www.warhouse.pl

Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: bez-napinki » 02.07.2017, 22:04

Egon1983 pisze:
02.07.2017, 15:20
Kropiel pisze:
02.07.2017, 11:53
To bardziej saszetka przewieszona przez ramię niż torebka także przestańcie już pierdolić o jakimś spedaleniu.
Co nie zmienia faktu, że koledzy po szalu będą mieli z ciebie bekę za kilka dni na stadionie. Ten temat spowodował, że zwiększy się wytykanie palcami takich torebkowiczów, zresztą można ogłosić narodowe wyleczenie z tego trendu.
Zwiększy to się śmiech z takich internetowych pajaców jak ty. ty będziesz zapewne tym najczęstszym, który się będzie śmiać, co?
Tylko żebyś potem nie wyłapał na ryj od torebkowicza. :)



Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Jaśnie Pan » 02.07.2017, 22:08

osfp_ pisze:
02.07.2017, 22:01
Walduś pisze:
02.07.2017, 20:21
Nigdy w życiu bym sobie takiej torebki nie nałożył, facet musi wyglądać jak facet, a nie jak modna panienka z liceum. Jak się komuś nie mieszczą w kieszeniach dwa smartfony, szlugi i portfel to z pomocą przychodzi klasyczna nerka. Mam wrażenie, że obrońcy torebek za jakiś czas wskoczą w t-shirty z dekoltem i rurki. Moda modą, ale pewnych granic dobrego smaku nie można przekraczać...
Założenie saszetki powoduje,że facet wygląda jak panienka z liceum? 120 kilowy, 2 metrowy chłop w dresie i z saszetką jest zniewieściały?
Ej jeśli wy poważnie to piszecie a nie dla beki to jesteście naprawdę porządnie zjebani :)
Co innego jakas skórzana modna torebeczka m rurki itp a co innego saszetka. Można nie nosic saszetki i być oburzonym gdy ktos ją nosi , przy czym samemu wyglądac jak p**** :)
hehe no nie żartuj chłopie,lepiej chyba jak facet ma 80kg i wzrostu 175cm bez torebki,niż taki koń z torebeczką!!
Kogo w tej sytuacji nazwiesz pizdą?

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 02.07.2017, 22:25

Najprawdopodobniej żadnego z nich.

Aptekarz
Posty: 39
Rejestracja: 31.12.2012, 13:31

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Aptekarz » 02.07.2017, 22:52

Szanowna komisyjo odbijam od tematu ale wciąż jest to kategoria MODY POLSKICH KIBICÓW : )
Mianowicie odnieście się do ostatniej mody na patriotyczne koszulki bluzy nerki c*** wie co jeszcze... z motywem Orła, Polski Walczącej czy Żołnierzy Wyklętych... c*** strzela jak widzi się jednego z drugim zapijaczonego janusza w takich ciuchach/gadżetach a wy się spuszczacie nad torebkami gdzie to jest znikomy problem w porównaniu do wycierania sobie mordy motywami Patriotycznymi do których powinniśmy mieć bezwzględny szacunek!

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ban82 » 02.07.2017, 23:21

Szczególnie że większość nawet nie wie co oznaczają symbole na tych koszulkach. O datach Powstania Warszawskiego czy nazwiskach Żołnierzy Wyklętych to nawet nie bede wspominał bo powstało o tym pare filmików.

El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: El General » 03.07.2017, 00:04

Dzisiaj torebka jutro szminka.

