Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 04.02.2022, 16:38

DennisWise pisze:
04.02.2022, 15:26
Rudy5555 pisze:
04.02.2022, 13:34
W najnowszym wywiadzie przed tą gala penis chce Huntera z Gromdy🤣
Huntera niech Komandosa bierze. Najpierw zrobią 1 na 1. Potem TAG team 2 bliźniaków vs 1. A na koniec 6 vs ten komandos.
"– Kiedyś, jak biegałem w jednym klubie u nas w mieście, no to tak w 3-4 miesiące 60 osób pobiłem. A nie biłem pojedynczo, tylko po kilku. Takie fajne akcje miałem, po 5-6 na mnie i zawsze wygrywałem – wspomina.
Zawodnik ma na koncie m.in. uliczne starcie z zawodnikiem FEN, którego znokautował – Po chamsku strzelił mi lepę, później bombę, bo chciał mnie ogłuszyć, no ale ja mam twardą głowę. No i wyszło tak, że dostał lewego sierpa i już leżał na ziemi. Nie wiedział, co się dzieje – opowiadał Komandos."
Jeśli ktoś kiedyś zarzucał ś.p Romanowi Zielińskiemu bajkopisarstwo bo coś tam naskrobał nie tak na papier to dzisiejsi nowocześni chuligani emma przebili to już kilkukrotnie.
Zawsze jest ktoś taki, co się przechwala co to nie on, kogo on nie pobił, gdzie on nie był. A co do czego, to okazuję się...
Ale ten opis walecznych dokonań to nie jest na serio, jest żartobliwy, ironiczny. Czy to na serio?



Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Doktor P(r)awica » 04.02.2022, 17:37

Pamietam jak pare lat temu mloda charaktera progresywna sportowa Elana Toruń wrzuciła podsumowanie z okazji jakiejś swojej rocznicy. No i była beka jak to niby pół Polski im odmówiło, oraz z tego jak szukali wytłumaczeń na swoje porażki. Że niby tu ktoś cięższy od nich, że niby młody z Legii starszy od młodego z Elany. Zamiast skupić się na istocie tego i jednak fakcie (czego nie mam problemu przyznać), że Elana wyhodowała sobie zgrabna ekipke, która by niejednego zaskoczyła to każdy miał beke z tego mitomańskiego opisu. Ale patrząc teraz na to jakie twarze sa utożsamiane ze sportową Elaną jakoś nie dziwi mnie wcale to wszystko i ten ciąg do fleszy i sławy, internetowa "propaganda". Skoro ci ludzie tacy sa to i ta ekipa przybrała taka formę. Jeden ancymon walczacy na freak galach i raczej synonim głupka i pośmiewiska dla zwykłych zjadaczy chleba, którzy pomiędzy oglądaniem meczu, a pierdoleniem stanowskiego z najmanem obejrza sobie takie coś i drugi ważniak, który zdecydował sie nakręcić film o sobie bo mial takie parcie na szklo i slawe.

Ale pokazuje to jedną ciekawą rzecz. Nie wystarczy być dużym typem. Dużych typów jest pełno. Ale jeżeli nie ma sie poukładane w głowie to sie skończy jak sie skończy. I gdzie jest teraz sportowa Elana? Co sobą reprezentuje? Co sobą reprezentuje Elana jako całość? Z czym jest utożsamiana i jakimi wartościami w Polsce?

A i nie piszcie mi teraz, że "w twarz im tego nie powiesz". Ja mam tak naprawde wyjebane, ich złe poczynania mnie nawet bawią. W twarz to powinien im powiedzieć ktoś z ich ekipy i ich trybun (badz zgod) bo teraz ci co na tych trybunach pozostali mają przyczepioną łątke jaką mają i jest z Elany po prostu beka. Bliżej im do pośmiewiska niż bycia utożsamianym z charakterną ekipą. Krowa która dużo muczy mało mleka daje i tu mamy tego idealny przykład. Są poważne ekipy jak chociażby Lechia czy Legia, a sa ekipy, które myślą, że są poważne i za takie chcą uchodzić ą, a potem kończy się to właśnie jak na powyższym przykładzie.

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 04.02.2022, 18:09

Chłopak ze Śląska ma prawie sama racje, poza jednym. Kuźma był jaki był, też mu się odkleiło i chciał o sobie filmy robić a potem uciekał przed CHWM trzy razy w miesiąc w swoim mieście. Ale mimo celebryckich ciągot to był/jest jednak fanatyk, typ zakręcony na punkcie kibicowania i swojego klubu, który nie opuszczał wyjazdów bo ta Elana była jego życiem.

Penis przyznawaka to jeden z tych, co latali dla korzyści i dla kontaktów, pokazywał się tylko tam gdzie wypadało, a w chwili prawdy wybrał własna karierę niż ekipę, której wtedy przewodził. Z tego i innych powodów zepsuły mu się „lekko” stosunki z Kuźmą i niedobitkami z Elany, dla których klub był ważniejszy niż youtube.

Większość normalnych ekip i osób w Polsce ma w niego wbite z wielu powodów, a argument o „50tys fanów z instagrama” pokazuje najlepiej jaki kał ma w głowie ten typ. Dlatego zapraszać na te swoje gale to może najwyżej Wisłokę Dębica albo innych rodowitych cyganów.

Kazdy już wie, ze udział w tej swojej gali proponował poważniejszym osobom z poważniejszych band, ale wszyscy po kolei mu kazali wwypierdalać. Mogą coś o tym powiedzieć np Lech, Legia czy Arka jeśli będzie się komuś od nich chciało babrać w tej piaskownicy

Najśmieszniejsze jest zachowanie jednej zgody Elany i klepanie penisa po plecach, ale to już ich burdel i ich kkurwy.

maystero
Posty: 261
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: maystero » 04.02.2022, 19:37

Hahahahaha charakterniaku z zasadami trzeci raz jebnąłęs honorowo z partyzanta gościa 20 kilo mniejszego.

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 04.02.2022, 21:05

Doktor P(r)awica pisze:
04.02.2022, 17:37
Pamietam jak pare lat temu mloda charaktera progresywna sportowa Elana Toruń wrzuciła podsumowanie z okazji jakiejś swojej rocznicy. No i była beka jak to niby pół Polski im odmówiło, oraz z tego jak szukali wytłumaczeń na swoje porażki. Że niby tu ktoś cięższy od nich, że niby młody z Legii starszy od młodego z Elany. Zamiast skupić się na istocie tego i jednak fakcie (czego nie mam problemu przyznać), że Elana wyhodowała sobie zgrabna ekipke, która by niejednego zaskoczyła to każdy miał beke z tego mitomańskiego opisu. Ale patrząc teraz na to jakie twarze sa utożsamiane ze sportową Elaną jakoś nie dziwi mnie wcale to wszystko i ten ciąg do fleszy i sławy, internetowa "propaganda". Skoro ci ludzie tacy sa to i ta ekipa przybrała taka formę. Jeden ancymon walczacy na freak galach i raczej synonim głupka i pośmiewiska dla zwykłych zjadaczy chleba, którzy pomiędzy oglądaniem meczu, a pierdoleniem stanowskiego z najmanem obejrza sobie takie coś i drugi ważniak, który zdecydował sie nakręcić film o sobie bo mial takie parcie na szklo i slawe.

Ale pokazuje to jedną ciekawą rzecz. Nie wystarczy być dużym typem. Dużych typów jest pełno. Ale jeżeli nie ma sie poukładane w głowie to sie skończy jak sie skończy. I gdzie jest teraz sportowa Elana? Co sobą reprezentuje? Co sobą reprezentuje Elana jako całość? Z czym jest utożsamiana i jakimi wartościami w Polsce?

A i nie piszcie mi teraz, że "w twarz im tego nie powiesz". Ja mam tak naprawde wyjebane, ich złe poczynania mnie nawet bawią. W twarz to powinien im powiedzieć ktoś z ich ekipy i ich trybun (badz zgod) bo teraz ci co na tych trybunach pozostali mają przyczepioną łątke jaką mają i jest z Elany po prostu beka. Bliżej im do pośmiewiska niż bycia utożsamianym z charakterną ekipą. Krowa która dużo muczy mało mleka daje i tu mamy tego idealny przykład. Są poważne ekipy jak chociażby Lechia czy Legia, a sa ekipy, które myślą, że są poważne i za takie chcą uchodzić ą, a potem kończy się to właśnie jak na powyższym przykładzie.
Dogłębna analiza progresywnych i jej liderów. Kilka wątków i mądrych wniosków. Winszuję.
Co do emema oraz tych nowych dziwnych federacji, widocznie jest popyt na takie dziwadła. Są i tacy, których emocjonuje walka karłów. Tam najwidocznie dobrze czuje się progresywny chłopak z zasadami, ale gdy skończy się fala wznosząca, to machina rozrywki wypluje go i znajdzie nowego bohatera, a on zostanie na instagramie z lajkami. Nie ma czego zazdrościć.

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: grubsonet » 04.02.2022, 21:42

Do Krystiana Pany to nie ma co się dopierdalać to prawdziwy fanatyk którzy stworzył ME i podwaliny pod Szkodników!Łożył hajs i swój czas by dopiąć swego!W pewnym momencie trochę się pogubił to fakt.ME była zbudowana na fundamencie mocnego pokolenia osiedli i fc 20-30 os z czasem zostali dobici dziwni ludzie co Elane maja i mieli gdzieś i to był błąd,wiadomo dobrać można kilka osób bo wszyscy tak robią,ale z czasem na pewne wydarzenia jeździło więcej kolegów Krystiana niż Elanowców,niestety takie fakt a gdy go brakowało/brakuje to się wykruszyli jak szlugi w kieszeniach
Co do Denisa to niestety chłop który raczej na Elanie w Chorzowie i Rzeszowie nie jest mile widziany...
Tak jak ktoś napisał w czasach wyboru zostawił ME i klub w dramatycznych czasach,martwiąc się o siebie stworzył galę która miała być pierwotnie gala chuliganów TYLKO I WYŁĄCZNIE,ale że to zwykły buc to ..większość go zlała.W zamian zaprosił na gale typa z RR co mocno umilał życie Stali Rzeszów! KABARET! Ale to nie wszystko na jego the war występował typ co latał aktywnie na Apator młody GLeba czy może być większy policzek?
Układy z wrogami
Zapraszanie konfitur z Bałtyku i psa z nimi!!!
cygan na gali
walka u ciapatego malika
olanie klubu
Tak robi fanatyk?Niech każdy sam oceni

cola803
Posty: 36
Rejestracja: 29.03.2014, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: cola803 » 04.02.2022, 21:53

