www.warhouse.pl

Kibice w UK

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Holba
Posty: 194
Rejestracja: 26.02.2007, 23:01
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Holba » 11.04.2007, 18:53

jeszcze taka ciekawostka z jednej z gazet.

Przed meczem Man U. z Roma pojawila sie grupa 40 osob Niepowiazana z Man U. swiadkowie mowili ze poslugiwali sie perfekcyjnym angielskim :) sugerujac ze byli to mob-to-rent (u nas bysmy powiedzieli pewnie ludzie z miasta ;) ), ubrani byli wszyscy na czarno. Dazyli do starcia, ale policja nie pozwolila :) kilka aresztowan.

pzdr
Londyn 100% Widzew



(L)ictre
Posty: 164
Rejestracja: 02.04.2007, 16:54

Post autor: (L)ictre » 11.04.2007, 22:37

z kim mieli doczynienia Tb Lechia i Wisła w parku saskim 99r. ? chodzi mi z jakimi angielskimi ekipami doszło do walki ?

Kibic PB
Posty: 97
Rejestracja: 01.04.2007, 12:13

Post autor: Kibic PB » 12.04.2007, 21:55

Mam pytanie do osób w Anglii ( ja tam nigdy nie byłem ) ...

chodzi mi o to że w Londynie jest co najmniej 8 dobrych/ znanych drużyn (Chelsea, Arsenal, Totenham, WHU, QPR, Fulham, Charlton, Millwal, Crystal Palace, kiedyś jeszcze Wimbledon ... może jeszcze jakieś inne .... Londyn jest pewnie bardzo dużym miastem ale jak to jest poukładane kibicowskio że na te wszystkie drużyny chodzi od 60 do 20 tyś ludzi... Tam się kibicuje dzielnicami ??? czy może jakieś subkultury mają swój klub ??? albo np. kolorowi ??? czy może tak że przedmieścia za kimś a centum za kimś innym, a może robotnicy za kimś a wykształciuchy za kimś innym ...

napiszcie jakoś szerzej bo zawsze mnie to interesowało.

Za odpowiedź bardzo dziękuję i pozdrawiam emigrantów.

KoKs
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 17:43

Post autor: KoKs » 12.04.2007, 23:04

Witam wszystkich
Mam pytanie przedewszystkim do tych co na codzien mieszkają w Anglii. Chciałem sie wybrac na jakiś półfinał LM do Liverpoolu lub Londynu, tylko jak wygląda sytuacja z biletami, bo niestety obawaim sie ze niemozliwe bedzie ich zdobycie ?
Będe bardzo wdzieczny za odpowiedz
Pozdro
Nigdy nie zginie , Żyleta nigdy nie zginie... !!!

maksiu
Posty: 12
Rejestracja: 11.03.2007, 13:40
Lokalizacja: TS

Post autor: maksiu » 13.04.2007, 00:13

Kibic PB pisze:Mam pytanie do osób w Anglii ( ja tam nigdy nie byłem ) ...

chodzi mi o to że w Londynie jest co najmniej 8 dobrych/ znanych drużyn (Chelsea, Arsenal, Totenham, WHU, QPR, Fulham, Charlton, Millwal, Crystal Palace, kiedyś jeszcze Wimbledon ... może jeszcze jakieś inne .... Londyn jest pewnie bardzo dużym miastem ale jak to jest poukładane kibicowskio że na te wszystkie drużyny chodzi od 60 do 20 tyś ludzi... Tam się kibicuje dzielnicami ??? czy może jakieś subkultury mają swój klub ??? albo np. kolorowi ??? czy może tak że przedmieścia za kimś a centum za kimś innym, a może robotnicy za kimś a wykształciuchy za kimś innym ...

napiszcie jakoś szerzej bo zawsze mnie to interesowało.

Za odpowiedź bardzo dziękuję i pozdrawiam emigrantów.
z mojej perspektywy wyglada to tak
klubom topowym Chelsea i Arsenal kibicuje sie wszedzie,
reszta to raczej lokalna ( ktory stadion blizej )sprawa tam gdzie ja mialem okazje mieszkac klubem numer jeden bylo Crystal Palace

co do kolorowych to porownujac ich liczby na ulicach do tych na stadionach jest ich stosunkowo bardzo malo, pisze o klubach na meczach ktorych mialem okazje byc ( WHU, Millwall no i CPFC)
dla kolorowych pozostaje Arsenal i Chelsea , ale to glownie dla czarnych bo hindusi i pakistancy to raczej sie futbolem nie interesuja , tylko ten krykiet i krykiet

a co do kwestii frekwencji to przede wszystkim jest bezpiecznie, po miescie mozna chodzic w dowolnych barwach, nawet podczas meczy kibice tworza roznokolorowa mase
powoduje to to ze nawet na wyjazdy jezdza dzieci i ludzie starsi w tym kobiety, a poza tym futbol jest na wyspach bardzo popularny , ludzi ktorzy nie interesuja sie pilka jest bardzo malo ,dodatkowo tam udzie sa naprawde na tym punkcie mocno zakreceni , mieszkajac w londynie znalem kibicow manu i rangersow majacych karnety i jezdzacych na wiekszosc meczy ;)
KoKs pisze:Witam wszystkich
Mam pytanie przedewszystkim do tych co na codzien mieszkają w Anglii. Chciałem sie wybrac na jakiś półfinał LM do Liverpoolu lub Londynu, tylko jak wygląda sytuacja z biletami, bo niestety obawaim sie ze niemozliwe bedzie ich zdobycie ?
Będe bardzo wdzieczny za odpowiedz
Pozdro
problem polega na tym ze bez znajmosci i kontaktow zdobycie biletu na mecz ligowy graniczy z cudem
a na te mecze oczywiscie bedzie mozna kupic bilety u koni w okazyjnej cenie pewnie juz od 500 funtow ;)

Zaglebiak21

Post autor: Zaglebiak21 » 13.04.2007, 14:44

To jest cholerna prawda, szczeglnie u troszke starszych pokolen. Nawet kobiety maja swoje kluby ktorym kibicuja.
Angol z ktorym pracuje ma 42 lata, a na szyi rok temu zrobil sobie dziarke Spurs'ow i nikt go nie bierze za jakiegos bandyte jak to u nas bywa.
z 2 miechy temu robilem dach w domu pewnej babci, wpadam do living room'u a tam ku*** szok :shock: babcia miala caly pokoj w barwach szalikach i gadzetach Arsenalu :shock: I to nie bylo meza tylko jej hehehe i jeszcze mi zaczela pruc skubana ze Chelsea kibicuje heheh
pod wzgledem pilki noznej angole sa chyba najbardziej zwariowanym narodem :) Dlatego cieszy mnie to bo zawsze mozna sobie z kazdym na ten temat milo pogawedzic :)

al capone
Posty: 63
Rejestracja: 13.03.2007, 21:19

Post autor: al capone » 13.04.2007, 16:01

Obrazek

Peter McCalister ojciec
ban
Posty: 112
Rejestracja: 13.03.2007, 19:21
Lokalizacja: emigrant

Post autor: Peter McCalister ojciec » 13.04.2007, 16:32

Polska to nie Anglia. Tutaj nawet twoi kumple którzy wydają się spoko robią wielkie oczy ( :shock: ) jak chodzisz na mecze i zdarza się że nazywają Cie kibolem i docinają w różnoraki sposób. Najlepszą okazją jest oczywiscie porazka drużyny. Takie ciemnoty nigdy nie zrozumieją że dla kibica nie liczą się tylko wyniki, ale tego im nie wpoisz. Nie mówiąc już o wyjazdach, gdzie wg. nich jedziesz do jakiegos Iraku :lol:

Trudno mi to zrozumieć tym bardziej, że piłka to najpopularniejszy sport w Polsce. Nie chcesz nie chodź, ale żeby zaraz wyzywać od bandytów ...

Lon(RKS)don ??? Czy wszyscy Ci co wybiegli na murawe podczas meczu Fulham - Chelsea dostali zakazy ??? :shock: Naprawde spora grupa to była ...

PsycholGKS
Posty: 19
Rejestracja: 26.02.2007, 23:18
Lokalizacja: Zielono-czarni

Post autor: PsycholGKS » 13.04.2007, 22:10

Szukam kogoś kto chodzi na WHU albo był tam nawet okazyjnie 8)
I jeszcze jedno pytanie do ludzi z UK: kiedy konkretnie w brytyjskiej TV ma wystartować program o chuligance z tym prowadzącym z FF (szczególnie chodzi mi o odcinek z derbów Krk)?

JoJO-Uk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 127
Rejestracja: 26.02.2007, 20:28

Post autor: JoJO-Uk » 14.04.2007, 01:23

PsycholGKS pisze:Szukam kogoś kto chodzi na WHU albo był tam nawet okazyjnie 8)
I jeszcze jedno pytanie do ludzi z UK: kiedy konkretnie w brytyjskiej TV ma wystartować program o chuligance z tym prowadzącym z FF (szczególnie chodzi mi o odcinek z derbów Krk)?
Telewizja Bravo

Peter McCalister ojciec
ban
Posty: 112
Rejestracja: 13.03.2007, 19:21
Lokalizacja: emigrant

Post autor: Peter McCalister ojciec » 14.04.2007, 08:39

Kiedyś lubiłem AFC Wimbledon, ale się rozpadli i grają w jednej z niższych lig :(

Najwierniejsi kibice odtworzyli klub, a pikniki poleciały na MK Dons, albo na inne Londyńskie kluby ...

TEDDY M
Posty: 8
Rejestracja: 14.04.2007, 13:05

informacja

Post autor: TEDDY M » 14.04.2007, 20:29

KoKs pisze:Witam wszystkich
Mam pytanie przedewszystkim do tych co na codzien mieszkają w Anglii. Chciałem sie wybrac na jakiś półfinał LM do Liverpoolu lub Londynu, tylko jak wygląda sytuacja z biletami, bo niestety obawaim sie ze niemozliwe bedzie ich zdobycie ?
Będe bardzo wdzieczny za odpowiedz
Pozdro
Trudno mi powiedziec jak wyglada ta sytuacja w Londynie lub Liverpoolu ale wiem ze jezeli mialbys na zbyciu okolo 100F to moglbys zagoscic na meczu man utd milan.i nie jest to tak jak ktos napisal ze pewnie 500F w plecy.no na pewno w manchesterze.jakbys byl zainteresowany moglbym ci napisac jak to zrobic!!!gdzie zdobyc najlepiej bilety od konii!!!

TEDDY M
Posty: 8
Rejestracja: 14.04.2007, 13:05

Post autor: TEDDY M » 15.04.2007, 10:12

Kibic PB pisze:Mam pytanie do osób w Anglii ( ja tam nigdy nie byłem ) ...

chodzi mi o to że w Londynie jest co najmniej 8 dobrych/ znanych drużyn (Chelsea, Arsenal, Totenham, WHU, QPR, Fulham, Charlton, Millwal, Crystal Palace, kiedyś jeszcze Wimbledon ... może jeszcze jakieś inne .... Londyn jest pewnie bardzo dużym miastem ale jak to jest poukładane kibicowskio że na te wszystkie drużyny chodzi od 60 do 20 tyś ludzi... Tam się kibicuje dzielnicami ??? czy może jakieś subkultury mają swój klub ??? albo np. kolorowi ??? czy może tak że przedmieścia za kimś a centum za kimś innym, a może robotnicy za kimś a wykształciuchy za kimś innym ...

napiszcie jakoś szerzej bo zawsze mnie to interesowalo
Za odpowiedź bardzo dziękuję i pozdrawiam emigrantów.
witam.no ja moge przyblizyc sytuacje w manchesterze.znam trohe ten temat i krece sie w tych klimatach.zaczne od tego ze mamy w miescie dwie potegi.man utd i man city.jak wiemy nie trudno jest byc fanem united wiec jest ich wielu na calym swiecie.nie inaczej tutaj.tylko mowi sie ze prawdziwy mieszkaniec manchesteru zawsze bedzie za city.jak idzie sie na oba stadiony a tym bardziej widzi przedmeczowe przygotowania w knajpach widac roznice.o united mowi sie ze to turysci.i duzo w tym racji na meczach duzo pakistanow ktorzy nie maja pojecia o pilce chinczykow i wszystkiego co zechcesz a to dlatego ze manchester united jest modny.na cale szczescie sa knajpy przy stadionie jak THE BISHOP GLAZE gdzie tlum ludzi spiewa bawi sie i mocno pije przed meczem by naladowac baterie.tam spotkasz samych rasowych angoli.co do hools jest marnie.oficjalne ekipy sa ale nie daja znac zbytnio o sobie.ostatnio tylko sytuacja z roma pokazala ze jeszcze cos w angolach drzemie.ale tv zrobila z tego wielkie halo a tak naprawde nic wielkiego sie nie stalo.wiem bo bylem w centrum tych niby zamieszek.prawdziwy kibic wybral by city.tam czujesz typowy klimat angielskiej pilki.kolorowych czy pakow jak na lekarstwo a nawet jak sie bawisz w knajpie to dj puszcza typowe ang numery z jajem jak sex pistols.czujesz sie tam zupelnie inaczej i zaraz zobaczysz roznice pomiedzy united(czytaj komercha)a city.chlopaki maja ekipy hools ale nie robia wielkich akcji wiem o jakis potyczkach ale niewiele sie dzieje.najbardziej znana to GUV"nors.ogolnie angole skad by nie byli uwielbiaja sie chwalic i szczycic co to nie oni.wielokrotnie to sa mity o wielkich akcjach i czesto przesadzaja.u nas wieksze sa na 3 lidze.ale oni twierdza ze sa najlepsi.przezywaja najmniejszy rzut butelkom czy lekka szarpanine jak bitwe pod grunwaldem.ale tak naprawde uwielbiaja duzo krzyczec i sie napinac sa w tym mistrzami swiata.jakby ktos byl zainteresowany jeszcze jakimis sprawami w paru akcjach bralem udzial i troche widzialem to moge przyblizyc.

Peter McCalister ojciec
ban
Posty: 112
Rejestracja: 13.03.2007, 19:21
Lokalizacja: emigrant

Post autor: Peter McCalister ojciec » 15.04.2007, 20:37

Obejrzałem se oba mecze FA CUP. Chyba nie ma takich drugich kibiców na świecie jak kibice tych Brytyjskich drużyń. Wczoraj bardzo dużo fanów Watford, az dziw bierze, ze u nich frekwencja u siebie 17-18 tys. w czym trzeba wliczac 1000 - 2000 kibiców gości.

Manchesteru bardzo wiecej, ale skoro u nich na mecze chodzi po 75 tys. to jest normalka.

Dziś jeszcze bardziej zaskoczyło mnie Blackburn, które wg. komentatora przyjechało w liczbie 23 tys. a ich stadion w sezonie ligowym świeci pustkami. Chodzi ok 15. tys ich kibiców + od 1 do 5 tys. kibiców przyjezdnych. Fajnie się prezentowali. Chelsea wykorzystała max. czyli 30 tys. Coś naprawde fantastycznego, że tylu kibiców potrafi pojechać za swoją drużyną do innego miasta ( oczywiscie wliczając liczne fancluby ).

U nas kiedys tez tak było, tylko ze w finale, ze mecz był rozgrywany na neutrealnym stadionie. Dzisiaj nie wyobrażał bym sobie, żeby nasza policja potrafiła przetransportować taki tłum do innego miasta. Pozatym tam dużo kibiców dojeżdża sobie pojedyńczo, w barwach, bezpiecznie. Nasz fanatyzm doprowadza do tego, że takie rzeczy byłyby chyba nie mozliwe, skoro nawet za barwy niektórzy są w stanie zabić :shock:

W ostatnich derbach Liverpoolu na Goodison Park, fani The Reds którzy nie weszli na sektor gości, spokojnie sobie u siedli w sektorach gospodarzy. Co u nas by było podczas derbów Łodzi czy Krakowa ???

U nas nigdy tak nie bedzie. Dochodzi do tego głupa prasa i telewizja. Na stadionach jest coraz bezpieczniej, ale zwykli ludzie nadal będą nas uwazac za bandytów. W Anglii chodzą na mecze dzieci, babcie i kto tylko chcesz. Dlatego u nich tyle ludzi jezdzi na wyjazdy. Pełna tolerancja.

Pamietam jak kilka lat temu do Cardiff pojechało obejrzeć baraż o CCC 40 tys. kibiców Sheffield Wed. :shock:

barthezzz
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2007, 22:33

Manchester suplement

Post autor: barthezzz » 15.04.2007, 23:05

Oi!
Teddy napisal wlasnie o sytuacji w miescie w ktorym rowniez mieszkam. Ja UTD od malolata wiec tam chodze (jak mam okazje i hajs) ale w pracy mam tez kiboli City.Wyglada to mniej wiecej tak Teddy ma racje ze za City ida raczej ludzie z samego Manchesteru i raczej z wyzszych cokolwiekby to nie mialo znaczyc warstw spolecznych.United jest komercha lecz dla ludzi ktorzy tu mieszkaja traktowany jest jako klub bardziej ,,working class,, takze United jako jeden z pierwszych ekip wpuscil do swojej hardcorowej ekipy kolorowych co obrodzilo duzym naplywem karaibcow do Red Army.City raczej mialo z tym problemy lecz pod koniec lat 80 tych byla tam ekipa tzw Crazy Cats (sami czarni ) i oni bardzo dzwigneli ich nabojke.Miasto jest podzielone i jesli juz sie rozbujasz troszeczke i masz do czynieinia z kibicami bedziesz wiedzial do jakiego pubu nie wbijac sie z diabelkiem na piersi. :)
Na City przychodzi okolo 70% procent mozliwych miejsc wiec czasem mozna dostac bilety nawet za 15 funtow jak np na wczoraj.Natomiast na united zawsze komplet i ceny troche wyzsze
:) ale jesli chodzi o atmosfere to takiego czegos nie przezylem sa szczegolnie mecze z klubami z Liverpool sa przejebane bo kosa od lat.
Jesli chodzi o awantury to bardzo rzadko ,glownie starcia najebanych malolatow na miescie przy czym zero organizacji tylko jakies okazjonalne bojki.Co do chuliganki to bida ale wjazdy do pubow sie zdarzaja a w centrum miasta raczej nie wpuszcza cie do lepszych pubow w koszulce United lub City bo przy wodce od slowa do slowa i jakies problemy sie zaczynaja.
Problemem glownym jest prawo poniewaz gdy wypierdolisz komus w tyte to dostajesz 4 miechy od razu i koniec sprawy.Jesli natomiast bedzie do bojka kibicow jak np Stockport County dojechalo kogos u siebie przed Bozym Narodzeniem to 6 chlopakow dostalo z d*** po dwa lata bo jest to football violence.CDN

barthezzz
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2007, 22:33

CDn

Post autor: barthezzz » 15.04.2007, 23:26

Co do meczu z Roma to zebralo sie przed Old Trafford w c*** ludzi aby odbic to co sie stalo tydzien wczesniej tam.Przekroj w c*** Hoodies czyli typowi angielscy malolaci w dresach,podobno byla tez ekipa Celticui cala ciemniejsza strona miasta nie po to by ogladac mecz tylko dojebac smierdzacych wloskich cyganow.Lataly puszki butelki ale psiarni bylo wchuj i pierwszych zalogantow od razu do ziemi i w lodowy.
Aha jestem tu 2 lata juz i raz widzialem w Stockport fajna akcje -wracamy po pracy z ziomkiem do chaty.I nagle widzimy autobus z kibicami mansfield przejezdzajacy kolo pubu z ogrodkiem ni z gruchy ni z pietruchy jakis lysy kolezka ok 50 latwstaje i naperdala butla po piwie w przednia szybe i drze halape : OI! YOU FUCKIN MACCLESFIELD NIGGERS COME ON! Autobus staje wysypuje sie stado najebanych angoli idalej jazda do klienta wtedy z pubo moze z 80 klientow wyjebalo i zaczela sie juz jatka-i to tyle co tu widzialem
Aha mam pare ksiazek i jk bede mial czas to cos przetlumacze ale o Polakach zdanie ok.
Kiedys gadalem w robocie z takim starym kotem z City i zaczal mi opowiadac jak to tu wygladalo w zlotych latach 80 i po chwili dodal
Co ja Ci tu ku*** gadam przeciez Ty z Polski jestes!Wy wiecie chyba teraz o tym wiecej niz my!

Cool Tourysta
Posty: 22
Rejestracja: 26.03.2007, 14:33

Post autor: Cool Tourysta » 16.04.2007, 12:03

widziałem ostatnio w księgarni książkę o Red Army, czytałeś może? warto nabyć?

KoKs
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 17:43

Post autor: KoKs » 16.04.2007, 13:00

Siema , bardzo chciałem sie wybrac na mecz Chelsea-Liverpool , czy mogłby mi ktoś przyblizyc jak z biletami na te mecze :D ? Bo domyslam sie ze ich zdobycie graniczyło by z cudem , ale moze ktos z was forumowiczów mieszka w Londynie lub Liverpoolu i mógłby mi moze jakoś pomóc w tej sprawie . Byłbym naprawde bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje . Pozdrawiam
Nigdy nie zginie , Żyleta nigdy nie zginie... !!!

barthezzz
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2007, 22:33

Ksiazka o Red Army

Post autor: barthezzz » 16.04.2007, 21:45

Widzialem 2 edycje-pierwsza mala zTony Oneillem na okladce a druga wieksza w Twardej oprawie i wiecej fotek-Mam ta pierwsza i nie zaluje-cale zjawisko Hooligans w Anglii opisane z perspectywy Czerwonych Mancs wraz z cala ewolucja od punks,mods i Oi Skinheads po dzisiejszych casuals.Niektore historie z wyjazdow calkiem niezle :)

Druga edycja jej nie posiadam jest od lat 90 tych do 2005 roku bodajze.

Polecam!!!

Jak bedziesz mogl to zdobadz taka ksiazke <<Europe Thrashed>>
dosc fajna kniga o calej hooliganskiej Europie.
Rozdzial o Polsce zaczyna sie tak:

,,Ktokolwiek ma jakies pojecie o scenie w Europie slowo Polska padnie w pierwszej trojce ,, :evil:

Dobrze opisane ekipy z roznych panstw z perspektywy brytow.

barthezzz
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2007, 22:33

Bilety na FA CUP FINAL

Post autor: barthezzz » 16.04.2007, 22:27

Na razie nic nie wiadomo.Zarejestruj sie na manutd.com w ONEUTD i bedziemy siedziec niedaleko siebie :) .Chelsea pewnie tez ma pewnie cos takiego.Mysle ze takie srednie miejsca to kolo 50-60 Funow.

Pozdro.

PawelTHFC
Posty: 5
Rejestracja: 16.04.2007, 22:34

Post autor: PawelTHFC » 16.04.2007, 22:51

Co do biletow na final FA Cup to szczegolowe info pod tym linkiem
[link]

Takze krotko mowiac dostepne beda tylko dla posiadaczy kart members i tylko w kasach klubow grajacych w finale. Naturalnie pewnie bedzie mozliwosc nabycia gdzies u konikow pod stadionem ale to bedzie trzeba byc szczesciarzem. Normalne ceny do 95 funtow. U konikow pewnie dojda do 200-250.
Audere-Est-Facere
Come On You Spurs !!!!
YIDS Army

noonelikesus
Posty: 84
Rejestracja: 26.02.2007, 18:07

Post autor: noonelikesus » 16.04.2007, 23:39

noonelikesus pisze:
Danie(L) pisze:Dalej sie trzymam ze sa lamusami ale w tych ekipach znajdzie sie kilku kozaków.Ale znajdzie sie tez wiecej lamusow i dlatego wiekszosc awantur przegrywaja l.Ostatnio WHU wpadł do pabu Millwall.
Mozesz podac jakies konkrety co do tej akcji Whu... gdzie i kiedy? wczoraj rozmawialem z jednym z chlopakow z ekipy Millwall i nic mu na ten temat nie wiadomo.
ponawiam pytanie 8)

hwdp-
Posty: 320
Rejestracja: 03.03.2007, 17:51
Lokalizacja: z przed monitora

Post autor: hwdp- » 17.04.2007, 00:05

noonelikesus pisze:
noonelikesus pisze:
Danie(L) pisze:Dalej sie trzymam ze sa lamusami ale w tych ekipach znajdzie sie kilku kozaków.Ale znajdzie sie tez wiecej lamusow i dlatego wiekszosc awantur przegrywaja l.Ostatnio WHU wpadł do pabu Millwall.
Mozesz podac jakies konkrety co do tej akcji Whu... gdzie i kiedy? wczoraj rozmawialem z jednym z chlopakow z ekipy Millwall i nic mu na ten temat nie wiadomo.
ponawiam pytanie 8)
tez jestem ciekaw odpowiedzi ,!!! :lol:

barthezzz
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2007, 22:33

Bilety na FA CUP FINAL

Post autor: barthezzz » 17.04.2007, 00:25

Bilety na FA CUP FINAL

No to tak jak pisalem -trzeba sie rejestrowac na MUFC lub CHELSEA (zalezy kto z kim woli siedziec).Ja juz wybralem :) There is only ONE UNITED !!!)No i trzymac reke na pulsie.

woocash
Posty: 188
Rejestracja: 26.02.2007, 17:58
Lokalizacja: BNB

Post autor: woocash » 17.04.2007, 08:08

Orientuje sie ktoś jak wygląda życie kibicowskie w Irlandii ?
Unia Oświęcim

Radek_ZS
Posty: 2062
Rejestracja: 27.03.2007, 17:51

Post autor: Radek_ZS » 17.04.2007, 10:50

na mecz ligowy CHELSEA-MAN U koles zalatwia bilety po 150&pound;.
Troche drogo ale bedzie to mecz decydujacy (chyba) o mistrzostwie Anglii. Osobiscie bym sie wybral ,ale chwilowo nie pracuje tak ze nie za bardzo stoje z drobnymi :evil: .
Jakby ktos reflektowal niech da znac na priv,niczego nie obiecuje ale spytac moge.
>>> WORKING CLASS <<<

maksiu
Posty: 12
Rejestracja: 11.03.2007, 13:40
Lokalizacja: TS

Re: Bilety na FA CUP FINAL

Post autor: maksiu » 17.04.2007, 19:32

barthezzz pisze:Bilety na FA CUP FINAL

No to tak jak pisalem -trzeba sie rejestrowac na MUFC lub CHELSEA (zalezy kto z kim woli siedziec).Ja juz wybralem :) There is only ONE UNITED !!!)No i trzymac reke na pulsie.
jestescie pewni ze zwykli membersi beda mieli okazje kupic te bilety?
bo na karnety to trzeba oplacac wyzsze czlonkowstwo i to przez kilka lat zeby moc je kupic a ten mecz zainteresuje wielu z tych czolowych membersow

ps. przepraszam za pisanie membersow ale lepiej to brzmi niz czlonkowie ;)

totalcontrol
Posty: 8
Rejestracja: 28.02.2007, 20:14

Post autor: totalcontrol » 18.04.2007, 13:37

[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości