www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
GwardiaKoszalin
Posty: 30
Rejestracja: 30.10.2008, 12:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: GwardiaKoszalin » 03.03.2009, 00:25

Świnoujście - Flota, dalej w stronę Kołobrzego pewnie Pogoń, Kg - Kotwica, w stronę Mielna (Ustronie Morskie, Sarbinowo) to Nadmorski fc Lecha, Mielno/Unieście - Gwardia, Dąbki - jakieś jednostki Gryfa Słupsk, Darłowo - Pogoń/Legia/Kotwica i niewiem komu oni tam jeszcze kibicują
Obrazek



TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 03.03.2009, 13:59

dzieki wielkie! ;)
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

khaled
Posty: 43
Rejestracja: 18.01.2009, 13:04

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: khaled » 04.03.2009, 15:58

mógłby mi ktoś powiedzieć trochę na temat kibiców partizan beograd ?

warchol1910Radom
Posty: 35
Rejestracja: 18.12.2008, 00:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: warchol1910Radom » 05.03.2009, 01:40

jak wyglada sytuacja w Przemyslu?

19:20
Posty: 102
Rejestracja: 18.01.2009, 10:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19:20 » 05.03.2009, 10:12

stradivarius pisze:Nikt nie chciał oficjalnie niestety opisać sytuacji w Bełchatowie.
Tutaj artykuł z czeskiej strony o akcji FCB na GKS.

[link]" target="_blank" target="_blank
i wg ciebie to weekendowe zdarzenie ma odzwierciedlać sytuację jaka panuje w Bełchatowie? :roll:

Vanilia Ice
Posty: 182
Rejestracja: 10.05.2007, 20:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Vanilia Ice » 05.03.2009, 14:11

Jak wygląda sytuacja na Sparcie Augustów ,Ruchu Wysokie Mazowieckie i Turze Bielsk Podlaski ??

HSG
Posty: 180
Rejestracja: 26.02.2007, 18:59
Lokalizacja: Zambrów/Warszawa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HSG » 05.03.2009, 15:39

Vanilia Ice pisze:Jak wygląda sytuacja na Sparcie Augustów ,Ruchu Wysokie Mazowieckie i Turze Bielsk Podlaski ??
Trochę śledzę ten region Polski,więc mogę co nie co powiedzieć.
Kibice Sparty Augustów w większości kibicuja Legii.
Ruch Wysokie Mazowieckie to fc Jagi,u siebie prawie nie działają.
Tur tak jak Ruch.

dawidao
Posty: 10
Rejestracja: 03.03.2007, 19:21
Lokalizacja: PŁOCK

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dawidao » 05.03.2009, 20:06

HSG pisze:
Vanilia Ice pisze:Jak wygląda sytuacja na Sparcie Augustów ,Ruchu Wysokie Mazowieckie i Turze Bielsk Podlaski ??
Trochę śledzę ten region Polski,więc mogę co nie co powiedzieć.
Kibice Sparty Augustów w większości kibicuja Legii.
Ruch Wysokie Mazowieckie to fc Jagi [link],u siebie prawie nie działają.
Tur tak jak Ruch.
Z tego co mi wiadomo,FC Wysokie Mazowieckie ma/miało zakaz wstępu na Jage za pewną akcję... Być może coś się zmieniło,bazuje na informacji z przed kilku miesięcy.

Jeżeli ktoś z Jagi mógłby przybliżyć,ustosunkować się do tego co piszę byłbym wdzięczny.Ew. pw.

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myslowicka GieKSa » 05.03.2009, 23:19

czy ktoś może opisać sytuację w Nakle Śląskim i Świerklańcu ? W Nakle widocznych sporo wrzutów Ruchu ale też pomazane przez Górnik natomiast w Świerklańcu widziałem trochę wrzutów KSG oraz Ruchu Radzionków - czy te wszystkie napisy mają jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości ? Prosiłbym o liczby poszczególnych ekip jakie odwiedzają dane kluby

pgn
Posty: 148
Rejestracja: 21.01.2009, 14:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: pgn » 06.03.2009, 08:03

a ja mam pytanie o Mysłowice. wiem jak wygląda podział miasta, ale to jedno z niewielu miast na Śląsku gdzie są kibice Ruchu, GKS i Górnika. jak się obecnie dogadują GKS z Górnikiem skoro 3-4 lata temu gonili się po ulicach?
political correct polskich stadionów- wszyscy kochamy Legię

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myslowicka GieKSa » 06.03.2009, 23:29

moge jedynie powiedzieć, że dogadują się :) Zreszta nigdy nie było wzajemnego ciśnienia w mieście między GieKSą a Górnikiem w Mysłowicach, Górnik tak naprawdę swój FC ma głównie na dzielnicy Wesoła, która faktycznie jest podzielona miedzy GKS a KSG ze wskazaniem ilościowym na drugich. Reszta miasta to głównie podziały miedzy GieKSą a Ruchem. Trochę można poczytać o rozkładzie sił tutaj [link]" target="_blank

Marat
Posty: 148
Rejestracja: 28.02.2007, 20:16
Lokalizacja: Z zadupia...

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Marat » 07.03.2009, 01:04

stradivarius pisze:Nikt nie chciał oficjalnie niestety opisać sytuacji w Bełchatowie.
Tutaj artykuł z czeskiej strony o akcji FCB na GKS.

[link]" target="_blank" target="_blank
Posiada ktoś ten artykuł? jak cos piszcie na priv.

A jak wygląda sytuacja w Cz-chowie? tzn jakie są stosunki pomiędzy Rakowem, AZSem oraz Włókniarzem?
:]

BSE
Posty: 57
Rejestracja: 02.03.2007, 22:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BSE » 07.03.2009, 21:12

Wizard. pisze:
19:20 pisze:
stradivarius pisze:Nikt nie chciał oficjalnie niestety opisać sytuacji w Bełchatowie.
Tutaj artykuł z czeskiej strony o akcji FCB na GKS.

[link]" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank
i wg ciebie to weekendowe zdarzenie ma odzwierciedlać sytuację jaka panuje w Bełchatowie? :roll:
na dodatek nie nsapisal chlopak ze niebyl to sam fcb..
Taka mała nieścisłość ;)

Jak ktoś ma ten artykuł, to niech go wklei, ciekawy jestem co tam ktoś naskrobał.
Obrazek
GKS Bełchatów - Honor, Wiara.

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 08.03.2009, 13:13

a ja mam Pytanie jak wyglądają relacje między takimi ekipami jak Olimpia Grudziądz / Elana Toruń/ Kujawiak Włocławek. czy Kujawiak jeszcze działa>?
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

19Klachowiec20
Posty: 26
Rejestracja: 23.10.2008, 16:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19Klachowiec20 » 08.03.2009, 13:35

Kujawiak to FC Elany

GrubyBKS
Posty: 503
Rejestracja: 06.08.2007, 01:07
Lokalizacja: Brodnica (L)

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: GrubyBKS » 08.03.2009, 22:52

yeyo pisze:a ja mam Pytanie jak wyglądają relacje między takimi ekipami jak Olimpia Grudziądz / Elana Toruń/ Kujawiak Włocławek. czy Kujawiak jeszcze działa>?
Relacje między Olimpią a Elaną chyba raczej niezbyt dobre,skoro jakiś czas temu Elana z Jeziorakiem ustawia się na Olimpię przed meczem PP w Golubiu Dobrzyniu.
Kujawiak - Elana - Kujawiak tak jak kolega wyżej napisał - FC Elany
Kujawiak - Olimpia - była do niedawna między nimi zgoda, ale została zerwana przez Olimpię, jakiś czas po tym zdarzeniu Olimpia ustawia się na Kujawiak wracający bodajże do Kwidzyna.
Kujawiak jeszcze działa, ale słabiutko ...
Obrazek

skylon
Posty: 104
Rejestracja: 14.01.2009, 20:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: skylon » 08.03.2009, 23:03

mam pytanko do Widzewiakow, jak wyglada na dzien dzisiejszy sytyacja Waszych FC w takich miastach jak:
- Łask
-Bełchatów
-Kutno
-Radomsko
-Sieradz

widzew_srodmiescie
Posty: 24
Rejestracja: 26.01.2009, 14:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: widzew_srodmiescie » 08.03.2009, 23:22

- Łask
-Bełchatów
-Kutno
-Radomsko
-Sieradz


wszedzie tyko eŁKSa ;)





a na serio to: pierwsze 3 to nasze mocne FC,

Radomsko to grupa mlodziezy i troche starszych kibicow, ale to nie to co kiedys. nie ma porownania. RKS bezapelacyjnie dominuje. ale sympatie do Widzewa jakies sa, np wsrod ludzi ktorzy bardziej w pilce szukaja sportowych wrazen niz kibicowskich :) zobaczymy.

Sieradz nie wykorzystuje na pewno swojego potencjalu, a sporo ludzi z tego miasta postawilo bardziej na rozwoj miejscowej Warty. ale mysle , ze teraz spokojnie wszystko z powrotem wroci na swoje miejsce.

Kaczmar
Posty: 373
Rejestracja: 05.03.2007, 19:53
Lokalizacja: Kozienice

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kaczmar » 09.03.2009, 01:01

a jak jest w Bogatyni??
Obilo mi sie o uszy ze jest tam fc Liberca(albo jakiejs innej czeskiej druzyny)

i czy cos wyszlo z planow Energie Chociebuż dotyczacych pozyskania kibicow w Polsce??
8306370
[email protected]

MKS Kozienice.

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 10.03.2009, 22:49

[/quote]
Kujawiak - Olimpia - była do niedawna między nimi zgoda, ale została zerwana przez Olimpię, jakiś czas po tym zdarzeniu Olimpia ustawia się na Kujawiak wracający bodajże do Kwidzyna.[/quote]
heheh dobre :roll:
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

wampirek
Posty: 1462
Rejestracja: 27.12.2008, 13:08
Lokalizacja: Miasto Gwarków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wampirek » 10.03.2009, 23:36

Myslowicka GieKSa pisze:czy ktoś może opisać sytuację w Nakle Śląskim i Świerklańcu ? W Nakle widocznych sporo wrzutów Ruchu ale też pomazane przez Górnik natomiast w Świerklańcu widziałem trochę wrzutów KSG oraz Ruchu Radzionków - czy te wszystkie napisy mają jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości ? Prosiłbym o liczby poszczególnych ekip jakie odwiedzają dane kluby
Myslowicka GieKSa pisze:czy ktoś może opisać sytuację w Nakle Śląskim i Świerklańcu ? W Nakle widocznych sporo wrzutów Ruchu ale też pomazane przez Górnik natomiast w Świerklańcu widziałem trochę wrzutów KSG oraz Ruchu Radzionków - czy te wszystkie napisy mają jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości ? Prosiłbym o liczby poszczególnych ekip jakie odwiedzają dane kluby
Postaram sie być obiektywny, w Nakle przewaga Ruchu ale jest też ekipa z Górnika i dobrze sie mają, często spotykam osoby z Nakła u nas w młynie, kiedyś podpinali sie pod TG jak jechali na mecz teraz raczej samodzielnie sie wybieraja, widzialem ich tez na wyjezdzie do Wodzisławia i na PP w Katowicach, duzy wspolczynnik kibicow jak na mala ilosc mieszkancow co do Świerklańca to na pewno za czasów świetności Cidrów jeździły na Radzionków jednostki ale teraz chyba nie ma nikogo aktywnego, po za tym Górnik
My tu gadu-gadu a w biedronce nadgodziny

Żagiel TSW
Posty: 4
Rejestracja: 01.01.2009, 17:26
Lokalizacja: Wiślacki Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Żagiel TSW » 12.03.2009, 18:55

A może mi ktoś z mojego miasta opisać jak wygląda sytuacja w krakowskim Tyńcu?? W życiu tam nie byłem i jestem ciekaw czy w Tyńcu są jakieś mniej lub bardziej zorganizowane grupy
Armia Białej Gwiazdy

widzew_srodmiescie
Posty: 24
Rejestracja: 26.01.2009, 14:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: widzew_srodmiescie » 12.03.2009, 19:14

ktos pytal o Belchatow :)

Paweł Janas, byly trener GKS-u: "(...) Widzew zawsze miał wielu kibiców, co jest bardzo ważne. W Bełchatowie jest ich więcej niż fanów GKS-u "

:wink: :wink: :wink:

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pener » 12.03.2009, 20:26

Żagiel TSW pisze:A może mi ktoś z mojego miasta opisać jak wygląda sytuacja w krakowskim Tyńcu?? W życiu tam nie byłem i jestem ciekaw czy w Tyńcu są jakieś mniej lub bardziej zorganizowane grupy
Są tam kibice Wisły. Dziwne że nie zadajesz takiego pytania na swoim forum :roll:

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Torfiorz » 16.03.2009, 23:23

widzew_srodmiescie pisze:ktos pytal o Belchatow :)

Paweł Janas, byly trener GKS-u: "(...) Widzew zawsze miał wielu kibiców, co jest bardzo ważne. W Bełchatowie jest ich więcej niż fanów GKS-u "

:wink: :wink: :wink:
Akurat się trenerzyna najlepiej w sytuacji orientuje na mieście ... :lol: :lol:
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

RuchRadzionków
Posty: 72
Rejestracja: 27.02.2007, 12:27
Lokalizacja: BYTOM - PÓŁNOC

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: RuchRadzionków » 16.03.2009, 23:47

wampirek pisze:
Myslowicka GieKSa pisze:czy ktoś może opisać sytuację w Nakle Śląskim i Świerklańcu ? W Nakle widocznych sporo wrzutów Ruchu ale też pomazane przez Górnik natomiast w Świerklańcu widziałem trochę wrzutów KSG oraz Ruchu Radzionków - czy te wszystkie napisy mają jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości ? Prosiłbym o liczby poszczególnych ekip jakie odwiedzają dane kluby
Myslowicka GieKSa pisze:czy ktoś może opisać sytuację w Nakle Śląskim i Świerklańcu ? W Nakle widocznych sporo wrzutów Ruchu ale też pomazane przez Górnik natomiast w Świerklańcu widziałem trochę wrzutów KSG oraz Ruchu Radzionków - czy te wszystkie napisy mają jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości ? Prosiłbym o liczby poszczególnych ekip jakie odwiedzają dane kluby
Postaram sie być obiektywny, w Nakle przewaga Ruchu ale jest też ekipa z Górnika i dobrze sie mają, często spotykam osoby z Nakła u nas w młynie, kiedyś podpinali sie pod TG jak jechali na mecz teraz raczej samodzielnie sie wybieraja, widzialem ich tez na wyjezdzie do Wodzisławia i na PP w Katowicach, duzy wspolczynnik kibicow jak na mala ilosc mieszkancow co do Świerklańca to na pewno za czasów świetności Cidrów jeździły na Radzionków jednostki ale teraz chyba nie ma nikogo aktywnego, po za tym Górnik
U nas na meczach do kilku do kilkunastu osób z Świerklańca, na wyjazdy wybiera się kilka osób z tamtąd, wydali nawet swoje vlepki. Pozdrawiam.

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myslowicka GieKSa » 17.03.2009, 21:47

dzieki wszystkim za odpowiedź, która nurtowała mnie od pewnego czasu

pozdrawiam

EAP

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: EAP » 18.03.2009, 00:10

Czytalem tutaj ze w Zawierciu rzadzi Ruch. A ostatnio Zaglebia jechalo 50 na mecz Zaglebie - Rakow.Jak obecnie tam wyglada sytuacja ? Jak czytalem klub im daje bilety za darmo .

ZawieRcie
Posty: 93
Rejestracja: 10.03.2007, 14:33
Lokalizacja: Niebieskie ZawieRcie

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ZawieRcie » 18.03.2009, 18:49

Dajmy spokój z Zagłębiem w Zawierciu. Temat miasta był już kilkakrotnie poruszany. Oficjalnie działającym fc w mieście jest Ruch.
Zagłębie czy starsi kibice Górnika śmiało można nazwać piknikami, oni nic nie mają wspolnego z kibicami!

Zaglebie
Posty: 4
Rejestracja: 26.02.2007, 23:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zaglebie » 18.03.2009, 19:29

A FC Zaglebia niedziała bo :?: Wytłumacz mi czego nie robia ze nie sa aktywnym FC.

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myslowicka GieKSa » 18.03.2009, 22:02

czy ktoś może opisać sytuację w Miedźnej koło Pszczyny ?

z góry dzieki

bonifacyts
Posty: 81
Rejestracja: 23.10.2008, 17:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: bonifacyts » 19.03.2009, 08:34

A jak wygląda sytuacja w gminie Strawczyn kolo Kielc(Oblegorek, Chelmce itd)?
TS WISŁA KRAKÓW

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: eSpErAZS » 20.03.2009, 11:28

Kłodzko?
Nysa? - W Nysie chyba Odra o ile się nie mylę ale w Klodzku coś się dzieję?
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

piknikowy
Posty: 82
Rejestracja: 27.02.2007, 11:04
Lokalizacja: z miasta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: piknikowy » 20.03.2009, 11:46

A jak wygląda sytuacja w gminie Strawczyn kolo Kielc(Oblegorek, Chelmce itd)?
Gmina Strawczyn położona jest w środkowej części Województwa Świętokrzyskiego, a w zachodniej części [link]. Należy do Powiatu kieleckiego i oddalona jest od miasta wojewódzkiego Kielce w odległości 20 km przy trasie wojewódzkiej Kielce - Częstochowa.
Powierzchnia Gminy wynosi 8.626 ha z czego 21,6% stanowią lasy, a liczba ludności to 9.637 mieszkańców.
Północna część Gminy Strawczyn wchodzi w obręb Suchedniowsko - Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego i jego otuliny. Park ten jest największym kompleksem leśnym, znajdującym się na obszarze Gór Świętokrzyskich. W jego skład i strefę ochronną wchodzą sołectwa: Hucisko, część Oblęgora oraz północne granice Kuźniaków i Oblęgorka. Otulinę Parku tworzą pozostałe obszary sołectw: Chełmce, Strawczynek, Strawczyn, Ruda Strawczyńska.
Łączna powierzchnia terenów objętych ochroną stanowi około 73% powierzchni Gminy. Szczególnymi miejscami podlegającymi ochronie przyrodniczej są dwa rezerwaty tj. "Perzowa Góra" i "Barania Góra", a także pomnik przyrody nieożywionej - wschodnia kopalnia barytu w Strawczynku.
Na terenie Gminy znajdują się wzniesienia wchodzące w skład zachodniej części Gór Świękorzyskich...

więcej na: [link]" target="_blank

19:20
Posty: 102
Rejestracja: 18.01.2009, 10:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19:20 » 20.03.2009, 13:26

piknikowy ale teraz zabłysnąłeś :lol: by cię ....

piknikowy
Posty: 82
Rejestracja: 27.02.2007, 11:04
Lokalizacja: z miasta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: piknikowy » 20.03.2009, 20:21

:lol:
no dobra przepraszam.
ale jak tu powaznie odpowiedzieć na pytanie o sytuacje kibicowska w małych podkieleckich osadach w których statystycznie kibicowaniem zajmuje/interesuje sie 10 osób. Śmiem jednak w ciemno twierdzic ze 6 jest za Korona , 2 za legia a jeden za Liverpoolem.

Strawczynek= 80% Korona Kielce

wielki CWKS
Posty: 145
Rejestracja: 16.12.2008, 12:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wielki CWKS » 20.03.2009, 22:10

piknikowy pisze::lol:
no dobra przepraszam.
ale jak tu powaznie odpowiedzieć na pytanie o sytuacje kibicowska w małych podkieleckich osadach w których statystycznie kibicowaniem zajmuje/interesuje sie 10 osób. Śmiem jednak w ciemno twierdzic ze 6 jest za Korona , 2 za legia a jeden za Liverpoolem.

Strawczynek= 80% Korona Kielce
przy Koronie i Liverpoolu potrafisz..a przy Legii capslock Cię już boli? :roll:


przy okazji chciałbym zapytać o Czerwionkę-Leszczyny..wiem, że i KSG i Ruch i ponoć niezłe jazdy tam są..jak to wygląda?

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Turin » 21.03.2009, 03:33

wielki CWKS pisze:
piknikowy pisze::lol:
no dobra przepraszam.
ale jak tu powaznie odpowiedzieć na pytanie o sytuacje kibicowska w małych podkieleckich osadach w których statystycznie kibicowaniem zajmuje/interesuje sie 10 osób. Śmiem jednak w ciemno twierdzic ze 6 jest za Korona , 2 za legia a jeden za Liverpoolem.

Strawczynek= 80% Korona Kielce
przy Koronie i Liverpoolu potrafisz..a przy Legii capslock Cię już boli? :roll:


przy okazji chciałbym zapytać o Czerwionkę-Leszczyny..wiem, że i KSG i Ruch i ponoć niezłe jazdy tam są..jak to wygląda?
Czerwionka - Leszczyny to miasto zdominowane przez Górnik. Ruch w tym miescie nie stanowi zadnej znaczacej sily. Kibicow Ruchu mozna spotkac (a raczej nie mozna bo nie chodza w barwach) tylko w Czerwionce gdzie i tak sa w mniejszosci w porownaniu do żaboli z Czerwionki. Reszta dzielnic takich jak Leszczyny, Czuchow, Debiensko, Bełk, Ksiazenice, Stanowice i Palowice to tereny w calosci opanowane przez kibicow Gornika.

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myslowicka GieKSa » 21.03.2009, 11:25

o ile kojarze to w Czerwionce chyba tylko ratusz opanowany przez niebieskich

KellyCMI
Posty: 499
Rejestracja: 27.02.2007, 11:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KellyCMI » 21.03.2009, 13:38

Nie znam dokładnych podziałów jeżeli chodzi o Czerwionkę, ale nie zgodzę się, że Ruch nie nosi tam barw. Swego czasu często tam jeździłem i trochę przebywałem i często widywałem ludzi a to w bluzach, koszulkach czy smyczach Ruchu. Co więcej, nigdy nie widziałem nikogo w barwach Górnika/ROWu. Oczywiście nie przeczę, że Czerwionka nie jest opanowana przez Górnik/ROW - bo jest. Ale bez przesady, że praktycznie nie ma tam Niebieskich. Chyba, że w ciągu pół roku Górnicy 'wyczyścili' sobie teren.
Pizgacz-Rozpierdalacz

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzekus, pgatg i 509 gości