www.warhouse.pl

Komentarze - I LIGA (22-24 Luty)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

NajwiększyHooliganWPolsce
Posty: 274
Rejestracja: 04.06.2007, 10:06
Lokalizacja: Elbląg/Trójmiasto

Post autor: NajwiększyHooliganWPolsce » 25.02.2008, 22:00

no właśnie, bo nikt o nim nigdy nie słyszał ani go nie widział :)
BKS
LECHIA
władcy północy



Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 25.02.2008, 22:03

dno pisze:
A.G. pisze:Do kogoś z ŁKSu, Zawiszy.
Na płocie wisiała flaga "Bydgoscy Chuligani", były jakieś zastrzeżenia?
Właśnie nie , pewnie ludzie PZPNu bardziej teraz myślą o tym czy złapią się na bilety na EURO niż o szarej polskiej lidze :wink:
w sumie chyba wiekszosc konfliktów o flagi była wtedy,gdy obserwatorem był ten idiota tomaszewski,kiedy jego nie ma ,raczej jest spokoj.

Moze stary cap jest juz na emeryturze,po ostatniej "aferze" ktora dotyczyła "rasistowskiej" flagi Jagielloni jakos nie bylo go nigdzie widac.
Obrazek

mejdej
Posty: 31
Rejestracja: 15.03.2007, 07:13
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: mejdej » 25.02.2008, 22:06

BornToBeRed pisze:
Chcieli pokazac ze Widzew jest jak c***-da sie go ugiąć ale nie da sie go złamać.
Ja tam prof L.Starowicz nie jestem, ale wydaje mi sie że c**** to właśnie można złamać
No to zycze Ci powodzenia.Tylko sobie krzywdy nie zrób :shock: :shock: :shock:
Klubem Łodzi Jest ŁKS

NNBB
Posty: 260
Rejestracja: 26.02.2007, 18:39
Lokalizacja: się biora sztruksowe marynarki?

Post autor: NNBB » 25.02.2008, 22:38

Obrazek

Czy ja dobrze dostrzegłem?

UGIĄŚĆ?


Chyba ktoś zrobił niezłego byka :wink:

Lord of North
Posty: 148
Rejestracja: 17.04.2007, 14:11
Lokalizacja: z Gdyni

Post autor: Lord of North » 26.02.2008, 06:40

[quote="chojny widzew"]Na kilku meczach Orange Ekstraklasy w ostatni weekend pojawiły się te same hasła, które wznosiła Młodzież Wszechpolska na sobotnich demonstracjach. Popierające stanowisko Serbii w jej konflikcie z Kosowem, które ogłosiło niepodległość.

"Kosovo je Srbija" - transparenty o takiej treści pisanej cyrylicą wisiały na płotach wokół boisk m.in. w Kielcach, Krakowie, Grodzisku Wlkp. i na obu meczach w Łodzi.

Czy to oznacza, że nie został wprowadzony projekt Ekstraklasy SA, który zakładał wprowadzenie obowiązku zgłaszania flag, które kibice chcą wywiesić na trybunach? I konieczności uzyskania akceptacji?

- Z tego, co wiem, projekt wciąż jest w fazie konsultacji. W życie wprowadzony zostanie raczej w przyszłym sezonie - usłyszeliśmy od Marcina Stefańskiego z Ekstraklasy.

Wbrew zapowiedziom - składanym po jesiennych skandalach z transparentami na stadionach - delegaci PZPN nie sprawdzają zatem wcześniej, co widzowie mają zamiar pokazać na stadionie.

- Dopóki nie ma konkretnego przykładu, trudno stwierdzić, co jest dozwolone, a co nie - tłumaczy Zbigniew Koźmiński, rzecznik prasowy związku. Jego zdaniem sport powinien być wolny od polityki, ale z drugiej strony do tej pory nie było takiego problemu. - Nie wiemy jeszcze do końca, jak reagować na treści polityczne. Trzeba będzie się zająć tym tematem - obiecuje Koźmiński.

Najbardziej gorąco mogło być na stadionie łódzkiego ŁKS. Kibice Jagiellonii Białystok, wywieszając proserbski transparent, prawdopodobnie nawet nie zdawali sobie sprawy, że w drużynie z Łodzi właśnie w tym meczu debiutuje... Labinot Haliti, Albańczyk urodzony w Prisztinie (stolica Kosowa). Jeszcze przed rozpoczęciem rundy Haliti mówił w wywiadach, że skoro Polska zapowiada, że uzna niepodległość Kosowa, to on jest dumny z tego, że będzie tu grał. I że ma jedno marzenie - wystąpić w reprezentacji Kosowa. Zapytany po meczu z Jagiellonią o proserbskie hasło wiszące na płocie powiedział, że jego polityka nie interesuje, on jest piłkarzem.

W weekend odbywały się w kilku miastach manifestacje Młodzieży Wszechpolskiej, która także popiera Serbię w konflikcie z Kosowem i protestuje przeciw uznaniu przez Polskę nowego państwa.

za: [link]

Zwracam uwagę na ten idiotyczny pomysł zatwierdzania flag przez PZPN przed meczami.[/quote
Akcja z transparentami w obronie integralności państwowej Serbii na plus.Wielki Brat poczuł się poirytowany brakiem poprawności politycznej na stadionach.Jednak coraz bliżej nam do roku 1984.
TAG!!!
Obrazek

Morpheus05
Posty: 33
Rejestracja: 17.05.2007, 17:45

Post autor: Morpheus05 » 26.02.2008, 08:18

stefan25 pisze:są tu opisywane różne rzeczy wiec postanowiłem podzielić się moimi przeżyciami z weekendu.
jako że druga liga rusza dopiero za 2 tygodnie a meczowe ciśnienie daje się we znaki coraz mocniej postanowiłem zaliczyć mecz Cracovia - Polonia, Z Gdyni wyruszyłem w piątek po 23 na miejscu miałem być o 10:45. No właśnie miałem być... Na 60 km przed warszawą okazało że trakcja elektryczna jest zerwana, staliśmy w polu 1,5 h po czym szef pociągu postanowił że pojedziemy okrężną drogą ;) w tedy poszedłem spać i obudziłem się w Iławie potem był Toruń w Warszawie Zach. byłem o 13 (chciałem wysiąść na centralnym i wracać do domu bo na mecz nie było szansy zdążyć ale co się potem okazało na centralnym się nie zatrzymał :shock: ) w Krk byłem po 18 :D po prawie 19h podróży ;) poszedłem coś zjeść potem zwiedzić miasto (oczywiście jak to na sobotnie wieczór przystało pełno ludzi) ja obserwowałem z ciekawości czy spotkam kogoś w barwach na mieście i spotkałem a właściwie to on spotkał mnie, koleś w szalu Pasów zbierał na szamę dla dziewczyny, okazało się że jest z Tych (Co za sytuacja jadę przez całą Polskę specjalnie na mecz, idę przez miasto w tłumie ludzi, i zaczepia mnie koleś "nie wiem czy wiesz dzisiaj był mecz Cracovii..." hehe pogadałem z nim 10 mini poszedłem dalej. powrót na szczęście bez problemów.
Wspaniały opis. Niesamowita podróż. Chyba wszyscy jesteśmy pod wrażeniem.
A tak na poważnie. Zastanów się co Ty chłopcze wypisujesz ?!
Co by było, gdyby KAŻDY chciał popisać się swoim kunsztem pisarskim z obździałej podróży pociągiem i walił smuty na forum ?!
Załóż sobie pamiętnik i tam sadź takie farmazony.
Ostatnio zmieniony 26.02.2008, 12:01 przez Morpheus05, łącznie zmieniany 1 raz.

Madball
Posty: 125
Rejestracja: 26.02.2007, 23:13

Post autor: Madball » 26.02.2008, 09:36

Może lepiej blog :D
Obrazek

Morpheus05
Posty: 33
Rejestracja: 17.05.2007, 17:45

Post autor: Morpheus05 » 26.02.2008, 11:58

Madball pisze:Może lepiej blog :D
Jeśli tylko będziesz miał ochotę czytać takie bzdety, to niech założy blog :wink:

moranka
Posty: 171
Rejestracja: 31.03.2007, 15:15

Post autor: moranka » 26.02.2008, 15:29

Beda jakies foty z meczu Gornik-Lech?

krzychu_1922
Posty: 70
Rejestracja: 07.08.2007, 15:41

Post autor: krzychu_1922 » 26.02.2008, 15:37

Poszukaj w temacie FOTKI :!:

Mario_Stomil
Posty: 505
Rejestracja: 04.03.2007, 11:39

Post autor: Mario_Stomil » 26.02.2008, 20:34

Witam
moze mi ktos powiedziec jakie wystepowaly hasla na oprawie lecha
chodzi mi o wszystkie odslony a konkretnie o tą czesc; [link]
Obrazek

drA
Posty: 18
Rejestracja: 27.02.2007, 19:27

Post autor: drA » 26.02.2008, 20:51

drA pisze:O co chodzi z transparentem Legii na meczu w Grodzisku "JLB - KACZY Czekamy"?
Podbijam ...

greg
Posty: 176
Rejestracja: 23.06.2007, 22:48

Post autor: greg » 26.02.2008, 20:55

"Podczepie" sie pod ten topic

Dzis mecz pucharu ligi Jaga - Wisla.Na trybunach na razie cisza.Jedynym przerywnikiem bylo glosne "Lechia Gdansk ku...a szajs"...w odpowiedzi na "Lechia Gdansk" :roll:

krzychu_1922
Posty: 70
Rejestracja: 07.08.2007, 15:41

Post autor: krzychu_1922 » 26.02.2008, 20:59

Mario_Stomil pisze:Witam
moze mi ktos powiedziec jakie wystepowaly hasla na oprawie lecha
chodzi mi o wszystkie odslony a konkretnie o tą czesc; [link]

"Zamiast słów miejsce w głębi serca."

LFK
Posty: 12
Rejestracja: 26.07.2007, 15:59

Post autor: LFK » 26.02.2008, 21:02

Mario_Stomil pisze:Witam
moze mi ktos powiedziec jakie wystepowaly hasla na oprawie lecha
chodzi mi o wszystkie odslony a konkretnie o tą czesc; [link]
Trans "Zamiast słów miejsce w głębi serc" + sektorówka "Ultras".
Nastepnie pasy z napisem "Kolejorz" oraz kolejowymi skrzydłami.

EDIT: Krzychu_1922 mnie wyprzedził.
Ostatnio zmieniony 26.02.2008, 21:06 przez LFK, łącznie zmieniany 1 raz.

milan club polonia
Posty: 151
Rejestracja: 25.07.2007, 09:48

Post autor: milan club polonia » 26.02.2008, 21:04

drA pisze:
drA pisze:O co chodzi z transparentem Legii na meczu w Grodzisku "JLB - KACZY Czekamy"?
Podbijam ...
to foto Ci powinno wyjaśnić
[link]
molti ci hanno visto nascere, nessuno ci vedra morire!!!
Liberta' per gli Ultras!!!

kass
Posty: 16
Rejestracja: 08.05.2007, 18:20

Post autor: kass » 26.02.2008, 23:09

greg pisze: Dzis mecz pucharu ligi Jaga - Wisla.Na trybunach na razie cisza.Jedynym przerywnikiem bylo glosne "Lechia Gdansk ku...a szajs"...w odpowiedzi na "Lechia Gdansk" :roll:
Jakiś kurde absurd - jadą do swojej byłej zgody i pierwsze co wykrzykują, to prowokacja? :shock:

Szejk
Posty: 168
Rejestracja: 10.06.2007, 16:24
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: Szejk » 26.02.2008, 23:34

kto tam pisze:
kass pisze:
greg pisze: Dzis mecz pucharu ligi Jaga - Wisla.Na trybunach na razie cisza.Jedynym przerywnikiem bylo glosne "Lechia Gdansk ku...a szajs"...w odpowiedzi na "Lechia Gdansk" :roll:
Jakiś kurde absurd - jadą do swojej byłej zgody i pierwsze co wykrzykują, to prowokacja? :shock:
:shock: jeśli to prawda to Wisła frajerzy sie maksymalnie

No i jak to forum ma się poprawić jak nikt nie banuje takich osób.

Wisła frajerzy bo pozdrawiali swoich przyjaciół

:lol:

Idz spać i odpuśc sobie z tym forum do końca życia.


Wisła pozdrawiała Lechię, jak i Śląska i Unię.

Ale według Kass Wisła nie powinna pozdrawiać Lechię bo Jaga to ich była zgoda.
Tak po 30 lat jak każdy zapomni już mogą.
Wtedy to nie będzie prowokacja.
Wisła się sfrajerzyła i teraz ich kibice.net zje.
Buuuu

Savi AG
Posty: 22
Rejestracja: 02.03.2007, 11:07
Lokalizacja: Arka Gdynia

Post autor: Savi AG » 26.02.2008, 23:55

PetykLG pisze:
kto tam pisze:
kass pisze: Jakiś kurde absurd - jadą do swojej byłej zgody i pierwsze co wykrzykują, to prowokacja? :shock:
:shock: jeśli to prawda to Wisła frajerzy sie maksymalnie
Wychodzi ze pozdrawianie swojej zgody to frajerstwo.Chłopie weź sie opanuj co Ty wypisujesz.Mieli pojechac i krzyczec jedynie na Wisłe i Śląsk omiając Nas...
achuj i tak napiszecie jakie bzdury.

a to Cię zaskoczę Sąsiedzie
:wink:

Kass nie wypowiadaj się już bo to szkodzi moim oczom.
M.Z.K.S. ARKA GDYNIA

(J)TylkoTy
Posty: 12
Rejestracja: 27.02.2007, 19:02

Post autor: (J)TylkoTy » 26.02.2008, 23:55

Czysta prowokacja i tyle.Nie byliście to niewiecie jak to wyglądało...
---===JAGIELLONIA BIAŁYSTOK===---

disnemar
Posty: 87
Rejestracja: 26.02.2007, 21:11

Post autor: disnemar » 27.02.2008, 00:03

Szejk pisze:Wisła pozdrawiała Lechię, jak i Śląska i Unię.
Byłeś na meczu?
A może wszystkie zgody Wisły mieszczą sie w "Lechia Gdańsk"?

Jakoś wyglądało na to,ze jedyną zgoda Wisły jest Lechia bo reszty zapomnieli po drodze pozdrowić.

A mówienie,że to nie była prowokacja ze strony Wisły to cholernie wielkie mijanie się z prawdą.

arista
Posty: 14
Rejestracja: 09.08.2007, 19:14
Lokalizacja: Wschodzący Białystok

Post autor: arista » 27.02.2008, 00:26

disnemar pisze:
Szejk pisze:Wisła pozdrawiała Lechię, jak i Śląska i Unię.
Byłeś na meczu?
A może wszystkie zgody Wisły mieszczą sie w "Lechia Gdańsk"?

Jakoś wyglądało na to,ze jedyną zgoda Wisły jest Lechia bo reszty zapomnieli po drodze pozdrowić.

A mówienie,że to nie była prowokacja ze strony Wisły to cholernie wielkie mijanie się z prawdą.
O przepraszam - pod koniec meczu było słyszalne coś o Śląsku i Unii, ale oczywiście bez żadnej reakcji z naszej strony.

Ale żeby stać cicho przez pierwsze 15-20 minut i swoje śpiewy rozpocząć od Lechii, a potem przez 2/3 dopingu zapodawać o gdańszczanach - BANALNA PROWOKACJA.




Dobrze, że jeszcze niektórzy Wiślacy mają własne zdanie.

K_JB
Posty: 43
Rejestracja: 19.03.2007, 10:00

Post autor: K_JB » 27.02.2008, 01:54

Ich sprawa kogo pozdrawiaja !!!
Zgody juz nie ma , czas zeby niektorzy sie sie z tym pogodzili :roll:

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 27.02.2008, 08:24

A skąd , powinni posprzątac sektor i zrobic jakąś miłą oprawę , bo Jaga fajnie dopinguje i w ogóle jest miła i taka inna od reszty troglodytów :wink:

net12345
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 14:17

Post autor: net12345 » 27.02.2008, 10:31

z sektora gosci byl pare razy pomruk "Lechia Gdansk" jak wiadomo na sektorze gosci Wisłe wspierał Śląsk i Lechia takze niekoniecznie Wisła musiała pozdrawiać, być moze to Lechia ze Śląskiem krzyczała

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 27.02.2008, 10:35

net12345 pisze:z sektora gosci byl pare razy pomruk "Lechia Gdansk" jak wiadomo na sektorze gosci Wisłe wspierał Śląsk i Lechia takze niekoniecznie Wisła musiała pozdrawiać, być moze to Lechia ze Śląskiem krzyczała
No i prosze mamy rozwiązanie zagadki-To Lechia się sama pozdrawiała :D

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Post autor: pasikonik » 27.02.2008, 10:43

kto tam pisze:
Mmm pisze:A co to?Jaga nie ma prawa pojechać po Lechii?Wy szukacie sensacji we wszystkim.
Ale śmiesznie to wyglada. mecz w Kraku i zachowanie obu ekip bardzo w porządku, a teraz dziecinada w wykonaniu przyjezdnych rodem z gimnazjum :)

Jak zwykle romano daje popis :) tuza propagandowa lechii zawsze w akcji , o każdej porze dnia :lol:
chyba tuba...

a moze poprostu wyjasnienie sytuacji; tak samo wyjasnili sobie sprawe kibice ŁKS i Cracovii, no ale rozkminiacze z kibice.net oczywiscie sa najmadrzejsi, eh......
Obrazek
[link]

nikczemny
Posty: 203
Rejestracja: 01.03.2007, 12:21

Post autor: nikczemny » 27.02.2008, 11:32

Nie wiem czy ktoś w natłoku tej zażartej dyskusji wspomniał. Jeśli nie to ja to zrobię. Nas wczoraj w Białymstoku 110 czy 120 osób w tym po parę osób ze Śląska i Lechii.
Trzeba było wczesniej tu pisać że pozdrawianie swojej zgody to frajerstwo to byśmy się zastanowili a tak to cóż, kolejny frajerski nume w naszym wykonaniu.
Przepraszamy.

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 27.02.2008, 12:10

kto tam pisze:
Mmm pisze:A co to?Jaga nie ma prawa pojechać po Lechii?Wy szukacie sensacji we wszystkim.
Ale śmiesznie to wyglada. mecz w Kraku i zachowanie obu ekip bardzo w porządku, a teraz dziecinada w wykonaniu przyjezdnych rodem z gimnazjum :)

Jak zwykle romano daje popis :) tuza propagandowa lechii zawsze w akcji , o każdej porze dnia :lol:
Naucz się pisać chłopcze :D.Jesteś prawdziwym TUZEM tego forum

tlen
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 18:00

Post autor: tlen » 27.02.2008, 12:29

Nikczemny - wiec chcesz nam powiedziec , ze wasze wczorajsze zachowanie bylo calkowicie normalne ? Zawsze swoj doping na stadionie zaczynacie od "Lechia gdansk" i przez reszte meczu powtarzacie to 100 razy? hehe ok nie mam pytan. Robcie co chcecie, proponuje nawet powtorzyc ta akcje na meczu ligowym :roll: Smutne , ze ekipa z ktora 20 lat mielismy zgode na sile probuje nas prowokowac do bluzgow , ale biernie tego sluchac nie bedziemy...

TSNH
Posty: 114
Rejestracja: 01.03.2007, 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TSNH » 27.02.2008, 13:28

Może ktoś zaczął reszta pociągnęła i stało się
nie doszukiwałbym się prowokacji
Przypomne tylko że Wisła jest w podobnej sytuacji (zgoda ze Sląskiem, duża kosa z Motorem) i "prowokacji" było już bez liku
NOWA HUTA (BIEŻANÓW)

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 28.02.2008, 11:47

nie bylem na tym meczu

ale jesli rzeczywiscie Wisła specjalnie zaczyna doping od pozdrowien LG, i krzyczy to najczesciej, spiewy na LG są slyszane czesciej niz na WKS to jest to prowokacja ktora nie powinna sie zdarzyc ze wzgląd na dawną zgode. przeciez kontakty miedzy ludzmi nie wygasły prawda?

pozdrawianie LG na Jadze przez Wisłe - ok! nie ma problemu, tutaj ludziom chodzi o próbe prowokacji a nie o skandowanie LG

jesli tak nie bylo ze Wisla pozdrawiala LG duzo czesciej niz inne zgody i jesli nie zaczela swojego dopingu od Lechii, to znaczy ze tu kibice z Jagii cos kręcą albo są przewrażliwieni i wtedy moj post jest w tym temacie zbedny bo w takim przypadku Wisla sie zachowala wporzadku.
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 468 gości