www.warhouse.pl

List otwarty do wszystkich ekip

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

DennisWise
Posty: 620
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: List otwarty do wszystkich ekip

Post autor: DennisWise » 08.03.2024, 01:21

Ty to jesteś jakiś łeb. Protest rolników rozkręcili ci co zawsze od kilkunastu lat. Specjalna formacja skoksowanych tajniaków z boa. Byli na marszach niepodległości już dekadę temu. Jeśli tego nie wiesz i ich nie widziałeś to albo masz 15 lat albo okulary -15 dioptrii od siedzenia przed monitorem.



Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: List otwarty do wszystkich ekip

Post autor: Prawilnyy » 08.03.2024, 07:58

Ta napisz jeszcze że tak naprawdę to nie rolnicy a policjanty z boa przyjechały traktorami i rozkręcili protest.Pierdolnij się w głowe j***** w dupsko opłacony trollu.
Psy robią jedynie prowokacje j***** imbecylu żeby można było w tv pokazać że rolnicy napierdalają się z policją.

Obecnie dzieje się dokładnie to samo co na Marszach Niepodległości za ryżego uja.Oddolna inicjatywa i wkurwienie społeczeństwa.MN dopiero po latach został przejęty przez system.
Klep dalej te swoje bzdury w klawiaturę j***** śmieciu.

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: List otwarty do wszystkich ekip

Post autor: halodrol » 08.03.2024, 08:00

ku*** mać najgorsze jest to że DENIS masz rację w obydwu aspektach. O Konfederacji i nowych porządkach w tej partii wie już chyba każdy kto się angażował 10-15 lat temu. Nie wiem co gorsze, ale chyba ta nieświadomość ludzi, że w tej grze służb nie ma dobrych postaci. Każdego można kupić, już po tym małym cwelu Kołodziejczaku rolnicy powinni się przekonać co jest pięć.

Z drugiej strony cokolwiek tam próbują robić, niby robić, zawsze to coś. Nawet zwykła pozerka Mentzena czy tego ananasa z Podkarpacia co łaził po wagonach robi szum i otwiera oczy i wprowadza wkurwienie w coraz większym gronie osób.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: List otwarty do wszystkich ekip

Post autor: BogHonorOjczyzna » 08.03.2024, 12:35

Chociaż sam głosowałem na Brauna to dla mnie wszyscy politycy to zdrajcy i kłamcy. Odgórnie nie da rady nic zmienić co pokazał brexit albo wygrana Meloni. Łódki jak płynęły tak dalej płyną. Prikaz od góry pójdzie to Ci z Konfederacji będą stać na granicy z Białorusią z tabliczkami "refugess welcome".
Tylko oddolna inicjatywa jest w stanie cos zmienić, coś jak teraz Strajk Rolników. Jak to nic nie da to już jest po Nas.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: List otwarty do wszystkich ekip

Post autor: Psoriasis » 09.03.2024, 03:02

BogHonorOjczyzna pisze:
08.03.2024, 12:35
Chociaż sam głosowałem na Brauna to dla mnie wszyscy politycy to zdrajcy i kłamcy. Odgórnie nie da rady nic zmienić co pokazał brexit albo wygrana Meloni. Łódki jak płynęły tak dalej płyną. Prikaz od góry pójdzie to Ci z Konfederacji będą stać na granicy z Białorusią z tabliczkami "refugess welcome".
Tylko oddolna inicjatywa jest w stanie cos zmienić, coś jak teraz Strajk Rolników. Jak to nic nie da to już jest po Nas.
To zrób coś w tym kierunku i przestań beczeć w internecie, no chyba, że ta oddolna inicjatywa o której piszesz, to ten internetowy płacz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: +1945+, Gufi10, Łukasz1920, Mahazel79, yurez i 620 gości