www.warhouse.pl

V liga

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

hopsiuptralalala
Posty: 10
Rejestracja: 02.04.2007, 11:27

Post autor: hopsiuptralalala » 02.07.2007, 01:29

a ja kwestionuje to co chce kiedy chce i jak czesto chce i c*** ci do tego doktorze, kropkowalem bo spieralem sie z ziomkiem o to ile było Karpat, zazwyczaj sie tym nie zajmuje jak pewnie zdazyles zauwazyc:| wbijam w to co tobie lata koło kutasa, zajmij sie nim i odbij od nie swoich spraw



Stal Nowa Deba
Posty: 16
Rejestracja: 18.06.2007, 09:49

Post autor: Stal Nowa Deba » 02.07.2007, 08:40

hopsiuptralalala pisze:a ja kwestionuje to co chce kiedy chce i jak czesto chce i c*** ci do tego doktorze, kropkowalem bo spieralem sie z ziomkiem o to ile było Karpat, zazwyczaj sie tym nie zajmuje jak pewnie zdazyles zauwazyc:| wbijam w to co tobie lata koło kutasa, zajmij sie nim i odbij od nie swoich spraw

Jak ty mozesz oceniac liczbe Karpat z tego co widzialem klatka gosci byla z boku na łuku za bramka wiec jak mogles policzyc mlyn Karpat jak widziales młyn z boku chyba ze ty masz ponad 3 metry wzrostu , bylem na tym meczu i mlyn liczyl 200 osob i nawet fotki mam tym udokumentowane wiec przestan sie zalic juz masz na pukcie Karpat jakis kompleks pilnuj swoje ekipy z waszych 48 osob odpowiedz sobie na pytanie ilu było mlodziezowcow albo bardzo mlodych chlopak waszej liczby nikt nie kwestionuje wiec juz skoncz ten temat i nie odpowiadaj na ten post pozdrawiam Karpaciarzy.

Hooligan
Posty: 15
Rejestracja: 26.02.2007, 20:42

Post autor: Hooligan » 02.07.2007, 09:12

Jak ty mozesz oceniac liczbe Karpat z tego co widzialem klatka gosci byla z boku na łuku za bramka wiec jak mogles policzyc mlyn Karpat jak widziales młyn z boku chyba ze ty masz ponad 3 metry wzrostu , bylem na tym meczu i mlyn liczyl 200 osob i nawet fotki mam tym udokumentowane wiec przestan sie zalic juz masz na pukcie Karpat jakis kompleks pilnuj swoje ekipy z waszych 48 osob odpowiedz sobie na pytanie ilu było mlodziezowcow albo bardzo mlodych chlopak waszej liczby nikt nie kwestionuje wiec juz skoncz ten temat i nie odpowiadaj na ten post pozdrawiam Karpaciarzy.
3/4 osob w tym temacie jest zakompleksiona na punkcie kibiców Karpat z niezrozumiałych mi powodów ...
Każdy podaje swoją liczbe .. Karpaty podały 200 głów i uważam że nie jest to liczba przesadzona ponieważ byłem obecny na meczu jako osoba postronna ... Nie ma sie co czepiac takich rzeczy ponieważ nigdy z tego nikt nie osiągnie kompromisu... Nie odpisujcie na ten post pozdro

krzysiek_AG
Posty: 104
Rejestracja: 27.02.2007, 18:47

Post autor: krzysiek_AG » 02.07.2007, 23:39

Nakażcie(mowa tu o "kropkujących",np.zaistnijcie w polityce i zróbcie taką ustawę) zainstalowania bramek z licznikiem wejścia do:Młyna,Sekora gości,pozostała część widowni.
Wtedy wszyscy na kibice net bedą wiedzieli co i jak:)

edi_
Posty: 71
Rejestracja: 13.03.2007, 18:08
Lokalizacja: Lesko

Post autor: edi_ » 04.07.2007, 13:07

hopsiuptralalala pisze:a ja kwestionuje to co chce kiedy chce i jak czesto chce i c*** ci do tego doktorze, kropkowalem bo spieralem sie z ziomkiem o to ile było Karpat, zazwyczaj sie tym nie zajmuje jak pewnie zdazyles zauwazyc:| wbijam w to co tobie lata koło kutasa, zajmij sie nim i odbij od nie swoich spraw
Skoro Karpaty napisaly, ze bylo ich 200, to najwidoczniej sie zgadza! I zakonczmy temat tego spotkania, bo mecz dawno juz sie skonczyl!
Ostatnio zmieniony 06.07.2007, 14:47 przez edi_, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie to boisko i nie kazdy tu gra czysto

edi_
Posty: 71
Rejestracja: 13.03.2007, 18:08
Lokalizacja: Lesko

Post autor: edi_ » 04.07.2007, 13:13

Stal Nowa Deba pisze:co do waszej liczby w Krosnie na meczu zgodze sie i jestem pod wrazeniem ekipy Sanockiej Stali :roll: co do waszej ekipy to nie bede sie wypowiadal
Kolejny "kumaty" w sieci... ehhh
Zycie to boisko i nie kazdy tu gra czysto

Stal Nowa Deba
Posty: 16
Rejestracja: 18.06.2007, 09:49

Post autor: Stal Nowa Deba » 05.07.2007, 08:09

Post twoj wlasnie pokazal twoja kumatosc i obycie sie w klimacie kibicowskim ja tylko ocenilem wasz wyjazd i sklad tego dnia bez zadnej napinki to bylo moje prywatne zdanie w tym temacie prosze nie odpisuj na ten post aby nie siac zametu na forum pozdro :lol:

Stal Nowa Deba
Posty: 16
Rejestracja: 18.06.2007, 09:49

mecz

Post autor: Stal Nowa Deba » 05.07.2007, 10:38

jezeli nie byl bym na meczu to bym ich nie ocenial i nie kwestionuj jakosci naszej ekipy ktorej nigdy nie widzialesa ani nie miales do czynienia poprostu popytaj znajomych kumatych i cos ci powiedza o naszych kibicach i klubie pozdro bez napinki jak cos to prosze na pw 8)

blitzkreig
Posty: 101
Rejestracja: 27.02.2007, 13:11

Post autor: blitzkreig » 06.07.2007, 10:53

Filmik że tak powiem "zgodowy" Dębu Barcin i Gopła Kruszwica

http://www.youtube.com/watch?v=tV9V-ayvwrI

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Re: mecz

Post autor: Fan_Gwardii » 06.07.2007, 11:45

Stal Nowa Deba pisze:jezeli nie byl bym na meczu to bym ich nie ocenial i nie kwestionuj jakosci naszej ekipy ktorej nigdy nie widzialesa ani nie miales do czynienia poprostu popytaj znajomych kumatych i cos ci powiedza o naszych kibicach i klubie pozdro bez napinki jak cos to prosze na pw 8)
skoro jestescie tacy dobrzy to moze zaprezentujesz jakies podsumowanie rundy Waszej tutaj?
Obrazek

el.ninio
Posty: 13
Rejestracja: 06.05.2007, 17:20

Re: mecz

Post autor: el.ninio » 06.07.2007, 13:55

Stal Nowa Deba pisze:jezeli nie byl bym na meczu to bym ich nie ocenial i nie kwestionuj jakosci naszej ekipy ktorej nigdy nie widzialesa ani nie miales do czynienia poprostu popytaj znajomych kumatych i cos ci powiedza o naszych kibicach i klubie pozdro bez napinki jak cos to prosze na pw 8)

:lol: panowie mocni na necie :lol: jakby nie dostali mocno po ryju to zawsze pisza ze wygrali starcie :lol:

edi_
Posty: 71
Rejestracja: 13.03.2007, 18:08
Lokalizacja: Lesko

Re: mecz

Post autor: edi_ » 06.07.2007, 14:42

Stal Nowa Deba pisze:jezeli nie byl bym na meczu to bym ich nie ocenial i nie kwestionuj jakosci naszej ekipy ktorej nigdy nie widzialesa ani nie miales do czynienia poprostu popytaj znajomych kumatych i cos ci powiedza o naszych kibicach i klubie pozdro bez napinki jak cos to prosze na pw 8)
Wlasnie w tym problem, nikt Was nie widzial i nikt z Wami nie mial nic do czynienia. Sam zaczynasz juz sie gubic w tym co piszesz.
Jezeli chodzi o Twoja opinie o nas, to mam ja (i nie tylko ja) daleko w d... Miejmy nadzieje, ze bedzie dane nam sie kiedys spotkac...

Tymczasem zacznij cos dzialac i ujawniac Wasza rzekomo jakosciowa ekipe, a nie piszesz, zeby sie pytac osob trzecich jacy to Wy zajebisci jestescie. I jak Ty to nazywasz: "pozdro i bez napinki"
Zycie to boisko i nie kazdy tu gra czysto

Stal Nowa Deba
Posty: 16
Rejestracja: 18.06.2007, 09:49

ekipa

Post autor: Stal Nowa Deba » 06.07.2007, 23:48

Co do jakosci nszej ekipy odpowiem tak nie mi to oceniac tu masz link do naszej stronki i w dziale galerii znajdziesz nasze fotki sa tez tam umieszczone opisy meczow milej lektury
[link] , jeszcze na yotube jeszcze zamieszczony nasz filmik z 8) ostatnich derbow z Koroną MK pozdrawiam

Siarka
Posty: 186
Rejestracja: 27.02.2007, 08:08
Lokalizacja: TARNOBRZEG

Post autor: Siarka » 07.07.2007, 00:53

:shock:
TYLKO SIARKA TARNOBRZEG

el.ninio
Posty: 13
Rejestracja: 06.05.2007, 17:20

Post autor: el.ninio » 07.07.2007, 01:31

Siarka pisze::shock:

szacunek za ten komentarz :twisted:

snd1953
Posty: 4
Rejestracja: 07.07.2007, 02:26

Post autor: snd1953 » 07.07.2007, 02:29

Siarka pisze::shock:
O co ci ku*** chodzi? Nie raz zebraliscie od nas solidny w******* a teraz udajesz wielce zaskoczonego.
[link]

snd1953
Posty: 4
Rejestracja: 07.07.2007, 02:26

Re: mecz

Post autor: snd1953 » 07.07.2007, 02:33

edi_ pisze:
Stal Nowa Deba pisze:jezeli nie byl bym na meczu to bym ich nie ocenial i nie kwestionuj jakosci naszej ekipy ktorej nigdy nie widzialesa ani nie miales do czynienia poprostu popytaj znajomych kumatych i cos ci powiedza o naszych kibicach i klubie pozdro bez napinki jak cos to prosze na pw 8)
Wlasnie w tym problem, nikt Was nie widzial i nikt z Wami nie mial nic do czynienia. Sam zaczynasz juz sie gubic w tym co piszesz.
Jezeli chodzi o Twoja opinie o nas, to mam ja (i nie tylko ja) daleko w d... Miejmy nadzieje, ze bedzie dane nam sie kiedys spotkac...

Tymczasem zacznij cos dzialac i ujawniac Wasza rzekomo jakosciowa ekipe, a nie piszesz, zeby sie pytac osob trzecich jacy to Wy zajebisci jestescie. I jak Ty to nazywasz: "pozdro i bez napinki"
A wy co soba reprezentujecie? Smiech na sali i tyle. Pseudo-ekipa z wioski. h** z tego ze o nas nie slyszales. Jak wam podlacza elektrycznosc to moze uslyszysz. Na internet pewnie u cioci w wiekszym miescie wchodzisz?

Szlak czlowieka trafia jak czyta takie wpisy. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku dziewczynki.
[link]

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Post autor: Tricolores » 07.07.2007, 02:57

Gryf Słupsk wiosna 07:

Gryf - Koral Dębnica: Na inauguracje wiosny prezentujemy kilka opraw. Na stadionie 400 widzów, w młynie ze 120 osób. Gości zero bo takowych być nie mogło.
[link]

Dąb Kusowo - Gryf: 170 osób + 3 Lechia na piechotkę przez las. Wieszamy transparent popierający Gwardię. Miejscowych (w sumie Kusowo to takie małe osiedle pod Słupskiem) kilkunastu w barwach z dopingiem, stoją obok nas.
[link]

Gryf - Polonez Bobrowniki: Mecz o lidera, na stadionie ponad tysiąc widzów, w młynie ze 120 osób + 2 Lechia. Gości z 50 pikników. Zasiadamy na fotelu lidera po tym meczu.

Start Łeba - Gryf: 80 osób + 3 Lechia z mega eskortą na tym meczu.
[link]

Gryf - Czarni Bruskowo: Na meczu ze 300 widzów, w sektorze 50 osób z małą pirotechniką. Gości z tej podsłupskiej miejscowości nie stwierdzono.
[link]

Gryf - Błękitni Główczyce: 200 widzów na stadionie, w sektorze 50 osób + 3 Lechia. Gości zero.

Piast Człuchów - Gryf: 60 osób + 5 Chojniczanka + 5 Brda Przechlewo. Sporo milicji. Miejscowi jak zawsze trochę sapią, ale kilka osób przegania całe towarzystwo.
[link]

Gryf - MKS Debrzno: Na stadionie 200 widzów, tego dnia bez większego dopingu. Gości zero.

Kaszubia Studzienice - Gryf: 67 + 2 Lechia + 5 Brda. Na meczu standardowo już niebiesko plus strażaki, mała szarpanina z nimi. Miejscowi kilka szalików.
[link]

Sparta Sycewice - Gryf: Kilkanaście kilometrów od Słupska 75 osób + 1 Lechia.
[link]

Orzeł Pęplino - Gryf: W czwartek pod Słupskiem melduje się 50 osób + 1 Lechia.

Gryf - Iskra Dretyń: Widzów ze 300. Tego dnia jeden z kibioców Gryfa zmienił stan cywilny. Pojawia się z panną młodą na murawie w asyście rac.

Pogoń Lębork - Gryf: W Lęborku zameldowaliśmy się w 240 osób, w tym 6 Chojniczanka, 2 Lechia Gdańsk oraz nasze FC z Dębnicy, Ustki, Potęgowa i podsłupskich miejscowości, jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam, ale całemu naszemu wsparciu wielkie dzięki. Wieszamy dwie flagi i po bramkach odpalamy kilka rac, doping raczej średni ale ciężko go prowadzić w tylu ludzi gdy sektor jest na 60 osób. Miejscowych całkiem sporo, prezentują dwie oprawy, dopingiem też nie zachwycili. Po meczu milicja nie chce nas wypuścić, starcie z nimi. W drodze na dworzec grupki miejscowych trochę biegają dookoła nas, psy sporo strzelają. Powrót spokojny.
[link]
[link]

Gryf - Start Miastko: Widzów na stadionie 400, w sektorze ze 100 osób + 6 Lechistów. Prezentujemy dwie oprawy. Gości zero.
[link]

Leśnik Cewice - Gryf: Z powodu zajść po meczu w Lęborku, gospodarze zamykają stadion dla wszystkich widzów. W Cewicach zjawia się nas 20 osób. Miejscowi ok. 30 osób, sporo bluzgania w naszą stronę. Po meczu świętujemy awans.

Na większości meczów czy to u siebie czy wyjazdowych wspierały nas nasze FC z Dębnicy Kasz., Ustki, Potęgowa, Dąbek i innych podsłupskich miejscowości.

j**** V lige!!!

Stal Nowa Deba
Posty: 16
Rejestracja: 18.06.2007, 09:49

ziom

Post autor: Stal Nowa Deba » 07.07.2007, 07:25

Do zoimka po szalu wiesz my nie mamy co sie wypowiadac na necie bo wielka Korona MK to wladcy powiatu i trzeba siedziec cicho tylko niech sobie wielcy chuligani przypomna jak spierdalali po derbach zostawiajac swoich ziomkow na katowanie to jest wlasnie ich pozoim kibicowski i obycie w temacie glowna akcja chuliganksa w tym sezonie bylo napinka na necie a ty Elino zejdz na ziemie i zajmij sie swoja druzyna w Serie A bez odbioru i szacunku dla WAs , Stal Nowa Déba :twisted:

Stal Nowa Deba
Posty: 16
Rejestracja: 18.06.2007, 09:49

re

Post autor: Stal Nowa Deba » 07.07.2007, 10:00

wazny jet szacunek rywali a nie liczebnosc mlyna i sukcesow miara moze cos ty napiszesz nam o swojej ekipe kolego :lol:

Latynos
Posty: 124
Rejestracja: 20.03.2007, 21:51

Post autor: Latynos » 07.07.2007, 10:22

myśle ze Stal Nowa Deba uwaza sie za nie wiadomo jaka ekipe ochloncie chlopaki zejdźcie na ziemie i sprobujcie obiektywnie sie samych ocenic

piszac na Lesko że to pseudo-wioska czy ze nie slyszeli bo nie maja elektrycznosci prezentujesz wlasnie swoj poziom inteligencji bo zamiast uzywac trafnych argumentow (najwidoczniej Ci ich zabrakło) to piszesz jakies pierdoly

co oni <Lesko> soba reprezentuja? sprawdz ostatnie derby Bieszczadów

aha i mowiac ze oni o was nie slyszeli bo nie maja elektrycznosci masz na mysli ze slychac o was tylko na internecie?
Obrazek

Stal Nowa Deba
Posty: 16
Rejestracja: 18.06.2007, 09:49

Post autor: Stal Nowa Deba » 07.07.2007, 13:37

moze i sie nikt nie liczy z nami bo dopiero od pewnego czasu pracujemy na swoja marke a takie pytanie do Ciebie z jakiej ty ekipy jestes bo chyba gorna pulka na podkarpaciu bo sie bardzo prezysz ujawnij sie czlowieku a nie potrafisz tylko krytykowac mamy w koncu 5 lige gdzie 2 zespoly oprocz nas maja kibicow wiec jak mozesz kwiestionowac nas jak sam nei potrafisz ujawqnic sie to ty zejdz na ziemie i przestan siac zamet i zasmiecac to forum twoimi idiotycznymi postami dzieciaku neostrady bez odbioru nie komentuj tego postu hej Stal:D

snd1953
Posty: 4
Rejestracja: 07.07.2007, 02:26

Post autor: snd1953 » 07.07.2007, 13:49

Latynos pisze:myśle ze Stal Nowa Deba uwaza sie za nie wiadomo jaka ekipe ochloncie chlopaki zejdźcie na ziemie i sprobujcie obiektywnie sie samych ocenic

piszac na Lesko że to pseudo-wioska czy ze nie slyszeli bo nie maja elektrycznosci prezentujesz wlasnie swoj poziom inteligencji bo zamiast uzywac trafnych argumentow (najwidoczniej Ci ich zabrakło) to piszesz jakies pierdoly

co oni <Lesko> soba reprezentuja? sprawdz ostatnie derby Bieszczadów

aha i mowiac ze oni o was nie slyszeli bo nie maja elektrycznosci masz na mysli ze slychac o was tylko na internecie?
a ty kim ku*** jestes? Co soba reprezentujesz? Kolejny majdniak? Prawda jest taka ze o okolicy nie ma lepszej ekipy od nas i my rzadzimy okregiem!! Czy ci sie to podoba czy nie!
[link]

big don
Posty: 217
Rejestracja: 07.03.2007, 23:31

Post autor: big don » 07.07.2007, 13:51

"Kolega" z Nowej Deby zapewne juz osiagnal swoj cel... wszyscy tu zagladajacy juz sie dowiedzieli, ze jest taka ekipa jak twoja, wiec... panu juz podziekujemy :roll:
...I nawet kiedy bede sam, nie zmienie sie bo to moj swiat!!

Obrazek

mielecki1939
Posty: 13
Rejestracja: 02.07.2007, 11:10

Post autor: mielecki1939 » 07.07.2007, 16:20

Nie wiem czym wy sie podniecacie. Sa chlopaki w niskiej lidze i wazne ze dzialaja a cokolwiek robia, w przeciwienstwie do niektorych mniejszych miejscowosci. Nie wiem po co ciagniecie ta polemike :roll:

snd1953
Posty: 4
Rejestracja: 07.07.2007, 02:26

Post autor: snd1953 » 07.07.2007, 18:30

Chociarz jestesmy w nizszej lidze to i tak jestesmy silniejsi niz wiekszosc 4-ligowych!
[link]

1908
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 119
Rejestracja: 04.03.2007, 01:54
Lokalizacja: z za rogu

Post autor: 1908 » 07.07.2007, 19:22

do chlopakow z Nowej Deby. Wezcie sobie na wakacje slowniki z poprawna Polszczyzna . Sprawdzilem wasza strone , ktora tutaj zamiesciliscie . Sa tam 3 zdjecia z waszych derbow z Majdanem Krolewskim. Jest was tam 30 osob :roll: . Tutaj uprawiacie gwalt i zniszczenie :lol: napinacie sie do Sanovii a ich na swoich derbach bylo ponad 150 ( nie liczac zgod ). Przypomne , ze Lesko ma ok 7 tysiecy mieszkancow a wy macie pare tysiecy wiecej. Nie macie argumentow , zeby sie napinac wiec przestancie to robic !!!

P.S. nie mam nic wspolnego z Sanovia Lesko czy ich zgoda Stala Sanok

POZDRAWIAM BEZ NAPINKI
"ja zyje jak chce ja nic nie musze dlatego mam czysta dusze"

Latynos
Posty: 124
Rejestracja: 20.03.2007, 21:51

Post autor: Latynos » 07.07.2007, 23:22

1908 pisze:do chlopakow z Nowej Deby. Wezcie sobie na wakacje slowniki z poprawna Polszczyzna . Sprawdzilem wasza strone , ktora tutaj zamiesciliscie . Sa tam 3 zdjecia z waszych derbow z Majdanem Krolewskim. Jest was tam 30 osob :roll: . Tutaj uprawiacie gwalt i zniszczenie :lol: napinacie sie do Sanovii a ich na swoich derbach bylo ponad 150 ( nie liczac zgod ). Przypomne , ze Lesko ma ok 7 tysiecy mieszkancow a wy macie pare tysiecy wiecej. Nie macie argumentow , zeby sie napinac wiec przestancie to robic !!!

P.S. nie mam nic wspolnego z Sanovia Lesko czy ich zgoda Stala Sanok

POZDRAWIAM BEZ NAPINKI
kolego dla poprawnosci :)
Nowa Dęba - 11 443
Lesko - 5 855

młyn na meczu derbowym pozostawiam wam do oceny :wink:
Obrazek

el.ninio
Posty: 13
Rejestracja: 06.05.2007, 17:20

Post autor: el.ninio » 08.07.2007, 02:13

ja to niewiem o co wam chodzi wogóle w tej dyskusji... deba ma duuzy tani dostep do internetu a w internecie bardzo latwo napisac, ze jest sie killerem, bo naprawde ciezko zweryfikowac mozliwosci danego osobnika, wiec, anonimowo latwo napisac ze wygralo sie starcie, mimo ze dostalo sie po ryju, nie raz i nie dwa
ale zaraz bedzie szybki bluzg na sasiadow albo na siarke, bo tak jest fajnie sie na gadu-gadu linkiem potem pochwalic ze sie pojechalo po siarce. zamknijmy juz temat mozliwosci ekipy z nowej deby bo ciogniecie go mija sie moim z daniem z celem, bo internet niczego nei wyjasnia

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 08.07.2007, 03:38

ktos kto musi pisac na necie ze jego ekipa jest najlepsza w okregu wystawia sobie bardzo zalosne swiadectwo...

emigracja
Posty: 10
Rejestracja: 24.04.2007, 00:53

Post autor: emigracja » 08.07.2007, 04:41

Moze zamist tej napinki bo sezon sie juz zakonczyl male podsumowanie ekip z byleg krosnienskiego nie w liczbach tylko co myslicie jakie wrazenie na was zrobila dana ekipa itd..

tiksi
Posty: 8
Rejestracja: 20.04.2007, 00:11

Post autor: tiksi » 08.07.2007, 12:34

moze i w gminie jest najlepsza, ale tak powaznie to z tego co sie orientuje to chlopaki z nd mieli ustawki z Sovia i Niskiem obie przegrane ale liczy sie ze wyszli na nie no i jakies tam jeszcze zatargi z korona mk ale nie mam pojecia z jakim rezultatem.

nowa dęba
Posty: 1
Rejestracja: 02.04.2007, 14:56

Post autor: nowa dęba » 08.07.2007, 12:40

CHŁPOAKI Z ND KONIEC KÓRWA TEMATU!!!!!!!!!! POZDRO GETTO!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 516 gości