www.warhouse.pl

Europa Środkowa i Wschodnia

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
super baloo
Posty: 43
Rejestracja: 16.09.2009, 12:16

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: super baloo » 10.12.2009, 10:36

Co do ruskich ekip, pewnie wielu się ze mną nie zgodzi ale dla mnie i tak bratania się z kacapami jest co najmniej mi nie w smak.

Po pierwsze, wydaje mi się, że jako naród Polski powinniśmy mieć wrodzoną niechęć do ruskich. Układanie się z nimi, na jakichkolwiek płaszczyznach, jest dla mnie sprzeczne z moimi przekonaniami. Po drugie, abstrahując od historii i waśni między narodami. Bratanie się z nimi jest sprzeczne również ze względu na to, że ruscy negują nasze postawy kibicowskie. Choćby ten powyższy artykuł o tym jak to jeździ PL i nikt się z nimi nie chciał bić. Widać, że chcą nam/europie udowodnić to i tamto. Jesteśmy w tej chwili po przeciwnym biegunach. Chcą nam coś pokazać, niech pokazują, ale bez pomocy ze strony polskich ekip bo co to ma być, układanie sie z kacapami aby dojebać swoim rodakom za wszelką cenę? I po trzecie. Ruscy to dzicz. Jeśli ta dzicz będzie miała styczność z naszymi ekipami to prędzej czy później ta dzic przeniesie się i do nas. Pierw w walce weźmie udział kilku dzik kacapów, później ich zachowania podłapią ich polscy układowicze i się zacznie.

Ogólnie to śmiech. To wszystko co się słyszy o ruskich (finansowanie ekip przez kluby a nawet państwo czy to, że trzon chuligańskich załóg to ludzi ze specjalnych jednostek państwowych) Na pewno nie wszystko jest prawdą ale zakładając, że 10% tych plotek ma odzwierciedlenie w rzeczywistości to mi to całkowicie wystarczy aby ich całą sportową działaności spulać.

Mamy swe podwórko, bawmy się. Bez ściągania tu obcych kapitałów z którymi de facto powinniśmy w razie czego walczyć i udowadniać im "kto jest na czele"

tylko POLSKA!



Stary14
Posty: 1208
Rejestracja: 04.01.2009, 12:34

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Stary14 » 10.12.2009, 13:47

super baloo pisze:Co do ruskich ekip, pewnie wielu się ze mną nie zgodzi ale dla mnie i tak bratania się z kacapami jest co najmniej mi nie w smak.

Po pierwsze, wydaje mi się, że jako naród Polski powinniśmy mieć wrodzoną niechęć do ruskich. Układanie się z nimi, na jakichkolwiek płaszczyznach, jest dla mnie sprzeczne z moimi przekonaniami. Po drugie, abstrahując od historii i waśni między narodami. Bratanie się z nimi jest sprzeczne również ze względu na to, że ruscy negują nasze postawy kibicowskie. Choćby ten powyższy artykuł o tym jak to jeździ PL i nikt się z nimi nie chciał bić. Widać, że chcą nam/europie udowodnić to i tamto. Jesteśmy w tej chwili po przeciwnym biegunach. Chcą nam coś pokazać, niech pokazują, ale bez pomocy ze strony polskich ekip bo co to ma być, układanie sie z kacapami aby dojebać swoim rodakom za wszelką cenę? I po trzecie. Ruscy to dzicz. Jeśli ta dzicz będzie miała styczność z naszymi ekipami to prędzej czy później ta dzic przeniesie się i do nas. Pierw w walce weźmie udział kilku dzik kacapów, później ich zachowania podłapią ich polscy układowicze i się zacznie.

Ogólnie to śmiech. To wszystko co się słyszy o ruskich (finansowanie ekip przez kluby a nawet państwo czy to, że trzon chuligańskich załóg to ludzi ze specjalnych jednostek państwowych) Na pewno nie wszystko jest prawdą ale zakładając, że 10% tych plotek ma odzwierciedlenie w rzeczywistości to mi to całkowicie wystarczy aby ich całą sportową działaności spulać.

Mamy swe podwórko, bawmy się. Bez ściągania tu obcych kapitałów z którymi de facto powinniśmy w razie czego walczyć i udowadniać im "kto jest na czele"

tylko POLSKA!
Podpisuje sie pod tym
GOOD NIGHT left SIDE!

Jarson
Posty: 230
Rejestracja: 26.02.2007, 18:29
Lokalizacja: z Legijnej braci

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Jarson » 10.12.2009, 16:57

podbijam również
to trzeba przeżyć żeby to zrozumieć żeby w to uwierzyć! (L)

loyal
Posty: 13
Rejestracja: 22.07.2007, 15:14

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: loyal » 10.12.2009, 18:34

Andy Capp pisze:Ach ci ruscy - temat rzeka:
[link]
chuligani w kapciach, nacjonaliści w dresach i skórzanych kurtkach...
wiem,wiem nie w temacie, proszę o bana;)
Nie wydaje mi się, aby rodzaj odzieży czynił z ciebie hooligansa lub nacjonalistę. Do tego potrzeba czegoś więcej niż lansu w „poprawnej” odzieży.


Tekst GF96 to szowinistyczny bełkot. Porównanie nas do syczących węży było poniżej pasa. Zastanawia mnie też stwierdzenie, że Serbowie to nie Słowianie. Jednak jestem daleki od wrzucania wszystkich Rusków do jednego worka.
LABORES PARIUNT HONORES

danieleek
Posty: 62
Rejestracja: 22.09.2009, 19:43

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: danieleek » 10.12.2009, 19:44

ja osobiscie Ruskich bardzo szanuje (w koncu to ta sama rasa co my) a czemu napisali ze Serbowie to nie Slowianie nie mam zielonego pojecia.

sapter
Posty: 503
Rejestracja: 26.02.2007, 23:18

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: sapter » 10.12.2009, 20:25

Za co takiego? W czasie wojny rowniez byli biali tak jak my a zachowywali sie typowo dla nich - kurewsko.

art_
Posty: 263
Rejestracja: 21.12.2008, 01:08

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: art_ » 10.12.2009, 21:25

ja tez nie mam zadnego szacunku dla Ruskich. Gorsza część Słowian żyjącą od zawsze z z kompleksem w stosunku do Polaków. Mimo wszystkiego co osiągnęli zawsze mieli poczucie, ze sa od nas gorsi. Zero szacunku dla tej dziczy.

danieleek
Posty: 62
Rejestracja: 22.09.2009, 19:43

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: danieleek » 10.12.2009, 21:58

ich zachowanie podczas wojny moim zdaniem wynika z propagandy komunistycznej
ok koniec offtopa

loyal
Posty: 13
Rejestracja: 22.07.2007, 15:14

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: loyal » 10.12.2009, 23:21

Szkoda, że większość z was zapomina, iż z rąk bolszewików zginęło również bardzo wielu rosyjskich patriotów. Namawiam do nie generalizowania.
LABORES PARIUNT HONORES

super baloo
Posty: 43
Rejestracja: 16.09.2009, 12:16

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: super baloo » 11.12.2009, 09:28

To samo można powiedzieć o niemcach... nie wszyscy byli źli. Ale to nie zmienia faktu, że w tym wypadku bierzemy pod uwagę całość, ogól narodu a ogól narodu i dlatego tak wiele osob ma o ruskich zdanie takie jakie ma i dlatego też ruscy powinni mieć u nas tylko jeden status - na pewno nie przyjaciela.

Nasz naród szybko puszcza w niepamięć całe zło jakie mu wyrządzono. Sytuacja na linii Polska-Rosja ma bardzo dobre odzwierciedlenie w naszej kibicowskiej rzeczywistości. Ile to już było przypadków gdy dwie ekipy jednego dnia się bluzgały czy nawet napierdala**, a następnego dnia się jednoczyły we wspólnej walce? Sprzedajemy nasze ideały, sprzedajemy samych siebie. Zapaminając o wartościach i historii oraz szacunku dla nas samych i przodków. Rozumiałbym gdyby faktycznie nas coś łączyło z Rosjanami, gdyby byli naszym bezpośrednim sąsiadem (nie licze obw kaliningradzkiego), tak jak np czesci. Gdybyśmy mieli wspólnych wrogów, wspólną historię.

jeszcze troche i zaczniemy sobie robić układy z Gremio, Palmeiras i innymi Boca Juniors'ami.

