Piro Shop

Koniec roku z Football Fanatics

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
F_F
Posty: 30
Rejestracja: 08.08.2014, 20:28

Koniec roku z Football Fanatics

Post autor: F_F » 14.12.2016, 12:32

Zin "Football Fanatics" ukazuje się od lata 2014 roku. Na przełomie lipca i sierpnia tamtego roku ukazał się zerowy, próbny numer zina. Po blisko dwóch i pół roku redakcja postanowiła wydać reedycję tamtego numeru.
Na 48 stronach znaleźć można 15 artykułów i felietonów oraz inne materiały. Będzie można przeczytać m. in.: liczby wyjazdowe - runda wiosenna 2014 (160 polskich ekip), "Against modern ultras", "Alfabet ultrasów", "Moda i jej wpływ na ruch kibicowski", "Niech spierdalają (...)!", "Kibicując mniejszym klubom (sonda)", "Chuligańskie awantury wszech czasów w Polsce", "Historia piłkarskiego chuligaństwa (Anglia i nie tylko), Wywiad z fanatycznym kolekcjonerem vlepek, "O niemieckich czasopismach kibicowskich", "Historia ruchu Barra Brava w Argentynie", "Spartak Moskwa - "Czerwono-biała" armia Moskwy", "Odeszli, ale nadal są w pamięci. Kibicowskie tragedie".
Reedycję numeru 0. "Football Fanatics" można zamówić w preorderze na Allegro w cenie 5,50 zł + 3 zł wysyłka. Wysyłka opłaconych zamówień nastąpi do końca 2016 roku.
Aukcja na Allegro - [link]
Nadal trwa także aukcja z numerem 7. "Football Fanatics" w promocyjnej cenie 8 zł z kosztem wysyłki - [link]

Piro Shop

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości