www.warhouse.pl

Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 09.04.2019, 07:19

kaniolxx pisze:
08.04.2019, 14:07
pizgacz_rurkowcow pisze:
07.04.2019, 11:20
kaniolxx pisze:
04.04.2019, 12:17

A polaki to już takie cipy, że zaczynają bić piątki z ukraińcami? Ja rozumiem, że w waszej scenie kibicowskiej lizanie d*** każdej ekipie w Europie to normalnośc, ale nawet już do ukrainców się płaszczycie
Hehe, do Polaków pijesz? Najbardziej żałosna sytuacja w Europie to zgoda wielkich Narodowych Socjalistów z Drezna z muzułmanami z Sarajewa, gdzie wśród tych drugich (FK Sarajewo) sympatia do takich tworów ja ISIS czy Al-Kaida jest na porządku dziennym.. Co w kontekście takim że "koledzy" z Bliskiego Wschodu masowo ubogacają dzieci i kobiety z Drezna masowo gwałcąc je jest całkowitą żenią. Nie mówiąc już o tym, że we Włoszech, Niemczech, Francji czy Austrii każda większa grupa ma osobne zgody, nawet z zagranicy. Więc jak już dajesz upust kompleksom kaniolxx, wcześniej dowiedz się trochę o europejskiej scenie i rób to z głową..
Po pierwsze Dynamo Dresden jest ekipą apolityczna, a nie NS, a po drugie zgode z Sarajevem mają ultrasi z Dynama.
Najśmieszniejsza sytuacją i hipokryzja jest trzymanie z Ukraińcami (co nie Karpaty i Hutnik), ruskimi czy takimi antypolskimi tworami jak Brno czy Sparta Praha panowie z Widzewa, Wisly, Ruchu czy Jastrzebie pewnie będą wiedzieć, że o nich pisze. Dodając również inne śmieszne tęczowe koalicję Cracovia -Ajax, ŁKS - Lyon itd. I ty do kogoś piszesz, że trzymają z Sarajewem.
Kiedy popierdolicie, jako to z was wielkie "patrioty"?
"Apolityczna" - hahahahahahaha! Cały ten twój post to farso-dramato-kabareto-tragedio-żenado-śmiechawa! Już większych głupot to nie idzie tutaj przeczytać ze strony pokitranych małolatów z Craxy - szacunek! Apolityczność - to właśnie cechuje wiele takich pizdowatych ekip niemieckich, co nie mają jaj, godności i własnego zdania - nowo-moda modern Football. To już więcej charakteru wykazuje tam to zasrane St.Pauli, które przynajmniej jest wyraziste i potrafi się określić. Ta cała "apolityczność" to mi przypomina pseudo-tolerancyjnych Polaków, co nawet wtedy gdy ich idole z tv komercyjnych naszczają im na głowy, to nadal będą ich traktowali jak wyrocznie. Widać więc, jakich to Drezno ma "ostrych" chuliganów, co nie potrafią w 4 wiatry rozpędzić tego burdelu w postaci własnej ultraski.

Niestety potwierdziłeś moje obawy - spore kompleksy masz, jeśli srasz się do Widzewa o CSKA a do Hutnika o Dynamo a z drugiej strony próbujesz wybielać syf dziejący się w Dreźnie.

Dawaj na PW w jakich to liczbach ABG wspierała w ostatnich 2-3 sezonach niby Spartę czy Brno w Czechach, bo dla farmazoniarstwa nie mam czasu rozdupcać i odgrzewać tematu z przeszłych kolejek.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:



Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: Foxx » 09.04.2019, 12:24

Dokładnie. Na identycznej zasadzie jest u nas modne wyrażenie "ruska k.u.r.w.a" - i tu to raczej ty powinieneś sobie odpowiedzieć i, co to znaczy.

I co z tego wszystkiego wynika.
A co tam w komentarzach na Onecie?

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: jestesmywaszastolica » 09.04.2019, 12:27

kaniolxx pisze:
09.04.2019, 12:00
Dodał bym jeszcze do tej śmiesznej układanki ŁKS, który najpierw krzyczał o kacapach a teraz z nimi siedzi na sektorach, a jeszcze kreowali się na wielkich "obrońców", a z kolorowymi również siedzili, nawet nie potrafili opuscić stadionu oto taki z nich cipy, jak już piszesz o Niemcach. Jeszcze zapomniałem dodać, że w Rosji jest jedno bardzo modne słowo dotyczące Polaków czyli prostytutki, ale to już sam sobie musisz odpowiedzieć i rozwinąć co to znaczy.
na twój temat, jest rownież wiele modnych słów które przewijały sie w niejednym temacie. Na chwile obecną na najbardziej popularne wybijają sie pedał i skurwysyn.

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: wariat_outlaw » 09.04.2019, 14:46

Już pomijając co ten łeb kaniol pisze to Cracovia to jest akurat w c*** śmieszna ekipa.Gwiazdy dawida,bujanie i lizanie się z czarnuchami z Ajaxu.Szkoda słów na was a za niedługo kopnie was w dupsko Arka za wąchanie się z Łks.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: Proof » 09.04.2019, 16:19

kaniolxx pisze:
09.04.2019, 11:51
pizgacz_rurkowcow pisze:
09.04.2019, 07:19
"Apolityczna" - hahahahahahaha! Cały ten twój post to farso-dramato-kabareto-tragedio-żenado-śmiechawa! Już większych głupot to nie idzie tutaj przeczytać ze strony pokitranych małolatów z Craxy - szacunek! Apolityczność - to właśnie cechuje wiele takich pizdowatych ekip niemieckich, co nie mają jaj, godności i własnego zdania - nowo-moda modern Football. To już więcej charakteru wykazuje tam to zasrane St.Pauli, które przynajmniej jest wyraziste i potrafi się określić. Ta cała "apolityczność" to mi przypomina pseudo-tolerancyjnych Polaków, co nawet wtedy gdy ich idole z tv komercyjnych naszczają im na głowy, to nadal będą ich traktowali jak wyrocznie. Widać więc, jakich to Drezno ma "ostrych" chuliganów, co nie potrafią w 4 wiatry rozpędzić tego burdelu w postaci własnej ultraski.

Niestety potwierdziłeś moje obawy - spore kompleksy masz, jeśli srasz się do Widzewa o CSKA a do Hutnika o Dynamo a z drugiej strony próbujesz wybielać syf dziejący się w Dreźnie.

Dawaj na PW w jakich to liczbach ABG wspierała w ostatnich 2-3 sezonach niby Spartę czy Brno w Czechach, bo dla farmazoniarstwa nie mam czasu rozdupcać i odgrzewać tematu z przeszłych kolejek.
Apolityczność czyli mają w d**** cała polityke i tylko klub się dla nich liczy, przeciwieństwie do was którzy bawią się w polityke np: transparenty o kolorowych, gdzie póżniej latają u was w ekipach lub bujacie się na ich klipach i to nie jest hipokryzja? lub transaprenty o Wołyniu, a póżniej klepanie piąteczek z Ukrami lub klepanie po pleckach... to są dopiero jaja. Wiesz wielu już normalnych ludzi bawi, to jak się kreujecie na wielkich "patriotów", a robią sobie układy z ekipami co wprost mówią o Polsce żle, ale cóż kasa musi się zgadzać nie? Jak już tak pieprzysz o Dynamo, to powiedżmy szczerze że Polonia Warszawa od lat nie potrafiła wyrzucić, że swojego sektora antify, lub Poznań, gdzie antifa może sobie pozwolić na bardzo dużo, nawet mając swoją bojówke Freedom Fighters, a Lech coś z tym robi? Oczywiśći, że nie bo klient musi trwać. Oj czyli wywalanie waszej śmieszności to juz kompleksy? Widzew, który wlewał sobie drinki do mordy, gdy inni walili się z kacapami po Warszawie, już im nie przeszkadza sierp i młot? A zaraz się poleje, że to "nacjonaliści" no tacy bardziej na smyczy Wladimira co nie? Dodał bym jeszcze hipokryzje Hutnika, już banderowcy są ok widze? Zaraz pewnie powiesz, że to wszystko o biała rase... a gdzie to o nią walczycie? bo nie widze.

W jakich liczbach? Byli na Slovanie, gdzie klepali się z Brnem, póżniej odwiedzili ich na meczu w Krakowie. Z Jastrzębiem Brno było na derbach z Katowicami, ale przecież oni są "OBPNŚ", też często bywali na chorzowskim stadionie.

Co do Sparty popytaj Widzewa, czy innych Karapty Krosno i Stal Rzeszów, którzy do dziś potrafią biegać z nimi, ale "polskie żydy" już nie przeszkadzają. Dalej mam wywalać waszą hipokryzje?
Może napiszesz pajacu wreszcie skąd jesteś ? a nie zmieniasz nicki i po paru miesiącach wracasz i myslisz ze jesteś wielkim anonimem , ekipy apolityczne to najwieksze pizdy jakie mogą być , a w takich Niemczech to normalka ultrasi pro lewactwo , chuligani bardziej w prawo , to jest twoim zdaniem normalne ? ile razy u nich wewnątrz ekipy dochodziło do zgrzytów miedzy tymi dwoma obozami? a ty p********* ze są apolityczni. Piszesz ze Polacy robią z kim popadnie układy mimo że mówią źle o nas , a w drugą strone twoim zdaniem to nie działa ? Ruskie czy Niemcy nie maja twoim zdaniem własnego zdania ? przecież o nich w Polsce też za dobrze sie nie mówi a mimo to chcą z Polskimi ekipami działać , zgadnij czemu. Teraz wracamy do Antify twoje Kochane Niemcy są nimi zalane wychodzą sobie na ulicje czy to w stolicy czy innych miastach i robią co chcą w Polsce ? kiedy ich spotkamy gdzie coś próbują robić w duzej liczbie? nigdy , może kiedyś na marszu coś tam porzucają z dachu i tyle. W Niemczech jest ich tysiące. Spartak odwiedza Jage , Lecha i ostatnio na ich turnieju Arka była twoim zdaniem Spartak to prostytuki ? czy tylko to działą jak Polskie ekipy takie rzeczy robią ? Uklady czy zgody między narodowe są na porządku dziennym w każdym kraju a ty p********* jak potłuczony. Zapomniałeś wspomnieć o Polskach "dziwkach" patryczku

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: Arkan » 09.04.2019, 19:05

znowu ten pojeb ma nawrot choroby.nie dyskutujcie z nim to moze go zobaczymy w wiadomosciach jak atakuje ...szynobus.trzeba mu przyznac uparta bestia haha.z 10 kont zdarzyl na poczatku kwietnia zalozyc i atakuje

STnaFejku
Posty: 116
Rejestracja: 21.10.2010, 16:02

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: STnaFejku » 09.04.2019, 19:26

Rosjanie pizdy, Niemcy cipy, Czesi śmieszni, Słowacy to tak jak Czesi, a Ukraińcy to już w ogóle zło wcielone. Trzeba być na prawdę spierdolonym , żeby wypisywać i wierzyć w takie rzeczy. Zajmij się jeden z drugim zwalczaniem lewactwa w swoim otoczeniu i odpierdolcie się od chłopaków o zdrowych narodowych poglądach z innych krajów Europy. Całe szczęście, że Wasz szowinistyczny głos jest słyszalny tylko na internetowym forum, a rozsądni patrioci są otwarci na dialog z każdą organizacją o ile ma normalne poglądy, co dobitnie pokazują delegacje z całej Europy na Marszu Niepodległości. To właśnie wojny między Naszymi białymi narodami spowodowały, że na zachodzie dzisiaj jest jak jest, ale co niektórym dalej widzę dalej mało bezsensownie rozlanej krwi i zakorzenionej nienawiści.

kibol32
Posty: 184
Rejestracja: 31.07.2011, 12:18

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: kibol32 » 09.04.2019, 19:30

Dobry chlopak.

Bo kazdy Polak czeka na pretekst, zeby w imie czystosci rasowej strzelac z kalacha do imigrantow. Jak to nie kazdy? Co za banda pizd! 😉

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: wariat_outlaw » 09.04.2019, 22:21

Kumatyinaczej pisze:
09.04.2019, 15:16
Taki wariat, co to w szalach ŁKS-u i Widzewa ma zamiar po Łodzi latać, pewnie nie będzie miał problemu pucnąć się komu kibicuje?
A co prawda zabolała?Tobie napewno nie będę się pucował.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: wariat_outlaw » 10.04.2019, 07:14

Ciebie nikt nie zna na KSC także o czym my mówimy.Będziesz tu od anonimowych wyzywał a jak ja jeździłem m.in. na kadrę to ty jeszcze skakałeś z dywanu na podłogę.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Komentarze / Relacje/Foto-Video 02-03.04.2019

Post autor: Ardian » 10.04.2019, 19:36

Okej, niech ci będzie, nie istnieje. Można się rozejść, moderator może zamknąć temat, bo już wszystko ustalone i postanowione.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kibic_janusz, Lachos, Wacek0099 i 538 gości