www.warhouse.pl

Komentarze - 10-13 sierpnia

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Stopa Mnie Boli
Posty: 502
Rejestracja: 28.06.2007, 12:44

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Stopa Mnie Boli » 13.08.2018, 23:13

Hmiel pisze:
13.08.2018, 23:02
Stopa Mnie Boli pisze:
13.08.2018, 21:31
Banda jebanych debili. Jak trzy miesiące temu Lech grał u siebie z Legią i operator kamery pokazywał typa w koszulce Lecha obściskującego się z murzynką na trybunie pikników, to nikt tutaj nie najebał kilku stron pisząc, że Lech powinien coś z tym zrobić. Typ na stadionie Wisły po prostu siedział na rodzinnym i jak dla mnie Wisła nie wiedziała o nim, tak samo jak Lech nie wiedział pewnie o jakimś fanie murzynek na trybunie i c*** z tym. Banda jebanych pryszczatych nastolatków, którzy prują się do czegokolwiek a potrafią tylko siedzieć przed komputerem i walczyć z pedalstwem na facebooku.
czemu jebanych debili?nie wazne czy to na Lechu Legi czy Wisle takie kwestie trzeba poruszac a nie zamiatac pod dywan.niestety ale swojego stadionu trzeba pilnowac niewazne czy sektor rodzinny czy nie.posadzic paru typa na sektorze rodzinym i w kazdej czesci stadionu.juz nie chodzi oto ze go nie zauwazyli bo sie to zdarza lecz o to ze typ wogule przyszedl na stadion.on sie nie bal przyjsc a powinien sie bac i o to chodzi.widocznie wiedzial ze nic mu sie nie stanie.tu jest problem bo jeszcze z 15-20 lat temu balby sie wychylic nos na miasto nie mowiac o wejsci na mecz.powiedcie w jakim kierunku to wszystko zmierza.zaczyna sie wlasnie od takich przypadkow a potem przyjdzie kolejny kolejny i bedzie ciezko to wyplenic.takie wynalazki maja sie bac i tyle w temacie czy to na Polskiej ulicy czy stadionie nie powinno byc tolerancji dla wynalazkow.
A co sie teraz slyszy?ze w Poznaniu antifa sobie pozwala na bardzo wiele.w miescie jednych z najgrozniejszych kiboli w Europie scislego top antifa robi co chce.tez chcecie napisac ze to nic takiego?tak tej Polski nie zbudujemy panowie.

Następny myśli, że czas zatrzymał się w latach 90tych. Człowieku jak ktoś by spróbował ruszyć na tego angola, to zaraz by miał wjazd na chatę psiarni i sanki, a sprawa odbiła by się w mediach nie tylko polskich. W dzisiejszych czasach nie zawsze opłaca się wykręcić akcje bo konsekwencje mogą być w c*** wieksze niż pożytek z akcji. Chcesz budować Polskę, to buduj, ale z głową, a nie x gości ma dostać grzywny, sanki czy zakazy stadionowe bo jeden jegomość z Anglii paraduje przebrany za babę. Gość dostanie w p**** w dzień dobry tvn porobi za męczennika polskiego nacjonalizmu, nagonka na prawą stronę się zaostrzy a ty będziesz wtedy zadowolony?
weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.Zarżnięta świnia...i ten tłusty bit


Zarżnięta Świnia!!! :D



Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Pique » 13.08.2018, 23:28

FlorianT pisze:
13.08.2018, 17:34
Napisal wstydzewski przehools mms, spinajacy dupe, szydzacy i bluzgajacy z 5 kont. Teraz 1,2,3... przelogowujesz sie i jedziesz o wsiach, amicach, dziewczynkach i parowach.
Masz niezłą schizę z tym jakimś mmsem, prawie każdego z Widzewa łączysz z nim. Pojechał z tobą jak ze szmatą a ty próbujesz rozkminiać Banti. Na policję zadzwoń i się dowiedz albo ochrona pomoże jak w weekend? :)

Mareczek86
Posty: 318
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Mareczek86 » 13.08.2018, 23:31

