www.warhouse.pl

Kary, zakazy...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
seba1944
Posty: 1181
Rejestracja: 27.02.2007, 16:46

Re: Kary, zakazy...

Post autor: seba1944 » 27.10.2011, 20:09

obeRschlesien1929 pisze:napaść na psa, prokurator chce mi dać 100 stawek po 10 zł do tego oczywiście zawiasy i zakaz stadionowy. To jak z ratą?
Wychodzi na to, że także 3 lata czyli 36 rat
Obrazek

www.facebook.com/gadzetydlakibica



rybak007
Posty: 255
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Kary, zakazy...

Post autor: rybak007 » 27.10.2011, 22:59

Na podstawie tego co GoWno napisze, jak widac "list pzrestraszonej czytelniczki" bardziej okazal sie wiarygodny niz rzucone na murawe race :)))

Gratulacje Litar! :)
j**** homopropagande

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Zły » 28.11.2011, 12:30

Pytanie do kibiców Śląska Wrocław chyba że ktoś inny się orientuje. Jak jest z zakazem wyjazdowym, który dostał Śląsk po meczu w Warszawie czy jest on nałożony do końca rundy jesiennej czy do końca rozgrywek w tym roku ???, bo runda właśnie w tej kolejce się zakończyła.

GangBang
Posty: 277
Rejestracja: 05.04.2010, 21:52

Re: Kary, zakazy...

Post autor: GangBang » 28.11.2011, 16:18

do końca rundy jesiennej, więc niby koniec. ale wiadomo, że różnie może być i bezprawnie przedłuża na ŁKS.
1947

Mieszko GKS
Posty: 33
Rejestracja: 23.10.2010, 13:51

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Mieszko GKS » 06.12.2011, 13:14

Mając zakaz muszę stawiać się na mecze PP? tzn. sytuacja wyglądała tak, że Piast mecze PP rozgrywał na stadionie Carbo i max widzów na meczu mogło być 900 a z tego co wiem impreza masowa jest od 1 tyś. ludzi

maron6
Posty: 174
Rejestracja: 05.05.2010, 22:06

Re: Kary, zakazy...

Post autor: maron6 » 09.12.2011, 00:01

mi przed runda psy daly terminarz na ktorym nie bylo spotkan pucharu polski, wiec nie stawialem sie wtedy i nie bylo zadnego problemu

a ja mam takie pytanie: udalo sie komus uchylic zakaz stadionowy po polowie kary?

DonCorleone
Posty: 14
Rejestracja: 05.09.2010, 18:47

Re: Kary, zakazy...

Post autor: DonCorleone » 04.01.2012, 23:55

Panowie bardzo istotne i ważne dla mnie pytanie. Sytuacja wygląda tak: mam zakaz na imprezy masowe, a pracuję na obiekcie sportowym kompletnie niezwiązanym z drużyną na mecze, której dostałem zakaz. Problem tkwi jednak w tym, że obiekt ten nie jest jeszcze do końca oddany do użytku, więc póki co mam spokój, ale za krótki okres czasu będą na nim organizowane masowe imprezy sportowe. Czy mogę obsługiwać takie imprezy pomimo zakazu?

PS. W [link] mam wyraźnie napisane zakaz na imprezy masowe, a więc nie tyczy się to tylko meczy mojej drużyny.

curve
Posty: 84
Rejestracja: 22.02.2011, 09:35

Re: Kary, zakazy...

Post autor: curve » 08.02.2012, 11:48

DonCorleone pisze:Panowie bardzo istotne i ważne dla mnie pytanie. Sytuacja wygląda tak: mam zakaz na imprezy masowe, a pracuję na obiekcie sportowym kompletnie niezwiązanym z drużyną na mecze, której dostałem zakaz. Problem tkwi jednak w tym, że obiekt ten nie jest jeszcze do końca oddany do użytku, więc póki co mam spokój, ale za krótki okres czasu będą na nim organizowane masowe imprezy sportowe. Czy mogę obsługiwać takie imprezy pomimo zakazu?

PS. W wyroku mam wyraźnie napisane zakaz na imprezy masowe, a więc nie tyczy się to tylko meczy mojej drużyny.
nie zazdrosze sytuacji bo wg mnie prawnie nie możesz stawic sie w miejscu pracy gdy na jego terenie odbywa się masowa impreza sportowa - czysta paranoja
ale w praktyce szanse że bedzie z tego jakiś przypał sa chyba bardzo małe - po co (jak nic nie nawywijasz) mieliby legitymować obsługe ? (zakładam że nie robisz na ochronie i do bójki byłoby daleko) chyba dopiero po takiej legitymacji i ewentualnym dołku za burdy możesz miec problemy że byłes tam gdzie nie mogłeś być i dopiero wtedy prześiwetlą odpowiednie papiery

ja mam za to inne pytanie - wyłapałem podobny zakaz od prokuratora (wszelkie imprezy masowe sportowe) - troche nas było do sprawy to ciągneła sie dośc długo, po zakończeniu i uprawomocnieniu wyrok brzmi zakaz uczestnictwa na meczach piłki nożej, w szczególności mojego klubu + meldunek na policji

i tu pytanie - prokuratorski zakaz na masowe sportowe trwał juz kilka miesięcy - czy on wlicza się w 3 letni zakaz stadionowy który mam teraz ? tzn czy od uprawomocnienia sądowego zostało mi "tylko" 2 lata z hakiem meldowania czy też 3 lata lecą dopiero od wyroku sądu ?
Obrazek

Przykłady prac - www.curve.dbv.pl

rts1910adw
Posty: 444
Rejestracja: 19.02.2012, 12:55

Re: Kary, zakazy...

Post autor: rts1910adw » 05.03.2012, 23:15

W czwartek bedzie zebranie tych od nakladania kar ? Czy juz wiadomo jaka kare Widzew dostanie ?

J_ag
Posty: 178
Rejestracja: 21.07.2011, 19:29

Re: Kary, zakazy...

Post autor: J_ag » 16.04.2012, 23:51


isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Kary, zakazy...

Post autor: isis » 18.04.2012, 11:27

Wywiad z Krzysztofem Smulskim, delegatem PZPN i przewodniczącym Wydziału ds. Bezpieczeństwa na stadionach w Śląskim ZPN-ie.

Choć powiem szczerze, że – po okresie pewnej przerwy w moich obowiązkach delegata – miałem ostatnio okazję być na spotkaniach Wisły z Legią w Krakowie i Legii z Ruchem w Warszawie. I dostrzegam z niepokojem nasilenie chuligańskich wybryków na obiektach piłkarskich. Znów w dużej ilości powróciły na trybuny race, choć wydawało się, że to zjawisko zostało już wyplenione. Pojawiła się mnogość wrogich transparentów, nastąpiło też nasilenie wulgaryzmów. Zmierzamy w nieciekawym kierunku...

(...)

Po meczu Wisła-Legia wszedłem do toalety dla tzw. kibiców gości. To było jedno wielkie pobojowisko. Jakiś absurd...

No to jaka recepta na to? Zawiesić rozgrywki?
Jeżdżę jako delegat po kraju, rozmawiam z kierownikami ds. bezpieczeństwa i wiem, że w klubach dojrzewa myśl, by na forum Ekstraklasy przeforsować... zakaz wyjazdu zorganizowanych grup kibiców! Pewnie już nie w końcówce tego sezonu, ale może od początku nowego? Burdy, agresja, dodatkowe gigantyczne koszty – nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych środków. Źródło - weszlo.com

niedorozwiniety
Posty: 11
Rejestracja: 28.03.2012, 16:24

Re: Kary, zakazy...

Post autor: niedorozwiniety » 19.04.2012, 18:50

Komisja Ligi ukarała Ruch i Górnika

Komisji Ligi Ekstraklasy SA zadecydowała o ukaraniu Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze po meczu między tymi drużynami z ostatniej kolejki.

Do końca sezonu na stadionie Ruchu otwarte będą tylko trybuna kryta i sektor rodzinny. Chorzowski klub został także ukarany 60 tys. zł grzywny. Ruch zrezygnował też z organizacji wyjazdów dla swoich kibiców na mecze z Polonią Warszawa i Cracovią.

Górnik został ukarany 20 tys. zł grzywny, a kibice dostali zakaz wyjazdowy.
http://www.90minut.pl/news/186/news1862 ... rnika.html

I pojawiła się nowość, że zakaz wyjazdowy można wyłapać po harcowaniu na meczu u siebie... Mam nadzieje, że Ruch zagra tym k***** z komisji ligi na nosie i pojawi się na Konwiktorskiej (co pokazał już Widzew).

Preskot
Posty: 7
Rejestracja: 20.03.2012, 11:36

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Preskot » 20.04.2012, 01:02

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.To Ruch sam zrezygnował z organizacji wyjazdów dla swoich kibiców na mecze wyjazdowe z Polonią W. i Cracovią.i nie jest to decyzja KL.

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Fanatycy Widzewa » 20.04.2012, 13:21

Widzew ukarany karą 6 tyś za piro + transparent o treści KATYŃ 1940 - PAMIĘTAMY...

http://www.widzewtomy.net/index.php?opt ... &Itemid=99

NaZakazie.pl
Posty: 11
Rejestracja: 29.12.2011, 19:02

Re: Kary, zakazy...

Post autor: NaZakazie.pl » 22.04.2012, 14:29

To chyba odpowiedni dział. Skan zakazu stadionowego fanki Legii Warszawa, który otrzymała za wykrzykiwanie nieodpowiednich haseł.
[link]
www.NaZakazie.pl -> serwis dla kibiców, prowadzony przez zakazowiczów.

rts1910adw
Posty: 444
Rejestracja: 19.02.2012, 12:55

Re: Kary, zakazy...

Post autor: rts1910adw » 26.04.2012, 20:11

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała dzisiaj Lecha Poznań i trenera Korony Kielce Leszka Ojrzyńskiego.

Na Lecha Poznań nałożono zakaz udziału zorganizowanej grupy kibiców w dwóch kolejnych meczach wyjazdowych w związku zachowaniem kibiców tego klubu (użycie środków pirotechnicznych, szczególne natężenie wulgaryzmów) podczas meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia - Lech. Dodatkowo na Lecha nałożono karę finansową w wysokości 8 tys. zł.

Komisja Ligi zadecydowała o nałożeniu na trenera Korony Kielce Leszka Ojrzyńskiego kary finansowej w wysokości 3 tys. zł w związku z nieuprawnioną oceną pracy sędziów (podważanie decyzji sędziowskich i kompetencji sędziów) po meczu 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Korona - Zagłębie Lubin.
Legia i Ruch zostały ukarane przez Wydział Dyscypliny PZPN za zachowanie kibiców tych drużyn podczas wtorkowego finału piłkarskiego Pucharu Polski w Kielcach. Warszawski klub musi m.in. zapłacić 70 tysięcy, a chorzowski - 50 tysięcy złotych.

Jak poinformował PAP szef Wydziału Dyscypliny Artur Jędrych, sankcje obejmują również zakaz wyjazdów dla fanów obu klubów.
- Kibice Legii nie będą mogli brać udziału w czterech wyjazdowych meczach Pucharu Polski, a Ruchu - w trzech - powiedział szef WD PZPN.

W czasie wtorkowego meczu w Kielcach, mimo zaostrzonych rygorów przed wejściem na stadion i licznych apeli spikera, kibice odpalali petardy, race świetlne i sztuczne ognie.

W 69. minucie arbiter musiał przerwać zawody, ponieważ dym z rac i świec nie pozwalał na kontynuowanie spotkania. W tym czasie piłkarze Legi podeszli do sektorów zajmowanych przez warszawskich kibiców, by ich uspokoić. Pod trybuny zajmowane przez kibiców obu zespołów udały się także służby ochrony, co nie powstrzymało odpalania następnych rac i petard. Ostatecznie po kilku minutach mecz wznowiono.

DrDukeNaJewtubiePL
Posty: 442
Rejestracja: 14.04.2011, 16:55
Lokalizacja: 14/88

Re: Kary, zakazy...

Post autor: DrDukeNaJewtubiePL » 05.05.2012, 00:20

Ekstraklasa: Komisja Ligi ukarała pięć klubów


Komisja Ligi Ekstraklasy SA na piątkowym zebraniu podjęła decyzję o ukaraniu pięciu klubów: Cracovii, Lechii Gdańsk, ŁKS-u, GKS-u Bełchatów oraz Lecha Poznań za zdarzenia związane z meczami 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Ukarani zostali również piłkarze: Jarosław Bieniuk i Sebastian Przyrowski.


Cracovia została ukarana karą pieniężną w wysokości 7 tys. zł za złe zachowanie kibiców (rzucanie przedmiotów, plucie w kierunku sędziego asystenta i szczególne natężenie wulgaryzmów).

Na Lechię Gdańsk nałożono karę 5 tys. zł za złe zachowanie kibiców (użycie środków pirotechnicznych i wywieszenie flagi o niedozwolonej treści).

Łódzki KS musi zapłacić 5 tys. zł za złe zachowanie kibiców (użycie środków pirotechnicznych).

GKS Bełchatów został ukarany karą pieniężną w wysokości 3 tys. zł za złe zachowanie kibiców (użycie środków pirotechnicznych skutkujące zadymieniem boiska i przerwaniem meczu).

Lech Poznań zapłaci karę w wysokości 2 tys. zł za złe zachowanie kibiców (użycie petard).



[link]
http://www.youtube.com/user/DavidDukePLTV#p/u
http://niszczsyjonizm.blogspot.com/
http://www.youtube.com/user/DavidDukePL2
http://www.polskawalczaca.com

draghack
Posty: 13
Rejestracja: 24.04.2012, 12:44
Lokalizacja: KĘDZIERZYN

Re: Kary, zakazy...

Post autor: draghack » 08.05.2012, 23:05

Na klub Wisła Kraków została nałożona kara w wysokości czterdziestu tysięcy złotych w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków – Cracovia (agresywne zachowanie części kibiców, wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych oraz rzucenie części z nich na płytę boiska, spalenie koszulki i szalików z emblematami klubowymi Cracovii, szczególne natężenie wulgaryzmów, transparenty nie związane z meczem) oraz opóźnienie rozpoczęcia meczu.

W związku z tym samym meczem na klub Cracovia nałożono zakaz udziału zorganizowanej grupy kibiców w dwóch meczach wyjazdowych. Dodatkowo na klub nałożono karę w wysokości dwudziestu pięciu tysięcy złotych w związku z zachowaniem kibiców tego klubu (demolowanie sektora kibiców gości, rzucanie niebezpiecznymi przedmiotami w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców Wisły Kraków, agresywne zachowanie części kibiców, wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych; szczególne natężenie wulgaryzmów).
Obrazek

gacm

Re: Kary, zakazy...

Post autor: gacm » 10.05.2012, 18:23

Oberwało się też Stilićowi za jego piosenki. Dostał 6 meczów kary i 20 tys. grzywny.

eMKaeSiak1946
Posty: 32
Rejestracja: 30.04.2012, 19:39

Re: Kary, zakazy...

Post autor: eMKaeSiak1946 » 11.05.2012, 14:01

Semirowi się oberwało, a co z piłkarzami Śląska? Nie byli lepsi od Stilicia
tatarak pisze:
Biskup pisze:Zagłębie po zycia kres
http://www.youtube.com/watch?v=KFS8S6mW45Q
0:58 min
Jak to pierwszy raz zobaczyłem to aż mi ciary przeszły... Przezajebisty doping Zagłębia.

x.x
Posty: 211
Rejestracja: 17.04.2012, 16:32

Re: Kary, zakazy...

Post autor: x.x » 11.05.2012, 17:42

karac za transparenty nie zwiazane z meczem? smieszne to jest i tyle.

sokolostroda.pl
Posty: 3
Rejestracja: 26.03.2012, 01:13

Re: Kary, zakazy...

Post autor: sokolostroda.pl » 21.05.2012, 22:59

mamy taki problem podczas ostatniego meczu w rozgrywkach IV ligi przeciwko Mazurowi Ełk u siebie zawiesilismy jak zawsze swoją flagę ultras, przed meczem delegat zalecił dyrektorowi klubu i dyrektorowi stadionu aby zdjąć ją bo jest niezgodna z regulaminem. My się oczywiście nie dostosowaliśmy i klub zostanie ukarany przez WZPN ale nie wiemy na jakiej podstawie, podpowiedzcie o co biega w tym co w niej może się nie podobać pałom z PZPnu?Czy jest szansa żeby klub nie płacił kary i żeby się do nas nie przypierdalali??

[link]

Obrazek

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Kary, zakazy...

Post autor: DFLG » 21.05.2012, 23:02

Oczywiście, że jest. Na fladze nie ma nic zakazanego, ani symbolu, ani napisu. W świetle przepisów jest to flaga "bezproblemowa".
Jak będzie kara, wówczas musi być dokładne uzasadnienie. Można się na podstawie tego odwoływać.

Jakbyś miał jakieś dalsze pytania priv.
Lechia Gdańsk!

NaZakazie.pl
Posty: 11
Rejestracja: 29.12.2011, 19:02

Re: Kary, zakazy...

Post autor: NaZakazie.pl » 26.05.2012, 11:44

Gwiazdor kina Bollywood został ukarany pięcioletnim zakazem stadionowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w swoim kraju koleś jest półbogiem, a tym samym bezkarnym, jak (nie przymierzając) Donald Tusk.
Shah Rukh Khan. Facet, który jest podobno obrzydliwie bogaty, zna go każdy Hindus, Pasztun (o ile wolno im oglądać telewizję) i inne okoliczne narodowości pokazał, że potrafi się bawić jak Charlie Sheen. Podczas zmagań swojej ulubionej drużyny Kalkuta Knight Riders z Indianami z Bombaju (czy kimś takim) poniosła go ułańska fantazja. Na szybko zorganizował więc ekipę mocnych wrażeń, w skład której weszła nawet jego córka i wdarł się na murawę.
Tam po raz kolejny pokazał, że w tańcu się nie pier*oli i zaatakował ochroniarza wykrzykując mu w twarz „czy wiesz kim ja jestem”. W sukurs ruszyło mu ponad 20 osób, a ochroniarz zrozumiał, dlaczego powinien był uważać na szkoleniu z walki wręcz.
Postronni obserwatorzy twierdzą, że gwiazdor był lekko wstawiony, ale fakt pozostaje faktem – akcję chuligańską przeprowadził wyjątkowo sprawnie. W nagrodę otrzymał on pięcioletni zakaz pojawiania się na stadionie Wankhede (w Bombaju).

Całość: [link]
www.NaZakazie.pl -> serwis dla kibiców, prowadzony przez zakazowiczów.

O..
Posty: 340
Rejestracja: 04.09.2010, 17:32

Re: Kary, zakazy...

Post autor: O.. » 28.05.2012, 23:14

Prawdą jest, że Falubaz dostał zakaz wyjazdowy na rok?!?!

gacm

Re: Kary, zakazy...

Post autor: gacm » 30.05.2012, 11:49

Prawda... tutaj masz info dotyczące całej sytuacji: [link]

1920POLONIA
Posty: 7
Rejestracja: 27.03.2012, 18:49

Re: Kary, zakazy...

Post autor: 1920POLONIA » 02.06.2012, 10:34

sokolostroda.pl pisze:mamy taki problem podczas ostatniego meczu w rozgrywkach IV ligi przeciwko Mazurowi Ełk u siebie zawiesilismy jak zawsze swoją flagę ultras, przed meczem delegat zalecił dyrektorowi klubu i dyrektorowi stadionu aby zdjąć ją bo jest niezgodna z regulaminem. My się oczywiście nie dostosowaliśmy i klub zostanie ukarany przez WZPN ale nie wiemy na jakiej podstawie, podpowiedzcie o co biega w tym co w niej może się nie podobać pałom z PZPnu?Czy jest szansa żeby klub nie płacił kary i żeby się do nas nie przypierdalali??

[link]

Obrazek
To pewnie przez te race.

Ado
Posty: 110
Rejestracja: 05.04.2010, 16:07

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Ado » 07.06.2012, 10:44

Niestety zatrzymano kolejne osoby pod Wielkich Derbach Śląska. [link]

seba1944
Posty: 1181
Rejestracja: 27.02.2007, 16:46

Re: Kary, zakazy...

Post autor: seba1944 » 11.06.2012, 21:11

seba1944 pisze:
Tak wogole to według prawa każdy z nas ukaranych zakazem stadionowym powinien przed każda rundą dostać od policji terminarz drużyn ktorych zakaz dotyczy
Możesz podać gdzie dokładnie jest to określone?

Co jeśli nikt mi nie dostarczył żadnego terminarza

podbijam
Obrazek

www.facebook.com/gadzetydlakibica

boleslaw
Posty: 42
Rejestracja: 04.07.2011, 16:38

Re: Kary, zakazy...

Post autor: boleslaw » 11.06.2012, 22:09

Panowie a co jest jesli mecz nie jest impreza masowa? Zakaz obowiazuje, czy jest to "zakaz wstepu na imprezy masowe o charakterze meczow pilkarskich" ?

seba1944
Posty: 1181
Rejestracja: 27.02.2007, 16:46

Re: Kary, zakazy...

Post autor: seba1944 » 12.06.2012, 16:06

Rok i 4 miesiace w zawieszeniu na 2 lata za nie stawiennictwo na 15 meczach to duzo czy malo?
Obrazek

www.facebook.com/gadzetydlakibica

KKS Hooligans
Posty: 138
Rejestracja: 21.10.2008, 18:51

Re: Kary, zakazy...

Post autor: KKS Hooligans » 12.06.2012, 17:30

W miare;-) Ja pare meczy opuściłem (myśle ze jakieś 10) ale mam zakręconych panów na komisariacie i uszło mi to płazem;-)

ejcu

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ejcu » 15.06.2012, 15:39

z forum WL :
No to ESA szykuje nam "przyjemną" uchwałę dot. wyjazdów.
Kwiatki:
- klub gospodarza może zmniejszyć liczbę przyznanych biletów lub
odmówić w ogóle przyznania biletów, jeżeli "blblblbla" albo na
poprzednich meczach kibice dopuścili się:(i tutaj lista)
- generalnie jeżeli "coś" się wydarzyło, to przez ileś lat można
pewne stadiony oglądać w TV i niektóre kluby na pewno będą z tego
korzystać
- daje się klubom możliwość odmowy zamawiania biletów na wyjazdy dla
własnych kibiców
Myślę, że środowisko kibicowskie powinno zająć wspólne stanowisko, jeżeli to okaże się prawdą. Ja na początku proponuję bojkot zakupów karnetów, tak aby osłabić atrakcyjność ligi poprzez spadek frekwencji...

[W]19[K]46[S]
Posty: 627
Rejestracja: 04.07.2007, 16:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kary, zakazy...

Post autor: [W]19[K]46[S] » 16.06.2012, 18:38

A jeżeli ja dostałem jakiś dozór "elektroniczny" i mam zakaz na wszystkie mecze kadry i polskich drużyn w ligach i pucharach to też muszę się stawiac na komisariacie w jakiś wyznaczonych terminach.?

gacm

Re: Kary, zakazy...

Post autor: gacm » 18.06.2012, 12:22

Możliwe że Górnik i Ruch będą grać bez kibiców...?! Źródło mało obiektywne ale zapewne coś jest na rzeczy...
[link]

stare czasy
Posty: 77
Rejestracja: 10.02.2011, 19:12

Re: Kary, zakazy...

Post autor: stare czasy » 19.06.2012, 07:00

Członek zarządu Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i jeden z najbardziej znanych kiboli stołecznego klubu - to oni według policji organizowali zamieszki przed wtorkowym meczem Polska-Rosja - donosi Radio Zet.

Policja zatrzymała Wojciecha W. i Wojciecha B., pseudonim "Kelner" w ostatni weekend. Ten ostatni wziął na siebie koordynowanie przyjazdu kiboli z całego kraju do Warszawy. Usłyszał zarzut nawoływania do stosowania przemocy z powodu przynależności narodowej. Dostał 2 miesiące aresztu.
hehehhehe ku*** mac nastepny więziej polityczny!

BoldSnake
Posty: 319
Rejestracja: 04.03.2007, 01:27

Re: Kary, zakazy...

Post autor: BoldSnake » 19.06.2012, 09:58

Panowie a co jest jesli mecz nie jest impreza masowa? Zakaz obowiazuje, czy jest to "zakaz wstepu na imprezy masowe o charakterze meczow pilkarskich" ?
Nazwa tego środka karnego to zakaz wstępu na imprezy masowe. Niech to posłuży za odpowiedź. ;)
A jeżeli ja dostałem jakiś dozór "elektroniczny" i mam zakaz na wszystkie mecze kadry i polskich drużyn w ligach i pucharach to też muszę się stawiac na komisariacie w jakiś wyznaczonych terminach.?
Jeśli dostałeś dozór elektroniczny (czyli obowiązek przebywania w określonych terminach w miejscu stałego pobytu), to nie musisz się stawiać na komendzie. Byłoby to zresztą niemożliwe, skoro w wyznaczonych terminach będziesz miał obowiązek siedzieć w domu. Dopiero po okresie dozoru elektronicznego (który nakładany jest maksymalnie na rok) możesz mieć obowiązek stawiennictwa na komendzie (o ile taki obowiązek nałożył sąd w wyroku).
Najstarsi Biało-Zieloni w Polsce

Fedelta
Posty: 261
Rejestracja: 13.07.2009, 11:17

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Fedelta » 19.06.2012, 10:08

stare czasy pisze:Członek zarządu Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i jeden z najbardziej znanych kiboli stołecznego klubu - to oni według policji organizowali zamieszki przed wtorkowym meczem Polska-Rosja - donosi Radio Zet.

Policja zatrzymała Wojciecha W. i Wojciecha B., pseudonim "Kelner" w ostatni weekend. Ten ostatni wziął na siebie koordynowanie przyjazdu kiboli z całego kraju do Warszawy. Usłyszał zarzut nawoływania do stosowania przemocy z powodu przynależności narodowej. Dostał 2 miesiące aresztu.
hehehhehe ku*** mac nastepny więziej polityczny!
Nie ma z czego się śmiać... to jest smutne i przerażające...
Obrazek
ODZIEŻ DLA KIBICÓW:
[link]

[W]19[K]46[S]
Posty: 627
Rejestracja: 04.07.2007, 16:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kary, zakazy...

Post autor: [W]19[K]46[S] » 26.06.2012, 10:35

Psy coś kombinują z moją sprawą i niby jakaś zmiana zarzutów czy coś, tylko jaka może być ku*** zmiana odpalanie środków pirotechnicznych + zakrywanie twarzy. Co tutaj może być więcej? Tylko ludzi denerwują.

WysranyNaUstawce

Re: Kary, zakazy...

Post autor: WysranyNaUstawce » 03.07.2012, 10:42

Zapytam tu. Czy SKWK dostało jakiekolwiek pieniądze zwrotne za odwołany SP w lutym na stadionie Narodowym? (koszty wynajmu pociągów itp.) ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DZnr1, jacob91, nightmare88!, op3 i 473 gości