www.warhouse.pl

Stare Zgody ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Stare Zgody ...

Post autor: R.E. Bells » 29.09.2013, 12:51

kubecky pisze:Pogoń dała ultimatum dla Legii, albo oni albo BKS, po tym jak Pogoń dostała oklep w Rzymie od ZS i BKS...
Debil z Fejsika.
Legia+Spartak dostały od Juve, Pogoń się wk... i powiedziała wyp.... wszyscy. Możesz to sprzedać na Fotce.pl.



kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Stare Zgody ...

Post autor: kolaboracja_PL » 29.09.2013, 12:54

R.E. Bells.

W Rzymie Sosnowiec robił krzywe akcje i podjazdy względem słabego Szczecina I to właśnie ten fakt pokazuje, iż zasad nie ma tam wcale. Fakt godny zapamiętania na długie lata.

A Wrexham? Plany były te same - start ten sam. Zaskoczeniem okazała się ilość emigrantów z Gryfem na piersi. Więc wyczekiwano innych wyjazdów - gdzie proporcje i twarze będą wygodniejsze. Taka rożnica - jedni się napinają, drudzy nie.

Bezapelacyjnie jest jednak tak jak mówisz. Szczecin jest obecnie słabiutki jeśli chodzi o H - ludzie rozjechali się po świecie za lepszym jutrem. Sosnowiec daje radę.
Jednak w mojej ocenie to żadne kryterium, bo tak jak ktoś wyżej napisał, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Taki mój wyidealizowany punkt widzenia.
Zero już przepychanek z mojej strony.

Pzdr

Mefisto89
Posty: 18
Rejestracja: 23.01.2013, 08:58
Lokalizacja: Mokotów

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Mefisto89 » 29.09.2013, 13:41

Foxx- otwórz temat zgody/kosy układy.
Dlaczego w sumie on zniknął? Ze względu na pytania jednopostowców z komendy czy jak?
(L)

Carbo
Posty: 14
Rejestracja: 20.04.2010, 17:29

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Carbo » 29.09.2013, 13:46

Czesc z was w ogole nie ma tutaj elementarnej wiedzy na temat tego co sie stalo/dzieje.
Ale prawie wszyscy na sile chcecie pokazac jacy to kumaci nie jestescie.
A tekst o Bydgoszczy albo o zajsciach w Rzymie przechodzi sam siebie po calosci.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Foxx » 29.09.2013, 13:53

Mefisto89 - jak tu co jakiś czas powtarzam, nie moderuję tego forum. Narzędzi używam wyłącznie wobec ludzi z Legii i w przypadku prośby kogoś z innej ekipy w ich sprawie zgłoszonej poza tym miejscem.
A co tam w komentarzach na Onecie?

Woytek
Posty: 1
Rejestracja: 28.09.2013, 00:37

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Woytek » 29.09.2013, 13:55

Piotrek1988 pisze:Ja z tego co wiem to w Bydgoszczy na finale PP Pogoń sie obsrala przed Zagłębiem mimo iż byli w 3x czy nawet wiekszej liczbie! Jakosc panowie jakos nie ilosc Pogoń od ładnych kilku lat jakości nie ma
Skąd wziąłeś takie farmazony? W Bydzi to ZS i BKS okazały się widmem. Jeśli ktoś z tych ekip głosi, że w Bydgoszczy Pogoń, której było około 4 tys wystraszyła się 20 sosnowiczan to ciekawe czego się naćpał.
Pomijając wszystkie szczegóły - decyzja Legii logicznie uzasadniona ale taktycznie to porażka co wyjdzie w ciągu kilku lat.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Stare Zgody ...

Post autor: R.E. Bells » 29.09.2013, 13:59

kolaboracja_PL pisze:R.E. Bells.

W Rzymie Sosnowiec robił krzywe akcje i podjazdy względem słabego Szczecina.
Krzywe nie, po prostu ich ośmieszali, nie pierwszy raz.
Więcej wiary w Legię. Gdyby Zagłębie robiło cokolwiek krzywego, to Legioniści sami by zrobili z tym porządek. A skoro nie robią, mimo, że ta sytuacja ciągnie się już szmat czasu znaczy, że Twoje definicje frajerstwa, braku honoru i krzywych akcji są do wymiany.
Muszę jeszcze o Walii, bo to co piszesz o Wrexham to science fiction. Byłeś na tym meczu? Nie. Gdybyś był, nie napisałbyś tego co napisałeś. Nie chcę pisać o ZS i szczególnie o BKS-ie na tym meczu bo będzie, że jestem stronniczy, nie znam planów ZS na ten mecz, Ty też nie, piszę o tym co widziałem w mieście przed meczem, na meczu i po meczu za trybuną za bramką gdzie Legioniści mieli swoje autokary, nigdzie nie było Pogoni, nawet żadnej większej grupki a co dopiero ludzi szukających wrażeń. Chyba nie chcesz powiedzieć, że h Pogoń, która nie istnieje, nagle znalazła się bandą w Anglii na trasie?:)). Zresztą napisz mi kiedy Pogoń pokazała się jakąś zajebistą bandą na pucharowym wyjeździe Legii? Może ja mam pecha, może słabą pamięć, uświadom mnie. Czemu nagle mieliby zrobić wyjątek dla jakiegoś wypizdowa gdzieś w Walii?:)) Kiedy Pogoń była gdziekolwiek widoczna, na Legii, kadrze na emigracji, gdziekolwiek? Nie ma ich. I nic tu do tego nie ma moje nastawienie do nich, takie są fakty.
Sorry, ale za dużo piszesz głupot i mijasz się z prawdą, żebyś był osobą która ma jakąś wiedzę, a wątek ZS-MKS niepotrzebnie ciągnie się tak długo, bo w historii z ostatnich dni jest akurat marginalny, pozdrawiam.

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Stare Zgody ...

Post autor: kolaboracja_PL » 29.09.2013, 14:18

R.E. Bells.

Byłem. Razem ze mną jakieś 20-30 osób z UK. Większość w bluzach L, niektórzy z szalem PS przy boku. I tu pułapka, bo paręnaście (parędziesiąt) osób z Waszego obozu sadziło się do paru dzieciaków z PS, po czym zorientowali się iż kolor bluzy ludzi wokół nich to nic wielkiego i przestali. O takich krzywych akcjach piszę. Sam znam kilkudziesięciu chłopa ze Szczecina którzy żyją w Warszawie i tam od lat z L'ką chodzą na mecze. No nic, dziady teraz klepane przez Was będą :)
Nigdzie nie wspomniałem że Szczecin jest zbrojnym ramieniem Warszawy - nie koloryzuj. Ludzie się rozjechali po świecie, taki los i niestety więcej ich jest w Irlandii, Skandynawii, Anglii etc niż w Szczecinie. Kasa i obowiązki zmieniają sytuacje, ale nie punkt widzenia, który w mojej ocenie jest niezmienny. Zasady przede wszystkim. I jeśli jest nieagresja to nawet jak jedzie szczypior, to ma czuć się bezpiecznie, jak wśród swoich.

Fakt, temat się rozmywa i pewnie nikogo nie interesują nasze przepychanki.

Bądź zdrów.

jar_ko_w
Posty: 260
Rejestracja: 22.08.2013, 22:42
Lokalizacja: Wi-Fi

Re: Stare Zgody ...

Post autor: jar_ko_w » 29.09.2013, 14:21

WOB pisze:A dlaczego jest taka kosa na linii Motor-Wisła/Lechia?
Wisła vs Motor to stara akcja na meczu z policją, gdzie WK zachowała się nie honorowo. Do tego Motor nie raz im wypominał ich nienawiść do Ślaska. Kiedyś nawet mieli na meczu transparent (jak dobrze pamiętam) "pamiętamy Waszą nienawiść do Śląska 1996", czy jakoś tak.
Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię...

Mizanin
Posty: 45
Rejestracja: 27.11.2012, 12:14
Lokalizacja: far far away

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Mizanin » 29.09.2013, 14:40

Ale rozkminiacie ludzie :) Zgody Legii i Pogoni już nie ma i tyle. Moje prywatne zdanie jest takie (daleko mi do Legii choć mam kilku dobrych kumpli a jeszcze dalej do Pogoni), że ten rozwód wyjdzie tylko Portowcom na dobre. Przestaną być wkońcu postrzegani przez niektórych jako FC Legii i wyjdą wkońcu z ich cienia i przychodzi czas na ogarnięcie się.

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Stare Zgody ...

Post autor: MAF » 29.09.2013, 14:48

Ja tylko zapytam- o jakim meczu we Wrexham piszecie?

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Stare Zgody ...

Post autor: jebać cenzure » 29.09.2013, 14:50

Mizanin pisze:Ale rozkminiacie ludzie :) Zgody Legii i Pogoni już nie ma i tyle. Moje prywatne zdanie jest takie (daleko mi do Legii choć mam kilku dobrych kumpli a jeszcze dalej do Pogoni), że ten rozwód wyjdzie tylko Portowcom na dobre. Przestaną być wkońcu postrzegani przez niektórych jako FC Legii i wyjdą wkońcu z ich cienia i przychodzi czas na ogarnięcie się.
z tym postrzeganiem Pogoni jako FC Legii to bym się nie zapędzał, to już prędzej Zagłębie (w czasach gdy ich drużyna dołowała) było tak postrzegsane, chociaż to tez troche naciągana teoria

Piotrek1988
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 23:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Piotrek1988 » 29.09.2013, 14:51

Woytek pisze:
Piotrek1988 pisze:Ja z tego co wiem to w Bydgoszczy na finale PP Pogoń sie obsrala przed Zagłębiem mimo iż byli w 3x czy nawet wiekszej liczbie! Jakosc panowie jakos nie ilosc Pogoń od ładnych kilku lat jakości nie ma
Skąd wziąłeś takie farmazony? W Bydzi to ZS i BKS okazały się widmem. Jeśli ktoś z tych ekip głosi, że w Bydgoszczy Pogoń, której było około 4 tys wystraszyła się 20 sosnowiczan to ciekawe czego się naćpał.
Pomijając wszystkie szczegóły - decyzja Legii logicznie uzasadniona ale taktycznie to porażka co wyjdzie w ciągu kilku lat.

Mówie o meczu Legia-Lech a nie Pogoń-Jaga z tego co wiem to ZS moze z BKSem nie wiem bylo w 100 osób i proponowali co nieco Pogoni no ale jak to maja w swojej naturze- obsrali sie
Tajemniczy prawda boli wiem o tym a teksty o jakiejs fotce. pl zostaw dla siebie i kolegów bo jedynie gdzie Pogon moze byc wielka to własnie tam hehe
KKS

Mizanin
Posty: 45
Rejestracja: 27.11.2012, 12:14
Lokalizacja: far far away

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Mizanin » 29.09.2013, 14:56

j**** cenzure pisze: z tym postrzeganiem Pogoni jako FC Legii to bym się nie zapędzał, to już prędzej Zagłębie (w czasach gdy ich drużyna dołowała) było tak postrzegsane, chociaż to tez troche naciągana teoria
Dlatego zaznaczyłem, że przez niektórych a nie przez całe czy też większość "środowiska kibicowskiego".

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Stare Zgody ...

Post autor: wyjazdowicz » 29.09.2013, 15:02

MAF pisze:Ja tylko zapytam- o jakim meczu we Wrexham piszecie?
zapewne The New Saint - Legia. Mecz był rozgrywany we Wrexham

TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: Stare Zgody ...

Post autor: TadzioNorek » 29.09.2013, 15:34

Może i teraz co powiem będzie dla kogoś bzdurą ale Pogoni wyszło by na dobre gdyby mieli jakiegoś przeciwnika w mieście , wtedy młodzi by się zajarali tym klimatem a teraz ? Portowcy młodych praktycznie nie mają , nie ma mody w mieście na Pogoń, emigracja plus dobre chłopaki za kratami. Te pokolenie co jest obecnie na Pogoni jakoś jeszcze trzyma tą ekipę , jak oni odejdą to przeczuwam następne lata posuchy w Szczecińskiej ekipie. Stanowczo zbyt długa trwa ten kryzys u Portowców i nie wydaje się aby w najbliższym czasie miały nadejść lepsze czasy. Szkoda.

L3.
Posty: 36
Rejestracja: 13.03.2013, 17:57

Re: Stare Zgody ...

Post autor: L3. » 29.09.2013, 16:14

jeżeli dla Was zgoda może byc tylko wtedy gdy w ekipie jest ponad 100 osób z bickami 45cm + to tylko pokazuje jacy jesteście puści. skończcie już pierdolic. Ci co angażowali się w byt zgody zostali powiadomieni jak się przedstawia sprawa. a reszcie ta informacja jest tak potrzebna jak dziwce majtki.

kovalus
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2013, 12:07

Re: Stare Zgody ...

Post autor: kovalus » 29.09.2013, 18:32

nowonarodzony pisze:skąd tak w ogóle wzięła się az taka niechęc Zagłebia/BKSu do Pogoni? jednak odległośc spora, plus wspólna zgoda wiele lat
Kiedyś słyszałem/czytałem takie dwa opisy.

Wersja ZS (tutaj mogę coś pomylić).
Otóż Zagłębie skroiło kogoś flagi i chcieli się nimi pochwalić bodajże w Szczecinie. Pogoń coś tam wywinęła i zaprezentowali to jako swoje zdobycze.

Wersja PS
Pogoń grała jakiś mecz na południu (chyba w Częstochowie) i wtedy miała być przybita zgoda. Zagłębie wtedy też, gdzieś grało i wysłało do Częstochowy młodzików, którzy wtedy otrzymali parę klapsów.

Sytuacja przez wiele lat była spokojna, aż Zagłębie nie wybiło się do ekstraklasy, a Pogoń właśnie spadała do IV ligi. Od tego czasu konflikt zaczął rozrastać. Zagłębie zawinęło flagę Jaworzna (kto choć trochę zna historię fc z Jaworza wie dlaczego mieszany jest w to wszystko GKS) i chyba to było momentem jakby przełomowym.

PS: do tych wszystkich, dla których zgody to tylko bandy "h". Jeśli tak by było to ZS i L powinni już dawno zakończyć współpracę z Olimpią, a Lech np. z KSZO.

Wnuk Edwarda
Posty: 376
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Wnuk Edwarda » 29.09.2013, 19:37

pewnie, że lepiej mieć zgodowicza, który na wyjazd zagraniczny zgody jedzie w 3 razy więcej osób, niż swój wyjazd... I komu tu blizej do FC? Piotruś byłeś widziałeś, czy poczytales na K.net
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

SzczecińskaAlboŻadna
Posty: 4
Rejestracja: 02.04.2012, 15:29

Re: Stare Zgody ...

Post autor: SzczecińskaAlboŻadna » 29.09.2013, 21:18

Na linii Zabrze - Katowice - Szczecin poprawiły się znacząco stosunki między kibicami, co zapowiada na chwilę obecną teoretycznie rozmowy na temat nowego sojuszu w polskiej ekstraklasie. Pogoń z entuzjazmem podobno spojrzała na tą propozycję, bowiem tym samym związuje się z Zabrzem i Katowicami w koalicji przeciwko Zagłębiu Sosnowiec...

Czego to ludzie nie wymyślą... Dramat. Co to za farmazony ludzie piszą.

ja-kibol
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2011, 16:47

Re: Stare Zgody ...

Post autor: ja-kibol » 29.09.2013, 21:20

zadziwiają mnie farmazony o desperackich krokach Portowców, mianowicie w zaistniałej sytuacji pucującej się do G-KS-G

ja-kibol
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2011, 16:47

Re: Stare Zgody ...

Post autor: ja-kibol » 29.09.2013, 21:23

Ja czytałem, że Pogoń podbija z Arką do Lechii na basenie w Sopocie. Śledziowa koalicja w imię rybackich darów Bałtyku !


Błagam, nie przeklejajcie rewelacji z portali.

Hoolie-Gun
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 21:12
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Hoolie-Gun » 30.09.2013, 10:45

tenTYPhe pisze:Gdzie ZS i BKS pokazało się lepszą ekipą sportową niż PS ;)
To jest foto z Rzymu...pokaż jakieś zdjęcie PS gdzie jest chociaż połowa takiej bandy

[link]
Nie wiem jak ty, ale ja w tym będę trwał - ZAGŁĘBIE, LEGIA i BKS STAL !!!

TavT
Posty: 8
Rejestracja: 19.11.2010, 18:27

Re: Stare Zgody ...

Post autor: TavT » 30.09.2013, 13:45

a to o sile danej ekipy świadczy ilość pstrykniętych fotek z gołymi klatami?

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Stare Zgody ...

Post autor: leniwiec » 30.09.2013, 13:50

ty, zagłębiak, już po ptakach nie musicie juz bez mydełka tam.dziwnym trafem praktycznie nikt z Pogoni ani Legii się tu nie wypowiada, a sosnowiec aktywny jak zawsze.miała być cisza ale jak zwykle ktoś nie wytrzymał
foxx kasuj wszystko !!

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Stare Zgody ...

Post autor: MAF » 30.09.2013, 14:31

Hoolie-Gun pisze:
tenTYPhe pisze:Gdzie ZS i BKS pokazało się lepszą ekipą sportową niż PS ;)
To jest foto z Rzymu...pokaż jakieś zdjęcie PS gdzie jest chociaż połowa takiej bandy

[link]
Jak dziwnie by to nie zabrzmiało, to ja na tym zdjęciu poznaje Legijne mordy, a na pewno jedną w koszulce "Kochany Sportowy". Którą pozDrawiam :)

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Stare Zgody ...

Post autor: UTYMAN » 30.09.2013, 14:33

Hoolie-Gun pisze:
tenTYPhe pisze:Gdzie ZS i BKS pokazało się lepszą ekipą sportową niż PS ;)
To jest foto z Rzymu...pokaż jakieś zdjęcie PS gdzie jest chociaż połowa takiej bandy

[link]
Same modele teraz taka moda jest na najlesza fotke hehe
RUCH 1920 CHORZÓW

Habla
Posty: 75
Rejestracja: 26.11.2012, 16:20

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Habla » 30.09.2013, 14:39

leniwiec pisze:ty, zagłębiak, już po ptakach nie musicie juz bez mydełka tam.dziwnym trafem praktycznie nikt z Pogoni ani Legii się tu nie wypowiada, a sosnowiec aktywny jak zawsze.miała być cisza ale jak zwykle ktoś nie wytrzymał
foxx kasuj wszystko !!
Ja tam nie widzę aktywnego Sosnowca na ostatnich stronach.

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Stare Zgody ...

Post autor: halodrol » 30.09.2013, 16:29

a flagi Jaworzno to nie rąbnął Ruch przypadkiem?

Trochę w podobnym temacie, tak dla ciekawostki. We Wrocławiu podchody pod mordobicie między Wisłą/Lechią a Motorem się nie zdarzają. No może wyjątkowo, ale biorąc pod uwagę skalę nienawiści to kultura obowiązuje jak na imieninach :)

Wesoło tam musiało być przy okazji meczów Legii.

Zdarza się, że gdzieś ktoś się chce z kimś bić w Polsce u zgód? np. Arka-Cracovia-Tychy? albo dawniej Stalówka-Raków-Resovia?

Zajad
Posty: 146
Rejestracja: 06.05.2010, 18:30

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Zajad » 30.09.2013, 17:13

halodrol pisze:
Zdarza się, że gdzieś ktoś się chce z kimś bić w Polsce u zgód? np. Arka-Cracovia-Tychy? albo dawniej Stalówka-Raków-Resovia?
Coś tam kiedyś było słychać iż na WDŚ Apator z Elaną mieli spiny.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Stare Zgody ...

Post autor: whiskey » 30.09.2013, 17:39

halodrol pisze:a flagi Jaworzno to nie rąbnął Ruch przypadkiem?
Najpierw Ruch a później Zagłębie w Jaworznie przy okazji meczu CKS-u.

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Stare Zgody ...

Post autor: PierdemWdziub » 30.09.2013, 17:47

Apator-Ruch-Elana to juz w ogole ewenement. Szczecin z Sosnowcem to jednak nie to samo, co derbowa kosa z ludzmi, ktorych znasz z widzenia. moze to nei to samo, ale blizej tu do sytuacji, gdzie np. ŁKS i Widzew by sie widywali u wspolnej zgody

lospantalones
Posty: 110
Rejestracja: 24.08.2013, 00:49

Re: Stare Zgody ...

Post autor: lospantalones » 30.09.2013, 19:07

ze zgodą Śląsk-Motor to jest o tyle ciekawiej że Motor ma kose z dwoma dużymi zgodami Śląska ,Wisłą i Lechia dodam też że Motor to długoletnia zgoda Śląska trwająca od 89 roku .

pee
Posty: 112
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: Stare Zgody ...

Post autor: pee » 30.09.2013, 19:18

TavT pisze:a to o sile danej ekipy świadczy ilość pstrykniętych fotek z gołymi klatami?
To powiedz to tym co tak chętnie się fotografują, zdjęć ZS i BKS nie uświadczysz tak często jak np. mysłowickiej Gieksy.
leniwiec pisze:ty, zagłębiak, już po ptakach nie musicie juz bez mydełka tam.dziwnym trafem praktycznie nikt z Pogoni ani Legii się tu nie wypowiada, a sosnowiec aktywny jak zawsze.miała być cisza ale jak zwykle ktoś nie wytrzymał
foxx kasuj wszystko !!
W czym aktywny? Jak jeden matoł z drugim próbuje Nas oczerniać to nie ma się co dziwić, że ktoś odpisze na te bzdury. Jak by każdy się tak spinał na tym forum jak My to może w końcu byłoby one normalne.
MAF pisze:
Hoolie-Gun pisze:
tenTYPhe pisze:Gdzie ZS i BKS pokazało się lepszą ekipą sportową niż PS ;)
To jest foto z Rzymu...pokaż jakieś zdjęcie PS gdzie jest chociaż połowa takiej bandy

[link]
Jak dziwnie by to nie zabrzmiało, to ja na tym zdjęciu poznaje Legijne mordy, a na pewno jedną w koszulce "Kochany Sportowy". Którą pozDrawiam :)
To w końcu ile ich widzisz bo poznajesz kilka jesteś pewny jednej. To teraz sobie podziel,pomnóż odejmij i wtedy Ci wyjdzie ile jest kogo. Na końcu i tak się pewnie okaże ,że stoi sama Legia i po 10 osób ZS i BKS hahaha. Już nic mnie nie zdziwi na tym forum.
UTYMAN pisze:
Hoolie-Gun pisze:
tenTYPhe pisze:Gdzie ZS i BKS pokazało się lepszą ekipą sportową niż PS ;)
To jest foto z Rzymu...pokaż jakieś zdjęcie PS gdzie jest chociaż połowa takiej bandy

[link]
Same modele teraz taka moda jest na najlesza fotke hehe
Hehe ależ jesteś zabawny szkoda,że masz klapki na oczach i nie widzisz jak Wy sobie często robicie sesję zdjęciowe(swego czasu wyjazd na Lubin) czy filmiki gdzie nawet zamalowanie grafa musi być upamiętnione.

PS. Mnie tez się nie podoba wrzucanie na to forum "rozbieranych" zdjęć ale trochę dystansu bo najwięcej spiny jest u Tych, który robią takie same nikomu do niczego niepotrzebne zdjątka.
Zagłębie Sosnowiec

Vin Diesel
Posty: 246
Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Vin Diesel » 30.09.2013, 20:07

odnosnie KSG&GKS chcialem zapytac jakie są stosunki miedzy Wisłoką a GKS Katowice?

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Zupełnie Zielony. » 30.09.2013, 20:11

...a jakie mają być? Neutral.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

solojuve1234
Posty: 59
Rejestracja: 17.08.2012, 00:30

Re: Stare Zgody ...

Post autor: solojuve1234 » 30.09.2013, 21:52

Hoolie-Gun pisze:
tenTYPhe pisze:Gdzie ZS i BKS pokazało się lepszą ekipą sportową niż PS ;)
To jest foto z Rzymu...pokaż jakieś zdjęcie PS gdzie jest chociaż połowa takiej bandy

[link][/quot]

Akurat na tym zdjęciu są również sportowcy Legii nie tylko same ZSi BKS

Bolo85
Posty: 390
Rejestracja: 27.02.2010, 20:45

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Bolo85 » 30.09.2013, 22:30

halodrol pisze:a flagi Jaworzno to nie rąbnął Ruch przypadkiem?
Ruch skroił tą:

Obrazek

a Zagłębie tą:
Obrazek

key
Posty: 78
Rejestracja: 07.07.2013, 22:25

Re: Stare Zgody ...

Post autor: key » 30.09.2013, 22:52

pee pisze:To powiedz to tym co tak chętnie się fotografują, zdjęć ZS i BKS nie uświadczysz tak często jak np. mysłowickiej Gieksy.
A co to ma do tematu? Rozumiem że popadasz w jakieś kompleksy porównując te zdjęcia MG w porównaniu do swojej postury.

Poza tym chłopakom było ciepło w lato :)))
KATOWICE

tralalala188
Posty: 3
Rejestracja: 30.09.2013, 23:00

Re: Stare Zgody ...

Post autor: tralalala188 » 30.09.2013, 23:09

Nie da się czytać tej napinki, ze strony ZSBKS.

Po pierwsze na zdjęciach i filmikach z Rzymu po stronie koalicji widać osoby, które nie są fanatykami, kto jest kumaty wie o kogo bardzo znanego np. chodzi. Po drugie polecam przejrzeć zdjęcia obu ekip z wyjazdów i na wyjazdach BKSu 85% to gimnazjum a ZS liczbami nie zachwyca jak na taką ligę,
Po trzecie jak macie takie super bandy to dlaczego ZS na trasie zostało tyle razy obite a BKS, raz został obity raz przez Górala i Polonie, raz przejechał czekające Tychy a raz po frajersku zachował się jak na trasie czekało Jastrzębie. Nie wspominając innych porażek jak np. na jedną ekipę się ustawili i ponieśli porażkę, jak się nie mylę był to Góral.

Jak jakiś mod ma zamiar to kasować, wzorując się na komunistach to niech potem sobie urbana wytatuuje.

Nie jestem z Pogoni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, slimosolo i 552 gości