www.warhouse.pl

Marsz Niepodległości 2019

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Marsz Niepodległości 2019

Post autor: domin 1982 » 04.10.2019, 13:35

Do Marszu już zostało nieco ponad miesiąc. Myślę że to już pora założyć taki temat.



domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: domin 1982 » 04.10.2019, 16:49

wyto(J)ski pisze:
04.10.2019, 16:30
Oby pis znowu sobie nie zawłaszczył Marszu, wolę iść ze "swoimi" niż z partyjniakami z bandy czworga.
Tylko ja tego dnia nie idę z kimś tylko dla Polski. Chyba tego dnia spory są nie potrzebne. Swoją drogą fajnie by było powtórzyć wynik z zeszłgo roku.

Seszele
Posty: 6
Rejestracja: 09.01.2018, 19:10

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Seszele » 19.10.2019, 23:37

Szturm i ostatni głos radykalizmu wśród organizacji nacjonalistycznych? Rozumiem, że głos radykalizmu, ale żeby ostatni...? Bez przesady. Istnieje coś takiego jak ONR. Nie rozumiem tego przyciągania na siłę osób z zewnątrz, aby stworzyć pozory „wielkości”.

Mam pytanie związane z tematem. Zarówno na kadrze, jak i na MN niemile widziane są: Ruch, Wisła, Elana, Widzew. Czy są jeszcze takie polskie ekipy? Jak z Chrobrym?

WhiteBoyŁódź
Posty: 22
Rejestracja: 08.05.2019, 23:53

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: WhiteBoyŁódź » 20.10.2019, 10:10

Seszele pisze:
19.10.2019, 23:37
Szturm i ostatni głos radykalizmu wśród organizacji nacjonalistycznych? Rozumiem, że głos radykalizmu, ale żeby ostatni...? Bez przesady. Istnieje coś takiego jak ONR. Nie rozumiem tego przyciągania na siłę osób z zewnątrz, aby stworzyć pozory „wielkości”.

Mam pytanie związane z tematem. Zarówno na kadrze, jak i na MN niemile widziane są: Ruch, Wisła, Elana, Widzew. Czy są jeszcze takie polskie ekipy? Jak z Chrobrym?
Akurat w przypadku Ruchu nie ma znaczenia to czy są czy nie są mile widziani, bo i tak na marsze patriotyczne raczej się nie wybierają
We must secure the existence of our people and a future for White children.

korsyka9
Posty: 35
Rejestracja: 30.09.2019, 21:00

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: korsyka9 » 20.10.2019, 18:18

Ruch w tamtym roku jakoś 10-15 osób było. Ruch nie nie tylko ma kibiców na Śląsku

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Slenderman » 21.10.2019, 07:41

RAC Rock Against Communism/Capitalism. We Wrocławiu lepszy klimat. 2015 Obłęd zagrał i było obłędnie :) 2018 też fajnie :)

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Slenderman » 21.10.2019, 08:25

Korsyka9 swego czasu znałem chłopa z Batorego z szeregów ONR. To początek lat 2000 jak jeszcze byłem Skinheadem :) Nie wiem, jak dzisiaj, ale kiedyś z Chorzowa osoby jeździli na Patriotyczne marsze... Tak samo na mecze Reprezentacji jeździli z Chorzowa. W obu przypadkach to byli kibice Ruchu :)

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 21.10.2019, 08:36

El General pisze:
21.10.2019, 07:20
kapitan_swir_planeta pisze:
20.10.2019, 22:45
El General pisze:
20.10.2019, 22:06


Znacznie bliżej do Antify jest Czarnemu Blokowi niż mnie. Oni też walczą z kapitalizmem. Dogadalibyście się.
Tak, walczą ze współczesnym kapitalizmem. To nie znaczy że neguja własność prywatną i konkurencję na rynku.
Tak? W takim razie w czym się różni ich pogląd na gospodarkę od znanego nam dzisiaj kapitalizmu?
Na pewno ograniczeniem liczby emigrantów ekonomicznych.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 21.10.2019, 09:05

El General pisze:
21.10.2019, 08:40
kapitan_swir_planeta pisze:
21.10.2019, 08:36
El General pisze:
21.10.2019, 07:20


Tak? W takim razie w czym się różni ich pogląd na gospodarkę od znanego nam dzisiaj kapitalizmu?
Na pewno ograniczeniem liczby emigrantów ekonomicznych.
Aha. Super. Przekonałeś mnie. Ja pierdolę.
Nie wiem co mam Ci odpisać.
Nie jestem NS, mam poglądy w miarę wolnorynkowe.
Ale uważam że poglądy ekonomiczne nie są celem samym w sobie tylko narzędziem do podniesienia poziomu życia mieszkańców kraju. Oni sprzeciwiają się filozofii liberalnej popierajacej indywidualizm.
W Polsce postawilbym na protekcjonizm.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Kkrawczyk » 21.10.2019, 12:12

Slenderman pisze:
21.10.2019, 07:41
RAC Rock Against Communism/Capitalism. We Wrocławiu lepszy klimat. 2015 Obłęd zagrał i było obłędnie :) 2018 też fajnie :)
We Wrocławiu byłem dwukrotnie w 2014 i 2015, racja klimat o wiele lepszy niż w Stolicy.
j**** urkaine

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kivloff » 21.10.2019, 18:00

I oto cała ideowość ciemnego bloku - c*** z tysiącami pajaców, c*** z lewactwem w światopoglądzie - ważne żeby się fizycznie napierdalać z policją albo innymi lewakami. Dlatego właśnie nie warto do nikogo podbijać. Bo to nie są ludzie warci wskazywania im ich błędów - to są ludzie, na których jedyną uwagę jako powinno się zwracać, to żeby nie być z nimi kojarzonym.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kivloff » 21.10.2019, 18:08

A powyżej paradoks debila - gdyby wiedział, że nim jest - przestałby nim być...

Raiden
Posty: 148
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Raiden » 21.10.2019, 18:22

Tytusromekiatomek pisze:
21.10.2019, 17:43
W zyciu nie szedłem w czarnym bloku, na Marszu byłem tylko raz w pamiętnym 2011 i wystarczy ze wiem jacy ludzie stali za tamta inicjatywa zjedoczenia wszystkich ekip. Walczyliśmy wtedy z psami obok Lecha, Legii, Widzewa i reszty Polski a pryszczate pajace się podniecały przed telewizorami. A teraz będą rozliczać chlopakow z Czarnego Bloku he he

Marsz Niepodległości powstał w 99 procentach wlasnie dzieki tym ludziom którzy dzisiaj tworzą Czarny Blok. To ze tysiace pajaców z roku na rok dołączalo żeby pomachać flaga i cyknac zdjęcie to ich sprawa, organizatorem pomysłodawca inicjatorem Marszu Niepodległości w Warszawie w jego pierwotnej formie były wlasnie te osoby, na które cwele Winnicki i Bosak napuszczali swoją droga ABW przed ostatnim marszem (a te same osoby całe zycie ich broniły przed antifa jak wielcy narodowcy zapierdalali kanałami)

Wiec tak jak zwykle jedyne co mozecie poklikac w internecie bo jak widać c**** wiecie kto co i jak
Co kogo obchodzi co było w roku 2011? Marsz Niepodległości to nie miejsce dla ekstremistycznych ugrupowań typu czarny blok czy bojówek antify. To marsz wszystkich Polaków pod biało-czerwoną flagą, więc nie ma miejsca na żaden radykalizm.

Nazywając Bosaka czy Winnickiego c***** pokazujesz swój poziom. Między innymi dzięki Bosakowi i Winnickiemu na MN przyjeżdża co roku po kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Gdyby nie oni gdyby nie Ruch Narodowy to dziś 11 listopada w Warszawie na marszu by było max kilka tysięcy osób. Trochę szacunku troglodyto.

WhiteBoyŁódź
Posty: 22
Rejestracja: 08.05.2019, 23:53

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: WhiteBoyŁódź » 21.10.2019, 20:00

Raiden pisze:
21.10.2019, 18:22
Tytusromekiatomek pisze:
21.10.2019, 17:43
W zyciu nie szedłem w czarnym bloku, na Marszu byłem tylko raz w pamiętnym 2011 i wystarczy ze wiem jacy ludzie stali za tamta inicjatywa zjedoczenia wszystkich ekip. Walczyliśmy wtedy z psami obok Lecha, Legii, Widzewa i reszty Polski a pryszczate pajace się podniecały przed telewizorami. A teraz będą rozliczać chlopakow z Czarnego Bloku he he

Marsz Niepodległości powstał w 99 procentach wlasnie dzieki tym ludziom którzy dzisiaj tworzą Czarny Blok. To ze tysiace pajaców z roku na rok dołączalo żeby pomachać flaga i cyknac zdjęcie to ich sprawa, organizatorem pomysłodawca inicjatorem Marszu Niepodległości w Warszawie w jego pierwotnej formie były wlasnie te osoby, na które cwele Winnicki i Bosak napuszczali swoją droga ABW przed ostatnim marszem (a te same osoby całe zycie ich broniły przed antifa jak wielcy narodowcy zapierdalali kanałami)

Wiec tak jak zwykle jedyne co mozecie poklikac w internecie bo jak widać c**** wiecie kto co i jak
Co kogo obchodzi co było w roku 2011? Marsz Niepodległości to nie miejsce dla ekstremistycznych ugrupowań typu czarny blok czy bojówek antify. To marsz wszystkich Polaków pod biało-czerwoną flagą, więc nie ma miejsca na żaden radykalizm.

Nazywając Bosaka czy Winnickiego c***** pokazujesz swój poziom. Między innymi dzięki Bosakowi i Winnickiemu na MN przyjeżdża co roku po kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Gdyby nie oni gdyby nie Ruch Narodowy to dziś 11 listopada w Warszawie na marszu by było max kilka tysięcy osób. Trochę szacunku troglodyto.
Marsz Niepodległości to miejsce przede wszystkim dla radykalnych ugrupowań. Nie ma tam miejsca dla demoliberałów, euroentuzjastów czy innych antynarodowych śmieci. Jak chcesz spokojnego spacerku z flagą, żeby móc sobie wrzucić zdjęcia na insta to idź na marsz biało-czerwony PiSu, który pewnie ponownie będzie organizowany i ponownie nieudolnie :)
We must secure the existence of our people and a future for White children.

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 21.10.2019, 20:05

kivloff pisze:
21.10.2019, 16:16
Jestem w stanie się tym poniekąd zgodzić, że poglądy ekonomiczne nie determinują, z tym, że poglądy ekonomiczne są wprost pochodną spojrzenia na człowieka, obiekty materialne itd itp. A to już stanowczo determinuje czy ktoś jest z lewa czy z prawa. Zasadniczo odrzucenie indywidualizmu ani nie jest prawicowe, ani nie jest nawet narodowe, w kontekście polskiej tradycji narodowej. Lewicowe jest za to marzenie o stworzeniu nowego rodzaju społeczeństwa, te wszystkie nawiązania do "walki". To jest jakby próba połączenia nacjonalizmu i socjalizmu. Hmm, ciekawe czy ktoś już tego kiedyś próbował...
Tak i ten indywidualizm nas zgubił, bo każdy stan miał wyjebane w jakiś naród, obchodzily go jego interesy. Nie mam czasu się nad tym rozwodzić, polecam "Myśli nowoczesnego Polaka".
A do wszystkich chcących świętować niepodległość : Biedron też jest patriota. Antifa w Jaworznie też gra na patriotycznej nucie. Miłością do swojego narodu jest właśnie nacjonalizm.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

niezbanowany
Posty: 77
Rejestracja: 20.11.2016, 11:06

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: niezbanowany » 21.10.2019, 20:12

Może nie typowo w temacie MN, ale sama prawda o "tolerancyjnym terrorze"
https://www.youtube.com/watch?v=9-L2_j87zBc

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 21.10.2019, 20:19

WhiteBoyŁódź pisze:
21.10.2019, 20:00
Raiden pisze:
21.10.2019, 18:22
Tytusromekiatomek pisze:
21.10.2019, 17:43
W zyciu nie szedłem w czarnym bloku, na Marszu byłem tylko raz w pamiętnym 2011 i wystarczy ze wiem jacy ludzie stali za tamta inicjatywa zjedoczenia wszystkich ekip. Walczyliśmy wtedy z psami obok Lecha, Legii, Widzewa i reszty Polski a pryszczate pajace się podniecały przed telewizorami. A teraz będą rozliczać chlopakow z Czarnego Bloku he he

Marsz Niepodległości powstał w 99 procentach wlasnie dzieki tym ludziom którzy dzisiaj tworzą Czarny Blok. To ze tysiace pajaców z roku na rok dołączalo żeby pomachać flaga i cyknac zdjęcie to ich sprawa, organizatorem pomysłodawca inicjatorem Marszu Niepodległości w Warszawie w jego pierwotnej formie były wlasnie te osoby, na które cwele Winnicki i Bosak napuszczali swoją droga ABW przed ostatnim marszem (a te same osoby całe zycie ich broniły przed antifa jak wielcy narodowcy zapierdalali kanałami)

Wiec tak jak zwykle jedyne co mozecie poklikac w internecie bo jak widać c**** wiecie kto co i jak
Co kogo obchodzi co było w roku 2011? Marsz Niepodległości to nie miejsce dla ekstremistycznych ugrupowań typu czarny blok czy bojówek antify. To marsz wszystkich Polaków pod biało-czerwoną flagą, więc nie ma miejsca na żaden radykalizm.

Nazywając Bosaka czy Winnickiego c***** pokazujesz swój poziom. Między innymi dzięki Bosakowi i Winnickiemu na MN przyjeżdża co roku po kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Gdyby nie oni gdyby nie Ruch Narodowy to dziś 11 listopada w Warszawie na marszu by było max kilka tysięcy osób. Trochę szacunku troglodyto.
Marsz Niepodległości to miejsce przede wszystkim dla radykalnych ugrupowań. Nie ma tam miejsca dla demoliberałów, euroentuzjastów czy innych antynarodowych śmieci. Jak chcesz spokojnego spacerku z flagą, żeby móc sobie wrzucić zdjęcia na insta to idź na marsz biało-czerwony PiSu, który pewnie ponownie będzie organizowany i ponownie nieudolnie :)
Właśnie nie nieudolnie. Uczucia patriotyczne skonsumowal PiS. Swiruja gofra co to nie oni, obrońcy polskości, życia(XD), rodziny - jednocześnie palujac przeciwników marszow równości- no to zbierają żniwo.
Sam ruch kibicowski też skręca w lewo. Na ŁKS jeździ murzyn, na oprawie Legii postawiono konfederacje na równi z demoliberalnymi partiami. Wydaje mi się że czeka nas los UK gdzie centroprawica do cna, doszczętnie wyniszczyla wszystkie radykalne organizacje i ruch kibicowski.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kivloff » 21.10.2019, 21:03

WhiteBoyŁódź pisze:
21.10.2019, 19:30
kivloff pisze:
21.10.2019, 18:00
I oto cała ideowość ciemnego bloku - c*** z tysiącami pajaców, c*** z lewactwem w światopoglądzie - ważne żeby się fizycznie napierdalać z policją albo innymi lewakami. Dlatego właśnie nie warto do nikogo podbijać. Bo to nie są ludzie warci wskazywania im ich błędów - to są ludzie, na których jedyną uwagę jako powinno się zwracać, to żeby nie być z nimi kojarzonym.
Możesz w skrócie zdefiniować to lewactwo, którym rzucasz na lewo i prawo? Bo jeżeli twierdzisz, że Czarny Blok to ludzie o lewicowym ŚWIATOPOGLĄDZIE, nie gospodarce to coś z tobą nie tak.
[link]

Tekst sprzed roku.
Jesteśmy nacjonalistami, jesteśmy głodni wielkości narodu, jedynie jego wielkość jest w stanie nas nasycić. Dlatego też dziś, jak nigdy przedtem, musimy walczyć o nowego człowieka. Kwestia człowieczeństwa musi zostać przewartościowana całkowicie. Rewolucja ducha i charakteru musi się odbyć, by naród i kraj mogły żyć i tworzyć. I odbywa się. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się kolektywy Autonomicznychh Nacjonalistów, gniazda Zadrużan, ekipy Szturmowców i inne skupiska aktywnych i radykalnych nacjonalistów.
Jest walka, jest rewolucja, jest przewartościowanie dotychczasowego systemu wartość, jest wykuwanie nowego typu człowieka, gdzie indziej znajdzie się niesprawiedliwość społeczna - to jest sól lewicowych poglądów od zarania całego podziału na prawicę i lewicę.

Ja im nawet nie odmawiam prawa do posiadania takich poglądów. Uważam, że są szkodlwe i nie chciałbym żeby były brane na poważnie, ale kto wie, może się mylę - jestem tylko człowiekiem. Ale co do tego, że to są poglądy lewicowe, to nie mam cienia wątpliwości. Gdyby lewacy z antify przestali bronić pedalstwa, a zaczęli mówić o interesie polskiego robotnika to byś ich nie odróżnił.

V.a.l.o
Posty: 42
Rejestracja: 01.10.2019, 00:23

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: V.a.l.o » 21.10.2019, 21:04

ŚWH pisze:
21.10.2019, 18:57
Czemu w każdym temacie ponad 60% postów,to napinka?
Niezależnie jaki temat, czy to komentarze dotyczące kolejki, czy też marsz/ trapi mnie to od dawna. Ludzie ogarnijcie się. Jesteśmy rodakami i jakiś poziom/szacunek powinien obowiązywać.
Ktoś założy temat o hodowli rybek, to ludzie po 20 postach zaczną sobie skakać do gardła.
Jesteśmy radykalni 360 dni w roku i bardziej radykalni 11,11 już być nie możemy ale wybieramy się pokazać silna dobra polska wartość narodowa ;-)
Hej hej... :!:

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Ósmy Pasażer » 21.10.2019, 21:17

Skąd tu tylu specjalistów od organizacji Marszu i określania kto ma tam iść? Gdzie byliście panowie, gdy marsze tego typu były w powijakach? Pierwsze MN, czy Marsz Patriotów we Wrocławiu, gdy jeszcze jakieś lewaki próbowały blokować? Przydali się "radykalni siłownicy" na początku a teraz, gdy idą dziesiątki tysięcy i nikt tej masy nie ruszy, to mówicie "spadać"? Nie wiecie, jak wielu z tych maszerujących teraz, 10-20 lat temu chętnie hajlowało przy każdej okazji ;) Z tym, że oni mówili o miłości do Polski, gdy wy mieliście jeszcze wszystko w d****.

