www.warhouse.pl

Dyskusja na temat ew. nowych tematow

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Dyskusja na temat ew. nowych tematow

Post autor: nisc » 05.12.2010, 18:02

Tak sobie mysle ze moze warto byloby rozczlonkowac tematyke zeby co niektorym latwiej bylo znalezc czego szukaja, wiem wiem kiedy zaczynalismy "EUROINFO" sam bylem za skomasowaniem tematow ale zrobilo sie ich za duzo bzdurnych a za malo typowo informacyjnych, przydalby sie nowy podzial wg krajow ( rejonow ) Europy np. Benelux, byla Jugoslawia, Skandynawie itp...
TYBET JEST SERBSKI



Człowiek z Blizną
Posty: 538
Rejestracja: 23.09.2010, 17:56
Lokalizacja: Biała Polska

Re: Dyskusja na temat ew. nowych tematow

Post autor: Człowiek z Blizną » 05.12.2010, 18:11

Zdecydowanie powinny powstać ale tylko żeby się napinka nie wdarła ale myślę że w tym dziale jest bardziej spokój....
"..Dobrze pamiętam cudowne lata,beztroskie chwile spędzone na ulicy piłka pod pachą, kumple w około,dobrych przygód fanatycy.."

http://www.smog.pl/wideo/5978/narkotyki/

Kelly.CMI
Posty: 7
Rejestracja: 30.10.2010, 12:19

Re: Dyskusja na temat ew. nowych tematow

Post autor: Kelly.CMI » 05.12.2010, 21:20

Lepsze jest wrogiem dobrego -> uważam, że ten sposób się sprawdza. Co więcej, uważam że niektóre tematy, które wyskoczyły z pierwotnej ramy powinn wylecieć w kosmos (Nimcy, czy najnowszy kwiatek - miasta derbowe).

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Dyskusja na temat ew. nowych tematow

Post autor: Henderson » 06.12.2010, 11:09

Kelly.CMI pisze:Lepsze jest wrogiem dobrego -> uważam, że ten sposób się sprawdza. Co więcej, uważam że niektóre tematy, które wyskoczyły z pierwotnej ramy powinn wylecieć w kosmos (Nimcy, czy najnowszy kwiatek - miasta derbowe).
Niektórych to interesuje, nie ma przymusu czytania.

Kelly.CMI
Posty: 7
Rejestracja: 30.10.2010, 12:19

Re: Dyskusja na temat ew. nowych tematow

Post autor: Kelly.CMI » 06.12.2010, 19:06

Chodzi o nierozpierdalanie tematów. Szczególnie, że większość interesujących nas derbów (Sofia, Moskwa, Budapeszt, Belgrad) i tak znajduje się w jednym, dwóch tematach. Równocześnie akurat ten temat może zabić inny.

Henderson
Posty: 390
Rejestracja: 09.10.2010, 12:09

Re: Dyskusja na temat ew. nowych tematow

Post autor: Henderson » 06.12.2010, 19:15

Kelly.CMI pisze:Chodzi o nierozpierdalanie tematów. Szczególnie, że większość interesujących nas derbów (Sofia, Moskwa, Budapeszt, Belgrad) i tak znajduje się w jednym, dwóch tematach. Równocześnie akurat ten temat może zabić inny.
Dlatego temat nazywa się "Miasta derbowe", a nie "Derby", bo do meczu np. Boavista - FC Porto może jeszcze długo nie dojść (tak, wiem, puchary...), ty oczywiście coś tam odpiszesz, ale mówię- nie chcesz to nie czytaj, miasta derbowe są specyficzne i ten temat będzie miał zwolenników...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości