www.warhouse.pl

Ranking kretynów Kibice.net

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Foxx » 29.11.2017, 13:08

halodrol pisze:
29.11.2017, 10:53
Dziwne, że jeszcze temat nie poleciał... jakiś miesiąc temu w komentarzach DoZo napisał by nie karmić troli na co jeden z użytkowników odpisał coś w rodzaju: i powiedział to największy troll na forum.
Foxx szybko zareagował i odpowiedź zniknęła, być może nawet z uzytkownikiem.
Jak czegoś nie wiesz, to sobie nie dopisuj. Jedyny użytkownik, który razem ze swoim (pierwszym na forum pod tym nickiem) postem pod adresem DoZo wyleciał stąd za moją sprawą ubliżył mu z nowo założonego konta o nazwie wziętej od ksywki jednej z najbardziej znanych w Polsce osób od nas z dopiskiem "Legia", gdyby ktoś miał wątpliwości. Było to dzisiaj rano akurat w tym temacie.

Niektórzy jednak przeceniają znaczenie wpisów na tym forum :) (ale jeżeli chodzi o użytkowników wyświetlających się jako legioniści to już moja sprawa, co się dzieje)
A co tam w komentarzach na Onecie?



Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Browarski 1 » 29.11.2017, 15:21

Nie wiem jak wy ale ja kibice.net traktuje tylko i wyłącznie jako rozrywkę...często marną ale zawsze rozrywkę. Bo traktować to forum jako wiarygodne źródło informacji to tak jakby uczyć się do matury z Wikipedii. Niektóre wpisy użytkowników są tak przesiąknięte debilizmem że czasem wydaje mi się że oni tak specjalnie piszą głupoty, że nie ma takich ludzi na świecie...a jednak chyba są.
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Bad1 » 29.11.2017, 15:55

Browarski 1 pisze:
29.11.2017, 15:21
Nie wiem jak wy ale ja kibice.net traktuje tylko i wyłącznie jako rozrywkę...często marną ale zawsze rozrywkę. Bo traktować to forum jako wiarygodne źródło informacji to tak jakby uczyć się do matury z Wikipedii. Niektóre wpisy użytkowników są tak przesiąknięte debilizmem że czasem wydaje mi się że oni tak specjalnie piszą głupoty, że nie ma takich ludzi na świecie...a jednak chyba są.
Zgadzam się,ja na tym forum jestem od paru ładnych lat i jeżeli tu się czegoś (normalnego)dowiedziałem,to dosłownie mogę to zliczyć na palcach jednej ręki..także traktuje to forum jako rozrywkę,w czasie wolnym lubię tu zajrzeć,mimo że jestem z Łódzkiego Widzewa,to czasem totalnie olewam temat Łódzki,omijam go szerokim łukiem...szkoda ze większość tu chce zgrywać wielkich chuliganów,szkoda ze nie potrafimy wykorzystać potencjału tego forum,jakie nie wątpliwie posiada,nie ma ukrywać że zagląda tu prawie każdy,ale ciężko się dziwić że mało poważnych ludzi chce tu zabierać głos i użerać się z jakimiś 16-latkami czy innymi upośledzonymi umysłowo osób.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: bez-napinki » 29.11.2017, 18:19

wszystkie ciule typu: dozo, valo, dex dexter, kibic x milion, stary wyjazdowicz itp. i te wszystkie ciule z łódzkiego tematu, choć ogólnie mam wrażenie, że to wszystko pisze jedna, może dwie, trzy osoby maksymalnie pod 457 nickami, jak ten spierdolony intropierdolec, a poza tym myślę, że on cały czas tu jest.

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: wiernyioddany » 29.11.2017, 19:31

Obiektywnie napisze że ranking bezapelacyjnie wygrywają fani Widzewa i ŁKSu którzy potrafią rozpierdolic kazdy temat na tym forum :)
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

infamis
Posty: 47
Rejestracja: 26.08.2013, 20:28

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: infamis » 29.11.2017, 19:41

i jeszcze taki "kwiatek" po ktorym klawiatura odmowila mi posluszenstwa :

kivloff
Posty: 144
Rejestracja: 23.06.2016, 12:18

Ehe. A teraz zajrzyj do zgód patałachu. Jaki ty jesteś słaby, nawet nie umiesz pocisnąć przez internet... :D Nawet ci linka podrzucę w razie gdyby się okazało że po prostu jesteś niepełnosprawny

Magnus78
Posty: 34
Rejestracja: 02.09.2012, 21:01

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Magnus78 » 01.12.2017, 10:03

dozo
ide w gory
mackoś
czerwaszul
introwertyk
fanatyczny Andrzej
kurzawagina

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 01.12.2017, 20:25

Kea Kulani pisze:
01.12.2017, 15:58
Może nie kretyn, ale jakiś taki zapuszczony umysłowo - Foxx.
Założyciel (współzałożyciel) wiele lat temu tego forum. Pod jego rządami doszło na tym forum do kompletnego upośledzenia i upadku jakichkolwiek wartości merytorycznych ( to przecież on jest "ADMINEM"). Czasami nieszkodliwi kolesie są banowani gratisowo,
ale jak w kilka miesięcy niejaki przygłup i impotent "DoZo" napisał 700 postów obrażając wszystkich wokół, to przecież nie można go zbanować bo jest Legionistą i inteligentem z wyższych sfer :)

Nie chcę być "adwokatem" Foxxa ,ale on już kiedyś wytłumaczył jaką rolę teraz pełni na tym forum.W skrócie ,że to nie on "rządzi" na forum tylko kiedyś został wybrany przez forumowiczów i tak już zostało ..
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Suczysko » 01.12.2017, 21:53

WODA GAZOWANA2 pisze:
01.12.2017, 20:25
Kea Kulani pisze:
01.12.2017, 15:58
Może nie kretyn, ale jakiś taki zapuszczony umysłowo - Foxx.
Założyciel (współzałożyciel) wiele lat temu tego forum. Pod jego rządami doszło na tym forum do kompletnego upośledzenia i upadku jakichkolwiek wartości merytorycznych ( to przecież on jest "ADMINEM"). Czasami nieszkodliwi kolesie są banowani gratisowo,
ale jak w kilka miesięcy niejaki przygłup i impotent "DoZo" napisał 700 postów obrażając wszystkich wokół, to przecież nie można go zbanować bo jest Legionistą i inteligentem z wyższych sfer :)

Nie chcę być "adwokatem" Foxxa ,ale on już kiedyś wytłumaczył jaką rolę teraz pełni na tym forum.W skrócie ,że to nie on "rządzi" na forum tylko kiedyś został wybrany przez forumowiczów i tak już zostało ..
aha dzieki za info. Wypierdoli gościa który ubliża temu cpunowi, co cala dobę siedzi i ubliża innym, a zostawia swojego kumpla który pewnie mu sypie scieszki i tak się razem bawią tak. Dobrze Cie woda zrozumiałem?

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: halodrol » 01.12.2017, 22:19

W dawnych dobrych czasach moderatorami byli Foxx, Kiju (?) z Widzewa z Sochaczewa, Viro z Ruchu, RWD z Wisły i Apcio z Lecha, który chyba w ogóle był tu adminem. Po jakimś czasie wszyscy odpuścili ten pierdolnik i w efekcie mamy takich kasztanów jak nikodem, valo, low kick. Został Foxx który - oczywiście słusznie - banuje do oporu kolejne konta tego pokurwieńca ide w góry/czerwaszwul/ legia ssie i inne i szkoda, że nie chce mu się zrobić porządku z resztą skurwiałych troli i akurat wyjątkowo nie piszę tu o DoZo tylko o tych pizdach, których jedyną rozrywką w życiu jest ciupanie na forum.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Foxx » 02.12.2017, 08:54

Suczysko pisze:
01.12.2017, 21:53
aha dzieki za info. Wypierdoli gościa który ubliża temu cpunowi, co cala dobę siedzi i ubliża innym, a zostawia swojego kumpla który pewnie mu sypie scieszki i tak się razem bawią tak. Dobrze Cie woda zrozumiałem?
Jak już zabierasz głos, pisz prawdę - do sprawdzenia np. w tym temacie. Wyperdoliłem typa, który ubliżając podpisywał się jako jeden ze znanych legionistów. Tak się składa, że w wyniku wewnętrznej decyzji w naszej ekipie oraz w porozumieniu z administracją forum, ode mnie zależy kto tu od nas będzie pisał. Tak, chodzimy własnymi ścieżkami.
halodrol pisze:
01.12.2017, 22:19
W dawnych dobrych czasach moderatorami byli Foxx, Kiju (?) z Widzewa z Sochaczewa, Viro z Ruchu, RWD z Wisły i Apcio z Lecha, który chyba w ogóle był tu adminem.
Piszesz o czasach sprzed... dziesięciu lat.
halodrol pisze:
01.12.2017, 22:19
Po jakimś czasie wszyscy odpuścili ten pierdolnik i w efekcie mamy takich kasztanów jak nikodem, valo, low kick. Został Foxx który - oczywiście słusznie - banuje do oporu kolejne konta tego pokurwieńca ide w góry/czerwaszwul/ legia ssie i inne i szkoda, że nie chce mu się zrobić porządku z resztą skurwiałych troli i akurat wyjątkowo nie piszę tu o DoZo tylko o tych pizdach, których jedyną rozrywką w życiu jest ciupanie na forum.
Pisałem o tym wielokrotnie. Użytkownicy tego forum sami decydują o jego poziomie. W epoce takiego upowszechnienia netu - kto pamięta pierwszy etap, gdy jechane wtedy "dzieci neostrady" często reprezentowały Himalaje merytoryki w porównaniu z dzisiejszymi trollami? - zmiennych IP, proxy i innych wynalazków musiałbym tu siedzieć non-stop. Zwyczajnie mi się nie chce, mam swoje lata i życie. Poza tym DoZo m.in. dlatego pozostaje na tym forum, że większość oczekująca jego wywalenia sama ubliża i jemu i wszystkim naokoło nie dość, że zaspokajając jakieś swoje ukryte pragnienia/uzależnienia, to jeszcze oczekując że jak już poobrzucają się błotem - przyjdzie cieć i po nich posprząta, by następnego dnia (a może jeszcze w nocy) rozpoczęli od nowa. I tak w kółko.

No więc, może dla niektórych to będzie szokiem, ale nie jestem żadnym cieciem. Skoro więc to miejsce i tak wygląda tak jak wygląda, nie widzę problemu, by akurat Człowiek którego znam i wiem co sobą reprezentuje we wszystkich istotnych kwestiach z mojej strony miał jakieś ograniczenia w uczestniczeniu w tym werbalno-błotnym paintballu.

Nie mam żadnego związku z administracją i nie ode mnie zależą takie decyzje jak np. zamknięcie rejestracji. Skoro zabawa w Don Kichota mija się z celem, niech przynajmniej poza gimbazą nie wychodzącą z tabletu nawet do kibla ktoś ma z tego wszystkiego choćby sposób na chwilę nudy.

Naprawdę tutejsi "recenzenci" nie zdają sobie sprawy ile śmiechu w realnych kontaktach, również między przedstawicielami wrogich sobie ekip, dostarcza "kibiconetownia". Począwszy od co poniektórych nicków podobno kumatych typów ;)

Podsumowując - poza skrajnymi przypadkami tu nie "sprzątam" i nie będę (należą do nich głównie wnioski z... realu od ekip z całej Polski), a dla odmiany każdy podpisujący się jako gość z Legii musi się liczyć, że jednoosobowo zajmę się jego "przypadkiem". Tak jest co najmniej od 2009 i zupełnie nie rozumiem "odkrywania" tej rzeczywistości po raz kolejny.
A co tam w komentarzach na Onecie?

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: JohnyBravo » 02.12.2017, 15:49

Te forum spadło na psy już dawno temu, a poziom dyskusji jest taki że ku*** szkoda pisać. Mało kto normalny tutaj dyskutuje i się nie dziwię, jak tolerowani są użytkownicy, którzy uważają że sprzedać na policji można w zależności od sytuacji :)

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 02.12.2017, 16:32

JohnyBravo pisze:
02.12.2017, 15:49
Te forum spadło na psy już dawno temu, a poziom dyskusji jest taki że ku*** szkoda pisać. Mało kto normalny tutaj dyskutuje i się nie dziwię, jak tolerowani są użytkownicy, którzy uważają że sprzedać na policji można w zależności od sytuacji :)
Spadło na psy przez takich cieciów jak ty ,którzy nie mają nigdy nic konstruktywnego do powiedzenia ,tylko dopierdalają się cały czas do innych bez żadnego powodu,bo im się coś uroiło w pustych głowach !:)
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: halodrol » 03.12.2017, 10:40

No nieeee, no przyznaj stary, że to trochę chujowe podejście:
Foxx:
Pisałem o tym wielokrotnie. Użytkownicy tego forum sami decydują o jego poziomie.
No to w ogóle zróbmy tak, że pierdolmy wszystko w każdej płaszczyźnie życia. Tolerujmy może lewactwo i konfidenctwo bo przecież to lud tak zdecydował, machnijmy ręką i powiedzmy: nie będziemy sprzątać bo jak widać ludzie tego chcą. No ku*** jaki komfort!

Ja wiem, że zmiennego IP i proxy nie przeskoczysz, wiem że taki valo był tu banowany przynajmniej z osiem razy i jeszcze c*** bezczelny wraca pod tym samym nickiem :) ale wystarczy kasować posty i pożywka dla trola się skończy.

"nie mam czasu" - no to dajcie uprawnienia moda kilku osobom i będzie normalnie.

Widzisz, że jak zaczyna się fajny temat to z uśpienia wychodzą normalni starsi goście i dyskutują a potem z powrotem jazda sfrustrowanych onanistów.

Nurni F.
Posty: 183
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Nurni F. » 03.12.2017, 11:26

Największym forumowym błaznem jest bezapelacyjnie Nikodem.
Wartości to podstawa

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: bez-napinki » 03.12.2017, 11:32

nie spodziewałem się innej odpowiedzi od Foxa, jak zwykle wymijająco. :)

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Foxx » 03.12.2017, 12:14

bez-napinki pisze:
03.12.2017, 11:32
nie spodziewałem się innej odpowiedzi od Foxa, jak zwykle wymijająco. :)
A co takiego "wymijającego" jest w stwierdzeniu trzech faktów? Nie mam nic wspólnego z administracją kibice.net, a nadane mi uprawnienia (w wyniku głosowania userów nawiasem pisząc) od lat służą celom innym, niż moderowanie tego forum. No i nie mam ani chęci ani czasu by robić tu za ciecia, bo jacyś goście się lepiej poczują zbluzgając rozmówcę w necie. Czy któryś z tych punktów jest niezrozumiały? No i ten tekst "jak zwykle..." - faktycznie "bez napinki" :)))

PS Halodrol - piszesz w liczbie mnogiej "dajcie uprawnienia"... mogę tylko powtórzyć, że nie wchrzaniam się w działania/lub ich brak administracji. Swoją drogą w ciągu ostatnich dwóch lat co najmniej dwóch chętnych próbowało coś zrobić i obaj "polegli" po kilku miesiącach wirtualnego szarpania się z forumową rzeczywistością ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: zl88 » 03.12.2017, 17:24

Foxx pisze:
03.12.2017, 12:14
bez-napinki pisze:
03.12.2017, 11:32
nie spodziewałem się innej odpowiedzi od Foxa, jak zwykle wymijająco. :)
A co takiego "wymijającego" jest w stwierdzeniu trzech faktów? Nie mam nic wspólnego z administracją kibice.net, a nadane mi uprawnienia (w wyniku głosowania userów nawiasem pisząc) od lat służą celom innym, niż moderowanie tego forum. No i nie mam ani chęci ani czasu by robić tu za ciecia, bo jacyś goście się lepiej poczują zbluzgając rozmówcę w necie. Czy któryś z tych punktów jest niezrozumiały? No i ten tekst "jak zwykle..." - faktycznie "bez napinki" :)))

PS Halodrol - piszesz w liczbie mnogiej "dajcie uprawnienia"... mogę tylko powtórzyć, że nie wchrzaniam się w działania/lub ich brak administracji. Swoją drogą w ciągu ostatnich dwóch lat co najmniej dwóch chętnych próbowało coś zrobić i obaj "polegli" po kilku miesiącach wirtualnego szarpania się z forumową rzeczywistością ;)
czyli w moim zrozumieniu to forum jest pozostawione same sobie i każdy parch może tu założyć konto (i jeśli nie bedzie pro/przeciw Legii) to może tu robić co chce?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Foxx » 03.12.2017, 18:08

Przecież widać, że każdy może tu założyć nieograniczoną ilość kont. I pisać przeciw Legii, co chce (swoją drogą czasami dostarczając nam trochę śmiechu). Dla odmiany goście z Legii (lub podający się za takich) muszą się liczyć z moją wirtualną "maczetą".

Naprawdę nie wiem, co mam jeszcze napisać by sytuacja została odebrana jednoznacznie i niezmiennie od lat.

O "losie" forum decyduje administracja, do której nie należę.
A co tam w komentarzach na Onecie?

w miare obiektywny
Posty: 79
Rejestracja: 30.08.2015, 16:35

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: w miare obiektywny » 03.12.2017, 20:45

zl88 pisze:
03.12.2017, 17:24
Czyli w moim zrozumieniu to forum jest pozostawione same sobie i każdy parch może tu założyć konto (i jeśli nie bedzie pro/przeciw Legii) to może tu robić co chce?
Odkąd pamiętam Foxx ciął tylko posty innych legionistów. Czasem też banował osoby robiące przypał jakiejś ekipie, na wyraźne życzenie bardziej znanych osób z tejże ekipy.

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: zl88 » 04.12.2017, 09:50

w miare obiektywny pisze:
03.12.2017, 20:45
zl88 pisze:
03.12.2017, 17:24
Czyli w moim zrozumieniu to forum jest pozostawione same sobie i każdy parch może tu założyć konto (i jeśli nie bedzie pro/przeciw Legii) to może tu robić co chce?
Odkąd pamiętam Foxx ciął tylko posty innych legionistów. Czasem też banował osoby robiące przypał jakiejś ekipie, na wyraźne życzenie bardziej znanych osób z tejże ekipy.
napisałem dokładnie to samo.
jestem na tym forum juz kilka lat ale obecny poziom jest zatrważający. Szkoda ze nie mozna moderowac tego bajzlu.

Gylfi
Posty: 45
Rejestracja: 06.12.2014, 18:11

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Gylfi » 04.12.2017, 11:24

Foxx pisze:
03.12.2017, 18:08
Przecież widać, że każdy może tu założyć nieograniczoną ilość kont. I pisać przeciw Legii, co chce (swoją drogą czasami dostarczając nam trochę śmiechu). Dla odmiany goście z Legii (lub podający się za takich) muszą się liczyć z moją wirtualną "maczetą".

Naprawdę nie wiem, co mam jeszcze napisać by sytuacja została odebrana jednoznacznie i niezmiennie od lat.

O "losie" forum decyduje administracja, do której nie należę.
Do czego to doszło, że nawet w sieci używany jest sprzęt ....

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Browarski 1 » 05.12.2017, 10:51

Jak zwykle pretensję do innych nie do siebie. Tutaj nawet stu moderatorów nie pomoże. Poziom tego forum jest odbiciem ludzi którzy się tutaj udzielają. Wystarczy samemu trzymać fason, nie odpisywać gościom w typie DoZo czy innym podobnym, nie wdawać się w głupie pyskówki, nauczyć się pewnych zasad np. nazwy klubów piszemy z dużej litery itd a bałagan przestanie być problemem. Przed wszystkim pamiętać że to jest internet i nie wojować wirtualnie do upadłego bo to i tak nic w realnym życiu nie zmieni a niektórzy traktują wpisy tutaj jak krucjatę w imieniu swojego klubu od której zależy jego byt.
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

mcfc
Posty: 125
Rejestracja: 26.02.2007, 18:34

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: mcfc » 07.12.2017, 10:51

Forum budują użytkownicy. Nawet jeśli będzie z 1000 moderatorów to jeżeli użytkownicy będą zachowywać się jak dzieci to nic się nie zmieni. Można pozakładać jakieś reguły i np nie dopuścić żadnych postów z przekleństwami itp ale czy to jest rozwiązanie? Jest przyklejony temat mówiący o tym jak należy postępować w przypadku napinki czy niepoprawnych treści. Ilu się do niego stosuje? Każdy woli zacytować debila i mu odpowiedzieć często w równie żałosny sposób.

Kolejna kwestia, skąd wziąć moderatorów by to nie były osoby z przypadku? Kiedyś przy okazji różnych spotkań, o których większość z Was nie ma pojęcia, można było porozmawiać z odpowiednimi ludźmi z różnych ekip i sami wskazywali rozgarniętych typów, którzy mogą pomóc a przede wszystkim mają wiedzę na temat odpowiednich działaności danej ekipy i w porę mogłyby zareagować na forum chociażby kasując informacje mogące wprowadzić kogoś w kłopoty. Byli znani fani roznych topowych klubów oraz przedstawiciele mniejszych ekip. Teraz wszyscy mają wyjebane. Każdy śledzi i przegląda ale mało kto przywiązuje większą uwagę.

Tak więc powtórzę, to od użytkowników zależy poziom forum. Jak są zgłoszenia to userzy są blokowani. W innych przypadkach blokady są najczęściej na wnioski odpowiednich osób, które są znane w świecie kibicowskim i tyle.

wich
Posty: 37
Rejestracja: 09.08.2015, 00:17

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: wich » 07.12.2017, 14:34

oldskul pisze:
07.12.2017, 13:19
DoZo pisze:
07.12.2017, 12:37
oldskul pisze:
07.12.2017, 11:31


100% racji. Kiedys to byly inne czasy tutaj. Konkretne osoby, konkretne wypowiedzi, malo spiny, wiecej rzetelnosci. I kilka "smaczkow" typu opowiadania Bomby, czy kontrowersyjny 'Wojtek' ;-)
Wie ktoś, co się z nim stało?
Jesli pytasz o udzielanie sie w internecie, to tak jak spora grupa 'kumatych' w tamtych czasach, przeniosl sie w "inne miejsce" :-)
Jesli pytasz o aspekt kibicowski, to napewno jeszcze w 2014-2015 byl aktywny. Aktualnie nie mam pojecia, niech ktos z ZS sie wypowie.
Dalej aktywny.

Zimny
Posty: 1426
Rejestracja: 03.05.2007, 16:13

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Zimny » 09.12.2017, 18:51

Biorąc pod uwage ze czytam i udzielam sie na tym forum od czasów gdzie jeszcze nawet nikt z nas nie miał w domu laptopa i każdy odpalał sobie forum po weekendzie gdzieś w kafejce albo czasem u siebie w domu to trzeba przyznać uczciwie że nie tylko forum czy ludzie sie tutaj wypowiadający zeszłi na psy, na stadionach w mlynach u topowych ekip jak ktoś wcześniej napisał i o czym pisałem w innym temacie macie za pewne biorąc pod uwage spierdolenie umysłowe obecnej młodzieży czy dostęp do internetu taki sam odsetek debili czy ludzi upośledzonych umysłowo (w tym pedałów ze smartfonami itp) tylko na żywo są jak by dużo mniej widoczni i troche mniej krzykliwi bo wiedzą że jak otworzą jape może spotkać sie to z jakimiś konsekwencjami więc wchodzą później na forum albo fb i tam robią rozpierdol...byłem ostatnio na paru meczach w największych miastach to przecierałem oczy ze zdziwienia jakie niedojeby w obecnych czasach idą z szalikami do mlyna a później wrzucają fotki na zjebanego facebooka czasem nawet w trakcie spotkania, znak tych czasów chociaż myśle że tutaj często od paru lat piszą ludzie ze schizofrenią albo psy robią sobie z was jaja.
Foxx pisze
Naprawdę tutejsi "recenzenci" nie zdają sobie sprawy ile śmiechu w realnych kontaktach, również między przedstawicielami wrogich sobie ekip, dostarcza "kibiconetownia" Począwszy od co poniektórych nicków podobno kumatych typów ;)
heh pamiętam że juz za czasów kiedy adminami tu na forum był Kiju czy Johny84 z Jagielloni i paru innych dużo osób w realu miało beke z tego co sie tu odpierdala w dziale dotyczącym kibiców albo ostatnich kolejek i w nie jednej ekipie gdzieś na wyjeździe w pociągu leciało słynne: po chuuj mam jechać na wyjazd...na forum napisze co w radiu usłysze w kafejce nie dadzą mi w morde :)

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: WSO » 09.12.2017, 23:51

Zimny 100% racji.
dodam krotko kazdy napinacz internetowy to kretyn......prowokujacy czy odpowiadajacy na zaczepke.
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: JohnyBravo » 10.12.2017, 06:19

Zimny a przypadkiem Johny 84 nie był z Legii?

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: 1925 » 10.12.2017, 09:58

JohnyBravo pisze:
10.12.2017, 06:19
Zimny a przypadkiem Johny 84 nie był z Legii?

Nie ! J84 był z Jagi
:arrow:

Zimny
Posty: 1426
Rejestracja: 03.05.2007, 16:13

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Zimny » 10.12.2017, 10:08

Moim zdaniem był z Jagielloni, ale jak ktoś znał go lepiej to może wyprowadzić mnie z błędu ale pamiętam że jako admin często udzielał się na forum i w hp a później była też beka tutaj na forum i w pewnych kręgach z jego działań bo zbanował na forum jednego z założycieli bojówki czy grupy ultras w jakiejś z lepszych ekip bo stwierdził że to napinający sie dzieciak :)

magia internetu i osób decyzyjnych na forum haha ale otoczka kibicowska i klimat tutaj na forum który pamiętam do dzisiaj to chyba najlepsze czasy dla polskich kibiców którzy brali wtedy w tym udział, pozdrawiam.

Widzewchojenki
Posty: 30
Rejestracja: 24.09.2017, 14:05

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Widzewchojenki » 10.12.2017, 10:24

Zimny pisze:
10.12.2017, 10:08
w pewnych kręgach z jego działań bo zbanował na forum jednego z założycieli bojówki czy grupy ultras w jakiejś z lepszych ekip bo stwierdził że to napinający sie dzieciak :)

Mogę się mylić, ale to chyba nie o niego chodzi. W pewnym okresie jakiś koleś od nas (ksywy nie pamiętam) został modem, bo robił grafiki (autentyk). Nie będę się o nim źle wypowiadał, bo nie zyje, ale z normalną działalnością kibicowską nie miał nic wspólnego, nikt go nie znał.
Wskutek pisania różnych baranów z RTS jako osoba oficjalnie wypowiadająca się od Nas został wyznaczony P.,zrobił kilka wpisów, no i został zbanowany przez tamtego typa jako napinacz i troll.
Wtedy North (chyba jeszcze jako RWD) napisał coś w tym stylu, że jest ciekaw, jaka będzie reakcja bardziej ogarniętych osób od Nas na tego bana.

Widzewchojenki
Posty: 30
Rejestracja: 24.09.2017, 14:05

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Widzewchojenki » 10.12.2017, 10:51

DoZo pisze:
10.12.2017, 10:44
Widzewchojenki pisze:
10.12.2017, 10:24
Zimny pisze:
10.12.2017, 10:08
w pewnych kręgach z jego działań bo zbanował na forum jednego z założycieli bojówki czy grupy ultras w jakiejś z lepszych ekip bo stwierdził że to napinający sie dzieciak :)

Mogę się mylić, ale to chyba nie o niego chodzi. W pewnym okresie jakiś koleś od nas (ksywy nie pamiętam) został modem, bo robił grafiki (autentyk). Nie będę się o nim źle wypowiadał, bo nie zyje, ale z normalną działalnością kibicowską nie miał nic wspólnego, nikt go nie znał.
Wskutek pisania różnych baranów z RTS jako osoba oficjalnie wypowiadająca się od Nas został wyznaczony P.,zrobił kilka wpisów, no i został zbanowany przez tamtego typa jako napinacz i troll.
Wtedy North (chyba jeszcze jako RWD) napisał coś w tym stylu, że jest ciekaw, jaka będzie reakcja bardziej ogarniętych osób od Nas na tego bana.
Chodzi ci o tutejszego "nrth'a", który został skompromitowany na "MiO"?
Nie wiem, nie liczyłem pomidorów :),nie było mnie tam.Ten, o którym napisałem był z Wisły K.

altgr
Posty: 306
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: altgr » 10.12.2017, 10:52

Chodzi zapewne o tego drMorelas, a zbanowal niejakiego Pajaka, osobiscie interweniowalem, ze chlopaczyna nie ma pojecia co sie dzieje w swiecie realnym, do dzis dnia zastanwiam sie jakim cudem on zostal modem ?
ŁKS Łódź Polska !

Zimny
Posty: 1426
Rejestracja: 03.05.2007, 16:13

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Zimny » 10.12.2017, 12:16

Widzewchojenki pisze:
10.12.2017, 10:24
Mogę się mylić, ale to chyba nie o niego chodzi. W pewnym okresie jakiś koleś od nas (ksywy nie pamiętam) został modem, bo robił grafiki (autentyk). Nie będę się o nim źle wypowiadał, bo nie zyje, ale z normalną działalnością kibicowską nie miał nic wspólnego, nikt go nie znał.
Wskutek pisania różnych baranów z RTS jako osoba oficjalnie wypowiadająca się od Nas został wyznaczony P.,zrobił kilka wpisów, no i został zbanowany przez tamtego typa jako napinacz i troll.
Wtedy North (chyba jeszcze jako RWD) napisał coś w tym stylu, że jest ciekaw, jaka będzie reakcja bardziej ogarniętych osób od Nas na tego bana.

Dokladnie o tą sytuacje mi chodziło tylko widocznie pomieszałem ksywki bo pamięć już nie ta a Johny z Jagi chyba też był raz czy dwa zamieszany w jakieś przypałowe akcje dlatego tak sobie skojarzyłem, w ogóle historia adminów tutaj na forum pomijając część ogarniętych osób to często były właśnie przypadkowe osoby które nie mialy za dużo do powiedzenia w swoich ekipach ale historia z morelasem przebiła wszystko jeśli rzeczywiście to był tylko jakiś grafik...zatrudniliście informatyka w ekipie a chłop pobanował najważniejszych ludzi w klubie haha, historia miała jakiś późniejszy finał w realu? możesz napisać na pw.

Napinka napinką ale powiem wam że kiedyś jak już sie ktoś z kimś nienawidził na forum albo był tak zwanym hejterem to był gość który chciał sie ustawiać z nim na solówke przez internet i to już chyba miał konkretne namiary, w każdym razie to chyba Bomba chciał nakurwić jednego typa z którym miał tutaj kose, a dzisiaj to już tylko internetowe maczety w komentarzach...nie te czasy panowie :)

Widzewchojenki
Posty: 30
Rejestracja: 24.09.2017, 14:05

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Widzewchojenki » 10.12.2017, 14:10

altgr pisze:
10.12.2017, 10:52
Chodzi zapewne o tego drMorelas, a zbanowal niejakiego Pajaka, osobiscie interweniowalem, ze chlopaczyna nie ma pojecia co sie dzieje w swiecie realnym, do dzis dnia zastanwiam sie jakim cudem on zostal modem ?
Dokładnie, dzięki za przypomnienie.Nikt nie wie, jakim cudem on został modem. Chłopa nikt nie zna, nagle banuje jedną z najważniejszych osób z jednej z największych i najlepszych ekip w Polsce (bez napinki) i pisze, że jest z tej ekipy.
Co do pytania Zimnego - nie przypominam sobie konsekwencji w realu. Zresztą - komu by się chciało? Po co brudzić ręce? To tylko internet.

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: JohnyBravo » 10.12.2017, 14:16

Najlepsze to były czasy czatu. Kto był ileś lat tem, ten wie o czym pisze :)

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: zl88 » 10.12.2017, 14:37

JohnyBravo pisze:
10.12.2017, 14:16
Najlepsze to były czasy czatu. Kto był ileś lat tem, ten wie o czym pisze :)
Najgorsze jest to że 99% wypowiedzi to osoby z rocznym lub dwuletnim stażem i większość to napinka i wyzwiska.

Widzewchojenki
Posty: 30
Rejestracja: 24.09.2017, 14:05

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Widzewchojenki » 10.12.2017, 14:39

Zimny pisze:
10.12.2017, 12:16
jeśli rzeczywiście to był tylko jakiś grafik...zatrudniliście informatyka w ekipie a chłop pobanował najważniejszych ludzi w klubie
Podkreślam - nikt go nie znał. Nie było tak, że jest jednym z Nas, jak określiłeś "zatrudniliśmy informatyka", gość robi grafikę dla ultrasów, wlepki itd. i z tego powodu zostaje modem tutaj. Facet zaczął wrzucać "obrazki" o Widzewie na nasze forum i ktoś stąd dał mu moda. My nie mieliśmy pojęcia kto to jest. Wrzuca obrazki - a niech sobie wrzuca, kogo to obchodzi? I nagle typek banuje jedną z najważniejszych osób od Nas.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: 1925 » 10.12.2017, 15:40

JohnyBravo pisze:
10.12.2017, 14:16
Najlepsze to były czasy czatu. Kto był ileś lat tem, ten wie o czym pisze :)
hah ;) fakt .... konkursy na czacie starego KIBICE.PL ktoś pamięta??
:arrow:

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Ranking kretynów Kibice.net

Post autor: Popeyee » 10.12.2017, 16:16

na kibice.pl był chat może warto żeby był znowu.
Good Night Left Side

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kickers, pseudofan, RKSfranekZKS, Wacek0099, wojtasssss1, zgredos i 461 gości