www.warhouse.pl

Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Beha » 27.06.2017, 16:42

Barwiejuk pisze:
27.06.2017, 12:58
Spotkanie Legii i Śląska na plus dla Śląska?
Remis ze wskazaniem na WKS.



Speedy
Posty: 49
Rejestracja: 28.01.2017, 15:55

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Speedy » 27.06.2017, 16:58

okospoko pisze:
27.06.2017, 12:53
Cole spokojnie. Nigdzie nie napisałem , że Ruch ma kosę z Resovią a bardziej chodziło mi o Widzew , Polonię P i Elanę . Dodatkowo kolejnym faktem który według mnie daje trochę do myślenia to moment gdy Resovia przybija układ z Unią a Wisła zrywa z z jaskółkami zgodę.

A tego co ludzie piszą o WRWE już nawet nie ma sensu komentować bo to już nudne się robi .

Akurat to że zerwali układ z Unią a Resovia przybiła w tym samym dniu daje do myslenia tylko tyle że wszystkie 3 ekipy to ze sobą konsultowały, a Wisła Unii nie chciała zostawić na lodzie samej, niczego innego bym się nie doszukiwał. Wisła dalej ma niejako kontakty z Unią poprzez Resovię, chociażby na ostatnim meczu z Motorem. Kontakty Resovii z Wisłą już się ciągną długie lata, długo przed powstaniem WRWE więc dziwi mnie to że Widzew mając tego świadomość a) przybił układ z Wisłą b) już po przybiciu układu próbował ingerować w długoletnie kontakty na linii Wisła - Resovia, biorac pod uwagę że nie udanie to pokazuje że te kontakty Wisły z Resovią są silne mimo wszystko, dodaj sobie fakt że niejako przez Wisłę jebła długoletnia zgoda z ŁKS'em, choć trzeba przyznać że od przybicia układu na linii Lech - ŁKS nieco słabsza, gdyż ŁKS zaczął trochę lekceważyć Resovie i zostawił ekipę sportową Resovii mocno na boku. Co do kontaktów na linii Wisła - Widzew, to z tego co łatwo można zauważyć to z Wisłą trzymają dobrze Bałuciarze, którzy chyba mają sporo do powiedzenia na Widzewie skoro doszło do wymiany flag które na obu stadionach wiszą w centralnych częściach młyna.

Barwiejuk pisze:
27.06.2017, 12:58
Spotkanie Legii i Śląska na plus dla Śląska?
Niestety spotkanie na plus dla wrocławskiej policji.


Jakie turnieje tego lata się jeszcze odbędą?

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: internethooligans » 27.06.2017, 17:16

Speedy pisze:
27.06.2017, 16:58
okospoko pisze:
27.06.2017, 12:53
Cole spokojnie. Nigdzie nie napisałem , że Ruch ma kosę z Resovią a bardziej chodziło mi o Widzew , Polonię P i Elanę . Dodatkowo kolejnym faktem który według mnie daje trochę do myślenia to moment gdy Resovia przybija układ z Unią a Wisła zrywa z z jaskółkami zgodę.

A tego co ludzie piszą o WRWE już nawet nie ma sensu komentować bo to już nudne się robi .

Akurat to że zerwali układ z Unią a Resovia przybiła w tym samym dniu daje do myslenia tylko tyle że wszystkie 3 ekipy to ze sobą konsultowały, a Wisła Unii nie chciała zostawić na lodzie samej, niczego innego bym się nie doszukiwał. Wisła dalej ma niejako kontakty z Unią poprzez Resovię, chociażby na ostatnim meczu z Motorem. Kontakty Resovii z Wisłą już się ciągną długie lata, długo przed powstaniem WRWE więc dziwi mnie to że Widzew mając tego świadomość a) przybił układ z Wisłą b) już po przybiciu układu próbował ingerować w długoletnie kontakty na linii Wisła - Resovia, biorac pod uwagę że nie udanie to pokazuje że te kontakty Wisły z Resovią są silne mimo wszystko, dodaj sobie fakt że niejako przez Wisłę jebła długoletnia zgoda z ŁKS'em, choć trzeba przyznać że od przybicia układu na linii Lech - ŁKS nieco słabsza, gdyż ŁKS zaczął trochę lekceważyć Resovie i zostawił ekipę sportową Resovii mocno na boku. Co do kontaktów na linii Wisła - Widzew, to z tego co łatwo można zauważyć to z Wisłą trzymają dobrze Bałuciarze, którzy chyba mają sporo do powiedzenia na Widzewie skoro doszło do wymiany flag które na obu stadionach wiszą w centralnych częściach młyna.

Barwiejuk pisze:
27.06.2017, 12:58
Spotkanie Legii i Śląska na plus dla Śląska?
Niestety spotkanie na plus dla wrocławskiej policji.


Jakie turnieje tego lata się jeszcze odbędą?
22 lipca turniej Elany Mucha Cup i w tym samym dniu turniej Resovii na którym ma wystąpić poza Resovią 6/7 ekip

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: info z TMK » 27.06.2017, 17:21

Jak spotkanie Legia vs Slask na plus dla Slaska jak do niczego nie doszlo przez psy?

WaldemarKKS
Posty: 56
Rejestracja: 18.11.2010, 11:39

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: WaldemarKKS » 27.06.2017, 17:59

Ruchu w Zyrardowie ponad 200 osob.

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: okospoko » 27.06.2017, 20:15

Speedy pisze:
27.06.2017, 16:58
okospoko pisze:
27.06.2017, 12:53
Cole spokojnie. Nigdzie nie napisałem , że Ruch ma kosę z Resovią a bardziej chodziło mi o Widzew , Polonię P i Elanę . Dodatkowo kolejnym faktem który według mnie daje trochę do myślenia to moment gdy Resovia przybija układ z Unią a Wisła zrywa z z jaskółkami zgodę.

A tego co ludzie piszą o WRWE już nawet nie ma sensu komentować bo to już nudne się robi .

Akurat to że zerwali układ z Unią a Resovia przybiła w tym samym dniu daje do myslenia tylko tyle że wszystkie 3 ekipy to ze sobą konsultowały, a Wisła Unii nie chciała zostawić na lodzie samej, niczego innego bym się nie doszukiwał. Wisła dalej ma niejako kontakty z Unią poprzez Resovię, chociażby na ostatnim meczu z Motorem. Kontakty Resovii z Wisłą już się ciągną długie lata, długo przed powstaniem WRWE więc dziwi mnie to że Widzew mając tego świadomość a) przybił układ z Wisłą b) już po przybiciu układu próbował ingerować w długoletnie kontakty na linii Wisła - Resovia, biorac pod uwagę że nie udanie to pokazuje że te kontakty Wisły z Resovią są silne mimo wszystko, dodaj sobie fakt że niejako przez Wisłę jebła długoletnia zgoda z ŁKS'em, choć trzeba przyznać że od przybicia układu na linii Lech - ŁKS nieco słabsza, gdyż ŁKS zaczął trochę lekceważyć Resovie i zostawił ekipę sportową Resovii mocno na boku. Co do kontaktów na linii Wisła - Widzew, to z tego co łatwo można zauważyć to z Wisłą trzymają dobrze Bałuciarze, którzy chyba mają sporo do powiedzenia na Widzewie skoro doszło do wymiany flag które na obu stadionach wiszą w centralnych częściach młyna.
Brał bym jeszcze pod uwagę fakt , że Wisła od dłuższego czasu widziała , że Unia obniżyła swoje loty przez co ostatecznie zerwali z nimi zgodę . Co do Resovii to przyznam , że od dłuższego czasu mają oni "kontakty" z Wisłą ale w między czasie sama Wisła przybiła układ z Polonią P, Ruchem oraz chuligański z Widzewem a z nimi dalej nie. Dodatkowo przy okazji dopingu WRWE pozdrawiana jest Elana a sama Sovia nie. Dodatkowo na wieść o oficjalnych kontaktach Sovii z Wisłą, ŁKS zakończył z nimi zgodę. Brał bym pod uwagę opcje , że zanim Wisła odrzuciła Unię , Resovia chciała się poprzez jaskółki przybliżyć do krakowian i według mnie nie trafili.
Biorąc pod uwagę , to co napisałeś apropo konsultacji na linii Wisła - Unia - Sovia to według mnie było by to lekkie upokorzenie dla Unii i Sovii - "Zerwiemy z wami zgodę idźcie do Sovii " a sama Resovia była by zadowolona , że Wisła podsyła im kogoś za słabego dla nich? W ogóle bym tego nie brał pod uwagę.
Zresztą kontakty na linii Wisła - RR są dość specyficzne a dla ciekawostki mogę dodać , że jakiś już czas temu wyszły na jaw rozmowy na Facebooku pewnego resoviaka gdzie opisał kilka rzeczy o czym było dosyć głośno...

Ogólnie mówiąc nie zaprzeczam , że Wisła przybije jakiś oficjalny układ z Resovia czy , że nie wspierają się wzajemnie czy , że nie mają dobrych kontaktów ale według mnie patrząc na wszystkie aspekty wokół Wisła - Resovia , sama Sovia jest w dość dziwnej sytuacji a obecność na Wiśle trzech ekip wrogo nastawionych do RR napewno im niczego nie ułatwia.

Kubanczykovski
Posty: 23
Rejestracja: 13.06.2016, 14:50

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Kubanczykovski » 27.06.2017, 21:03

ŁKS zakończył z nimi zgodę.
Bzdury.

19BN00
Posty: 82
Rejestracja: 09.02.2014, 20:30

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: 19BN00 » 27.06.2017, 21:48

[/quote]
Brał bym jeszcze pod uwagę fakt , że Wisła od dłuższego czasu widziała , że Unia obniżyła swoje loty przez co ostatecznie zerwali z nimi zgodę . Co do Resovii to przyznam , że od dłuższego czasu mają oni "kontakty" z Wisłą ale w między czasie sama Wisła przybiła układ z Polonią P, Ruchem oraz chuligański z Widzewem a z nimi dalej nie. Dodatkowo przy okazji dopingu WRWE pozdrawiana jest Elana a sama Sovia nie.

z tego co mi wiadomo Elana juz dawno nie była pozdrawiana na Wiśle jak również Wisła w Toruniu... tych ekip przecież nic nie łączy...

ZielonoMi
Posty: 86
Rejestracja: 13.09.2009, 20:11

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: ZielonoMi » 27.06.2017, 22:13

Torfiorze Cup 2017
[link]

bona fides
Posty: 10
Rejestracja: 27.05.2010, 12:53

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: bona fides » 27.06.2017, 22:32

Łks nic Resovii nie zaoferował, wolał ja trzymać z daleka i nie korzystać z ekip H. Nie ma się co dziwić, że młodzi z R poszli inną drogą. Dziwne jest teraz bluzganie Łks na Resovię jak sami ją olali, w Rzeszowie nie bluzgają i podobno barwy widoczne Łksu na mieście. Trzeba też zadać sobie czy Reska coś chce oficjalnego z Wisłą? O tym by Ruch był nieprzychylny Resce to też nie słychać, gdzieś tam nawet ich zapraszali.

okospoko możesz coś więcej o tym?
Zresztą kontakty na linii Wisła - RR są dość specyficzne a dla ciekawostki mogę dodać , że jakiś już czas temu wyszły na jaw rozmowy na Facebooku pewnego resoviaka gdzie opisał kilka rzeczy o czym było dosyć głośno...

Resovia z Wisła działa i już Stal Rz mogła się o tym przekonać i pewnie jeszcze będzie miała okazje. Gdzieś muszą trenować :)

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: internethooligans » 27.06.2017, 22:37

Turniej Resovii przeusnięty o tydzień wcześniej na 15 lipca. Może powodem było to że ten turniej kolidował z turniejem Elany? ;]]]] Kto wie hahah, oczywiście żartuje :)
Na turnieju Resovii napewno wystąpi Unia Tarnów i układowicze z Węgier którzy już potwierdzili obecność. Zapewne Sanok i Wisła też się pojawią a ciekawe jakie 2 ekipy dodatkowo mają się pojawić skoro ma być ich 6 ;)

Odnośnie Elany to była ona pozdrawiana tylko na derbach i wyjeździe do Sosnowca na PP. Wisła była raz pozdrowiona na jednym wyjeździe Elany w Świeciu czy jaka to tam wioska była. Kilku WSH było na jednym meczu Elany u siebie a Elana dwukrotnie na derbach Krakowa i to by było chyba na tyle jeśli chodzi o te relacje.

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: opel » 27.06.2017, 23:01

bona fides pisze:
27.06.2017, 22:32
Łks nic Resovii nie zaoferował, wolał ja trzymać z daleka i nie korzystać z ekip H. Nie ma się co dziwić, że młodzi z R poszli inną drogą. Dziwne jest teraz bluzganie Łks na Resovię jak sami ją olali, w Rzeszowie nie bluzgają i podobno barwy widoczne Łksu na mieście. Trzeba też zadać sobie czy Reska coś chce oficjalnego z Wisłą? O tym by Ruch był nieprzychylny Resce to też nie słychać, gdzieś tam nawet ich zapraszali.

okospoko możesz coś więcej o tym?
Zresztą kontakty na linii Wisła - RR są dość specyficzne a dla ciekawostki mogę dodać , że jakiś już czas temu wyszły na jaw rozmowy na Facebooku pewnego resoviaka gdzie opisał kilka rzeczy o czym było dosyć głośno...

Resovia z Wisła działa i już Stal Rz mogła się o tym przekonać i pewnie jeszcze będzie miała okazje. Gdzieś muszą trenować :)
Mógłbyś pokazać jakieś bluzgi ŁKS na Resovię?? Nikt na nich nie bluzga. Nie są jedynie tolerowane wiadome osoby, ale starzy mają w dalszym ciągu normalne kontakty.
Łódzki Klub Sportowy

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: C1365O » 27.06.2017, 23:15

Opel nie kłam.

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Eternidad » 27.06.2017, 23:16

Opel nie ma co zaklinac rzeczywistości. Powstało duz o grafik na temat Sovii które były wrzucane na oficjalne nasze fanpage..

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: okospoko » 28.06.2017, 10:39

Nie do końca zrozumieliście o co mi chodzi. Według mnie w ogólnym rozrachunku Resovia przez kontakty z Wisłą na chwilę obecną jest w dość dziwnej pozycji.
To czy zgoda padła przez przez ŁKS czy RR nie jest ważne. Liczy się fakt , że padła i jakiś udział w tym napewno miała Wisła.
Mimo to samej Resovii w dalszym ciągu nie łączy nic oficjalnego z Wisłą . Jest to tym bardziej dziwne , że ich "kontakty" jak to już ktoś prędzej wspomniał trwają naprawdę długo a w miedzy czasie Wisła zrobiła już kilka ruchów.
Co do Elany doskonale wiem , że nigdzie nie było informacji o czymś oficjalnym między nimi a krakowianami. Napisałem, że byli oni pozdrawiani przy okazji skandowania WRWE ("Widzew Wisła Ruch Elana a wy k**** na kolana") i zdaje sobie sprawę , że mogło to być też skutkiem wielkiego "bum" na koalicję ALE BYŁO.
Dodatkowo pisanie , że wspierali się tylko na derbach czy na wyjeździe Elany jest bzdurą bo sięgając po pierwszy lepszy przykład , który przychodzi mi do głowy to mecz Wisła - Śląsk gdzie też było to skandowane.
Kolejna sprawa , którą poruszacie to , że Wisła ustawiła się z RR na Stal. Jest to kolejna rzecz która mnie dziwi.
Na przekroju ostatnich lat Wisła już "kilka" razy ustawiała się na wiele ekip z różnymi kompanami . Te akcje nie były w ogóle wspominane( bo po co skoro do niczego nie doszło ?) z wyjątkiem tej RR/Wisła na Stal.
Albo RR bardzo zależy na rozgłosie , że jednak coś działają z Wisłą albo wspólnie zadecydowali o napisaniu notki o ustawieniu się z czego i tak nic nie wyszło. Każdy może sobie sam odpowiedzieć.
Gdy pozbiera się te wszystkie informacje w kupę , niechęć układowiczów do RR , pozbycie się Unii i przybicie układu Unia-RR oraz parę innych wychodzi z tego niezła sieczka.
I żeby zachwile nie bylo lawiny "k****" na mnie. Nie zaprzeczam , że coś oficjalnego będzie między Rzeszowem a Krakowem , zobaczymy jak będzie a każda ekipa niech robi co chce a to tylko moje spostrzeżenia .

@bona fides
Wspomniane przeze mnie rozmowy to screeny konwersacji jakiegoś napaleńca z młodej bandy RR. Chwalił się tam dziewczynie jaki to z niego chuligan i co robi . Jednak ciekawsze były rozmowy z jego kolegą gdzie opisywał kilka swoich spostrzeżeń co do ich kontaktów z Wisłą , pisał o pewnych osobach ze "swojej" ekipy itd. Nie chciał bym opisywać dokładnie tego co było na tych screenach bo nie chciał bym czegoś przekręcić a było to już jakiś czas temu. Screenów było dużo a jeśli się nie mylę to wrzucił je wszystkie jakiś fanpage Stali Rzeszów po czym zostały chyba usunięte.
Swoją drogą jeśli ktoś by je miał zapisane z chęcią bym to poczytał jeszcze raz.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Beha » 28.06.2017, 15:06

info z TMK pisze:
27.06.2017, 17:21
Jak spotkanie Legia vs Slask na plus dla Slaska jak do niczego nie doszlo przez psy?
Ironia.
Choć jak znam życie, to baśń żyje już własną historią.

Venzis
Posty: 40
Rejestracja: 21.10.2011, 11:58

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Venzis » 28.06.2017, 18:47

Okospoko - jakis czas temu pisales ze wiesc gminna niesie o nowym ukladzie na podkarpaciu na linii Rzeszow - Przemysl/Stalowa. Troszke czasu od tamtej sytuacji minelo a w "gminie" dalej cisza... Cos sie.pozmienialo nie wyszlo itd? Pozdrawiam

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: okospoko » 28.06.2017, 20:34

Venzis pisze:
28.06.2017, 18:47
Okospoko - jakis czas temu pisales ze wiesc gminna niesie o nowym ukladzie na podkarpaciu na linii Rzeszow - Przemysl/Stalowa. Troszke czasu od tamtej sytuacji minelo a w "gminie" dalej cisza... Cos sie.pozmienialo nie wyszlo itd? Pozdrawiam
Jak się nie potrafi sprawdzać postów użytkowników to się tego nie robi. Zgaduje , że zauważyłeś jak kogoś zacytowałem i pomyślałeś , że to ja napisałem. Sprawdź jeszcze raz i znajdź mojego posta. Akurat tak się składa , że samego mnie to wkurwiło , że ktoś bez podania żadnych konkretów piszę : " wieść gminna niesie o nowym układzie na linii Rzeszów - Przemyśl / Stalowa." i odniosłem się do tego , że to debilizm.
Jak cię coś zabolało co napisałem to następnym razem poszukaj lepszego powodu do przyjebania się .
A przeprosiny przyjmuje.

Venzis
Posty: 40
Rejestracja: 21.10.2011, 11:58

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Venzis » 28.06.2017, 21:20

A gdzie Ty tu widzisz jakies przyjebanie sie do Twojej osoby? Normalnie zapytalem z czystej ciekawostki,ale.mniejsza z tym nie bylo pytanko bo lekko sie zneberwowales bez powodu

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: okospoko » 28.06.2017, 22:04

No jeśli pytasz mnie o coś czego nie napisałem w dość szyderczy sposób w temacie w ogóle z tym nie związanym zamiast mi napisać prywatną wiadomość to uwierz , że mogłem to tak odebrać.

mch2015
Posty: 15
Rejestracja: 24.06.2016, 23:28

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: mch2015 » 29.06.2017, 11:45

Kolejny raz zapytam, jaka liczba Wisły Kraków na turnieju Widzewa w Żyrardowie bo zero informacji i zdjęć?

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: _Piast1945 » 29.06.2017, 14:27

mch2015 pisze:
29.06.2017, 11:45
Kolejny raz zapytam, jaka liczba Wisły Kraków na turnieju Widzewa w Żyrardowie bo zero informacji i zdjęć?
Ten caly turniej to jakas lipa wszedzie info ze bedzie mega turniej wszedzie informacje a tu zero zdjec I zero atrakcji na turnieju piknik totalny kielbaski byly tyle mozna napisac.
Niech lepiej na jagody jada niz taka lipe robic.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: internethooligans » 29.06.2017, 14:38

_Piast1945 pisze:
29.06.2017, 14:27
mch2015 pisze:
29.06.2017, 11:45
Kolejny raz zapytam, jaka liczba Wisły Kraków na turnieju Widzewa w Żyrardowie bo zero informacji i zdjęć?
Ten caly turniej to jakas lipa wszedzie info ze bedzie mega turniej wszedzie informacje a tu zero zdjec I zero atrakcji na turnieju piknik totalny kielbaski byly tyle mozna napisac.
Niech lepiej na jagody jada niz taka lipe robic.
A co mają ku*** robić 100 zdjęć żeby internet wiedział że było fajnie? Kilka fotek jest i wystarczy wejść na fotogalerie na stadionowi oprawcy z tego turnieju i są tam zdjęcia, również Wiślaków

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Konrado Moreno » 29.06.2017, 15:02

internethooligans pisze:
29.06.2017, 14:38
_Piast1945 pisze:
29.06.2017, 14:27
mch2015 pisze:
29.06.2017, 11:45
Kolejny raz zapytam, jaka liczba Wisły Kraków na turnieju Widzewa w Żyrardowie bo zero informacji i zdjęć?
Ten caly turniej to jakas lipa wszedzie info ze bedzie mega turniej wszedzie informacje a tu zero zdjec I zero atrakcji na turnieju piknik totalny kielbaski byly tyle mozna napisac.
Niech lepiej na jagody jada niz taka lipe robic.
A co mają ku*** robić 100 zdjęć żeby internet wiedział że było fajnie? Kilka fotek jest i wystarczy wejść na fotogalerie na stadionowi oprawcy z tego turnieju i są tam zdjęcia, również Wiślaków


No właśnie czemu tak mało zdjęć?! Są wakacje człowiek by się do czegoś przypierdolił a tu lipa :( Skąd mamy wiedzieć czy czasem brodate Delfiny od Armaniego nie mieli ze sobą więcej torebek niż Resovia w młynie? Może nawet byli bez koszulek... Skąd mamy wiedzieć czy na zdjęciu grupowym Wisła nie stała bliżej Stali?! No skąd?!! Lipa jak c*** za rok lepiej niech nie robią tego turnieju...

sokół
Posty: 62
Rejestracja: 25.07.2016, 17:24

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: sokół » 29.06.2017, 15:44

_Piast1945 pisze:
29.06.2017, 14:27
mch2015 pisze:
29.06.2017, 11:45
Kolejny raz zapytam, jaka liczba Wisły Kraków na turnieju Widzewa w Żyrardowie bo zero informacji i zdjęć?
Ten caly turniej to jakas lipa wszedzie info ze bedzie mega turniej wszedzie informacje a tu zero zdjec I zero atrakcji na turnieju piknik totalny kielbaski byly tyle mozna napisac.
Niech lepiej na jagody jada niz taka lipe robic.


:)

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: internethooligans » 29.06.2017, 15:47

Konrado Moreno pisze:
29.06.2017, 15:02
internethooligans pisze:
29.06.2017, 14:38
_Piast1945 pisze:
29.06.2017, 14:27


Ten caly turniej to jakas lipa wszedzie info ze bedzie mega turniej wszedzie informacje a tu zero zdjec I zero atrakcji na turnieju piknik totalny kielbaski byly tyle mozna napisac.
Niech lepiej na jagody jada niz taka lipe robic.
A co mają ku*** robić 100 zdjęć żeby internet wiedział że było fajnie? Kilka fotek jest i wystarczy wejść na fotogalerie na stadionowi oprawcy z tego turnieju i są tam zdjęcia, również Wiślaków


No właśnie czemu tak mało zdjęć?! Są wakacje człowiek by się do czegoś przypierdolił a tu lipa :( Skąd mamy wiedzieć czy czasem brodate Delfiny od Armaniego nie mieli ze sobą więcej torebek niż Resovia w młynie? Może nawet byli bez koszulek... Skąd mamy wiedzieć czy na zdjęciu grupowym Wisła nie stała bliżej Stali?! No skąd?!! Lipa jak c*** za rok lepiej niech nie robią tego turnieju...
No są wakacje więc wyjdź na dwór i się opal, bo wyglądasz jak mąka. Zalicz siłownie bo wyglądasz jak twój chłopak z gimnazjum z którym przelizałeś się pod koniec roku szkolnego w damskim kiblu bo was dziewczyny tam zaciągnęły gdyż mają więcej siły i zaczeły nagrywać to wszystko, potem wrzuciły film do netu i cały internet cisnął z beke z gejowskich katowic

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Konrado Moreno » 29.06.2017, 16:01

internethooligans pisze:
29.06.2017, 15:47
No są wakacje więc wyjdź na dwór i się opal, bo wyglądasz jak mąka. Zalicz siłownie bo wyglądasz jak twój chłopak z gimnazjum z którym przelizałeś się pod koniec roku szkolnego w damskim kiblu bo was dziewczyny tam zaciągnęły gdyż mają więcej siły i zaczeły nagrywać to wszystko, potem wrzuciły film do netu i cały internet cisnął z beke z gejowskich katowic
Widzisz typeczku zadałeś sobie tyle trudu żeby przejrzeć moje posty ale wnioski w c*** kulawe wyciągnąłeś bo owszem jestem z Katowic ale z tej Niebieskiej strony ;) i dam sobie upierdolić wszystkie kończyny że o minimum dekadę starszy jestem jak nie dwie... a mój wcześniejszy wpis był czystym sarkazmem a Ty napiąłeś się jak skóra na chuju nie potrzebnie ;)

mch2015
Posty: 15
Rejestracja: 24.06.2016, 23:28

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: mch2015 » 29.06.2017, 17:08

internethooligans pisze:
29.06.2017, 14:38
_Piast1945 pisze:
29.06.2017, 14:27
mch2015 pisze:
29.06.2017, 11:45
Kolejny raz zapytam, jaka liczba Wisły Kraków na turnieju Widzewa w Żyrardowie bo zero informacji i zdjęć?
Ten caly turniej to jakas lipa wszedzie info ze bedzie mega turniej wszedzie informacje a tu zero zdjec I zero atrakcji na turnieju piknik totalny kielbaski byly tyle mozna napisac.
Niech lepiej na jagody jada niz taka lipe robic.
A co mają ku*** robić 100 zdjęć żeby internet wiedział że było fajnie? Kilka fotek jest i wystarczy wejść na fotogalerie na stadionowi oprawcy z tego turnieju i są tam zdjęcia, również Wiślaków
Odwiedziłem galerię i zobaczyłem tylko jedną osobę w koszulce Wisły i tyle, stąd moje pytanie odnośnie liczby, inne ekipy się określiły i nie robiły z tego problemu.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: internethooligans » 29.06.2017, 17:32

Konrado Moreno pisze:
29.06.2017, 16:01
internethooligans pisze:
29.06.2017, 15:47
No są wakacje więc wyjdź na dwór i się opal, bo wyglądasz jak mąka. Zalicz siłownie bo wyglądasz jak twój chłopak z gimnazjum z którym przelizałeś się pod koniec roku szkolnego w damskim kiblu bo was dziewczyny tam zaciągnęły gdyż mają więcej siły i zaczeły nagrywać to wszystko, potem wrzuciły film do netu i cały internet cisnął z beke z gejowskich katowic
Widzisz typeczku zadałeś sobie tyle trudu żeby przejrzeć moje posty ale wnioski w c*** kulawe wyciągnąłeś bo owszem jestem z Katowic ale z tej Niebieskiej strony ;) i dam sobie upierdolić wszystkie kończyny że o minimum dekadę starszy jestem jak nie dwie... a mój wcześniejszy wpis był czystym sarkazmem a Ty napiąłeś się jak skóra na chuju nie potrzebnie ;)
Gdzie się napiąłem ? Pisałem to z beką na ryju jakbym zaraz miał wagon dziwek wydupcyć. Nie obchodzi mnie skąd jesteś czy za kim jesteś ani czy masz kilkanaście czy dziesiąt lat bo po chuju mi to lata. Przeczytałem z****** tekst to z****** tekst dostałeś, a czy to sarkazm czy nie to mi też koło pędzla lata

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Sebastian75 » 29.06.2017, 17:40

sokół pisze:
29.06.2017, 15:44
_Piast1945 pisze:
29.06.2017, 14:27
mch2015 pisze:
29.06.2017, 11:45
Kolejny raz zapytam, jaka liczba Wisły Kraków na turnieju Widzewa w Żyrardowie bo zero informacji i zdjęć?
Ten caly turniej to jakas lipa wszedzie info ze bedzie mega turniej wszedzie informacje a tu zero zdjec I zero atrakcji na turnieju piknik totalny kielbaski byly tyle mozna napisac.
Niech lepiej na jagody jada niz taka lipe robic.


:)

Sami kibice Ruchu w robocie twierdzili że nic ciekawego a teraz tyle napinki pewnie od Widzewiaków albo od Wislaków.

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Konrado Moreno » 29.06.2017, 17:47

Sebastian75 pisze:
29.06.2017, 17:40
Sami kibice Ruchu w robocie twierdzili że nic ciekawego a teraz tyle napinki pewnie od Widzewiaków albo od Wislaków.
U mnie w robocie twierdzili że było na kozaku i co? Gdzie Ty widzisz napinkę? Lubisz się dojebać do Ruchu czy tam Widzewa co? ;)
internethooligans pisze:
29.06.2017, 17:32
Gdzie się napiąłem ? Pisałem to z beką na ryju jakbym zaraz miał wagon dziwek wydupcyć. Nie obchodzi mnie skąd jesteś czy za kim jesteś ani czy masz kilkanaście czy dziesiąt lat bo po chuju mi to lata. Przeczytałem z****** tekst to z****** tekst dostałeś, a czy to sarkazm czy nie to mi też koło pędzla lata
Dobry jesteś nie odpisuj już ;)

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Sebastian75 » 29.06.2017, 17:59

Wiesz jak sie robi koszulki gadżety rozgłasza sie ze mega turniej bedzie to sie na to czeka a tutaj nic sie nie działo normalny turniej amatorsko/piłkarski jak wszędzie.
Temat mozna zamknąc o tym turnieju bo znowu pojawi sie 10 co napisze ze był zajebisty a kilku ze z****** i do niczego nie dojdziemy sensownego.

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Konrado Moreno » 29.06.2017, 18:04

Sebastian75 pisze:
29.06.2017, 17:59
Wiesz jak sie robi koszulki gadżety rozgłasza sie ze mega turniej bedzie to sie na to czeka a tutaj nic sie nie działo normalny turniej amatorsko/piłkarski jak wszędzie.
Temat mozna zamknąc o tym turnieju bo znowu pojawi sie 10 co napisze ze był zajebisty a kilku ze z****** i do niczego nie dojdziemy sensownego.
To po c*** p********* o tym turnieju jak nawet Cie tam nie było? no i co że robili koszulki? co by tam się musiało wydarzyć żeby dla Ciebie był "nienormalny"? ja p******* co za typ... Był turniej i c*** kogo obchodzi czy był zajebisty czy chujowy i ile z niego zdjęć po necie lata.

Elita Tarnowa
Posty: 148
Rejestracja: 04.04.2016, 16:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Elita Tarnowa » 01.07.2017, 21:38

VIII Turniej Kibiców Unii Tarnów
ELITA TARNOWA CUP - LATO 2017
[link]
ZKS UNIA TARNÓW

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Barnet » 01.07.2017, 23:55

Beha pisze:
27.06.2017, 16:42
Barwiejuk pisze:
27.06.2017, 12:58
Spotkanie Legii i Śląska na plus dla Śląska?
Remis ze wskazaniem na WKS.
Czyli wszedł mi kupon, dałem w STSie X2 na Śląsk.
Obrazek

aspanu
Posty: 15
Rejestracja: 16.04.2017, 14:00

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: aspanu » 04.07.2017, 02:15

Turniej kibiców Petry - [link]

zxcvbnm123
Posty: 17
Rejestracja: 27.10.2016, 00:54

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: zxcvbnm123 » 08.07.2017, 20:40

aspanu pisze:
04.07.2017, 02:15
Turniej kibiców Petry - [link]
Hutnik nie był zaproszony? zazwyczaj byli na turniejach Petry

aspanu
Posty: 15
Rejestracja: 16.04.2017, 14:00

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: aspanu » 10.07.2017, 14:40

zxcvbnm123 pisze:
08.07.2017, 20:40
aspanu pisze:
04.07.2017, 02:15
Turniej kibiców Petry - [link]
Hutnik nie był zaproszony? zazwyczaj byli na turniejach Petry
Był zaproszony, ale w ostatniej chwili problemy organizacyjne przeszkodziły w dotarciu do Płocka.

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: Artur Polska » 11.07.2017, 13:38

Turniej kibicow Sandecji Nowy Sącz! [link]

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !

Post autor: internethooligans » 15.07.2017, 17:28

Turniej Resovii
[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Cyklon, maly85 i 478 gości