www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tamak » 04.02.2009, 22:15

pgn pisze:Legia nigdy nie kłamie, zawsze jest honorowa i w ogóle to co pisze jest jedyną prawdą w temacie.
ja widzę następujące fakty.
-kolesie z Polonii malują po murach
-Legia się na nich zaczaiła
-P zauważyła zasadzkę i uciekła
reszta to już konfabulacja L
teraz ich wersje poprze TVN,onet i GW
Ręce opadają. :lol:
Nie mam pojęcia jak było, ale do ch... przecież jest fotka!
[link]" target="_blank
Goście stoją pod rezydencją głowy państwa. Czy potrzebny jest jakikolwiek komentarz?!



pgn
Posty: 148
Rejestracja: 21.01.2009, 14:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: pgn » 04.02.2009, 22:27

Tamak pisze:
pgn pisze:Legia nigdy nie kłamie, zawsze jest honorowa i w ogóle to co pisze jest jedyną prawdą w temacie.
ja widzę następujące fakty.
-kolesie z Polonii malują po murach
-Legia się na nich zaczaiła
-P zauważyła zasadzkę i uciekła
reszta to już konfabulacja L
teraz ich wersje poprze TVN,onet i GW
Ręce opadają. :lol:
Nie mam pojęcia jak było, ale do ch... przecież jest fotka!
[link]" target="_blank" target="_blank
Goście stoją pod rezydencją głowy państwa. Czy potrzebny jest jakikolwiek komentarz?!
kto stoi?
ja widzę zdjęcie samochodu, chyba lanos, kolor ciemny. nic więcej. nie wiem nawet czy stoi czy jedzie. to nie moja brocha. chodzi tylko o to, że Legia zawsze ma racje. żeby nie było wiem kto rządzi w Warszawie.
political correct polskich stadionów- wszyscy kochamy Legię

L-N
Posty: 244
Rejestracja: 20.03.2007, 20:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: L-N » 04.02.2009, 22:35

hahaha. widziałem różne murowania, w tym gości przeskakujących sklepowe lady ( jakiegoś chuderlaka w bluzie Legii dokładnie) ale barykadowania się przed pałacem prezydenckim jeszcze nie. no przecież to są jajca na całą Polske. a najlepsze są te cześki, które nie widzą w tym nic złego a spierdalają się o nr blach. przecież tajne nie są głupie w przeciwieńśtwie do was i pewnie sobie rozkminiły sytuacje. oni sami siebie wjebali na przypał a okazji na śmiechy z całej Polski. tego jeszcze nie było :lol: :lol:

chojny widzew
Posty: 128
Rejestracja: 23.04.2007, 10:52
Lokalizacja: Łódź Chojny

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: chojny widzew » 04.02.2009, 22:49

A może mieli po prostu umówione spotkanie z prezydentem ? A tak BTW to za średnio mądre uważam ściganie się z takiego powodu po ulicach zatłoczonego miasta. Jakby jakieś autko wpierdoliło się na słup, to nie byłoby powyższych rozkminek, tylko temat o śmierci kibiców. Ale jakby nie patrzeć to racja jest po stronie (L). Jak ktoś nie odróżnia zwalczania przejawów konfidenctwa, z podawaniem informacji o "normalnych" kibicach jadących np. na wyjazd, no nie ma o czym gadać.

witoldpyrkosz
Posty: 64
Rejestracja: 21.01.2009, 17:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: witoldpyrkosz » 04.02.2009, 22:53

chluby chłopakom co malowali akcja nie przenosi. Choc tak naprawde tylko oni wiedza czy ten przypał był specjalny czy nie
Ale oczywiscie wielu forumowiczow by na ich miejscu dała sie grzecznie skatować (bo przewaga liczebna, wagowa i stosunek Legii do Polonistow by powodował ze to raczej katowanie by było a nie bicie) , w zadnym wypadku nie uciekliby
Dajcie spokoj bo juz nie takie bandy i ekipy uciekały, zachowanie malarzy "niecharakterne" ale podwanie balch do wiadomosci publicznej to niby ok?w konflikcie w Warszawie Legia ma bardzo wiele za uszami
Zreszta mysle ze własciwe osoby z KSP juz z malarzami "rozmowe wychowawcza" przeprowadza

A ile to ekip kradło na przypał batoniki na stacjach beznynowych,pozorowało atak przy policji zeby moc sie wytłumaczyc "nie walczylismy, bo psy , CHWDP"

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibic0 » 05.02.2009, 09:13

SORY bo nie wiem czy dobrze zaglądam. To jest temat "Polemika Warszawska" czy "Jak wygląda sytuacja w....?".
Panowie dajcie sobie spokoj a swoje zatargi wyjasnijcie na pw lub na żywo (daleko nie macie).
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Sztygar » 05.02.2009, 10:40

kibic0 pisze:SORY bo nie wiem czy dobrze zaglądam. To jest temat "Polemika Warszawska" czy "Jak wygląda sytuacja w....?".
Panowie dajcie sobie spokoj a swoje zatargi wyjasnijcie na pw lub na żywo (daleko nie macie).
To po co ktoś tutaj wrzuca takie coś ? Większość osób ma tutaj gdzieś to czy ktoś uciekał i malował ściany , no chyba że dążymy do paranoi i za niedługo pojawią sie tu tematy że ktoś zerwał vlepke a potem ekipa goniła go przez pół miasta na składakach.

czerwoneST-CE
Posty: 3
Rejestracja: 28.01.2009, 15:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: czerwoneST-CE » 05.02.2009, 13:31

Panowie Ciach bajeraaaa,proszę ! Temat jest 'Jak wygląda sytuacja w ?' więc jedziemy.Jak to się przedstawia w Przemyślu,jaki rozkład sił ?
A jak chcecie to załóżcie temat warszawski i tam udowadniajcie czy to frajerstwo czy nie (zachowanie Polonii i wrzuta Legionistów na forum nr.blach fury).
WIDZEW

Tak to widzę
Posty: 21
Rejestracja: 30.01.2009, 11:34
Lokalizacja: z Reymonta 22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tak to widzę » 05.02.2009, 15:50

O ile dobrze pamiętam, to Przemyśl był ładnie opisany na którejś z pierwszych stron tego tematu. W ogóle to może któryś z moderatorów oczyściłby temat z pytań i zrobił jakieś podsumowanie tak, żeby nie dublować w kółko tych samych miast (o ile to możliwe)? :)

Z grubsza to było tak, że bodajże Zasanie to był Czuwaj, a reszta miasta to Polonia. Po szczegóły odsyłam do właściwych wypowiedzi ;)

rodrigocarbone
Posty: 60
Rejestracja: 15.04.2008, 19:34

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: rodrigocarbone » 05.02.2009, 15:56

Znajomy, ktory nie ma konta na kibice.net prosil, aby wkleil ten wpis z forum Polonii.
Z zasady nie udzielam się tego typu dyskusjach i nie chcę się wdawać w rozkminki, jakie zachowania są w środowisku kibiców honorowe a jakie nie. Ale w związku z tematem koleżka (notabene Legionista) podrzucił mi pewną, hmm... ciekawostkę. Swego czasu kibice Legii mieli swoją gazetkę, Nasza Legia się toto nazywało, i tak w numerze 45(83) z listopada 98 roku mamy rubrykę „Wspomnienia kibica”. O ich wyjeździe do Wałbrzycha opowiada niejaki Krzysiek "Kurczak". Mieli trochę spięć z kibolami Zagłębia jak i Górnika, w międzyczasie spławili Polonię Świdnica chcącą z nimi zgody, w sumie ciekawe klimaty rodem z lat 90- tych. W końcówce „Kurczak” pisze tak:

„Na dworzec udaliśmy się w asyście policji. Tam dowiedzieliśmy się, że do odjazdu naszego pociągu mamy, bagatela, 6 godzin. Cóż było robić? Ja, „Kulon” i „Śledź” wymknęliśmy się z dworca, a że mieliśmy trochę dewiz, udaliśmy się do kantoru, który mieścił się w hotelu.
Nie wiem, czy był to przypadek, czy byliśmy obserwowani, ale do hotelu postanowili się wybrać także kibice Górnika. Widząc ich sporą grupę przed wejściem, „Kulon” wpadł na dość oryginalny pomysł - zadzwonił na policję, wzywając radiowóz, aby niczym taksówka zawiózł nas na dworzec. Pomysł wypalił, zostaliśmy podwiezieni.”

Całość zatytułowana jest "Radiowóz - taksówka". W związku z tym prosiłbym jakiegoś kumatego kibica Legii o wyjaśnienie mi czy tamtych czasach dzwoniąc na policję zbierało się punkty do klasyfikacji hools albo coś w ten deseń? Bo pisanie o waszych ówczesnych Top Boys, że „tworzą nowy wymiar frajerstwa” nawet by mi na myśl nie przyszło. Wy zawsze wiecie, kto przestrzega zasad, a kto jest „zgrają niehonorowych k****”, więc bez problemu rozstrzygniecie i tą kwestię. Z góry dzięki.

kelert
Posty: 33
Rejestracja: 22.12.2008, 18:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kelert » 05.02.2009, 16:36

nie popieram zachowania Polonii ale za komentarz tej sytuacji niech posłuzy to ze na stronie Legii juz nie ma nr biach,wiec chyba sie jarneli ze to samobój ,a o kodeksie kibica i jego przestrzeganiu to moze niech wypowiedza sie ci co idac w szaliku spotkali silniejsza grupe,ja to przerabiałem i o zadnych solowkach nie było mowy

Gruby
Posty: 161
Rejestracja: 13.04.2008, 17:17
Lokalizacja: z Żylety

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Gruby » 05.02.2009, 17:04

Niektórzy to p******* takie głupoty, że się czytać nie da :shock: ku*** od kiedy sie licznik pojawił i "kumateria" ponabijała sobie w hajd parku postów, to jeden mądrzejszy od drugiego. ja sam nie wiem po co tu jeszcze zaglądam :?
"Warszawskie dzieci pójdziemy w bój, za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew"


- Co można dostać tanio, łatwo i szybko?
- Tanio, łatwo i szybko można dostać....zakaz stadionowy?

Jacek Gmoch

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Jacek Gmoch » 06.02.2009, 23:48

Jeśli by ktoś mógł opisać: Zieloną Górę i Radom.

Kaszuby
Posty: 17
Rejestracja: 05.01.2009, 16:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kaszuby » 07.02.2009, 06:57

Zielona Góra jest "we władaniu" Falubazu. Jest tez ruck kibicowski na koszykarskim Zastalu i pilkarskiej Lechii. Lechia czasem zalicza wyjazdy, ale w małych liczbach, i nie każdy.

warchol1910Radom
Posty: 35
Rejestracja: 18.12.2008, 00:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: warchol1910Radom » 07.02.2009, 11:09

Jacek Gmoch pisze:Jeśli by ktoś mógł opisać: Zieloną Górę i Radom.
sytuacja w Radomiu byla opisywana kilka stron wczesniej

Alfons Cytrynek
Posty: 154
Rejestracja: 25.10.2008, 09:43
Lokalizacja: Miedź Legnica

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Alfons Cytrynek » 07.02.2009, 14:42

Kaszuby pisze:Zielona Góra jest "we władaniu" Falubazu. Jest tez ruck kibicowski na koszykarskim Zastalu i pilkarskiej Lechii. Lechia czasem zalicza wyjazdy, ale w małych liczbach, i nie każdy.
Jesteś z Zielonej Góry? Jeśli tak to gratuluję Ci wiedzy kibicowskiej... Lechia Zielona Góra nie istnieje. Podczas naszych wyjazdów do Z. G. jedyne atrakcje na jakie można liczyć to Falubaz. Kibice Lechii byli w okolicach 1996 roku w Legnicy w kilkanaście osób, stracili wszystko co mieli czyli kilka flag i szale.
Let them hate us, if only they are afraid of us...

Orzech
Posty: 46
Rejestracja: 24.10.2008, 22:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Orzech » 07.02.2009, 14:48

A jeżeli na ktoś pojawia się na Lechii to kibice Falubazu.

La Doce
Posty: 156
Rejestracja: 26.02.2007, 20:31

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: La Doce » 07.02.2009, 15:11

Żołnierz Południa pisze:Jak wygląda sytuacja w Polkowicach tylko F.C Zagłębia?? dzieje się coś na Górniku ??
W Polkowicach tylko Zagłębie. Górnik nie istnieje, nie ma nic zorganizowanego żadnych gadżetów wyjazdów itp. Dziadki przyjdą pooglądać mecz. Natomiast koszykarski CCC coś tam sobie działa spokojnie. Jakieś wyjazdy zaliczają ale to typowe małyszowcy.

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leniwiec » 07.02.2009, 15:13

Alfons Cytrynek pisze:
Kaszuby pisze:Zielona Góra jest "we władaniu" Falubazu. Jest tez ruck kibicowski na koszykarskim Zastalu i pilkarskiej Lechii. Lechia czasem zalicza wyjazdy, ale w małych liczbach, i nie każdy.
Jesteś z Zielonej Góry? Jeśli tak to gratuluję Ci wiedzy kibicowskiej... Lechia Zielona Góra nie istnieje. Podczas naszych wyjazdów do Z. G. jedyne atrakcje na jakie można liczyć to Falubaz. Kibice Lechii byli w okolicach 1996 roku w Legnicy w kilkanaście osób, stracili wszystko co mieli czyli kilka flag i szale.
głupoty piszesz
choć nie jestem z Zielonej Góry wtrące soje 3 grosze. Wiadome jest że Falubaz rozdaje karty w Zielonej ale Lechia jako taka jest.
Jesień '08 Lechia na wyjeździe w Szczecinie
Obrazek

ps Pozdro Rycerze Speedwaya ;)

Kaszuby
Posty: 17
Rejestracja: 05.01.2009, 16:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kaszuby » 07.02.2009, 20:46

Jesteś z Zielonej Góry? Jeśli tak to gratuluję Ci wiedzy kibicowskiej... Lechia Zielona Góra nie istnieje. Podczas naszych wyjazdów do Z. G. jedyne atrakcje na jakie można liczyć to Falubaz. Kibice Lechii byli w okolicach 1996 roku w Legnicy w kilkanaście osób, stracili wszystko co mieli czyli kilka flag i szale.
Uzytkownik powyzej wkleil fotke, ktora ja chcialem wkleic po przeczytaniu Twojego posta. A ta fotka sprzed 1996 roku na pewno nie jest :)

Pozdro

Jacek Gmoch

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Jacek Gmoch » 07.02.2009, 20:49

A czy Falubaz jest negatywnie nastawiony do Lechii? Bo jeśli nie to dziwne, że w tak dużym mieście tak mało fanatyków piłki.

Alfons Cytrynek
Posty: 154
Rejestracja: 25.10.2008, 09:43
Lokalizacja: Miedź Legnica

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Alfons Cytrynek » 07.02.2009, 21:49

To, że pojechali na jeden wyjazd nie jest jednoznaczne z tym, że można ich nazwać konkurentem Falubazu, a tym bardziej ekipą. W Legnicy ich nie było od tego wydarzenia, o którym wcześniej wspominałem. My byliśmy tam przez ostatnie 10 lat i kibiców Lechii nie stwierdziliśmy, co nie znaczy, że wyjazdy do Zielonej nie były ciekawe.
Let them hate us, if only they are afraid of us...

warchol1910Radom
Posty: 35
Rejestracja: 18.12.2008, 00:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: warchol1910Radom » 08.02.2009, 00:19

jak wyglada sytuacja w Katowicach z 1 fc katowice?

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 08.02.2009, 01:31

a jak ma wygladac?

Nie maja kibiców, sa jakies dziady "slonzoki" i niekiedy małolaci ktorzy nie maja co robic na podworku to wpadna popatrzec ;)
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

warchol1910Radom
Posty: 35
Rejestracja: 18.12.2008, 00:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: warchol1910Radom » 08.02.2009, 14:20

jasiukatowice pisze:a jak ma wygladac?

Nie maja kibiców, sa jakies dziady "slonzoki" i niekiedy małolaci ktorzy nie maja co robic na podworku to wpadna popatrzec ;)
zapytalem bo jak reaktywowali to gowno to glosili ze bedzie to klub slaskosci i powroci do dni chwaly. ciekawe w dodatku ze przed wojna byl to nazistowski klub :roll:

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 08.02.2009, 14:29

no faktycznie przed pierwszym szpilem robili turbo mobilizacje, pozakładali teamaty na innych forach infa w gazecie itd. prawie nic to nie dało, na pierwszy szpil "młyn" liczył około30 osob, w tym 10 dziadów, kilka lasek 2-3 kolesi po 20 lat i reszta bachorów, pomachali flagami GŚ... i tyle. Przepadli, na ich mecze chyba chodzi po kilkanascie osob.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: orwell » 08.02.2009, 16:52

Stąporków w wojewodzwie świętokrzyskim?

leeeooo0
Posty: 36
Rejestracja: 29.01.2009, 19:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leeeooo0 » 08.02.2009, 16:54

Małogoszcz? woj.Świętokrzyskie

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kadm » 08.02.2009, 21:27

Ostatnio jadąc do Czech, przejezdzalismy przez miejscowosc Chałupki (dobrze napisalem?) i ciekawi mnie jak tam wyglada sytuacja? widzialem na murach napisy Legia,Wisla,Lech, czy jest tam cos zorganizowanego czy tylko sezonowcy?
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

Qbi
Posty: 57
Rejestracja: 26.02.2007, 22:12

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Qbi » 08.02.2009, 22:19

Jak jest w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy??

Andrzej Farmazon
Posty: 209
Rejestracja: 14.01.2009, 09:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Andrzej Farmazon » 08.02.2009, 22:24

Kadm pisze:Ostatnio jadąc do Czech, przejezdzalismy przez miejscowosc Chałupki (dobrze napisalem?) i ciekawi mnie jak tam wyglada sytuacja? widzialem na murach napisy Legia,Wisla,Lech, czy jest tam cos zorganizowanego czy tylko sezonowcy?
Napisy są tylko dlatego,że zostawiają je przejeżdzający do Czech ludzie.To samo z vlepkami. Chałupki-Bohumin to popularne przejście graniczne.Tereny za granicą należą do Banika.

george
Posty: 38
Rejestracja: 28.12.2008, 21:02
Lokalizacja: Południe

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: george » 08.02.2009, 23:08

Radom okolice plant to Broń reszta Radomiak ogólnie miasto zielono-białe :wink:

(P)olonista
Posty: 93
Rejestracja: 10.07.2007, 19:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: (P)olonista » 08.02.2009, 23:56

Qbi pisze:Jak jest w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy??


Głównie Polonia, ale są też jednostki Zawiszy.

siekiera
Posty: 33
Rejestracja: 26.10.2008, 09:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: siekiera » 09.02.2009, 16:38

Głównie Polonia, ale są też jednostki Zawiszy.
I tu musze sie z toba niezgodzic bo w Solcu jest podział pół na pól

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 09.02.2009, 16:52

Na Zawiszy często wisi flaga Ultras Solec ale o ilości i podziale Solca niech napisze ktoś z Bydgoszczy
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

dxd
Posty: 135
Rejestracja: 26.02.2007, 19:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dxd » 09.02.2009, 16:55

(P)olonista pisze:
Qbi pisze:Jak jest w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy??


Głównie Polonia, ale są też jednostki Zawiszy.
chyba cie ponioslo troche chlopcze

yogiPOLSKA
Posty: 258
Rejestracja: 25.07.2007, 23:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yogiPOLSKA » 09.02.2009, 17:47

siekiera pisze:
Głównie Polonia, ale są też jednostki Zawiszy.
I tu musze sie z toba niezgodzic bo w Solcu jest podział pół na pól
:D Odezwał się ten, który najlepiej zna sytuację w Solcu Kujawskim... Już nos Ci poskładali, że znowu nie jesteś neutralny?
Polonia Bydgoszcz & Stomil Olsztyn

popolupo88
Posty: 119
Rejestracja: 27.02.2007, 16:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: popolupo88 » 09.02.2009, 20:59

Zdarzało się bywać w Solcu w [link] kilka lat z rzędu, a po raz ostatni jakies 3 lata temu i mogę powiedzieć że tam rzeczywiście jest pół na pół jeśli chodzi o ilość, co do jakości niestety nie mogę się wypowiedzieć.
BTW ostatnio Z zrobiła tam dość głośną akcję w stylu krakowskim, w efekcie czego zredukowali liczbę tamtejszych Polonistów o 1...

(P)olonista
Posty: 93
Rejestracja: 10.07.2007, 19:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: (P)olonista » 09.02.2009, 21:17

Jeżeli chodzi o ilość to rzeczywiście było to pół na pół.... ale jakieś kilka lat temu...

mentol
Posty: 23
Rejestracja: 05.05.2007, 11:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mentol » 09.02.2009, 21:57

popolupo88 pisze:Zdarzało się bywać w Solcu w wakacje kilka lat z rzędu, a po raz ostatni jakies 3 lata temu i mogę powiedzieć że tam rzeczywiście jest pół na pół jeśli chodzi o ilość, co do jakości niestety nie mogę się wypowiedzieć.
BTW ostatnio Z zrobiła tam dość głośną akcję w stylu krakowskim, w efekcie czego zredukowali liczbę tamtejszych Polonistów o 1...
Po pierwsze, naucz sie odmiany nazwy Z. Po drugie, nie masz pojęcia, nie wypowiadaj się i zajmij się swoim podwórkiem.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 303squadron, danielmdc84 i 540 gości