Pudzian1906
Posty: 16
Rejestracja: 11.09.2009, 17:03

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Pudzian1906 » 11.12.2009, 11:56

Jak mój śp dziadek jeszcze żył czesto opowiadał ciekawe historie które miały miejsce podczas wojny.Zawsze powtarzał ze ruski to pierdolone buraki i chamy,jak wpadali do domu to zostawiali pusty dom w prezecie nasrali na srodek i ewakuacja.Rusków nienawidził bardziej niz szwabów o czyms to świadczy.Zaraził mnie tą nienawiscia do tych k****.j**** ich!!

Łasiczka Lancetowata
Posty: 21
Rejestracja: 03.10.2009, 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Łasiczka Lancetowata » 11.12.2009, 14:16

Zgadza się.Ruski jak wpadł do chaty to gwałcił, zabierał wszystko i na koniec palił.
Myślę że Ruscy nie zmienili się nic od czasów wojny, są takimi samymi skurwysynami jak byli kiedyś, tylko że teraz są inne czasy, wiadomo o co chodzi, nie mogą sobie na wszystko pozwolić tak jak kiedyś.
Dlatego do końca moich dni z całego serca będę ich nie nawidził!
A propo ktoś napisał wyżej żebyśmy się nie stali takimi jak oni(chodzi o ruch kibicowski)myślę że nigdy nie staniemy sie takimi jak oni.My mamy swój honor a Ruskim na nim nie zależy! To jest ku*** dzicz!

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: krzysiek » 11.12.2009, 14:17

szersze info o kibicach w Rumunii:
Romanian supporters adopted Italian ultras style to support their favourite teams. The first ones were the fans from Farul Constanta in 1996, followed by the ones from Dinamo Bucharest, Steaua Bucharest, Petrolul Ploiesti and the rest of the teams in the next years:

In present the Romanian ultras phenomenon is in retrogression due to tough laws against the supporters and also to the commercial football and TV stations who encourage the normal citizens to support only the “big” teams from Bucharest. Below I’ll present you an updated top of Romanian ultras scene from my point of view (you can find pictures with all the Romanian fans on the web-site [link] by introducing the name of the team or season you wish to see):


Steaua Bucharest – was founded by the new communist regime in the fifth decade and used to represent the Army; they have a great number of fans (due to their past European performances) in Bucharest and the rest of the country (especially in medium & small cities – like Buzau with no traditional local team); from the big cities Constanta is well known as having a great number of Steaua’s supporters; in present, the supporters are in “war” with their sponsor due to latest team’s results;
Dinamo Bucharest - was founded by the new communist regime in the fifth decade and used to represent the Police; they have supporters (less than Steaua and Rapid) in all over the country (especially in the West side of Romania) in medium and small cities; they are considered as having a good ultras mentality (written messages almost every match and ultras choreographies at derbies); in present a part of the fans are contesting the team’s leadership;
Rapid Bucharest – this is the team of the railway workers, one of the Bucharest traditional teams (founded in 1923) but with less European performances than Steaua and Dinamo; they have a great numbers of fans in Romania (more than Dinamo but less than Steaua); in present they are contesting the owner of their club – George Copos a rich man from Bucharest;
F.C. (Politehnica) Timisoara – this is the traditional team of the second largest city from Romania; he majority of its supporters are students at Polytechnic University; also they have a great number of supporters from ethnic Serbians in the city; last year the team has lost it’s first name “Politehnica” due to a decision who came from Lausanne; due to latest European results (they played in U.E.F.A..Cup) the has a good numbers of supporters home and away;
Universitatea Craiova – also a “student’s big team” representing an entire region – 1/5 of Romania; this football team is very popular in Romania due to their European results in the ‘80’s when they were the only team standing up against Steaua & Dinamo who were representing the Communist regime; in present the supporters are fighting against the teams owner;

C.F.R. Cluj representing the Hungarian ethnic’s team from Cluj.

Also, traditional football teams as Petrolul Ploiesti (oil workers’s team), UT Arad (textile’s workers team), Universitatea Cluj (representing the student’s team, originally founded in 1919) and F.C. Arges have a high numbers of supporters in their regions with a plus for Petrolul who has a big number of fans in Bucharest (comparing with the other “provincial” teams) due to the proximity of both cities and its tradition and past European results.All four football teams are in present in the Second League.

Teams as Farul Constanta (sailor’s team), Politehnica Iasi (student’s team), Otelul Galati (iron and steel worker’s team), F.C. Brasov are representing big cities and have strong groups of supporters but the teams don’t any notable European results ‘til now. We have also small cities with good supporters as F.C. Vaslui for example. Except Farul Constanta, the rest of the four football teams are playing in the First League.

For any notable and lately ultras events you can always check [link] (always the updated Romanian version)
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

art_
Posty: 263
Rejestracja: 21.12.2008, 01:08

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: art_ » 11.12.2009, 14:54

rozwalają mnie teksty ludzi o "niegeneralizowaniu", o tym, że "nie wszyscy sa tacy", żę "to wina władzy, a nie ludzi". Jezeli ktos nie mial do czynieniaz Ruskimi lepiej niech sie nie wypowiada. Ja miałem z nimi stycznosc bardzo czesto z nimi i ukraincami. To są łachy po jednych pieniadzach. Krew sie we mnie gotuje jak teraz wszyscy krzycza o przyjazni polsko ukrainskiej - ukraincy nas nienawidza, szczegolnie Ci z zachodniej czesci.
To jest jedna pierdolona azjatycka dzicz.

guacamole
Posty: 8
Rejestracja: 15.07.2009, 01:11

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: guacamole » 14.12.2009, 05:26

z opowiadan ktore przekazywane sa w mojej rodzinie wynikalo ze podczas 2 wojny swiatowej Niemcy strzelali, zas rosjanie pastwili sie nad Polakami.
zreszta kazdy wie ze ruskie wbili nam noz w plecy, gdy walczylismy z Niemcami wiec smiesza mnie tym bardziej te teksty o wezach podstepnych.to samo sie tyczy ich relacji z Ukraincami, gdzie raz traktuja ich jak braci a drugim razem odcinaja ich od zywnosci wskutek czego ginie okolo 20 milionow Ukraincow i z tego co wiem to Oni tez do siebie miloscia nie palaja.
Ruski to dla mnie horagiewa bez honoru, za komuny byli najwiekszymi komunistami, teraz wszysscy Putinowi lache ciagna i to razem z ich swiatkiem kibicowskim co najgorsza, nigdy nie potrafili przeciwstawic sie wladzy, zawsze zostali zdominowani bez wzgledu na ostroj.
Maja najwieksze panstwo pod wzgledem powierzchni na swiecie i najwiecej surowcow z czego doja kase ale spoleczenstwo tam biedne, niedouczone i zaszcute.Populacja ich kurczy sie w zastraszajacym tempie i do tego jeszcze Chinczycy maja chec na ich syberie.
Dla mnie historia pokazala wszystko i wole zaprzedac dusze diablu lub Yankesom byle raz na zawsze pozbyc sie tego scierwa.

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: mancunian » 14.12.2009, 18:04

Nie chce sie zaglebiac w ten temat, z pewnoscia jest tutaj wiecej osob posiadajacych duzo wieksza wiedze, ale musisz pamietac, ze oni nie maja alternatywy.

Wszystko jest podporzadkowane jednej ideologii i kazdy kto sie wychowuje od malego ma wpajane do glowy pewne rzeczy.

Czy to wina samego narodu czy bardziej systemu, niech to rozstrzygna bardziej ogarnieci ludzie ode mnie, ale trzeba brac to pod uwage.

kasztan
Posty: 85
Rejestracja: 01.03.2007, 19:48

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: kasztan » 23.12.2009, 18:00

Ciekawy turniej odbył sie w Rosji ... juz nie pierwszy raz

http://www.youtube.com/watch?v=Qm8X6tur ... r_embedded#

danieleek
Posty: 62
Rejestracja: 22.09.2009, 19:43

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: danieleek » 23.12.2009, 22:35

[link]
Wie ktoś czemu Lubljana wywiesiła Polską flagę?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: nisc » 23.12.2009, 23:26

danieleek pisze:[link]
Wie ktoś czemu Lubljana wywiesiła Polską flagę?
uklad/zgoda z Olimpią Warszawa?
TYBET JEST SERBSKI

neo12
Posty: 316
Rejestracja: 11.09.2009, 21:17

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: neo12 » 23.12.2009, 23:28

Może odwiedzili ich chlopaki z Olimpii Warszawa oni mieli?/mają? z nimi zgodę
,,Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" - Gilbert Keith Chesterton

Edox
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2009, 14:03

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Edox » 28.12.2009, 16:37

Jeździ ktoś bądź był na meczach Ujpestu ? mam kilka pytań
Obrazek

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: sysysy » 13.01.2010, 18:56

Prośba ode mnie:interesują mnie miasta derbowe(Praga,Budapeszt-czy oprócz Ujpesztu,Kiszpesztu i Ferencvaros coś jest?MTK lub Honved?,Bratysława-podobno jest Inter?,Koszyce-FC vs.Lokomotiw,Sofia,Płowdiw(?))

Interesuje mnie wszystko-kogo więcej,kto silniejszy,powierzchnia,procenty,opisy ekip...a najlepiej mapki...

zdrowia

msk zilina
Posty: 20
Rejestracja: 21.09.2009, 12:35

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: msk zilina » 14.01.2010, 12:53

na slowacji mowisz o kosiciach jest tam mfk kosice(kiedis 1.fc kosic) i lokomotiva kosice w miaste zdecinovane tylko mfk lokomotiva ma pare kibicow nic moc.jesli chodzi o bratislavu to samo w miaste slovan bratislava,artmedia bratislava,interu bratislava juz niema zostalo tylko pare kibicow jezdiacich na ine sporty interu.

Milosz
Posty: 66
Rejestracja: 08.06.2007, 17:14

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Milosz » 14.01.2010, 14:08

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja w Obwodzie Kaliningradzkim? Bałtika Kaliningrad ma jakichś zorganizowanych kibiców ? i czy ewentualnie działa tam ktoś poza nimi ?
Może ma ktoś jakieś zdjęcia? Z góry dzięki, pozdro !

Support28
Posty: 348
Rejestracja: 09.03.2007, 10:31

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Support28 » 14.01.2010, 14:36

Baltika prowadzi młyn jak z wyjazdami teraz nie wiem, kiedyś troche jeździli.
Wyklęci żołnierze, chłopcy twardzi jak stal
Ostatni patrioci wśród ruin i łgarstw
Wszystko dla Polski, dla siebie nic
Dziś dla was nasza pamięć
Dla was walecznych krzyż

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: sysysy » 14.01.2010, 17:13

msk zilina pisze:na slowacji mowisz o kosiciach jest tam mfk kosice(kiedis 1.fc kosic) i lokomotiva kosice w miaste zdecinovane tylko mfk lokomotiva ma pare kibicow nic moc.jesli chodzi o bratislavu to samo w miaste slovan bratislava,artmedia bratislava,interu bratislava juz niema zostalo tylko pare kibicow jezdiacich na ine sporty interu.

Dzięki-byłem na obydwu stadionach w Koszycach,fajnie się prezentują(chociaż Lokomotiva malutki, ale klimatyczny)...

Czy Artmedia to Petrzalka?To chyba jakiś nowszy klub? Z tego co piszesz to mają kibiców-dużo?Walczą ze Slovanem?

tyminho
Posty: 119
Rejestracja: 01.03.2007, 21:59

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: tyminho » 14.01.2010, 17:54

Czy Ty wiesz cokolwiek? Pytasz o wszystko jakbyś sceną kibicowską zaczął się wczoraj interesować. Tak Artmedia to Petrzalka, ma garstke kibiców i nie jest żadnym rywalem dla Slovana.

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: sysysy » 14.01.2010, 18:19

tyminho pisze:Czy Ty wiesz cokolwiek? Pytasz o wszystko jakbyś sceną kibicowską zaczął się wczoraj interesować. Tak Artmedia to Petrzalka, ma garstke kibiców i nie jest żadnym rywalem dla Slovana.

Tak...wiem cokolwiek...interesuję się nie od wczoraj,po prostu sam jestem z miasta derbowego i widząc że takiego tematu nie ma staram się zacząć jakąś rozmowę na te tematy licząc na to że znajdą się osoby które mają jakieś bardziej szczegółowe informacje nt. tego typu miast...licząc że się dowiem jakichś nowych rzeczy od ludzi lepiej poorientowanych w różnych miastach...po to chyba jest to forum

A z tą Artmedią to tak mi się wydawało ale nie byłem pewien...

Support28
Posty: 348
Rejestracja: 09.03.2007, 10:31

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Support28 » 14.01.2010, 23:17

Petrzałka to dzielnica Bratysławy, żaden rywal dla Slowana.
Wyklęci żołnierze, chłopcy twardzi jak stal
Ostatni patrioci wśród ruin i łgarstw
Wszystko dla Polski, dla siebie nic
Dziś dla was nasza pamięć
Dla was walecznych krzyż

msk zilina
Posty: 20
Rejestracja: 21.09.2009, 12:35

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: msk zilina » 15.01.2010, 00:19

i z tej dielnici jest pol ekipy slavana

Tomill28
Posty: 12
Rejestracja: 12.01.2010, 20:57

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Tomill28 » 16.01.2010, 18:44

Czy ktoś się orientuje kiedy gra Ferencvaros z Ujpestem szukałem ale nie udało mi się znaleźć terminarza a góry dzięki

Inspektor Gadget
Posty: 40
Rejestracja: 09.01.2009, 20:25

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: Inspektor Gadget » 16.01.2010, 19:43

Ferencvaros - Ujpest 24.04.2010 r.

paw
Posty: 126
Rejestracja: 26.02.2007, 18:19

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: paw » 19.01.2010, 19:39

Jeździ ktoś ze wschodniej części kraju na jakieś ciekawe mecze na Ukraine? jeśli tak to proszę o kontakt;)

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: krzysiek » 22.01.2010, 13:42

DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: fluor » 25.01.2010, 19:20

Ukraina - na nowych stadionach

Metalist Charków

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Shakhtar

[link]
[link]
[link]

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: sysysy » 25.01.2010, 21:55

Metalurg Donieck- ma kibiców? Jak żyją z Szachtarem?

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: jatar » 31.01.2010, 15:49

Mógłby ktoś napisac jakieś ciekawe info o Urban Guerilla (Politehnica Timisoara)
FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: jatar » 04.02.2010, 18:46

eldus pisze:Mógłby ktoś napisac jakieś ciekawe info o Urban Guerilla (Politehnica Timisoara)
Może jednak?
FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

RSD
Posty: 215
Rejestracja: 25.11.2009, 23:28
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: RSD » 09.02.2010, 19:02

Czy ktoś orientuje się jak to wygląda w Moskwie ? Mam tutaj na myśli m.in rozkład sił, ewentualne zgody i kosy, i jak owe ekipy prezentują się na całej rosyjskiej scenie. Lokomotiw, Spartak, CSKA, FC Moskwa, Dynamo, Torpedo, jak widać sporo ekip i pewnie sporo się dzieje.

jms
Posty: 930
Rejestracja: 12.01.2010, 19:34

Re: Europa Środkowa i Wschodnia

Post autor: jms » 09.02.2010, 19:23

Było gadane 2 strony temu bodajże CSKA SPARTAK DYNAMO najlepsi w Moskwie jeszcze Saturn i Chimki plus Loko ale nie liczy sie hooligansko
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO ŚMIERCI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości