www.warhouse.pl

Ruch Chorzów nie zagra w ekstraklasie!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 19.07.2007, 20:41

Do FIFA'y nawet nie opłaca się zgłaszać, bo zanim oni rozpatrzą decyzję, to minie pół roku :roll: Wystarczy wziąźć przykład, jak Szczakowianka Jaworzno wystosowała pismo do FIFA'y i było coś później? Cisza jak makiem zasiał. Ruch Chorzów w II lidze i niestety trzeba się z tym pogodzić. Petrochemia Płock kolejny rok będzie pewnie psuć statystyki kibicowskie (frekwencja, wyjazdy itd.) ale takie są polskie realia. Podsumowując, PZPN nadal udowadnia, że nie lubi Ślązaków 8)



Michał_Płock
Posty: 86
Rejestracja: 28.02.2007, 16:29
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michał_Płock » 19.07.2007, 20:50

Marek Janicki (prezes Wisły Płock) - Oczywiście po wczorajszych doniesieniach medialnych prawdopodobne jest, że nowy sezon rozpoczniemy jednak w ekstraklasie, ale klub nie otrzymał żadnej oficjalnej informacji w tej kwestii i tak naprawdę nie do końca wierzymy, że za tydzień zamiast do Warszawy na Polonię, pojedziemy do Grodziska. W minionym sezonie już były przypadki, że postanowienia zmieniały się z dnia na dzień, więc się nie podniecamy, bo tym razem może być podobnie.
Na tę chwilę klub jest przygotowany do startu w II lidze, jeśli jednak faktycznie okaże się, że będziemy musieli zastąpić jakiś klub w ekstraklasie, to do pokonania zostanie szereg problemów technicznych, takich jak bilety, plakaty, czy choćby stroje piłkarzy. Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu wydarzeń, świadczy o tym choćby fakt, że dziś do Płocka dotarły z Niemiec nowe stroje piłkarzy przystosowane do wymogów drugoligowych, bez reklam sponsorów Orange Ekstraklasy i nazwisk zawodników, szanse żebyśmy je teraz przerobili na „pierwszoligowe” są niewielkie, zwłaszcza, że wciąż nic nie wiemy na 100%.
Nasza sytuacja jest trudna, niewdzięczna i niewygodna, ale jeśli decyzja PZPN się potwierdzi oczywiście podejmiemy wyzwanie, bo nie mamy innego wyjścia, musimy respektować postanowienia władz, ale powtarzam - na dziś całe zamieszanie, które powstało wokół Wisły jest czystą spekulacją. W dodatku martwi i dziwi nas nagonka jaka narasta pod naszym i sponsora adresem, tak jak to my byśmy byli winni temu, że chorzowianie nie dostali licencji i przepisy w takim przypadku premiują najwyżej sklasyfikowanego spadkowicza. Wszystko co robiliśmy w ostatnich miesiącach, robiliśmy pod kątem gry w II lidze, wystarczy spojrzeć na budżet, transfery, a posądzanie nas, czy też PKN Orlen S.A. o jakiekolwiek naciski na PZPN jest totalną bzdurą.
Na zakończenie, prowadzący konferencję pracownik Działu Marketingu Wisły Konrad Kozłowski zaprosił zebranych na przyszły piątek - 27. lipca na prezentację zespołu i sesję zdjęciową, zapominając, że jest to termin meczu z Dyskobolią w Grodzisku na inaugurację ekstraklasy. Ten incydent najlepiej świadczy o wielkiej niepewności, zaskoczeniu i zamieszaniu jakie od wczoraj panuje w płockim klubie...
[link]
[link] - Serdecznie zapraszam!

AWH
Posty: 17
Rejestracja: 18.07.2007, 20:43

Post autor: AWH » 19.07.2007, 20:54

Michał po co to wklejasz przecież szczurki z Chorzowa znają prawdę absolutną, oni najlepiej wiedzą o przygotowaniach Wisły, wiedzą kto przyszedł i odszedł , o budżecie i wnioskach licencyjnych. to są qrva omnibusy , wiedza spływa na nich sama z odległości 350km.

X
Posty: 90
Rejestracja: 19.04.2007, 21:09

Post autor: X » 19.07.2007, 20:57

Jedno jest pewne trafiła kosa na kamień tylko tutaj pojawia się zasadnicze pytanie kto jest kosą a kto kamieniem. Koźmiński na śląsku jest spalony.

Patton
Posty: 38
Rejestracja: 04.06.2007, 11:08

Post autor: Patton » 19.07.2007, 21:00

Szczurki? :roll: :roll: Jestes dnem czlowieku, totalnym dnem... :twisted:

AWH
Posty: 17
Rejestracja: 18.07.2007, 20:43

Post autor: AWH » 19.07.2007, 21:04

a jak nazwać dupków którzy ewidentnie kłamią, w dodatku zaprzeczają sami sobie? odpierdolcie się od Wisły, to że wasi działacze to leszcze w dodatku idioci bo przedstawili dokumenty z zeszłego roku (kiedy i tak warunkowo Ruch dostał licencję) to nie jest wina Wisły WIĘC SIĘ OD NIEJ ODPIERDOLCIE i nie wciągajcie nas w jakieś swoje chore gierki bo na tych swoich stronach to właśnie robicie

KazoR_1987
Posty: 688
Rejestracja: 22.06.2007, 18:49
Lokalizacja: DzieRzoniow

Post autor: KazoR_1987 » 19.07.2007, 21:10

Nie wszyscy maja pretensje do Wisly takze troche loozu :?

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 19.07.2007, 21:16

AWH, ale się wkręciłeś w ten temat. Wyluzuj trochę :wink:

AWH
Posty: 17
Rejestracja: 18.07.2007, 20:43

Post autor: AWH » 19.07.2007, 21:24

R/F pisze:AWH, ale się wkręciłeś w ten temat. Wyluzuj trochę :wink:
ok, chyba masz rację. sorry za szczurków ale nie wytrzymałem tego jak przeczytałem na stronie kibiców Ruchu że od początku wiedzieliśmy że będziemy grali w OE

tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 19.07.2007, 21:33

AWH ma racje, Wszyscy sie do Wisły przydupcają a taka prawda że działacze Ruchu chcąc tak przedstawić sprawe dali papiery z tamtego sezonu ,noszkurwa i co tu Wisła ma do tego co?.Goscie z Ruchu którzy tak napieprzają na Wisłę dajcie sobie już spokój bo jedyne pretensje jakie możecie miec to do waszych pseudo-działaczy,no ale jak checie to sie oszukujcie dalej :roll:
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

gizd
Posty: 65
Rejestracja: 06.05.2007, 22:53

Post autor: gizd » 19.07.2007, 21:34

AWH pisze:a jak nazwać dupków którzy ewidentnie kłamią, w dodatku zaprzeczają sami sobie? odpierdolcie się od Wisły, to że wasi działacze to leszcze w dodatku idioci bo przedstawili dokumenty z zeszłego roku (kiedy i tak warunkowo Ruch dostał licencję) to nie jest wina Wisły WIĘC SIĘ OD NIEJ ODPIERDOLCIE i nie wciągajcie nas w jakieś swoje chore gierki bo na tych swoich stronach to właśnie robicie
nastepny pierdoli o czyms o czym nie ma pojęcia... vide działacze na podstawie tekstów kozminskiego o dokumentach z zeszlego roku(patrz moj poprz post)... Juz nawet wersje dla niedowidzących zaserwowałem. Ale na ..... nie ma rady...

A do Wisły ja akurat pretensji nie mam, chociaz jeden z członków komisji odwoławczej jest jej byłym działaczem. Nawet jeśli zarząd coś zrobił to kibice i tak wpływu na to nie mają.

Co do postu gieksiarza, ocięcie się od długów jak wasz śmieszny klub to w Polsce najlepsze rozwiązanie... co juz ktorys raz pzpn pokazał...

A karę za Lechię dostaliśmy bo zarząd nie dostarczył papierów o tym, ze to nie na naszym stadionie i nie my wszczelismy... idioci w tym zarządzie...

Dla wielu forumowiczów ten Koźmiński to chyba jakieś bóstwo, co on powie to święte i prawda.

gizd
Posty: 65
Rejestracja: 06.05.2007, 22:53

Post autor: gizd » 19.07.2007, 22:53

marcin21 pisze:Gizd chlopie "smieszny Klub"??
nawet teraz obrazacie GieKSe??ku*** 0 pokory 0!!
jak my lecielismy 2 lata temu to u was byla euforia na forum ze leciemy,wielkie oburzenie czemu nie do B klasy!!
a teraz co, jestescie na naszym miejscu !!
Wielki zal do calego swiata!!
poczujcie jak to jest!!
Nie, nie jestesmy na waszym miejscu, my spłacamy długi a nie pozbywamy się ich. Pozatym to była odpowiedz na napinkę dla tego pana...

spRing
Posty: 16
Rejestracja: 19.07.2007, 23:08

Post autor: spRing » 19.07.2007, 23:13

marcin21 pisze:Gizd chlopie "smieszny Klub"??
nawet teraz obrazacie GieKSe??ku*** 0 pokory 0!!
jak my lecielismy 2 lata temu to u was byla euforia na forum ze leciemy,wielkie oburzenie czemu nie do B klasy!!
a teraz co, jestescie na naszym miejscu !!
Wielki zal do calego swiata!!
poczujcie jak to jest!!
za co spadliscie?
korupcja ,przekrety itd.

za co nos chca wy*** ?
za to ze 4 lata temu klub byl zadluzony na 20 milionow i w ciagu tych 4 lot splacil 90procent zadluzenia
zostalo 2,5 mln ale ktos szuko na sila powodu zeby nos wy****

TomekAG
Posty: 27
Rejestracja: 04.05.2007, 20:19

Post autor: TomekAG » 19.07.2007, 23:18

Jestem przekonany,ze Ruch zagra w OE zasluguja na to pod wzgledem kibicowskim napewno 1 liga,dziadki lesne kreca na prawo i lewo by Plock gral w lidze,ale sie im nie uda.Ruch OE!!!

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 19.07.2007, 23:25

Przewodniczący Komisji Odwoławczej ds. Licencji dla "Gazety".


Na dzień dzisiejszy nie znam drogi ani możliwości, aby komisja na powrót zajęła się wnioskiem Ruchu. Podręcznik licencyjny nie przewiduje takiego rozwiązania. Z kierownictwa PZPN-u nikt mnie nie naciskał do tej pory i nie wyobrażam sobie, żeby miało się to zmienić. Dotyczy to zarówno prezesa Listkiewicza, jak i wszystkich innych działaczy z centrali.

Pod decyzją dotyczącą Ruchu podpisałem się imieniem i nazwiskiem, dlatego nie wyobrażam sobie, żeby mogła się zmienić. Byłoby to dla mnie utratą dobrego imienia. Wyjaśnię jeszcze, że nieprawdą jest, jakobyśmy nie dali Ruchowi licencji. My po prostu nie uwzględniliśmy jego odwołania.

Denerwuje mnie, gdy ktoś mi zarzuca, że nie czuję ducha sportu. Jak to nie czuję? A Polonia to co? Mogliśmy ich przecież utrącić w pierwszym terminie. Klub z Bytomia nie ma stadionu, jest biedny, ale autentycznie mu zależy. Ruch ma też inny problem. Podobnie jak Polonia nie przedstawił umowy na korzystanie ze stadionu z podgrzewaną murawą.

Sprawa pieniędzy za transfer Ćwielonga do Wisły? Podczas zebrania komisji pytałem o ten transfer działacza Ruchu i usłyszałem, że jak sprzedadzą, to będą mieć. To jak - sprzedali czy nie? A gdzie spłata długów wobec Jarczyka, Wosia, Mandrysza, itd.? W przypadku Ruchu ciągle pojawiają się te same nazwiska wierzycieli.

Doceniam poziom sportowy Ruchu, ale to tylko 50 proc. sukcesu. Druga połowa to organizacja. Tego zabrakło.

Czyli wygląda na to że juz pozamiatane :? , Chorzowianom jak ich nienawidze tak im szczerze współczuje, byli najlepszym zespołem 2 ligi w ubiegłym sezonie, mają oddanego sponsora Mariusza Klimka ,wychodzili na prostą i taki zonk.Mam nadzieje że sie pozbierają i w przyszłym sezonie już spokojnie bez komplikacji wejdą do ekstraklasy .Swoją drogą PZPN chciał ujebać któregoś z benaminków ,trafiło na Ruch . I jeszcze jedno co do tego zamieszania ,jakoś mi sie nie chce wierzyć że przedstawiciele Ruch-u pojechali do Warszawy nieprzygotowani , jeśli tak powinni za to beknąć.

Kibic R.Śl
ban
Posty: 11
Rejestracja: 18.07.2007, 12:39
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Kibic R.Śl » 19.07.2007, 23:37

po co te pier**** i nieporzebna napinka ? mi osobiscie jest strasznie żal tego wszystkiego, pasjonujaca walka o awans pozniej ta impreza az milo wspominam ... a teraz takie cos :( az nie chce sie pisac o tym wszystkim, bo zajeło by mi to chyba całą strone... wierze do końca ale w co to juz nie wiem ...
Ruda Śląska K.S RUCH

dawid1920
Posty: 91
Rejestracja: 12.03.2007, 19:58

Post autor: dawid1920 » 19.07.2007, 23:40

[link]

zzz LG
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 20:17
Lokalizacja: WMG

Post autor: zzz LG » 19.07.2007, 23:56

Czytałem w telegazecie wypowiedz A. Rusko. Jest zbulwersowany zaistniałą sytuacją. Jszcze może się coś zmienić.
zzz LG

iceman
Posty: 58
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23

Post autor: iceman » 20.07.2007, 00:12

Gdyby dziadki z PZPN-u chcieli, zeby Wisla nie spadla z ligi, to nie zabrano by nam walkowera z meczu z Górnikiem Łęczna.


Jako kibic z Płocka, wolalbym, zeby moj klub gral w 2 lidze, bylaby szansa, ze odrodzi sie pilkarsko i kibicowsko. Kto pisze, ze Płock to wioska, niech rzuci okiem w jakies archiwum i zobaczy wtedy, ze na mecze nawet w II lidze chodzilo ponad 15 tysiecy ludzi. Każde miasto ma przestoje, dłuższe lub krótsze, przykład - Lech.

A jezeli w Płocku nie ma kibicow, to co dopiero musi byc w Warszawie, 1 mln 800tys. ludnosci a na meczach 9 000, wiec proponuje w tym miejscu nie pisać bzdur, że w Płocku ludzie nie chodzą na mecze, bo w minionej rundzie na pewno uplasowaliśmy się pewnie gdzieś w środku tabeli pod względem frekwencji, a jeśli sprawdzić stosunek kibiców do wielkośći miasta wyjdzie, że jest jeszcze lepiej. Nie mam zamiaru pisać jak to jest dobrze, bo nie jest, ale też nie jest tak jak to duża liczba kibiców postrzega.

Szkoda mi trochę Ruchu, ale to przecież nie moja wina, że ma zostać zdegradowany. Nie wiem jakie dokumenty przedstawił, ale wątpię, żeby poszły jakieś przekręty, bo jeśli miałoby tak być, to łatwiej byłoby zdegradować Polonię Bytom czy Zagłębie Sosnowiec.

radzionnu
Posty: 69
Rejestracja: 11.03.2007, 00:03

Post autor: radzionnu » 20.07.2007, 00:46

najnowszy news:

Ruch może jeszcze grać w I lidze

We wtorek było załamywanie rąk okrzyki niedowierzania i wielki smutek w Chorzowie. Ruch nie dostał licencji na grę w pierwszej lidze. Oficjalnym powodem był zbyt duże zadłużenie klubu. W czwartek okazało się, że to mogła być tylko burza w szklance wody - informuje DZIENNIK.

Jak przyznaje wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator, powodem nieprzyznania licencji Ruchowi mógł być... błąd, który wkradł się do złożonych dokumentów licencyjnych. "Teoretycznie klub z Chorzowa nie ma już prawa odwoływać się od decyzji Działu Licencji" - mówi Kolator. "Z nowych informacji wynika jednak, że jeden z działaczy Ruchu po prostu się pomylił. Popełnił prosty błąd w rachunkach. Jeżeli potwierdzi się, że to była pomyłka, jestem przekonany, że chorzowianie dostaną pozwolenie na występy w Orange Ekstraklasie" - tłumaczy.

Kolator nie kryje jednak zniesmaczenia całą sytuacją: "To niepoważne żeby przedstawiać dokumenty w tak ważnej sprawie, obarczone prostym błędem. Osoba, która na to pozwoliła powinna zostać ukarana, a nawet zwolniona z pracy. Ale trzeba umieć podejść do sprawy po ludzku. Przecież z powodu niekompetencji jednego urzędnika nie mogą cierpieć piłkarze i tysiące kibiców. Nie wyobrażam sobie, by Ruch nie dostał drugiej szansy. Zaznaczam jednak, że nic w dalszym ciągu nie jest pewne" - mówi DZIENNIKOWI Kolator.

Rzeczniczka prasowa Ruchu Danuta Drabik potwierdza te informację: "Zarząd klubu złożył oficjalny wniosek do PZPN o ponowne rozpatrzenie wniosku dotyczącego uzyskania licencji na grę w Orange Ekstraklasie. Jeżeli faktycznie do dokumentów wkradł się błąd, to ju poprawiony wniosek spełnia wszystkie wymogi".

Kolator pozytywnie ocenia szanse Ruchu: "88 procent zadłużenia zostało już spłacone. Działacze naprawdę wykonują dobrą robotę. W poniedziałek sprawą zajmie się Komisja Odwoławcza". Okazuje się zatem, że jeszcze nie zostało przesądzone, że najbardziej, obok Górnika Zabrze, utytułowany polski klub nie otrzyma licencji na grę w pierwszej lidze. To była niezwykle pracowita noc na Cichej, ale cel został osiągnięty. PZPN będzie rozpatrywał ponownie wniosek. Całe szczęście, że ktoś popełnił błąd, całe szczęście, że ktoś go znalazł i całe szczęście, że tak na początku surowy związek znów otworzył działaczom z Cichej furtkę do ekstraklasy - pisze DZIENNIK.

[link]

Z_Harcerskiej
Posty: 11
Rejestracja: 14.05.2007, 14:27

Post autor: Z_Harcerskiej » 20.07.2007, 01:38

Kur.wa jedna wielka kpina :? :? :? Szkoda kopaczy i kibiców :? A przypominam sobie tą radość jak piłkarze niebieskich założyli koszulki EKSTRAKLASA 2007 :? Trzymajcie sie niebiescy !

Head
Posty: 122
Rejestracja: 01.03.2007, 15:03
Lokalizacja: Płock

Post autor: Head » 20.07.2007, 09:30

Petrochemia Płock kolejny rok będzie pewnie psuć statystyki kibicowskie (frekwencja, wyjazdy itd.)
Juz lepiej nic nie pisz ...
Decyzja w sprawie Ruchu skandaliczna. Jak chyba każdy kibic Polonii wolałbym derby z Ruchem zamiast meczów z Płockiem, gdzie kibice tego klubu sami nie wiedzą czy są Petrą czy Wisłą
Kolejny :roll: ,Petra czy Wisła ...
Petrochemia Płock

spRing
Posty: 16
Rejestracja: 19.07.2007, 23:08

Post autor: spRing » 20.07.2007, 09:54


art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 20.07.2007, 10:24

taaa fakty rodem z tvnu. kibic w kapciach jestes ? a nie znasz argumentow takich ze mamy dwie strony stadionu i zawsze ta strona co jest na filmiku byla bardziej pusta bo mlyn i reszta wolala inna strone ? a kamery byly skierowane na ta wlasnie pusta ? masz fotki z tej rundy po przeniesieniu mlyna i zrobieniu lepszego klimatu dla tej strony zeby tacy kibice w kapciach nie dali sie oszukiwac tvnowi

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

po za tym temat jest o licencji dla Ruchu a nie o Wisle P

mazeusz
Posty: 3
Rejestracja: 06.06.2007, 16:47

Post autor: mazeusz » 20.07.2007, 11:00

Na miejsce w ekstraklasie Ruch Chorzów czekał 4 lata! Po wywalczeniu awansu PZPN odebrał "Niebieskim" możliwość gry wśród najlepszych drużyn w Polsce! Pomóż czternastokrotnemu Mistrzowi Polski pozostać tam, gdzie jego miejsce! Przyłącz się do naszej akcji i wykonaj WSPÓLNY RUCH!

Wystarczy wejść na stronę [link] i wesprzeć akcję.


Jeśli możecie wyślijcie ten link do znajomych. Walczmy !!!

Stary KaeS
Posty: 22
Rejestracja: 17.03.2007, 04:05
Lokalizacja: Biało Zielona 1908 Dębica

Post autor: Stary KaeS » 20.07.2007, 11:26

Nic nowego nie wniosę tym wpisem, ale chociaż (póki co) w ten sposób wyładuję swoje wkurwienie na to co się cały czas dzieje i niestety najprawdopodobniej będzie działo. Eskalacja działań przeciwko Kibicom, tym najzagorzalszym będzie się nasilała. Zobaczymy co przyniosą rozgrywki, jakie utrudnienia wprowadzane będą, ile terminów meczy derbowych, "podwyższonego ryzyka" będzie przekładana na "bezpieczniejszy" -> najczęściej środek tygodnia ŚRODA, czy zaśpiewanie hymnu polskiego też będzie wyrazem :shock: "faszyzmu" :x
Komu jak komu, ale mi na pewno na Ruchu nie zależy, nie jest mi bliski, ale jeżeli w jakikolwiek Klub, Kibiców podobne działnia by były wymierzone, będę przeciwko! Niech równe zasady obejmują wszystkich!! Bo w c**** granie z Kibicami, to jest to co na pewno powinno wzbudzać wspólny sprzeciw. Jak są ci z miodem i syfem płynącej ulicy tacy prawilni, to niech się zgodnie z prawem przyjebią do zarządów danych Klubów, niech członkowie zarządów zgodnie z prawem odpowiadają swoim majątkiem do 15 lat po zaprzestaniu posiadania takiego "mandatu" za błędy i czyny popełnione za swojej kadencji. Chyba decydując się na zasiadanie w zarządzie liczyli się z pozytywami i negatywami? Czy chodziło o coś więcej? O to o czym prawdziwi mężczyźni nie rozmawiają? Do takich aparatczyków powinni pezetpeenerowcy ( :roll: ) się przyjebać!Odpowiedzialność zbiorowa? Tego chyba nie ma w polskim prawodawstwie!! Należy też pamiętać i o tym, że zbyt wiele jest "sił", którym zależy na ciągłej między Kibicami walce, wrogości. Nie pasuje im aby przed 2012 powstały jakiekolwiek nowe zgody, przyjaźnie, bo jak wówczas upierdolić zakazami przed ME i teoretycznie pozbyć się hmm ... problemu. Może zbyt daleko, głęboko rozkminiam temat, szukam dla niektórych pewnie spiskowej teorii, ale jakoś tak mi się to składa wzajemnie do kupy.
Nie zapominajmy, kto jest WROGIEM Nr 1 :x
Niech MOC SHERWOOD będzie z NAMI
IŚĆ SWOJĄ DROGĄ, NIE DAĆ SATYSFAKCJI WROGOM
Nie potrzebna siekiera by roz... frajera

winetu
Posty: 1
Rejestracja: 27.02.2007, 08:37

Ruch Chorzów nie zagra w ekstraklasie !

Post autor: winetu » 20.07.2007, 11:32

Dostałem info, że jeszcze wczoraj na stronie PZPN-u w dziale "systemy licencyjne" był temat "PODRĘCZNIK LICENCYJNY" w którym pisało :

"Ubiegający się o licencję wnosi odwołanie na piśmie najpóźniej w terminie 2 dni od dnia otrzymania negatywnej decyzji do Kierownika Działu Licencji. Komisja Odwoławcza ds. Licencji zostaje powiadomiona i ustala się termin jej posiedzenia, które winno być zwołane w terminie pomiędzy 25 a 30 lipca roku poprzedzającego sezon licencyjny"

Dziwnym trafem dziś podręcznik ten wyparował........

[link]

Jezeli ten podrecznik jest aktualny (skoro zniknął to pewnie już nie ale dlaczego zniknął wczoraj ?) to z zapisów wynika za decyzja Komisji Odwoławczej w sprawie Ruchu podjęta przed 25 lipca jest nielegalna.....

Czy mógłby ktoś potwierdzić to info ???

I'm_R
ban
Posty: 16
Rejestracja: 17.07.2007, 15:30

Post autor: I'm_R » 20.07.2007, 12:38

ciekawe co zrobilyby inne kluby na naszym miejscu ??
pewnie ich kibice pogodziliby sie z tym faktem heh

pieronskie skurwysynskie PZPN

szczury z plocka i zabrza
anty_szczewa

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 20.07.2007, 12:44

c*** ci w dupe pajacu za ostatnie zdanie. szczekaj dalej rob sobie szum ale od nas wara

Poploch
Posty: 3
Rejestracja: 09.07.2007, 15:44

Post autor: Poploch » 20.07.2007, 13:32

[link]

Do boju ku***, juz za tydzien bedziecie mieli znowu komu dojebac bo kto awansuje w miejsce Sosnowca :

- Lechia
- Polonia Waw
- Pogon Sz.

Przygotujcie sobie nowa dawke inwektyw, moze jakis list, jakies stowarzyszenie ? Albo wiem nie kupujcie benzyny w Orlenie.

WISLA PLOCK

Nizanski MARGINES
Posty: 49
Rejestracja: 30.06.2007, 10:41
Lokalizacja: Prosto

Post autor: Nizanski MARGINES » 20.07.2007, 13:43

j**** k**** z pzpn-uuuuu 1 LIga sie nalezy Chorzowskiemu Ruchowi i jego wspanialym Kibicom to te k**** z pzpnu kombinuja juz jakis mejzelians pozdro dla Niebieskich
19 NiZaNsKa<h>Łobuzzeria 19

vincent
Posty: 24
Rejestracja: 27.02.2007, 14:46
Lokalizacja: Kielce

Post autor: vincent » 20.07.2007, 15:14

[link]

Ja p******* ale burdel-za tydzien początek ligi, a tu byc może w poniedzialek beda występowac do uefa z wnioskiem, odpowiedz moze w sierpniu, w czwartek jakies tam sprawy korupcyjne maja omawiac, wykluczenia klubów, na dwa dni przed startem ligi, no niezle jaja

Oczywiście moje tak dla Ruchu w ekstraklasie

dawid1920
Posty: 91
Rejestracja: 12.03.2007, 19:58

Post autor: dawid1920 » 20.07.2007, 15:43

Walczymy do konca!!! jezeli ktos chce poznawac najnowsze wiesci z Cichej i nie tylko w tej sprawie to bardzo duzo ciekawych i najnowszych informacji na stronce [link]

Chudy/R
Posty: 37
Rejestracja: 28.02.2007, 16:54

Post autor: Chudy/R » 20.07.2007, 16:33

wiec jednak nie orlen/petra sie mieszała w ta decyzje ...[link]
/R\

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gufi10, Mahazel79, Matteunhos, PanFarmazon, saha07, yurez i 616 gości