STOP PROMOCJI MODY LGBT.

poza tym Resovia to ciapacka ekipa więc powinni szanować prawa zapisane w Koranie.

hobbysta125
Posty: 136
Rejestracja: 15.07.2009, 09:21

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: hobbysta125 » 04.07.2017, 17:20

Ja ze swoją dziewczynę od dłuższego czasu zastanawiamy się jak mogą chodzić w tych torebeczkach faceci uważający się za samców alfa. Ja preferuję kołczan prawilności, oczywiście na pasie i mam wygodę, chowam zapalarę, fajki, portfel i telefon i nie wyglądam jak pannica z liceum. To prawda, że kołczany kojarzą się z modą bazarową, ale teraz są tak szyte, że wyglądają całkiem w pytkę, ale ostrzegam jak ktoś po moim wpisie zacznie nosić kołczan poprzez ramię, to już lepiej żeby został przy torebce ;)

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: VAL0 » 04.07.2017, 17:33

Od dawna wiadomo że w niektórych ekipach z brodami są gaje i alfonsi.Zły kierunek został wybrany i scena wymiera.
Hej hej.

AarONR
Posty: 439
Rejestracja: 05.05.2007, 14:15
Lokalizacja: Polska

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: AarONR » 04.07.2017, 23:26

heh a pomyśleć że kiedyś obiektem dyskusji były skarpetki stopki, czy stópki c*** wie jak się to mówi, później japonki teraz torebki... za 5 lat będziecie dywagować że stringi męskie bawełniane są ok ale w koronki to już pedalstwo :) (zapomniałem że emotikony to też pedalstwo)
myślę że 14 słów opisze mnie w 100%

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Pierre89 » 05.07.2017, 00:01

Ja Jednego nie rozumiem, widzę skaczecie do Resovii o te saszetki czy torebki. Ale nie bierze się to znikąd, popatrzcie sobie na oferty sklepów z odzieżą uliczną typu Pitbull. [link] Kto głównie chodzi w tych rzeczach tej firmy?, no my Kibole oni to produkują więc oni to zapoczątkowali a jeden z drugim zobaczy takie akcesoria w sklepie i ooO i jeśli taka firma robi produkuje takie coś to c*** kupie. I teraz zobaczył jeden że drugi to ma to następny kupuje i ciągnie się.

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 05.07.2017, 12:38

Nerki to pedalstwo. Tak więc wpisujesz sie w ten kanon

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Pierre89 » 05.07.2017, 14:23

Ale ja nie mam ani nerki ani saszetki. Ja to napisałem z perspektywy jednego czy drugiego Resoviaka. Poprostu taka firma Pitbull to projektuje. A kibice dziś na firme Pitbull tak są łapczywi że kupują już prawie wszystko stringi by były też by kupili, smutne ale prawdziwe.

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Jaśnie Pan » 06.07.2017, 12:38

A kibice dziś na firme Pitbull tak są łapczywi że kupują już prawie wszystko stringi by były też by kupili, smutne ale prawdziwe.

Nie no ku*** bez przesady,trochę cię poniosło :)

jason
Posty: 210
Rejestracja: 11.02.2010, 22:32

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: jason » 06.07.2017, 23:35

taka luźna dygresja...
będąc kilka lat temu na zachodzie robiąc kibicowski trip ( Czechy,Niemcy i dalej) zauważyłem że fanatyk jeśli chodzi o ubiór itp. tworzy specyficzną subkulturę- daje się poznać z daleka że jest z "klimatu'' śmieszyło mnie to, patrząc jak u Nas w Polsce społeczeństwo nie było jeszcze tak spedalone i 3/4 osiedla wyglądało tak samo pod blokiem ( wiadomo oprócz jakiś subkultur)
i przyszło to do nas wreszcie też...
nastała rewia ku*r#@ mody
społeczeństwo poszło w rurki,grzywki, ch^je muje to i my się dostosowaliśmy...
teraz większość z nas śmiga w tych kilku obciosanych markach,inni są pedo chuliganami, jeszcze inni lecą już całkiem z trendami i wyglądają na meczach jak klaun z cyrku,
młyny pojemne to i dla każdego miejsce...
i powiem Wam lepiej nie będzie, będzie tylko gorzej-za niedługo nastaną czasy że skrojenie wrogich barw będzie hejtowane jako bicie pikników, grupy się scalą izostanie u Nas jak na zachodzie ta garstka tych ultrasów i hoolsów zepchnięta na margines trybun a nie dyktująca ich ton. Ale to myślę jeszcze 10 lat panowie :) więc bawcie się dalej i martwcie swoimi torebkami a życie pędzi dalej

starzik64
Posty: 19
Rejestracja: 27.12.2008, 23:47
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: starzik64 » 07.07.2017, 00:06

kibolek1983 pisze:
02.07.2017, 19:51
Dzisiaj byłem z rodzina na zakupach w galerii i jestem w szoku z tymi torebkami. 90 % facetow w tym pedalskim gownie chodzilo.
No nie dziwne jak byles w galerii, zakupy obrazow nowych obiecujacych artystow udane? Inwestycja ok, ale same pedaly, hehe.

Ten temat to nieustanny kabaret

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 07.07.2017, 06:11

Dokładnie :) Samce alfa dla których wszystko jest pedalstwem :) a noszenie saszetek jest równoznaczne z rurkami , piękna fryzura czy stringami :) No pośmiać się można a nawet wypada :)

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: halodrol » 08.07.2017, 08:00

A może was nie stać na taką torebkę i nienawidzicie wszystkich, których na ten gadżet stać?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: sir. » 08.07.2017, 08:51

Wydaje mi się ze chodzi o to, czy taki gadżet faktycznie jest komuś potrzebny czy sobie ubiera bo to takie trendy, no ale nikt wam do torebki nie zaglada to jest luz.sami sportowcy a obok szczęki szlugi, zapalniczka, dajcie jeszcze piersioweczke heh :-)

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: kibolek1983 » 08.07.2017, 08:54

starzik64 pisze:
07.07.2017, 00:06
kibolek1983 pisze:
02.07.2017, 19:51
Dzisiaj byłem z rodzina na zakupach w galerii i jestem w szoku z tymi torebkami. 90 % facetow w tym pedalskim gownie chodzilo.
No nie dziwne jak byles w galerii, zakupy obrazow nowych obiecujacych artystow udane? Inwestycja ok, ale same pedaly, hehe.

Ten temat to nieustanny kabaret
Kazdy zrozumiał, ze chodzi o galerie handlową. Poszukaj w google co to jest jezeli takiego czegoś jeszcze nie widziałeś. Kabaret to masz przewieszony przez ramie pedziu.
.

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 08.07.2017, 12:22

sir. pisze:
08.07.2017, 08:51
Wydaje mi się ze chodzi o to, czy taki gadżet faktycznie jest komuś potrzebny czy sobie ubiera bo to takie trendy, no ale nikt wam do torebki nie zaglada to jest luz.sami sportowcy a obok szczęki szlugi, zapalniczka, dajcie jeszcze piersioweczke heh :-)
Jakoś takiego postawienia sprawy tutaj nie widziałem choć byłoby ono racjonalne. W zamian mamy monologi ameb niepotrafiących logicznie się wypowiedzieć :)
Bo saszetka to zaraz rurki i stringi :) wargi na nosie mocno ograniczają perspektywę. Sam preferuje nerkę i w 99% ja zakładam gdy mam za dużo fajansu ale jak dojdzie coś ekstra to biorę saszetkę albo mały plecak co się przez ramię zakłada. I problemu w tym nie widzę. A jak ktoś ma to ma w c*** smutne życie :)

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: sir. » 08.07.2017, 16:09

Hehe, no widzicie!Nie trzeba uprawiać sportu żeby wyglądać zdrowo:-)

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: myjster » 08.07.2017, 16:49

Swiatowid pisze:
08.07.2017, 13:38
Czesc chlopcy, nowy sezon tuz tuz wiec wygladalo by sie jakos pokazac na mlynie.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eAFGoaE6-2w[/youtube]
Co tym sadzicie ?
Ja p******* to co się wyrabia jest nie do ogarnięcia.Tu jedynie może jakiś potop załatwić sprawę.Lepiej na pewno nie będzie,może być jedynie gorzej.

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 08.07.2017, 18:31

Panowie wiecie czego brakuje w naszym kraju ... zasadniczej służby wojskowej.Jeszcze dwie minuty dłużej tego filmiku i bym się zerzygał.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: mądrala » 08.07.2017, 20:55

Ja p*******, j***** pedał. Już kiedyś ktoś go wrzucał na forum, zarzygać się idzie.
Kolega wyżej słusznie napisał: brak ZSW skutkuje powstaniem takich wynaturzeń i życiowych incydentów, jedna, wielka porażka rodzicielska jego rodziców.

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: kierowca_pks » 09.07.2017, 10:58

Kiedyś każdemu nowo wcielonemu rekrutowi po przekroczeniu bramy jednostki wojskowej mawiano: WOJSKO ZROBI Z CIEBIE MĘŻCZYZNĘ.
Podziękujmy platfusom za likwidację zsw.

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ban82 » 09.07.2017, 12:14

Nie likwidacje tylko zawieszenie. W każdej chwili bez problemu można by ją przywrócić i pewnie gdyby nie WOT by tak było, bo były ku temu zakusy (zresztą chyba dalej są). Na dwie armie (że tak to "coś" nazwe) nas nie stać. Sorki za offtop/

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: mądrala » 09.07.2017, 13:03

Czyli znowu winny jest Pis :) Ach ten kaczystowski reżim.
ban82, ty może W********** do Hamburga do swoich ziomków pohasać nieco, skoro tak ci duszko w naszym "braku demokracji". Takie zjeby jak ty wszędzie widzą Macierewicza i PiS.

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ban82 » 09.07.2017, 13:17

Co niezgodnego z prawdą napisałem?? Dojebałem sie do kogoś?? Napisałem jak jest i tyle.

mariozab7
Posty: 73
Rejestracja: 20.04.2010, 10:46

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: mariozab7 » 09.07.2017, 17:53

Jeszcze 5 lat temu każdy by tu pisał że torebki są tylko dla kobiet, no ale dzisiaj cóż, teraz to jest niby męskie, za następne 5 lat będzie malowanie mordy czymś normalnym także wszystko stopniowo, nie można przecież z siebie pedała zrobić od razu. Jestem tylko ciekaw jak ci wszyscy torebkowicze kilka lat temu mieścili te wszystkie rzeczy, no normalnie to musiała być męka gdzie schować telefon o fajki, no ale moda jest zjebana i tyle. Tak torebki są pedalskie i żadne ujadanie tego nie zmieni nawet jakiegoś dwu metrowego karka, pozdro ;)

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: mądrala » 09.07.2017, 21:23

ban82 pisze:
09.07.2017, 13:17
Co niezgodnego z prawdą napisałem?? Dojebałem sie do kogoś?? Napisałem jak jest i tyle.
Wy, peowcy, w naturze macie przekręcanie faktów.
A fakty są takie, i niestety gówno się to ma do tego, co napisałeś, panie łaskawy, że to PO ZLIKWIDOWAŁA ZSW. I nie dorabiaj sobie tutaj żałosnych teorii, że "gdyby nie OT" to by ZSW wróciła. c**** by wróciła. A nawet jakby - to PO by tego nie zrobiło, bo gdyby chciało, to by nie likwidowali.

Jeszcze coś do dodania?

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Azow » 09.07.2017, 22:18

Akurat zlikwidowanie zsw to dobry pomysł, z militarnego punktu widzenia wartośc jest o wiele niższa niż zawodowi.Podobnie ma się to do tzw wojsk terytorialnych czyli "harcerze' macierewicza, ich pożytek i wartośc bojowa jest równa zera bo przy pierwszej okazji zostaną zmiecioni przez zawodowe jednostki wroga lub spierdolą jak się gorąco zrobi.Ale to temat o torebkach przez które wielu prawdziwych polaków spać nie może :)
Ave Legia !

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ban82 » 09.07.2017, 23:17

mądrala pisze:
09.07.2017, 21:23
ban82 pisze:
09.07.2017, 13:17
Co niezgodnego z prawdą napisałem?? Dojebałem sie do kogoś?? Napisałem jak jest i tyle.
Wy, peowcy, w naturze macie przekręcanie faktów.
A fakty są takie, i niestety gówno się to ma do tego, co napisałeś, panie łaskawy, że to PO ZLIKWIDOWAŁA ZSW. I nie dorabiaj sobie tutaj żałosnych teorii, że "gdyby nie OT" to by ZSW wróciła. c**** by wróciła. A nawet jakby - to PO by tego nie zrobiło, bo gdyby chciało, to by nie likwidowali.

Jeszcze coś do dodania?
Popytaj sie durniu tępy mądrzejszych od siebie czy zlikwidowali czy zawiesili bo p********* głupoty kolejny raz. W każdej chwili można było to odwiesić bo struktury zostały zachowane, toż WKU nie polikwidowali. Nic nie stało na przeszkodzie żeby zamiast WOT wznowić pobory do normalnego wojska.

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: myjster » 09.07.2017, 23:40

ban82 pisze:
09.07.2017, 23:17
mądrala pisze:
09.07.2017, 21:23
ban82 pisze:
09.07.2017, 13:17
Co niezgodnego z prawdą napisałem?? Dojebałem sie do kogoś?? Napisałem jak jest i tyle.
Wy, peowcy, w naturze macie przekręcanie faktów.
A fakty są takie, i niestety gówno się to ma do tego, co napisałeś, panie łaskawy, że to PO ZLIKWIDOWAŁA ZSW. I nie dorabiaj sobie tutaj żałosnych teorii, że "gdyby nie OT" to by ZSW wróciła. c**** by wróciła. A nawet jakby - to PO by tego nie zrobiło, bo gdyby chciało, to by nie likwidowali.

Jeszcze coś do dodania?
Popytaj sie durniu tępy mądrzejszych od siebie czy zlikwidowali czy zawiesili bo p********* głupoty kolejny raz. W każdej chwili można było to odwiesić bo struktury zostały zachowane, toż WKU nie polikwidowali. Nic nie stało na przeszkodzie żeby zamiast WOT wznowić pobory do normalnego wojska.
Prawda jest w taka,że pełowcy kurestwo i zakłamanie wyssali z mlekiem matki i nie ma tu żadnej przesady,suche fakty i spojrzenie prawdzie w oczy.Pokolenie kacapów przywiezionych tu w latach 40.I tak się ta czerwona zaraza panoszy jakby była u siebie.

marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: marshal » 10.07.2017, 02:32

Ja myślę że polski ruch kibicowski ma poważniejsze problemy niż noszenie saszetek. Ale na szczęście mamy forum kibic.net gdzie kumaci fachowcy rozkminią orientację seksualną kibica na podstawię wielkości posiadanej saszetki. U mnie te saszetki mają plusa bo spokojnie można w niej schować puchę farby.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: mądrala » 10.07.2017, 10:44

ban82 to taki typowy baran z po, któremu pluje się w ryja, a ten, że deszcz pada. Nie odwracaj rumunie kota ogonem, bo ja piszę jedno, a ty drugie.

" każdej chwili można było to odwiesić bo struktury zostały zachowane, toż WKU nie polikwidowali."

No to czemu te kurewki za niemieckie srebrniki nie odwiesili, skoro w każdej chwili można było?

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Azow » 10.07.2017, 11:03

mądrala pisze:
10.07.2017, 10:44
ban82 to taki typowy baran z po, któremu pluje się w ryja, a ten, że deszcz pada. Nie odwracaj rumunie kota ogonem, bo ja piszę jedno, a ty drugie.

" każdej chwili można było to odwiesić bo struktury zostały zachowane, toż WKU nie polikwidowali."

No to czemu te kurewki za niemieckie srebrniki nie odwiesili, skoro w każdej chwili można było?
A po c*** mają odwieszać ,skoro zasadnicza sluzba obniża wartość bojową armii w stosunku do zawodowej.Lepiej mieć 100 zawodowych żołnierzy niż nawet 200 sebixów z kałachem.
Ave Legia !

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ban82 » 10.07.2017, 11:18

mądrala pisze:
10.07.2017, 10:44
ban82 to taki typowy baran z po, któremu pluje się w ryja, a ten, że deszcz pada. Nie odwracaj rumunie kota ogonem, bo ja piszę jedno, a ty drugie.

" każdej chwili można było to odwiesić bo struktury zostały zachowane, toż WKU nie polikwidowali."

No to czemu te kurewki za niemieckie srebrniki nie odwiesili, skoro w każdej chwili można było?
Nie przyklejaj mi jakieś łatki politycznej bo mnie p******* te wszystkie partie. U Ciebie każde wspimnienia o antku powoduje pojawienie sie piany na ustach. Ochłoñ chłopie troszke. c**** wiesz a mędrkujesz. Armia w zamyśle miała być zawodowa i nie było potrzeby utrzymywać tysięcy ludzi tylko po to żeby siedzieli w jednostkach. Zresztą dalej nie ma.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: mądrala » 10.07.2017, 11:29

I ja mam wyjebane na całą tą naszą smutną polską, partiokratyczną rzeczywistość polityczną. Na każdego jednego polityka, od lewa do prawa. Czy to jest Antek, czy to jest nie-Antek, dynda mi to.

Dla mnie się liczy, kto robi dobrze dla Narodu i Ojczyzny.

A wiem to, że ta poprzednia banda złodziei i zdrajców nie szła tą drogą.

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Ukochane Miasto » 10.07.2017, 11:51

to że nie ma zasadniczej służby wojskowej to akurat błogosławieństwo dla polskiej armii i budżetu, bo to był dopiero burdel w przenośni i rzeczywistości :-)
byłem w woju w "trójkącie bermudzkim" Żary-Żagań-Świętoszów(co prawda jako bażant) , to się ku*** tych "komandosów" naoglądałem .

fakt jest natomiast taki że powinny być obowiązkowe krótkie acz intensywne ćwiczenia na poziomie szkół średnich+szkoły policealne i studia. Teraz z tego co mi wiadomo to nie ma nawet takiego przedmiotu jak PO.

znam mnóstwo chłopaków którzy chcą /chcieli się dostać do woja na kontrakty i każdy z nich jest wyćwiczony ,wytrenowany i bez używek . Gadamy sobie na siłowni i wiem też o testach sprawnościowych .
nie ma lekko. Teraz tylko zdrowi i silni mają szanse być w armii.
kiedyś gadałem ze starym trepem i z łezką w oku stwierdził " co to ku*** teraz za wojsko! Kiedyś to z poligonu dwa samochody ciężarowe butelek po wódzie wracały...eh" . No i to była nasza armia , jak to w "Krollu" powiedzieli "sztuka jest sztuka" :-)

zniewieścienie wynika z napływu zgniłej mody , popkultury itp...no i przenika też powoli na trybuny.
Ale też Panowie bez przesady :-)
w latach 80-90 fryzura na Limahla czy też Georga Michaela była gwarantem udanego podrywu (sprawdzone) i laski chętne były iść z takim kolesiem nie tylko na kawę ;-)...a jeszcze kolczyk w uchu! Łoo to już w ogóle ruchanko gwarantowane..

teraz takie Limahle i Majkely to z marszu były by pedały :-D

pozdro.

Żakard
Posty: 97
Rejestracja: 10.07.2015, 09:41

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Żakard » 10.07.2017, 12:56

Co do Przysposobienia Obronnego - serio go już nie ma? Jeszcze nie tak dawno normalnie były zajęcia, czy to w liceum czy technikum :o

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mimi94xd i 563 gości