www.warhouse.pl

Legia vs Wilno

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

mrw
Posty: 37
Rejestracja: 26.02.2007, 21:52

Post autor: mrw » 10.07.2007, 14:42

Ja akurat nie ruszałem sie z trybuny.



P.S
Posty: 59
Rejestracja: 26.02.2007, 21:01

Post autor: P.S » 10.07.2007, 15:03

Rozpierdalaja mnie typki co najwiecej maja do powiedzenia a nie byli obecni w Wilnie. Widze ,ze teraz nie mozna zrobic awantury, bo wielcy chuligani zza monitora ci pojada ,ze tak nie wolno i ,ze to jest zle :shock: Stalo sie i juz sie nie odstawnie i nie rozumiem tych lamentow, czytajcie wiecej gazet zwlaszcza Fuckt polecam, bo tam sa najprawdziwsze fakty i pierdolnijcie kolejnego ciekawego posta na kibice.net jacy to kibice Legii sa zli :lol:

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 10.07.2007, 15:05

Na razie najlepsze posty tworzą sami legioniści...a najlepszy jest ten co siedział i nie ruszał się z trybuny... :lol:
POLONIA WARSZAWA

legion
Posty: 115
Rejestracja: 26.02.2007, 20:18
Lokalizacja: Polska

Post autor: legion » 10.07.2007, 15:07

Ok. 40 minut filmów, prasówka Vetra - Legia


[link]
Dzisiejsze ulice - narkomania i homosekualizm...czy właśnie o to walczyli, czy po to oddali swe życia

seba1944
Posty: 1181
Rejestracja: 27.02.2007, 16:46

Post autor: seba1944 » 10.07.2007, 15:10

długo jeszcze bedziecie wszyscy to przeżywać ? :roll: :lol:
Obrazek

www.facebook.com/gadzetydlakibica

Commando Mocher
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 27.02.2007, 20:11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Post autor: Commando Mocher » 10.07.2007, 15:19

do WDZW_M dołącz sobie chłopaku szalik twojego klubiku tej ostatniej małpie.
ku*** szkoda, że lekcji nie masz zadane... :oops:
Do Total: mocno wytężaliśmy wzrok-i nic.
a napiszesz jak trafiliście na pewną grupę :twisted: któą modliliscie się żeby tylko nie spotkać :D
i co poszło w pory? już lepiej cichutko siedźcie-myślałem że cos ciekawego napiszecie.
(L)

L-N
Posty: 244
Rejestracja: 20.03.2007, 20:48

Post autor: L-N » 10.07.2007, 15:25

pankracy pisze:ł100 razy bardziej wolę pikników, którzy wcinają popcorn i piją colę na meczu, niz takich debili ze wsi, którzy robią wstyd na całą europę. Ci pierwsi przynajmniej prezentują jakis poziom intelektualny, a ci drudzy są nikim. Nieudacznikami, którzy nic w zyciu nie osiągnął i będą idiotami do końca życia.

pankracy-BAN :!: . onetowa szumowina :evil:

tlen
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 18:00

Post autor: tlen » 10.07.2007, 15:26

Commando Mocher pisze: a napiszesz jak trafiliście na pewną grupę :twisted: któą modliliscie się żeby tylko nie spotkać :D
Moze ty napisz jak ja spotkalismy bo my raczej nie wiemy :lol:

Total
Posty: 838
Rejestracja: 26.02.2007, 20:15

Post autor: Total » 10.07.2007, 15:33

tlen pisze:
Commando Mocher pisze: a napiszesz jak trafiliście na pewną grupę :twisted: któą modliliscie się żeby tylko nie spotkać :D
Moze ty napisz jak ja spotkalismy bo my raczej nie wiemy :lol:
Własnie. Napisz dokladniej o co chodzi :P


A tak na marginesie. ładnie sie lansowaliscie po wyjsciu z autokaru( w barwach adowolenie usmiechnieci) ale zrzedly Wam miny odrazu pozniej i ewakuowliscie do autokaru :lol:
A potem, jak Wasz kierowca wezwal psy, ktorzy przyjechali na miejce to odrazu zaczeliscie wychodzi i wołać zeby przyszli... :lol:

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 10.07.2007, 15:35

Total pisze:
tlen pisze:
Commando Mocher pisze: a napiszesz jak trafiliście na pewną grupę :twisted: któą modliliscie się żeby tylko nie spotkać :D
Moze ty napisz jak ja spotkalismy bo my raczej nie wiemy :lol:
Własnie. Napisz dokladniej o co chodzi :P


A tak na marginesie. ładnie sie lansowaliscie po wyjsciu z autokaru( w barwach adowolenie usmiechnieci) ale zrzedly Wam miny odrazu pozniej i ewakuowliscie do autokaru :lol:
A potem, jak Wasz kierowca wezwal psy, ktorzy przyjechali na miejce to odrazu zaczeliscie wychodzi i wołać zeby przyszli... :lol:
No to się teraz zacznie...
POLONIA WARSZAWA

L-N
Posty: 244
Rejestracja: 20.03.2007, 20:48

Post autor: L-N » 10.07.2007, 15:37

rabaja awanturabaja :lol:

DamieN
Posty: 12
Rejestracja: 04.06.2007, 20:46

Post autor: DamieN » 10.07.2007, 15:45

niektorzy to sie chyba zesrali z wrazenia jak zobaczyli co sie dzialo w Wilnie
robicie ku*** taki szum z tego i media jak by to byl jakis atak terrorystyczny do h***!!
(L) LEGIA TO MY (L)

Commando Mocher
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 27.02.2007, 20:11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Post autor: Commando Mocher » 10.07.2007, 15:46

Autobusów było kilka lub kilkanaście. U nas nuda :lol:
a ten którym tak się lansujecie to była wycieczka gimnazjalistów 8)
taki żart...?
dobra koniec pierdolenia
b/o
(L)

P.S
Posty: 59
Rejestracja: 26.02.2007, 21:01

Post autor: P.S » 10.07.2007, 16:17

Tyle pierdolenia o zwyklej awanturze z psami na murawie , jak by to byla normlanie III woja swiatowa. Czytajac te forum chodzi mi po glowie jedno pytanie "Czy to forum kibicow a moze ministarntow?" . Jezeli ktos potepia walke z psami i uwaza sie za "kumatego" kibica to nie mam juz wiecej pytan.
Jezeli do wieczora bedzie nadal taki poziom dyskusji to zamykam temat...

newbik
Posty: 24
Rejestracja: 21.04.2007, 21:11

Post autor: newbik » 10.07.2007, 17:02

zal za dupe ściska jak czytam komentarze niektórych osób : 00 jak sie nic nie dzieje to jeb** policje, CHWDP i w ogóle sama chuliganka, każdy sie napina !! Teraz po akcji Legii nagle wielka afera bo co oni zrobili ? jak mogli zaatakowac bezbronnych policjantow i grupke tamtejszych kibiców ? " BANDYCI " " WANDALE " zal.pl naprawde współczuje :\ nie wchódzcie może więcej na to forum bedzie lepiej ok3j ? kupcie fakt albo lepiej na onecie sie ponapinajcie :|

tlen
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 18:00

Post autor: tlen » 10.07.2007, 17:10

Commando Mocher pisze: a ten którym tak się lansujecie to była wycieczka gimnazjalistów 8)
Na podstawie kibice.net i jednostek sie tu wpisujacych oceniasz czy jakas ekipa sie lansuje czy nie ? Dla mnie to forum nie jest zadnym wyznacznikiem czegokolwiek wiec zbastuj z takimi tekstami.

Jechalo was tam 3000 , niektorzy przez Bialystok , chyba nie dziwne , ze ktos wpadl w rece dla kibicow Jagiellonii , zwlaszcza ze zdazaly sie mongoly paradujace w barwach na dworcu w Bialym :lol: Nie widze jednak powodow do roztrzasania tego na internecie bo to i dla was nie zadna porazka i dla nas zaden sukces. Co najwyzej niektorzy sie przekonali , ze lepiej chowac koszulki w miescie wroga , jadac w 20 osob ;)

I to chyba na tyle w tym temacie...

tomo

Post autor: tomo » 10.07.2007, 17:25

Wpadłem tu po bardzo długiej przerwie.To co tu się ku*** dzieje to jakaś kpina.Jakieś frajerskie posty lamusów..gratuluję tego forum!!!

Jakość...nie ilość..tylko na jakości nie da się zarobić prawda?

Bravo..reaktywacja udana!!Same ku*** leszcze z onetu , jakieś lamusy tu piszą.Wstyd ku***..

Jot
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 00:42

Post autor: Jot » 10.07.2007, 17:29

rossi pisze:
Total pisze:
tlen pisze: Moze ty napisz jak ja spotkalismy bo my raczej nie wiemy :lol:
Własnie. Napisz dokladniej o co chodzi :P


A tak na marginesie. ładnie sie lansowaliscie po wyjsciu z autokaru( w barwach adowolenie usmiechnieci) ale zrzedly Wam miny odrazu pozniej i ewakuowliscie do autokaru :lol:
A potem, jak Wasz kierowca wezwal psy, ktorzy przyjechali na miejce to odrazu zaczeliscie wychodzi i wołać zeby przyszli... :lol:

ku*** tzreba byc niezlym idiota zeby chwalic sie taka "akcja" 10 z Legii (autokar rejsowy-w srodku wiekszosc litwinow)ktorzy wyszli na fajka zaatakowala 30-40 osobowa "ekipa?" (wiekszosc przedzial 65-70kg) Jagi + 2 wyslanniko-szpiegow szczegolnie ten w okularach -srogi typ :lol: po calej "akcji" kiedy kiero wezwal psy byl8iscie juz jakies 100metrow dalej (bieg sprinterski) nie wiem czemu odpusciliscie sobie wjazd do autokaru? mocno dostalo 2 typow oczywiscie przypadkowych opatrywanych w autokarze przez zony bravo historyjka nie warta nawet wzmianki w komentarzu na onecie , ale przeciez Jaga trafila Legie :lol: :lol: :lol:
To jakiś wyznacznik?? Co z tego, że rejsówką jechali??
1920 pomysłów na życie....(J)

tlen
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 18:00

Post autor: tlen » 10.07.2007, 17:34

rossi pisze:...
W jednym musze przyznac ci racje - ktos tu nie potrzebnie wyciagnal to wogole na ogolnopolskie forum :roll:

Co do przebiegu tej akcji - hehe slyszalem od tych chlopakow zdecydowanie inna wersje , ale nie bedziemy sie o to klucic :)

Koniec tematu

tlen
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 18:00

Post autor: tlen » 10.07.2007, 17:57

No nie wiem czy takie gro przewinelo sie przez Bialystok , chyba ze macie w zwyczaju nadkladac drogi :shock: Masz do nich zal , ze mimo mlodego wieku udalo im sie wyczaic tych legionistow ? Sily byly wyrownane , wciskaj bajki o 40 (J) na 10 (L) gdzie indziej :lol: Skoro te komentarze nie nadaja sie wedlug ciebie nawet na onet to moze sam w koncu skoncz dalej ciagnac watek ! Mi juz sie nie chce...

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 10.07.2007, 18:03

Przeleciałem pobierznie temat i jestem w szoku.Wiedziałem ,że forum schodzi na psy ,ale żeby aż tak :shock: Takiego wysypu onet-fansów to jeszcze nigdy nie było.Przecież na tym forum to za krytykowanie walki z psami i prób ich obicia powinny być bany bez ostrzeżenia. Połowa postów normalnych a połowa jakiś pokemonów co na wyjeździe pewnie nigdy nie byli.Podniecacie sie filmikami o chuliganach i relacjach o wyczynach np.anglików a jak Legia robi akcje rodem z lat 90 niespotykaną w dzisiejszych czasach to pazie się oburzają :lol: pewnie jak by coś takiego zrobiła jakaś angielska ekipa to wszyscy podniecali by się i pisali jacy ci anglicy to chuligani.
Za pare lat i tak wszyscy będą się podniecali filmikami z tego meczu....

Pozdro dla normalnych.ehh kilka lat temu takie posty jak tu byłyby nie do pomyślenia a teraz...

mrw
Posty: 37
Rejestracja: 26.02.2007, 21:52

Post autor: mrw » 10.07.2007, 18:12

Browarski pisze:Na razie najlepsze posty tworzą sami legioniści...a najlepszy jest ten co siedział i nie ruszał się z trybuny... :lol:
Co za baran, nie moge z takimi :lol:
Myslisz ze kazdy kto jedzie na wyjazd, jest chętny na awantury? :roll:

tikwath
Posty: 200
Rejestracja: 04.04.2007, 14:27

Post autor: tikwath » 10.07.2007, 18:34

Prośba do adminów:

ZAMKNIJCIE TEN TEMAT dość czytania głupot

michaltg
Posty: 2
Rejestracja: 04.03.2007, 21:45

Post autor: michaltg » 10.07.2007, 18:39

T.PS pisze:Tyle pierdolenia o zwyklej awanturze z psami na murawie , jak by to byla normlanie III woja swiatowa. Czytajac te forum chodzi mi po glowie jedno pytanie "Czy to forum kibicow a moze ministarntow?" . Jezeli ktos potepia walke z psami i uwaza sie za "kumatego" kibica to nie mam juz wiecej pytan.
Jezeli do wieczora bedzie nadal taki poziom dyskusji to zamykam temat...
Przyjrzyj sie dokladnie filmikom na youtube i zobaczysz ze nie tylko psy byly atakowane !!!

Tropiciel z lasu
Posty: 116
Rejestracja: 03.07.2007, 23:08

Post autor: Tropiciel z lasu » 10.07.2007, 18:49

michaltg pisze:
T.PS pisze:Tyle pierdolenia o zwyklej awanturze z psami na murawie , jak by to byla normlanie III woja swiatowa. Czytajac te forum chodzi mi po glowie jedno pytanie "Czy to forum kibicow a moze ministarntow?" . Jezeli ktos potepia walke z psami i uwaza sie za "kumatego" kibica to nie mam juz wiecej pytan.
Jezeli do wieczora bedzie nadal taki poziom dyskusji to zamykam temat...
Przyjrzyj sie dokladnie filmikom na youtube i zobaczysz ze nie tylko psy byly atakowane !!!
albo przeczytaj we wczorajszym Fakcie !!!


ja p******* wyjebcie ten temat w pizdziet :lol:

Forumowicz Bez Nicka
Posty: 22
Rejestracja: 21.04.2007, 14:22
Lokalizacja: tu tylu Andersenów?!

Post autor: Forumowicz Bez Nicka » 10.07.2007, 19:05

8 stron najebane o d**** Maryni,aż oczy bolą jak sie to przegląda.Tradycyjnie najwięcej do powiedzenia mają Ci,których to w żadnym stopniu nie dotyczy.Gimnazjalni teoretycy i filozofowie chuliganki.Terroryści neostrady,którzy pozjadali wszystkie rozumy.Niech w końcu moderatorzy zaczną coś z tym robić,bo po coś oni tu chyba ku*** są.Jak dostanie bana z 50 osób to moze 51wsza się 2 razy zastanowi zanim wysmaruje jakiś kocopoł :!:
[link]

kaskader_(L)
Posty: 31
Rejestracja: 10.05.2007, 01:43
Lokalizacja: Ł3

Post autor: kaskader_(L) » 10.07.2007, 19:06

Co tu się dzieje.....
Dawno nie byłem, ale jak przeczytałem te wpisy to normalnie....
Czy Foxx, Apcio i reszta jeszcze tu czuwa????

Jak dla mnie temat do zamknięcia, po co czytać wpisy lamusów rodem z ch... wie skąd.
Generalnie akcja na +, taki mały old school.
Generalnie Wilno słabiutkie - nie mówię o Vetrze(bo to jest oczywiste), ale o Żalgirisie i innych.

Zastanawia mnie jak kiedyś mogła w tym mieście wyłapać oklep Petra i chyba Ruch (jak mnie pamięć oczywiście nie myli).

Co do zakazu wyjazdowego, to cóż taki life.
Damy radę !!!

A my swoje: "...Bo Warszawa, Warszawa, Warszawa, jest od tego,
Żeby bawić się, żeby bawić się, żeby bawić się na całego..."

P.S.
to ja juz kiedyś wolałem kłótnie z typami z Krakowa i innych miast, niz czytanie tego syfu, który teraz się wpisuje :(
hej k.... ch.... kopałeś metro w Warszawie...

bing2
Posty: 16
Rejestracja: 21.03.2007, 13:05

Post autor: bing2 » 10.07.2007, 19:37

Janek pisze:Przeleciałem pobierznie temat i jestem w szoku.Wiedziałem ,że forum schodzi na psy ,ale żeby aż tak :shock: Takiego wysypu onet-fansów to jeszcze nigdy nie było.Przecież na tym forum to za krytykowanie walki z psami i prób ich obicia powinny być bany bez ostrzeżenia. Połowa postów normalnych a połowa jakiś pokemonów co na wyjeździe pewnie nigdy nie byli.Podniecacie sie filmikami o chuliganach i relacjach o wyczynach np.anglików a jak Legia robi akcje rodem z lat 90 niespotykaną w dzisiejszych czasach to pazie się oburzają :lol: pewnie jak by coś takiego zrobiła jakaś angielska ekipa to wszyscy podniecali by się i pisali jacy ci anglicy to chuligani.
Za pare lat i tak wszyscy będą się podniecali filmikami z tego meczu....

Pozdro dla normalnych.ehh kilka lat temu takie posty jak tu byłyby nie do pomyślenia a teraz...
No i wlasnie o to chodzi takie posty dla starszych(czyt.lata 90-te) lecz aktywnych jeszcze kibicow sa nie do pomyslenia lecz jak dla mnie nie znalazly sie one tu przez przypadek.Coraz wieksze sily policyjne na stadionach,monitoring,stawianie sie w dniu meczu na komendzie,zwiekszone kolegia i coraz czestsze stosowanie aresztow tymczasowych za drobne przewinienia jednak zrobily swoje tzn.zwiekszyly bezpieczenstwo na stadionach co mozna wywnioskowac po zwiekszajacej sie systematycznie frekwencji na polskich trybunach.Ma to swoje plusy i minusy- kluby staja sie bogatsze poziom pilkarski jak wiadomo idzie z tym pierwszym w parze natomiast jezeli chodzi o to co nas najbardziej pociagalo jeszcze kilka lat temu to wlasnie przypadkowe starcia niezaplanowane awantury to co w tych czasach jest juz praktycznie historia.Przez zwiekszajaca sie frekwencje w sposob naturalny zwiekszyla sie liczba lamusow odwiedzajacych nasze sektory, nasze forum i ten temat jest tego najlepszym przykladem.Jak tak dalej pojdzie za kilka lat bedziemy miec u siebie dzisiejsza Anglie w calej okazalosci.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gość123, Mari80, PanFarmazon, s80 i 473 gości