www.warhouse.pl

Kibice Made in Germany

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Leszek Piesek » 20.09.2010, 15:15

goraco w Hamburgu bylo a nikt nic nie pisze St. Paulil vs. HSV
Obrazek



krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: krzysiek » 20.09.2010, 15:30

50 osób zatrzymanych. 6 policjantów rannych

walki przed i po spotkaniu (bardziej aktywne HSV)

pare fotek jest tutaj:
[link]

Jak bede miał wiecej info z pierwszej reki napisze.
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 20.09.2010, 23:30

Byłem na tym meczu HSV-St.Pauli a raczej w okolicach stadionu ponieważ nie udało mi się wejść na sam mecz, ogólnie wypad udany, dużo się działo jak na niemieckie klimaty a w szczególności w spokojnym w miarę Hamburgu. Dużo bieganiny po ulicach, fani HSV dążyli do starcia i obijali kogo się tylko dało, widać było że mieli ciśnienie na brudasów i turasów. Miałem odczucie jakby korzystając z chwili przewagi liczebnej leczyli swoje kompleksy bo na co dzień a w zasadzie w nocy ulice Hamburga raczej oblegane są przez turasów, arabów i murzynów i śmiało można twierdzić że to oni rządzą tzw "ulicą".
Podsumowując HSV na plus, St.pauli raczej średnio.

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 20.09.2010, 23:42

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[link]

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 21.09.2010, 00:00


krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: krzysiek » 21.09.2010, 10:38

pare filmików z debry hamburga
[link]
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

zmuda_hh
Posty: 11
Rejestracja: 07.09.2010, 22:03
Lokalizacja: Frankfurt am Main / Hamburg

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: zmuda_hh » 21.09.2010, 21:53

azs1984 pisze:a w szczególności w spokojnym w miarę Hamburgu.
ja wiem czy w takim spokojnym??? chyba juz niee?

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 26.09.2010, 12:30

HSV ostatnio dosyć aktywny, na wyjeździe w Bremen , poskakali troszkę, żmuda wiesz moze cos wiecej?

martex.44
Posty: 230
Rejestracja: 22.01.2010, 22:10

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: martex.44 » 26.09.2010, 23:47

W sobote oglądałem mecz Bayern-Mainz i w młynie monachijczyków powiewały flagi różnych krajów, a jedną z większych była flaga Polski, oprócz tego były jeszcze min. Kamerunu i innych krajów. Ktoś wie o co w tym chodzi, jakaś oprawa dla zagranicznych fc???
Ludzie Zasad Chuligani Śląsk Wrocław!!!!

dreturt
Posty: 29
Rejestracja: 15.06.2010, 22:11
Lokalizacja: MUC

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: dreturt » 27.09.2010, 23:50

martex.44 pisze:W sobote oglądałem mecz Bayern-Mainz i w młynie monachijczyków powiewały flagi różnych krajów, a jedną z większych była flaga Polski, oprócz tego były jeszcze min. Kamerunu i innych krajów. Ktoś wie o co w tym chodzi, jakaś oprawa dla zagranicznych fc???

to flagi grupy Ultrasow Schickeria Munchen. To Grupa lewacka dlatego tez afrykanskie Flagi, Che Guevara i takie Wynalaski.... jako symbol anti-racism
to nie flaga Polski tylko zwykla bialo-czerwona (Barwy Bayernu)

sorry za slaby Polski

god
Posty: 36
Rejestracja: 31.05.2010, 18:24

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: god » 01.10.2010, 00:30

chciałbym zapytać o Zagłębie Ruhry. jak wygląda tam rozkład sił?
mógłby ktoś w paru zdaniach opisać te najbardziej liczące się ekipy i relacje panujące miedzy nimi? czy w zagłębiu Ruhry każdy z każdym ma "kosa"?

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 01.10.2010, 00:58

Kiedyś obiło mi się o uszy , że na schalke śmiga dużo Turków, mało tego że mają duże wpływy jeśli chodzi o bojówkę S04, chyba było to po wizycie TB z racji meczu Schalke-Legia , nie pamietam dokładnie, jednak ostatnio widziałem fotki z wypadu Schalke do Francji i ekipa na fotkach jak by w 99 procentach biała:) nie żebym był rasistą.
Osobiscie natomiast widziałem sportową bandę Rot Weiss Essen, wizualnie zbliżona do naszych z czołówki a z osiągnięć w grillowaniu dowiedziałem się że też całkiem dobrze z nimi.
Leverkusen ma kosę z Koeln, ci natomiast z Fortuną D. i Borussią M.Gladbach

SVB
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2010, 13:33

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SVB » 01.10.2010, 13:12

Leverkusen ma kosę z Koeln, ci natomiast z Fortuną D. i Borussią M.Gladbach

Leverkusen ma w sumie kose ze wszystkimi, w Koloni lata w ekipe tez dosyc duzo brudasow, ale Lev i K, no i Düsseldorf z Mönchengladbach, to nie jest Zaglebie Ruhry i juz osobny temat, ale jezeli ktos jeszcze cos chce wiedziec, to napisze potem, a co do Schalke, to jest lub bylo tam paru Turasow, lecz ogolnie duzo z ich ekipy poszlo do B, gdzie ostatnio jednego dosyc znanego HA zabili, bylo o tym bardzo glosno, pozatym u wroga S04, w Dortmundzie byl syf, bo ich bojowka ze wschodnimi landami trzymala, nam sie wtedy tez dosyc dostalo, ale teraz niby tam mlodzierz posprzatala, w Duisburgu jest dobra ekipa lesna, kiedys skiny, w Essen stara dobra ekipa, raczej poza meczami nie dzialajaca, w Bochum sa dosyc dobrzy, chociasz juz pare razy od nas dostali, w Oberhausen chuliganow chyba nie ma

god
Posty: 36
Rejestracja: 31.05.2010, 18:24

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: god » 01.10.2010, 16:21

mnie temat Zagłębia Ruhry i okolic bardzo interesuje więc jeśli ktoś ma cheć coś napisać to chętnie poczytam.

ps
nie napisaliscie nic o Wuppertal SV.
wiem że Bonn to już nie Zagłębie Ruhry ale generalnie ten rejon - mógłby ktoś coś napisać o Bonner SC? i czy ktoś wie coś o mieście Munster (podobno studenckie miasto) jest tam jakiś klub i jacyś znaczacy kibice? to też bardzo blisko Zagłębia Ruhry dlatego pytam

Salto del Angel
Posty: 137
Rejestracja: 02.09.2010, 21:08

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: Salto del Angel » 01.10.2010, 21:31

Chciałem dowiedzieć się więcej o Borussii Dortmund - słyszałem, że łączą ich dobre relacje z Rot Weiss Essen wynikające z wspólnej nienawiści do Schalke. Czy mają między sobą jakiś układ kibicowski / chuligański ?

PS. Mógłby ktoś bliżej opisać ekipę sportową BVB 09 i coś o nich powiedzieć, z kim mają ewentualne układy i ich pozycję na niemieckiej scenie h ?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
Lecz walczy za nas chrobry wódz Anielskich hufców z nieba. Któż On ? Pytasz się, Jezus On się zwie, To Chrystus nasz Pan, szatański zburzy plan, Innego nie masz Boga !!!

QiubKK
Posty: 23
Rejestracja: 04.09.2010, 19:46

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: QiubKK » 01.10.2010, 22:54

Po tych waszych komentarz ciągle myślałem, że ekipa St.Pauli to same lewaki itp.
Dzisiaj jednak spotkałem starych znajomych którzy mieszkają na codzień w Niemczech i są za St.Pauli, którzy powiedzieli, że lewaki to tam mniejszość. A są to goście raczej ogarnięci w tematach ultras i h.
Więc jak to jest z tymi ekipami w Hamburgu?

SVB
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2010, 13:33

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SVB » 02.10.2010, 20:36

ok, a wiec tutaj jeszcze moje odpowiedzi na pare pytan do tematu, sportowa ekipa Wuppertalu trzyma z Schalke, oprocz tego maja swoich ultrasow, Bonn raczej zadnej ekipy nie ma, chyba tylko paru dzieci ultras, mala ale stala ekipa lesna z Münster jezdzi na grzyby razem z Dortmundem, co do Dortmundu to juz pisalem, ale z Essen raczej nic nie maja, bo Essen trzyma z Bremen, pozatym do innych miast na zachodzie, to Aachen trzyma z holenderska Kerkrade, Kolonia probuje cos nowego, bo troche upadli, zreszta jak i my w Leverkusen tez, Düsseldorf ma stara i mloda stala ekipe, ktora niekedy cos tam z Duisburg kuma, a o Essen, Bochum, Gelsenkirchen i Dortrmund juz pisalem, jezeli jeszcze jakies pytania sa, to prosze smialo pytac, nara

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: nisc » 02.10.2010, 21:09

interesuje mnie sytuacja w Monachium bo wiadomo kiedys ekipa sportowa wspolna Lwow i Bayernu ale jak teraz? slyszalem ze cos sie pozmienialo i jakies zadymy byly nie tak dawno na meczu derbowym rezerw czy cos takiego...z gory dzieki, pzdr
TYBET JEST SERBSKI

dreturt
Posty: 29
Rejestracja: 15.06.2010, 22:11
Lokalizacja: MUC

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: dreturt » 03.10.2010, 00:35

nisc pisze:interesuje mnie sytuacja w Monachium bo wiadomo kiedys ekipa sportowa wspolna Lwow i Bayernu ale jak teraz? slyszalem ze cos sie pozmienialo i jakies zadymy byly nie tak dawno na meczu derbowym rezerw czy cos takiego...z gory dzieki, pzdr
dawna sporotwa ekipa to SCM (Service Crew München) byla to ekipa wspolna.
officialnie juz nie jest aktywna ale nieraz jada jeszcze razem niby byly tez chuligani z niebiskich w baslu).
teraz to kosa na wszystkich liniach.
na derbach rezerwowych zawsze cos sie dzialo. jak znajde jakies stare fotki to tutaj wkleje.

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 04.10.2010, 09:16

Do Quibkk

Czy ekipa FC.St.pauli jest ogarnięta?to zależy pod jakim względem, owszem w ich szeregach jest kolorowo, jest kilka ekip o różnych poglądach. Moim zdaniem na płaszczyźnie ultras trzymają fason skład USP robi fajne oprawy dla oka, natomiast jeżeli chodzi o hooligans no to już bywa różnie, raczej w tej kwestii mają słabe notowania, co nie znaczy że nie działają w tej dziedzinie życia kibicowskiego.

zespół z Mniowa
Posty: 49
Rejestracja: 15.01.2010, 22:40
Lokalizacja: Istnieje

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: zespół z Mniowa » 04.10.2010, 11:57

Mógłby ktoś napisać o fanach Energie Cottbus? jak tam się sprawy mają?
BANDA c****

sha99lsh
Posty: 13
Rejestracja: 18.01.2010, 14:29

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: sha99lsh » 04.10.2010, 21:38

Mieszkałem w Bonn parę miesięcy 2 lata temu.....Bonner sc= U siebie młyn 10-20 osób....W Bonn kibicuje się FC Koln i S04 mniej więcej pól na pól...pozdrawiam!

SVB
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2010, 13:33

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SVB » 05.10.2010, 08:44

W Bonn kibicuje się FC Koln i S04 mniej więcej pól na pól...pozdrawiam!

FC tak, ale czy S04 to nie wiem, bo Schalke ma raczej w kazdym wiekszym miescie w NRW kibicow, tak samo jak Monachium, typowe pikniki, z Bonn jest tez u nas mala ekipa, oprocz normalnych ludzi piknikow, ktorzy do nas przyjezdzaja, te chlopaki maja czesto przygody w drodze powrotnej, gdzie na trasie wlasnie FC na nich czeka, chociasz ta ekipa z Bonn, to nie calkiem sportowa jest, ale kto wie, moze przez takie wlasnie przygody sie przekonaja, pozdrawiam

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: elo1312 » 06.10.2010, 02:46

nisc pisze:interesuje mnie sytuacja w Monachium bo wiadomo kiedys ekipa sportowa wspolna Lwow i Bayernu ale jak teraz? slyszalem ze cos sie pozmienialo i jakies zadymy byly nie tak dawno na meczu derbowym rezerw czy cos takiego...z gory dzieki, pzdr

Service Crew = Starsza Chuliganka z Bayernu, Blue Army = Starsza Chuliganka z TSV1860. Razem działali i nadal działają. Ostatnio dali o sobie znać właśnie w Baslu. Choć po obu stronach znajdą się tez osoby którymi to całkiem nie pasuje.

Na derbach rezerwowych się coś działo zawsze. Ale były to sprawy Ultrasów które się od zawsze nienawidzą. Jak na PL scene troche dziwne Klimaty w DE ze Ultrasy i Pikniki się nienawidzą a Hoolsy siedzą wspólnie w Knajpie. Ale takich przypadków jest dużo i nie tylko w Niemczech, bo np w Zürichu panuje ta sama Sytuacja.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: elo1312 » 06.10.2010, 03:40

Co do Spraw w Ruhrgebiet to są troche skomplikowane.

Essen i Dortmund mieli kiedyś ze sobą zgode ale to już Muzyka dawnej Historii.

To ze H z Dortmundu razem z Münster trzymają się zgadza. Także można do tego dodać Bochum. Znowu Ultrasy Dortmundu z Bochum Kose maja. To samo na linii Ultrasów Dortmund - Münster, Münster niejedna Flage od Ultrasów BVB skroili.

Bochum i Münster dodatkowo na linii H mają dobre stosunki z Essen+Bremen.

Co do Wuppertalu to to tak wygląda ze większość Kibiców Wuppertalu również Schalke kibicuje. Choć zdarzą się tez przypadki takie ze tez się znajdzie osoby które tylko za Wuppertalem są. Gdyby to było w PL to mogło by się powiedzieć ze Wuppertal jest FC od Schalke. Jest pare takich ´´nieoficjalnych´´ FC od Schalke np Westfalia Herne, Wuppertaler SV, SpVgg Erkenschwick, RW Oberhausen.

W przypadku Oberhausen próbuje się młodsza Ekipa całkiem odłączyć od Schalke. RW Oberhausen ma Chuliganke nieliczną. Maja swoje Kontakty (Ulm, Osnabrück). Cos tam próbują dzialac. Zmierzyli się z Duisburg, Münster, Union Berlin ale zaliczyli same porażki.
Pare lat temu (2002-2005) się nieraz z takimi ekipami jak Essen, Köln, Aachen bili. Czy to było z okazji Mecz Hokejowych (się spotkali gdzieś w Centrum Miasta) czy za czasów gdy RW Oberhausen w 2. i 3. lidze grali. Wtedy RWO pomogli osoby z Schalke. Wyniki tego były rożne. Obecnie Ekipa H z Oberhausen ma tez Problemy z Zakazami Stadionowe.

Düsseldorf i Duisburg jeszcze pare Lata temu mieli zgode H. Ale coś się popsuło i dzisiaj tam panuje Kosa. Ostatnio jak grali u siebie tez nieraz się coś działo gdzieś poza Stadionem.

Ktoś tez pytał czy w Ekipie h Schalke nadal Turasy są? Tak są.
azs1984 pisze:...
Osobiscie natomiast widziałem sportową bandę Rot Weiss Essen, wizualnie zbliżona do naszych z czołówki a z osiągnięć w grillowaniu dowiedziałem się że też całkiem dobrze z nimi.
...
To tylko wizualnie. Ilościowo napewno nalezą do czołówki na Zachodzie Niemieckim, ale jakościowo :-/ . Zaliczyli sporo grillów, ale porażki tez niemało zaliczyli. O siebie sami twierdza ze nalezą do czołówki. A tak naprawde to jak na Niemczy z Zachodu nie najgorsza Bande mają + mają z czego wybierać, ale do Czołówki np tych z byłych NRD czy tez do najlepszych z Zachodu (takich jak Frankfurt, Düsseldorf, Duisburg, Mannheim, Braunschweig itd.) to im jeszcze dużo brak, co tez ich porażki (na ustawkach jak i w Awantury typowo Oldschool) pokazały.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: elo1312 » 06.10.2010, 04:32

SVB pisze:w Dortmundzie byl syf, bo ich bojowka ze wschodnimi landami trzymala, ... ale teraz niby tam mlodzierz posprzatala
Były to Układy na pare Akcji na Ustawkach. O żadnym syfie niema mowa. To w chuligance Niemieckiej coś całkiem normalnego (co nie znaczy ze takie coś popieram). Zresztą jak z LEV jesteś i kogoś znasz z ekipy h to popytaj się z kim wasze raz czy pare razy Koalicje przy Ustawkach zrobili. Z największym wrogiem z Köln! Czy tobie to pasuje czy nie! Film tej jednej Akcji do Dziś jest na YT i chłopaki mieli przez to przypal.

Oprócz tego jeszcze sam mieliście (Leverkusen) jakieś tam Kontakty z landami z Dreznem. Poza tym jak graliście kilka Lat temu w Pucharze w Berlinie z Union to tam było nie mało osób z BFC Dynamo Berlin.