Hmiel pisze:
13.08.2018, 23:02
Stopa Mnie Boli pisze:
13.08.2018, 21:31
Banda jebanych debili. Jak trzy miesiące temu Lech grał u siebie z Legią i operator kamery pokazywał typa w koszulce Lecha obściskującego się z murzynką na trybunie pikników, to nikt tutaj nie najebał kilku stron pisząc, że Lech powinien coś z tym zrobić. Typ na stadionie Wisły po prostu siedział na rodzinnym i jak dla mnie Wisła nie wiedziała o nim, tak samo jak Lech nie wiedział pewnie o jakimś fanie murzynek na trybunie i c*** z tym. Banda jebanych pryszczatych nastolatków, którzy prują się do czegokolwiek a potrafią tylko siedzieć przed komputerem i walczyć z pedalstwem na facebooku.
czemu jebanych debili?nie wazne czy to na Lechu Legi czy Wisle takie kwestie trzeba poruszac a nie zamiatac pod dywan.niestety ale swojego stadionu trzeba pilnowac niewazne czy sektor rodzinny czy nie.posadzic paru typa na sektorze rodzinym i w kazdej czesci stadionu.juz nie chodzi oto ze go nie zauwazyli bo sie to zdarza lecz o to ze typ wogule przyszedl na stadion.on sie nie bal przyjsc a powinien sie bac i o to chodzi.widocznie wiedzial ze nic mu sie nie stanie.tu jest problem bo jeszcze z 15-20 lat temu balby sie wychylic nos na miasto nie mowiac o wejsci na mecz.powiedcie w jakim kierunku to wszystko zmierza.zaczyna sie wlasnie od takich przypadkow a potem przyjdzie kolejny kolejny i bedzie ciezko to wyplenic.takie wynalazki maja sie bac i tyle w temacie czy to na Polskiej ulicy czy stadionie nie powinno byc tolerancji dla wynalazkow.
A co sie teraz slyszy?ze w Poznaniu antifa sobie pozwala na bardzo wiele.w miescie jednych z najgrozniejszych kiboli w Europie scislego top antifa robi co chce.tez chcecie napisac ze to nic takiego?tak tej Polski nie zbudujemy panowie.
A kto powiedział, że tak wszedł na stadion? Przecież mógł się przebrać na miejscu, znajduje się na sektorze VIP więc raczej im wolno więcej wnieść niż normalnym, miał pewnie plecak i tyle.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Bączyński » 13.08.2018, 23:41

Nikodem-taki cwany jesteś,a twoi koledzy z ŁKS to nie stali przypadkiem z kolorowymi w Tychach?

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: kibol12 » 13.08.2018, 23:42

Generalnie na stadion Wisły można wjechać w barwach np. Arki i nikt cię nie ruszy bo kamery,przypał itp.

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: VAL0 » 13.08.2018, 23:51

szybowiec22 pisze:
13.08.2018, 21:04
VAL0 pisze:
13.08.2018, 19:23
Chcieliście temat wyciszyć nie udało się ;)
Ja bym sie nie zdziwił jakby tym gosciem w sukience był Valo, bo jak czytam jego posty to wyglada mi na takiego co w sukienkach smiga. A tak na marginesie ale koles musi byc dumny. pewno siedzi w angli pije piwo i smieje sie z Polaków ze swoim wyczynem poruszył nasza scene kibicowska he.najbardziej załosne dla naszej sceny kibicowskiej jest to ze w ostatni weekend w Polsce koles w sukience to najwieksze wydarzenie. to znaczy jedynie ze nasza scena kibicowska nie uapada, ona upadła juz dawno.
Jesteś niedorobionym plepsem człowieku :)wszystko co napisałeś nie trzyma sie kupy.Zwykły bełkot i bredzenie po mefedronie :)
Hej hej.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Psiak » 14.08.2018, 00:19

Valo - odpowiesz jaka ksywe mial chlopak z ekipy od was?
I dlaczego Cracovia nie upamietnila wyjscia Kadrowki w setna rocznice a zrobil to "gts"?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

IndyferentneZdanie
Posty: 13
Rejestracja: 29.11.2017, 11:58

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: IndyferentneZdanie » 14.08.2018, 01:47

Bezglutenowe pisze:
13.08.2018, 16:24
Polscka scena kibicowska jest na takim niskim poziomie że na forum jest pierdolenia 10 stron o najebanym angolu :)
Większość osób piszących po internetach nie przeżyło czasów za małolata spędzonych na wyjazdach pomiędzy przedzialami,czy to w specjalu, czy w rejsowce lapiac klimat wyjazdowy, więc po h** rozkminiac bzdury większości typów które w d**** były i gowno widziały. R

peaker87
Posty: 80
Rejestracja: 03.06.2008, 12:31
Lokalizacja: rzeszów

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: peaker87 » 14.08.2018, 06:33

Stare lata były dobre i nie takie atrakcje się działy, koleś rozebrany do naga na sektorze, 5 kolesi pokazuje gołe tyłki, koleś oddający mocz na sektorze w stronę sektora gości, a wy się gościa w sukience czepiacie? h** wie kto to był tylko sam siebie ośmieszył nie całą Wisłę. Ci młodzi co najwięcej śmieją w d**** byli gówno widzieli! Takie pokolenie idiotów teraz...

wsw
Posty: 54
Rejestracja: 27.02.2007, 22:08

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: wsw » 14.08.2018, 08:34

AntyTvn pisze:
13.08.2018, 22:04
Podkarpaccy Kibice pisze:
13.08.2018, 21:55
Lukas1920 pisze:
13.08.2018, 19:27
Czy Stalówka przyjmuje kibiców gości w Boguchwale gdzie aktualnie grają czy sektor zamkniety ?
Resovia nie weszła, Widzew wszedł na sektory gospodarzy.
Oficjalnie sektor gości jest zamknięty.
Jak stalowke uważałem za charekternuych chłopaków tak.teraz twierdzę że to pizdy, gdzie zawieje tam lecą hehe

Olali Resovia widać teraz należało się im .

Ale bratać się z rts śmiech i kompromitacja he
Część jej zgod siedzi że stalowka część z Rts .
Kabaret .
Zero wrzut na siebie ....
Stalówka ty pizdo hehe
Stalówka szuka na siłe c**** do d***, bo sama nie może dać rady kibolom Motoru Lublin...

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: NoMatterWhat » 14.08.2018, 09:25

AntyTvn pisze:
13.08.2018, 22:04


Ale bratać się z rts śmiech i kompromitacja he
Taki anty tvn, a propagande siejesz jak oni. Niczym sie od nich nie roznisz.
Kompromitacja jestes ty.
Dowiedz sie wiecej o kibicowaniu i wtedy sie wypowiadaj.

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.08.2018, 10:14

peaker87 pisze:
14.08.2018, 06:33
Stare lata były dobre i nie takie atrakcje się działy, koleś rozebrany do naga na sektorze, 5 kolesi pokazuje gołe tyłki, koleś oddający mocz na sektorze w stronę sektora gości, a wy się gościa w sukience czepiacie? h** wie kto to był tylko sam siebie ośmieszył nie całą Wisłę. Ci młodzi co najwięcej śmieją w d**** byli gówno widzieli! Takie pokolenie idiotów teraz...
Jeśli szczanie na stadionie porównujesz do śmigania damskich ciuszkach to proponuje zebys zmienił forum.
Tak jest w starych czasach działo sie dużo patologii, w mojej opinii znacznie bardziej szkodliwej niż dzisiejsze zabawy w bandyterkę wielu osób w ekipie.
Tylko, że przez te lata to wszystko - w dużej mierze dzięki pracy u podstaw, jakoś sie ucywilizowało.
To że dajecie przyzwolenie na takich przyjebow na trybunach świadczy tylko o zupełnym upadku zasad i braku charakteru.
Gości z Warszawy rozkminialiscie po dowodach, ale facet w babskich szmatach musiał mieć najwidoczniej sukienkę niewidkę, rozumiem też, że na stadion musiał sie teleportować.

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Dex Dexter » 14.08.2018, 10:23

Stopa Mnie Boli pisze:
13.08.2018, 23:13
Hmiel pisze:
13.08.2018, 23:02
Stopa Mnie Boli pisze:
13.08.2018, 21:31
Banda jebanych debili. Jak trzy miesiące temu Lech grał u siebie z Legią i operator kamery pokazywał typa w koszulce Lecha obściskującego się z murzynką na trybunie pikników, to nikt tutaj nie najebał kilku stron pisząc, że Lech powinien coś z tym zrobić. Typ na stadionie Wisły po prostu siedział na rodzinnym i jak dla mnie Wisła nie wiedziała o nim, tak samo jak Lech nie wiedział pewnie o jakimś fanie murzynek na trybunie i c*** z tym. Banda jebanych pryszczatych nastolatków, którzy prują się do czegokolwiek a potrafią tylko siedzieć przed komputerem i walczyć z pedalstwem na facebooku.
czemu jebanych debili?nie wazne czy to na Lechu Legi czy Wisle takie kwestie trzeba poruszac a nie zamiatac pod dywan.niestety ale swojego stadionu trzeba pilnowac niewazne czy sektor rodzinny czy nie.posadzic paru typa na sektorze rodzinym i w kazdej czesci stadionu.juz nie chodzi oto ze go nie zauwazyli bo sie to zdarza lecz o to ze typ wogule przyszedl na stadion.on sie nie bal przyjsc a powinien sie bac i o to chodzi.widocznie wiedzial ze nic mu sie nie stanie.tu jest problem bo jeszcze z 15-20 lat temu balby sie wychylic nos na miasto nie mowiac o wejsci na mecz.powiedcie w jakim kierunku to wszystko zmierza.zaczyna sie wlasnie od takich przypadkow a potem przyjdzie kolejny kolejny i bedzie ciezko to wyplenic.takie wynalazki maja sie bac i tyle w temacie czy to na Polskiej ulicy czy stadionie nie powinno byc tolerancji dla wynalazkow.
A co sie teraz slyszy?ze w Poznaniu antifa sobie pozwala na bardzo wiele.w miescie jednych z najgrozniejszych kiboli w Europie scislego top antifa robi co chce.tez chcecie napisac ze to nic takiego?tak tej Polski nie zbudujemy panowie.

Następny myśli, że czas zatrzymał się w latach 90tych. Człowieku jak ktoś by spróbował ruszyć na tego angola, to zaraz by miał wjazd na chatę psiarni i sanki, a sprawa odbiła by się w mediach nie tylko polskich. W dzisiejszych czasach nie zawsze opłaca się wykręcić akcje bo konsekwencje mogą być w c*** wieksze niż pożytek z akcji. Chcesz budować Polskę, to buduj, ale z głową, a nie x gości ma dostać grzywny, sanki czy zakazy stadionowe bo jeden jegomość z Anglii paraduje przebrany za babę. Gość dostanie w p**** w dzień dobry tvn porobi za męczennika polskiego nacjonalizmu, nagonka na prawą stronę się zaostrzy a ty będziesz wtedy zadowolony?
ku*** co za czasy...forum niby kibicowskie a takie wynalazki się tu wpisują jak z ekipy cioci Wiesi co siedzi cały dzień w oknie i podpierdala sąsiadów.
Ty jesteś taki odważny że dla ciebie szczytem chuligaństwa jest krzyknąć „grajcie ,do cholery” i „sędzia kalosz.
Weź gosciu idź do teatru albo do zoo.

czas_na_okulary
Posty: 93
Rejestracja: 01.08.2017, 19:19

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: czas_na_okulary » 14.08.2018, 11:51

Przypierdalacie się do Wisły, a to odwiedził ich koalicjant ze środkowej Polski. Ten w sukience to Tinki Winki, a wokół jest reszta Teletubisi.

peaker87
Posty: 80
Rejestracja: 03.06.2008, 12:31
Lokalizacja: rzeszów

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: peaker87 » 14.08.2018, 12:50

jestesmywaszastolica pisze:
14.08.2018, 10:14
peaker87 pisze:
14.08.2018, 06:33
Stare lata były dobre i nie takie atrakcje się działy, koleś rozebrany do naga na sektorze, 5 kolesi pokazuje gołe tyłki, koleś oddający mocz na sektorze w stronę sektora gości, a wy się gościa w sukience czepiacie? h** wie kto to był tylko sam siebie ośmieszył nie całą Wisłę. Ci młodzi co najwięcej śmieją w d**** byli gówno widzieli! Takie pokolenie idiotów teraz...
Jeśli szczanie na stadionie porównujesz do śmigania damskich ciuszkach to proponuje zebys zmienił forum.
Tak jest w starych czasach działo sie dużo patologii, w mojej opinii znacznie bardziej szkodliwej niż dzisiejsze zabawy w bandyterkę wielu osób w ekipie.
Tylko, że przez te lata to wszystko - w dużej mierze dzięki pracy u podstaw, jakoś sie ucywilizowało.
To że dajecie przyzwolenie na takich przyjebow na trybunach świadczy tylko o zupełnym upadku zasad i braku charakteru.
Gości z Warszawy rozkminialiscie po dowodach, ale facet w babskich szmatach musiał mieć najwidoczniej sukienkę niewidkę, rozumiem też, że na stadion musiał sie teleportować.
Raczej w tej sukience wszedł, h** z nim. Patologia to teraz się rozwija, a nie zanika. Jakby wszedł do mlynu Wisły to raczej sam by z stadionu nie wyszedł 😉

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Hmiel » 14.08.2018, 13:04

peaker87 pisze:
14.08.2018, 06:33
Stare lata były dobre i nie takie atrakcje się działy, koleś rozebrany do naga na sektorze, 5 kolesi pokazuje gołe tyłki, koleś oddający mocz na sektorze w stronę sektora gości, a wy się gościa w sukience czepiacie? h** wie kto to był tylko sam siebie ośmieszył nie całą Wisłę. Ci młodzi co najwięcej śmieją w d**** byli gówno widzieli! Takie pokolenie idiotów teraz...
aha czyli jak pedaly wejda na stadion z teczowymi flagami to tez osmiesza siebie a nie np.Wisle?ciekawe myslenie prezntujecie na tym forum.w latach 90siatych byl inny klimat i takie akcje po alkoholu sie zdarzaly bylo dziko i nie bezpiecznei dzis wynalazki wchodza na stadion.zaloze sie ze takich przypadkow jest wiecej ale nie wyplynely na swiatlo dzienne.obudzcie sie niekturzy zanim bedzie za pozno.i na ulicy to samo.widzisz jakies wynalazki pedalow to od razu podbic i gnoic,wyjebac z liscia.
jakis czas temu widzialem typka w koszulce St.Pauli szedl z kobita.h** mnie to obchodzilo nie chcial sciagnac szmaty to zerwalem z niego.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

muszynianka2
Posty: 37
Rejestracja: 11.04.2018, 13:55

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: muszynianka2 » 14.08.2018, 13:06

Hmiel pisze:
14.08.2018, 13:04
peaker87 pisze:
14.08.2018, 06:33
Stare lata były dobre i nie takie atrakcje się działy, koleś rozebrany do naga na sektorze, 5 kolesi pokazuje gołe tyłki, koleś oddający mocz na sektorze w stronę sektora gości, a wy się gościa w sukience czepiacie? h** wie kto to był tylko sam siebie ośmieszył nie całą Wisłę. Ci młodzi co najwięcej śmieją w d**** byli gówno widzieli! Takie pokolenie idiotów teraz...
aha czyli jak pedaly wejda na stadion z teczowymi flagami to tez osmiesza siebie a nie np.Wisle?ciekawe myslenie prezntujecie na tym forum.w latach 90siatych byl inny klimat i takie akcje po alkoholu sie zdarzaly bylo dziko i nie bezpiecznei dzis wynalazki wchodza na stadion.zaloze sie ze takich przypadkow jest wiecej ale nie wyplynely na swiatlo dzienne.obudzcie sie niekturzy zanim bedzie za pozno.i na ulicy to samo.widzisz jakies wynalazki pedalow to od razu podbic i gnoic,wyjebac z liscia.
jakis czas temu widzialem typka w koszulce St.Pauli szedl z kobita.h** mnie to obchodzilo nie chcial sciagnac szmaty to zerwalem z niego.
a za tydzień trans Hmiel PDW
jesteś kochana
jesteś znakomita
chłopa masz gita

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: halodrol » 14.08.2018, 13:22

Przestań już pierdolić chłopczyku bo skoro nie kibicujesz żadnemu klubowi to skąd możesz wiedzieć co by było gdzie i kiedy.
Nie masz prawa się wypowiadać na ten temat.

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Popeyee » 14.08.2018, 13:46

Ładny cyrk sie zrobił!
Good Night Left Side

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Hmiel » 14.08.2018, 15:00

halodrol pisze:
14.08.2018, 13:22
Przestań już pierdolić chłopczyku bo skoro nie kibicujesz żadnemu klubowi to skąd możesz wiedzieć co by było gdzie i kiedy.
Nie masz prawa się wypowiadać na ten temat.
Piszesz do mnie?Nie musze pisac na forum komu kibicuje niejest to wymagane.a prawo sie wypowiadc mam bo od tego jest jest forum.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

mateusznow
Posty: 209
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: mateusznow » 14.08.2018, 15:29

Halo, czy leci z nami pilot yyy to znaczy moderator ?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: nrth » 14.08.2018, 15:32

No w koncu Hmiel swoj czlowiek. Ten gosc od kiecki to znany antyfaszysta, pezywodca st pauli. Namierzylem c**** dzien przed meczem jak wracalem z Sacza. Nie byl sam ale malo mi to preszkadzalo. Wjazd z buta w twoim stylu i koszulka z czaszka robi teraz u mnie za wycieraczke. Osoby ktore z nim byly probowaly atakowac calym taborem ale przetrzymalem ich w takim waskim przejsciu miedzy Szczawnica a Kroscienkiem i c*** im do d***.
Nastepnego dnia idac sobie spokojnie po Krakowie napotykam tego samego skurwysyna=szok. Tymczasem jak gdyby nigdy nic wchodzil w sklad izraelskiej wycieczki na Kazimierzu. Troche musialem ich sledzic i lekko dywersyjnie pokombinowac by pierw utopic we Wisle dwoch obstawiajacych ich mossadowcow, ale potem juz poszlo jak z dzieckiem. Mycka do gory pejsami wisi mi teraz nad lozkiem.
Wieczorkiem postanowilem jeszcze pezeprowadzic delikatny patrol po miescie bo licho nie spi a jak sie podeszlo pod sektor Slaska na Wisle to czemy by jeszcze jakiegos innego odmienca w pysk nie strzelic?
Przechodze prosze ja Ciebie kolo takiej krakowskiej dyskoteki gdzie nasze miejscowe k**** szlajaja sie z erasmusami na Jagiellonskiej, oczom nie wierze. Ten j***** dewiant stoi sobie w gronie jakichs ciaparuchow i podjada falafele. Jak mi sie przyponialy stare czasy Kolego to do tej pory szklarz tam witryny naprawia bo nie jeden sklep obrzacalem tymi skurwysynami.
Potem wiadomka musialem sie zawinac bo to juz nie szalone lata 90te gdzie bez konsekwencji targalismy sie za wąsy albo za naszywki na dzinsowych katanach a co weekend dworce pkp splywaly krwią od Szczecina po Przemyśl i od Bialegostoku po Walbrzych.
W dniu meczu w parku jordana po tym jak rozgonilem demonstracje KODu poszedlem sobie opierdolic schabowego z bigosem a tu widze znow znajoma morda. W bialy dzien j***** kuca skierowany w strone Mekki razem z sobie podobnymi. Spod tasaka mi uciekl ale turban robi mi teraz za kibel na chacie. Z tym ze jego pech polegal na tym ze zdupcyl lewak na stadion. Tu Cie mam...sobie pomyslalem...i jak pajak po sieci za mucha wysledzilem c****....a tu szok...j***** sie w kiblu przebral za babe...a pedalow to ja sie jednak troche boje. Probowalem naklonic pare osob do delikatnego pogromu ale na Wisle nie mozemy bic nikogo w brodzie rozumiesz i niestety Europa juz wiecej nie bedzie taka sama jak w czterdziestym czwartym.
Przeze mnie
za kim jestes?

DVL98
Posty: 43
Rejestracja: 24.09.2016, 12:34

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: DVL98 » 14.08.2018, 17:24

nrth pisze:
14.08.2018, 15:32
No w koncu Hmiel swoj czlowiek. Ten gosc od kiecki to znany antyfaszysta, pezywodca st pauli. Namierzylem c**** dzien przed meczem jak wracalem z Sacza. Nie byl sam ale malo mi to preszkadzalo. Wjazd z buta w twoim stylu i koszulka z czaszka robi teraz u mnie za wycieraczke. Osoby ktore z nim byly probowaly atakowac calym taborem ale przetrzymalem ich w takim waskim przejsciu miedzy Szczawnica a Kroscienkiem i c*** im do d***.
Nastepnego dnia idac sobie spokojnie po Krakowie napotykam tego samego skurwysyna=szok. Tymczasem jak gdyby nigdy nic wchodzil w sklad izraelskiej wycieczki na Kazimierzu. Troche musialem ich sledzic i lekko dywersyjnie pokombinowac by pierw utopic we Wisle dwoch obstawiajacych ich mossadowcow, ale potem juz poszlo jak z dzieckiem. Mycka do gory pejsami wisi mi teraz nad lozkiem.
Wieczorkiem postanowilem jeszcze pezeprowadzic delikatny patrol po miescie bo licho nie spi a jak sie podeszlo pod sektor Slaska na Wisle to czemy by jeszcze jakiegos innego odmienca w pysk nie strzelic?
Przechodze prosze ja Ciebie kolo takiej krakowskiej dyskoteki gdzie nasze miejscowe k**** szlajaja sie z erasmusami na Jagiellonskiej, oczom nie wierze. Ten j***** dewiant stoi sobie w gronie jakichs ciaparuchow i podjada falafele. Jak mi sie przyponialy stare czasy Kolego to do tej pory szklarz tam witryny naprawia bo nie jeden sklep obrzacalem tymi skurwysynami.
Potem wiadomka musialem sie zawinac bo to juz nie szalone lata 90te gdzie bez konsekwencji targalismy sie za wąsy albo za naszywki na dzinsowych katanach a co weekend dworce pkp splywaly krwią od Szczecina po Przemyśl i od Bialegostoku po Walbrzych.
W dniu meczu w parku jordana po tym jak rozgonilem demonstracje KODu poszedlem sobie opierdolic schabowego z bigosem a tu widze znow znajoma morda. W bialy dzien j***** kuca skierowany w strone Mekki razem z sobie podobnymi. Spod tasaka mi uciekl ale turban robi mi teraz za kibel na chacie. Z tym ze jego pech polegal na tym ze zdupcyl lewak na stadion. Tu Cie mam...sobie pomyslalem...i jak pajak po sieci za mucha wysledzilem c****....a tu szok...j***** sie w kiblu przebral za babe...a pedalow to ja sie jednak troche boje. Probowalem naklonic pare osob do delikatnego pogromu ale na Wisle nie mozemy bic nikogo w brodzie rozumiesz i niestety Europa juz wiecej nie bedzie taka sama jak w czterdziestym czwartym.
Przeze mnie
Hehe, dobre ale imbecyle pokroju Hmiela i tego Valo raczej niedoczytają, a nawet jak, to nieskumają :)

ale_ci_parada
Posty: 46
Rejestracja: 23.01.2010, 10:20

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: ale_ci_parada » 14.08.2018, 18:03

Łks zalicza plecy z Widzewem. Pewnie niedługo będzie głośno.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: TERROR_EUDEZET » 14.08.2018, 19:02

BIV pisze:
14.08.2018, 18:57
Może nagłośnisz, skoro zacząłeś?
W temacie łódzkim masz.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

peaker87
Posty: 80
Rejestracja: 03.06.2008, 12:31
Lokalizacja: rzeszów

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: peaker87 » 14.08.2018, 20:34

Hmiel pisze:
14.08.2018, 13:04
peaker87 pisze:
14.08.2018, 06:33
Stare lata były dobre i nie takie atrakcje się działy, koleś rozebrany do naga na sektorze, 5 kolesi pokazuje gołe tyłki, koleś oddający mocz na sektorze w stronę sektora gości, a wy się gościa w sukience czepiacie? h** wie kto to był tylko sam siebie ośmieszył nie całą Wisłę. Ci młodzi co najwięcej śmieją w d**** byli gówno widzieli! Takie pokolenie idiotów teraz...
aha czyli jak pedaly wejda na stadion z teczowymi flagami to tez osmiesza siebie a nie np.Wisle?ciekawe myslenie prezntujecie na tym forum.w latach 90siatych byl inny klimat i takie akcje po alkoholu sie zdarzaly bylo dziko i nie bezpiecznei dzis wynalazki wchodza na stadion.zaloze sie ze takich przypadkow jest wiecej ale nie wyplynely na swiatlo dzienne.obudzcie sie niekturzy zanim bedzie za pozno.i na ulicy to samo.widzisz jakies wynalazki pedalow to od razu podbic i gnoic,wyjebac z liscia.
jakis czas temu widzialem typka w koszulce St.Pauli szedl z kobita.h** mnie to obchodzilo nie chcial sciagnac szmaty to zerwalem z niego.
Tak przypierdolilem kiedyś pedalowi, 6 mięs na 2 lata w zawiasach. Jakoś się to przeżyło 😉

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: gulik1977 » 14.08.2018, 21:57

PDW! Chwała Wolnej Polsce!
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Hmiel » 14.08.2018, 22:39

DVL98 pisze:
14.08.2018, 17:24
Hehe, dobre ale imbecyle pokroju Hmiela i tego Valo raczej niedoczytają, a nawet jak, to nieskumają :)
Fajnie ze ty skumales ale tez szkoda ze nie skumales tego co ja pisze.naprawde az zal patrzec na to co niektorzy tu wypisuja bo kiedys takie wpisy byly by nie do pomyslenia dzis sa norma.pozostaje miec nadzieje ze takie sytuacje jak teraz na Wisle sie juz nie powtorza martwi jednak podejscie tutejszych huliganow.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

DVL98
Posty: 43
Rejestracja: 24.09.2016, 12:34

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: DVL98 » 14.08.2018, 22:45

Hmiel pisze:
14.08.2018, 22:39
DVL98 pisze:
14.08.2018, 17:24
Hehe, dobre ale imbecyle pokroju Hmiela i tego Valo raczej niedoczytają, a nawet jak, to nieskumają :)
Fajnie ze ty skumales ale tez szkoda ze nie skumales tego co ja pisze.naprawde az zal patrzec na to co niektorzy tu wypisuja bo kiedys takie wpisy byly by nie do pomyslenia dzis sa norma.pozostaje miec nadzieje ze takie sytuacje jak teraz na Wisle sie juz nie powtorza martwi jednak podejscie tutejszych huliganow.
Szkoda komentować... do spania dzieciaku... .

SSW1938
Posty: 94
Rejestracja: 24.09.2016, 14:04

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: SSW1938 » 14.08.2018, 23:18

wsw pisze:
14.08.2018, 08:34
AntyTvn pisze:
13.08.2018, 22:04
Podkarpaccy Kibice pisze:
13.08.2018, 21:55


Resovia nie weszła, Widzew wszedł na sektory gospodarzy.
Oficjalnie sektor gości jest zamknięty.
Jak stalowke uważałem za charekternuych chłopaków tak.teraz twierdzę że to pizdy, gdzie zawieje tam lecą hehe

Olali Resovia widać teraz należało się im .

Ale bratać się z rts śmiech i kompromitacja he
Część jej zgod siedzi że stalowka część z Rts .
Kabaret .
Zero wrzut na siebie ....
Stalówka ty pizdo hehe
Stalówka szuka na siłe c**** do d***, bo sama nie może dać rady kibolom Motoru Lublin...
Ty przyznaj lepiej ile kg wazeliny poszło dla Hetmana.

sapter
Posty: 503
Rejestracja: 26.02.2007, 23:18

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: sapter » 15.08.2018, 09:13

Zamknij dupe spruta k****. Banda jebanych koni.

PNDK95
Posty: 16
Rejestracja: 12.10.2017, 20:41

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: PNDK95 » 15.08.2018, 10:22

nrth pisze:
12.08.2018, 13:21
Ten gpsc siedzi na zupelnie innej trybunie. Jesli ltos uwaza ze przeszloby to na C czy E to gratuluje lotnosci umyslu
Na meczu Śląsk - Wisła jakoś wiślacy mogliby się przedostać na sektor buforowy od gości i napinać się a teraz już nie tak łatwo wyjść z młyna

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: john22 » 15.08.2018, 12:24

PNDK95 pisze:
15.08.2018, 10:22
nrth pisze:
12.08.2018, 13:21
Ten gpsc siedzi na zupelnie innej trybunie. Jesli ltos uwaza ze przeszloby to na C czy E to gratuluje lotnosci umyslu
Na meczu Śląsk - Wisła jakoś wiślacy mogliby się przedostać na sektor buforowy od gości i napinać się a teraz już nie tak łatwo wyjść z młyna
Na meczu ze Śląskiem nikt nie przechodził z młyna tylko od razu tam miejsca zajęli. Co do tego angola to myślisz że ktoś z młyna go zauważył ? Ty jak siedzisz na jednej trybunie to widzisz co się dzieje w innej części stadionu ? A na VIP-ach to ciężko żeby ktoś zareagował.

Notis
Posty: 25
Rejestracja: 16.08.2017, 16:54

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Notis » 15.08.2018, 14:03

Śmierć łksowi i slasku wrocław
Wisła Kraków fan club Łódż

PanFarmazon
Posty: 28
Rejestracja: 29.08.2016, 22:36

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: PanFarmazon » 15.08.2018, 18:31

Notis pisze:
15.08.2018, 14:03
Śmierć łksowi i slasku wrocław
Mocne słowa, + 5 punktów w lidze.

waciakko1234
Posty: 132
Rejestracja: 17.12.2016, 03:37

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: waciakko1234 » 15.08.2018, 19:45

Polonia w roli gospodarza na Szombierkach

https://www.youtube.com/watch?v=iR0QBIM ... e=youtu.be

Kalafior18p
Posty: 90
Rejestracja: 29.05.2011, 15:42

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Kalafior18p » 15.08.2018, 20:27

Czemu Wisloka nie dociera na mecz?

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Artur Polska » 15.08.2018, 21:49

Kalafior18p pisze:
15.08.2018, 20:27
Czemu Wisloka nie dociera na mecz?
Moze ktoś ich na trasie zatrzymał albo bardziej prawdopodobne oni kogoś ;)

Slax
Posty: 25
Rejestracja: 29.01.2017, 16:39

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: Slax » 15.08.2018, 21:51

Na Wiśle sharki oficjalnie akceptują trzecią płeć to wiadomo już od dawna, więc czemu takie zdziwienie.

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Komentarze - 10-13 sierpnia

Post autor: okospoko » 15.08.2018, 21:53

Artur Polska pisze:
15.08.2018, 21:49
Kalafior18p pisze:
15.08.2018, 20:27
Czemu Wisloka nie dociera na mecz?
Moze ktoś ich na trasie zatrzymał albo bardziej prawdopodobne oni kogoś ;)
Krótkie pytanie : info z FB? ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 487 gości