się pokazała u siebie w LM- są i tak słabi h, pokazówka itp..
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: obiektywnyFAN » 18.09.2016, 17:51

BekazWas pisze:
JP90% pisze:Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.
Przecież niemal każdy mecz to kopia poprzednich meczów już od dawna.
Mu raczej chodziło o brak opraw, bo co by nie mówić mecz raczej z kategorii "lepszej" co nawet można poznać po frekwencji - 26 tysięcy.

pyjter1920
Posty: 19
Rejestracja: 05.07.2010, 17:08

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: pyjter1920 » 18.09.2016, 17:59

Pytanie do kibiców Wisły. Na zdjęciach z waszego ostatniego meczu były osoby w barwach Lechii Gdańsk Obrazek I tutaj pytanie bez żadnej napinki, Czy po ostatnich wydarzeniach liczba takich osób spadła diametralnie i są to jakieś tam "jednostki", czy też takich osób jest nadal całkiem sporo? Drugie pytanie do kibiców Chrobrego Głogów (raczej pytanie nie związane z kolejką) czy kiedykolwiek w historii mieliście neutralne bądź przyjazne relacje ze Śląskiem Wrocław? Czy na meczu Legionowo-Olimpia Elbląg obecni kibice gości?

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Bączyński » 18.09.2016, 18:28

Była kiedyś zgoda Śląsk-Chrobry.

On Tour ABG
Posty: 28
Rejestracja: 03.07.2016, 23:43

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: On Tour ABG » 18.09.2016, 18:54

pyjter1920 pisze:Pytanie do kibiców Wisły. Na zdjęciach z waszego ostatniego meczu były osoby w barwach Lechii Gdańsk Obrazek I tutaj pytanie bez żadnej napinki, Czy po ostatnich wydarzeniach liczba takich osób spadła diametralnie i są to jakieś tam "jednostki", czy też takich osób jest nadal całkiem sporo? Drugie pytanie do kibiców Chrobrego Głogów (raczej pytanie nie związane z kolejką) czy kiedykolwiek w historii mieliście neutralne bądź przyjazne relacje ze Śląskiem Wrocław? Czy na meczu Legionowo-Olimpia Elbląg obecni kibice gości?
Apropo barw Lechii na Wisle to śa widoczne i Lechia pomimo tego co bedzie za kilka lat bedzie bardzo dobrze wspominana ale czas zrobi swoje i barw Lechii w Krk bedzie coraz mniej,Normalna kolej rzeczy i kazdy poszedł w swoja strone.Widac to zwłaszcza po zwykłych kibicach Lechii jakie maja anty nastawienie do Wisły,zaznaczam ze to rozumiem,poprostu zycie i nie ma sentymentów.Póki co na Wisle mamy kryzys i tak bedzie do konca roku a dalej to jedna wielka niewiadoma.Apropo jednego wpisu pewnego pokemona ze za jakis czas Wisla bedzie walczyc z Hutnikiem o miano drugiej siły w Krk to jeden wielki smiech :) co nie zmienia faktu ze Krakow ma inny klimat i przez sprzet stracil duzo ze swojego potencjału i porównując do Łodzi jest przez to słabszy bo Widzew czy Łks maja lepsze ekipy.
Semper Fidelis

Egon1983
Posty: 355
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Egon1983 » 18.09.2016, 18:56

BekazWas pisze:
JP90% pisze:Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.
Przecież niemal każdy mecz to kopia poprzednich meczów już od dawna.
Umiera, umiera - niestety. W kraju tendencja spadkowa obserwowana jest od dobrych kilku lat, i nie mówię tutaj tylko o drużynach ekstraklasowych ( wyjątkiem derby, puchary) ale również o drużynach z niższych lig gdzie niejednokrotnie stadiony zlokalizowane są tuż przy dużych osiedlach a frekwencja kuleje, młodzi zamiast na trybunie napierdalają w tym czasie w smartfony pod blokiem...
Kiedyś na wyjazdach byłeś wyjebany z kasy i kanapek ale twoje morale i szacunek rosły wraz z kolejnym limem pod okiem, teraz na wyjeździe jesteś wyjebany z kasy ( patrz ceny wyjazdów dla chłopaków z " nie ekipy), miejsca w pociągu za który płacisz ( patrz zajęte wagony przez ekipę gdzie siędzą po 3 - 4 osoby w przedziale) a stoisz całą noc jak bydło w korytarzu oraz poczucia , że jesteś gorszy pomimo konkretnej liczby wyjazdowej z tym, że tygodnie poświęcasz rodzinie i pracy a nie kolegom z siłowni.
Kiedyś były fleki, szaliki, eeeejjjjaaaaooooo, machanie szalikami, teraz jest jedna flaga na sektorze ( patrz Śląsk Wrocław), albo flagi zmarłych które zabijają ducha stadionu. Trzeba szanować chłopaków z sektora niebo ale w weekend w którym przypada rocznica lub co gorsze grając z ekipą z której rąk umarł nasz kumpel po szalu. Gdyby tak Lechia Gdańsk nad którą od kilkunastu lat wisi śmierć jak nad żadną inną ekipą to nie byłoby miejsca na stadionie dla innych flag.

dox10
Posty: 58
Rejestracja: 12.06.2016, 11:55

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: dox10 » 18.09.2016, 19:11

arleska pisze:
myjster pisze:Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd.

