www.warhouse.pl

To my, rugbiści - Film

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Bonus
Posty: 44
Rejestracja: 26.02.2007, 17:45

Post autor: Bonus » 20.09.2007, 10:48

Mały Głód** pisze:
A co do "To my rugbiści" to film wyszedł chyba w dwóch wersjach. Oglądając kiedyś w tv była scena gdy jeden z rugbistów jedzie samochodem i ciśnie jakiemuś innemu kierowcy "tatuś mu kupił samochód a on zwariował" takie słowa się tam przewinęły. Zapis dzwiekowy z tej sceny jest też dostępny na płycie z soundtrackiem do filmu.
Ja natomiast mam ten film bez tej sceny...Cenzura? heh
to jest tekst z Blokersów



elegands
Posty: 68
Rejestracja: 21.03.2007, 22:41

Post autor: elegands » 20.09.2007, 12:44

Bonus pisze:
Mały Głód** pisze:
A co do "To my rugbiści" to film wyszedł chyba w dwóch wersjach. Oglądając kiedyś w tv była scena gdy jeden z rugbistów jedzie samochodem i ciśnie jakiemuś innemu kierowcy "tatuś mu kupił samochód a on zwariował" takie słowa się tam przewinęły. Zapis dzwiekowy z tej sceny jest też dostępny na płycie z soundtrackiem do filmu.
Ja natomiast mam ten film bez tej sceny...Cenzura? heh
to jest tekst z Blokersów
Tekst jest na pewno z To My Rugbysci - skoro nawet na soundtracku jest ta sciezka (soundtracku z TMR, a nie z Blokersow). Ja takze slyszalem ze sa 2 wersje filmu, TV puscila kiedys te krotsza wersje.

Fc. Leszczyny
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Fc. Leszczyny » 20.09.2007, 12:59

ma ktos ten film na dysku i umial by wrzucic na jakis serwer by mozna bylo sciagnac?

Mały Głód**
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 17:25

Post autor: Mały Głód** » 20.09.2007, 15:54

elegands pisze:
Bonus pisze:
Mały Głód** pisze:
A co do "To my rugbiści" to film wyszedł chyba w dwóch wersjach. Oglądając kiedyś w tv była scena gdy jeden z rugbistów jedzie samochodem i ciśnie jakiemuś innemu kierowcy "tatuś mu kupił samochód a on zwariował" takie słowa się tam przewinęły. Zapis dzwiekowy z tej sceny jest też dostępny na płycie z soundtrackiem do filmu.
Ja natomiast mam ten film bez tej sceny...Cenzura? heh
to jest tekst z Blokersów
Tekst jest na pewno z To My Rugbysci - skoro nawet na soundtracku jest ta sciezka (soundtracku z TMR, a nie z Blokersow). Ja takze slyszalem ze sa 2 wersje filmu, TV puscila kiedys te krotsza wersje.
Na odwrót właśnie :wink: W TV widziałem wersję dłuższą, sam jestem posiadaczem tej krótszej...Ale to nie istotne w sumie.
Pozdrawiam.

Bonjo
Posty: 454
Rejestracja: 27.02.2007, 13:14
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Bonjo » 20.09.2007, 23:03

I.D. Granice Tozsamosci
NIE WIEM CZY LINKI SA DOBRE! Znalazlem to na necie i nie ponosze odpowiedzialnosci gdyby cos bylo nie tak ;)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Hasło:DCCL40
Częstochowski Klub Motocyklowy "WŁÓKNIARZ"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BadePL, bandaPL, blekitna ostryga, ELC, ExpertSerwis, FredLG, Łukasz1920, mst1910, Taksepatrze, UW1908, wojtasssss1, yurez i 629 gości