www.warhouse.pl

Komentarze 24-26 Sierpien

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Chłodny komentator
Posty: 40
Rejestracja: 10.05.2007, 08:23

Post autor: Chłodny komentator » 26.08.2007, 14:29

Pretorian szczerze mówiąc to czasem w Małopolsce mozna odnieść wrażenie, że te proporcje to nie jest 50 na 50%. Sluchajac tego hymnu Cracovii, patrząc na flagi, Wasze napisy w Krakowie etc. 20 do 80 byloby blizsze prawdy.

Pamietam kiedys anegdote chyba 2 lata temu jakos wyszla, ze stowarzyszenie kibicow Cracovii złożyło wniosek o przejestrowanie nazwy klubu na Antywisła Kraków ;)

Oczywiscie tak sobie zartujemy, bez napinki :)
Chłodny komentator



jablerr
Posty: 115
Rejestracja: 28.02.2007, 16:07

Post autor: jablerr » 26.08.2007, 14:39

Pretorian pisze:, w Krakowie wyraźnie zauważalny wzrost frekfencji na wiśle przy systematycznym spadku u nas. Ja jestem nawet z tego zadowolony bo dużo lepsze jakościowo te 2000 niż tamte 8000. i jeszcze dwa słowa do przyjaciół zza błoń, napinaliście się ze na Pasach same przerzuty, owszem wysypało się syfu po awansach z 3 i 2 ligi, ale zrozumcie to się w sercu nosi, obecnie u was śmietanka przerzutów - na Cracovii tylko prawdziwi. Bez napinki


Tak, tak... przyjmujemy z otwartymi rekami każdego pasiaka, który tylko umie zaśpiewać JŻS, ponadto Miętta wraz z ubecko- milicyjnymi sojusznikami przypuścił propagandową ofensywę, mającą na celu werbunek w szeregi Białej Gwiazdy wszystkich potencjalnych fanów z Krakowa i okolic :lol:

Nikt z Wisły nawet nie wspomniał o waszej dyspozycji w ostatnich meczach, ale jak widać Pretorian musiał wyrzucić z siebie frustrację
i przy okazji napisać głupoty nt. Wisły.

A te 50% miłości i 50% nienawiści teraz dają efekt... w postaci frekwencji, dopingu i tak dalej i tak dalej

:lol:

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 26.08.2007, 14:43

chciałbym zwrócić uwage na coraz lepszą dyspozycję ŁKS Łomża, wydaje mi się ze rosną w siłę, coraz głośniej o nich kiedys z tamtych rejonów o Jadze tylko się słyszało, teraz ŁKS nieźle sobie radzi

NARKO
Posty: 56
Rejestracja: 13.05.2007, 14:29
Lokalizacja: Chorzów/obecnie LDZ

Post autor: NARKO » 26.08.2007, 14:50

a ZL ile w Wodzisławiu?

net12345
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 14:17

Post autor: net12345 » 26.08.2007, 14:52

fcb pisze:chciałbym zwrócić uwage na coraz lepszą dyspozycję ŁKS Łomża, wydaje mi się ze rosną w siłę, coraz głośniej o nich kiedys z tamtych rejonów o Jadze tylko się słyszało, teraz ŁKS nieźle sobie radzi
z czym oni sobie nieźle radza ?? i gdzie głośniej o nich ?? chyba ze patrzysz na to ze kazdy im flagi chce kroic, i czasem ich nie traca

rucyinski
Posty: 85
Rejestracja: 01.05.2007, 15:45
Lokalizacja: Łomża

Post autor: rucyinski » 26.08.2007, 15:15

net12345 pisze:
fcb pisze:chciałbym zwrócić uwage na coraz lepszą dyspozycję ŁKS Łomża, wydaje mi się ze rosną w siłę, coraz głośniej o nich kiedys z tamtych rejonów o Jadze tylko się słyszało, teraz ŁKS nieźle sobie radzi
z czym oni sobie nieźle radza ?? i gdzie głośniej o nich ?? chyba ze patrzysz na to ze kazdy im flagi chce kroic, i czasem ich nie traca

Jeżdzimy bardzo dobrze, u siebie mamy bardzo dobry doping, mysle ze nawet jakosciowo lepszy niz na Jadze, wiec od glupich uwag proszę sie powstrzymywac.

TSWK
Posty: 29
Rejestracja: 23.04.2007, 20:08
Lokalizacja: Trójkolorowy Kraków

Post autor: TSWK » 26.08.2007, 15:16

Pretorian a coś ty sie tak nagle przyje......ał do naszej frekwencji?
Pierwszy raz na Wisle jest po 15000 ludzi ?? Prosze Cie. W drugiej lidze byly mecze gdzie bylo 10000 wiec taka frekwencja wcale nie jest dziwna. A co do waszej frekwencji to mija czas kiedy Cracovia była modna , i wielu takich co chodzilo na mecze bo kolega chodzi poprostu woli zostac na osiedlu, w knajpie, u dziewczyny, chłopaka :twisted: . Poprostu chodzenie na mecze trzeba miec w sercu a nie być modnym ;)

NARKO
Posty: 56
Rejestracja: 13.05.2007, 14:29
Lokalizacja: Chorzów/obecnie LDZ

Post autor: NARKO » 26.08.2007, 15:18

rucyinski pisze:
net12345 pisze:
fcb pisze:chciałbym zwrócić uwage na coraz lepszą dyspozycję ŁKS Łomża, wydaje mi się ze rosną w siłę, coraz głośniej o nich kiedys z tamtych rejonów o Jadze tylko się słyszało, teraz ŁKS nieźle sobie radzi
z czym oni sobie nieźle radza ?? i gdzie głośniej o nich ?? chyba ze patrzysz na to ze kazdy im flagi chce kroic, i czasem ich nie traca

Jeżdzimy bardzo dobrze, u siebie mamy bardzo dobry doping, mysle ze nawet jakosciowo lepszy niz na Jadze, wiec od glupich uwag proszę sie powstrzymywac.
hehe :D

GTW1908
Posty: 21
Rejestracja: 08.06.2007, 02:22

Post autor: GTW1908 » 26.08.2007, 15:22

Twoj post nietrzyma sie wogole kupy.wez zastanów sie oco ci chodziło,o doping czy o pojechanie nam z tą "zaprzyjaznioną"ekipą

Widzew z Lechem niema ani zgody ani układu.zawsze znajdą sie barany którzy chcą sie wielce zaprzyjaznic z Kolejorzem i odwrotnie.ale wierz mi ze to dotyczy i was z Legią.niektórzy odwas dali by sie pociąc zeby z Legią miec chociaz układ:)



Na tym polega Twoj bład ze masz manie wielkosci, nie mozna juz napisac nic na wasz temat!Bez przesady nie bylo w moim poscie napinki tylko zart;)! To ze Widzew z Lechem nie ma ukladu ani zgody to wiem,a juz tekst o ŁKS i Legii - rewelacja!!!
Na dobre i na złe i w każdej lidze zawsze będziemy tam gdzie oni będą grać - ŁKS ŁÓDŹ!

widzew łódź
ban
Posty: 18
Rejestracja: 06.03.2007, 13:26

Post autor: widzew łódź » 26.08.2007, 15:36

Gratulacje dla ŁKS Łódź za bardzo dobrą liczbę wyjazdową. Od Odry Wodzisław i Groclina już jesteście lepsi a niebawem może i pod tym względem Bełchatów wyprzedzicie. Rywalizacja w Łodzi dzięki wam staje się przez to jeszcze ciekawsza!
Z sąsiedzkim pozdrowieniem!
Lks Lodz? Nie, nigdy nie słyszałem o czymś takim...

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 26.08.2007, 15:36

Jestem pod wrażeniem naszych Braci z Zagłębia,dawno żadna zgoda tak nas nie wsparła w proteście,powiem krótko_TAKICH BRACI SIE NIE TRACI....
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.

creative
Posty: 74
Rejestracja: 18.08.2007, 09:24
Lokalizacja: ja to wiem:)

Post autor: creative » 26.08.2007, 15:44

Jesli ktos widzi ŁKS-u 260 osób na Cracovii, to grubo ma zryty beret:) Jak jest ich 170 to tyle. Ale 260?w życiu.Nie pierwszy raz Łks podaje swoją liczbe wyjazdową zawyżoną.

Stojąc na sektorze i zamykając oczy słyszałem Lecha Jagę a nie Wielki Łks...pokserowali wszystko co mogli.
Do d*** z taką robotą.

Songo1908
Posty: 10
Rejestracja: 12.08.2007, 12:05

Post autor: Songo1908 » 26.08.2007, 15:58

do creative... masz racje ŁKS jak zwykle zawyżył swoją liczbe, do kazdego wyjazdu dodajemy sobie 50-80 osób żeby nie wyprzedził nas Groclin i Odra W. jak sprytnie zauwazył jeden z forumowiczów... :shock: :shock: :shock:
było nas w Krakowie 150 osób o czym świadczy fakt ze w piątek wieczorem było sprzedanych 200 biletów i wspomogła nas Resovia.
No i nasz doping.... tragedia (zwłaszcza na Waszym tle!!!)

kubi111
Posty: 73
Rejestracja: 28.04.2007, 23:44
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: kubi111 » 26.08.2007, 16:18

no chyba jednak minimalnie mamy :wink:

poczekajmy na koniec rundy.zoabczymy jakie bedziemy mieli liczby u siebie i na Wyjazdach.

net12345
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 14:17

Post autor: net12345 » 26.08.2007, 16:47

rucyinski pisze:
net12345 pisze:
fcb pisze:chciałbym zwrócić uwage na coraz lepszą dyspozycję ŁKS Łomża, wydaje mi się ze rosną w siłę, coraz głośniej o nich kiedys z tamtych rejonów o Jadze tylko się słyszało, teraz ŁKS nieźle sobie radzi
z czym oni sobie nieźle radza ?? i gdzie głośniej o nich ?? chyba ze patrzysz na to ze kazdy im flagi chce kroic, i czasem ich nie traca

Jeżdzimy bardzo dobrze, u siebie mamy bardzo dobry doping, mysle ze nawet jakosciowo lepszy niz na Jadze, wiec od glupich uwag proszę sie powstrzymywac.
jak na wasze mozliwosci to moze i niezle jezdzicie, ale coraz lepsza dyspozycje to mozecie miec na swoim podworku, a co do porownywania sie do Jagi to tak jakbys porownal doping Lecha do Dyskobolii- bez obrazy dla drugich//////// na Wasza niekorzysc, jestescie lata świetlne za nimi

BEZ ODBIORU

hehe :D[/quote]

MisUszatek
Posty: 262
Rejestracja: 03.05.2007, 10:28
Lokalizacja: Łomża

Post autor: MisUszatek » 26.08.2007, 16:57

Ja p******* wy to macie problemy. Wiadomo, że Jaga jest sporo wyżej od nas pod wieloma względami. Nikt tego nie kwestionuje.
A reszcie radze popatrzeć na swoje podwórka a nie pierdolić jacy to my jesteśmy kiepscy, ze nie nadajemy sie na 2 lige, itp.

widzew łódź
ban
Posty: 18
Rejestracja: 06.03.2007, 13:26

Post autor: widzew łódź » 26.08.2007, 16:57

Krótko do łebka z Teofilowa - oczywiście, że jak dla ciebie możemy i w 10.000 tys jeździć. I kiedyś może pojedziemy. Ale na dzisiaj koleżko, 4.000 na wyjeździe dla ŁKS-u, to jak dla wróbla próba lotu na Marsa - wiesz chyba o tym.

Fakty i liczby są takie, że wasze wyjazdy w tym sezonie są na poziomie Bełchatowa.
Natomiast o waszej "przewadze" we frekwencji u siebie, to możesz bajeczki opowiadać na gadu gadu koleżkom z Włocławii i innym zaprzyjaźnionym orłom. Zapewne ci uwierzą.
I się pozachwycaj jeszcze ze 100 lat tym, że w ubiegłym sezonie jesienią mieliście porównywalną z Widzewem frekwencję wyjazdową - a teraz się przebudź i przyznaj, że wszystko wróciło do normalności, czyli już wiesz o co chodzi.

aha - i KORRRRRRRBĘ mocno trzymaj, żeby ci nie wyleciała na następnym "dość prestiżowym" wyjeździe w 200 osób :lol:
Lks Lodz? Nie, nigdy nie słyszałem o czymś takim...

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 26.08.2007, 16:58

ŁKS okresla sie na 260 osob...Cracovia na mniej.Nie mnie to oceniac,jezeli jest to 260 osob,to jest to liczba ...przyzwoita.

Jezeli chodzi o ŁKS.
Ta ekipa jezdzila od dawna w takich liczbach,mieli jedna naprawde dobra runde,w ktorej pokazali ze maja mozliwosci...ale to byla jedna runda...

Ta liczba z Cracovii jest adekwatna do ich liczb,w jakich jezdzili przez ostatnie lata(nie liczac tej jednej rundy)

Nie jest to mala liczba,nie jest to obciach...ale mysle ze moglo z ich strony byc lepiej,bo tak bylo wczesniej.

Ich problem.

Ja ciesze sie ze liczbami wyjazdowymi bijemy ich na głowe.

[/list]
Obrazek

jimmyjazz
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:51

Post autor: jimmyjazz » 26.08.2007, 17:00

[link] tutaj fajne zdjęcie z forum lksfans.pl pokazujące panoramę na stadionie Cracovii.Jak widać zawodnicy grają, także to nie jest przed meczem , po meczu itd. Co do frekwencji ŁKS sam koles z Cracovii w relacjach napisał, że ŁKS ok 300.
Wg. mnie na tej fotce nie ma 4,5 tys kibiców, ale nie wiem... .Cięzko oszacować

GTW1908
Posty: 21
Rejestracja: 08.06.2007, 02:22

Post autor: GTW1908 » 26.08.2007, 17:07

Do Biały Teofilów : Mysle ze nie ma sensu wchodzic z nimi w jaka kolwiek polemike, przeciez wiadomo ze oni jezdza najlepiej na calym swiece tylko złosliwcy robia foty jak AKURAT ich 400 osob jest na kiełbach:P! A co do ksero to trzebabylo posłuchac dopingu Jagi i zobaczyc kto kseruje! Ich poł utworow to piosenki Widzewa!
Na dobre i na złe i w każdej lidze zawsze będziemy tam gdzie oni będą grać - ŁKS ŁÓDŹ!

Songo1908
Posty: 10
Rejestracja: 12.08.2007, 12:05

Post autor: Songo1908 » 26.08.2007, 17:15

Kiju - oficjalna relacja Cracovii podaje naszą liczbe ok. 300, a o 170 pisze jedna osoba która nie wiem skąd sie zerwała - to po pierwsze
po drugie to sezon dopiero się zaczyna, także proponowałbym sie wstrzymać niektórym osobą z porównywaniem naszych wyjazdów do Bełchatowa :roll: na pewno pierwsze trzy wyjazdy nie są powodem do dumy, ale jestem pewnien że bedzie coraz lepiej, zwłaszcza ze najatrakcyjniejsze wyjazdy są jeszcze przed nami...

Songo1908
Posty: 10
Rejestracja: 12.08.2007, 12:05

Post autor: Songo1908 » 26.08.2007, 17:19

a "koleżka" widzew łodz niech łebków poszuka sobie w koluszkach, łęczycy czy na innych wichurach....

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 26.08.2007, 17:21

net12345 pisze:
fcb pisze:chciałbym zwrócić uwage na coraz lepszą dyspozycję ŁKS Łomża, wydaje mi się ze rosną w siłę, coraz głośniej o nich kiedys z tamtych rejonów o Jadze tylko się słyszało, teraz ŁKS nieźle sobie radzi
z czym oni sobie nieźle radza ?? i gdzie głośniej o nich ?? chyba ze patrzysz na to ze kazdy im flagi chce kroic, i czasem ich nie traca
na pewno trzeba sie z nimi liczyc, i zrobili krok na przód, wiecej ich u siebie w młynie, gdzie nie ma jak kiedys marazmu, na wyjazdy tez jezdzą, ich liczba 80 na Motorze dobra, wszystko
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

GhettoBoy82
Posty: 27
Rejestracja: 06.08.2007, 10:31
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: GhettoBoy82 » 26.08.2007, 17:33

W Katowicach 14 osób z ekipy Tur Turek z flagą "Pikniki On ToUR" :lol:

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 26.08.2007, 17:39

Songo1908 pisze:Kiju - oficjalna relacja Cracovii podaje naszą liczbe ok. 300, a o 170 pisze jedna osoba która nie wiem skąd sie zerwała - to po pierwsze
po drugie to sezon dopiero się zaczyna, także proponowałbym sie wstrzymać niektórym osobą z porównywaniem naszych wyjazdów do Bełchatowa :roll: na pewno pierwsze trzy wyjazdy nie są powodem do dumy, ale jestem pewnien że bedzie coraz lepiej, zwłaszcza ze najatrakcyjniejsze wyjazdy są jeszcze przed nami...
Songo,spokojnie...wiem ze sezon trwa,byc moze pokusicie sie o jaks niespodzianke,ta runda o ktorej wspominalem pokazala ze was na to stac...ale poki co sam chyba przyznasz ze jestesmy w tym elemencie duzo lepsi...zreszta tak bylo odkad pamietam,a jezdze od kilunastu lat na mecze.

Najaktrakcyjnijsze wyjazdy sa przed wami??Ok,my tez mamy takie w grafiku,wiec mysle ze i tak w tej konfrontacji bedziemy na gorze...choc ta jedna runde mam w pamieci i zle sie czulem,wiedzac ze macie lepsze liczby...wiec...

...wiec rywalicacja nadal trwa...choc pewnie napiszecie ze i tak lepsze 10 najrodowitszych niz 1000 wiesniaków,bo takie posty czytalem 8)

w tym wpisie nie chodzi mi o nasz wyjazd do poznania,tylko chocby o takie jak do wodzislawia,wlasnie na Cracovie,Bialegostoku,Grosziska...
Obrazek

Dionizos
Posty: 20
Rejestracja: 28.06.2007, 17:05

Post autor: Dionizos » 26.08.2007, 17:45

Ja mam z Pruszkowa info nie telefoniczne, bo bylem na meczu. Arki nie wiem w ile osob i nie bede ocenial. Jak wychodzili ze stadionu, to cale miasto sie chyba zlecialo, zeby pokrzyczec Arka Gdynia ku*** swinia :lol: . Jakas ekipa lebkow z osiedli probowala zaatakowac Arke, ale sam widok policji chyba ich odstraszyl :P. Pozniej ludzie podchodzili pod kordon, ale nie reagowali na zaproszenia arkowcow i tylko sie wydzierali. Ogolnie Pruszkow pokazal sie tak jak ich mlyn, czyli raczej smiesznie. Bylo w c*** ludzi z Legii, ale oni w zalosnej akcji w parku raczej nie brali udzialu. Warto zauwazyc, ze jedna akcje na kordon prowadzily 4 trzynastolatki... 8) . Moze na Lechii bedzie sie cos wiecej dzialo, bo wyjscie z sektora gosci jest troche przypalowe (trzeba isc waskimi alejkami przez park).
Forza Juve!

Prawdziwy WKS
Posty: 51
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Post autor: Prawdziwy WKS » 26.08.2007, 17:45

Jaga byla w 300 osob na Cracovi ! to LKS moim zdaniem ma cos okolo 250 osob !! wiec nie zawyza ! poZdro

Tropiciel z lasu
Posty: 116
Rejestracja: 03.07.2007, 23:08

Post autor: Tropiciel z lasu » 26.08.2007, 17:51

Dionizos pisze:Ja mam z Pruszkowa info nie telefoniczne, bo bylem na meczu. Arki nie wiem w ile osob i nie bede ocenial. Jak wychodzili ze stadionu, to cale miasto sie chyba zlecialo, zeby pokrzyczec Arka Gdynia ku*** swinia :lol: . Jakas ekipa lebkow z osiedli probowala zaatakowac Arke, ale sam widok policji chyba ich odstraszyl :P. Pozniej ludzie podchodzili pod kordon, ale nie reagowali na zaproszenia arkowcow i tylko sie wydzierali. Ogolnie Pruszkow pokazal sie tak jak ich mlyn, czyli raczej smiesznie. Bylo w c*** ludzi z Legii, ale oni w zalosnej akcji w parku raczej nie brali udzialu. Warto zauwazyc, ze jedna akcje na kordon prowadzily 4 trzynastolatki... 8) . Moze na Lechii bedzie sie cos wiecej dzialo, bo wyjscie z sektora gosci jest troche przypalowe (trzeba isc waskimi alejkami przez park).
Srednia wieku biegajacych tam wokol kordonu nie przekraczala 14 lat (bez zadnej przesady :lol: )

*pRiMo*
Posty: 40
Rejestracja: 09.05.2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: *pRiMo* » 26.08.2007, 18:07

No i jak zwykle temat prosty i przyjemny ma dwa oblicza dyskusji za sprawą paru prowokujących osób. Jeden temat to Wisła - Cracovia - frekwencja i przerzuty. Drugi to Widzew i ŁKS - czyli kto jest a kogo nie ma w mieście.

Normalnie może będziemy robić do relacji 3 tematy z komentarzami ? Komentarze, Komentarze dla Łodzi i Komentarze dla Krakowa :)
Każdy mój post ma na celu wyrażenie tylko i wyłącznie mojej prywatnej opini i nie jest i nie powinien być traktowany jako oficjalne stanowisko kibiców LECHA POZNAŃ :!: :!: :!:

(---)

Post autor: (---) » 26.08.2007, 18:10

jimmyjazz pisze:[link]
jezeli to zdjecie odwzorowuje idealnie odleglosc z klatki do dalszej bramki to rownie dobrze sektor gosci moglby byc na Juvenii bo..

i tak c**** widac :lol:


[link]

wkoncu cos madrego
Ostatnio zmieniony 26.08.2007, 19:12 przez (---), łącznie zmieniany 1 raz.

net12345
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 14:17

Post autor: net12345 » 26.08.2007, 18:12

Prawdziwy WKS pisze:Jaga byla w 300 osob na Cracovi ! to LKS moim zdaniem ma cos okolo 250 osob !! wiec nie zawyza ! poZdro
wg rankingu uzytwownika Mac - Jagiellonia była w 350 osób, liczba 280 ŁKS-u najbardziej możliwa

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 26.08.2007, 18:17

*pRiMo* pisze:No i jak zwykle temat prosty i przyjemny ma dwa oblicza dyskusji za sprawą paru prowokujących osób. Jeden temat to Wisła - Cracovia - frekwencja i przerzuty. Drugi to Widzew i ŁKS - czyli kto jest a kogo nie ma w mieście.

Normalnie może będziemy robić do relacji 3 tematy z komentarzami ? Komentarze, Komentarze dla Łodzi i Komentarze dla Krakowa :)

Hmmm...wiec o czym mamy gadac??

O Panu Józefie ktory opierdolil trzy gięte na meczu Dyskoblii??

To jest forum,a to temat komentarze...wiec co dziwnego jest w tym ze sie gada,porownuje,osądza??

Kraków czy Lodz to czolowe osroski kibicowskie w Polsce,wiec chyba nie jest dziwne,ze jest wlasnie sporo tematów na ten temat.
Obrazek

widzew łódź
ban
Posty: 18
Rejestracja: 06.03.2007, 13:26

Post autor: widzew łódź » 26.08.2007, 18:18

Songo1908 pisze:a "koleżka" widzew łodz niech łebków poszuka sobie w koluszkach, łęczycy czy na innych wichurach....
Ale po co się fatygować po próżnicy taki kawał..? :? Wystarczy wyjść na Retkińską, Limanowskiego albo Więckowskiego przy Żeligowskiego. Łebków pod dostatkiem. Stoją w bramach i klatkach codziennie - a najwięcej ich w tym czasie, jak Łks na wyjeździe gra :lol:
Ci z Koluszek przynajmniej regularnie jeżdżą, rodowity łodzianinie po babci spod Sieradza :lol:
Lks Lodz? Nie, nigdy nie słyszałem o czymś takim...

Dionizos
Posty: 20
Rejestracja: 28.06.2007, 17:05

Post autor: Dionizos » 26.08.2007, 18:41

Tropiciel z lasu pisze:Srednia wieku biegajacych tam wokol kordonu nie przekraczala 14 lat (bez zadnej przesady :lol: )
Nie no, moze jednak troche przesadzasz, ale faktem jest, ze troche to smiesznie wygladalo. Ja licze, ze na runde wiosenna juz sie co w Pruszkowie zmieni i w przystadionowym parku, oprocz 15-17 letnich dresikow, zobaczymy kogos kto sie bedzie mogl pokazac. A wydaje mi sie, ze w tak biednym miescie jak Pruszkow, znajda sie odpowiedni ludzie...
Forza Juve!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Blaszok64, Bobson1312, eŁKaSiak1908, king, pseudofan, rafalks1908 i 502 gości