www.warhouse.pl

Siatkówka ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 12.11.2007, 19:35

Żurek pisze:Możesz wkleić fotke Waszej nowej flagi?
Niestety byliśmy bez aparatu a fotograf portalu gorzow24 jej nie ujął, flaga to nic specjalnego, napis robiony ręcznie, "Stilon" czcionką taką jak w oryginale, powodem brak środków na to.
Za to wrzucę:
banner który wywiesili miejscowi
Obrazek

Część naszego sektora Obrazek

I przy okazji zaległa fota z Międzyrzecza Obrazek

P.S. Tydzień temu we Wrocławiu na Gwardii 2 osoby incognito.



88lukasz
Posty: 253
Rejestracja: 27.02.2007, 10:53
Lokalizacja: z Hyde Parku

Post autor: 88lukasz » 14.11.2007, 06:49

88lukasz pisze:Płomień sosnowiec- Bydgoszcz

Nas w młynie dużo, przez cały mecz prowadzimy wspaniały głośny doping. W końcówkach setów stoi cała hala, wszyscy śpiewają z całych sił co daje niesamowity efekt. W trzecim secie z racji Święta Narodowego w góre idzie około 600 flag na kij w Biało-Czerwonych barwach. Odśpiewujemy Mazurka Dąbrowskiego. Zawodnicy odnoszą kolejne zwycięstwo, po meczu jsezcze długo dziękujemy im za tak dobrą gre.
PS- Podziekowania dla grupy Ultras Zagłębie za pomoc w przygotowaniu oprawy.



ZDJĘCIE Z MECZU- nie oddające tego jak to wyglądało- flagowisko rozciągało się na całą trybunę.

dodaje filmik na ktorym widac oprawe
http://pl.youtube.com/watch?v=vMBqyEkdECw

Magic_AZS
Posty: 24
Rejestracja: 01.03.2007, 15:51

Post autor: Magic_AZS » 14.11.2007, 13:13

Oprawa Płomienia fajna i godna uwagi ale raczej 600 chorągiewek a nie flag.

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 14.11.2007, 17:52

Nyskiego cyrku ciąg dalszy :shock:

[link]
Jak poinformował jeden z regionalnych tygodników - Zarząd Klubu AZS PWSZ Nysa, który został oficjalnie utworzony przez R. Knosalę, zastosował zakaz wstępu na mecze AZS-u Nysa dla trzech kibiców, którzy w meczu z Avią wyrażali głośno swoje opinie o trenerze Palaczu i zawodnikach.

Wśród trzech kibiców jest także znany wszystkim uczestnikom forum - Borys73.

Ochrona ma egzekwować wprowadzony zakaz względem tych trzech kibiców.


Komentarz:

Zastanawiające jest to jak gazeta (nazwy nie ujawniamy) przedstawiła całą sytuację. Sam Borys został ukazany jako "pseudokibic" a na zdjęciu ma zasłonięte oczy. Tygodnik przedstawił na zdjęciu Borysa jak przestępcę. Ciekawe kto jeszcze zostanie zrobiony "tym najgorszym" przez miejscowych dziennikarzy.

-P-(FhZG)
Posty: 165
Rejestracja: 04.05.2007, 14:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: -P-(FhZG) » 19.11.2007, 11:41

Mam pytanie jak przedstawia się sytuacja kibicowska w ligach niższych w drużynach typu Orzeł Międzyrzecz, Olimpia Sulęcin...Mysle, że Il Fanatico będzie znał odpowiedź. Pzdr.
YELLOW-WHITE-GREEN

misiek1906
Posty: 33
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31

Post autor: misiek1906 » 19.11.2007, 15:47

GutekAZS pisze:Bardzo ładna oprawa Płomienia.
Tylko jestem zniesmaczony jednym faktem...że przy hymnie jeden od was nie ściągnął czapki.To troche dziwna sytuacja jak dla mnie

Pozdrawiam
Faktycznie bardzo głupio to wyszło za co osoba ta przeprasza

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 19.11.2007, 20:33

-P-(FhZG) pisze:Mam pytanie jak przedstawia się sytuacja kibicowska w ligach niższych w drużynach typu Orzeł Międzyrzecz, Olimpia Sulęcin...Mysle, że Il Fanatico będzie znał odpowiedź. Pzdr.
Orzeł zrobił duże postępy w ciągu ostatnich dwóch lat, u siebie zbierają się w 40-60 osób głownie chłopaków 16-20 lat, jeżdzą dosyć regularnie na wyjazdy, faktem jest że mają troche pomocy ze strony klubu ale i tak liczby imponują, w Będzinie na finale II ligi (środa!) razem ze starszymi kibicami było ok. 80 osób, w całym poprzednim sezonie zaliczyli większość wyjazdów (chyba poza Legnicą). Teraz po awansie zjawili się w Gdańsku w ok. 30, wybierali się też do Bełchatowa ale mecz został przełożony na mniej korzystny termin. Minusem jest to że używają za dużo bębnów, ale mają urozmaicone przyśpiewki, fajnie na derbach im wyszedł "nasz cały świat". w Gorzowie spodziewamy się ponad setki. Opraw specjalnych narazie chyba nie robili, oflagowanie mają skromne ale to też wynika z ograniczonego miejsca w większosci siatkarskich hal. Z tego co wiem kilka osób próbowało się udzielać na meczach IV-ligowych piłkarzy ale chyba ich zapał w tej kwestii na razie zgasł.

W Olimpii po spadku szał zdecydowanie minął, na wyjazdy jeżdzą głównie zgredy (ostatnio w Trzciance 20 osób), u siebie też z tego co słyszałem prezentują się słabiutko, głownie nap..lają w bębny. Typowi "siatkofani" ze skłonnościami konfidenckimi o czym chyba przekonali się młodzi fani Chrobrego...

Orion Sulechów ma jakis tam kibiców, głownie dzieci, pojawili się teraz w Zielonej Górze w kilkanascie osób z tego co widziałem w telewizyjnej retransmisji. Próbowali się zgodować z Orłami ale Ci chyba niezbyt poważnie ich traktują. Działają od poprzedniego sezonu.

Jeśli chodzi Ci ogólnie o grupę Zachodniopomorsko-Lubusko-Dolnośląską to kibiców ma jeszcze Joker Piła, ale nie wiem na co się w koncu zdecydowali po "spadku" (pisałem o tym już kilka razy), Juventur Wałbrzych (kontynuator Chełmca ale krzyczą nazwę sponsora)- głownie dziewczyny i inni siatkofani w poprzednim sezonie byli w innej grupie i tam jeździli od czasu do czasu, i Ikar Legnica- o nich wiem niewiele, ale z tego co czytałem ich forum to podobny charakter jak Olimpia czy Juventur. Na Morzu Szczecin od dłuższego czasu nic się nie dzieje i pewnie prędko dziać się nie będzie... Reszta to albo nic albo pojedyncze sztuki z bebnami.
Ta grupa zreszta i tak jest jest chyba najciekawsza, z innych to godni uwagi są chyba tylko Czarni Radom (odpuscili PLSowy Jadar Sport zaczeli chodzic na rezerwy które być może wkrótce beda oficjalnie Czarnymi- oto ostatni ich mecz z Fartem Kielce http://pl.youtube.com/watch?v=N6w40WaWb ... re=related http://pl.youtube.com/watch?v=N6w40WaWb ... re=related), Moderator Hajnówka no i... Legia ;)
Pozdr

gdańszczanin
Posty: 105
Rejestracja: 13.04.2007, 09:12

Post autor: gdańszczanin » 19.11.2007, 21:05

Orzeł w Gdańsku

Obrazek

przemek202
Posty: 69
Rejestracja: 24.04.2007, 16:19
Lokalizacja: PrG

Post autor: przemek202 » 24.11.2007, 22:15

No i stało sie ;)

Czarni Pruszcz Gdański mogą pochwalić się własną grupą ULTRAS ;)
dziś w "młynie" liczba nasza wachała się od 5-20 osób (wiadomo większość nie mogła wytrzymać be palenia). Zrobiliśmy 2 oprawy.
Jedna to balony (w sumie 120) spuszczone z balkonu co daly swietny efekt. Druga oprawa to confetti ;). Oflagowaliśmy wszystko co się dało. W sumie wywiesiliśmy 6 flag.
Gości nietety zero do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić grając na III ligowym parkiecie.

A teraz pytanie do tych którzy siedzą w tym od dawna:
Czy III liga w której grają Czarni Pruszcz, GTS Gdańsk, Sopot"Kamionka" , Alpat Gdynia ma jakąś strone internetową bądź co kolwiek aby śledzić tabele ?
Obrazek

mily94
Posty: 52
Rejestracja: 27.02.2007, 08:21

Post autor: mily94 » 03.12.2007, 19:33

CALISIA KALISZ - Nafta Piła
Na sektorze zbiera sie ok. 80-90os. Na derby przygotowana jest specjalna sektorowka wykonana przez nas z wyjątkiem herbu, który został wydrukowany na szaliki.com Gosci ok 35-40 osob.

[link]

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 03.12.2007, 21:42

mily94 pisze:CALISIA KALISZ - Nafta Piła
Obrazek

Wybacz złośliwosc ale te żółto-czerwone "oflagowanie" jak na tym zdjęciu dalej używacie ??

mily94
Posty: 52
Rejestracja: 27.02.2007, 08:21

Post autor: mily94 » 05.12.2007, 14:31

Niestety tak :x

Magic_AZS
Posty: 24
Rejestracja: 01.03.2007, 15:51

Post autor: Magic_AZS » 10.12.2007, 17:14

około 90 fanow AZS-u Częstochowa w Kędzierzynie

53
Posty: 9
Rejestracja: 27.07.2007, 22:46

Post autor: 53 » 11.12.2007, 15:25

Ponad 30 osob Jastrzebia w Warszawie.
Małe spóźnienie ze strony Jastrzębia ale ogólnie OK

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 12.12.2007, 23:27

Magic_AZS pisze:około 90 fanow AZS-u Częstochowa w Kędzierzynie
Mógłbys opisac jak wyglada sytuacja na Mostostalu z tym podziałem? Tzn jak wyglądaja oba młynki jakosciowo i ilosciowo itp. Bo jedyny Mostostalowiec wypowiadajacy sie na tym forum został zbanowany...

obserwator pls
Posty: 37
Rejestracja: 14.04.2007, 17:11
Lokalizacja: K-K

Post autor: obserwator pls » 14.12.2007, 17:35

Na meczu pomiedzy AZS Czestochowa a Mostostalem, w mlynie gospodarzy ok 250 osob (zajety caly czerwony sektor na luku) rozpietosc wiekowa tak jak to bywa w siatkarskich klimatach od 10 do +40 :) duzo mlodziezy, doping glosny i od pierwszego gwizdka az do konca meczu. Bez wiekszych bluzg z obu stron, jak to bywalo we wczesniejszych meczach obu ekip. Kibice Mosto prezentuja sektorowke i mala oprawe ( To cos wiecej niz klub, to milosc jedyna) logo klubu w sercu, w asyscie kilkunastu flag na kijach.
fragment sektora:
Obrazek
i sektorowka:
[link]
wiecej na [link]

ps.
sorry za brak pl znakow

Magic_AZS
Posty: 24
Rejestracja: 01.03.2007, 15:51

Post autor: Magic_AZS » 14.12.2007, 19:01

Mostostal posiadał jeden młyn,przynajmniej tak to wyglądało z mojej strony. Ilościowo dobrze ale jakościowo to nie bardzo ,duża rozpiętość wiekowa.My prezentujemy w drugim secie baloniade biało-zieloną.Doping z naszej strony nawet dobry,aczkolwiek jak na taka liczbe to powinien być o wiele lepszy.

kilka zdjęć z tego meczu:
[link]
[link]
[link]

Żurek

Post autor: Żurek » 14.12.2007, 22:20

obserwator pls pisze:Na meczu pomiedzy AZS Czestochowa a Mostostalem, w mlynie gospodarzy ok 250 osob (zajety caly czerwony sektor na luku) rozpietosc wiekowa tak jak to bywa w siatkarskich klimatach od 10 do +40 :) duzo mlodziezy, doping glosny i od pierwszego gwizdka az do konca meczu. Bez wiekszych bluzg z obu stron, jak to bywalo we wczesniejszych meczach obu ekip. Kibice Mosto prezentuja sektorowke i mala oprawe ( To cos wiecej niz klub, to milosc jedyna) logo klubu w sercu, w asyscie kilkunastu flag na kijach.
fragment sektora:
Obrazek
i sektorowka:
[link]
wiecej na [link]

ps.
sorry za brak pl znakow
Ja tego bym nie ocenił na 250 głów, bo tam było ze 100 osób płci przeciwnej, tak więc ich bym nie wliczał do "młyna".

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 15.12.2007, 21:28

Żurek- u was niewiasty też odliczacie??

Stilon Gorzów-Energetyk Jaworzno

Dziś doping sporadyczny, bez barw- protest przeciwko sytuacji wokół klubu, obietnicom bez pokrycia i obojętności miasta. Gości 0

Obrazek

przemek202
Posty: 69
Rejestracja: 24.04.2007, 16:19
Lokalizacja: PrG

Post autor: przemek202 » 15.12.2007, 22:15

Czarni Pruszcz 6 w Gdańsku :D z flaga ;)

lekka napinka ze strony miejscowych graczy "oh wielka hooliganka sie znalazla" my to kontrujemy "Czarni przynajmniej kibicow maja" nawiazalismy tym do calkowitego braku ludzi na hali :D

siatkarze po emocjonujacym 4 secie wygrali 3:1 :D

w dobrych humorach wracamy do Pruszcza
Obrazek

misiek1906
Posty: 33
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31

Post autor: misiek1906 » 19.12.2007, 13:53

Płomienia 2 osoby w Rzeszowie i 3 osoby w Bełchatowie - spokój

Żurek

Post autor: Żurek » 20.12.2007, 20:32

Na wczorajszym meczu AZS CZĘSTOCHOWA - Iskra Odnicowo, doping z naszej strony po prostu mistrzowski, liczby młynu nie da się ocenić, bo sektor był zajęty cały, a na jeden rząd przypadało kilka razy więcej osób niż normalnie!

misiek1906
Posty: 33
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31

Post autor: misiek1906 » 22.12.2007, 09:59

Płomień w Stolicy melduje sie w 6 osób, na sektorze jedna osoba z Legii z nami.

lsz
Posty: 4736
Rejestracja: 26.02.2007, 18:14
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: lsz » 22.12.2007, 12:55

Żurek pisze:Na wczorajszym meczu AZS CZĘSTOCHOWA - Iskra Odnicowo, doping z naszej strony po prostu mistrzowski, liczby młynu nie da się ocenić, bo sektor był zajęty cały, a na jeden rząd przypadało kilka razy więcej osób niż normalnie!
Można jakieś zdjęcia / filmiki?
Na oficjalnej typowo pod kątem sportowym.
Oglądałem w TV i doping miazga momentami :)

Żurek

Post autor: Żurek » 22.12.2007, 14:22

Filmy:
http://pl.youtube.com/watch?v=Od-BeNbLT ... re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=%20hLl0BtaDiiM

Zdjęcia:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Żaden film ani zdjęcie nie odda tego co się działo!

88lukasz
Posty: 253
Rejestracja: 27.02.2007, 10:53
Lokalizacja: z Hyde Parku

Post autor: 88lukasz » 23.12.2007, 15:45

W to piątkowe popołudnie nasza drużyna rozgrywała ważny mecz w Warszawie- z tamtejszym AZSem. Ostetecznie na zbiorce stawiamy się w 6 osób, i PKSem docieramy do Stolicy. Tam odbiera nas kilka osób z Legii, którym dziękujemy za przejęcie nas, wskazanie drogi i wspolne piwkowanie. Na hale docieramy Metrem, czeka tam na nas 1 osoba z (L) i tak w 7 osób wchodzimy na teren obiektu. Mamy ze sobą jedną flage, gospodarze prowadzą doping przez cały mecz, na końcu śpiewają nazwę sponsora co by siatkarskich tradycji stało się zadość. Pozdrowienia dla Warszawskeigo "szefa ochrony" który ewidentnie nas nie lubił ale mniejsza o to. Ogólnie Piknik, dzięki miłemu gestowi naszyj grajków i trenera wracamy z Nimi autokarem. Pozdro

Ultras Płomień Sosnowiec

SJF
Posty: 82
Rejestracja: 05.06.2007, 22:02
Lokalizacja: Piła

Post autor: SJF » 27.12.2007, 17:25

Il_Fanatico pisze:Jeśli chodzi Ci ogólnie o grupę Zachodniopomorsko-Lubusko-Dolnośląską to kibiców ma jeszcze Joker Piła, ale nie wiem na co się w koncu zdecydowali po "spadku"
Więc tak, kibice Jokera dużo przemyśleli i dzięki kilku bystrym osobom nie jezdza do Poznania na KS (było tłumaczone) i dalej kibicują VKS-owi. Grupa obecnie liczy koło 20 osob ale jak na 2 lige dobry wynik. Staramy robić się jakieś proste oprawy typu baloniady czy jakieś zimne ognie. Pozbyliśmy się ku mojej uciesze większości bębnów i teraz dopingujemy w asyscie 1 bębna 8) Ostatnio w kilka osob wybraliśmy się na derby do Trzcianki w której prowadzilismy głośny dobry doping przez całe spotkanie a na koncu... wyszlimy na huliganów :shock: przez wysmiewanie tamtejszej ludnosci...

88lukasz
Posty: 253
Rejestracja: 27.02.2007, 10:53
Lokalizacja: z Hyde Parku

Post autor: 88lukasz » 29.12.2007, 09:56

SJF pisze:
Il_Fanatico pisze:Jeśli chodzi Ci ogólnie o grupę Zachodniopomorsko-Lubusko-Dolnośląską to kibiców ma jeszcze Joker Piła, ale nie wiem na co się w koncu zdecydowali po "spadku"
Więc tak, kibice Jokera dużo przemyśleli i dzięki kilku bystrym osobom nie jezdza do Poznania na KS (było tłumaczone) i dalej kibicują VKS-owi. Grupa obecnie liczy koło 20 osob ale jak na 2 lige dobry wynik. Staramy robić się jakieś proste oprawy typu baloniady czy jakieś zimne ognie. Pozbyliśmy się ku mojej uciesze większości bębnów i teraz dopingujemy w asyscie 1 bębna 8) Ostatnio w kilka osob wybraliśmy się na derby do Trzcianki w której prowadzilismy głośny dobry doping przez całe spotkanie a na koncu... wyszlimy na huliganów :shock: przez wysmiewanie tamtejszej ludnosci...
szkoda ze tak nie hooliganiliscie jak łazlilismy po waszym młynie w zeszlym sezonie :)

SJF
Posty: 82
Rejestracja: 05.06.2007, 22:02
Lokalizacja: Piła

Post autor: SJF » 29.12.2007, 13:20

88lukasz pisze:
SJF pisze:
Il_Fanatico pisze:Jeśli chodzi Ci ogólnie o grupę Zachodniopomorsko-Lubusko-Dolnośląską to kibiców ma jeszcze Joker Piła, ale nie wiem na co się w koncu zdecydowali po "spadku"
Więc tak, kibice Jokera dużo przemyśleli i dzięki kilku bystrym osobom nie jezdza do Poznania na KS (było tłumaczone) i dalej kibicują VKS-owi. Grupa obecnie liczy koło 20 osob ale jak na 2 lige dobry wynik. Staramy robić się jakieś proste oprawy typu baloniady czy jakieś zimne ognie. Pozbyliśmy się ku mojej uciesze większości bębnów i teraz dopingujemy w asyscie 1 bębna 8) Ostatnio w kilka osob wybraliśmy się na derby do Trzcianki w której prowadzilismy głośny dobry doping przez całe spotkanie a na koncu... wyszlimy na huliganów :shock: przez wysmiewanie tamtejszej ludnosci...
szkoda ze tak nie hooliganiliscie jak łazlilismy po waszym młynie w zeszlym sezonie :)
Drogi Łukaszu 8) Tak jak pisałem dużo przemyślałem z kilkoma osobami, i doszliżmy do kilku wniosków. Mniędzy innymi nie ma sensu na meczach napier... w bebenki, oraz bratac sie z kazdym kto odwiedzi nasza hale (z Wami to inaczej było, bo najpierw myśmy byli w Sosnowcu i tam debile od nas nie bronili flagi... :oops: ) Tak więc dużo nasza grupa się bardzo mocno zmieniła ale na plus. A o sytuacji u nas się nie wypowiadam bo byłem w sklepie w tym momencie :x co nas nie tłumaczy, że WSTYD na całą Polskę.

Pzdr.

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 29.12.2007, 17:19

SJF- a pozbyliscie sie koleżanek B i L? :lol: ;) Nie no fajnie jezeli jest tak jak mówisz, mógłbym tu przytoczyc różne ciekawe rzeczy jesli chodzi o mecze z nami, ale wystarczajaco sie rozpisałem w relacjach na poprzednich stronach. Pozostaje zyczyc powodzenia, obyscie poszli drogą Orła Międzyrzecz który tez po spadku do II ligi przeszedł sporą przemianę w kwestiach kibicowskich...chociaz z przesadnej ilosci bębnów nie zrezygnowali :roll: No ale nobody is perfect. Pozdrawiam

SJF
Posty: 82
Rejestracja: 05.06.2007, 22:02
Lokalizacja: Piła

Post autor: SJF » 29.12.2007, 18:39

Il_Fanatico pisze:SJF- a pozbyliscie sie koleżanek B i L? :lol: ;)
A owszem, napinaczek internetowych już nie ma w naszej grupie ;) Oby był awans Jokera i będziemy się mogli pokazać w Gorzowie czy innych miejscowościach :wink: . Grajkowie są na 2 pozycji tracąc 2 pkt więc do pełni szczescia jest blisko.
Pzdr.

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 29.12.2007, 20:40

SJF pisze:
Il_Fanatico pisze:SJF- a pozbyliscie sie koleżanek B i L? :lol: ;)
A owszem, napinaczek internetowych już nie ma w naszej grupie ;) Oby był awans Jokera i będziemy się mogli pokazać w Gorzowie czy innych miejscowościach :wink: . Grajkowie są na 2 pozycji tracąc 2 pkt więc do pełni szczescia jest blisko.
Pzdr.
Tu wyjaśnie niezorientowanym że obie panny twierdziły wszem i wobec ze przekrzyczały nasz ponad 30osobowy młynek :lol: Na meczu w sezonie zasadniczym gdzie fani Jokera nie organizowali wyjazdu. Tyle off-topicu, pzdr

SJF
Posty: 82
Rejestracja: 05.06.2007, 22:02
Lokalizacja: Piła

Post autor: SJF » 06.01.2008, 10:47

Joker Piła – MKS Lubin

Na mecz wystawiamy młynek około 25-cio osobowy ( w tym jedna laska!). Przed pierwszym gwizdkiem prezentujemy balony które po prezentacji wyrzucamy za balkon. W przewie 2 seta rozciągamy sektorówke co daje fajny efekt. Doping cały mecz dobry, a w 3 secie miazga. Nasi zawodnicy wygrali w dobrym stylu 3:0 i jak narazie zajmuja pierwszą pozycję w tabeli (nie ma jeszcze wyniku meczu AZS Poznan - Zielona Gora)
Gości nie stwierdzono dotychczas na naszej hali, może za 2 tygodnie Sulęcin przyjedzie.

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 12.01.2008, 20:02

Stilon Gorzów-Orzeł Międzyrzecz

Na najważniejszy dla nas mecz tego sezonu zbieramy się w ok. 40 osób (z czasem ta liczba podbiła gdzies do 45). Na poczatku meczu prezentujemy 32 choragiewki w barwach- może będą zdjecia jeśli fotograf nie zaspał ale wyszło niestety dosyc przecietnie... Przeciętny był takze doping chociaz trudno było sie dostosowac do przeciwnika o czym za chwile. Najlepiej to wyglądało w drugiej partii gdzie ładnie się niosło "Chorwackie", świetnie wyszła także "Szkocja" do której właczyła sie cała hala (jak na koniec owej poszło gromkie "STILOOOOOOOOOON!!" to aż ciarki przeszły :shock: a rzadko sie to u nas zdarza). Orła ok. 20 głównej ekipy plus sporo piknikowców od czasu do czasu włączajacych się do dopingu. Orzełki dopingowały w asyscie 3 albo 4 bębnów (my tradycyjnie 2) i sporo deseczek co oczywiscie mocno nam utrudniało robote, ale trzeba tez przyznac że przyjezdni spiewac potrafią, szczególnie ładnie im wychodziło "nasz cały świat". Na meczu zero napinki po Orzeł spokojnie wraca do domu gdyż łącza nas raczej przyjazne stosunki chociaż na coś oficjalniejszego chyba jeszcze nie czas o ile w ogóle...

fanatyk zupek chinskich
Posty: 63
Rejestracja: 27.02.2007, 17:43
Lokalizacja: z opakowania

Post autor: fanatyk zupek chinskich » 13.01.2008, 06:36

Il_Fanatico pisze:[ Na meczu zero napinki po Orzeł spokojnie wraca do domu gdyż łącza nas raczej przyjazne stosunki chociaż na coś oficjalniejszego chyba jeszcze nie czas o ile w ogóle...

na meczu owszem spokoj tylko po meczu paru osobnikow mialo chec do rozmowy ale oczywiscie ochrona domyslila sie o co chodzi i trzymala ich az nie rozejda sie

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 15.01.2008, 01:58

Foty, niestety oprawy brak :roll:
EDIT: Widze ze sa kwadraty z krzyzykiem ale po kliknieciu normalna fota
My
Obrazek

Orzeł
Obrazek

SJF
Posty: 82
Rejestracja: 05.06.2007, 22:02
Lokalizacja: Piła

Post autor: SJF » 19.01.2008, 20:29

Joker Pila : Olimpia Sulęcin

Na meczu zjawia się wielu kibicow pilskiego Jokera z których tworzymy 30-cio osobowy młynek który prowadzi dobry doping w asyście 1 bębna, w trakcie prezentacji pokazujemy baloniadę w asyscie 3 flag. W połowie pierwszego seta wywieszamy transparent z hasłem „W bębny bijecie, nic nie śpiewacie, czego w ogóle w Pile szukacie?!” oraz z herbem Olimpii do góry kołami. STS w składzie góra 10 osób bębniarskiego składu z 3 bebnami, w które cały mecz nap...lali na siedząco oraz z dwiema flagami. Ale wreszcie na naszej hali mogliśmy zobaczyć przyjezdnych „kibiców”.

Żurek

Post autor: Żurek » 22.01.2008, 02:14

Ile Płomienia w Kędzierzynie?

misiek1906
Posty: 33
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31

Post autor: misiek1906 » 22.01.2008, 09:36

9 osób - ujawniamy się w Połowie pierwszego seta, później kilka razy coś śpiewamy... ogólnie spokój

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości