Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Zupełnie_Zielony

Post autor: Zupełnie_Zielony » 03.03.2007, 19:08

Stalowiec pisze:
Salwador_ pisze:
Pango pisze: Mogłbys coś więcej o Ropczycach powiedziec, jak jeżdzą, czy cos działają, bo dotychczas słyszałem tylko o FC Wisłoki w Ropczycach
Fc Ropczyce Stali Rzeszow to juz raczej wymarly gatunek :wink: pojedyncze jednostki pozostaly.
Dokładnie. Już dawno nie widziałem kogoś z Ropczyc na Hetmańskiej
Potwierdzam :!:
Jednak przytoczę jeszcze parę słów jeszcze ode mnie. Jeśli chodzi o to "fc" Stali z Ropczyc to: było ich ok. max 12 -15u. W tym założycielami jego było paru.. przerzutów z Wisłoki (fc Ropczyce) + kilku małolatów których zwerbowali później na swoją stronę :!: Obecnie nikt z Ropczyc (prawdopodobnie) na Stal nie jeździ. W Ropczycach tylko Wisłoka 8)

PS. Pytanko do Stali Rz. Nie podajesz "układu" z Igloopolem Dębica- czemu? Dlatego że go nie ma (choć wiem że jest :wink: ), czy może dlatego że jesteś z "TG" które nie uznaje tego "układu". Czekam na odpowiedź.



End Of The World
Posty: 22
Rejestracja: 26.02.2007, 22:47

Post autor: End Of The World » 03.03.2007, 19:35

Zupełnie_Zielony pisze:
Stalowiec pisze:
Salwador_ pisze: Fc Ropczyce Stali Rzeszow to juz raczej wymarly gatunek :wink: pojedyncze jednostki pozostaly.
Dokładnie. Już dawno nie widziałem kogoś z Ropczyc na Hetmańskiej
Potwierdzam :!:
Jednak przytoczę jeszcze parę słów jeszcze ode mnie. Jeśli chodzi o to "fc" Stali z Ropczyc to: było ich ok. max 12 -15u. W tym założycielami jego było paru.. przerzutów z Wisłoki (fc Ropczyce) + kilku małolatów których zwerbowali później na swoją stronę :!: Obecnie nikt z Ropczyc (prawdopodobnie) na Stal nie jeździ. W Ropczycach tylko Wisłoka 8)

PS. Pytanko do Stali Rz. Nie podajesz "układu" z Igloopolem Dębica- czemu? Dlatego że go nie ma (choć wiem że jest :wink: ), czy może dlatego że jesteś z "TG" które nie uznaje tego "układu". Czekam na odpowiedź.
ja tam nie jestem w TG i nie uznaje tego za zaden uklad:)
pozdrowienia
...ide do przodu zdala od fam...

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Post autor: Sztygar » 03.03.2007, 20:17

smRodyWON pisze:to prawda że Ruch Chorzów skumał się z Piatsem Gliwice? :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
twoja kumatosc pewnie opiera sie na ZiOOmAcH po 15 lat
mniej neostrady napinaczu :!:

WIGRYFAN
ban
Posty: 54
Rejestracja: 03.03.2007, 09:30
Lokalizacja: Polska Północno Wschodnia

Post autor: WIGRYFAN » 03.03.2007, 20:38

Co do stosunkow WIGIER z Arka,to nie nazwalbym tego FAN CLUBEM..Kibicow Arki w Suwalkach jest NAPEWNO NIE wiecej niz np.kibicow Legii,z tym ze Ci ktorzy sa za Arka,sa przede wszystkim kibicami Wigier,stali bywalcy meczow naszego klubu,a jezdzac na mecze Arki(w Gdyni czy na nie ktore jej wyjazdy) sa utozsamiani i z WIGRAMI i Arka i taka "fama" idzie w Polske,natomiast kibice Legii z Suwalk rowniez od czasu do czasu pojawiaja sie na LEGII,choc tez nie jest to jakis suwalski FC CWKSu..mysle,ze identyfikuja sie z FC Sejny,jest nawet taka fana Legii..Wedlug mnie napewno nie mozna powiedziec,ze w Suwalkach tylko Legia lub tylko Arka..

Co do naszych zgod,to obecnie jedyna jest GRANICA KETRZYN(pozdro dla ziomkow).
Wczesniej mielismy tez zgode ze Sparta Augustow,obecnie nasza kose.
Oficjalnyh ukladow nie mamy z nikim,
Nasi wrogowie:Jagiellonia Bialystok i jej FC,LKS Lomza,Sparta Augustow,Warmia Grajewo i Mazur Elk
SUWALSKI KLUB SPORTOWY

KiChA
Posty: 43
Rejestracja: 04.03.2007, 11:05

Post autor: KiChA » 04.03.2007, 11:10

Polonia Bytom

Zgody:Arka Gdynia,Odra Opole

Kosy:Zagłębie Sosnowiec,Ruch Chorzów,Gks Katowice,Lechia Gdańsk,Górnik Zabrze

Układy:Piast Gliwice

Po za tym była sztama z Piastem Gliwice ale została przerwana
Bo Niebieskie Mam Serce A Czerwoną W Żyłach Krew

Efekt
Posty: 4
Rejestracja: 04.03.2007, 13:52

Post autor: Efekt » 05.03.2007, 11:01

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Zgody: Legia, BKS, Olimpia
Układ: Śląsk Wrocław
Fan cluby: Bukowno, Jaroszowiec, Jaworzno, Mierzęcice, Olkusz, Przemyśl, Psary, Siewierz, Wojkowice, Zawiercie + jednostki w innych miastach :)

H8
Posty: 79
Rejestracja: 27.02.2007, 12:43

Post autor: H8 » 05.03.2007, 11:33

z tym Zawierciem troche przesada
grg

droid
Posty: 95
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: z warhammera

Post autor: droid » 05.03.2007, 11:34

1) Opowiedz cos blizej o uklaldzie ze Slaskiem Wroclaw :shock:
2) Ile razy mozna ku*** mowic ze Czeladz DG Bedzin to zadne FC tylko integralna czesc Zaglebia Sosnowiec ?
Świat się zmienia ludzie rozwijają...

roztocki
ban
Posty: 1
Rejestracja: 05.03.2007, 12:35

Post autor: roztocki » 05.03.2007, 13:12

droid pisze:1) Opowiedz cos blizej o uklaldzie ze Slaskiem Wroclaw :shock:
2) Ile razy mozna ku*** mowic ze Czeladz DG Bedzin to zadne FC tylko integralna czesc Zaglebia Sosnowiec ?
Układ pomiędzy Śląskiem i Sosnowcem istnieje od kilku lat. Bardzo dawno temu była nawet zgoda.
ODDAŁEM SERCE ZA DRUŻYNE...

Szlachta Z Wroclawia
Posty: 38
Rejestracja: 01.03.2007, 22:29
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Szlachta Z Wroclawia » 05.03.2007, 13:34

zgoda z Zagłębie Sosnowiec byla do 1981

Bosek_KSG
Posty: 6
Rejestracja: 03.03.2007, 12:55
Lokalizacja: Torcida Zabrze

Post autor: Bosek_KSG » 06.03.2007, 15:24

Johny KSG pisze:
Gh..... pisze:
Fabio pisze:Bosek_KSG - dlaczego nie wpisałeś ROW Rybnik?
Rybnik jest FC Górnika
Moge sie glupio pomylic bo jestem przekonany ze Row Rybnik to jest nasza zgoda a nie FC tak jak Concordia Knurow naprzyklad! :!:
Nie. Concordia jest czystym FC. Zato ROW może przez innych być uważany za zgode (Ekipa rośnie w siłe), ale oficjalnie to FC GÓRNIKA :)
Obrazek

Total
Posty: 838
Rejestracja: 26.02.2007, 20:15

Post autor: Total » 06.03.2007, 15:46

WIGRYFAN pisze:FC CWKSu..mysle,ze identyfikuja sie z FC Sejny,jest nawet taka fana Legii..
Cos słabo się zrobiło w Sejach. Mimo flagi FC Sejny, ktora pare razy zawisła na łazienkowskiej. Wiem, ze w Sejnach jest tylko kilka(mozna zliczyc na jednej dloni reki) osób, które kibicuja Legii.
W Sejnach zaczeły sie pojawiac barwy zolto-czerwone, ktore reprezetnuja Jagiellonie(dla nie wtajemniczonych). Bardzo duzo osob zaczeło sie interesowac Jagą. Jest parenaście osob co jezdza na mecze, maja własne gadzety i flage. I z dnia na dzien kibcow Jagiellonii jest co raz wiecej.

Mozna ładnie zauważyć grafy na budynkach,czy vlepy porozklejane gdzie sie da. Tak wiec w Sejnach jest Jagiellonia...poza paroma, kilkoma osobami? Ale raczej sie nieujawniaja w Sejnach... :wink:

W
Posty: 51
Rejestracja: 26.02.2007, 18:28

Post autor: W » 06.03.2007, 16:00

równierz słyszałem o dosc dobrym fc Jagi w Sejnach, bodajze nawet gdzies widzialem malunek zolto czerwony z tego miasteczka.
Trenuj Do końca, Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś

Messie
Posty: 67
Rejestracja: 06.03.2007, 16:18

Zgody

Post autor: Messie » 06.03.2007, 16:23

PIAST GLIWICE:
Zgody: -
Kosy: Górnik Zabrze, Zagłębie Sosnowiec, Chemik Kędzierzyn Koźle
Układy: Polonia Bytom

H8
Posty: 79
Rejestracja: 27.02.2007, 12:43

Post autor: H8 » 06.03.2007, 16:38

Układy: Polonia Bytom
?
grg

PB1920
ban
Posty: 22
Rejestracja: 27.02.2007, 00:02
Lokalizacja: Bytom

Post autor: PB1920 » 06.03.2007, 17:12

H8 pisze:
Układy: Polonia Bytom
?
szacunek, nieagresja, podobnie jest z Cracovia
PRZYJAŹŃ, KTÓRA PRZETRWAŁA
MZKS ARKA GDYNIA - OKS ODRA OPOLE

Żabol
Posty: 118
Rejestracja: 06.03.2007, 18:12

Post autor: Żabol » 06.03.2007, 18:53

Bosek_KSG pisze:Górnik Zabrze
zgody: Wisłoka Dębica i Wisła Płock
układy: brak
największa kosa : Ruch Chorzów

Hmm moim zdaniem oficjalna zgoda jest z Petrochemią a z grupami kibiców tymi już Wisły Płock to dużo ludzi sympatyzuje lecz jednak wydaję mi się że oficjalnie jest tylko z Petrą!
"Lepiej być faszystą niż pedałem"- Alessandra Mussolini...

Figo
Posty: 7
Rejestracja: 27.02.2007, 22:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Figo » 06.03.2007, 21:46

Bosek_KSG pisze: Nie. Concordia jest czystym FC. Zato ROW może przez innych być uważany za zgode (Ekipa rośnie w siłe), ale oficjalnie to FC GÓRNIKA :)
[link]

znalazłem takie coś

i z tego wynika że ROW to zgoda Górnika i jednocześnie FC czyli nic nie wynika
:lol:
na meczach raczej się nie śpiewa nazw fan-klubów tylko zgody więc jak to jest?
...::: WISŁA KRAKÓW :::...

seba1944
Posty: 1181
Rejestracja: 27.02.2007, 16:46

Post autor: seba1944 » 06.03.2007, 23:18

Co do Ropczyc, zauważyłem tam napisy Śląsk Wrocaław i vlepki Wisły, mogłby ktoś coś więcej napisać na ten temat?

Fabio
Posty: 21
Rejestracja: 27.02.2007, 09:13
Lokalizacja: Unia Tczew

Post autor: Fabio » 07.03.2007, 00:18

Figo pisze:
Bosek_KSG pisze: Nie. Concordia jest czystym FC. Zato ROW może przez innych być uważany za zgode (Ekipa rośnie w siłe), ale oficjalnie to FC GÓRNIKA :)
[link]

znalazłem takie coś

i z tego wynika że ROW to zgoda Górnika i jednocześnie FC czyli nic nie wynika
:lol:
na meczach raczej się nie śpiewa nazw fan-klubów tylko zgody więc jak to jest?
Wg stronki kibicowskiej ROW-u, rybniczanie to zgoda Górnika:
[link]

Zatem jak to w końcu jest? :roll:
Zawsze Wierni i Oddani Tczewskiej Unii Fani

turysta88
Posty: 27
Rejestracja: 28.02.2007, 21:41

Post autor: turysta88 » 07.03.2007, 00:33

FC Muszyna
Ostatnio zmieniony 07.03.2007, 15:04 przez turysta88, łącznie zmieniany 1 raz.

MarcinKSC
Posty: 28
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Południe

Post autor: MarcinKSC » 07.03.2007, 07:55

Muszyna leży w Małopolsce.

13%
Posty: 133
Rejestracja: 04.03.2007, 20:43

Post autor: 13% » 07.03.2007, 08:02

Może ktoś odpowiedzieć czemu Cracovia jest taka cięta akurat na Wisłokę?

!
Posty: 6
Rejestracja: 04.03.2007, 11:35

Post autor: ! » 07.03.2007, 08:43

Nie ma co debatować. ROW to fc Górnika, tyle, że utożsamia się z własnymi barwami i działa kibicowsko na własną rękę. Ma swoją drużynę i jeździ na mecze. Takie moje zdanie. Popłoch sieje to, że Rybnik przeważnie przyjeżdza zoorganizowany na mecze, stoi zaraz obok młyna w jednej grupie itd., no i oczywiście kosa z Odrą Wodzisław robi swoje. pozdrawiam

Kaczmar
Posty: 373
Rejestracja: 05.03.2007, 19:53
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: Kaczmar » 07.03.2007, 09:31

MKS KOZIENICE
Zgoda-Granat Skarżysko
Kosy-Proch Pionki,Mazowsze Grójec,Ks Warka,Radomiak
nie lubimy nazbyt także Znicza Pruszków.

Dawniej laczyly nas dobre stosunki z Neptunem Konskie i Ceramika Opoczna(jakies 10 lat temu)

PB
Posty: 20
Rejestracja: 27.02.2007, 11:01

Post autor: PB » 07.03.2007, 10:11

KiChA pisze:Polonia Bytom

Zgody:Arka Gdynia,Odra Opole

Kosy:Zagłębie Sosnowiec,Ruch Chorzów,Gks Katowice,Lechia Gdańsk,Górnik Zabrze

Układy:Piast Gliwice

Po za tym była sztama z Piastem Gliwice ale została przerwana
Dzieciaku nie pisz już nic więcej na nasz temat

Zupełnie_Zielony

Post autor: Zupełnie_Zielony » 07.03.2007, 11:38

13% pisze:Może ktoś odpowiedzieć czemu Cracovia jest taka cięta akurat na Wisłokę?
Widzę że za bardzo nikt sie nie kwapi z KSC z odpowiedzią, i wcale sie nie dziwie :D
1.IX.1990 r. - mecz Wisłoka - Cracovia
Czyli mecz który z niedoszłej wcześniejsze długo letniej przyjaźni, skończył się wielką awanturą (jak na tamte czasy, mecz przerwano pierwszy raz w 13 minucie meczu ale juz w 18 definitywnie, bo na trybunach i bieżni doszło do ostrych starć obu ekip (+ interweniująca milicja). Co do rezultatu "starcia" nie będę pisał bo obie ekipy wiedzą jak się skończyła :D. Dodam tylko że jedna z ekip woli o tym "nie rozmawiać :wink:

PS. Co do fc Cracovii z Rzeszowa, tu mowa tu tylko i wyłacznie o piknikach (koło 10 osób). J.c. zapraszam na forum Resovii, jest tam coś na ten temat!
seba1944 pisze:Co do Ropczyc, zauważyłem tam napisy Śląsk Wrocaław i vlepki Wisły, mogłbym ktoś coś więcej napisać na ten temat?
To są stare napisy z początków lat 90tych, gdy w Ropczycach nie kibicowano miejscowej drużynie "Błękitnym"(dokładnie miało to miejsce do 1995r). Do tegoż roku było tylko kilka osób z fc Ropczyce (Wisłoka), a niektórzy po prostu kibicowali Wiśle (piknikowe zachowania). A że Wisła wtedy wiodła prym (kibicowski w Polsce {tzn zmierzch lat 90tych), to tym bardziej miała więcej w regionie "kibiców"! Natomiast napis Śląsk to kolejna juz scheda po "złotym okresie" chuliganów z Wrocławia (Nabojka)-> bodajże połowa lat 90tych. Ogólnie rzecz biorąc, w tamtym okresie w takich małych miastach kibicowano tym (a właściwie utorżsamiano się) z tymi co byli na topie.. oczywiście kibicowano w kapciach najczęściej!
Co do vlep, to nie przesadzaj! Jeśli mam np. rodzinę w pod Szczecińskim miasteczku i rozkleję tam vlepy Wisłoki, to czy tez będziesz dawał pytania typu. Czy tu ktoś jest za...

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

INFO

Post autor: kibic0 » 07.03.2007, 11:52

KS GÓRNIK WAŁBRZYCH
Zgody : Gwardia Koszalin, Zawisza Bydgoszcz, GKS Tychy, Arka Gdynia oraz Slavia Praga oraz Bohemians Praga
Układy : brak
Kosy: psiarnia oraz większe grupy z Dolnego Śląska (prócz Zagłębia Lubin z którym nie wchodzimy sobie w drogę).

Kilka lat temu były jeszcze zgody/ układy z ŁKS-em Łódź bądź tez Górnikiem Konin. Obecnie nic nas nie łączy. Nie uważamy też sie za wrogów.

Fan cluby : jako takich licznych już nie mamy. Osoby jeżdżące na Górnika spoza Wałbrzycha to najczęsciej jednostki mieszczące się w liczbach od 1 do max 10.
Wliczam w to : Boguszów Gorce, Jedlina Zdrój, Świdnica, Jaworzyna Śl., Kudowa Zdrój, Kamienna Góra.
Sprawa Jeleniej Góry jest skomplikowana tzn tzw Spartakusa. Wiekoszość z nich to przerzuty co nas zdradziły. Wierny jest "D" plus kilka osób, ale to nie są jacyś hools lecz kibice - fanantycy będący już długo fananmi KSG.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

seba1944
Posty: 1181
Rejestracja: 27.02.2007, 16:46

Post autor: seba1944 » 07.03.2007, 12:46

Zupełnie_Zielony pisze: Co do vlep, to nie przesadzaj! Jeśli mam np. rodzinę w pod Szczecińskim miasteczku i rozkleję tam vlepy Wisłoki, to czy tez będziesz dawał pytania typu. Czy tu ktoś jest za...
Spytalem o te vlepki, tylko dlatego że, w jednej klatce było ich pełno, no i mogłem sobie pomyśleć, że akurat jakiś kibic Wisły tu mieszka ;) i może akurat owych kibiców jest tam więcej, no i do tego jeszcze te napisy na murach Śląsk.

margiel
Posty: 113
Rejestracja: 27.02.2007, 23:02
Lokalizacja: Łódź Chojenki

Post autor: margiel » 07.03.2007, 13:11

BombeL1946 pisze:
Piro pisze:Lechia

zgody:
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław

FC:
Pomezania Malbork, STAROGARD GDAŃSKI, Unia Tczew, Chojniczanka Chojnice, Czarni Pruszcz, SZTUM, PELPLIN, KWIDZYN, Mławianka Mława, Bytovia Bytów, Czarni Słupsk

Układy:
Legia Warszawa


kosy:
Arka Gdynia
Lech Poznań
Cracovia
Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź

Nielubiani :
Jaga, GKS Katowice, Polonia Bytom, Bałtyk, Polonia Warszawa...
Z tym Kwidzynem to chyba przesadziłeś. Kwidzyn to praktycznie w całości Legia Warszawa. Są jednostki z Lechii, a także widzewa ale żeby od razu ich FC nazywać to troche chyba za szybko.
Zapomniałeś że w Kwidzynie jest też Widzew jak już chcesz być tak bardzo dokładny :) 8)

margiel
Posty: 113
Rejestracja: 27.02.2007, 23:02
Lokalizacja: Łódź Chojenki

Post autor: margiel » 07.03.2007, 13:17

Administrator pisze:Jak wygląda sytuacja na linii GKM Grudziądz - FC Widzewa z tego miasta?
od niedawna kosa wcześniej były stosunki neutralne a w latach 90tych GKM śmigał na Widzew a Czerwoni Fanatycy z Grudziądza i okolic na GKM.

BombeL1946
Posty: 73
Rejestracja: 27.02.2007, 19:56
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: BombeL1946 » 07.03.2007, 13:27

margiel pisze:
BombeL1946 pisze:
Piro pisze:Lechia

zgody:
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław

FC:
Pomezania Malbork, STAROGARD GDAŃSKI, Unia Tczew, Chojniczanka Chojnice, Czarni Pruszcz, SZTUM, PELPLIN, KWIDZYN, Mławianka Mława, Bytovia Bytów, Czarni Słupsk

Układy:
Legia Warszawa


kosy:
Arka Gdynia
Lech Poznań
Cracovia
Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź

Nielubiani :
Jaga, GKS Katowice, Polonia Bytom, Bałtyk, Polonia Warszawa...
Z tym Kwidzynem to chyba przesadziłeś. Kwidzyn to praktycznie w całości Legia Warszawa. Są jednostki z Lechii, a także Widzewa ale żeby od razu ich FC nazywać to troche chyba za szybko.
Zapomniałeś że w Kwidzynie jest też Widzew jak już chcesz być tak bardzo dokładny :) 8)
Czytaj uważnie chłopcze, co napisałem a nie bzdury wypisujesz. Widzew u nas to są jedynie osoby, które przynależne są do WFCG, niektórzy z nich poprostu przeprowadzili się w celu znalezienia pracy (tak podejrzewam) do Kwidzyna. Poza tym wiecej niż 4 może 5 nie sądze żeby ich było. Jak już wcześniej pisałem Kwidzyn to w całości Legia.

Łupaszko
Posty: 122
Rejestracja: 07.03.2007, 12:11
Lokalizacja: Ksiestwo Bytomskie

Post autor: Łupaszko » 07.03.2007, 14:01

KiChA pisze:Polonia Bytom
(...)

Układy:Piast Gliwice

Po za tym była sztama z Piastem Gliwice ale została przerwana
Dzieciak zrobił mętlik. Nie ma układu z Piastem, są tylko prywatne, dobre stosunki, między poszczególnymi osobami z obu ekip. Jak po każdej kilkuletniej zgodzie, która się rozpadła. I tyle.
P.S. Pozdrowienia dla Walusia :D przesyłają F.C. Szombierki
Rest in peace blue-red soldier, war is over!
Bamber 1957 - 2008
http://pl.youtube.com/watch?v=2k8D_t0fpx8
http://pl.youtube.com/watch?v=6TvGGAikh4o

masisLG
Posty: 33
Rejestracja: 28.02.2007, 21:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: masisLG » 07.03.2007, 20:29

Widze, że co do Lechii należy się małe sprostowanie:

Zgody: Śląsk, Wisła, Gryf Słupsk, Czarni Słupsk

Kosy: triada, Pogoń Szczecin, Zawisza i wiele innych

FC: Malbork, Pruszcz Gd. Bytów, Mława, Nowy Targ, Starogard Gd, Unia Tczew,LGFT, Sopot, Pelplin, Sztum, Chojnice
"...zdobywając górkę jak warowny gród gdzie się hańbą okrył wróg..."

Lelek
Posty: 19
Rejestracja: 07.03.2007, 20:55

Post autor: Lelek » 07.03.2007, 20:59

margiel pisze:
Administrator pisze:Jak wygląda sytuacja na linii GKM Grudziądz - FC Widzewa z tego miasta?
od niedawna kosa wcześniej były stosunki neutralne a w latach 90tych GKM śmigał na Widzew a Czerwoni Fanatycy z Grudziądza i okolic na GKM.
Jeżeli to prawda to osłabili siebie a wzmocnili Legię z Kwidzyna, na dwa fronty zawsze vtrudniej walczyć. Ciężej też zdobywać młode pokolenie nie mając oparcia w lokalnym zespole. Widzewiacy już w kilku miastach popełnili ten błąd odcinając się od lokalnych zespołów w których paradoksalnie sami pierwsi kręcili i tworzyli młyn.

margiel
Posty: 113
Rejestracja: 27.02.2007, 23:02
Lokalizacja: Łódź Chojenki

Post autor: margiel » 07.03.2007, 21:28

Lelek pisze:
margiel pisze:
Administrator pisze:Jak wygląda sytuacja na linii GKM Grudziądz - FC Widzewa z tego miasta?
od niedawna kosa wcześniej były stosunki neutralne a w latach 90tych GKM śmigał na Widzew a Czerwoni Fanatycy z Grudziądza i okolic na GKM.
Jeżeli to prawda to osłabili siebie a wzmocnili Legię z Kwidzyna, na dwa fronty zawsze vtrudniej walczyć. Ciężej też zdobywać młode pokolenie nie mając oparcia w lokalnym zespole. Widzewiacy już w kilku miastach popełnili ten błąd odcinając się od lokalnych zespołów w których paradoksalnie sami pierwsi kręcili i tworzyli młyn.
Jestem podobnego zdania ale co poradzić tak zdecydowali i tyle

manolo_pb_1920
Posty: 6
Rejestracja: 27.02.2007, 07:58

Post autor: manolo_pb_1920 » 07.03.2007, 22:08

Takie bzdury niektórzy piszą, że głowa boli. Niech jeszcze każdy małolat po 10 razy napisze kto z kim ma zgode i jakie są FC.

Jak czytam co poniektórych, że mają FC w mieście X bo są tam osoby, które jeżdżą na klub Y to mnie zażenowanie ogarnia.

Jeśli takie kryteria przyjmiemy to każdy większy klub ma FC w co 2 mieście. Bo zawsze są jacyś fanatycy, którzy się przeprowadzili z różnych powodów.
Polonia Bytom !

Wojtas1922
Posty: 3
Rejestracja: 06.03.2007, 10:10
Lokalizacja: Prowincja Grodzisk

Post autor: Wojtas1922 » 08.03.2007, 08:49

Dyskobolia Grodzisk
Zgody-Brak
Kosy-Amica Wronki
Układy-Brak

mily94
Posty: 52
Rejestracja: 27.02.2007, 08:21

Post autor: mily94 » 09.03.2007, 19:20

Ma ktoś Karpaty Krosno :?:

Cebulorz_628
Posty: 189
Rejestracja: 28.02.2007, 17:09

Post autor: Cebulorz_628 » 09.03.2007, 20:12

Karpaty maja zgode z Unia Tarnow i z Glinikiem Gorlice, a uklad z Czuwajem Przemysl.
Pozdro


KKS Kalisz

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: karol_gryf, krzysiekk, KSGKSW, wertos i 135 gości