www.warhouse.pl

kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

zdrowa krowa
Posty: 134
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia

Post autor: zdrowa krowa » 06.07.2007, 07:32

gdzieś przeczytałem,że Zaglębie Lubin, chcąc przyciągnąć na swoje mecze kibiców z całego dolnego ślaska, zleciło rozklejenie banerów reklamujących swój klub w większych miastach dś jak Głogów!, Wałbrzych, Jelenia G, i Wrocław!!!(70 sztuk-co spotyka sie z oczywistą reakcją).co o tm sądzicie?ja spotkałem sie z czymś takim kiedyś w niemczech, ale ciężko mi sobie wyobrazic plakaty Legii w Łodzi, Arki w Gdansku itp.



zdrowa krowa
Posty: 134
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Post autor: zdrowa krowa » 06.07.2007, 07:36

ciekawy jetem zwłaszcza reakcj fanów Zagłębia, a jak ktoś ma jakąś fote to proszę o wklejenie.

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: kibic0 » 06.07.2007, 09:11

W Wałbrzychu bynajmniej nikt nic jeszcze takiego nie widział. Nie wiem może będą?
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 06.07.2007, 09:36

[link]

Czyli Zagłębie ma kompleks Śląska? Bo klub dba o promocje na Dolnym Śląsku? :lol:

A co do zrywania biboardów, to normalny odruch, człowiek widzi takie coś związane ze znienawidzonym klubem i nie może się powstrzymać :wink:

japan
Posty: 8
Rejestracja: 26.02.2007, 20:49
Lokalizacja: LGFT

Post autor: japan » 06.07.2007, 09:49

Parę fotek odnośnie tematu:

"Zaproszenie" w pełnej okazałości:

Obrazek

Akcja:

Obrazek

Obrazek

Efekty:

Obrazek

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 06.07.2007, 10:05 przez japan, łącznie zmieniany 1 raz.
W życiu mogłem wybrać jedną z wielu dróg, wybrałem to miejsce, wybrałem ten klub:
Obrazek

Alchemic
Posty: 92
Rejestracja: 10.06.2007, 10:32
Lokalizacja: z laboratorium

Post autor: Alchemic » 06.07.2007, 10:03

Podobnie było nie tak dawno w Łodzi gdzie kibice ŁKSu w bardzo podobny sposób rozprawiali się z bilbordami Harnasia z motywami Widzewskimi.
Obrazek

pablos
Posty: 5
Rejestracja: 26.02.2007, 18:24

Post autor: pablos » 06.07.2007, 10:41

[link]

Po przeczytaniu tego artykułu przychodzi mi do głowy jedna myśl. Szanowny prezes Zagłębia to kolejny przykład działacza nie mającego pojęcia o tym, że dla kibica(prawdziwego) liczy się coś więcej niz sukcesy piłkarzy. Dla nas histroia, herb, klubowe barwy, których czesto trzeba bronić, to coś więcej niz ogladanie na boisku np. Mistrzów Polski. Popieram w tym wypadku kibiców Śląska i akcje zrywania plakatów, ale już pisanie o kompleksach Zagłębia akurat w tym wypadku nie ma sensu. To przeciez pomysł działaczy, zwykłch biznesmenów dbający o interes firmy. A takim interesem jest niewatpliwie w tym wypadku zapełnienie stadionu w Lubinie.

Kiedys w Gliwicach wisiały na murach bilbordy zachęcające do przyjścia na Stadion Piasta. Na dzielnicach Górnika one jednak nie zawisły. Ot drobna róznica, ktoś po prostu pomyslał...

djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Post autor: djh30 » 06.07.2007, 10:53

przeciez w tym artykule jest tyle sciemy, skad on widzial te auta na wroclawskich blachach jak sam na zadnym meczu nie byl na stadionie, widac to ze przebywa na codzien we Wrocku to mu na mozg juz padlo i wszedzie widzi DW :))) pozatym chmnem przewodnim na satdionie w Lubiniu jest "Cala Polska J.. Śląska" - i jaki to kulturalny stadion ????, a najl;epsze jest to ze te plakaty wisza na bilbordach ktoirej wlascilcielem jest zona posla Schetyny, czyli PiS nabija kase PO, wsyzscy sa po jednek krwi widac.

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 06.07.2007, 11:06

A załużcie się o dobre piwo że jakieś typy z Wrocławia i innych miastach w których wiszą banery pojadą na piknik do Lubina?? napewno napłynie kibiców sukcesów...a władzom Zagłębia o to chodzi, zrobi się mały odpust z żarciem , balonikami, szalikami, dziewczynami z pomponami...o zgrozo!! każdy piknik więcej to więcej w portfelu prezesa i zarządu...
Nie dziwie się ludziom z Wrocławia że zrywają te plakaty w swoim mieście...to faktycznie dla nich policzek, takie pokazanie im miejsca w brudnym kącie...
POLONIA WARSZAWA

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 06.07.2007, 11:16

Piknik, nie piknik każdy człowiek jest potrzebny na stadionie, taki kupujący bilet, kiełbaskę czy klubowy szalik.
Przecież ci piłkarze grają dla ludzi.
Dobrze, że dbają o promocję klubu, kilka lat temu strasznie wyglądały te puste trybuny.
Sukces przyciąga, także młodych 12/15 latków, narybek na dolnym Śląsku, Wrocławiu? :wink: Lubinki starają się to wykorzystać.

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 06.07.2007, 11:22

No piknik, piknikiem...bardziej chodziło mi o kibiców czasowych czy jak kto chce sukcesu...owszem przyjdą, obejrzą, zostawią kasę ale nie przywiążą się do barw, klubu...więc jest to akcja na raz, krótkotrwała...
...mistrz w przyszłym roku pewnie będzie gdzie inndziej więc ci "kibice" zostaną w domu...
POLONIA WARSZAWA

plockier
Posty: 218
Rejestracja: 26.02.2007, 18:19

Post autor: plockier » 06.07.2007, 11:31

Ale po co wladze ZAglebia to robia skoro z tego co sie orientuje(jesli zle gadam to wyprowadzccie mnie z bledu) to na mecz w Lubinie moze zasiasc tylko 7300 widzow? chyba ze cos sie zmienilo...
Petrochemia Płock

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Post autor: orwell » 06.07.2007, 11:37

a na LM chyba tylko takie ograniczenia dostali

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 06.07.2007, 11:40

przeciez to nie ma zachecic szalikowcow Slaska a zwyklych ludzi. i ide o zaklad ze z kazdego z tych miast na LM przyjedzie spora grupka ludzi spragnionych dobrego futbolu - panowie musimy sie pogodzic z tym ze to juz nie sa lata 90te kiedy niepodzielnie panowalismy na trybunach. teraz przy ogromnym stadzie piknikow.. nie oszukujmy sie - prosty przyklad Hydrobudowy.. hm a co do kompleksow to nie popadajmy w skrajnosci niech mi ktos poda z 3 powody dla ktorych Zaglebie mialoby miec kompleks Slaska. w ostatnich latach to juz zwlaszcza.
Obrazek

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 06.07.2007, 11:41

Może chodzi o popularyzację klubu, także wśród kibiców w kapciach. Taka Legia też ma tysięce kibiców w kapciach w całej Polsce. Takich, którzy może nigdy nie byli na meczu, ale wiedzą, jaka firma jest właścicielem klubu, kto reklamuje się na koszulkach o składzie piłkarzy nie wspominając. A reklama dźwignią handlu :wink:

W wielu ekipach to kibice musza drukować plakaty zapraszające na mecz, a to powinny robić kluby.

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 06.07.2007, 12:15

R/F pisze:Może chodzi o popularyzację klubu, także wśród kibiców w kapciach. Taka Legia też ma tysięce kibiców w kapciach w całej Polsce. Takich, którzy może nigdy nie byli na meczu, ale wiedzą, jaka firma jest właścicielem klubu, kto reklamuje się na koszulkach o składzie piłkarzy nie wspominając. A reklama dźwignią handlu :wink:

W wielu ekipach to kibice musza drukować plakaty zapraszające na mecz, a to powinny robić kluby.
Taka Legia powiadasz?? A moze lepszy przykład bedzie taki Widzew,nie sadzisz??? I jeszcze jedno,wytłumacz mi co do tej całej zaistniałej sytuacji ma kompleks?????????? Wy kibice Widzewa macie juz pierdolca na tym słowie,wszedzie go widzicie,tylko nie u siebie.
A co do tematu,to nie dziwie sie Ślaskowi,ze z taka zacietoscia te plakaty niszcza.My to juz przerabialismy z Harnasiem.Tylko,ze w Łodzi było tego od zajebania...
A ze po tej akcji włodarzy Zagłebia napłynie troche pikników na stadion,to uwazam ze nie ma co sie przejmowac,bo to c*** nie kibice i przypał beda mieli tylko Lubinianie.
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

LukasGKS
Posty: 95
Rejestracja: 08.03.2007, 15:33
Lokalizacja: Tychy

Post autor: LukasGKS » 06.07.2007, 12:27

Obrazek
Był Będzie Jest - Tyski GKS !

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 06.07.2007, 12:55

Łks 1908 pisze: Taka Legia powiadasz?? A moze lepszy przykład bedzie taki Widzew,nie sadzisz??? I jeszcze jedno,wytłumacz mi co do tej całej zaistniałej sytuacji ma kompleks?????????? Wy kibice Widzewa macie juz pierdolca na tym słowie,wszedzie go widzicie,tylko nie u siebie.
Kompleks? Zacytowałem stronę Śląska (link wkleiłem), czytaj ze zrozumieniem. No chyba, że twoja fanatyczna nienawiść do mnie, Widzewa przeszkadza ci w logicznym mysleniu i informacje z trudem dochodza do mózgu, albo nie dochodzą w całości :wink:
Podałem przykład Legii, bo to obecnie najpopularniejszy polski klub. A że sukcesy przyciągaja powinienes najlepiej wiedzieć, w końcu ci fanatycy Łksu z Konstantynowa, Uniejowa, Pabianic też się pojawii w ostatnim czasie.
Rozumiem, że jesteś rozdrażniony, czekałeś na inwestora z Dubaju, spuszczałeś się na myśl o15 milionowym (w Euro) budżecie, ale musisz sobie radzić z problemami :wink:
Jak kiedyś, chociaż raz, nie doczepisz się do mnie na tym forum pomyslę, że już dobrze z twoją psychika jedynego najrodowitszego łodzianina :wink:

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 06.07.2007, 13:12

Zabawny jestes chłopaku...fanatyczna nienawisc do ciebie?? Za wysoko sie Józiu chyba cenisz,bawisz mnie i tyle.Jak juz kogos moge nienawidziec,to ewentualnie Widzewiaków z Łodzi,a śmundkami z miasteczek głowy sobie nie zasmiecam.Co do tekstu o kompleksach,to przeczytałem to na szybko i zwracam honorek,moja gafa.Co nie zmienia faktu,ze z tymi kompleksami,to macie nafajdane we łbach.ot tyle...
nara....

Jak tam zycie płynie W Radomiu??
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 06.07.2007, 13:21

Łks 1908 pisze: Jak tam zycie płynie W Radomiu??
A jak może płynąć??? :? ...Jakbyś choć raz był w tym mieście to byś się nie pytał... :lol: :lol: :lol:
POLONIA WARSZAWA

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 06.07.2007, 13:30

Browarski pisze:
Łks 1908 pisze: Jak tam zycie płynie W Radomiu??
A jak może płynąć??? :? ...Jakbyś choć raz był w tym mieście to byś się nie pytał... :lol: :lol: :lol:
Daj mu spokój, przecież on się nie rusza z Łodzi, w końcu na wieś nie będzie jeździł :wink:
O meczach Radomiak-Łks nie wspominam.. :wink:

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 06.07.2007, 13:37

Ty wiesz,gdzie ja sie ruszam,a gdzie nie...Dobra Józiu,nie rozmywajmy tematu.
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

Alien_ZL
ban
Posty: 20
Rejestracja: 18.03.2007, 00:55

.

Post autor: Alien_ZL » 06.07.2007, 14:22

R/F pisze:Czyli Zagłębie ma kompleks Śląska? Bo klub dba o promocje na Dolnym Śląsku? :lol:
"kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia"
Hmmm i kto tu ma kompleksy ?
Zresztą trudno ich nie mieć, szwendając się tyle lat po niższych ligach i dopingując swą drużynę na małym, obskurnym stadioniku. Wszak "wielkomiejskim" tak nie przystoi ...
:wink:
Poza tym - niektórzy tu piszą tak jakby myśleli, że to kibice Zagłębia - na złość wrocławiakom rozlepiają plakaty w ich mieście. Trochę dystansu nie zaszkodzi ...

Asgard
Posty: 8
Rejestracja: 26.02.2007, 18:33

Re: .

Post autor: Asgard » 06.07.2007, 14:56

do Alien_ZL


Wasz klub nie ma kibiców i szuka ich w mieście u największego wroga. Więc nie dziw się, że te banery są niszczone. U Was by było dokładnie tak samo gdyby pojawiły się bilboardy Śląska.
Zawsze będziemy za Śląskiem i nieważne, w której lidze będzie grał. Śląsk to Śląsk. Magia klubu, magia miasta. Pewnie, że chcielibyśmy aby Śląsk grał w jak najwyższej lidze. Każdy kibic życzy sobie aby jego ukochany klub grał dobrze i to jest chyba normalne.
Śmieszny jesteś człowieczku jak piszesz, że my mamy obskórny stadion. Wasz za to jest rewelacyjny. Cud techniki. Stadion z innej epoki. Istne San Siro albo Santiago Bernabeu.

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Post autor: ODRAFan » 06.07.2007, 15:13

Fan Slask pisze:Po refleksji doszliśmy do wniosku, że najprawdopodobniej w Lubinie stwierdzono, że nie mają szans zapełnienia swojego stadionu tamtejszymi sympatykami futbolu i szukają sposobu na zapełnienie obiektu.
A jak tam chlopaki z wasza frekwencja, dumo dolnego slaska? :D
Odra Opole

djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Re: .

Post autor: djh30 » 06.07.2007, 15:21

Mowisz malym osbkurnym stadioniku ?? :) widze ze zacofany jestes i to niezle, tylko ten stadionik jak na siebie ma przynajmniej trybune kryta na calej dlugosci a nie jak u was kawalek prowizorycznegoo daszku, zreszta taki wielki jak i tak to ruina, a te frekfencje u was t osie nei chwalicie skoro wsyzsyc dookola jezdi na fasze festynowe mecze, ktore sobie kupiliscie dzieki Pis-owi. Poztym to wy ciagle wyjecie na kazdym meczy "Cala olska Je... Śląska" wiec chlopczyku jezeli nie dorosles i nie roumiesz slowa kompleks, to lepiej ucz sie dalej a nie udzielasz sie, spojrz na sowich kolegow ktorzy wola chodzic do kina na film niz mecze, poczytaj sowjego podworka najpierw a nie udajesz wielkiego znawce tematu.
Alien_ZL pisze:
R/F pisze:Czyli Zagłębie ma kompleks Śląska? Bo klub dba o promocje na Dolnym Śląsku? :lol:
"kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia"
Hmmm i kto tu ma kompleksy ?
Zresztą trudno ich nie mieć, szwendając się tyle lat po niższych ligach i dopingując swą drużynę na małym, obskurnym stadioniku. Wszak "wielkomiejskim" tak nie przystoi ...
:wink:
Poza tym - niektórzy tu piszą tak jakby myśleli, że to kibice Zagłębia - na złość wrocławiakom rozlepiają plakaty w ich mieście. Trochę dystansu nie zaszkodzi ...

Alien_ZL
ban
Posty: 20
Rejestracja: 18.03.2007, 00:55

Re: .

Post autor: Alien_ZL » 06.07.2007, 15:25

Asgard pisze:do Alien_ZL
Śmieszny jesteś człowieczku jak piszesz, że my mamy obskórny stadion. Wasz za to jest rewelacyjny. Cud techniki. Stadion z innej epoki. Istne San Siro albo Santiago Bernabeu.
Hehe, no tak, ale my jesteśmy malym klubikiem z prowincjonalnego miasteczka, więc stadion mamy aż za dobry :wink:
Nie to co wspaniały, znany w całej Europie i na świecie, wrocławski Śląsk...

djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Post autor: djh30 » 06.07.2007, 15:26

ODRAFan pisze:
Fan Slask pisze:Po refleksji doszliśmy do wniosku, że najprawdopodobniej w Lubinie stwierdzono, że nie mają szans zapełnienia swojego stadionu tamtejszymi sympatykami futbolu i szukają sposobu na zapełnienie obiektu.
A jak tam chlopaki z wasza frekwencja, dumo dolnego slaska? :D
jest lepsza od waszej bynajmniej :)sadzac po ostatnim meczu u was wy to dopiero macie kompleksy :)

Green LG
Posty: 59
Rejestracja: 10.03.2007, 09:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: .

Post autor: Green LG » 06.07.2007, 15:29

Alien_ZL pisze:
R/F pisze:Czyli Zagłębie ma kompleks Śląska? Bo klub dba o promocje na Dolnym Śląsku? :lol:
"kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia"
Hmmm i kto tu ma kompleksy ?
Zresztą trudno ich nie mieć, szwendając się tyle lat po niższych ligach i dopingując swą drużynę na małym, obskurnym stadioniku. Wszak "wielkomiejskim" tak nie przystoi ...
:wink:
Poza tym - niektórzy tu piszą tak jakby myśleli, że to kibice Zagłębia - na złość wrocławiakom rozlepiają plakaty w ich mieście. Trochę dystansu nie zaszkodzi ...
Ale Ty chrzanisz człowieku. A gdzie by takich banerów, wrogich, nie zdzierali? No gdzie? Jakby wywiesili banery Śląska w Lubinie to...?
Ale Śląsk nie musi ich rozwieszać. To u Was próbują nabujać ludzi na stadion z innych miast bo sami go nie wypełniacie... A co do obskurności stadionu to Lubin akurat chyba jest jedną z ostatnich ekip która w ogóle powinna się wypowiadać na ten temat...
Piotrek25krk pisze:wiec cala swoja tajemniczosc mozesz sobie wsadzic w dupe bo nikomu ona nie jest tu potrzebna, w miejscu ktore pod wzgledem farmazonow dawno juz przebilo bravo
Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 i będzie 3:0.

Białe są chmury, zielone liście, jestem na Lechii, jest zajebiście!

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Re: .

Post autor: Didżej z wioski » 06.07.2007, 15:34

Alien_ZL pisze:
R/F pisze:Czyli Zagłębie ma kompleks Śląska? Bo klub dba o promocje na Dolnym Śląsku? :lol:
"kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia"
Hmmm i kto tu ma kompleksy ?
Zresztą trudno ich nie mieć, szwendając się tyle lat po niższych ligach i dopingując swą drużynę na małym, obskurnym stadioniku. Wszak "wielkomiejskim" tak nie przystoi ...
:wink:
Poza tym - niektórzy tu piszą tak jakby myśleli, że to kibice Zagłębia - na złość wrocławiakom rozlepiają plakaty w ich mieście. Trochę dystansu nie zaszkodzi ...
I kto to mówi mówi :lol:

informatorZL
Posty: 12
Rejestracja: 06.07.2007, 12:43

Post autor: informatorZL » 06.07.2007, 15:38

Tak samo bylo by w Lubinie kiedy bylyby bilbordy Slaska w tym ze malinowe nosy zrobily z tego straszna informacje np pokazujac jak walcza z plakatami(plus za akcje:)) oczywiscie taka reklama we Wroclawiu nie powinna miec miejsca ale skoro jest ona ubezpieczona to dla Prezesa nie ma problemu chcialbym tylko przypomniec ze malinowe nosy robia przecietnie co miesiac wycieczki do Lubina po to tylko aby spreyem napisac w Lubinie ,,WKS" oczywiscie oni zawsze wybuchaja smiechem jak uslysza Zaglebie Lubin ale to aby o 2 w nocy jechac do Lubina i malowac cmentarz to tzw akcja spontan a co do korupcji to juz nudne sie robi teraz kazdy na stadionie jak przegra mecz bedzie krzyczal zlodzieje a prawda jest taka ze kazdy kupowal a ci ktorzy mieli slabych prawnikow za to dzisiaj placa trzeba dodac ze mamy lepsza druzyne pilkarska bo mamy KGHM ale czy to nasza wina ze klub ma pieniadze?bez odbioru

-J-
Posty: 488
Rejestracja: 27.02.2007, 14:40

Re: .

Post autor: -J- » 06.07.2007, 16:05

Alien_ZL pisze:
R/F pisze:Czyli Zagłębie ma kompleks Śląska? Bo klub dba o promocje na Dolnym Śląsku? :lol:
"kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia"
Hmmm i kto tu ma kompleksy ?
Zresztą trudno ich nie mieć, szwendając się tyle lat po niższych ligach i dopingując swą drużynę na małym, obskurnym stadioniku. Wszak "wielkomiejskim" tak nie przystoi ...
:wink:
Poza tym - niektórzy tu piszą tak jakby myśleli, że to kibice Zagłębia - na złość wrocławiakom rozlepiają plakaty w ich mieście. Trochę dystansu nie zaszkodzi ...
A to dobre, jak ktoś zdziera plakaty wrogiego rywala we własnym mieście to ma kompleksy...no ciekawych rzeczy się tutaj można dowiedzieć :lol: ...słownik...zobacz co oznacza słowo kompleks.
po 1. co ma ku*** zrywanie plakatów do szwędania się po niższych ligach ?
po 2. co ku*** ma zrywanie plakatów do wielkości stadionu Śląska?
po 3. nikt nie napisał, że plakaty rozwieszają kibice Zagłębia
po 4. trochę dystansu nie zaszkodzi, bo pierdoląc takie farmazony to właśnie widać komu bliżej do kompleksów, więc myśl co piszesz.
a po 5 to c*** to komu to tego co robią kibice Śląska, ja popieram ich akcje :!:
P.S. troche inwencji twórczej bo słowo kompleks to się chyba już "wyprało" 8)

fanatykZL
Posty: 73
Rejestracja: 27.02.2007, 18:14

Post autor: fanatykZL » 06.07.2007, 16:15

forum Śląska emanuje wielką inwencją twórczą:
[link]
[link]
[link]
jest nawet lista gdzie sa bilbordy np:
skrzyzowanie Kleczkowska - Zegadłowicza, na samym rogu na bloku, 6 metrow na ziemią
przy przystanku Politechnika Wrocławska - metr nad ziemią
skrzyżowanie Rydygiera z Henryka Brodatego - na ścianie budynku na wysokości ok. 5m

No i podsumowanie:
najlepsze jest to ze kibice z lubina, popieraja akcje wlodarzy klubu Smile, i mowia ze mamy kompleksy skoro to zrywamy

Green LG
Posty: 59
Rejestracja: 10.03.2007, 09:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Green LG » 06.07.2007, 18:30

informatorZL pisze:Tak samo bylo by w Lubinie kiedy bylyby bilbordy Slaska w tym ze malinowe nosy zrobily z tego straszna informacje np pokazujac jak walcza z plakatami(plus za akcje:)) oczywiscie taka reklama we Wroclawiu nie powinna miec miejsca ale skoro jest ona ubezpieczona to dla Prezesa nie ma problemu chcialbym tylko przypomniec ze malinowe nosy robia przecietnie co miesiac wycieczki do Lubina po to tylko aby spreyem napisac w Lubinie ,,WKS" oczywiscie oni zawsze wybuchaja smiechem jak uslysza Zaglebie Lubin ale to aby o 2 w nocy jechac do Lubina i malowac cmentarz to tzw akcja spontan a co do korupcji to juz nudne sie robi teraz kazdy na stadionie jak przegra mecz bedzie krzyczal zlodzieje a prawda jest taka ze kazdy kupowal a ci ktorzy mieli slabych prawnikow za to dzisiaj placa trzeba dodac ze mamy lepsza druzyne pilkarska bo mamy KGHM ale czy to nasza wina ze klub ma pieniadze?bez odbioru
Nikt ze Śląska nie robi pokazówy. A że jest oburzenie to dziwisz się??? Gdyby tak u Was porozwieszali tego typu plakaciki to byś się nie oburzył? Reakcja jak dla mnie prawidłowa i nie podlegająca żadnej dyskusjii.
Piotrek25krk pisze:wiec cala swoja tajemniczosc mozesz sobie wsadzic w dupe bo nikomu ona nie jest tu potrzebna, w miejscu ktore pod wzgledem farmazonow dawno juz przebilo bravo
Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 i będzie 3:0.

Białe są chmury, zielone liście, jestem na Lechii, jest zajebiście!

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 06.07.2007, 18:46

nie roblili tego kibice tylko działacze więc gadka ze Zagłebie ma kompleksy to smiech na sali
bo ciekawe na jakim punkcie
gdyby byly plakaty Śląska w Lubinie tez byłyby niszczone taka prawda,
ale po co gadanie ze nie mozemy zapełnic stadionu w Lubinie ? póki co frekwencje mamy lepszą niz Wielkomiejscy więc gitara gra 8)

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Post autor: ODRAFan » 06.07.2007, 19:10

djh30 pisze:
ODRAFan pisze:
Fan Slask pisze:Po refleksji doszliśmy do wniosku, że najprawdopodobniej w Lubinie stwierdzono, że nie mają szans zapełnienia swojego stadionu tamtejszymi sympatykami futbolu i szukają sposobu na zapełnienie obiektu.
A jak tam chlopaki z wasza frekwencja, dumo dolnego slaska? :D
jest lepsza od waszej bynajmniej :)sadzac po ostatnim meczu u was wy to dopiero macie kompleksy :)
Fakt, jest:

WSK Slask Wroclaw - 3.531
OKS Odra Opole - 3.281

Ilukrotnie ta wasza metropolia jest wieksza? Przypomnij mi... czterokrotnie?
Odra Opole

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 06.07.2007, 19:30

Może i to dziwi wszystkich ale skoro kluby mają być sportowymi spółkami i przynosić zyski to nie ma co się dziwić, że prowadzi się kampanie reklamowe itp. rzeczy. Napewno są i we Wrocławiu i w innych miejscowościach jacyś kibice Zagłębia.

A poza tym ... po co zaraz te akcje kiboli WKS-u ? Przecież skoro są tak pewnie tego, że żaden kibic WKS-u nie wybierze się na mecz do Lubina to powinni poprostu olać te billboardy !

Zresztą cała sprawa nie warta jest takiego szumu. Firma reklamuje produkt w swoim regionie i tyle. A czy znajdzie chętnych na oferowany "produkt" to inna sprawa - czas pokaże.

POZDR

PS. Moim zdaniem te wszystkie "przeróbki" billboardów Zagłębia robione przez kibiców WKS-u to przejaw napewno nie kompleksów ale bardziej swego rodzaju zazdrości, że oni mają a my nie :) Ale to moja opinia i nie będę polemizował tu z nikim.

-J-
Posty: 488
Rejestracja: 27.02.2007, 14:40

Post autor: -J- » 06.07.2007, 20:17

.:pRiMoSz:. pisze: A poza tym ... po co zaraz te akcje kiboli WKS-u ? Przecież skoro są tak pewnie tego, że żaden kibic WKS-u nie wybierze się na mecz do Lubina to powinni poprostu olać te billboardy !
Nie wybierze się, to racja.
Raczej nie olać, bo mnie na przykład by raziły bilboardy Zagłębia w oczy we Wrocławiu. Jestem za tym, żeby je usunąć :wink:
.:pRiMoSz:. pisze: PS. Moim zdaniem te wszystkie "przeróbki" billboardów Zagłębia robione przez kibiców WKS-u to przejaw napewno nie kompleksów ale bardziej swego rodzaju zazdrości, że oni mają a my nie :) Ale to moja opinia i nie będę polemizował tu z nikim.
Ok, nie kompleksów, nie zazdrości (to moje zdanie), ale raczej niechęć wzajemna z obu stron - i to jest raczej głównym powodem zrywania bilboardów (co w zupełności popieram :wink: ). Gdyby było na odwrót (bilboardy Śląska w Lubinie), sądze, że fani Zagłębia na pewno by tego nie olali :wink:
Ale to twoje zdanie i masz do tego prawo :wink:
Co do reszty postu się z tobą zgadzam.
Pozdrawiam

Wjazd z bramą
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 13:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wjazd z bramą » 06.07.2007, 20:23

ODRAFan pisze:
djh30 pisze:
ODRAFan pisze:



Ty a pamiętasz jak ostatnio u was byliśmy :?: :lol:
?? " JESTEŚMY U SIEBIE " :lol:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aleurwal24, Antyk, dzioldi, genom1, hanys, krzysiek000, leo715, lukasGZ, protektormalopolska, ryskar, umulung, Wakabajaszi, Zmielony i 487 gości