Obrazek

Chyba piszesz o innym wyjeździe. Jacy upośledzeni,brudasy,anorektycy ?? Ja tu widzę całkiem zgrabną ekipę, która nie jednym by napsuła krwi.[/quot

Kolego z tym,że widzisz zgrabną ekipę,która nie jednym napsuła by krwi to Cię BARDZO PONIOSŁO...spójrz jeszcze raz na to zdjęcie i przeczytaj to co napisałeś
Przecież to chyba prowokacja...

michal86
Posty: 107
Rejestracja: 10.05.2011, 13:48

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: michal86 » 18.09.2016, 19:21

pyjter1920 pisze:Pytanie do kibiców Wisły. Na zdjęciach z waszego ostatniego meczu były osoby w barwach Lechii Gdańsk Obrazek I tutaj pytanie bez żadnej napinki, Czy po ostatnich wydarzeniach liczba takich osób spadła diametralnie i są to jakieś tam "jednostki", czy też takich osób jest nadal całkiem sporo? Drugie pytanie do kibiców Chrobrego Głogów (raczej pytanie nie związane z kolejką) czy kiedykolwiek w historii mieliście neutralne bądź przyjazne relacje ze Śląskiem Wrocław? Czy na meczu Legionowo-Olimpia Elbląg obecni kibice gości?
tu lepsze foto:

Obrazek
Pielgrzym pisze:
ulicznapsychologia pisze:Mógłby mi ktoś opisać ekipę OSTROVII OSTRÓW WIELKOPOLSKI ?
Przewodzi bandzie Michał. Miły chłopak bez nałogów, absolwent zasadniczej szkoły zawodowej. Jego prawa ręka to Marek. Niestety obecny jest u niego problem z alkoholem, od zeszłego roku bezrobotny. Do powiedzenia w ekipie ma też dużo niejaki Jacek. Krępy blondyn, na którego chłopaki zawsze mogą liczyć. Od kiedy kupił jednak Play Station to rzadziej widziany w młynie.

niespodzianka
Posty: 44
Rejestracja: 18.08.2016, 17:58

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: niespodzianka » 18.09.2016, 19:36

arleska pisze:
myjster pisze:Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd.

Obrazek

Chyba piszesz o innym wyjeździe. Jacy upośledzeni,brudasy,anorektycy ?? Ja tu widzę całkiem zgrabną ekipę, która nie jednym by napsuła krwi.[/quot

Kolego z tym,że widzisz zgrabną ekipę,która nie jednym napsuła by krwi to Cię BARDZO PONIOSŁO...spójrz jeszcze raz na to zdjęcie i przeczytaj to co napisałeś
co ty wiesz o chuligance? (broda, torebka) same wariaty...

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Slavia_ZSC » 18.09.2016, 19:46

Egon1983 pisze:
BekazWas pisze:
JP90% pisze:Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.
Przecież niemal każdy mecz to kopia poprzednich meczów już od dawna.
Umiera, umiera - niestety. W kraju tendencja spadkowa obserwowana jest od dobrych kilku lat, i nie mówię tutaj tylko o drużynach ekstraklasowych ( wyjątkiem derby, puchary) ale również o drużynach z niższych lig gdzie niejednokrotnie stadiony zlokalizowane są tuż przy dużych osiedlach a frekwencja kuleje, młodzi zamiast na trybunie napierdalają w tym czasie w smartfony pod blokiem...
Kiedyś na wyjazdach byłeś wyjebany z kasy i kanapek ale twoje morale i szacunek rosły wraz z kolejnym limem pod okiem, teraz na wyjeździe jesteś wyjebany z kasy ( patrz ceny wyjazdów dla chłopaków z " nie ekipy), miejsca w pociągu za który płacisz ( patrz zajęte wagony przez ekipę gdzie siędzą po 3 - 4 osoby w przedziale) a stoisz całą noc jak bydło w korytarzu oraz poczucia , że jesteś gorszy pomimo konkretnej liczby wyjazdowej z tym, że tygodnie poświęcasz rodzinie i pracy a nie kolegom z siłowni.
Kiedyś były fleki, szaliki, eeeejjjjaaaaooooo, machanie szalikami, teraz jest jedna flaga na sektorze ( patrz Śląsk Wrocław), albo flagi zmarłych które zabijają ducha stadionu. Trzeba szanować chłopaków z sektora niebo ale w weekend w którym przypada rocznica lub co gorsze grając z ekipą z której rąk umarł nasz kumpel po szalu. Gdyby tak Lechia Gdańsk nad którą od kilkunastu lat wisi śmierć jak nad żadną inną ekipą to nie byłoby miejsca na stadionie dla innych flag.
:) piękny post, kiedyś mając 5 zł w kieszeni mogłeś jechać na drugi koniec polski, a w drodze nie umarłeś z głodu czy pragnienia, a teraz wyjazd 60 km i chcą za specjala 100 zł... plus jakieś śmieszne gadżety, a nie daj Boże pojedź na własną rękę

ze zmarłymi też racja, wygląda to jak krzyże stawiane przy drogach
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Aldik22
Posty: 44
Rejestracja: 23.08.2015, 15:35

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Aldik22 » 18.09.2016, 19:47

niespodzianka pisze:
arleska pisze:
myjster pisze:Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd.

Obrazek

Chyba piszesz o innym wyjeździe. Jacy upośledzeni,brudasy,anorektycy ?? Ja tu widzę całkiem zgrabną ekipę, która nie jednym by napsuła krwi.[/quot

Kolego z tym,że widzisz zgrabną ekipę,która nie jednym napsuła by krwi to Cię BARDZO PONIOSŁO...spójrz jeszcze raz na to zdjęcie i przeczytaj to co napisałeś
co ty wiesz o chuligance? (broda, torebka) same wariaty...
A może to nowe WSH ?

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: damarus » 18.09.2016, 19:48

A Wy znow sie przypierdalacie do Wisly i to do zdjecia z tamtej kolejki? Jak juz bylo pisane w temacie do poprzedniej kolejki, bylo trzeba im umilic wyjazd. Zaraz pewnie tez bedzie rozkmina jakie ekipy sie pojawily na Gdanskich trybunach i wymyslanie roznych teorii.

noname1945
Posty: 12
Rejestracja: 04.02.2013, 14:12
Lokalizacja: Pomorze

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: noname1945 » 18.09.2016, 20:18

Delegacja H Raków Częstochowa obecna na meczu Lechii.

pio-robert
Posty: 6
Rejestracja: 01.09.2016, 15:02

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: pio-robert » 18.09.2016, 20:19

Czy to żle że Śląsk ma jedną flagę na wyjeździe?

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: myjster » 18.09.2016, 20:20

arleska pisze:
myjster pisze:Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd.

Obrazek

Chyba piszesz o innym wyjeździe. Jacy upośledzeni,brudasy,anorektycy ?? Ja tu widzę całkiem zgrabną ekipę, która nie jednym by napsuła krwi.[/quot

Kolego z tym,że widzisz zgrabną ekipę,która nie jednym napsuła by krwi to Cię BARDZO PONIOSŁO...spójrz jeszcze raz na to zdjęcie i przeczytaj to co napisałeś
Zwróć uwagę na nieco śniadego gościa u góry na śrdoku w niebieskim i typa w okularach u góry po prawej w bluzie 'wierność'. Jeszcze Ci to nic nie mówi?? Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że tym dwóm wschodnie sztuki walki nie są obce. I nie docierają do mnie argumenty, że nie mają postury brody. Taki duet może zrobić kuku nie jednemu psychokoksowi.

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ojej » 18.09.2016, 20:36

ciekawe jak wy wyglądacie jebane szczyle zza klawiatury:)

Aldik22
Posty: 44
Rejestracja: 23.08.2015, 15:35

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Aldik22 » 18.09.2016, 20:38

myjster pisze:
arleska pisze:
myjster pisze:Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd.

Obrazek

Chyba piszesz o innym wyjeździe. Jacy upośledzeni,brudasy,anorektycy ?? Ja tu widzę całkiem zgrabną ekipę, która nie jednym by napsuła krwi.[/quot

Kolego z tym,że widzisz zgrabną ekipę,która nie jednym napsuła by krwi to Cię BARDZO PONIOSŁO...spójrz jeszcze raz na to zdjęcie i przeczytaj to co napisałeś
Zwróć uwagę na nieco śniadego gościa u góry na śrdoku w niebieskim i typa w okularach u góry po prawej w bluzie 'wierność'. Jeszcze Ci to nic nie mówi?? Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że tym dwóm wschodnie sztuki walki nie są obce. I nie docierają do mnie argumenty, że nie mają postury brody. Taki duet może zrobić kuku nie jednemu psychokoksowi.
Masz racje, ten ciapaty i w szczególności ten (Ta) z torebką.

drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: drGonzo » 18.09.2016, 20:46

Dokładnie. Nie rozumiem tej szydery z czyjegoś wyglądu. Nie znam ludzi ze zdjęcia, do Wisły mi daleko, ale zapewne niektóre z tych osób są bardziej fanatyczne i mają więcej wyjazdów niż jakiś "decyzyjny", który został wciągnięty do ekipy bo się dobrze napierdala i fajnie wygląda, a klub ma tak naprawdę głęboko w d****. Nie piję tu konkretnie do Wisły, tylko ogólnie. Zobaczcie sobie zdjęcia ekip wyjazdowych z lat 90-tych, to też się pośmiejecie, że jakieś wynalazki jeździły, bo ważyli 60 kg i nie mieli bluz Pitbulla.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości