www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
lsz
Posty: 4736
Rejestracja: 26.02.2007, 18:14
Lokalizacja: z nienacka

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: lsz » 03.02.2009, 00:55

Zakaczawie jest nazywane "dzielnicą cudów" - z tego co słyszałem o różnych tamtejszych akcjach, to wcale nie na wyrost. Ogólnie nie radze Ci tamtędy spacerować, chyba że w dzień i nie samemu



Andrzej Farmazon
Posty: 209
Rejestracja: 14.01.2009, 09:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Andrzej Farmazon » 03.02.2009, 06:30

Ludzie,czy wy jesteście debilami?? Od tego jest osobny temat o najbardziej niebezpiecznych dzielnicach w miastach.Tu piszemy kto,gdzie,za kim i ilu ich jest :)

pajo
Posty: 980
Rejestracja: 26.02.2007, 21:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: pajo » 03.02.2009, 11:22

Haha,no fakt w Legnicy nie wszedzie jest wesolo i kolorowo :D Tak jak chlopaki pisali glogowska,zakaczawie,okolice zlotoryjskiej,jaworzynskiej,w sumie wszedzie mozesz dostac w dziob jak bedziesz mial pecha,niema wyjatku,na piekarach tez rozowo nie jest chociaz teraz rzadko tam bywam.ale czy tak jak pisal kolega z glogowa to patologiczne miasto??nie sadze,mysle ze takie samo jak kazde inne pod tym wzgledem.Wiem ze to nieodpowiedni temat ale jak ktos zapytal to grzecznie odpowiadam :D

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mds » 03.02.2009, 11:48

Tak troche poszperalem bo cos mi w glowie kolatalo na temat Podbeskidzia i sie nie mylilem [link]" target="_blank

carlito
Posty: 56
Rejestracja: 16.12.2008, 22:54

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: carlito » 03.02.2009, 13:10

Jako ze mam kobiete z okolic trojmiasta a obecnie mieszkam od dluzszego czasu za granica poprosilbym o dokladne opisanie Sopotu Wejherowa Redy Malborka i Rumii z gory podziekowal.

MATi
Posty: 15
Rejestracja: 28.02.2007, 12:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: MATi » 03.02.2009, 13:35

carlito pisze:Jako ze mam kobiete z okolic trojmiasta a obecnie mieszkam od dluzszego czasu za granica poprosilbym o dokladne opisanie Sopotu Wejherowa Redy Malborka i Rumii z gory podziekowal.
Wejherowo Reda Rumia to wszystko fc Arki
Malbork - 100 % Lechia
Natomiast Sopot kiedyś był podzielony po równo miedzy Arka a Lechią teraz jednak wydaje mi się że prym w tym mieście wiedzie Lechia .Ciężko jest spotkać w Sopocie kogoś w barwach żółto niebieskich .

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pener » 03.02.2009, 14:09

Nie wiem czy było, jak tam w Limanowej ??

__DarkLG__
Posty: 340
Rejestracja: 07.09.2007, 18:57
Lokalizacja: Biało-Zielony Sopot

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: __DarkLG__ » 03.02.2009, 14:22

MATi pisze:
carlito pisze:Jako ze mam kobiete z okolic trojmiasta a obecnie mieszkam od dluzszego czasu za granica poprosilbym o dokladne opisanie Sopotu Wejherowa Redy Malborka i Rumii z gory podziekowal.

teraz jednak wydaje mi się że prym w tym mieście wiedzie Lechia .Ciężko jest spotkać w Sopocie kogoś w barwach żółto niebieskich .
W Sopocie bez zmian. Coraz lepsze liczby na meczach w Gdańsku i na Wyjazdach.
[link]

T2
Posty: 47
Rejestracja: 03.03.2007, 14:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: T2 » 03.02.2009, 19:24

__DarkLG__ pisze:
W Sopocie bez zmian. Coraz lepsze liczby na meczach w Gdańsku i na Wyjazdach.
W Warszawie rowniez bez zmian.

[link]" target="_blank

kelert
Posty: 33
Rejestracja: 22.12.2008, 18:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kelert » 03.02.2009, 20:30

jednak musi was troche bolec ta mała Polonia,skoro na ogólnopolskie forum wrzucacie takiego newsa,3 tematy na waszym forum dotycza ich,troche duzo jak na tych co nie istnieja ,a juz nazywanie całej ekipy frajerska na podstawie jednej takiej akcji to mozesz sobie darowac,ale poczekajmy co na to nasi "kumaci"

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Sztygar » 03.02.2009, 21:04

Czemu nie wrzucliście jeszcze adresów ? A przepraszam , nie widzieliście ich w tym aucie.
Niewiem po ch** podawać blachy czyjejś fury do publicznej wiadomości.

ZgreddyBoy
Posty: 42
Rejestracja: 29.01.2009, 21:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ZgreddyBoy » 04.02.2009, 00:16

Brawo za sprzedanie policji namiarów na auto graficiarzy! Honorowa ekipo...

carlito
Posty: 56
Rejestracja: 16.12.2008, 22:54

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: carlito » 04.02.2009, 00:22

prze kurewsko-frajerska akcja z tymi blachami w milicjantow sie bawicie? bez komenatrza kurestwo na calego normalnie nie wierze w to co czytam...

Alfons Cytrynek
Posty: 154
Rejestracja: 25.10.2008, 09:43
Lokalizacja: Miedź Legnica

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Alfons Cytrynek » 04.02.2009, 00:22

Za to chowanie się za plecami policji strasznie honorowe :lol:
Let them hate us, if only they are afraid of us...

kalafior
Posty: 49
Rejestracja: 22.01.2009, 23:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kalafior » 04.02.2009, 00:34

Jakie sprzedanie? Konfitur?
Od kiedy to mozna sprzedac kogos, kto ucieka za plecy policji, sorry BOR-u.
Nie byly to nieznajace PODSTAWOWYCH zasad kibicowskich Janusze, skoro od kilku tygodni pod oslona nocy zamalowywali legijne grafy.

Enter#
Posty: 70
Rejestracja: 21.01.2009, 20:00
Lokalizacja: Płock

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Enter# » 04.02.2009, 00:51

Podali blachy, bo pałka sie przegła. Jako tako nie ruszali ostatnimi czasy Polonistów, a Ci zaczęli sie psocić i to w naprawde wkurwiajacy i tchorzowski sposób. To tak jak mały smarkacz pokazuje język do starszego brata przy mamie, brat sie denerwuje i nic mu nie moze zrobic, ale jak mamy nie bedzie ... :mrgreen:

gumas
Posty: 1
Rejestracja: 09.03.2007, 19:32
Lokalizacja: StoLica

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: gumas » 04.02.2009, 07:45

ale jaka frajerska?
jakie sprzedanie?
wjebali sie na rympał pod pałac prezydencki (zakaz parkowania tam jest dla przypomnienia i nikt samochodem tam stawać nie moze w odległosci 100 metrów od pałacu +BOR biega 24h na dobe :mrgreen: +monitoring całej parceli )
sami się (bo nie ktoś ich) że tak powiem pod...lili na psy -samopodpierdolka :lol:
po kilku minutach zjawia sie policja i tajniacy-pozamiatane, pogadali z panami i ci panowie odprowadzili ich do domu :)
zatem-maja ich dane, maja ich rejestracje i do tego panie z disco wskazywały paluszkami :roll: gwiazdy na niebie :lol:
ps:jak to nie frajerstwo to czasy sie zmieniaja

ps2:info telefoniczne-pilnowali lwów przed pałacem i ponoc je dokarmiali jak czarna kotke w zoo :)
lwy nie chciały jeść pozdro88 :lol:

Aktive
Posty: 684
Rejestracja: 16.10.2008, 22:12

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Aktive » 04.02.2009, 09:02

Jacy Legioniści znani z prawa
gumas pisze: (zakaz parkowania tam jest dla przypomnienia i nikt samochodem tam stawać nie moze w odległosci 100 metrów od pałacu +BOR biega 24h na dobe :mrgreen: +monitoring całej parceli )
A jaka dokładność he :mrgreen:

Oczywiści, bez żadnej napinki z mojej strony. Nie mieszam się w sprawy CWKS - KSP, ale to tak śmiesznie zabrzmiało ;)
Obrazek

Master2000
Posty: 44
Rejestracja: 28.01.2009, 09:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Master2000 » 04.02.2009, 09:50

Jedni warci drugich.
a honorowa Legia powinna najpierw zrobić porządek z konfidentami we własnych szeregach
Akcja KSP to mały pikuś przy tym co robi jeden z legijnych FC

Millwall99
Posty: 9
Rejestracja: 20.12.2008, 18:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Millwall99 » 04.02.2009, 10:02

Czytając tutaj wpisy niektórych o sprzedawaniu psiarni numerów rejestracyjnych samochodu, dochodzę do wniosku, że dzieciaki nie pozdawały testów gimnazjalnych na rozumienie tekstu czytanego. W sumie nie dziwne jak od małego lans na fotkach, naszych klasach i innych gównach. Potem trzeba pochuliganić na kibice.net. Żal dupe ściska patrząc na to z****** pokolenie. :roll: :roll:

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Świąteczny Karp » 04.02.2009, 12:48

Master2000 pisze:Jedni warci drugich.
a honorowa Legia powinna najpierw zrobić porządek z konfidentami we własnych szeregach
Akcja KSP to mały pikuś przy tym co robi jeden z legijnych FC
To musze robic cos naprawde konkretnego jak bija na glowe spierdalanie pod palac prezydencki :lol:
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

WS
Posty: 58
Rejestracja: 19.03.2007, 09:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WS » 04.02.2009, 15:00

Bez względu na okoliczności podawanie na publicznym forum, będąc w pełni świadomym, że forum jest monitorowane przez mundurowych jest zwykłym FRAJERSTWEM :?

Mam nadzieję, że admini nie będą tolerować kurewstwa i usuną te posty z ogólnopolskiego forum.

slepy1929
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: slepy1929 » 04.02.2009, 15:29

No czy Ty siebie slyszysz :?:

I jeszcze ktos mowi, ze Legia niehonorowa.. :roll: Polonia nie podejmuje rekawicy spierdala pol miasta, chowa sie za plecami BOR-u a potem policji, policja zna ich dane nr rejstracyjny samochodu pesele i wszystko kruwa inne, a tu niektorzy mowia ze Legia frajerska, bo forum monitorowane przez psy, gdy Polonia robi swiadoma samopodpierdolke :lol:

MBTCh
Posty: 1076
Rejestracja: 26.02.2007, 22:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: MBTCh » 04.02.2009, 15:37

Czytanie ze zrozumieniem to umiejętność którą nabywa się w podstawówce. Wnioskuję więc że WS i inni "inteligenci" mają nie więcej niż 7 lat :roll:

Nr. rejestracyjny pojawił się w celu informacyjnym na forum Legii i w sumie tylko tam powinien być omawiany.

TDK_Kaseta
Posty: 157
Rejestracja: 30.01.2009, 19:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TDK_Kaseta » 04.02.2009, 15:45

będąc w pełni świadomym, że forum jest monitorowane przez mundurowych
Przestańcie już sobie schlebiać.
Po co mieli by tu wchodzić?
Poczytać durne komentarze na temat promocji, a może interesuje ich starcie ŁKSu z Widzewem dotyczące zawiniętej fany?
Albo gorący temat z ostatniej chwili: co o Podbeskidziu sądzą fani BKSu?

Jedyną służbą mundurową, obecnie odwiedzającą to forum jest chyba MPO.

[s]przepraszam za dygresję, ale nie mogłem się powstrzymać[/s]
" Nabywcy najdroższych miejsc wychodzili z założenia, że atmosferę otrzymują gratis. (...) Kto teraz będzie hałasował? Czy wywodzący się z klasy średniej rodzice z dziećmi będą mieli ochotę przychodzić, jeśli spocznie na nich odpowiedzialność za tworzenie oprawy dźwiękowej? Może poczują, że zostali oszukani? Prawda jest taka że kluby sprzedadzą im bilety na widowisko, z którego usunięto największą atrakcję, aby zrobić dla nich miejsce."

elm0
Posty: 53
Rejestracja: 27.02.2007, 19:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: elm0 » 04.02.2009, 15:48

slepy1929 pisze:No czy Ty siebie slyszysz :?:

I jeszcze ktos mowi, ze Legia niehonorowa.. :roll: Polonia nie podejmuje rekawicy spierdala pol miasta, chowa sie za plecami BOR-u a potem policji, policja zna ich dane nr rejstracyjny samochodu pesele i wszystko kruwa inne, a tu niektorzy mowia ze Legia frajerska, bo forum monitorowane przez psy, gdy Polonia robi swiadoma samopodpierdolke :lol:
A kumasz, że nie o to chodzi że psy mają ich dane tylko o to że wiedzą teraz kto smaruje po murach w Warszawie? Wcześniej nie wiedzieli, teraz wiedzą, a wierz mi że można z tego powodu mieć niezły przypał. Nie takimi metodami rozwiązuje się problemy.

kemot
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 21:06

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kemot » 04.02.2009, 15:59

elm0 pisze:
slepy1929 pisze:No czy Ty siebie slyszysz :?:

I jeszcze ktos mowi, ze Legia niehonorowa.. :roll: Polonia nie podejmuje rekawicy spierdala pol miasta, chowa sie za plecami BOR-u a potem policji, policja zna ich dane nr rejstracyjny samochodu pesele i wszystko kruwa inne, a tu niektorzy mowia ze Legia frajerska, bo forum monitorowane przez psy, gdy Polonia robi swiadoma samopodpierdolke :lol:
A kumasz, że nie o to chodzi że psy mają ich dane tylko o to że wiedzą teraz kto smaruje po murach w Warszawie? Wcześniej nie wiedzieli, teraz wiedzą, a wierz mi że można z tego powodu mieć niezły przypał. Nie takimi metodami rozwiązuje się problemy.
No tak, jak BOR czy policja im sprawdzili zawartość auta (nie wiem czy to zrobili) to pewnie doszli do wniosku, że za pomocą wałka i farby chcieli gabinet prezydenta malować w środku nocy.

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mmm » 04.02.2009, 16:15

Czytam i nie wierze,wy naprawde myslicie ze wszystko jest ok. podajac nr.rejestracyjne.A modowie z fora legii jak i tego tolerują takie konfidenctwo.Zdaje sobie sprawe ze zaden prawdziwy Legionista tu nie zagląda ale mogł by ktorys z nich zrobic porzadek z tymi psełdolegionistami.A jak czytam takie gówniarskie odzywki "a oni to,a oni tamto""my nie konfidenci oni tak" to juz nie wiem czy smiac sie czy płakać.

Krzysiek1947
Posty: 272
Rejestracja: 27.02.2007, 11:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Krzysiek1947 » 04.02.2009, 16:47

ja też nie wierze w to co tu czytam....ludzie ktorzy uważają to za konfidenctwo pozbyli sie moralnych zasad chyba. frajerstwo trzeba gnębić ale niektorym sie pojebało w głowach i pewnie i sami pewnie polecieliby na krp przy pierwszym przypale....
CHEMICAL BROTHERS

true
Posty: 183
Rejestracja: 09.01.2009, 13:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: true » 04.02.2009, 16:53

Bardzo złe zachowanie KSP, zle zachowanie Legii.

W miastach "derbowych" takie sytuację to normalka, ale wyjaśniania na żywo, a nie w tej II rzeczywistości.
Obrazek

Żołnierz Południa
Posty: 96
Rejestracja: 11.01.2009, 07:55
Lokalizacja: Białe Południe

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Żołnierz Południa » 04.02.2009, 17:55

Jak wygląda sytuacja w Polkowicach tylko F.C Zagłębia?? dzieje się coś na Górniku ??
Obrazek

JanAndrzej
Posty: 23
Rejestracja: 21.01.2009, 01:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JanAndrzej » 04.02.2009, 18:56

Nie jestem zwiazany z zadna ze stron. Ale znam i Legionistow i Polonistow, wiec postaram wypowiedziec sie obiektywnie.

Nie dziwie sie zachowaniu Polonistow. Co mieli zrobic w 4-5 osob przeciwko 8-10? Rozumiem, ze niektorzy z tego forum nap...daliliby sie, ale widocznie oni dobrze wiedzieli, ze nie maja zadnych szans. Mieli sie zatrzymac i powiedziec: sorry, chlopaki my sie nie bijemy, wiec odpuscie? Nie oszukujmy sie, ale w miescie derbowym skonczyloby sie to ciezkim oklepem (nie chce mi sie wierzyc, ze byloby inaczej), a mozliwe, ze i zniszczeniem samochodu. W sumie, to nie rozumiem o co Legia podnosi taki wielki raban, skoro Polonia nikogo nie [link], tylko poprostu uciekala, wiedzac czym sie skonczy, jezeli zostana zlapani przez Legie.

Tak szczerze, to jak dla mnie Legia zaliczyla samoboja, bo ta akcja jest na poziomie opisywania, ze idzie sie na miasto i skroilo sie kilku kolesi z szali. Rozumiem, ze Warszawa to miasto derbowe, ale szacunek tez trzeba do siebie miec - a na pewno czyms takim nie jest podawanie na necie blach samochodu i do tego foto. Wiem, zaraz Legia napisze, ze z frajerami we frajerski sposob, ale pragne zauwazyc, ze nie tylko Polonia odjebie dziwne akcje, ale Legii sie zdarza rowniez. I prosze nie zaslaniac sie kodeksem kibicowskim, bo swoje slyszalem, co obie ekipy robily. A, ze widze, iz nikt tu z Polonii sie nie wypowiada, to stane troche w ich obronie - punkt piaty regulaminu, Polonisci wracali z repry z Kielc pociagiem i zaatakowala ich Legia, mimo ze wracali z reprezentacji.

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mmm » 04.02.2009, 19:07

Czy teraz juz mozna podawac nr.rejestracyjne kibiców Legii jezdzących na wyjazdy?
Spokojnie was to nie tknie,wszak nie jezdzice.Tylko co powiecie kolegą jak przyjadą bez szyb bo w kazdym miescie ktos czekał.

Stopa Mnie Boli
Posty: 502
Rejestracja: 28.06.2007, 12:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Stopa Mnie Boli » 04.02.2009, 19:24

JanAndrzej pisze:Nie jestem zwiazany z zadna ze stron. Ale znam i Legionistow i Polonistow, wiec postaram wypowiedziec sie obiektywnie.

Nie dziwie sie zachowaniu Polonistow. Co mieli zrobic w 4-5 osob przeciwko 8-10? Rozumiem, ze niektorzy z tego forum nap...daliliby sie, ale widocznie oni dobrze wiedzieli, ze nie maja zadnych szans. Mieli sie zatrzymac i powiedziec: sorry, chlopaki my sie nie bijemy, wiec odpuscie? Nie oszukujmy sie, ale w miescie derbowym skonczyloby sie to ciezkim oklepem (nie chce mi sie wierzyc, ze byloby inaczej), a mozliwe, ze i zniszczeniem samochodu. W sumie, to nie rozumiem o co Legia podnosi taki wielki raban, skoro Polonia nikogo nie sprzedala, tylko poprostu uciekala, wiedzac czym sie skonczy, jezeli zostana zlapani przez Legie.

Tak szczerze, to jak dla mnie Legia zaliczyla samoboja, bo ta akcja jest na poziomie opisywania, ze idzie sie na miasto i skroilo sie kilku kolesi z szali. Rozumiem, ze Warszawa to miasto derbowe, ale szacunek tez trzeba do siebie miec - a na pewno czyms takim nie jest podawanie na necie blach samochodu i do tego foto. Wiem, zaraz Legia napisze, ze z frajerami we frajerski sposob, ale pragne zauwazyc, ze nie tylko Polonia odjebie dziwne akcje, ale Legii sie zdarza rowniez. I prosze nie zaslaniac sie kodeksem kibicowskim, bo swoje slyszalem, co obie ekipy robily. A, ze widze, iz nikt tu z Polonii sie nie wypowiada, to stane troche w ich obronie - punkt piaty regulaminu, Polonisci wracali z repry z Kielc pociagiem i zaatakowala ich Legia, mimo ze wracali z reprezentacji.



Ten post to mnie już konkretnie rozjebał. Przecież jak się idzie na akcje jakąś nawet zamalowanie grafów to trzeba się liczyć z atrakcjami. Dla Ciebie Legioniści powinni stać i się patrzyć jak oni zamalowują graf a przed tym zaapelować, żeby tego nie robili. Jak można w ogóle się kryć za plecami policji ? Widocznie dla Ciebie to nic złego, że się najpierw spierdala kilkadziesiąt kilometrów a później kryje za psiarnią :roll:
weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.Zarżnięta świnia...i ten tłusty bit


Zarżnięta Świnia!!! :D

JanAndrzej
Posty: 23
Rejestracja: 21.01.2009, 01:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JanAndrzej » 04.02.2009, 19:36

Czyli rozumiem, ze w kibicowanie moga bawic sie tylko chuligani? Czlowieku, zejdz na ziemie. Wydaje mi sie, ze to byli normalni kolesie, ktorzy jak zobaczyli, ze Legia ma przewage ilosciowa i jakosciowa, to podjeli jedyna dobra dla nich decyzje, czyli w nogi. Nie mowie, ze Legia powinna patrzec sie, jak przemalowuja grafa - nikt nie mialby pretensji, gdyby ich obili, bo to jest wliczone w to, ale Polonia wybrala ucieczke.

No i nie powiesz mi, ze jak uciekasz przed jakims poscigiem, to na chlodno kombinujesz, co zrobic. Szczerze, to ja nawet nie wiedzialem, ze jest zakaz zatrzymywania sie w okolicach siedziby Prezydenta i ze jak ktos sie zatrzyma to od razu psiarnia przyjezdza. Nie wiem, moze niektorzy sa tak wyksztalceni, ze wiedza, ale ja nie wiedzialem i pewnie Polonisci tez. Jedynym racjonalnym wytlumaczeniem jest, ze zatrzymali sie tam, z mysla, ze na tym obszarze sa kamery i Legia ich nie ruszy. Nie sadze, ze ktos jest tak glupi, ze wiedzac, ze narobi sobie problemow z psiarnia, zatrzyma sie w takim miejscu.

Jak dla mnie to Legia wyolbrzymila sprawe i tyle. Nie kazdy z kibicow jest chuliganem, ale to nie oznacza, ze tylko chuligani moga dzialac, a rteszta nie.

S.
Posty: 566
Rejestracja: 21.10.2008, 15:18
Lokalizacja: Valhalla

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: S. » 04.02.2009, 19:54

Albo wyłapuje się w zęby, albo pali wrotki i niezależnie od sytuacji trzyma się z dala od policji. Jakieś zasady muszą być.

A wracając do tematu:
Jak tam w okolicach Raciborza wygląda? (chodzi mi o cały rejon)
Obrazek

WM

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WM » 04.02.2009, 19:55

Mmm pisze:Czy teraz juz mozna podawac nr.rejestracyjne kibiców Legii jezdzących na wyjazdy?
Spokojnie was to nie tknie,wszak nie jezdzice.Tylko co powiecie kolegą jak przyjadą bez szyb bo w kazdym miescie ktos czekał.
Naucz się najpierw ortografii. Zdaje się, iż ferie się już skończyły!

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dolce » 04.02.2009, 20:06

Sevi pisze:
dolce pisze:Ja mam pytanie odnośnie Żuromina. Wiem, że istnieje Wkra, mająca zgodę z Polonią Warszawa i zapewne kosę z Mławianką. Ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, jeżeli byłby ktoś łaskaw...
Oni sie nie przyznaja do Polonii, Polonia do nich tez nie ale kazdy wbijajacy do Zuromina zauwaza w mlynie szaliki Polonii czesto kilka zdobywajac. No i w h.j napisow slawiacych KSP w samym Zurominie. Jakos z deczka ostatnio u nich ucichlo przynajmniej dla mnie ale sadze ze ogarniaja sie na pojedyncze jak i u siebie jak i wyjazdowe mecze. No i odmienne poglady na swiat :) Flagi z przekreslonym celtem, flaga "kibice Wkry przeciw faszyzmowi". Kilka lat temu w mlynie sharpy, punki mniej wiecej taki element. Widzialem rowniez zdjecie jakies tam kapeli a za nia byla flaga z piescia niszczaca swastyke podpisana Wkra Fanatics czy cos w tym stylu. Moze troche to ci pomoze [link]" target="_blank" target="_blank
Dzięki stary za pomoc, co prawda po przejrzeniu poleconego forum nie mam jasnej sytuacji ale sytuacja ciekawa. (Polonia-Wkra)

WS
Posty: 58
Rejestracja: 19.03.2007, 09:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WS » 04.02.2009, 21:02

MBTCh pisze:Czytanie ze zrozumieniem to umiejętność którą nabywa się w podstawówce. Wnioskuję więc że WS i inni "inteligenci" mają nie więcej niż 7 lat :roll:

Nr. rejestracyjny pojawił się w celu informacyjnym na forum Legii i w sumie tylko tam powinien być omawiany.
Nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu, bo szkoda na Ciebie mojego czasu.

A wracając do głównego wątku to mam nadzieję, że BEZ WZGLĘDU NA EKIPĘ na tej stronie nie pojawią się już nigdy żadne numery blach, numery telefonów, adresy czy informację ułatwiającą pracę organom ścigania.
A ty Krzy(L)siek powinieneś zamienić forum kibice.net na forum prokuratury okręgowej w Warszawie. Jak się wykażesz to może zrobię ciebie oskarżycielem posiłkowym.

Z mojej strony koniec wątku

pgn
Posty: 148
Rejestracja: 21.01.2009, 14:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: pgn » 04.02.2009, 21:41

Legia nigdy nie kłamie, zawsze jest honorowa i w ogóle to co pisze jest jedyną prawdą w temacie.
ja widzę następujące fakty.
-kolesie z Polonii malują po murach
-Legia się na nich zaczaiła
-P zauważyła zasadzkę i uciekła
reszta to już konfabulacja L
teraz ich wersje poprze TVN,onet i GW
political correct polskich stadionów- wszyscy kochamy Legię

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BKL, DZnr1, mali2323 i 542 gości