Kuźma to musi się nieźle wkurwiać na swojego niedawnego kolegę z ekipy .
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Obiektywny87
Posty: 16
Rejestracja: 04.02.2022, 21:45

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Obiektywny87 » 04.02.2022, 22:00

Teraz podobno GKM, czyli na haremie siedział hehe :)

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 04.02.2022, 22:51

WojciechAnonim pisze:
04.02.2022, 22:08
Ile jeszcze postow napiszecie o Denisie? Ja p******* hahah
Tyle ile ktoś będzie miał ochote z niego kpić i kręcić bekę po tym jak się tu aktywował, a ty to jesteś jego fanem z youtuba czy instagrama? Śledzisz z wypiekami wywiady typa od którego odcięła się własna ekipa? Chlop nie może pojechać do byłych kolegów z Chorzowa, Rzeszowa ani Krakowa, tolerowany jest tylko w Łodzi, na jego temat wypowiedział się już nawet Kuźma ale skąd taki jak ty może o tym wiedzieć he he

Tylko tacy jak ty niedojebani internetowcy się nim jeszcze podniecają, wszystkie normalne ekipy odmówiły mu udziału w jego cyrku bo jest jebanym łbem, wiec sklej już ta pizde i wykup pay per view dla swojego idola

DennisWise
Posty: 614
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DennisWise » 05.02.2022, 01:15

DarioRomanoli pisze:
04.02.2022, 16:38
Zawsze jest ktoś taki, co się przechwala co to nie on, kogo on nie pobił, gdzie on nie był. A co do czego, to okazuję się...
Ale ten opis walecznych dokonań to nie jest na serio, jest żartobliwy, ironiczny. Czy to na serio?
Przecież to wywiad z jednym z tych bliźniaków fan klubowiczów RTSu z Grudziądza czy tam Kwidzyna co mają takie samo nazwisko jak ten gość z Gromdy. Skoro ktoś publicznie opowiada takie rzeczy dziennikarzom to chyba na serio, przecież gala the war to poważne wydarzenie sportowe a nie teatr jak u Najmana gdzie Rysiek Szczena po pięciu piwach będzie opowiadał że stoczył pięćdziesiąt wygranych walk pod żabką.

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wiernyioddany » 05.02.2022, 08:15

lepszyodciebie pisze:
04.02.2022, 22:51
WojciechAnonim pisze:
04.02.2022, 22:08
Ile jeszcze postow napiszecie o Denisie? Ja p******* hahah
Tyle ile ktoś będzie miał ochote z niego kpić i kręcić bekę po tym jak się tu aktywował, a ty to jesteś jego fanem z youtuba czy instagrama? Śledzisz z wypiekami wywiady typa od którego odcięła się własna ekipa? Chlop nie może pojechać do byłych kolegów z Chorzowa, Rzeszowa ani Krakowa, tolerowany jest tylko w Łodzi, na jego temat wypowiedział się już nawet Kuźma ale skąd taki jak ty może o tym wiedzieć he he

Tylko tacy jak ty niedojebani internetowcy się nim jeszcze podniecają, wszystkie normalne ekipy odmówiły mu udziału w jego cyrku bo jest jebanym łbem, wiec sklej już ta pizde i wykup pay per view dla swojego idola
Bzdura, to że ma kontakty z jakimiś małolatami (którzy od pewnego czasu na Widzewie się nie pojawiają) to nie oznacza że takie zachowanie jest w Łodzi tolerowane . Chłop ewidentnie odleciał i zapewne to będzie koniec jego kariery kibicowskiej więc już przestańcie pierdolić jak baby z pudelka bo to właśnie takie osoby nakręcają oglądalność i "klikalności" takich pseudo gwiazdeczek .
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Clon88
Posty: 73
Rejestracja: 11.05.2019, 09:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Clon88 » 05.02.2022, 10:31

Denis penis czy jak ty tam masz wiem , ze to czytasz odezwij sie do mnie na prv chetnie cie parowko dojadę i zakończę twoja karierę tylko zebys wtedy ty znowu nie aktywował kariery u proroka ty cwelu

Banita_1982
Posty: 107
Rejestracja: 27.06.2021, 08:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banita_1982 » 05.02.2022, 12:14

denis j**** cie ty k****. Jakie masz zasady, i jaki z ciebie chuligan, to pokażesz na wiosnę. Nie boisz się, trzymasz się zawsze sztywno, to zobaczymy czy zaliczysz wszystkie wyjazdy elany.

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wiernyioddany » 05.02.2022, 12:23

nikodem pisze:
05.02.2022, 10:00
Kontakty z malolatami?Niedawno był na gali w towarzystwie ludzi z DHW,co walczył ten widzewiak z Żyrardowa.
Źle ująłem - z osobami którzy i tak na wyjazdach Widzewa sie nie pojawiają , lepiej ?
Kto ma więcej oleju w głowie już dawno zobaczył że to karierowicz a nie fanatyk.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: grubsonet » 05.02.2022, 13:00

Mordo nie porównuj mocnego wyjazdu Widzewa na kadre do relacji Denis-Krystian chwm bo o ile Denis poprosił o pomoc tatę zeby sprawę prostował to Krystian kilka razy był w opałach.Na szczęście mu się udalo.Fakt jest taki ze to Krystian na Elanie stworzył Denisa nie odwrotnie

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 05.02.2022, 13:09

RaryTaS pisze:
05.02.2022, 12:37
Ale wy jesteście przykre
Napisał ci wyżej chłopak z Widzewa jak jest, wiec skąd ty gamoniu jesteś? Byli koledzy z Ruchu, Wisły i Stali Rzeszów odcięli się od niego dawno, ludzie z ekip niezwiązanych z nim jak Legia, Lech, Arka czy GKS Katowice kazali mu spierdalac ze swoją galą, ale z pewnością to te ekipy „są przykre” a ty jesteś ten kumaty bo mu klikasz serduszka na instagramie i oglądasz wywiady swojego idola. Ale przynajmiej wiadomo gdzie łowi swoich niedojebanych fanów. Nie odpisuj

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ślusarz » 05.02.2022, 13:24

lepszyodciebie pisze:
04.02.2022, 10:08
Do niedawna penis przyznawaka udzielał się tu razem z szybkonogim kuźma. Kuźma zanim jeszcze w swoim mieście uciekał trzy razy przed Lechia miał tu nick Progresywny68, a charakterniak od listów do prokuratora był ExtremeHobby wiec uważajcie bo w przerwie od solarium penis was pociśnie w wywiadzie na youtube
Tak dorzuce 3 grosze....Ty nigdy nie uciekałeś? Kozak jesteś...ale jakbyś miał IQ wyższe od Denisa , to napisałbyś jakie były proporcje podczas tych prób dojechania. A , że intelektualnie na tym samym poziomie jesteś to chciałeś błysnąć. Jedni uciekali przed pierwszymi ze względu na sprzęt, inny ucieka jak jest sam a przeciwników jest razy .... (tu niech każdy wstawi sobie liczbę jaką chce). Ale domyślam się,że tu takich klaunów co nie uciekają jest więcej. Szkoda tylko , że topowym ekipom zdarzyło się uciekać/wycofać/spierdalać a przykladów można mnożyć a u pojednyczych internetowym hoolsom z bandy kibice.net słowo ucieczka jest nieznane (a z drugiej strony jak można uciec siedząc w kapciach w fotelu z telefonem w ręku....).
Nie chce być adwokatem Kuźmy ale gołym okiem widać,jak jedna osoba może trzymać ekipę w ryzach.Na tym przykładzie jest czarno na białym widać,że gdy zabrakło tej jednej konkretnej osoby,to ekipy z dnia na dzień NIE MA.
Co do Denisa...ja osobiście mam to szczęście,że nigdy nie siedziałem i nie będę osądzał jego słynnych listów.Jedno co nasuwa mi się do głowy po ich przeczytaniu i obejrzeniu kilku jego wypowiedzi,że on nie tylko zrobiłby wszystko dla pana prokuratora ale na chwile obecną zrobiłby też wszystko,żeby sprzedać się za kilkanaście polubień w serwisach społecznościowych.Idealny przykład jak można się stoczyć moralnie.
Ktoś tam pisał o jego gali,że olewają je czołowe ekipy. Przyznam rację, czołowych ekip tam nie było.Gdyby brały tam udział takie kibolskie potęgi jak Karkonosze albo Jeziorak,które idą w tą stronę w którą wiatr wieje to bym powiedział gala dla nieudaczników i tuz kibolskich.
Ale była Wisłoka (zgoda Górnika, a tym już do topki bliżej) był Walbrzych zgodowicz Tyskich i Zawiszy. Więc jednak jakoś ekipy z mniekszych miast ale takie załogi które już ponad 30-35 lat są na kibicowskiej scenie i mają jakąś markę wyrobioną (chociażby za to ,że to derbowe miasta i zarówno jedni i drudzy wytępili w nich swoich wrogów),były chłopy z dwóch ekip z Rzeszowa. Więc jednak ktoś się ma to zgadza ale co w/w oczekują tego już nie powiem bo najzwyczajniej w świecie nie wiem.
Na koniec napisze tylko jedno zdanie....jest mi po prostu szkoda normalnych typów z Elany zarówno kiboli fanatyków jak i ultrasów.

Clon88
Posty: 73
Rejestracja: 11.05.2019, 09:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Clon88 » 05.02.2022, 13:53

ban82 pisze:
05.02.2022, 12:55
RaryTaS pisze:
05.02.2022, 12:37
Aha zapomniałbym.Denis o Pudzianie się raczej z szacunkiem wypowiedział a że Mario ma już po 30 latach brania sterydów przepalone styki to pierdoli te swoje kocopoły a potem walczy z jakimiś najmemami,bombardierami i innymi kelnerami i się spina do chłopa co się wyraził o nim z szacunkiem.No bo z kim on wygrał w swojej karierze?Mowa o jakimś topowym zawodniku.
Chłopie, on sie tym bawi.
"Coś" tam w tym swoim życiu osiągnął i naprawde nie musi nikomu juz nic udowadniać.
ku*** ten rarytas to jakis czub co ty porównujesz c**** do palca i p********* bzdury.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PCHLG » 05.02.2022, 14:27

ślusarz pisze:
05.02.2022, 13:24
lepszyodciebie pisze:
04.02.2022, 10:08
Do niedawna penis przyznawaka udzielał się tu razem z szybkonogim kuźma. Kuźma zanim jeszcze w swoim mieście uciekał trzy razy przed Lechia miał tu nick Progresywny68, a charakterniak od listów do prokuratora był ExtremeHobby wiec uważajcie bo w przerwie od solarium penis was pociśnie w wywiadzie na youtube
Tak dorzuce 3 grosze....Ty nigdy nie uciekałeś? Kozak jesteś...ale jakbyś miał IQ wyższe od Denisa , to napisałbyś jakie były proporcje podczas tych prób dojechania. A , że intelektualnie na tym samym poziomie jesteś to chciałeś błysnąć. Jedni uciekali przed pierwszymi ze względu na sprzęt, inny ucieka jak jest sam a przeciwników jest razy .... (tu niech każdy wstawi sobie liczbę jaką chce). Ale domyślam się,że tu takich klaunów co nie uciekają jest więcej. Szkoda tylko , że topowym ekipom zdarzyło się uciekać/wycofać/spierdalać a przykladów można mnożyć a u pojednyczych internetowym hoolsom z bandy kibice.net słowo ucieczka jest nieznane (a z drugiej strony jak można uciec siedząc w kapciach w fotelu z telefonem w ręku....).
Nie chce być adwokatem Kuźmy ale gołym okiem widać,jak jedna osoba może trzymać ekipę w ryzach.Na tym przykładzie jest czarno na białym widać,że gdy zabrakło tej jednej konkretnej osoby,to ekipy z dnia na dzień NIE MA.
Co do Denisa...ja osobiście mam to szczęście,że nigdy nie siedziałem i nie będę osądzał jego słynnych listów.Jedno co nasuwa mi się do głowy po ich przeczytaniu i obejrzeniu kilku jego wypowiedzi,że on nie tylko zrobiłby wszystko dla pana prokuratora ale na chwile obecną zrobiłby też wszystko,żeby sprzedać się za kilkanaście polubień w serwisach społecznościowych.Idealny przykład jak można się stoczyć moralnie.
Ktoś tam pisał o jego gali,że olewają je czołowe ekipy. Przyznam rację, czołowych ekip tam nie było.Gdyby brały tam udział takie kibolskie potęgi jak Karkonosze albo Jeziorak,które idą w tą stronę w którą wiatr wieje to bym powiedział gala dla nieudaczników i tuz kibolskich.
Ale była Wisłoka (zgoda Górnika, a tym już do topki bliżej) był Walbrzych zgodowicz Tyskich i Zawiszy. Więc jednak jakoś ekipy z mniekszych miast ale takie załogi które już ponad 30-35 lat są na kibicowskiej scenie i mają jakąś markę wyrobioną (chociażby za to ,że to derbowe miasta i zarówno jedni i drudzy wytępili w nich swoich wrogów),były chłopy z dwóch ekip z Rzeszowa. Więc jednak ktoś się ma to zgadza ale co w/w oczekują tego już nie powiem bo najzwyczajniej w świecie nie wiem.
Na koniec napisze tylko jedno zdanie....jest mi po prostu szkoda normalnych typów z Elany zarówno kiboli fanatyków jak i ultrasów.
A co, po takiej akcji spodziewał się "honorowej solówki"?
Myślał że mu się upiecze, że jakoś to będzie?
W Gdańsku nie ma "przedawnienia".
A ten wyrok uratował mu dużo zdrowia, przynajmniej na razie...

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PCHLG » 05.02.2022, 16:24

PCHLG pisze:
05.02.2022, 14:27
ślusarz pisze:
05.02.2022, 13:24
lepszyodciebie pisze:
04.02.2022, 10:08
Do niedawna penis przyznawaka udzielał się tu razem z szybkonogim kuźma. Kuźma zanim jeszcze w swoim mieście uciekał trzy razy przed Lechia miał tu nick Progresywny68, a charakterniak od listów do prokuratora był ExtremeHobby wiec uważajcie bo w przerwie od solarium penis was pociśnie w wywiadzie na youtube
Tak dorzuce 3 grosze....Ty nigdy nie uciekałeś? Kozak jesteś...ale jakbyś miał IQ wyższe od Denisa , to napisałbyś jakie były proporcje podczas tych prób dojechania. A , że intelektualnie na tym samym poziomie jesteś to chciałeś błysnąć. Jedni uciekali przed pierwszymi ze względu na sprzęt, inny ucieka jak jest sam a przeciwników jest razy .... (tu niech każdy wstawi sobie liczbę jaką chce). Ale domyślam się,że tu takich klaunów co nie uciekają jest więcej. Szkoda tylko , że topowym ekipom zdarzyło się uciekać/wycofać/spierdalać a przykladów można mnożyć a u pojednyczych internetowym hoolsom z bandy kibice.net słowo ucieczka jest nieznane (a z drugiej strony jak można uciec siedząc w kapciach w fotelu z telefonem w ręku....).
Nie chce być adwokatem Kuźmy ale gołym okiem widać,jak jedna osoba może trzymać ekipę w ryzach.Na tym przykładzie jest czarno na białym widać,że gdy zabrakło tej jednej konkretnej osoby,to ekipy z dnia na dzień NIE MA.
Co do Denisa...ja osobiście mam to szczęście,że nigdy nie siedziałem i nie będę osądzał jego słynnych listów.Jedno co nasuwa mi się do głowy po ich przeczytaniu i obejrzeniu kilku jego wypowiedzi,że on nie tylko zrobiłby wszystko dla pana prokuratora ale na chwile obecną zrobiłby też wszystko,żeby sprzedać się za kilkanaście polubień w serwisach społecznościowych.Idealny przykład jak można się stoczyć moralnie.
Ktoś tam pisał o jego gali,że olewają je czołowe ekipy. Przyznam rację, czołowych ekip tam nie było.Gdyby brały tam udział takie kibolskie potęgi jak Karkonosze albo Jeziorak,które idą w tą stronę w którą wiatr wieje to bym powiedział gala dla nieudaczników i tuz kibolskich.
Ale była Wisłoka (zgoda Górnika, a tym już do topki bliżej) był Walbrzych zgodowicz Tyskich i Zawiszy. Więc jednak jakoś ekipy z mniekszych miast ale takie załogi które już ponad 30-35 lat są na kibicowskiej scenie i mają jakąś markę wyrobioną (chociażby za to ,że to derbowe miasta i zarówno jedni i drudzy wytępili w nich swoich wrogów),były chłopy z dwóch ekip z Rzeszowa. Więc jednak ktoś się ma to zgadza ale co w/w oczekują tego już nie powiem bo najzwyczajniej w świecie nie wiem.
Na koniec napisze tylko jedno zdanie....jest mi po prostu szkoda normalnych typów z Elany zarówno kiboli fanatyków jak i ultrasów.
A co, po takiej akcji spodziewał się "honorowej solówki"?
Myślał że mu się upiecze, że jakoś to będzie?
W Gdańsku nie ma "przedawnienia".
A ten wyrok uratował mu dużo zdrowia, przynajmniej na razie...
Chodziło mi oczywiście o sanki, bo wyroku jeszcze chyba nie dostał...

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Rudy5555 » 05.02.2022, 18:42

grubsonet pisze:
05.02.2022, 13:00
Mordo nie porównuj mocnego wyjazdu Widzewa na kadre do relacji Denis-Krystian chwm bo o ile Denis poprosił o pomoc tatę zeby sprawę prostował to Krystian kilka razy był w opałach.Na szczęście mu się udalo.Fakt jest taki ze to Krystian na Elanie stworzył Denisa nie odwrotnie
A kim jest ojciec Denisa, że jest wstanie prostować sprawy w Gdańsku za synka?

ostr
Posty: 430
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ostr » 05.02.2022, 19:19

Rudy5555 pisze:
05.02.2022, 18:42
grubsonet pisze:
05.02.2022, 13:00
Mordo nie porównuj mocnego wyjazdu Widzewa na kadre do relacji Denis-Krystian chwm bo o ile Denis poprosił o pomoc tatę zeby sprawę prostował to Krystian kilka razy był w opałach.Na szczęście mu się udalo.Fakt jest taki ze to Krystian na Elanie stworzył Denisa nie odwrotnie
A kim jest ojciec Denisa, że jest wstanie prostować sprawy w Gdańsku za synka?
Powoli robią się drudzy Murańscy.
Denisowi nie brak umiejętności ale czajnik mu się szybko gotuje.
Żeby nie odbiegać o tematu jak zrodził się układ GKM- BKS?
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

maystero
Posty: 261
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: maystero » 05.02.2022, 21:44

No i balonik letko pierdolnął.Nie skończyć gościa ze 3 kategorie wagowe niżej...

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 05.02.2022, 21:52

Wielki napecznialy penis nie mógł sobie poradzić z 20kg lżejszym gościem. Wygrał owszem ale nie oszukujmy się ze ten głąb chyba się w końcu utemperuje bo wierzycie w to że po tej walce wyjdzie z dwoma albo trzema na raz tak jak to mówił ha ha. Niech w końcu dadzą mu kogoś jego pokroju to zobaczymy jaki on dobry jest prawda

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wacus.. » 05.02.2022, 22:00

RaryTaS pisze:
05.02.2022, 12:37
Ale wy jesteście przykre.Temat ciągniecie jak jebane plotkary a chłop ma w was wyjebane i robi swoje,jeździ po Polsce i jakoś nikt z was nie był w stanie podjechać na galę porozmawiać i wyskoczyć na solówkę.

'lepszyodciebie' następny gagatek.Ostatnio się tu śmiał że ludzie piszą o Denisie a sam wczoraj napierdolił ze 3 rozprawki na jego temat.Jakiś czas temu panie lechisto pisałeś do modów żeby ci konto stąd wyjebali więc po c*** się tu znowu zarejestrowałeś pod nowym nickiem.
Denis i Krystian i ogólnie ME mieliby zajebani przez was,jakieś dzbany tu pisały że będą musieli nawet z Polski wypierdolić przed chwm a tymczasem Denis w najlepsze jezdzi po Polsce i nikt go od kilku lat nie ruszył.

Tak samo jak Widzew miał na kadrę nie jeździć a do Macedonii jakoś internet hooligans z kibice net nie dotarli a ci co byli nie dali rady Widzewa zajebać.

Dziś nawet Denis wam daje okazję zarobić parę złotych więc zamiast tu plotkować to idzcie do buka i stawiajcie że Załęcki rozstrzygnie to na swoją korzyść w 1 minucie.Kursy około 4.
Wy właśnie jesteście jak ten cały anal kwieciński.Skacze jak ratlerek a jak przychodzi co do czego to się za ochroniarkami chowa.Dziś dostanie w******* i przestanie kozaczyć.

Aha zapomniałbym.Denis o Pudzianie się raczej z szacunkiem wypowiedział a że Mario ma już po 30 latach brania sterydów przepalone styki to pierdoli te swoje kocopoły a potem walczy z jakimiś najmemami,bombardierami i innymi kelnerami i się spina do chłopa co się wyraził o nim z szacunkiem.No bo z kim on wygrał w swojej karierze?Mowa o jakimś topowym zawodniku.
Już lepszy pudzian po 30 latach brania sterydów niż Twój idol który wali teścia co 3 dni i myśli ze miał by szanse z mistrzem UFC.. kto pierdoli kocopoly każdy może ocenić, dzisiaj było widać - napompowana faja nie trzymająca ciśnienia.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

kokoss
Posty: 29
Rejestracja: 08.04.2014, 01:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kokoss » 05.02.2022, 22:19

Glutek pisze:
05.02.2022, 21:52
Wielki napecznialy penis nie mógł sobie poradzić z 20kg lżejszym gościem. Wygrał owszem ale nie oszukujmy się ze ten głąb chyba się w końcu utemperuje bo wierzycie w to że po tej walce wyjdzie z dwoma albo trzema na raz tak jak to mówił ha ha. Niech w końcu dadzą mu kogoś jego pokroju to zobaczymy jaki on dobry jest prawda
To wyjdź z nim przecież taki kot internetowy jesteś.

PSonTour
Posty: 98
Rejestracja: 18.12.2017, 15:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PSonTour » 05.02.2022, 22:24

Po walce pierwsze co to "zamknąć ryje hejterzy" haha a ,co on myslal ze za takie cwaniakowania ilu to on na raz nie najebie beda mu kwiaty zrzucać? Miał r******* przeciez tego pato sportoca i cpuna w 1 rundzie to,po walce wytłumaczenie ze juz nigdy wiecej się nie będzie bil w duzych rękawicach a na gołe łapy z nim wygra każdy kto ma ciut wiecej cardio,i tak samo mocne jebniecie w łapie, bo bie ma co gadac cios ma silny ale,jak ktos wyżej dobrze napisał niech zawalczy z kimś podobnym do siebie,np z każdym zwycięzca gromdya,tam leszczy nie ma...

maystero
Posty: 261
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: maystero » 05.02.2022, 22:25

kokoss pisze:
05.02.2022, 22:19
Glutek pisze:
05.02.2022, 21:52
Wielki napecznialy penis nie mógł sobie poradzić z 20kg lżejszym gościem. Wygrał owszem ale nie oszukujmy się ze ten głąb chyba się w końcu utemperuje bo wierzycie w to że po tej walce wyjdzie z dwoma albo trzema na raz tak jak to mówił ha ha. Niech w końcu dadzą mu kogoś jego pokroju to zobaczymy jaki on dobry jest prawda
To wyjdź z nim przecież taki kot internetowy jesteś.
Ja p******* argument przedszkolaka.

Miało byc max 30 sekund, miał być OIOM a jeszcze ze 2 rundy i przewróciłby się o własne nogi.Gdzie on z kimś poważniejszym z tym cardio.

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: raadek » 06.02.2022, 01:14

Naprawdę nie ustrzelił 20 kilo lżejszego menela?? 😂
Co tym razem przeszkodziło?
Oj mit wszechmocnego Denisa chyba upada...
ŁKS ŁÓDŹ

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kmwtwpdk » 06.02.2022, 03:44

[quote=PCHLG post_id=1380832 time=1644067628
[/quote]

A co, po takiej akcji spodziewał się "honorowej solówki"?
Myślał że mu się upiecze, że jakoś to będzie?
W Gdańsku nie ma "przedawnienia".
A ten wyrok uratował mu dużo zdrowia, przynajmniej na razie...
[/quote]

Kolejny mitoman.W gdansku nie ma przedawnienia a jakos na konfidenta zalozyciela fanclubu Lechii z ilawy mimo papierow przymkneliscie oko.Pytanie retoryczne , z kim powinno sie bardziej jechac z toba za farmazony czy z typami od was ktorzy dostali papiery a zamietli sprawe pod dywan??????

Kibic_janusz
Posty: 167
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kibic_janusz » 06.02.2022, 08:29

RaryTaS pisze:
05.02.2022, 12:37

Dziś nawet Denis wam daje okazję zarobić parę złotych więc zamiast tu plotkować to idzcie do buka i stawiajcie że Załęcki rozstrzygnie to na swoją korzyść w 1 minucie.Kursy około 4.
I jak tam wariacie, dużo postawiłeś?

lepszyodciebie

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: lepszyodciebie » 06.02.2022, 10:22

Chyba ci już nie odpowie bo na prośbę kogoś z Widzewa poleciały z tematu jego posty i drugie konto „Wojciechanonim”.

A roztrzęsiony i wygwizdany przez cała hale denis krzyczący w wywiadzie do ludzi „zamknijcie mordę hejterzy, chujwam w dupe” to najśmieszniejsze co można zobaczyć w ten niedzielny poranek. Polecam

Rudy5555
Posty: 51
Rejestracja: 02.10.2019, 12:40

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Rudy5555 » 06.02.2022, 11:25

Była gwiazda ME i ich lider, czyli ktoś kto po kuźnię przez jakiś czas trzymał ,,ich za łeb,, nie pokazał tak naprawdę za wiele z menelem od MTV lżejszym od niego o ponad 20 kilo. Przecież tak nogi miał mu łamać🤣🤣🤣 Parowa się teraz tłumaczy, że koronę miał i dlatego tak źle z nim z kondycją. Grypę miałeś przyglupie, a sądząc po twych miłosnych listach do proroka, to jakby ci groziło coś powyżej 5 -10 lat to byś usiadł na kutasa.

PSonTour
Posty: 98
Rejestracja: 18.12.2017, 15:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PSonTour » 06.02.2022, 12:47

Ile Wisły na walce Denisa ? 😀

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: przeciętne IQ » 06.02.2022, 14:28

Fajnie, że w końcu ruszyłeś się na wyjazd ale skończ się produkować w tematach, które Cię nie dotyczą. Zwłaszcza pod takim nickiem.

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wkswawelhooligans » 06.02.2022, 14:45

PSonTour pisze:
06.02.2022, 12:47
Ile Wisły na walce Denisa ? 😀
Zero, a co Wisła miała by tam robić?

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 06.02.2022, 15:30

Nadmuchany balon pękł, wielu to przewidywało. Nie wiem na co ten progresywny exelanowiec liczył? Narobili szumu, zrobił się ruch na fejsbuku i jutube, ile sprzedało się pejperwiu, bo to było najważniejsze dla włodarzy tej prężnej federacji, a uj ich tam wie. Nie wiem jak dalsza kariera; walka z karłem, z babą z wąsami, z Norbim, na koniec unifikacja pasów z fame mma i walka z Najmanem. Kariera fajtera nabiera tempa... Daj pan spokój.
Trzymaj się EX68 i nie zwariój tam.
PSonTour pisze:
06.02.2022, 12:47
Ile Wisły na walce Denisa ? 😀
Tego nie wiem, ale na ceremonii ważenia, na hasło zróbcie hałas, był taki wrzask jak po dzwonku na przerwę w szkole podstawowej.
wkswawelhooligans pisze:
06.02.2022, 14:45
PSonTour pisze:
06.02.2022, 12:47
Ile Wisły na walce Denisa ? 😀
Zero, a co Wisła miała by tam robić?
Jak to co?! dopingować EXczłonka ekipy nowego zgodowicza.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: glwtrcd » 06.02.2022, 16:08

Ten zjeb chce walczyc z Pudzianem?
Pudzian mu wyjebie i bedzie po penisku.
Ojej na peniska maja wyjebane nawet te cale sharksi

DarioRomanoli
Posty: 100
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: DarioRomanoli » 06.02.2022, 16:30

Pudzian, wcale nie głupi pomysł. Był 20 kilo lżejszy, pora na 20 lat starszego. Nazwisko Pudzianowski jeszcze się trzyma, ale forma sportowa pewnie marna u tego 45 latka. Fajter z niego conajwyżej średni. Łakomy kąsek dla jakiegoś młodego gniewnego na rozbujanie kariery.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PCHLG » 06.02.2022, 17:14

kmwtwpdk pisze:
06.02.2022, 03:44
[quote=PCHLG post_id=1380832 time=1644067628
A co, po takiej akcji spodziewał się "honorowej solówki"?
Myślał że mu się upiecze, że jakoś to będzie?
W Gdańsku nie ma "przedawnienia".
A ten wyrok uratował mu dużo zdrowia, przynajmniej na razie...
[/quote]

Kolejny mitoman.W gdansku nie ma przedawnienia a jakos na konfidenta zalozyciela fanclubu Lechii z ilawy mimo papierow przymkneliscie oko.Pytanie retoryczne , z kim powinno sie bardziej jechac z toba za farmazony czy z typami od was ktorzy dostali papiery a zamietli sprawe pod dywan??????
[/quote]

Z jakiej ekipy jesteś pajacu?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MWZUF, trąba i 108 gości