I nikt nic nie posprzątał. Było to tylko pare Akcji i na tym się kończyło. Teraz z innymi Chłopaki z Dortmundu razem działają.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 06.10.2010, 11:55

widzę, że sporo zebrało się tu kumatych osób w kwestii niemieckiej sceny kibicowskiej to zapytam jeszcze
1) Czy to prawda , że Chuligani BFC Dynamo Berlin zawiesili działalność, gdzieś mi się obiło o uszy, druga sprawa czy nadal w Niemczech są niepokonani? i z kim się ewentualnie trzymają
2) Druga sprawa jakie zdanie o polskich ekipach mają zachodnio - niemieckie bandy?

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 06.10.2010, 12:01

A i jeszcze jedno do elo312:
Ekipę Rot Weiss Essen widziałem w 2006 roku, być może od tego czasu się coś zmieniło...
A co do turasów w chuligance, no to wiem , że jest to praktycznie nie do uniknięcia w takich regionach jak Gelsenkirchen czyli w Ruhrgebiet no ale wydaje mi się , że nie jest to chyba powód do dumy?co wy o tym sądzicie?, w Hamburgu HSV jakoś to jeszcze ogarnia

SVB
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2010, 13:33

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SVB » 06.10.2010, 13:19

elo1312 pisze:
SVB pisze:w Dortmundzie byl syf, bo ich bojowka ze wschodnimi landami trzymala, ... ale teraz niby tam mlodzierz posprzatala
Były to Układy na pare Akcji na Ustawkach. O żadnym syfie niema mowa. To w chuligance Niemieckiej coś całkiem normalnego (co nie znaczy ze takie coś popieram). Zresztą jak z LEV jesteś i kogoś znasz z ekipy h to popytaj się z kim wasze raz czy pare razy Koalicje przy Ustawkach zrobili. Z największym wrogiem z Köln! Czy tobie to pasuje czy nie! Film tej jednej Akcji do Dziś jest na YT i chłopaki mieli przez to przypal.

Oprócz tego jeszcze sam mieliście (Leverkusen) jakieś tam Kontakty z landami z Dreznem. Poza tym jak graliście kilka Lat temu w Pucharze w Berlinie z Union to tam było nie mało osób z BFC Dynamo Berlin.

I nikt nic nie posprzątał. Było to tylko pare Akcji i na tym się kończyło. Teraz z innymi Chłopaki z Dortmundu razem działają.
ok napisalem dzis rano naprawde wielkiego posta i w momencie wyslania wylecialem z forum, moze i dobrze bo bylo za duzo informacji, a wiec w skrocie, jestem z Lev i nie musze sie nikogo pytac, bo sam juz od 17 lat tam dzialam, co do naszej koalcji z Köln to bylo tak, ze wlasnie z Dortmundem zesmy sie nacieli i to sie drugi raz z Frankfurtem nie mialo powtorzyc, w obojga akcji wiedzielismy ze wrog nie jest sam, tylko z pomocom wschodu, za pierwszym razem jeszcze Kolonii odmowilismy, ale po masakrze naszych chlopakow nie mialo sie to powtorzyc, o dziwo byly to rewanze, gdzie w pierwszych starciach ekipy jeszcze same byly, kto akcje w necie wstawil nie wiem, ja mam w domu tez inna wersje oprocz tej, bo nagrana przez Frankfurt, u nas i w Koloni nie wszyscy byli z tego zadowoleni, ale mowilem i twierdze dalej, ze jakby w tedy ci poszli co w domu siedzieli i potem sie na Köln pluli, to bysmy zadnej pomocy nie wzieli, a miala sie wtedy takzwana Rheinland Fraktion zaczac, cos w stylu Gornik i Ruch na reprze, ale to i tak nie wypalilo, co do kontaktow najpierw z BFC a potem z Dynamem, to juz sa bardzo dawne czasy, ktorzy nie wszyscy pamietaja, ale ja wiem ze to wlasnie oni do nas przyjezdzali i sie zachodniej chuliganki uczyli, teraz jest juz calkiem inaczej i wielkich kontaktow nie ma, a jezeli jeszcze jakies pytania, to prosze na pw, chetnie bym nawinol kontakt

SVB
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2010, 13:33

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SVB » 06.10.2010, 13:30

azs1984 pisze:widzę, że sporo zebrało się tu kumatych osób w kwestii niemieckiej sceny kibicowskiej to zapytam jeszcze
1) Czy to prawda , że Chuligani BFC Dynamo Berlin zawiesili działalność, gdzieś mi się obiło o uszy, druga sprawa czy nadal w Niemczech są niepokonani? i z kim się ewentualnie trzymają
2) Druga sprawa jakie zdanie o polskich ekipach mają zachodnio - niemieckie bandy?
stara ekipa BFC juz aktywnie nie dziala, ale jak chca to sie jeszcze pozbieraja, po prostu nie bylo przeciwnikow, przeszli na inny styl, jezdza teraz motorami, jezeli kumasz o co mi chodzi, mloda ekipa jest, ale nie taka dobra jak stara, na przyklad dostalo im sie ostatnio od Monachium na lace, ale ja bym sie na nich nie stawial

zachodnio ale chyba i wschodnio niemieckie ekipy maja respekt przed Polakami, powiedzialbym ze ci pierwsi sie ich nawet troche boja, ale ci drudzy tylko respekt, bo sa moim zdaniem na tym samym poziomie co Polacy, na zachodzie mowi sie tylko o Lechu itp, ale my w Lev czekamy na przyklad tez na Ruch z Atletico

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 06.10.2010, 18:28

Chodzi ci o ekipę Bandidos i Hells Angels? dla mnie trochę dziwne klimaty i do końca nie do skumania, no ale jak to się mówi co kraj to obyczaj:)
PS: dzięki za odpowiedzi na poprzednie pytania
ps: a Dortmund nie ma w składzie Turków?

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 06.10.2010, 18:39

Obrazek

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: elo1312 » 07.10.2010, 01:17

azs1984 pisze:... 1) Czy to prawda , że Chuligani BFC Dynamo Berlin zawiesili działalność, gdzieś mi się obiło o uszy, druga sprawa czy nadal w Niemczech są niepokonani? i z kim się ewentualnie trzymają
...
Co do 1) to się zgadza. choć w tym chodzi wyłącznie o tej starej ekipy h z BFC która na ustawkach walczyła. Raz w Niemczech zaliczyli porażkę (z Dreznem). Ale był nie jeden rewanż w którym BFC się zrewanżował. O porażkę z LP nie musie pisać, bo chyba teraz o tym nie szlo.
azs1984 pisze:A i jeszcze jedno do elo312:
... A co do turasów w chuligance, no to wiem , że jest to praktycznie nie do uniknięcia w takich regionach jak Gelsenkirchen czyli w Ruhrgebiet no ale wydaje mi się , że nie jest to chyba powód do dumy?co wy o tym sądzicie?, w Hamburgu HSV jakoś to jeszcze ogarnia
W takich chuligankach jak Koeln, Schalke to tam od zawsze były Brudasy i to tez osoby które tam rządzą wiec raczej się to nie zmieni. Troche prawda w tym jest ze w takich rejonach gdzie dużo Turasow jest to tez w ekipie h się Turasy znajda, ale nie koniecznie musi tak byc. to zależy od ekipy. Np Hertha, Bremen, Dortmund czy Essen to Hoolsy maja (w większość) maja podobne poglady jak chuligani w PL i Turasow nienawidzą wiec tam niema Turasow w ekipie h, mimo tego ze tam w Miastach Turasow nie za braknie.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: elo1312 » 07.10.2010, 01:25

SVB pisze: stara ekipa BFC juz aktywnie nie dziala, ale jak chca to sie jeszcze pozbieraja, po prostu nie bylo przeciwnikow... mloda ekipa jest, ale nie taka dobra jak stara, na przyklad dostalo im sie ostatnio od Monachium na lace, ale ja bym sie na nich nie stawial
z Union Berlin to ta młoda ekipa z BFC tez rade nie dala.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

SVB
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2010, 13:33

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SVB » 07.10.2010, 09:29

stara ekipa BFC jest w jeszcze innej grupie, nazywa ona sie Gremium MC, najstarsza i momentalnie ostatnia banda motocyklowa rodem z Niemiec

stary lider z Kolonii, Turas ktorego troche osobiscie znam, jest teraz niby vizeprezydentem Hells Angels w Turcji, a kiedys tu juz wspominany Cygan, ktorego sie tez troche zna, bo to wrog zza miedzy, niby dalej ma urlop za kratkami

chlopaki z S04 odchodza do Banditos, gdzie z Hells Angels walcza, ostatniego dobrze nam znanego chlopaka z Gelsenszene gosciu z Hells Angels zastrzelil

u nas na zachodzie w Dortmundzie i Essen brudasow w ekipach raczej nie ma, to naprawde zalezy od ekipy kogo biora, bo we wszystkich miastach duzo brodu jest

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: elo1312 » 07.10.2010, 14:11

SVB pisze:...
u nas na zachodzie w Dortmundzie i Essen brudasow w ekipach raczej nie ma, to naprawde zalezy od ekipy kogo biora, bo we wszystkich miastach duzo brodu jest
do tych ekip w NRW bez Turasow można jeszcze dodać Münster, Bielefeld i CHYBA (przynajmniej kiedyś tak było nie wiem czy nadal tak jest) tez Aachen.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

SVB
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2010, 13:33

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: SVB » 07.10.2010, 17:03

elo1312 pisze:
SVB pisze:...
u nas na zachodzie w Dortmundzie i Essen brudasow w ekipach raczej nie ma, to naprawde zalezy od ekipy kogo biora, bo we wszystkich miastach duzo brodu jest
do tych ekip w NRW bez Turasow można jeszcze dodać Münster, Bielefeld i CHYBA (przynajmniej kiedyś tak było nie wiem czy nadal tak jest) tez Aachen.
Aachen to juz Holendrzy ;), no nie bez jaj, ale jest jeszcze wiecej ekip, Solingen, Kassel, Krefeld, Duisburg, Mönchengladbach, gdzie prawie woogole brudasow nie ma, u nas tez dosyc czysto i politycznie raczej konserwatywne nastawienie, nara

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: elo1312 » 07.10.2010, 23:07

SVB napisał(a):
Aachen to juz Holendrzy ;), no nie bez jaj, ale jest jeszcze wiecej ekip, Solingen, Kassel, Krefeld, Duisburg, Mönchengladbach, gdzie prawie woogole brudasow nie ma, u nas tez dosyc czysto i politycznie raczej konserwatywne nastawienie, nara


To akurat w starszej ekipie z Duisburgu (Forever Duisburg) to wiem ze tam na 100% minimum 3 Turasy są. Natomiast młoda ekipa (Division DU) to chłopaki z podglądem NS. Niektóre z nich możesz również na Demonstracjach Narodowych jak i na Koncertach spotkać.

A jeżeli chodzi o LEV to kiedyś miałem okazje waszą Bande na własne oczy widzieć + z dwoma troche pogadać. Obydwie były Polakami i mi opowiadali ze w ekipie się pare Polaków znajdzie. Tak samo pare Chorwatów. Był to mecz w Mainz w 2004 lub 2005r. Wtedy ładna Banda od was się wybrała. Widziałem w waszych szeregach także jednego Gościa w Bluzie BFC Dynamo. Po meczu tez jak na niemieckie warunki to troche się działo. LEV w kilka(-naście?) osób jakąś Knajpke w której chuliganka z Mainz siedziała atakowały. Jeden z Mainz wtedy niezły KO zaliczył! A ten co go znokautował był właśnie jeden z tych 2 z którymi przedtem rozmawiałem. ;-)

Pzdr
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

azs1984
Posty: 56
Rejestracja: 05.09.2010, 13:11

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: azs1984 » 07.10.2010, 23:24

No jestem bardzo zaskoczony tym że:
1) w takich ekipach jak Dortmund czy Duisburg nie ma Turasów w ekipie hools, no ale podobna sytuacja jest w Hamburgu, gdzie na mieście i dyskotekowych bramkach turasów spotkasz na każdym rogu, a w ekipie HSV ich brak
2) że młoda chuliganka BFC nie daje sobie rady, nie wiem dokładnie kto z kim się w ostatnim okresie ustawiał w Niemczech, no ale porażka z Union i Monachium... mówi dużo.

No a z pozytywnych zaskoczeń, to to , że dużo polaków udziela się w niemieckiej scenie kibicowskiej, wiedziałem już o tym wcześniej no ale można też po tym forum i tym temacie wywnioskować:)
I cieszy chyba to , że jednak turasy się tak mocno nie udzielają w tym wszystkim, mimo że potencjał mają....

zmuda_hh
Posty: 11
Rejestracja: 07.09.2010, 22:03
Lokalizacja: Frankfurt am Main / Hamburg

Re: Kibice Made in Germany

Post autor: zmuda_hh » 08.10.2010, 09:44

a we Frankfurcie duzo ludzi chodzi sobie w takich koszuleczkach :):) z motywem po lewej :D:DObrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości