www.warhouse.pl

Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kibic.zwierze
Posty: 23
Rejestracja: 20.08.2022, 01:39

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kibic.zwierze » 20.08.2022, 22:49

C1365O pisze:
20.08.2022, 22:21
PCHLG pisze:
20.08.2022, 21:47
ŁKS elegancko.

"Mega szacun dla Widzewa i Ruchu za ten wjazd, naprawde malo koalicji w Polsce zdecydowalo by sie na taka akcje. Moglbym nawet pojsc krok dalej ze jest to jedyna koalicja w Polsce zdolna do tego"

Kilka lat temu wjazd 40-50 samej Lechii pod kasy Legii...
Dla ŁKS szacun, reszta w cudzysłowiu :D
Wbiliscie pod kasy gdzie nikt Was się nie spodziewał. Nie ujmuje kozacka akcja na spontanie.
Porównujesz przyjazd na zakazie, gdzie gospodarze wiedzieli, że kupujemy bilety na ich sektor, aby wejść do klatki.
Chcesz porównania to do tego można porównać wjazd Spartaka pod Źródełko gdzie wiadomo, że są hools L (de facto ze Spartakiem też Legia wychodzi zwycięsko).
Kiedyś po meczu Górnik-Widzew też wyjebalismy z sektora na boczne boisko, wprost na wychodzacych z młyna zaboli. I tak jak i wtedy tak jak i wczoraj górą byli gospodarze, ale wykreowania awantury nikt nam nie odbierze.
A Ty ze swoją napompowaną Lechią nie wpierdalaj się w tematy gdzie jest walka. Kolejne lata brandzlujcie się jak to Widzew nie wysiadl z autokarów, nie dając nawet dwóch minut na zabicie się w grupę.
Szczerze nie spodziewałem się takiej bojowosci ŁKSu, po tym co było serowwane na mieście w ostatnim czasie.
Pokazali, że mimo problemów jakie u nich teraz są pod stadion nikt im nie wjedzie. Mega postawa ŁKSu!
szanuje Twoją wypowiedź i powiem tak całkiem bez napinki, akurat wy razem z ruchem mieliście najwiekszą motywacje zeby wczoraj wypaść jak najlepiej, wyszło jak wyszło, niczego nie ujmująć Łksowi to szczerze ciężko mi sobie wyobrazić jakąś inną koalicje z PL w tak dużej liczbie składu H , która delikatnie mówiąc tak bardzo by się przejechała. Bo to nie była żadna spontaniczna akcja a fakt jest taki że dysproporcja w samym starciu była ogromna.



Marcin
Posty: 3097
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Marcin » 20.08.2022, 22:50


der86
Posty: 9
Rejestracja: 09.11.2014, 13:08

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: der86 » 20.08.2022, 23:03

Zbyt dużo osób na tym forum myli pojęcia i utożsamia przegraną na pięści ze wszystkim co najgorsze. A więc oświecam Was drodzy komentatorzy :)

Ruch z koalicją(?) świetnie się pokazał wjeżdżając na zakazie pod kasy. Nie zrobił tego jak inni, co gdy nie dogadują się z gospodarzami to albo siedzą w domu, albo polują gdzieś na trasie (nie umniejszam innym tym zdaniem, żeby była jasność). Ale to, że zrobili coś inaczej, na kozaku moim zdaniem, nie znaczy, że nie mogli tego starcia przegrać i nie oznacza to, że przegrana w czymś im umniejsza, no chyba, że oceniamy siłę ekip. Wtedy oczywiście można uznać, że ŁKS z koalicją(?) okazał się tego dnia lepszy. (Oczywiście oceniam po filmach, ale po czym innym miałbym oceniać starcie tego dnia?). Ale szanowni Panowie z kibice.net, jeżeli oczekujecie takiej oceny postawy WRWE tego dnia, co moim zdaniem jest słuszne i obiektywne, to również pozytywnie oceńcie, mimo porażki, atak Gieksy ze zgodami na ZS, oraz inne akcje wrogich ekip, które zakończyły się porażką. Przestańcie oceniać charakter ekipy po wynikach starć, bo to zupełnie inne płaszczyzny. Możecie oceniać ich siłę, ale na Boga nie odbierajcie im charakteru, tylko dlatego, że starcie zaliczyli na minus...

Marcin
Posty: 3097
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Marcin » 20.08.2022, 23:06

Motor Lublin - Stomil Olsztyn, 20.08.2022

https://www.youtube.com/watch?v=p6QtFJLsODU

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kałamarnice » 20.08.2022, 23:10

C1365O pisze:
20.08.2022, 22:42
kałamarnice pisze:
20.08.2022, 22:28
C1365O pisze:
20.08.2022, 22:21

Dla ŁKS szacun, reszta w cudzysłowiu :D
Wbiliscie pod kasy gdzie nikt Was się nie spodziewał. Nie ujmuje kozacka akcja na spontanie.
Porównujesz przyjazd na zakazie, gdzie gospodarze wiedzieli, że kupujemy bilety na ich sektor, aby wejść do klatki.
Chcesz porównania to do tego można porównać wjazd Spartaka pod Źródełko gdzie wiadomo, że są hools L (de facto ze Spartakiem też Legia wychodzi zwycięsko).
Kiedyś po meczu Górnik-Widzew też wyjebalismy z sektora na boczne boisko, wprost na wychodzacych z młyna zaboli. I tak jak i wtedy tak jak i wczoraj górą byli gospodarze, ale wykreowania awantury nikt nam nie odbierze.
A Ty ze swoją napompowaną Lechią nie wpierdalaj się w tematy gdzie jest walka. Kolejne lata brandzlujcie się jak to Widzew nie wysiadl z autokarów, nie dając nawet dwóch minut na zabicie się w grupę.
Szczerze nie spodziewałem się takiej bojowosci ŁKSu, po tym co było serowwane na mieście w ostatnim czasie.
Pokazali, że mimo problemów jakie u nich teraz są pod stadion nikt im nie wjedzie. Mega postawa ŁKSu!
No tak masz rację jesteście moralnymi zwycięzcami :)))) zostaliście rozgonieni jak po polu, ale w sumie to wygraliście. no kurła hahahaha

Jakich problemach na mieście? hahahahahaha albo inaczej w którym mieście? buhahahaha no kurła następny buhahahahaha ten to ma dopiero wstyd :)))) on się nie spodziewał za każdym razem przy takiej sytuacji palą wroty, ale on się tego nie spoedziewał. aha no i za każdym razem jak przegrywacie to przypadkiem hahahahahaha
Gdzie debilu napisałem, że Widzew wyszedł zwycięsko?!
Jakbyś chodził tumanie do szkoły to byś zrozumiał po mojej wypowiedzi, że to ŁKS wyszedł zwycięsko.
A co do miasta, to odejdź sprzed kompa, załóż barwy i wyjdź z domu w kierunku centrum. Bóg da to się spotkamy.
Gdzie ja cymbale napiałem, że ty tak napisałeś? :))) Natomiast głąbie napisałeś o jakichś problemach na mieście? Więc w którym mieście? Przegrana, pogoniona i już wymyśla... hahahaha wczoraj miałeś okazje się pokazać to uciekałeś. Barwy? to widzew po Łodzi w barwach lata? Nie pomyliło ci się z Koluszkami? :D

kibic.zwierze
Posty: 23
Rejestracja: 20.08.2022, 01:39

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kibic.zwierze » 20.08.2022, 23:22

der86 pisze:
20.08.2022, 23:03
Zbyt dużo osób na tym forum myli pojęcia i utożsamia przegraną na pięści ze wszystkim co najgorsze. A więc oświecam Was drodzy komentatorzy :)

Ruch z koalicją(?) świetnie się pokazał wjeżdżając na zakazie pod kasy. Nie zrobił tego jak inni, co gdy nie dogadują się z gospodarzami to albo siedzą w domu, albo polują gdzieś na trasie (nie umniejszam innym tym zdaniem, żeby była jasność). Ale to, że zrobili coś inaczej, na kozaku moim zdaniem, nie znaczy, że nie mogli tego starcia przegrać i nie oznacza to, że przegrana w czymś im umniejsza, no chyba, że oceniamy siłę ekip. Wtedy oczywiście można uznać, że ŁKS z koalicją(?) okazał się tego dnia lepszy. (Oczywiście oceniam po filmach, ale po czym innym miałbym oceniać starcie tego dnia?). Ale szanowni Panowie z kibice.net, jeżeli oczekujecie takiej oceny postawy WRWE tego dnia, co moim zdaniem jest słuszne i obiektywne, to również pozytywnie oceńcie, mimo porażki, atak Gieksy ze zgodami na ZS, oraz inne akcje wrogich ekip, które zakończyły się porażką. Przestańcie oceniać charakter ekipy po wynikach starć, bo to zupełnie inne płaszczyzny. Możecie oceniać ich siłę, ale na Boga nie odbierajcie im charakteru, tylko dlatego, że starcie zaliczyli na minus...
Bo kibicowanie jest takie a nie inne. Mysle ze nikt kto siedzi w tym już trochę nie odbiera przeciwnikowi szacunku, tak naprawdę z jak najbardziej logicznego punktu widzenia w interesie kazdego kto wygrywa, czy przegrywa jest stwierdzić ostatecznie że jego przeciwnik był jak najmocniejszy.
Tyle że kibicowanie, tym bardziej w skali takiej derbowej to regularna wojna, walke na każdym froncie, o wszystko, więc wiadomo że większość chce żeby pewne wydarzenia były odbierane zero jedynkowo, żeby jego ekipa byłą oceniana zero jedynkowo i przeciwnik także. Bo jeśli ktoś nie ogłosi zwycięstwa, to ogłosi to przeciwnik itp...
Propaganda jest obecna w tym sporcie od samego początku, tak jak na każdej wojnie ;))) wiesz zapewne o czym mówie, i akurat WRWE od początku powstania sieje bardzo duży wiatr i całkiem dużo piorunów już z tego pozbierali :))))))

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Abr1908 » 20.08.2022, 23:22

pGKS pisze:
20.08.2022, 19:16
Super, że w dzisiejszych czasach dzieją się jeszcze takie rzeczy ! Wynik jest sprawa drugorzędną tym bardziej, ze ruch dopiero się odbudowuje wiec niewytrzymanie presji moga sobie tłumaczyć brakiem obycia. Moze to sie jednak dla nich złe odbić bo potwierdzili to co widać na codzien na GS, ze do dawnego poziomu jeszcze maja daleka drogę i są teraz latwym celem. Za to panowie z ŁKS , którzy brali udział pozytywnie się zweryfikowali i szacunek się należy. Oby więcej takich spotkan bez kalkulacji i w podobnych liczbach.
Ruch sie odbudowuje juz jakis czas... A my jesteśmy świeżo po zamknieciu duzej grupy po r********* sie konfidenta
To tak na marginesie
ŁKS Łódź Polska

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kibol12 » 20.08.2022, 23:27

Dla rozluźnienia,w latach 90-tych Widzew próbował wjechać pod stadion Śląska. Zostawili autokar za wiaduktem kolejowym na Grabiszyńskiej i wbiegli pod kasy. Jak szybko wbiegli tak szybko wybiegli i byli gnani do swojego autokaru. Śląsk rozgonił Widzew pod stadionem w Łodzi podjeżdżając dwoma autokarami. W tamtych latach udane wjazdy pod kasy zaliczał Stomil ale pamięć jest zawodna i musiałby ktoś z Olsztyna przypomnieć. A i Pogoń Szczecin w trakcie meczu wtargnęła na Oporowską i zerwali flagę Lechii która została odbita(wersje odbicia flagi budziły kontrowersje długo po zajściu). Śląsk podczas meczu przez murawę zaatakował sektor gości. W tamtych latach bez internetu życie było ciekawe.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: krzycho_ASR » 20.08.2022, 23:30

Widzewioki próbują teraz przedstawić, jaką to zajebistą "awanturę" czy tam "akcję" wykręcili i że należą im się za to brawa. Zebraliście się ze śmierdzielami w 3 stówy i obsraliście nachy po 10 sekundach, taka to wasza zajebista akcja. Tam nie było nawet żadnego starcia, po prostu spierdoliliście szybciutko na schody, a ci bardziej pechowi zostali rozjebani gdy reszta się jedynie przyglądała. Faktycznie awantura stulecia w waszym wykonaniu, szacunek.

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kałamarnice » 20.08.2022, 23:31

der86 pisze:
20.08.2022, 23:03
Zbyt dużo osób na tym forum myli pojęcia i utożsamia przegraną na pięści ze wszystkim co najgorsze. A więc oświecam Was drodzy komentatorzy :)

Ruch z koalicją(?) świetnie się pokazał wjeżdżając na zakazie pod kasy. Nie zrobił tego jak inni, co gdy nie dogadują się z gospodarzami to albo siedzą w domu, albo polują gdzieś na trasie (nie umniejszam innym tym zdaniem, żeby była jasność). Ale to, że zrobili coś inaczej, na kozaku moim zdaniem, nie znaczy, że nie mogli tego starcia przegrać i nie oznacza to, że przegrana w czymś im umniejsza, no chyba, że oceniamy siłę ekip. Wtedy oczywiście można uznać, że ŁKS z koalicją(?) okazał się tego dnia lepszy. (Oczywiście oceniam po filmach, ale po czym innym miałbym oceniać starcie tego dnia?). Ale szanowni Panowie z kibice.net, jeżeli oczekujecie takiej oceny postawy WRWE tego dnia, co moim zdaniem jest słuszne i obiektywne, to również pozytywnie oceńcie, mimo porażki, atak Gieksy ze zgodami na ZS, oraz inne akcje wrogich ekip, które zakończyły się porażką. Przestańcie oceniać charakter ekipy po wynikach starć, bo to zupełnie inne płaszczyzny. Możecie oceniać ich siłę, ale na Boga nie odbierajcie im charakteru, tylko dlatego, że starcie zaliczyli na minus...
Naprawdę już bez napinki i na spokojnie. Zrozum, że tam pod "kasy" to brakowało jakieś 500 metrów. No sorry, ale śpiewać na czyjąś cześć peany tylko dlatego, że pojechał i wysiadł z pociągu to już istne szaleństwo i jakieś nieporozumienie. Zresztą wczorajsi gospodarze pokazali kilka lat temu w Gdyni pokazali jak to się robi. Ja nikomu nie umiejszam, ale jak czytam niektóre komentarze o remisie itd to się tylko śmieje. Zamiast napisać, że ok porażka i do następnego to trzeba starać się wmówić innym, że było inaczej a większość filmików jest spreparowane.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: C1365O » 20.08.2022, 23:34

kałamarnice pisze:
20.08.2022, 23:10
C1365O pisze:
20.08.2022, 22:42
kałamarnice pisze:
20.08.2022, 22:28


No tak masz rację jesteście moralnymi zwycięzcami :)))) zostaliście rozgonieni jak po polu, ale w sumie to wygraliście. no kurła hahahaha

Jakich problemach na mieście? hahahahahaha albo inaczej w którym mieście? buhahahaha no kurła następny buhahahahaha ten to ma dopiero wstyd :)))) on się nie spodziewał za każdym razem przy takiej sytuacji palą wroty, ale on się tego nie spoedziewał. aha no i za każdym razem jak przegrywacie to przypadkiem hahahahahaha
Gdzie debilu napisałem, że Widzew wyszedł zwycięsko?!
Jakbyś chodził tumanie do szkoły to byś zrozumiał po mojej wypowiedzi, że to ŁKS wyszedł zwycięsko.
A co do miasta, to odejdź sprzed kompa, załóż barwy i wyjdź z domu w kierunku centrum. Bóg da to się spotkamy.
Gdzie ja cymbale napiałem, że ty tak napisałeś? :))) Natomiast głąbie napisałeś o jakichś problemach na mieście? Więc w którym mieście? Przegrana, pogoniona i już wymyśla... hahahaha wczoraj miałeś okazje się pokazać to uciekałeś. Barwy? to widzew po Łodzi w barwach lata? Nie pomyliło ci się z Koluszkami? :D
Popytaj kolezkow gdzie byliśmy, po ostatnim meczu.
Ci co wychodzą z domów w przeciwieństwie do Ciebie, nas wiedzieli.
Ale taki gamon jak Ty znowu mi powie, że się nie udziela..

ostr
Posty: 434
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: ostr » 20.08.2022, 23:36

Podsumowując Widzew i Ruch wczoraj zdziwili się tak samo jak ekipy atakujące Zagłębie wracające z Gdyni.
Dobranoc
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

MamWyjebanex
Posty: 51
Rejestracja: 25.10.2021, 22:57

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: MamWyjebanex » 20.08.2022, 23:39

Ja p******* , co za przygłupy , siedzą tu od rana i się produkują te same zjeby . Nie macie swojego życia poza internetem ? Kałamarnice, kibic.zwierze,krzycho asr największe pizdy
KIELECKA KORONA

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Abr1908 » 20.08.2022, 23:44

Nasze determinacja to wynik tego gdzie sie jest i czego sie broni
Większość ekip w tym ktaju w taki czy podobny sposób broni "swojej ziemi"

Proponuje niektórym od nas troche lodu na głowę
Chociaż Ci ktorzy swoje glowy wczoraj nadstawiali nie odlatują
ŁKS Łódź Polska

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kałamarnice » 20.08.2022, 23:50

C1365O pisze:
20.08.2022, 23:34
kałamarnice pisze:
20.08.2022, 23:10
C1365O pisze:
20.08.2022, 22:42


Gdzie debilu napisałem, że Widzew wyszedł zwycięsko?!
Jakbyś chodził tumanie do szkoły to byś zrozumiał po mojej wypowiedzi, że to ŁKS wyszedł zwycięsko.
A co do miasta, to odejdź sprzed kompa, załóż barwy i wyjdź z domu w kierunku centrum. Bóg da to się spotkamy.
Gdzie ja cymbale napiałem, że ty tak napisałeś? :))) Natomiast głąbie napisałeś o jakichś problemach na mieście? Więc w którym mieście? Przegrana, pogoniona i już wymyśla... hahahaha wczoraj miałeś okazje się pokazać to uciekałeś. Barwy? to widzew po Łodzi w barwach lata? Nie pomyliło ci się z Koluszkami? :D
Popytaj kolezkow gdzie byliśmy, po ostatnim meczu.
Ci co wychodzą z domów w przeciwieństwie do Ciebie, nas wiedzieli.
Ale taki gamon jak Ty znowu mi powie, że się nie udziela..
BUhahahahaha farmaznoniarzu co ty tworzysz? tak jak wczoraj palicie wroty od kilku lat... i żadne wasze śmieszne akcje 10 na 1 tego nie zmienią :) a gamonia widziałeś w lustrze filozofie hahahaha albo tego wczoraj co uciekał po barierkach do góry jak batman :))))) no chyba że mówisz o Koluszkach cały czas to mogę ci nawet przyznać rację :)))) wasze zdrowie sprinterzy :)))

rojbertrsl
Posty: 25
Rejestracja: 18.09.2013, 12:03

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: rojbertrsl » 21.08.2022, 00:01

Typ z flaga Widzewa w podpisie zakrecony jak ruski słoik haha napierdala post za postem ktorych nikt nie czyta. Godny przeciwnik dla Nikodema, ktory potulnie zamknal pizde poki co. Ustawcie sie dziewczyny na piwo czy tam latte jakies.

Mega szacun dla Widzewa i Ruchu za ten wjazd, naprawde malo koalicji w Polsce zdecydowalo by sie na taka akcje. Moglbym nawet pojsc krok dalej ze jest to jedyna koalicja w Polsce zdolna do tego. Chyba jedynym ich bledem bylo nie opuszczenie tej kładki, gdyby zeszli cala ekipa i bili sie na dole, awantura zapewne trwala by dluzej a tak ŁKS idealnie wykorzystal „ukrztaltowanie terenu” i mozna rzec ze wygrali to starcie. Oby bez przypalu.
[/quote]
Akurat ukrztałtowanie terenu było jak dla mnie na korzyść wrwe byli z góry !!

Brawo dla obu ekip j**** psy
GÓRNIK\G/ZABRZE

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: C1365O » 21.08.2022, 00:04

kałamarnice pisze:
20.08.2022, 23:50
C1365O pisze:
20.08.2022, 23:34
kałamarnice pisze:
20.08.2022, 23:10


Gdzie ja cymbale napiałem, że ty tak napisałeś? :))) Natomiast głąbie napisałeś o jakichś problemach na mieście? Więc w którym mieście? Przegrana, pogoniona i już wymyśla... hahahaha wczoraj miałeś okazje się pokazać to uciekałeś. Barwy? to widzew po Łodzi w barwach lata? Nie pomyliło ci się z Koluszkami? :D
Popytaj kolezkow gdzie byliśmy, po ostatnim meczu.
Ci co wychodzą z domów w przeciwieństwie do Ciebie, nas wiedzieli.
Ale taki gamon jak Ty znowu mi powie, że się nie udziela..
BUhahahahaha farmaznoniarzu co ty tworzysz? tak jak wczoraj palicie wroty od kilku lat... i żadne wasze śmieszne akcje 10 na 1 tego nie zmienią :) a gamonia widziałeś w lustrze filozofie hahahaha albo tego wczoraj co uciekał po barierkach do góry jak batman :))))) no chyba że mówisz o Koluszkach cały czas to mogę ci nawet przyznać r
ację :)))) wasze zdrowie sprinterzy :)))
Ale Ty jesteś niedorozwój. .
Próbujesz powiedzieć, że czarne jest białe.
Chcesz pokazać jaki jesteś kozak?Dawaj się ustawimy, na wschodniej Waszym terenie, żeby nie było.
Anonimowy nie jestem więc kontrakt łatwo znajdziesz.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: 1925 » 21.08.2022, 00:09

C1365O pisze:
21.08.2022, 00:04
kałamarnice pisze:
20.08.2022, 23:50
C1365O pisze:
20.08.2022, 23:34

Popytaj kolezkow gdzie byliśmy, po ostatnim meczu.
Ci co wychodzą z domów w przeciwieństwie do Ciebie, nas wiedzieli.
Ale taki gamon jak Ty znowu mi powie, że się nie udziela..
BUhahahahaha farmaznoniarzu co ty tworzysz? tak jak wczoraj palicie wroty od kilku lat... i żadne wasze śmieszne akcje 10 na 1 tego nie zmienią :) a gamonia widziałeś w lustrze filozofie hahahaha albo tego wczoraj co uciekał po barierkach do góry jak batman :))))) no chyba że mówisz o Koluszkach cały czas to mogę ci nawet przyznać r
ację :)))) wasze zdrowie sprinterzy :)))
Ale Ty jesteś niedorozwój. .
Próbujesz powiedzieć, że czarne jest białe.
Chcesz pokazać jaki jesteś kozak?Dawaj się ustawimy, na wschodniej Waszym terenie, żeby nie było.
Anonimowy nie jestem więc kontrakt łatwo znajdziesz.

A wy się dziwicie później że to forum upada? Typ co siedzi tutaj kilka lat ustawią się z człowiekiem widmo na Wschodniej pisząc o tym w publicznym poście. Ja p******* ....
:arrow:

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kałamarnice » 21.08.2022, 00:19

C1365O pisze:
21.08.2022, 00:04
kałamarnice pisze:
20.08.2022, 23:50
C1365O pisze:
20.08.2022, 23:34

Popytaj kolezkow gdzie byliśmy, po ostatnim meczu.
Ci co wychodzą z domów w przeciwieństwie do Ciebie, nas wiedzieli.
Ale taki gamon jak Ty znowu mi powie, że się nie udziela..
BUhahahahaha farmaznoniarzu co ty tworzysz? tak jak wczoraj palicie wroty od kilku lat... i żadne wasze śmieszne akcje 10 na 1 tego nie zmienią :) a gamonia widziałeś w lustrze filozofie hahahaha albo tego wczoraj co uciekał po barierkach do góry jak batman :))))) no chyba że mówisz o Koluszkach cały czas to mogę ci nawet przyznać r
ację :)))) wasze zdrowie sprinterzy :)))
Ale Ty jesteś niedorozwój. .
Próbujesz powiedzieć, że czarne jest białe.
Chcesz pokazać jaki jesteś kozak?Dawaj się ustawimy, na wschodniej Waszym terenie, żeby nie było.
Anonimowy nie jestem więc kontrakt łatwo znajdziesz.
Niedorozwojem baranie jesteś ty przez cały czas. Zesrałeś się i chwalisz się tym że pogoniliście kiedyś kogoś 10 na 1 po ucieczce dziesięciolecia. Rozśmieszasz mnie ciapku. Ale pewnie się spotkamy :)))) idź spać to nie jest wasz "łikend". Aha po realizację kontraktu to się zgłoś do waszych braci ze śląska :)))

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: C1365O » 21.08.2022, 00:22

1925 pisze:
21.08.2022, 00:09
C1365O pisze:
21.08.2022, 00:04
kałamarnice pisze:
20.08.2022, 23:50


BUhahahahaha farmaznoniarzu co ty tworzysz? tak jak wczoraj palicie wroty od kilku lat... i żadne wasze śmieszne akcje 10 na 1 tego nie zmienią :) a gamonia widziałeś w lustrze filozofie hahahaha albo tego wczoraj co uciekał po barierkach do góry jak batman :))))) no chyba że mówisz o Koluszkach cały czas to mogę ci nawet przyznać r
ację :)))) wasze zdrowie sprinterzy :)))
Ale Ty jesteś niedorozwój. .
Próbujesz powiedzieć, że czarne jest białe.
Chcesz pokazać jaki jesteś kozak?Dawaj się ustawimy, na wschodniej Waszym terenie, żeby nie było.
Anonimowy nie jestem więc kontrakt łatwo znajdziesz.

A wy się dziwicie później że to forum upada? Typ co siedzi tutaj kilka lat ustawią się z człowiekiem widmo na Wschodniej pisząc o tym w publicznym poście. Ja p******* ....
Zapraszam na Śródmieście!
W końcu nazywcie się terror!

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: troll internetowy » 21.08.2022, 00:24

Abr1908 pisze:
20.08.2022, 23:44
Nasze determinacja to wynik tego gdzie sie jest i czego sie broni
Większość ekip w tym ktaju w taki czy podobny sposób broni "swojej ziemi"

Proponuje niektórym od nas troche lodu na głowę
Chociaż Ci ktorzy swoje glowy wczoraj nadstawiali nie odlatują
Jesteś chyba jedyną osobą, która ma coś sensownego do powiedzenia na tym forum i żywię do Ciebie szczery szacunek, mimo, żeś z drugiej strony miasta.
Szacunek dla R&W za inicjatywę, szacunek dla białych końcówek za postawę i dobrą skuteczną bitkę.
Oby było zero przypałów.

Osobiście się cieszę, że nurkowanie w Egipcie na wstrzymanym oddechu nie poszło na marne. CHWDP! :)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kałamarnice » 21.08.2022, 00:28

C1365O pisze:
21.08.2022, 00:22
1925 pisze:
21.08.2022, 00:09
C1365O pisze:
21.08.2022, 00:04

Ale Ty jesteś niedorozwój. .
Próbujesz powiedzieć, że czarne jest białe.
Chcesz pokazać jaki jesteś kozak?Dawaj się ustawimy, na wschodniej Waszym terenie, żeby nie było.
Anonimowy nie jestem więc kontrakt łatwo znajdziesz.

A wy się dziwicie później że to forum upada? Typ co siedzi tutaj kilka lat ustawią się z człowiekiem widmo na Wschodniej pisząc o tym w publicznym poście. Ja p******* ....
Zapraszam na Śródmieście!
W końcu nazywcie się terror!
Ty ciapek, czym jest terror to widziałeś wczoraj :))) a jeśli nie to trzeba było nie uciekać.

UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: UrzadSkarbowy » 21.08.2022, 01:40

Dobra akcja, szkoda że nie było powtórki sprzed 18 lat gdzie Ruch/Widzew z ŁKSem ostro pogonili psiarnie.

Starcie co widać po filmikach na plus dla gospodarzy, ale żeby pisać że spakowali koalicję jak Legia podczas meczu z Jagą to trzeba srogich piguł się najeść. Ani jedna, ani druga strona nie ma się czego wstydzić. Koalicja mimo przypałowych czasów rozkręciła zajebistą awanturę na wrogim terenie, a gospodarze zajebiście się obronili.
Obrazek

rslbkw
Posty: 12
Rejestracja: 22.04.2014, 13:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: rslbkw » 21.08.2022, 01:42

Tak czytam te Wasze posty i się zastanawiam czy ponad 80% wypisujących tutaj potrafi myśleć. Filmik nie jest nagrany od początku awantury. Na samym początku filmiku widać że Ruch z ŁKS leją się na dole. Wjeżdżają psy w ilości 3? 5? Sztuk na koniach i Ruch się wtedy cofa. Fakt że to jest śmieszna ilość no ale będąc w obcym mieście wiesz skąd i ile ich jeszcze wybiegnie? Tu już pewnie zadziałała psychika. Nie twierdzę że Ruch wygrał te starcie, ale pisanie że ŁKS się przebiegł po Ruchu to gruba przesada. Nikt nie latał z GoPro na głowie od początku Avanti żeby powrzucać Wam filmiki do analizy. ŁKS był u siebie, raczej nikt by się nie spodziewał po nich porażki pod swoim stadionem, ale przypuszczam że przed wjazdem psów trochę powalczyli. Do tanga trzeba dwojga, więc chwała obu ekipom

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kałamarnice » 21.08.2022, 01:51

UrzadSkarbowy pisze:
21.08.2022, 01:40
Dobra akcja, szkoda że nie było powtórki sprzed 18 lat gdzie Ruch/Widzew z ŁKSem ostro pogonili psiarnie.

Starcie co widać po filmikach na plus dla gospodarzy, ale żeby pisać że spakowali koalicję jak Legia podczas meczu z Jagą to trzeba srogich piguł się najeść. Ani jedna, ani druga strona nie ma się czego wstydzić. Koalicja mimo przypałowych czasów rozkręciła zajebistą awanturę na wrogim terenie, a gospodarze zajebiście się obronili.
rslbkw pisze:
21.08.2022, 01:42
Tak czytam te Wasze posty i się zastanawiam czy ponad 80% wypisujących tutaj potrafi myśleć. Filmik nie jest nagrany od początku awantury. Na samym początku filmiku widać że Ruch z ŁKS leją się na dole. Wjeżdżają psy w ilości 3? 5? Sztuk na koniach i Ruch się wtedy cofa. Fakt że to jest śmieszna ilość no ale będąc w obcym mieście wiesz skąd i ile ich jeszcze wybiegnie? Tu już pewnie zadziałała psychika. Nie twierdzę że Ruch wygrał te starcie, ale pisanie że ŁKS się przebiegł po Ruchu to gruba przesada. Nikt nie latał z GoPro na głowie od początku Avanti żeby powrzucać Wam filmiki do analizy. ŁKS był u siebie, raczej nikt by się nie spodziewał po nich porażki pod swoim stadionem, ale przypuszczam że przed wjazdem psów trochę powalczyli. Do tanga trzeba dwojga, więc chwała obu ekipom
jednym słowem? hahahaha. Kilkoma było już powyżej. Za to, że ktoś przyjechał i wysiadł z pociągu medalu nie otrzyma. Wiedzieli gdzie jadą i po co. Tyle. Wczorajsi gospodarze kilka lat temu w Gdyni pokazał jak to się robi. Wczoraj? Kilka dych gospodarzy pogoniło parę stówek gości. Jedni uciekali przez ulicę, drudzy na górę co jest absurdem. Tyle.

rslbkw
Posty: 12
Rejestracja: 22.04.2014, 13:42

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: rslbkw » 21.08.2022, 01:54

kałamarnice pisze:
21.08.2022, 01:51
UrzadSkarbowy pisze:
21.08.2022, 01:40
Dobra akcja, szkoda że nie było powtórki sprzed 18 lat gdzie Ruch/Widzew z ŁKSem ostro pogonili psiarnie.

Starcie co widać po filmikach na plus dla gospodarzy, ale żeby pisać że spakowali koalicję jak Legia podczas meczu z Jagą to trzeba srogich piguł się najeść. Ani jedna, ani druga strona nie ma się czego wstydzić. Koalicja mimo przypałowych czasów rozkręciła zajebistą awanturę na wrogim terenie, a gospodarze zajebiście się obronili.
rslbkw pisze:
21.08.2022, 01:42
Tak czytam te Wasze posty i się zastanawiam czy ponad 80% wypisujących tutaj potrafi myśleć. Filmik nie jest nagrany od początku awantury. Na samym początku filmiku widać że Ruch z ŁKS leją się na dole. Wjeżdżają psy w ilości 3? 5? Sztuk na koniach i Ruch się wtedy cofa. Fakt że to jest śmieszna ilość no ale będąc w obcym mieście wiesz skąd i ile ich jeszcze wybiegnie? Tu już pewnie zadziałała psychika. Nie twierdzę że Ruch wygrał te starcie, ale pisanie że ŁKS się przebiegł po Ruchu to gruba przesada. Nikt nie latał z GoPro na głowie od początku Avanti żeby powrzucać Wam filmiki do analizy. ŁKS był u siebie, raczej nikt by się nie spodziewał po nich porażki pod swoim stadionem, ale przypuszczam że przed wjazdem psów trochę powalczyli. Do tanga trzeba dwojga, więc chwała obu ekipom
jednym słowem? hahahaha. Kilkoma było już powyżej. Za to, że ktoś przyjechał i wysiadł z pociągu medalu nie otrzyma. Wiedzieli gdzie jadą i po co. Tyle. Wczorajsi gospodarze kilka lat temu w Gdyni pokazał jak to się robi. Wczoraj? Kilka dych gospodarzy pogoniło parę stówek gości. Jedni uciekali przez ulicę, drudzy na górę co jest absurdem. Tyle.
Czyli rozumiem że jak się kroi jakaś zadyma to dzwonisz wcześniej do znajomego kamerzysty żeby nagrywał to od początku? Widać na samym początku filmu że leją się normalnie na dole. Odwrót zaczyna się w momencie pojawienia się psów

UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: UrzadSkarbowy » 21.08.2022, 01:59

rslbkw pisze:
21.08.2022, 01:54
kałamarnice pisze:
21.08.2022, 01:51
UrzadSkarbowy pisze:
21.08.2022, 01:40
Dobra akcja, szkoda że nie było powtórki sprzed 18 lat gdzie Ruch/Widzew z ŁKSem ostro pogonili psiarnie.

Starcie co widać po filmikach na plus dla gospodarzy, ale żeby pisać że spakowali koalicję jak Legia podczas meczu z Jagą to trzeba srogich piguł się najeść. Ani jedna, ani druga strona nie ma się czego wstydzić. Koalicja mimo przypałowych czasów rozkręciła zajebistą awanturę na wrogim terenie, a gospodarze zajebiście się obronili.
rslbkw pisze:
21.08.2022, 01:42
Tak czytam te Wasze posty i się zastanawiam czy ponad 80% wypisujących tutaj potrafi myśleć. Filmik nie jest nagrany od początku awantury. Na samym początku filmiku widać że Ruch z ŁKS leją się na dole. Wjeżdżają psy w ilości 3? 5? Sztuk na koniach i Ruch się wtedy cofa. Fakt że to jest śmieszna ilość no ale będąc w obcym mieście wiesz skąd i ile ich jeszcze wybiegnie? Tu już pewnie zadziałała psychika. Nie twierdzę że Ruch wygrał te starcie, ale pisanie że ŁKS się przebiegł po Ruchu to gruba przesada. Nikt nie latał z GoPro na głowie od początku Avanti żeby powrzucać Wam filmiki do analizy. ŁKS był u siebie, raczej nikt by się nie spodziewał po nich porażki pod swoim stadionem, ale przypuszczam że przed wjazdem psów trochę powalczyli. Do tanga trzeba dwojga, więc chwała obu ekipom
jednym słowem? hahahaha. Kilkoma było już powyżej. Za to, że ktoś przyjechał i wysiadł z pociągu medalu nie otrzyma. Wiedzieli gdzie jadą i po co. Tyle. Wczorajsi gospodarze kilka lat temu w Gdyni pokazał jak to się robi. Wczoraj? Kilka dych gospodarzy pogoniło parę stówek gości. Jedni uciekali przez ulicę, drudzy na górę co jest absurdem. Tyle.
Czyli rozumiem że jak się kroi jakaś zadyma to dzwonisz wcześniej do znajomego kamerzysty żeby nagrywał to od początku? Widać na samym początku filmu że leją się normalnie na dole. Odwrót zaczyna się w momencie pojawienia się psów
filmików jest więcej ale nikt nie jest jebnnięty żeby przypał robić i to puszczać dalej
Obrazek

hornislezsko
Posty: 52
Rejestracja: 01.04.2018, 11:58

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: hornislezsko » 21.08.2022, 02:10

Dwa rozsądne komentarze powyżej. Pierdolenie, że Łks się po Ruchu przejechał to jak brandzlowanie się do Angeliny Jolie i myślenie, że się jest z nią w łózku :) postawa Łks na plus, ale weźcie gówniarze pod uwagę realia. Z resztą komu ja tłumaczę - kto z Was kiciusie wbił gospodarzom pod kasy, żeby wiedzieć co i jak? Psy wjeżdżają i każdy stara się uniknąć przypału. Z dołu konie, z góry gazówka. Łks wykorzystuje moment i prze do przodu - czuli się pewnie u siebie znając topografię itd. proste.
Jeszcze raz apeluję do ludzi z klubów piątego świata - nie wypowiadajcie się na tematy, które znacie tylko z opowieści.
A dla typa, który pisze, że to nie był spontan - tak, to był spontan na który stać kilka ekip w kraju, które policzysz na palcach jednej ręki.

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: wacus.. » 21.08.2022, 05:12

https://twitter.com/brajankielbasa/stat ... U4JnrEb2oA

Koniec rozkimnki, na filmiku ewidentnie widać jak było..
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

buhu321
Posty: 45
Rejestracja: 19.07.2022, 19:25
Lokalizacja: Bałuty

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: buhu321 » 21.08.2022, 05:28

wacus.. pisze:
21.08.2022, 05:12
https://twitter.com/brajankielbasa/stat ... U4JnrEb2oA

Koniec rozkimnki, na filmiku ewidentnie widać jak było..
oni nie uciekali przed łksem tylko przed konikami za łksem proste
WŁADCY CENTRALNEJ POLSKI

Rodowity1928
Posty: 94
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Rodowity1928 » 21.08.2022, 08:00

Gruba akcja jak na dzisiejsze czasy. Nie ma co pierdolić. Oby bez przypałow dla obu stron. Rozbieranie tego na czynniki pierwsze nie ma sensu. + Za akcję dla Ruchu i Widzewa, + dla Łks byli u siebie i skutecznie odparli atak.

Nikt tu nie zwrócił uwagi na durne zachowanie psów. Gazowanie ludzi na schodach mogło skończyć się tragicznie. Jak widać mijają pokolenia a tam dalej pracują debile.


Mkrten
Posty: 8
Rejestracja: 20.08.2022, 15:01

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Mkrten » 21.08.2022, 09:47

Piekne zwycięstwo ŁKSu, naprawdę szacun.
Ruch z Widzewem zaczeli przegrywac starcie na dole i zaczeli uciekac, dodatkowo zapewne widzieli że glowna ekipa ŁKS dopiero rusza na nich spod stadionu. Tu na tym filmiku to widac. Mogli sie zesrać. Nikt nie jest samobojca :). A widac bylo, ze tego dnia ŁKS nie będzie bral jeńców.
Gdyby nie ta ilosc psow to mogly być drugie Poddebice

[link]

marcino2981
Posty: 61
Rejestracja: 16.09.2014, 08:18

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: marcino2981 » 21.08.2022, 09:54

Zapraszamy następnych pod nasze kasy

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Kepi » 21.08.2022, 09:57

Już tak dziś pisząc na spokojnie to według mnie było błędem wchodzenie na tą kładkę i schody bo gdyby cały skład wjechał normalnie to ełksa byłaby przegoniona i przemielona(ze względu na dysproporcję liczbowe).Tak wykorzystali sytuację bo większość nie zdołała zbiec ze schodów a dodatkowo przynajmniej z połowę ekipy psy zagazowały.Gdyby psiarnia wjechała z minutę później to już wszyscy byliby na dole.Po prostu trochę dezorientacja a łks wiadomo doskonale zna teren.
Ale już odstawiając na bok gdybanie co by było to trzeba łks przyznać że obronili swój teren i niech się tu legionistki blnytutam i jws tak nie podniecają bo jak Lechia im wjechała pod kasy w 5 dych to nie wiedzieli gdzie spierdalać a teraz się będą wielce puszyć.Gdybyście wy 2 pazie mieli tak aktywnie kibicować w Łodzi,na GŚ czy Krakowie to byście po 1 dniu odpuścili więc mordy krótko.
Żeby nie było nie piszę o waszej ekipie do bicia tylko o was kLauny.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

088
Posty: 73
Rejestracja: 16.10.2016, 17:00

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: 088 » 21.08.2022, 10:01

Piątkowa akcja nie jest wyznacznikiem niczego.

Najważniejsza jest liczba sprzedanych karnetów i frekwencja!

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: 19__kattowitz__20 » 21.08.2022, 10:05

marcino2981 pisze:
21.08.2022, 09:54
Zapraszamy następnych pod nasze kasy
RAZEM Z PSIARNIĄ https://twitter.com/Dewastator6/status/ ... BBDm60LbL0

MamWyjebanex
Posty: 51
Rejestracja: 25.10.2021, 22:57

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: MamWyjebanex » 21.08.2022, 10:11

marcino2981 pisze:
21.08.2022, 09:54
Zapraszamy następnych pod nasze kasy

Ja pieerdole, debil nawet nie wie gdzie ma kasy pod swoim stadionem 😂😂😂
KIELECKA KORONA

Mkrten
Posty: 8
Rejestracja: 20.08.2022, 15:01

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Mkrten » 21.08.2022, 10:21

Kepi pisze:
21.08.2022, 09:57
Już tak dziś pisząc na spokojnie to według mnie było błędem wchodzenie na tą kładkę i schody bo gdyby cały skład wjechał normalnie to ełksa byłaby przegoniona i przemielona(ze względu na dysproporcję liczbowe).Tak wykorzystali sytuację bo większość nie zdołała zbiec ze schodów a dodatkowo przynajmniej z połowę ekipy psy zagazowały.Gdyby psiarnia wjechała z minutę później to już wszyscy byliby na dole.Po prostu trochę dezorientacja a łks wiadomo doskonale zna teren.
Ale już odstawiając na bok gdybanie co by było to trzeba łks przyznać że obronili swój teren i niech się tu legionistki blnytutam i jws tak nie podniecają bo jak Lechia im wjechała pod kasy w 5 dych to nie wiedzieli gdzie spierdalać a teraz się będą wielce puszyć.Gdybyście wy 2 pazie mieli tak aktywnie kibicować w Łodzi,na GŚ czy Krakowie to byście po 1 dniu odpuścili więc mordy krótko.
Żeby nie było nie piszę o waszej ekipie do bicia tylko o was kLauny.
Haha o jakim dysproporcjach liczbowych tam mowisz? ŁKS bylo w c*** ale dopiero dobiegali spod stadionu, bo akcja byla jakieś 600 metrow od stadionu. To co widac na filmiku to są dopiero pierwsi goscie z ŁKS ktorzy pierwsi dobiegli do Ruchu i Widzewa. Jak dobiegla reszta ( czego na filmiku nie widac) to Widzew z Rychem już spierdololili :)

Zobacz tu ile ŁKSu rusza w strone Ruchu [link]

kibic.zwierze
Posty: 23
Rejestracja: 20.08.2022, 01:39

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: kibic.zwierze » 21.08.2022, 10:26

Kepi pisze:
21.08.2022, 09:57
Tak wykorzystali sytuację bo większość nie zdołała zbiec ze schodów a dodatkowo przynajmniej z połowę ekipy psy zagazowały.Gdyby psiarnia wjechała z minutę później to już wszyscy byliby na dole.Po prostu trochę dezorientacja a łks wiadomo doskonale zna teren.
Ale już odstawiając na bok gdybanie co by było..
Ale sciemniasz, macie pecha ze jest tyle filmow bo przeciez wszystko tam widac jak na dloni i nic niw trzeba gdybac. A wy nawet mimo to tworzycie jakas alternatywna historie.

Po pierwsze to juz przed starciem psiarnia podzielila Lks na kilka grupek i to u nich byl chaos, wy byliscie w jednej zawartej grupie od poczatku do momentu kiedy nie zaczeliscie spierdalac juz podczas starcia.
Po drugie ze schodow zbieglo was i tak kilka razy wiecej niz zdolalo sie przebic gospodarzy. Rozumiem gdyby bylo chociaz po rowno, ale was tam pod schodami walczy juz grubo ponad setka a cofacie sie jak dobiega jakies 3 dyszki z Łksu. Gdybac to mozna co by bylo gdyby Łks od razu przebil sie podobna do waszej liczbą i przebieg starcia pokazuje ze wtedy pewno byscie zaliczyli zwrot jeszcze zanim by doszlo do jakiejkolwiek wymiany.
I po trzecie psy zaczely gazowac was na tych schodach kiedy juz bylo po temacie i byliscie oprawiani przez Łks. A ci na gorze schodow nawet nie brali udzialu w awanturze. To troche zalosne tlumaczenie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, GreenwichMeanTime, MonteGreen, Timador i 515 gości