www.warhouse.pl

Legia vs Wilno

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

nhpzl
Posty: 56
Rejestracja: 20.06.2007, 15:26
Lokalizacja: przedzial palących

Post autor: nhpzl » 10.07.2007, 02:35

z tymi banerami beka :lol:
dobrze ze cos POLACY za granicą robia :wink:
h** z wynikami HKS jestesmy z wami !

LAGALIZZZE



ilenesz
Posty: 44
Rejestracja: 26.06.2007, 18:51

Post autor: ilenesz » 10.07.2007, 03:16

ja sie zastanawiam tylko na ktorym z polskich obiektow w takim stanie jak stadion w wilnie pozwolonoby zagrac naszym grajkom ??

sikor(L)
Posty: 54
Rejestracja: 22.04.2007, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sikor(L) » 10.07.2007, 04:12

zamknąć ten temat bo najwięcej piszą tu osoby, które nie były na meczu i wiedzą wszystko z relacji tv, która trwała 9 minut

ps jebnijcie się w raj gamonie
"Warszawskie dzieci pójdziemy w bój,
Za każdy kamień twój stolico damy krew."

Arturro_WPR
Posty: 6
Rejestracja: 27.03.2007, 18:28
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Arturro_WPR » 10.07.2007, 07:39

Hmmmmm....powiem tak - ja bym się WKURWIŁ jakbym za swoje pieniądze, swoje paliwo do samochodu , swój czas poświęcony na wyjazd - zobaczył tylko 45 minut meczu a potem tylko bandę pijanych debili w szalikach Legii - teraz się muszę ku*** wstydzić wśród znajomych (niekumatych i nieinteresujących się kibicowaniem) tłumaczyć każdemu z osobna , ja jako ojciec, chcący wychować mojego syna na legionistę ....

"Czy naprawdę chcę dziecku pokazać mecz??" -
"Przecież na mecze to chodzą chyba same neandertale z maczugami"

STOP, ku*** takiemu kibicowaniu !!!!

Niech już wprowadzą w Polsce ten "angielski" rygor, trzymanie za mordę takich debili, mających się za kibiców, wtedy będę mógł z dzieckiem i żoną spokojnie pójść na mecz , bo narazie jak jadę na Legię to żona żegna mnie jakbym jechał na wojnę do Iraku ...

:oops: Wstyd ku*** i hańba na całą Europę :oops:


wieloletni kibic Legii
ZNICZ Pruszków
LEGIA Warszawa

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 10.07.2007, 08:41

wiadome bylo ze nie bedzie z kim walczyc, zatem zapewne typowa, ta dobrze zorganizowana chuliganka ten wyjazd odpuscila
zatem co robiły flagi tych "dobrze zorganizowanych" w Wilnie...przywieźli je przewietrzyć????
POLONIA WARSZAWA

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Post autor: Averno » 10.07.2007, 09:15

Zrobil sie onet :D

Przynajmniej o Legii, teraz glosno i druzyna sie nie osmieszyla.

umbros
Posty: 1
Rejestracja: 10.07.2007, 09:36
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: umbros » 10.07.2007, 09:41

Onetowcy do siebie wypierdalac! To forum nie jest aby sie uzalac jacy to polscy kibice sa nie dobrzy, tylko aby dzielic sie swojimi meczowymi atrakcjami! Przeczytajcie pierw dzial w ktorym piszecie a pozniej sie wypowiadajcie! Pzdr.

wolaninksc
Posty: 36
Rejestracja: 25.06.2007, 21:13
Lokalizacja: Kałuży 1

Post autor: wolaninksc » 10.07.2007, 10:01

Gdzies wcieło mój post wcześniejszy. Otóż nie moge uwierzyc w to co czytam, przypomina mi się to całe "pojednanie" k*rwa. Przestańcie pieprzyc jacy to z kibiców Legii debile, że wstyd i wogóle. Pokazali się, co prawda bez rewelacji, ale i tak w europejskich środowiskach hools jakieś tam emocje wzbudzą. O to chodzi k*rwa - mają słyszec o Polskich kibolach i czuc respekt, nie lamusy i społeczniaki, tylko ludzie z klimatu.

(L)
Posty: 7
Rejestracja: 03.03.2007, 00:29

Post autor: (L) » 10.07.2007, 10:02

Myślę,że temat należy zakończyć.Co się stało to się nie odstanie,wszyscy wyrazili swoje zdanie na ten temat,jak nie oficjalnie to mają swoją opinię w głowach.Jednym się to podoba innym nie. :D

Falls
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:19

Post autor: Falls » 10.07.2007, 10:10

"przeciez to byla zywa prowokacja , kibice bez zadnej ochrony 2 metry od boiska" - to mi się najbardziej podoba : ))))

czyli jak pilnuje nas kilka tysięcy policjantów i są płoty na kilka metrów to jest prowokacja a jak płotek na metr i kilku psów to też prowokacja : ) same normalnie prowokacje : ))

prosze nie szukajcie dziury w całym...jak ktoś chce sobie pobiegać po boisku to gitara tylko nie róbcie z tego jakiegoś halo
Ja akurat jestem zwolennikiem klimatów w których działania kibiców funkcjonują dwojako potrafisz pojechać wykręcić awanturę ale też zebrać grube pieniądze żeby pomóc klubowi (a nas w większości funkcjonuje tylko częśc pierwsza, stąd szacunek należy się wszelkim stowarzyszeniom kibicowskim...stąd może też rozumiem i szanuje za to co zrobili kibice gdańskiej Lechii) dlatego trochę śmieszą mnie takie teksty w stylu : mam w d**** klub bo nic nam nie dał, niech nie grają w pucharach co mnie to obchodzi itp..
potem pójdziecie na stadion i bedzie śpiewać na cały ryj że to jest wasz kochany klub...to ma być szczytny numer 12?

Do wypadu Legii do Wilna nic nie mam...nie wiem jakie były powody bo jesli kiepska gra kopaczy to ok, a już odbiegając od tego co zrobiła Legia czytając tutaj komentarze widzę że co poniektórzy mylą wandalizm z chuligaństwem i sami prezentujecie poziom kometarzy łbów z onetu (powtarzam że nie chodzi tu o eLkę) Niedługo opis z wyjazdu bedzie taki że spromowaliśmy produktu na tyle i tyle tysięcy złotych, zniszczyliśmy tyle i tyle ławek czy tyle i tyle przystanków tramwajowych i obraziliśmy tyle i tyleset niewiast...was to naprawde cieszy?

sikor(L)
Posty: 54
Rejestracja: 22.04.2007, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sikor(L) » 10.07.2007, 10:13

Browarski pisze:
wiadome bylo ze nie bedzie z kim walczyc, zatem zapewne typowa, ta dobrze zorganizowana chuliganka ten wyjazd odpuscila
zatem co robiły flagi tych "dobrze zorganizowanych" w Wilnie...przywieźli je przewietrzyć????
Chuliganki były, a że nie mieli z kim walczyć to ruszyli na policje. Ich celem nie byli miejscowi kibice!! Ludzie skończcie już pierdolic!!!! Mały to razy były już takie zadymy??? Myślałem, że chociaż tutaj gdzie połowa użytkowników kreuje się na chuliganów zrozumie się Legie. Bo media opisują jak by Wilnie był armagedon. A Wy im wierzycie :roll:
"Warszawskie dzieci pójdziemy w bój,
Za każdy kamień twój stolico damy krew."

gawcio[Sekcja Muszyna]
Posty: 81
Rejestracja: 20.06.2007, 12:17

Post autor: gawcio[Sekcja Muszyna] » 10.07.2007, 10:19

haha ale pierdolenie ... jak wam sie nie podoba sposob walki legii z policja , i macie z nich beke ze nie potrafili im dobrze wpierdolic, ze tylko prowokowali i uciekali to idzcie sami walczcie z prewencja na meczu !!!! powodzenia !!!
Ciekaw jestem jak wam to wyjdzie ... pff

sikor(L)
Posty: 54
Rejestracja: 22.04.2007, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sikor(L) » 10.07.2007, 10:48

gawcio[Sekcja Muszyna] pisze:haha ale pierdolenie ... jak wam sie nie podoba sposob walki legii z policja , i macie z nich beke ze nie potrafili im dobrze wpierdolic, ze tylko prowokowali i uciekali to idzcie sami walczcie z prewencja na meczu !!!! powodzenia !!!
Ciekaw jestem jak wam to wyjdzie ... pff


stary przecież od kilku miesięcy większą z uzytkowników to dziecie neo, które niegdy nie były na meczu wyjazdowym. A cała swoją wiedzę kibicowską czerpią z tego forum z tv, faktu i super experssu
"Warszawskie dzieci pójdziemy w bój,
Za każdy kamień twój stolico damy krew."

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 10.07.2007, 10:57

Arturro_WPR pisze:Hmmmmm....powiem tak - ja bym się WKURWIŁ jakbym za swoje pieniądze, swoje paliwo do samochodu , swój czas poświęcony na wyjazd - zobaczył tylko 45 minut meczu a potem tylko bandę pijanych debili w szalikach Legii - teraz się muszę ku*** wstydzić wśród znajomych (niekumatych i nieinteresujących się kibicowaniem) tłumaczyć każdemu z osobna , ja jako ojciec, chcący wychować mojego syna na legionistę ....

"Czy naprawdę chcę dziecku pokazać mecz??" -
"Przecież na mecze to chodzą chyba same neandertale z maczugami"

STOP, ku*** takiemu kibicowaniu !!!!

Niech już wprowadzą w Polsce ten "angielski" rygor, trzymanie za mordę takich debili, mających się za kibiców, wtedy będę mógł z dzieckiem i żoną spokojnie pójść na mecz , bo narazie jak jadę na Legię to żona żegna mnie jakbym jechał na wojnę do Iraku ...

:oops: Wstyd ku*** i hańba na całą Europę :oops:


wieloletni kibic Legii
Zajmij się lepiej swoim zniczem ...
:lol:
awantura jakich wiele w latach 90 i nie tylko ...
Gdyby na tym wyjezdzie z podobną awanturą był Lech czy Widzew to połowa osob ktore wypowiedzialy sie w tym temacie pisało by jakie to dobre ekipy itd ...
Kary ktore przyjmiemy bedą nasze nie wasze i nie przezywajcie niektorzy jak mrowka okres :/
Legia Warszawa

Gorzowski_Stilon
Posty: 209
Rejestracja: 09.07.2007, 07:49

Post autor: Gorzowski_Stilon » 10.07.2007, 11:17

d.L pisze: Gdyby na tym wyjezdzie z podobną awanturą był Lech czy Widzew to połowa osob ktore wypowiedzialy sie w tym temacie pisało by jakie to dobre ekipy itd ...
Kary ktore przyjmiemy bedą nasze nie wasze i nie przezywajcie niektorzy jak mrowka okres :/
Dokładnie tak jak napisałeś, akcji takiej jaką Legia zrobiła nie ujżymy przez następne 5 lat. To, że będą mieli kary to ich sprawa, jestem ciekaw jakby się zachowały inne ekipy jadąc tyle km aby oglądać swój zespół, który dostaje plecak z amatorką równą naszej 4 lidze...

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 10.07.2007, 11:27

Gorzowski_Stilon pisze:
d.L pisze: Gdyby na tym wyjezdzie z podobną awanturą był Lech czy Widzew to połowa osob ktore wypowiedzialy sie w tym temacie pisało by jakie to dobre ekipy itd ...
Kary ktore przyjmiemy bedą nasze nie wasze i nie przezywajcie niektorzy jak mrowka okres :/
Dokładnie tak jak napisałeś, akcji takiej jaką Legia zrobiła nie ujżymy przez następne 5 lat.
ku*** nie mogę, a co niby Legia takiego wielkiego uczyniła w Wilnie bo nie rozumiem??? zwykła awantura a nawet może awantureczka...odpuście z tym ciśnieniem na wielką awanturę bo śmiech mnie bierze... :lol:
POLONIA WARSZAWA

pankracy
Posty: 2
Rejestracja: 10.07.2007, 00:05

Post autor: pankracy » 10.07.2007, 11:39

łał, jacy hoolsi są na tym forum... respekt normalnie... ale to była net hoolsi, co to nawet z policją utarczki nie mieli, a na forach i na stronach robią z siebie wielkich hooliganów pisząc, że dobra akcja...

Myślałem że większosc pogardzi tymi idiotami z Wilna, ale widze tutaj, że prawie wszyscy ich podziwiają. No brawo, gratuluje autorytetów. Bezmózgi. No ale wiadomo, to ludzie wykształceni i mądrzy mają takich ludzi za baranów, a takie ziomy jak niektórzy tu, których jedyne osiągnięcie to ławka pod blokiem, będa sie zachwycać tą całą sytuacją.

Prawdziwy kibic przychodzi na mecz i dopinguje druzyne nawet w cięzkiej sytuacji, a nie ku*** przyczynia się do strat finansowych klubu i gigantycznych kar oraz nie robi wstydu na całą Europę.

Europa nas podziwia za tą burde? Jaką burde? Powyrywali pare banerów i porozrzucali, no normalnie respekt, zajebista akcja :lol: :lol: :lol: Europa nas podziwia? Chyba ta część europy, co ma IQ około 50 i mniej... w europie dalej sie utrwali stereotyp polaka, ze albo pijak, albo złodziej, albo kibol ze stadionu. To właśnie przez takie akcje, organizowane przez niedojebane orangutany.

Potomkowie wiesniaków, którzy przyjechali kiedyś do Wawy dało o sobie znać właśnie w Wilnie.

Najbardziej zal mi zwykłych kibiców, bo to tylko ni mają swój klub w sercu i teraz wstydzą się za tych bezmózgich dresów z małymi penisami. Przez wiele lat Legii nie bedzie w pucharach, no ale oczywiscie dla niektórych tu wazniejsza jest akcja. Tak własnie kochacie swój klub barany.

Jak podczas Euro 2012 kibole zrobią burde to tez bedziecie mówić, że dobra akcja była? Jebnijcie sie w łeb.

I na koniec powiem jedno - 100 razy bardziej wolę pikników, którzy wcinają popcorn i piją colę na meczu, niz takich debili ze wsi, którzy robią wstyd na całą europę. Ci pierwsi przynajmniej prezentują jakis poziom intelektualny, a ci drudzy są nikim. Nieudacznikami, którzy nic w zyciu nie osiągnął i będą idiotami do końca życia.

Pozdro dla prawdziwych i normalnych fanów (L)egii. Bezmózgi i kibole uważających sie za kibiców - c*** wam w oko, bo w dupe to za przyjemnie.
Ostatnio zmieniony 10.07.2007, 11:43 przez pankracy, łącznie zmieniany 1 raz.

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 10.07.2007, 11:42

wy sie chwalicie wielką akcją hool's jak w 20 osob szarpiecie płot od sektroa buforowego(nie pamiętam na meczu chyba ze Śląskiem i jeszcze kims) wiec skoncz pierdolic
poza tym czy ktos napisał ze to wielka super awantura ?


pankracy pisze:łał, jacy hoolsi są na tym forum... respekt normalnie... ale to była net hoolsi, co to nawet z policją utarczki nie mieli, a na forach i na stronach robią z siebie wielkich hooliganów pisząc, że dobra akcja...

Myślałem że większosc pogardzi tymi idiotami z Wilna, ale widze tutaj, że prawie wszyscy ich podziwiają. No brawo, gratuluje autorytetów. Bezmózgi. No ale wiadomo, to ludzie wykształceni i mądrzy mają takich ludzi za baranów, a takie ziomy jak niektórzy tu, których jedyne osiągnięcie to ławka pod blokiem, będa sie zachwycać tą całą sytuacją.

Prawdziwy kibic przychodzi na mecz i dopinguje druzyne nawet w cięzkiej sytuacji, a nie ku*** przyczynia się do strat finansowych klubu i gigantycznych kar oraz nie robi wstydu na całą Europę.

Europa nas podziwia za tą burde? Jaką burde? Powyrywali pare banerów i porozrzucali, no normalnie respekt, zajebista akcja :lol: :lol: :lol: Europa nas podziwia? Chyba ta część europy, co ma IQ około 50 i mniej... w europie dalej sie utrwali stereotyp polaka, ze albo pijak, albo złodziej, albo kibol ze stadionu. To właśnie przez takie akcje, organizowane przez niedojebane orangutany.

Potomkowie wiesniaków, którzy przyjechali kiedyś do Wawy dało o sobie znać właśnie w Wilnie.

Najbardziej zal mi zwykłych kibiców, bo to tylko ni mają swój klub w sercu i teraz wstydzą się za tych bezmózgich dresów z małymi penisami. Przez wiele lat Legii nie bedzie w pucharach, no ale oczywiscie dla niektórych tu wazniejsza jest akcja. Tak własnie kochacie swój klub barany.

Jak podczas Euro 2012 kibole zrobią burde to tez bedziecie mówić, że dobra akcja była? Jebnijcie sie w łeb.

I na koniec powiem jedno - 100 razy bardziej wolę pikników, którzy wcinają popcorn i piją colę na meczu, niz takich debili ze wsi, którzy robią wstyd na całą europę. Ci pierwsi przynajmniej prezentują jakis poziom intelektualny, a ci drudzy są nikim. Nieudacznikami, którzy nic w zyciu nie osiągnął i będą idiotami do końca życia.

Pozdro dla prawdziwych i normalnych fanów (L)egii. Bezmózgi i kibole uważających sie za kibiców - c*** wam w oko, bo w dupe to za przyjemnie.
skąd wiesz ? :lol:
Legia Warszawa

Arturro_WPR
Posty: 6
Rejestracja: 27.03.2007, 18:28
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Arturro_WPR » 10.07.2007, 11:52

d.L - uśmiechasz się, jakbyś wiedział :lol:
ZNICZ Pruszków
LEGIA Warszawa

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 10.07.2007, 11:53

d.L pisze:wy sie chwalicie wielką akcją hool's jak w 20 osob szarpiecie płot od sektroa buforowego(nie pamiętam na meczu chyba ze Śląskiem i jeszcze kims) wiec skoncz pierdolic
poza tym czy ktos napisał ze to wielka super awantura ?
domyslam się że przybijasz do mojej osoby i klubu...a co śmieszne szarpanie płotu ma wspolnego z tym tematem??? koleś którego post opisałem tak go sformułował, przypomnę ci:"akcji takiej jaką Legia zrobiła nie ujżymy przez następne 5 lat." że wydaje mi się określa tą akcję za przekozacką przyrównującą np. do sklepania i wykrojenia ze wszystkiego całego poznańskiego kotła... :lol: więc to ty skończ pierdolić...
POLONIA WARSZAWA

lukaszLechia
Posty: 6
Rejestracja: 11.05.2007, 16:31
Lokalizacja: Lechia

Post autor: lukaszLechia » 10.07.2007, 11:54

Ja nie uwazam zeby to byla jakas kozacka akcja ale nie uwazam ze to idioci ani nie mam zamiaru stwierdzac jaki maja poziom IQ To sprawa Legii co tam zrobili A gadanina o normalnych kibicach ze szkoda ich to ciekaw jestem ile by ich chodzilo na jakas nizsza lige na (L) gdyby bylo
to konieczne My w Lechii to akurat przerabialismy od A klasy i 3/4 tych co chodzilo wtedy az do 3 ligi bo wtedy pod koniec jak byla walka o awans to sie zrobila moda Chodzili wlasnie awanturujacy sie A teraz po kazdej akcji placzki co chodza na football lamentuja jacy to zli chuligani To samo tutaj Legia to jeden z najwiekszych klubow w Polsce i chodzi piknikow co teraz placza
PS nie uwazam ze akcja Legii to godna odnotowania awantura bo nie bylo tam zadnego przeciwnika ALE TO ICH SPRAWA
Dzieli nas Miejsce Bicia wy o tym dobrze wiecie! my was bijemy w realnym Swiecie wy nas w Internecie

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 10.07.2007, 12:02

Arturro_WPR pisze:d.L - uśmiechasz się, jakbyś wiedział :lol:
lepiej nic juz nie pisz

Browarski pisze:
d.L pisze:wy sie chwalicie wielką akcją hool's jak w 20 osob szarpiecie płot od sektroa buforowego(nie pamiętam na meczu chyba ze Śląskiem i jeszcze kims) wiec skoncz pierdolic
poza tym czy ktos napisał ze to wielka super awantura ?
domyslam się że przybijasz do mojej osoby i klubu...a co śmieszne szarpanie płotu ma wspolnego z tym tematem??? koleś którego post opisałem tak go sformułował, przypomnę ci:"akcji takiej jaką Legia zrobiła nie ujżymy przez następne 5 lat." że wydaje mi się określa tą akcję za przekozacką przyrównującą np. do sklepania i wykrojenia ze wszystkiego całego poznańskiego kotła... :lol: więc to ty skończ pierdolić...
zapewne chodzilo mu o to ze coraz mniej awantur i jeszcze mniej bedzie w przyszłych latach ...
Legia Warszawa

Arturro_WPR
Posty: 6
Rejestracja: 27.03.2007, 18:28
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Arturro_WPR » 10.07.2007, 12:09

Podziękujmy wszyscy przekumatemu d.L że raczył nas objaśnić.

Tak, chodzi o to żeby takie BARANY nie tylko przez 5 ale przez 500 lat nie wybiegły na jakąkolwiek murawę w celu "przydymienia".
ZNICZ Pruszków
LEGIA Warszawa

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 10.07.2007, 12:18

Arturro_WPR pisze:Podziękujmy wszyscy przekumatemu d.L że raczył nas objaśnić.

Tak, chodzi o to żeby takie BARANY nie tylko przez 5 ale przez 500 lat nie wybiegły na jakąkolwiek murawę w celu "przydymienia".
jestem dumny z tego ze jestem baranem :D dzieki ziooooooooom !!
jak cos to priv, nie rozmywajmy tego arcy ważnego tematu :lol:
Legia Warszawa

Arturro_WPR
Posty: 6
Rejestracja: 27.03.2007, 18:28
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Arturro_WPR » 10.07.2007, 12:28

d.L - łączy nas tylko kolor szala, bo ja po coś innego w takim razie chodzę na MECZE - dla Ciebie liczy się pewnie bardziej Liga Chuliganów ... Masz do tego prawo, ale ja i tysiące innych legionistów przez "zadymiarzy" nie będzie mogło pojechać przez 3 lata na wyjazd, taki NORMALNY wyjazd na mecz np. do Łodzi czy Poznania, swoim własnym samochodem, a nie "pociągiem widmo".
ZNICZ Pruszków
LEGIA Warszawa

Tommy
Posty: 70
Rejestracja: 01.04.2007, 12:20
Lokalizacja: z budy

Post autor: Tommy » 10.07.2007, 12:35

Myśle że oświadczenie Legii co do zakazów wyjazdowych było zagraniem taktycznym aby spowodować jak najniższą kare nałożoną przez Fifa myśle że po decyzji będzie to wyglądać zupełnioe inaczej

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 10.07.2007, 12:39

Moim zdanie wyrok juz zapadł, czeka tylko na upublicznienie i raczej fifa nie będą szukać motywów usprawiedliwiających które miały by wpływ na rodzaj i wysokość "pokuty"...
POLONIA WARSZAWA

Przemek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 424
Rejestracja: 26.02.2007, 18:35
Lokalizacja: z internetu

Post autor: Przemek » 10.07.2007, 12:40

Browarski pisze:
Gorzowski_Stilon pisze:
d.L pisze: Gdyby na tym wyjezdzie z podobną awanturą był Lech czy Widzew to połowa osob ktore wypowiedzialy sie w tym temacie pisało by jakie to dobre ekipy itd ...
Kary ktore przyjmiemy bedą nasze nie wasze i nie przezywajcie niektorzy jak mrowka okres :/
Dokładnie tak jak napisałeś, akcji takiej jaką Legia zrobiła nie ujżymy przez następne 5 lat.
ku*** nie mogę, a co niby Legia takiego wielkiego uczyniła w Wilnie bo nie rozumiem??? zwykła awantura a nawet może awantureczka...odpuście z tym ciśnieniem na wielką awanturę bo śmiech mnie bierze... :lol:
Dokładnie ku***. Awanture jak najbardziej popieram, bo trzeba wykorzystac kazda okazje, kiedy mozna wpierdolic policji {;)}, ale poza malymi zamieszkami, nic wiekszego tam nie mialo miejsca. Nieskormnie przyznam, ze u nas na meczu z Ruchem bylo lepiej i straty w ludziach byly wieksze.

rafalrks
Posty: 236
Rejestracja: 26.02.2007, 19:04

Post autor: rafalrks » 10.07.2007, 12:56

Skąd mozna sciagnac 1 polowe meczu Legi??Bo bylem zagranica i mialem przyjemnosci obejrzec.

tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 10.07.2007, 13:31

Połowa na tym forum zamaist jak kibice to zachowują sie jak stare picze z onetu.Nie podoba sie to dajcie sobie spokój z kibicowaniem :lol:
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

Commando Mocher
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 27.02.2007, 20:11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Post autor: Commando Mocher » 10.07.2007, 13:47

kto nie był -morda w kubeł i po temacie!
a ty Prezes-taki kozak jeasteś? chyba tylko na emigracji.Tam sobie poszalej-nawet możesz być dowódcą :lol:
A teraz jedno pytanko do Jagi-coście tak cicho? coś nie tak? :wink:
(L)

mrw
Posty: 37
Rejestracja: 26.02.2007, 21:52

Post autor: mrw » 10.07.2007, 13:50

Również chciałbym sie o to zapytać :lol:

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 10.07.2007, 13:52

A ja powiem tak,gdyby pan Ziobro sobie poczytał niektóre komentarze,to byłby z was niemoty dumny,za takie podejscie.ku***,co za czasy ! A najbardziej rozpierdala mnie,jak małe,lub mniejsze klubiki z jakis wypizdówek krytykuja Legie i jada jak po jakis leszczach . No ale wsumie sa wakacje,szkólki nie ma,lekcji nie trzeba odrabiac,jest czas,wiec mozna sobie popierdolic farmazony na necie...załosni jestescie pikniki.Ale na szczescie w swoich klubach macie c*** do gadania i tylko tu sie mozecie wykazac...
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

WDZW_M
Posty: 81
Rejestracja: 27.02.2007, 10:14

Post autor: WDZW_M » 10.07.2007, 13:59

Ten rysunek mnie powalił :wink:
[link]

A napinka niech trwa, trwa, trwa
Obrazek

Maximus
Posty: 86
Rejestracja: 27.04.2007, 14:11

Post autor: Maximus » 10.07.2007, 14:04

[link]
:lol:

Total
Posty: 838
Rejestracja: 26.02.2007, 20:15

Post autor: Total » 10.07.2007, 14:07

Legia przegrywala z amatorami, ktorzy tak na prawde sa o wiele razy slabsi pilkarsko od legionistow a mimo to wygrywali. Zalosne prawda? Tylko nie rozumiem dlaczego demolowali stadion no i miasto. Powinni skierowac swoje zale do zarządu, pilkarzy, trenerow do tych co przyczynili sie do takiej kleski. Dobrze zrobiliscie "strajkujac" ale zle ze demolowaliscie miasto stadion, ktore niczego nie bylo winne

mrw
Posty: 37
Rejestracja: 26.02.2007, 21:52

Post autor: mrw » 10.07.2007, 14:10

Taaaa, pare reklam i bramka to rzeczywiście rozjebany stadion :lol: A na mieście nic nie rozwalaliśmy. Media p******* farmazony.

tlen
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 18:00

Post autor: tlen » 10.07.2007, 14:11

Commando Mocher pisze: A teraz jedno pytanko do Jagi-coście tak cicho? coś nie tak? :wink:
A tobie o co sie rozchodzi ? :shock:
Chcesz wytlumaczenia dlaczego Jagiellonia nie zaatakowala twojego autokaru ? hehe

Total
Posty: 838
Rejestracja: 26.02.2007, 20:15

Post autor: Total » 10.07.2007, 14:16

Commando Mocher pisze: A teraz jedno pytanko do Jagi-coście tak cicho? coś nie tak? :wink:
O co chodzi? Barwy zkroiliśmy Wam a jak Nas zobaczyliscie zaczeliscie uciekac do autokaru. Naprawde wielka Legia.
:lol:

pankracy
Posty: 2
Rejestracja: 10.07.2007, 00:05

Post autor: pankracy » 10.07.2007, 14:35

ej mrw , jakie MY? to coś tam robiłeś czy tylk oprzyglądałeś sie 100 metrów dalej bo byłeś zasrany? :lol:

To powiedz, ile banerów rozjebałeś? Ile słupków połamałeś? No weź powiedz ile... a psa jakiegoś zgnoiłeś?

HAHAHAHAHAHA

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, dres i kaptur, MonteGreen, Timador, Zielono_Czarny i 501 gości