MiśBrunatny
Posty: 216
Rejestracja: 04.10.2009, 17:50

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: MiśBrunatny » 22.10.2019, 01:14

kivloff pisze:
21.10.2019, 14:23
Czyli twierdzisz psia końcówo, że jak ktoś głosi lewackie poglądy, ale tworzył Organizacje Nacjonalistyczne i/lub działał kibolsko, to znaczy że nie jest lewakiem? To go jakoś oczyszcza z lewackich postulatów? Ten relatywizm to jest właśnie kwintesencja bycia lewakiem - lewactwo zawsze się usprawiedliwia w ten sam sposób. Nigdy na gruncie argumentów, zawsze jakimiś okolicznościami.
Lekko lewicowe jak już.Nie mieszaj ludziom głowach i nie p****** głupot o lewakach w CB.
Lewactwo to LGBT,marksizm kulturowy,komunizm,antyfaszyzm,bezmyślne popieranie multikulti,weganizm,kiedyś również terroryzm.Jeszcze pewnie kilka gównianych rzeczy można dodać
I nie wmowisz chyba nikomu, że czarny blok ma cokolwiek wspólnego z tym co wymieniłem wyżej.
http://rksursus.blogspot.com/

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kivloff » 22.10.2019, 06:24

Lewactwo to jest założenie, że człowiek jest idealny, natomiast "system" w którym żyjemy jest wadliwy, ale jeśli się go zmieni, to otrzymamy idealne społeczeństwo. Stoi to w oczywistej sprzeczności z katolickim dogmatem o grzechu pierworodnym - zgodnie z którym człowiek nie jest idealny. Jedni lewacy uważają, że idealne społeczeństwo osiągniemy przez multi-kulti, weganizm, lgbt, Adi uważaj, że przez czystość rasową, a AN mają swoje zajawki (są w linku, zresztą ekologia też jest tam obecna), ale to wszystko to jest lewicowe marzenie o utopii idealnego świata, który trzeba "wywalczyć" na drodze "rewolucji" i "przewartościowania człowieczeństwa". Jak ktoś w to wierzy, no to polecam przynajmniej się nie oszukiwać, że się jest prawicowcem.

potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: potwierdzoneinfo » 22.10.2019, 06:27

No tak, nie ma nic bardziej polskiego, nic bardziej patriotycznego niż hailowanie, niz jaranie się tym c***** z austrii, jego pogladami i jego wspolpracownikami ;)
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.10.2019, 06:54

potwierdzoneinfo pisze:
22.10.2019, 06:27
No tak, nie ma nic bardziej polskiego, nic bardziej patriotycznego niż hailowanie, niz jaranie się tym c***** z austrii, jego pogladami i jego wspolpracownikami ;)
[link]
Proszę. Jest czarno na białym wyłożone co środowisko Szturmu uważa o Hitlerze.
A propos współpracowników to Węgrzy, nasi przyjaciele byli sojusznikami Hitlera nawet w momencie gdy pomagali powstańcom albo Polakom na Wołyniu.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Slenderman » 22.10.2019, 07:50

KKrawczyk we Wrocławiu prawie sami ludzie z klimatu, a w Warszawie pełno wynalazków :) Lepiej w mniejszym gronie, ale ze swoimi, niż w wielkim tłumie pełnych dziwnych osób. Chwała 14! Niezrzeszony byłem, jestem i będę. Najbliżej mi do NOP. Trzymałem się z Skinheadami z Chorzowa Batory, Chorzowa Miasto, Katowice różne dzielnice. Jak się wybiorę, to do Wrocławia.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kivloff » 22.10.2019, 08:03

A swoją drogą Adi miał tam paru kolegów lgbt, sam był wegetarianinem.

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.10.2019, 08:11

kivloff pisze:
22.10.2019, 08:03
A swoją drogą Adi miał tam paru kolegów lgbt, sam był wegetarianinem.
Ja jestem weganinem. To dopiero wstrząsające i lewackie, nie?
Nikt o zdrowych zmysłach nie ma sentymentu do Hitlera. Był szowinista czego nie możemy tolerować. Zdrowy etmiczny nacjonalizm to nie to samo co tepa nienawiść do ludzi.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kivloff » 22.10.2019, 08:17

kapitan_swir_planeta pisze:
22.10.2019, 08:11
Ja jestem weganinem. To dopiero wstrząsające i lewackie, nie?
Nikt o zdrowych zmysłach nie ma sentymentu do Hitlera. Był szowinista czego nie możemy tolerować. Zdrowy etmiczny nacjonalizm to nie to samo co tepa nienawiść do ludzi.
MiśBrunatny pisze:
22.10.2019, 01:14
Lewactwo to LGBT,marksizm kulturowy,komunizm,antyfaszyzm,bezmyślne popieranie multikulti,weganizm,kiedyś również terroryzm.Jeszcze pewnie kilka gównianych rzeczy można dodać
I nie wmowisz chyba nikomu, że czarny blok ma cokolwiek wspólnego z tym co wymieniłem wyżej.
A to już się dogadajcie między sobą, w ramach środowiska sympatyków ciemnego bloku. Moim zdaniem weganizm jest bezsprzecznie częścią idei nowego wspaniałego świata czyli lewicową. Ale odnoszę wrażenie, że ja lewicowość uznaję za po prostu błędne przekonania, opierające się na błędnych założeniach, a Wy jak zaprzedanie duszy diabłu podpisane własną krwią.

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.10.2019, 08:30

kivloff pisze:
22.10.2019, 08:17
kapitan_swir_planeta pisze:
22.10.2019, 08:11
Ja jestem weganinem. To dopiero wstrząsające i lewackie, nie?
Nikt o zdrowych zmysłach nie ma sentymentu do Hitlera. Był szowinista czego nie możemy tolerować. Zdrowy etmiczny nacjonalizm to nie to samo co tepa nienawiść do ludzi.
MiśBrunatny pisze:
22.10.2019, 01:14
Lewactwo to LGBT,marksizm kulturowy,komunizm,antyfaszyzm,bezmyślne popieranie multikulti,weganizm,kiedyś również terroryzm.Jeszcze pewnie kilka gównianych rzeczy można dodać
I nie wmowisz chyba nikomu, że czarny blok ma cokolwiek wspólnego z tym co wymieniłem wyżej.
A to już się dogadajcie między sobą, w ramach środowiska sympatyków ciemnego bloku. Moim zdaniem weganizm jest bezsprzecznie częścią idei nowego wspaniałego świata czyli lewicową. Ale odnoszę wrażenie, że ja lewicowość uznaję za po prostu błędne przekonania, opierające się na błędnych założeniach, a Wy jak zaprzedanie duszy diabłu podpisane własną krwią.
Lewacy faktycznie zajmują się np ekologia i prawami zwierząt. I chwała im za to. Tak jak chwała Owsiakowi za WOŚP. Mogą być wynalazkami ale jeśli ktoś robi coś dobrego to nie pozostaje nic innego jak tylko go naśladować.
Polska prawica czasami popełnia ten błąd, że zamiast stworzyć coś swojego, stara się tylko krytykować inicjatywy leftow.
Tak jest np z obroną praw zwierząt, chociażby futerkowych.
Z kolei lewacy jak pijani płotu uczepili się prawa do zabijania nienarodzonych ludzi byle zrobić na złość "prawakom". Pomysl, wrażliwy społecznie lewicowiec, któremu nie jest obojętny los bezdomnych, imigrantów, pedałów etc nagle odmawia komuś prawa do życia. Brzmi paradoksalnie, nie? To jest ten sam błąd który popełniaja prawicowcy chcący po prostu torpedowac inicjatywy strony przeciwnej zamiast je przejąć jeżeli są słuszne.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kivloff » 22.10.2019, 08:49

Ależ ja się z większością tego mniej więcej zgadzam. Tylko że ci, których nazywasz "prawakami", to jest po prostu inne wydanie tego samego lewicowego sposobu myślenia. Lata temu zaczęto wmawiać że narodowi socjaliści to "prawica", do dziś ta narracja się utrzymuje w takim TVNie czy innych liberalnych mediach, i widzę, że samym narodowym lewicowcom też to odpowiada, żeby się przedstawiać jako zupełne przeciwieństwo lewicowców internacjonalistycznych. Tylko że to nadal nie zmienia faktu, że to jest to samo lewicowe marzenie o niebie na ziemi - po prostu program ludzi związanych z ciemnym blokiem to inna wizja drogi do niego. Gdyby byli prawicą, to by dopasowywali system do człowieka. Ale oni chcą dopasować człowieka do systemu - dlatego są lewicą.

Natomiast inna sprawa to jest odmawianie przyjęcia do wiadomości przez te anachroniczne lewicowe środowiska, że świat się zmienia i dziś żeby mieć wpływ na rzeczywistość to trzeba być przede wszystkim w internecie, a nie na ulicy. Uprzedzając potencjalnych szczekaczy - nie zamierzam dyskutować o tym z żadnym cymbałem, który będzie temu zaprzeczał, tak samo jak szkoda mi czasu na udowadnianie komukolwiek, że Ziemia nie jest płaska. Jak ktoś woli tak uważać, to sam sobie szkodzi, a mi nic do tego.

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Ardian » 22.10.2019, 13:30

To powiedzcie mi, co wy w takim razie chcecie osiągnąć tym maszerowaniem, skoro chcecie wyjebać wszystkie "wynalazki" i Polaków machających flagami? Co taka postawa daje prawicy na przyszłość, oczywiście oprócz silnych ataków w mediach i odrazą przeciętnego rodaka? To jest okazja, żeby ludzi "przeciągać" ze środka na prawo (skrajnych debili z Antify i tak nic nie przekona - ani marsze ani transparenty i rzucane race), ale trzeba rozjebać centrum stolicy, bo X lat temu marsz był bardziej nacjonalistyczny i nie można dać o tym zapomnieć?

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.10.2019, 15:13

Ardian pisze:
22.10.2019, 13:30
To powiedzcie mi, co wy w takim razie chcecie osiągnąć tym maszerowaniem, skoro chcecie wyjebać wszystkie "wynalazki" i Polaków machających flagami? Co taka postawa daje prawicy na przyszłość, oczywiście oprócz silnych ataków w mediach i odrazą przeciętnego rodaka? To jest okazja, żeby ludzi "przeciągać" ze środka na prawo (skrajnych debili z Antify i tak nic nie przekona - ani marsze ani transparenty i rzucane race), ale trzeba rozjebać centrum stolicy, bo X lat temu marsz był bardziej nacjonalistyczny i nie można dać o tym zapomnieć?
Rozpalić w ludziach nacjonalizm. O to chodzi w marszu.
Nie o maszerowanie z wrogami Narodu. Np nie z PiS albo teczowymi.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Ardian » 22.10.2019, 15:48

OK, a taki np. Czarny Blok to bardziej pcha ludzi w stronę wspierania idei nacjonalizmu czy odpycha ludzi od niej? Rzucanie achtungami na lewo i prawo wzbudza ducha patriotyczno-nacjonalistycznego w narodzie i sprawia, że wyznawcy tej idei są przez resztę traktowani jak margines i patologia?
Bo idea jest jak najbardziej słuszna, ale u nas w środowisku zawsze spora część próbuje ją krzewić w taki sposób, że dużo jest z tego szkody. Potem inne sprawy, w których narodowcy zabierają głos, też zbierają mniejsze poparcie, bo mnóstwo osób jest do nich zrażonych - w tym chociażby kwestia uchodźców i imigrantów, których niestety wiele osób będzie witać z otwartymi ramionami tak po prostu na złość tym, których nie cierpią.

Raiden
Posty: 148
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Raiden » 22.10.2019, 16:01

Nacjonalizm w dzisiejszych czasach nie ma racji bytu. Jest za duża nagonka, więc tak jak pisałem taki czarny blok przynosi wiele szkody MN, działa na niekorzyść.
Idea Nacjonalizmu jest jasno kojarzona z faszyzmem i nazizmem i nic i nikt już tego nie zmieni dlatego tak jak napisałem nie powinno być miejsca dla takich ugrupowań na patriotycznych marszach w Polsce. Robicie tylko krecią robotę. Zróbcie sobie swoje marsze a od MN wara. Ja nie mam zamiaru potem znowu słuchać przez wiele dni o MN jako marszu faszystów. Nie dajmy pożywki i idźmy pod biało-czerwonymi flagami.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Kkrawczyk » 22.10.2019, 16:38

Aż musialem sie ku*** zalogować i odpisać, powiedz Raiden gdzie byłeś jak Marsz Niepodleglosci dopiero laczkował a takie lemingi jak ty siedzialy z dupskami przed telewizorem? I ty fujaro i inne tobie podobne macie czelnosc pisac precz z łapami od MN? Aż c*** człowieka bierze jak czyta wypociny takich tęczowych baranów.
j**** urkaine

Diamentowy
Posty: 178
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Diamentowy » 22.10.2019, 17:20

Kkrawczyk pisze:
22.10.2019, 16:38
Aż musialem sie ku*** zalogować i odpisać, powiedz Raiden gdzie byłeś jak Marsz Niepodleglosci dopiero laczkował a takie lemingi jak ty siedzialy z dupskami przed telewizorem? I ty fujaro i inne tobie podobne macie czelnosc pisac precz z łapami od MN? Aż c*** człowieka bierze jak czyta wypociny takich tęczowych baranów.
Zdejmij te klapki z oczu. Za dużo gowna sie przykleiło do tych wszystkich radykalnych organizacyjek, aby traktować je jako nieszkodliwe. Raiden dobrze napisał jak to wyglada.
A ciebie stać tylko na argument o tęczowych.
Zamknięci w swoim radykalnym kółeczku i kazdy kto ma inne zdanie to dla was musi byc tęczowy.

No ku*** z takim podejściem to na zawsze będziecie garstka śmiesznych i niepoważnych radykałów kojarzonych z faszyzmem. Wam to chyba odpowiada.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Kkrawczyk » 22.10.2019, 17:44

Nadal nie odpowiedzieliscie mi na pytanie, gdzie była wasza miłość do Ojczyzny i nakazywanie kto może być na MN jak nikt o nim nie mówił.. Nie było was wtedy to macie gówno do powiedzenia kto może brać udział a kto nie może, tymbardziej klikając tylko w klawiature.. :)
j**** urkaine

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.10.2019, 17:53

Ardian pisze:
22.10.2019, 15:48
OK, a taki np. Czarny Blok to bardziej pcha ludzi w stronę wspierania idei nacjonalizmu czy odpycha ludzi od niej? Rzucanie achtungami na lewo i prawo wzbudza ducha patriotyczno-nacjonalistycznego w narodzie i sprawia, że wyznawcy tej idei są przez resztę traktowani jak margines i patologia?
Bo idea jest jak najbardziej słuszna, ale u nas w środowisku zawsze spora część próbuje ją krzewić w taki sposób, że dużo jest z tego szkody. Potem inne sprawy, w których narodowcy zabierają głos, też zbierają mniejsze poparcie, bo mnóstwo osób jest do nich zrażonych - w tym chociażby kwestia uchodźców i imigrantów, których niestety wiele osób będzie witać z otwartymi ramionami tak po prostu na złość tym, których nie cierpią.
Achtungami rzucali głównie najebani kibice.
Co do imigrantów to właśnie te wynalazki pokroju Bąkiewicza nic do nich nie mają. Dochodzi do tego że marsz narodowcow zmienia się w państwowy, pisopodobny pochód. Już rok temu na marszu pojawili się imigranci z Indii i Afryki.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Raiden
Posty: 148
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: Raiden » 22.10.2019, 18:26

kapitan_swir_planeta pisze:
22.10.2019, 17:53
Ardian pisze:
22.10.2019, 15:48
OK, a taki np. Czarny Blok to bardziej pcha ludzi w stronę wspierania idei nacjonalizmu czy odpycha ludzi od niej? Rzucanie achtungami na lewo i prawo wzbudza ducha patriotyczno-nacjonalistycznego w narodzie i sprawia, że wyznawcy tej idei są przez resztę traktowani jak margines i patologia?
Bo idea jest jak najbardziej słuszna, ale u nas w środowisku zawsze spora część próbuje ją krzewić w taki sposób, że dużo jest z tego szkody. Potem inne sprawy, w których narodowcy zabierają głos, też zbierają mniejsze poparcie, bo mnóstwo osób jest do nich zrażonych - w tym chociażby kwestia uchodźców i imigrantów, których niestety wiele osób będzie witać z otwartymi ramionami tak po prostu na złość tym, których nie cierpią.
Achtungami rzucali głównie najebani kibice.
Co do imigrantów to właśnie te wynalazki pokroju Bąkiewicza nic do nich nie mają. Dochodzi do tego że marsz narodowcow zmienia się w państwowy, pisopodobny pochód. Już rok temu na marszu pojawili się imigranci z Indii i Afryki.
Ty jeden z drugim chyba nie rozumiesz idei tego marszu. To nie jest marsz antyimigracyjny tylko MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. Jeśli jakiś obcokrajowiec mieszkający w Polsce chce świętować kolejną rocznicę niepodległości Polski to nie może? Jesteście strasznie ograniczeni.
A niektórym to trochę się w główkach poprzestawiało i myślą, że organizowanie jakichś nacjonalistycznych pochodów w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości jest jak najbardziej na miejscu. Otóż nie jest i nie będzie.

Ktoś tam pytał co robiłem x lat temu jak MN raczkował. Otóż nie byłem wtedy ale z tego powodu nie mogę wygłosić swojego sprzeciwu?? P

strazaksam
Posty: 265
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Marsz Niepodległości 2019

Post autor: strazaksam » 22.10.2019, 19:02

kapitan_swir_planeta pisze:
22.10.2019, 17:53
Ardian pisze:
22.10.2019, 15:48
OK, a taki np. Czarny Blok to bardziej pcha ludzi w stronę wspierania idei nacjonalizmu czy odpycha ludzi od niej? Rzucanie achtungami na lewo i prawo wzbudza ducha patriotyczno-nacjonalistycznego w narodzie i sprawia, że wyznawcy tej idei są przez resztę traktowani jak margines i patologia?
Bo idea jest jak najbardziej słuszna, ale u nas w środowisku zawsze spora część próbuje ją krzewić w taki sposób, że dużo jest z tego szkody. Potem inne sprawy, w których narodowcy zabierają głos, też zbierają mniejsze poparcie, bo mnóstwo osób jest do nich zrażonych - w tym chociażby kwestia uchodźców i imigrantów, których niestety wiele osób będzie witać z otwartymi ramionami tak po prostu na złość tym, których nie cierpią.
Achtungami rzucali głównie najebani kibice.
Co do imigrantów to właśnie te wynalazki pokroju Bąkiewicza nic do nich nie mają. Dochodzi do tego że marsz narodowcow zmienia się w państwowy, pisopodobny pochód. Już rok temu na marszu pojawili się imigranci z Indii i Afryki.
Juz w powstaniu warszawskim bral udzial murzyn i co teraz?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Pitfas i 497 gości