www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
pestycydy
Posty: 83
Rejestracja: 13.09.2010, 15:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pestycydy » 01.01.2019, 13:59

Dex Dexter pisze:
01.01.2019, 13:41
I kto to pisze? Największa prójdupa na tym forum.Chuligan,ultras i znawca budżetu Górnika Zabrze.Jeszcze niech te cwelusie Pinio tu zawita i pedalski duet dalej będzie walczył przez wifi
Wróć do Gdańska, nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwać, szkoda mojego czasu a i oczy bolą od takich cudownych tekstów w twoim wykonaniu. Rożnica między mną i tobą jest taka, że ja jestem stąd i się nie udzielam w temacie trójmiasto walcząc za kogoś, w jakiejś wyimaginowanej walce. Teraz pomyśl kto jest "prójdupa". Przyznaje dr.Martens ma większą wiedzę co do budżetu Górnika, nie ma w tym żadnej ujmy, trochę się sugerowałem wypowiedzią Ł. Mazura z zeszłego roku [link] , ale jeśli była restrukturyzacja w 2015 to albo Mazur ma inne zdanie na ten temat w 2017 albo Martens ma większą wiedzę od Mazura, nie mnie to oceniać, nie będę robił tu rozpierdolu, bo nie o tym temat, okaże się z czasem czy przypadkiem nie wyjdą jakieś fakty, niegospodarność itp. Tak samo jak nie twoja sprawa ten temat, idź stąd walczyć przez wifi z innymi gimnazjalistami. Przeszkadzasz tylko.



Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 01.01.2019, 22:17

streetlife pisze:
31.12.2018, 13:43
Nikogo nie zastanawia fakt,że akcje były niby super zaplanowane,ale albo ktoś jechał nagle inną drogą albo w ogóle z domu w tym czasie nie wychodził.Więc albo te akcje to jedna wielka ściema,żeby ratować dupska pokazując jaka PF była niebezpieczna albo ktoś ostrzegał oponentów przed planowaną akcją.
Synek wychował się na dzielnicy Ruchu,elektryczny był jak Bear Gryls

TOMASZ800910
Posty: 25
Rejestracja: 06.06.2018, 11:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TOMASZ800910 » 02.01.2019, 08:54

Śmieszni są ci co piszą że wyborcza pisze same wymyślone rzeczy, niestety to prawda. Kachol dla PF był solą w oku w Rudzie Śląskiej, skąd taki ku*** redaktor wyborczej może wiedzieć że on ma 2 metry. Wszystko te wasze konfidentki wyszczekały śmierdziele.

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wezstoperan » 02.01.2019, 09:30

Kolejna udana akcja wielkiego Piasta.

Tym razem w 20~ osób przed 6 rano wjechali na osiedle w Rybniku, poskakali po samochodach, porzucali hukowymi, odpalili jedną racę i po 3 minutach się zawinęli.

Kolejne wielkie zwycięstwo na waszą korzyść, szkoda że telefony znów milczą. Pozdrówki i szczęśliwego nowego roku, oby w tym mieliście więcej odwagi, żeby chociaż raz podjąć rękawicę.

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 02.01.2019, 10:38

pestycydy pisze:
01.01.2019, 13:59
Dex Dexter pisze:
01.01.2019, 13:41
I kto to pisze? Największa prójdupa na tym forum.Chuligan,ultras i znawca budżetu Górnika Zabrze.Jeszcze niech te cwelusie Pinio tu zawita i pedalski duet dalej będzie walczył przez wifi
Wróć do Gdańska, nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwać, szkoda mojego czasu a i oczy bolą od takich cudownych tekstów w twoim wykonaniu. Rożnica między mną i tobą jest taka, że ja jestem stąd i się nie udzielam w temacie trójmiasto walcząc za kogoś, w jakiejś wyimaginowanej walce. Teraz pomyśl kto jest "prójdupa". Przyznaje dr.Martens ma większą wiedzę co do budżetu Górnika, nie ma w tym żadnej ujmy, trochę się sugerowałem wypowiedzią Ł. Mazura z zeszłego roku [link] , ale jeśli była restrukturyzacja w 2015 to albo Mazur ma inne zdanie na ten temat w 2017 albo Martens ma większą wiedzę od Mazura, nie mnie to oceniać, nie będę robił tu rozpierdolu, bo nie o tym temat, okaże się z czasem czy przypadkiem nie wyjdą jakieś fakty, niegospodarność itp. Tak samo jak nie twoja sprawa ten temat, idź stąd walczyć przez wifi z innymi gimnazjalistami. Przeszkadzasz tylko.
Widzisz,jak nie rzucasz chujami i k****** to od razu inaczej można z Tobą gadać.Na Śląsku mieszkam kupę lat,mam tu masę znajomych a z racji zawodu przebywam w różnych rejonach województwa wiec mam wiedzę na temat tego jak wyglada sytuacja na Śląsku.Jeśli chcesz rzeczowo pogadac to zapraszam na priv i zobaczymy kto jaką ma wiedzę.

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Nocnik » 02.01.2019, 11:21

Natiste pisze:
31.12.2018, 12:46
Łykają bo tylko z takich zródeł mają jakieś informacje a potem na osiedlu kumaczy zgrywają!
Jak wy myślicie że czołowe postaci z torcidy i png były dojezdżane przez to ze PF czuli zagrozenie w waszej sile chuligańskiej to ja gratuluje poczucia humoru .
To idac twoim tokiem myslenia wychodzi na to ze wybiórcza sobie to wszystki wymyśliła? Wez ty sie pierdolnij w leb dzieciaku, zgrywaliscie przez wiele lat sztywną ekipe a rozjebaliscie sie na swoja ekipę i kaazdy o tym wie

pestycydy
Posty: 83
Rejestracja: 13.09.2010, 15:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pestycydy » 02.01.2019, 12:37

Dex Dexter pisze:
02.01.2019, 10:38
pestycydy pisze:
01.01.2019, 13:59
Dex Dexter pisze:
01.01.2019, 13:41
I kto to pisze? Największa prójdupa na tym forum.Chuligan,ultras i znawca budżetu Górnika Zabrze.Jeszcze niech te cwelusie Pinio tu zawita i pedalski duet dalej będzie walczył przez wifi
Wróć do Gdańska, nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwać, szkoda mojego czasu a i oczy bolą od takich cudownych tekstów w twoim wykonaniu. Rożnica między mną i tobą jest taka, że ja jestem stąd i się nie udzielam w temacie trójmiasto walcząc za kogoś, w jakiejś wyimaginowanej walce. Teraz pomyśl kto jest "prójdupa". Przyznaje dr.Martens ma większą wiedzę co do budżetu Górnika, nie ma w tym żadnej ujmy, trochę się sugerowałem wypowiedzią Ł. Mazura z zeszłego roku [link] , ale jeśli była restrukturyzacja w 2015 to albo Mazur ma inne zdanie na ten temat w 2017 albo Martens ma większą wiedzę od Mazura, nie mnie to oceniać, nie będę robił tu rozpierdolu, bo nie o tym temat, okaże się z czasem czy przypadkiem nie wyjdą jakieś fakty, niegospodarność itp. Tak samo jak nie twoja sprawa ten temat, idź stąd walczyć przez wifi z innymi gimnazjalistami. Przeszkadzasz tylko.
Widzisz,jak nie rzucasz chujami i k****** to od razu inaczej można z Tobą gadać.Na Śląsku mieszkam kupę lat,mam tu masę znajomych a z racji zawodu przebywam w różnych rejonach województwa wiec mam wiedzę na temat tego jak wyglada sytuacja na Śląsku.Jeśli chcesz rzeczowo pogadac to zapraszam na priv i zobaczymy kto jaką ma wiedzę.
Nie mam zamiaru na żadne privy wchodzić, po pierwsze nie z tobą, bo przekręcasz fakty, nie wyzywałem od żadnych chujów i kurw. Ja na śląsku mieszkam prawie całe życie, poza emigracją kilkuletnią. Po drugie, nie będę wchodził w polemikę z typami, do których nie mam zaufania, nie wszystko musi iść w internet. Polecam każdemu nie dać się podpuszczać i nie pisać o rzeczach, które mogą zaszkodzić komuś. Pozdro grzyby.

Oberschlesien14
Posty: 659
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 02.01.2019, 12:41

Na niektóre z tych osób gdy jeszcze nie były Wisły u ich boku były kręcone afery które po jakimś czasie umarły. Potem naszła faza czekania na czołowe osoby pod chatami gdy już doszła Wisła, pokitrani w krzakach w 20 osób z maczetami ( Ruch oczywiście anty sprzętowy, walczył na sprzęty bo koalicja jest nie honorowa ;)). Ruch przez cały ten czas na forach, FB itp. kreował się na najbardziej honorową ekipę nie tylko na GŚ, ale też w całej Polsce. Za c*** nie dało się wytłumaczyć osobie spoza województwa, że to jest mit i tak jak każda ekipa mają swoje za uszami, ale to szambo które się wylało z zeznań rozjebańców chyba większości pozwoliło otworzyć oczy. Przypominam, że kilka lat temu Ruch jeździł po całej Polsce i szył afery na KSGKS. Te same osoby co najbardziej się pruły o zeznania z których c**** się dało wyciągnąć są obecnie największymi rozjebusami w PF.

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: donhichot » 02.01.2019, 13:23

wacus.. pisze:
31.12.2018, 18:15
donhichot pisze:
31.12.2018, 13:41
szwadron97 pisze:
31.12.2018, 13:18

To dlaczego zostały dojeżdżane jeśli dla nich nie byli zagrożeniem? Z nudów?
Przeciez masz w artykule za co. Jeden za cwaniakowanie w internecie na zamkniętym forum, Kostecki za pyskówę na gali, jakiś Ryży za malowanie haseł KSG, No jesli dla ciebie to są powody strachu to gratuluje, bo dla mnie to raczej pokazuje, że czuli się w c*** mocni i za byle co mogli cię do piachu poslac.
Jeżeli dla Ciebie to ze ktoś pomalował pare napisów na murze jest dobrym powodem do obcięcia komuś rak, porąbania maczetami itd to jest zdrowo pierdolniety, zreszta prawda czy nie te wszystkie artykuły ale w człowieku aż się serce raduje ze już w tym nie siedzi, zeszło to już tak daleko ze szkoda o tym gadać..
Gdzie ja napisalem ze jest to dobry powod? Odnosze sie do absurdalnego zarzutu, ze mordowali innych bo sie bali, a z artykulu jasno wynika, ze robili tego wlasnie dlatego, ze mieli w d**** wszelkie konsekwencje i czuli sie bardzo mocni. Ale widze, ze dla niektorych zwykly ciag przyczynowo-skutkowy jest slaby do ogarniecia.

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Fizmatenty » 02.01.2019, 13:33

Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 12:41
Na niektóre z tych osób gdy jeszcze nie były Wisły u ich boku były kręcone afery które po jakimś czasie umarły. Potem naszła faza czekania na czołowe osoby pod chatami gdy już doszła Wisła, pokitrani w krzakach w 20 osób z maczetami ( Ruch oczywiście anty sprzętowy, walczył na sprzęty bo koalicja jest nie honorowa ;)). Ruch przez cały ten czas na forach, FB itp. kreował się na najbardziej honorową ekipę nie tylko na GŚ, ale też w całej Polsce. Za c*** nie dało się wytłumaczyć osobie spoza województwa, że to jest mit i tak jak każda ekipa mają swoje za uszami, ale to szambo które się wylało z zeznań rozjebańców chyba większości pozwoliło otworzyć oczy. Przypominam, że kilka lat temu Ruch jeździł po całej Polsce i szył afery na KSGKS. Te same osoby co najbardziej się pruły o zeznania z których c**** się dało wyciągnąć są obecnie największymi rozjebusami w PF.
I to jest ku*** w tym wszystkim najbardziej zabawne. Życie ich szybko zweryfikowało, gebelsowska propaganda pękła jak bańka mydlana. W te ich brednie mogą już tylko im wierzyć gówniarze co to kupę mają w głowach i łykają te bzdury jak pelikany.

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 02.01.2019, 13:35

Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 12:41
Potem naszła faza czekania na czołowe osoby pod chatami gdy już doszła Wisła, pokitrani w krzakach w 20 osób z maczetami ( Ruch oczywiście anty sprzętowy, walczył na sprzęty bo koalicja jest nie honorowa ;)).
Z tego co tu wysrałeś wynika, że koalicja była honorowa a sprzęt i rakietnice, bez których się nigdzie nie ruszaliście to też wymysł Ruchu. Widać, że ci jeszcze gorzoła nie wyparowała ze łba.
Śląscy Ekstremiści

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 02.01.2019, 13:37

OleOle pisze:
02.01.2019, 13:35
Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 12:41
Potem naszła faza czekania na czołowe osoby pod chatami gdy już doszła Wisła, pokitrani w krzakach w 20 osób z maczetami ( Ruch oczywiście anty sprzętowy, walczył na sprzęty bo koalicja jest nie honorowa ;)).
Z tego co tu wysrałeś wynika, że koalicja była honorowa a sprzęt i rakietnice, bez których się nigdzie nie ruszaliście to też wymysł Ruchu. Widać, że ci jeszcze gorzoła nie wyparowała ze łba.
Ole Ole chyba problem z czytaniem i myśleniem

Oberschlesien14
Posty: 659
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 02.01.2019, 14:11

Na szczęście jestem od lat abstynentem więc mogę śmiało powiedzieć, że komórek mózgowych mam więcej od Ciebie, w przeciwieństwie do liczby chromosomów bo twoje czytanie ze zrozumieniem faktycznie kuleje. Zacytuje sam siebie z posta powyżej
"tak jak każda ekipa mają swoje za uszami"

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: donhichot » 02.01.2019, 14:51

Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 14:11
Na szczęście jestem od lat abstynentem więc mogę śmiało powiedzieć, że komórek mózgowych mam więcej od Ciebie, w przeciwieństwie do liczby chromosomów bo twoje czytanie ze zrozumieniem faktycznie kuleje. Zacytuje sam siebie z posta powyżej
"tak jak każda ekipa mają swoje za uszami"
ale co ty sie starasz tu szyc? Ruch oficjalnie na forum publicznym kilka lat temu powiedzial, ze w stosunku do was zawieszony jest pakt antysprzetowy bo sami go nie respektujecie. Wiec co tam probujesz nagle za afere krecic, ze zobaczcie ten Ruch mowil ze bez sprzetu a latal ze sprzetem. Ruch oprocz was toczyl boje w calej Polsce z innymi ekipami i nikt nie skarzyl sie na to, ze bylo niehonorowo czego nie mozna powiedziec o was. Wiec skoncz tworzyc jakies kulawe teorie.

Oberschlesien14
Posty: 659
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 02.01.2019, 15:03

Gdzie tak napisałem?
Czyli z Legią i Zagłębiem jednak było honorowo?

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: donhichot » 02.01.2019, 15:27

Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 15:03
Gdzie tak napisałem?
Czyli z Legią i Zagłębiem jednak było honorowo?
a czY L&Z mialy jakies obiekcje co do tego, ze Ruch w tamtej walce uzywal sprzetu czy raczej spór dotyczyl czego innego?

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 02.01.2019, 16:58

Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 14:11
Na szczęście jestem od lat abstynentem więc mogę śmiało powiedzieć, że komórek mózgowych mam więcej od Ciebie, w przeciwieństwie do liczby chromosomów bo twoje czytanie ze zrozumieniem faktycznie kuleje. Zacytuje sam siebie z posta powyżej
"tak jak każda ekipa mają swoje za uszami"
Skoro sprzęt był po obu stronach i każdy był tego świadomy to po c*** piszesz tego typu teksty:

''pokitrani w krzakach w 20 osób z maczetami ( Ruch oczywiście anty sprzętowy, walczył na sprzęty bo koalicja jest nie honorowa)''
Śląscy Ekstremiści

NMNKNZ
Posty: 154
Rejestracja: 22.05.2016, 09:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NMNKNZ » 02.01.2019, 17:12

donhichot pisze:
02.01.2019, 14:51
Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 14:11
Na szczęście jestem od lat abstynentem więc mogę śmiało powiedzieć, że komórek mózgowych mam więcej od Ciebie, w przeciwieństwie do liczby chromosomów bo twoje czytanie ze zrozumieniem faktycznie kuleje. Zacytuje sam siebie z posta powyżej
"tak jak każda ekipa mają swoje za uszami"
ale co ty sie starasz tu szyc? Ruch oficjalnie na forum publicznym kilka lat temu powiedzial, ze w stosunku do was zawieszony jest pakt antysprzetowy bo sami go nie respektujecie. Wiec co tam probujesz nagle za afere krecic, ze zobaczcie ten Ruch mowil ze bez sprzetu a latal ze sprzetem. Ruch oprocz was toczyl boje w calej Polsce z innymi ekipami i nikt nie skarzyl sie na to, ze bylo niehonorowo czego nie mozna powiedziec o was. Wiec skoncz tworzyc jakies kulawe teorie.
Jak mnie pamięć nie myli Raków skarżyl sie ze podczas ataku na flagi został użyty gaz .

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 02.01.2019, 18:05

OleOle pisze:
02.01.2019, 16:58
Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 14:11
Na szczęście jestem od lat abstynentem więc mogę śmiało powiedzieć, że komórek mózgowych mam więcej od Ciebie, w przeciwieństwie do liczby chromosomów bo twoje czytanie ze zrozumieniem faktycznie kuleje. Zacytuje sam siebie z posta powyżej
"tak jak każda ekipa mają swoje za uszami"
Skoro sprzęt był po obu stronach i każdy był tego świadomy to po c*** piszesz tego typu teksty:

''pokitrani w krzakach w 20 osób z maczetami ( Ruch oczywiście anty sprzętowy, walczył na sprzęty bo koalicja jest nie honorowa)''
Moze dlatego ze jednak jest lekka różnica od walki na ulicy a czekaniem na kogoś pod domem w pare osób ze sprzętem z średniowiecza.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 02.01.2019, 19:03

wezstoperan pisze:
02.01.2019, 09:30
Kolejna udana akcja wielkiego Piasta.

Tym razem w 20~ osób przed 6 rano wjechali na osiedle w Rybniku, poskakali po samochodach, porzucali hukowymi, odpalili jedną racę i po 3 minutach się zawinęli.

Kolejne wielkie zwycięstwo na waszą korzyść, szkoda że telefony znów milczą. Pozdrówki i szczęśliwego nowego roku, oby w tym mieliście więcej odwagi, żeby chociaż raz podjąć rękawicę.
To ci Chuligany

jarek1
Posty: 10
Rejestracja: 27.09.2009, 18:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jarek1 » 02.01.2019, 22:52

To już kibice sprzedają takie informacje do gazet?Kibicostwo zeszło na psy i dzieje się to już od conajmniej dziesięciu lat.Nigdy nie popierałem gangsterki na stadionach i cieszę się,że działałem w innych lepszych czasach.Rewolucja zjada własne dzieci.Sam jestem ciekawy w jakim kierunku podąża kibicostwo,bo na razie wygląda na to,że sami sramy we własne gniazdo.Pozdrawiam.

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 02.01.2019, 23:35

Oberschlesien14 pisze:
02.01.2019, 12:41
Przypominam, że kilka lat temu Ruch jeździł po całej Polsce i szył afery na KSGKS. Te same osoby co najbardziej się pruły o zeznania z których c**** się dało wyciągnąć są obecnie największymi rozjebusami w PF.
Jak ktos nie potrafi usunąć kogoś z zycia kibicowskiego normalnymi metodami to trzeba spróbować zajść od innej strony.
Przeważnie tak jest że ci co dużo szczekają i robią z siebie wielce honorowych i z zasadami to pozniej ich zycie weryfikuje i bum. Takich przykładow znalazlo by sie dużo więcej.

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 03.01.2019, 05:56

...kiedyś to wszystko wyglondało inaczy.... j**** Wos $mierdziele
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

martinio
Posty: 139
Rejestracja: 05.08.2007, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: martinio » 03.01.2019, 07:20

Ma ktos pelna tresc? [link]
PERSONA NON GRATA&CHULIGANI Z BAZALU

Naród Slonski
Posty: 147
Rejestracja: 11.06.2018, 11:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Naród Slonski » 03.01.2019, 08:23

No przecież my nic z nimi nierobimy, a niema tygodnia żeby ktoś to tych k**** niewylatywol

pestycydy
Posty: 83
Rejestracja: 13.09.2010, 15:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pestycydy » 03.01.2019, 10:17

martinio pisze:
03.01.2019, 07:20
Ma ktos pelna tresc? [link]
Na przyszłość: Wtyczka Chrome UA spoofer, przestawić na Googlebot
Policja szuka bandytów, którzy w Świętochłowicach ostrzelali z rakietnic samochód. Jechali nim dwaj współpracujący z CBŚP byli członkowie gangu Psycho Fans. Mężczyźni mają status tzw. małych świadków koronnych. - Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii - mówi jeden z oficerów policji.
Do ataku doszło późnym wieczorem w niedzielę w Chropaczowie, dzielnicy Świętochłowic. Kilku bandytów ostrzelało tam z rakietnic samochód, którym jechali dwaj byli członkowie gangu Psycho Fans, założonego przez pseudokibiców Ruchu Chorzów. Mężczyźni poszli na współpracę z Centralnym Biurem Śledczym Policji i ujawnili setki przestępstw popełnionych przez siebie i kolegów. W nagrodę wyszli z aresztu i jako tzw. mali świadkowie koronni mogą liczyć na nadzwyczajne złagodzenie kary. W ich ślady poszło kilku innych członków gangu.

Rakieta może zabić
Podczas niedzielnego ataku napastnicy wystrzelili w stronę samochodu byłych członków Psycho Fans siedem rakiet, a także kilkanaście metalowych kulek. Jedna z rakiet wybiła dziurę w przedniej szybie auta. – Na szczęście nie wpadła do kabiny, bo wtedy jeden z mężczyzn zostałby trafiony w głowę. Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii, bo taka rakieta może zabić – przyznaje oficer śląskiej policji.

Powitanie wychodzącego w 2015 r. z aresztu Macieja M. ps. 'Maślak', lidera Psycho Fans (łysy w czarnej koszulce)
Czytaj także:
Kibole Ruchu i Wisły planowali krwawą jatkę na Śląsku. "Obcinanie dłoni, a nawet ciche zabójstwo"
Napastnicy odjechali z miejsca zdarzenia trzema samochodami: hyundaiem, mazdą kombi i toyotą. Wcześniej jeździli za pokrzywdzonymi po Chorzowie i Katowicach. – W środę dostaliśmy z policji materiały na temat tego zdarzenia i wszczynamy śledztwo w sprawie narażenia pokrzywdzonych na śmierć lub utratę zdrowia oraz zniszczenie mienia – mówi prokurator Cezary Golik, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej w Chorzowie.

Bandytów tropią policjanci ze Świętochłowic, wspierani przez oficerów z wydziału do walki z przestępczością stadionową Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Śledczy nie mają wątpliwości, że za atakiem na „małych świadków koronnych” stoją kibole Ruchu Chorzów. Od dłuższego czasu na murach kamienic w Chorzowie wypisywano bowiem wulgaryzmy na temat współpracujących z CBŚP mężczyzn, grożono im też na kibolskich forach. – Widocznie teraz pseudokibice postanowili przejść od słów do czynów – mówi oficer policji.

Policja ma już numery samochodów
Zaatakowani w niedzielę mężczyźni nie mieli ochrony, ale znajdowali się pod nadzorem CBŚP.

Kryminalni zabezpieczają teraz nagrania monitoringu, zarówno z miejsca zdarzenia, jak i trasy, którą sprawcy jeździli za „małymi świadkami koronnymi”. Według naszych informacji śledczy znają już numery rejestracyjne samochodów napastników. Dodatkowo okazało się, że we wtorek ktoś powybijał szyby w aucie jednego z ostrzelanych rakietami mężczyzn. – To wygląda na zakrojoną na szeroką skalę akcję odwetową – mówi oficer policji.

Czy w tej sytuacji byli członkowie Psycho Fans dostaną ochronę? – Ze względów bezpieczeństwa nie możemy udzielać informacji na ten temat – powiedziano nam w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Śląsk spłynąłby krwią
Do ataku na „małych świadków koronnych” doszło kilka godzin po opublikowaniu przez „Wyborczą” tekstu o tym, że kibole Ruchu i Wisły Kraków planowali serię krwawych zamachów na szalikowców Górnika Zabrze i GieKSy. Gangsterzy z Psycho Fans mieli własny wywiad, dzięki któremu znali adresy, a także marki i numery rejestracyjne aut osób, na które wydali wyroki. Wiedzieli też, jaki trasami się poruszają, bo montowali im w autach nadajniki GPS. Kibole z Chorzowa chcieli obcinać szalikowcom innych drużyn dłonie, jednego z nich planowali staranować samochodem tuż przy cmentarzu, a ciało przerzucić między groby. Kolejnego planowano zabić w taki sposób, aby wyglądało to na pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

– Te plany były zawansowane, część nawet realizowano. Gdyby się powiodły, Śląsk spłynąłby krwią – mówił jeden z oficerów policji.

Psycho Fans to najgroźniejszy kibolski gang w Polsce
Działania Psycho Fans powstrzymało CBŚP, rozbijając struktury gangu. Od grudnia 2017 roku zatrzymano ponad 60 członków kibolskiej grupy przestępczej, w tym jej założycieli i liderów. Według policji Psycho Fans byli najlepiej zorganizowanym i najgroźniejszym kibolskim gangiem w Polsce. Jego członkom przedstawiono zarzuty popełnienia kilkuset przestępstw: handlu narkotykami, bijatyk, porwań, oszust, wyłudzeń, kradzieży, rozbojów z użyciem maczet, a także pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lobik » 03.01.2019, 11:54

Bardzo dobra akcja. Szkoda że żadna z tych parów nie odniosła obrażeń. Myślę, że prędzej czy później te k******* zostaną dojechane.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Barwieiuk
Posty: 115
Rejestracja: 04.08.2017, 14:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Barwieiuk » 03.01.2019, 12:18

martinio pisze:
03.01.2019, 07:20
Ma ktos pelna tresc? [link]
Ja myślałem, że oni z Polski wyjadą, bo się będą obawiać, że ich dojadą, a oni od chorzowa parę kilometrów sobie śmigają i jeszcze dwóch koronnych razem w BMW pewnie. Zapewne odświeżają kontakty i niedługo dojadą tych nie rozjebanych za pomówienia, bo papier to papier, a życie to życie.
Barak 1 cyklon b :twisted: j**** j**** antife :mrgreen: :twisted:

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Arkan » 03.01.2019, 13:31

niech sobie te k**** wszystkie wbija do łbow ze nie dostana ochrony.psy im roztaczaja wizje ze beda mieli jak masa w dubaju,a ochrone dostaja tylko koronniaki,zadna 60 nie ma ochrony.taka ku*** co odbierala ludziom zdrowie chodzi sobie po wolnosci ,bo pomowi np. paru dilerow co prokuratorek wskaze.jeszcze ta balusiowa szmata co najwiecej urowala i rozkminiala.

Kruszon
Posty: 94
Rejestracja: 30.09.2011, 23:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kruszon » 03.01.2019, 14:40

Zaatakowany w niedzielę były członek gangu Psycho Fans, który jest "małym świadkiem koronnym", od kilku miesięcy informował prokuraturę, że pozostający na wolności koledzy grożą mu, a nawet próbowali go zaatakować. Podał nawet nazwiska zamieszanych w to osób. - Prokuratura nic z tym nie zrobiła, więc chłopcy nabrali odwagi i zorganizowali zamach - twierdzi nasz informator w środowisku kiboli Ruchu Chorzów.
Przypomnijmy, że w niedzielę kilku mężczyzn ostrzelało w Świętochłowicach z rakietnic i pistoletów na metalowe kulki samochód, którym jechali dwaj byli członkowie założonego przez pseudokibiców Ruchu Chorzów gangu Psycho Fans. Mężczyźni poszli na współpracę z Centralnym Biurem Śledczym Policji i ujawnili setki przestępstw popełnionych przez siebie i kolegów. W nagrodę wyszli z aresztu i jako tzw. mali świadkowie koronni i mogą liczyć na nadzwyczajne złagodzenie kary.

– Postawa jednego z nich była szczególnie ważna dla wyników śledztwa, bo za jego przykładem zeznania zaczęli składać inni członkowie gangu – przyznaje jeden z oficerów policji.

Jedna z wystrzelonych w niedzielę przez napastników rakiet wybiła dziurę w przedniej szybie samochodu byłych członków Psycho Fans. Na szczęście nie wpadła do kabiny, bo wtedy jeden z nich zostałby trafiony w głowę. – Trafienie taką rakietą może zabić – podkreśla nasz informator z policji.

Nikogo nie zatrzymano. Dlaczego?
Śledczy nie mają wątpliwości, że sprawcami zamachu na „małych świadków koronnych” byli pseudokibice Ruchu Chorzów. Napastnicy nie byli zamaskowani, a z miejsca zdarzenia odjechali trzema samochodami.

– Pokrzywdzeni podali numery rejestracyjne dwóch pojazdów, wskazali też nazwiska napastników, których rozpoznali – przyznaje osoba znająca kulisy sprawy.
Dlaczego nikogo nie udało się zatrzymać? Nie wiadomo. W czwartek postępowanie w sprawie niedzielnego ataku od prokuratury w Chorzowie przejęli śledczy ze śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej. To ta jednostka tropi gang Psycho Fans.

Według informacji „Wyborczej” zamachu na „małych świadków koronnych” można było uniknąć. Jeden z nich od kilku miesięcy informował prokuratorów z Prokuratury Krajowej, że pozostający na wolności kibole na budynkach w całym Chorzowie wypisują, że jest c***** i pedofilem, grożą mu w kibolskich portalach, a także opublikowali w sieci filmik, który nagrali z jego ojcem. Mężczyzna, który nie utrzymywał kontaktu z synem od kilkunastu lat, mówi do kamery, że go nienawidzi. Dodatkowo kilka miesięcy temu miało też dojść do pierwszego, nieudanego ataku na „małego świadka koronnego”. W trakcie tej akcji goniący go autem kibole czołowo zderzyli się z innym samochodem i uciekli z miejsca zdarzenia. Według naszych informacji były członek Psycho Fans podał śledczym nazwiska osób, które uczestniczyły w tym zdarzeniu. Wtedy także nikogo nie zatrzymano.

– To wyglądało, jakby służby chciały, żeby chłopaki pozałatwiały pewne sprawy swoimi rękami. Ekipa nabrała więc odwagi i zorganizowała zamach – twierdzi nasz informator w środowisku kiboli Ruchu Chorzów. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy ujawnić nawet jego pseudonimu.

Śledczy milczą
Dlaczego Prokuratura Krajowa nie zareagowała na składane przez byłego członka Psycho Fans zawiadomienia? Nie wiadomo. Śledczy nie odpowiedzieli na nasze pytania.

Według CBŚP grupa Psycho Fans była najlepiej zorganizowanym i najgroźniejszym kibolskim gangiem w Polsce. Jego członkom przedstawiono zarzuty dotyczące popełnienia kilkuset przestępstw: handlu narkotykami, bijatyk, porwań, oszustw, wyłudzeń, kradzieży, rozbojów z użyciem maczet, a także pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Dodatkowo teraz śledczy weryfikują zeznania skruszonych członków gangu, którzy opowiedzieli o planowanej serii krwawych zamachów na znanych szalikowców Gieksy i Górnika Zabrze. W ich trakcie ofiarom planowano obcinać dłonie.

pestycydy
Posty: 83
Rejestracja: 13.09.2010, 15:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pestycydy » 03.01.2019, 18:22

Barwieiuk pisze:
03.01.2019, 12:18
martinio pisze:
03.01.2019, 07:20
Ma ktos pelna tresc? [link]
Ja myślałem, że oni z Polski wyjadą, bo się będą obawiać, że ich dojadą, a oni od chorzowa parę kilometrów sobie śmigają i jeszcze dwóch koronnych razem w BMW pewnie. Zapewne odświeżają kontakty i niedługo dojadą tych nie rozjebanych za pomówienia, bo papier to papier, a życie to życie.
Ja myślałem, że oni szukają do ciebie numeru, bo mają ciśnienie po tej akcji z twoją siostrą pewnie. Zapewne twoja matka ich nieźle obsłuży za pomówienia
Jeszcze jakieś teorie?

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: donhichot » 03.01.2019, 21:10

Barwieiuk pisze:
03.01.2019, 12:18
martinio pisze:
03.01.2019, 07:20
Ma ktos pelna tresc? [link]
Ja myślałem, że oni z Polski wyjadą, bo się będą obawiać, że ich dojadą, a oni od chorzowa parę kilometrów sobie śmigają i jeszcze dwóch koronnych razem w BMW pewnie. Zapewne odświeżają kontakty i niedługo dojadą tych nie rozjebanych za pomówienia, bo papier to papier, a życie to życie.
wiesz co to 60tka?To tylko i aż złagodzenie kary, co oznacza, że w zamian za zeznania dostaną mniejsze wyroki więc jak tacy ludzie, którzy są oskarżeni w danych sprawach mogą wyjechać z Polski? Przecież nikt im na to nie pozwoli, ku*** jak takie głąby mające wiedze wiewiórki tutaj się wypowiadają.

dziki_knur_jsb
Posty: 14
Rejestracja: 02.02.2018, 14:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dziki_knur_jsb » 03.01.2019, 22:17

donhichot pisze:
03.01.2019, 21:10
Barwieiuk pisze:
03.01.2019, 12:18
martinio pisze:
03.01.2019, 07:20
Ma ktos pelna tresc? [link]
Ja myślałem, że oni z Polski wyjadą, bo się będą obawiać, że ich dojadą, a oni od chorzowa parę kilometrów sobie śmigają i jeszcze dwóch koronnych razem w BMW pewnie. Zapewne odświeżają kontakty i niedługo dojadą tych nie rozjebanych za pomówienia, bo papier to papier, a życie to życie.
wiesz co to 60tka?To tylko i aż złagodzenie kary, co oznacza, że w zamian za zeznania dostaną mniejsze wyroki więc jak tacy ludzie, którzy są oskarżeni w danych sprawach mogą wyjechać z Polski? Przecież nikt im na to nie pozwoli, ku*** jak takie głąby mające wiedze wiewiórki tutaj się wypowiadają.
i jeszcze to domniewywanie że jechali "w BMW pewnie"

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 04.01.2019, 07:51

donhichot pisze:
03.01.2019, 21:10
Barwieiuk pisze:
03.01.2019, 12:18
martinio pisze:
03.01.2019, 07:20
Ma ktos pelna tresc? [link]
Ja myślałem, że oni z Polski wyjadą, bo się będą obawiać, że ich dojadą, a oni od chorzowa parę kilometrów sobie śmigają i jeszcze dwóch koronnych razem w BMW pewnie. Zapewne odświeżają kontakty i niedługo dojadą tych nie rozjebanych za pomówienia, bo papier to papier, a życie to życie.
wiesz co to 60tka?To tylko i aż złagodzenie kary, co oznacza, że w zamian za zeznania dostaną mniejsze wyroki więc jak tacy ludzie, którzy są oskarżeni w danych sprawach mogą wyjechać z Polski? Przecież nikt im na to nie pozwoli, ku*** jak takie głąby mające wiedze wiewiórki tutaj się wypowiadają.
No ale najwidoczniej nie czują strachu bo nie wyjechali z regionu do innej części Polski

genom1
Posty: 53
Rejestracja: 31.08.2012, 06:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: genom1 » 04.01.2019, 19:37

Hehe. A aspirant dzielnicowy z Rybnika to co?

Natiste
Posty: 444
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 04.01.2019, 19:56

W kultowym dymie na stadionie z Łks brało udział kilkaset osób był napewno kominiarz ,murarz,ksiadz,pilot,no i trafił sie dzielnicowy,i pewnie taksówkarz.
Różnica taka ze nie był z ekipy!

KSGKSW
Posty: 1064
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 04.01.2019, 20:18

Natiste pisze:
04.01.2019, 19:56
W kultowym dymie na stadionie z Łks brało udział kilkaset osób był napewno kominiarz ,murarz,ksiadz,pilot,no i trafił sie dzielnicowy,i pewnie taksówkarz.
Różnica taka ze nie był z ekipy!
Przestań pierdolić bo akurat dzielnicowy Jacek był bardzo znany w waszych kręgach jak i powiecie Rybnickim.

Udenhout88
Posty: 103
Rejestracja: 23.03.2015, 12:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Udenhout88 » 04.01.2019, 20:48

Nerva1 pisze:
04.01.2019, 14:53
Ruch strzela do konfidentów z rakietnic . Na gieksie czy gorniku , konfidenci razem z aspirantami lataja razem po stadionach jak i w bojowkach .
ruch strzela z ucha niczym rakietnica przynajmniej od dekady.

ich konfidenci - ko; szczupak latali po stadionach z innymi dzielnicowymi ; )

Na emeryturze
Posty: 51
Rejestracja: 06.08.2017, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Na emeryturze » 04.01.2019, 21:07

Ruch jak "Pis" sam się wykańcza debilnymi zagrywkami.
Mistrz ciętej riposty.

TOMASZ800910
Posty: 25
Rejestracja: 06.06.2018, 11:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TOMASZ800910 » 04.01.2019, 22:03

Nerva1 pisze:
04.01.2019, 14:53
Ruch strzela do konfidentów z rakietnic . Na gieksie czy gorniku , konfidenci razem z aspirantami lataja razem po stadionach jak i w bojowkach .
Jesteście obecnie ostatnimi osobami, które mogą komuś takie coś zarzucać. Z tymi aspirantami możecie skończyć bo staje się to już naprawdę nudne, u was w tym momencie to same komisarze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kacperdobroch, kswL, mali2323, niespecjalny, virginsnatch i 504 gości