www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WaldemarKKS
Posty: 56
Rejestracja: 18.11.2010, 11:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: WaldemarKKS » 02.03.2017, 15:58

Jest to ciezki farmazonski kawalek tego oswiadczenia. Wasze oficjalne stanowisko przed cala kibicowska Polska bylo takie ze po zebraniu z Gieksa podejmujecie decyzje ze Noga to ku***, idzie do wora tak samo jak konfidenci z Myslowic. Wasze decyzyjne osobe z M z Knurowa na czele gadali w oczy ze jest pogoniony i nie ma opcji by na Gorniku sie pojawil. Wiec ten fragment waszego oswiadczenia legl jak domek z kart



19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 02.03.2017, 16:09

Skończcie się już licytować kto jaki jest każda ekipa zeszła na PSY!! niestety teraz liczy się kasa i nic więcej dawne wartości już są przeszłością a najsmutniejsze jest to że młodzi zamiast kierować się zasadami kierują się kasą!!! każdy kto lata z przeciepami,konfiturami,psami jest zwykłą szmata i nie zależnie od barw!!a za ekipę mojego Górnika jest mi wstyd za to co robią!!

Gringo12
Posty: 5
Rejestracja: 02.03.2017, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Gringo12 » 02.03.2017, 16:24

erykT pisze:Nooo juz dali byście upust tym farmazonom chociaż z tym waniolem... przypadkowy gościu ja p******* prawda boli ale co zrobić.... a te foty Mysłowic to żadne czołowe postacie z PNG WIEC możecie sobie darować...
przypadkowe osoby tu masz foto z treningu porownaj sobie po tatuazach czolowka z myslowic buja sie dalej z tymi k****** rozjebusami jak chcesz to wrzuce bialka !! jest jasno na bialym na fotkach jak sie buja gieksa i gornik z policjantami i rozjebusami!!
Obrazek

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 02.03.2017, 16:26

19KSG48 pisze:Skończcie się już licytować kto jaki jest każda ekipa zeszła na PSY!! niestety teraz liczy się kasa i nic więcej dawne wartości już są przeszłością a najsmutniejsze jest to że młodzi zamiast kierować się zasadami kierują się kasą!!! każdy kto lata z przeciepami,konfiturami,psami jest zwykłą szmata i nie zależnie od barw!!a za ekipę mojego Górnika jest mi wstyd za to co robią!!
Jak tak Ci jest wstyd to idz im to na meczu powiedz, napewno Cie wysłuchają i odpowiednio nagrodzą a teraz spierdalaj!
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 02.03.2017, 16:32

12groszy pisze:"W przeszłości pojawiały się wypowiedzi osób, które identyfikują się z naszą grupą, jakoby Marek Noga został przez nas pogoniony, były to jednak wypowiedzi osób, które nie poznały prawdy, a kierowały się pierwszym, błędnym wrażeniem na skutek doniesień, że pośród nich znajduje się policjant"
Osoby decyzyjne na KSG nie znały ''prawdy'', nie sprawdzili i ot tak go pogonili kierując się jedynie ''doniesieniami''?? To już nawet śmieszne nie jest.
Śląscy Ekstremiści

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 02.03.2017, 16:35

wacus.. pisze:
19KSG48 pisze:Skończcie się już licytować kto jaki jest każda ekipa zeszła na PSY!! niestety teraz liczy się kasa i nic więcej dawne wartości już są przeszłością a najsmutniejsze jest to że młodzi zamiast kierować się zasadami kierują się kasą!!! każdy kto lata z przeciepami,konfiturami,psami jest zwykłą szmata i nie zależnie od barw!!a za ekipę mojego Górnika jest mi wstyd za to co robią!!
Jak tak Ci jest wstyd to idz im to na meczu powiedz, napewno Cie wysłuchają i odpowiednio nagrodzą a teraz spierdalaj!
Akurat już nie raz z nimi gadałem i jakoś mnie nie nagrodzili kolego! Za moich czasów Torcida była inna!

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 02.03.2017, 16:42

19KSG48 pisze:
wacus.. pisze:
19KSG48 pisze:Skończcie się już licytować kto jaki jest każda ekipa zeszła na PSY!! niestety teraz liczy się kasa i nic więcej dawne wartości już są przeszłością a najsmutniejsze jest to że młodzi zamiast kierować się zasadami kierują się kasą!!! każdy kto lata z przeciepami,konfiturami,psami jest zwykłą szmata i nie zależnie od barw!!a za ekipę mojego Górnika jest mi wstyd za to co robią!!
Jak tak Ci jest wstyd to idz im to na meczu powiedz, napewno Cie wysłuchają i odpowiednio nagrodzą a teraz spierdalaj!
Akurat już nie raz z nimi gadałem i jakoś mnie nie nagrodzili kolego! Za moich czasów Torcida była inna!
OK jutro się widzimy?

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 02.03.2017, 16:49

Jak tak Ci jest wstyd to idz im to na meczu powiedz, napewno Cie wysłuchają i odpowiednio nagrodzą a teraz spierdalaj![/quote]
Akurat już nie raz z nimi gadałem i jakoś mnie nie nagrodzili kolego! Za moich czasów Torcida była inna![/quote]

OK jutro się widzimy?[/quote]
wybacz ale najwcześniej w Polsce będę na Wigry Suwałki.

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 02.03.2017, 16:55

A tu dalej napinka hahahahahaaaa i jedno i to samo jak na razie nic konkretnego nie ma obiektywnych dowodów na nic.
KSGKS nie musiał ujawniac nic sam Ruch to zrobił jakich ma konfidentów,psów i informatorów psiarskich w ekipie. Do tego dalej trenuje jeden ze znanych konfidentów z Ruchu w Chorzowie.

Znowu sie pojawil emigrantPB i MKS niby PB i MKS a w postach co innego wynika sie osmieszają takie typowe cwele co nigdy nic nie napisali o najwiekszych konfidentach co maja setki w swojej bandzie do tego psy w ekipie i współpraca z nimi gdzie wasze wypowiedzi jest takie o was przysłowie faRmazoniarze c*** wam cwele w twarze.

erykT
Posty: 18
Rejestracja: 05.01.2017, 11:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: erykT » 02.03.2017, 17:07

I to jest wlasnie wasza hipokryzja... chłop na zdjeciach z czołówka Pf ale jest przypadkowy.... a typ z Mysłowic zdjęcie z treningu to musi byc decyzyjnym na GKS ..

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 02.03.2017, 20:32

Czy jakiś admin mógł by tu zaprowadzić porządek?
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Gringo12
Posty: 5
Rejestracja: 02.03.2017, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Gringo12 » 02.03.2017, 20:44

widac kazdy chcialby zamydlic sprawe nogi bo nikt konkretnie sie na jego temat nie wypowiedzial ani na temat konfidentow z myslowic dlaczego smigajom dalej ? jedynie to krecenie afer w glowach bez jakich kolwiek papierow popierajac swoje racje gazeta wyborcza.. wiec z kim tu dyskutowac skoro co jeden to madrzejszy a jak sie wkleji sie czarno na bialym to i tak bedzie po waszemu.. jak ktos chce bialka z myslowic mozemy zaraz wrzucic

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 02.03.2017, 21:37

wypityjanusz pisze:Czy jakiś admin mógł by tu zaprowadzić porządek?
Porządek "zaprowadza" policja .....
Wymsknęło ci się po fachu :/

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 02.03.2017, 21:38

emigrantPB pisze: Odpowie ktoś w koncu na pytanie co takiego zrobił Noga że mu wybaczyliście i już nie jest pogoniony?
Jesteście takimi hipokrytkami że już nawet wy nie wierzycie w te swoje bajki
Kiedy ty opowiesz historie o waszym dobrym milicjancie z ekipy? Kolejny raz o tym piszemy i nigdy sie do tego nie odniosles i unikasz tematu a za chwile admin zrobi porzadki wywali posty i znowu temat milicjanta zawiszy zniknie i bedzie cisza

skoczow
Posty: 133
Rejestracja: 27.10.2014, 13:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: skoczow » 02.03.2017, 21:43

Gringo12 pisze:widac kazdy chcialby zamydlic sprawe nogi bo nikt konkretnie sie na jego temat nie wypowiedzial ani na temat konfidentow z myslowic dlaczego smigajom dalej ? jedynie to krecenie afer w glowach bez jakich kolwiek papierow popierajac swoje racje gazeta wyborcza.. wiec z kim tu dyskutowac skoro co jeden to madrzejszy a jak sie wkleji sie czarno na bialym to i tak bedzie po waszemu.. jak ktos chce bialka z myslowic mozemy zaraz wrzucic

Zamydlic sprawe nogi?Jak wszystko zostalo napisane dałnie nie był psem wy twierdzicie ze co ze byl czy jak? Nie współpracował jak pedRuchy z innymi psami udziela sie nawet przeciwko psom to po co tu wiecej pisac.
To samo Mysłowic kretynie chyba co 20 stron o tym pisane bylo ale nie ty sie pojawiłes i znowu bedziemy wałkowac.
Moze teraz po wałkujcie sobie własnych kiboli co donosili albo o swoich kolegach z komendy jak zapomnieliscie to ktos wam tu da liste.

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 02.03.2017, 22:20

skoczow pisze:Zamydlic sprawe nogi?Jak wszystko zostalo napisane dałnie nie był psem wy twierdzicie ze co ze byl czy jak? Nie współpracował jak pedRuchy z innymi psami udziela sie nawet przeciwko psom to po co tu wiecej pisac.
To samo Mysłowic kretynie chyba co 20 stron o tym pisane bylo ale nie ty sie pojawiłes i znowu bedziemy wałkowac.
Moze teraz po wałkujcie sobie własnych kiboli co donosili albo o swoich kolegach z komendy jak zapomnieliscie to ktos wam tu da liste.
Dawaj papiery skoczowski flecie a jak nie to W**********.

Ciekawe gdzie byłeś jak decyzyjne osoby z Górnika same przyznały, że noga to rura i zostaje pogoniony. Mogłeś wtedy się flecie wstawić za nim a nie teraz zgrywać kumacza.
Śląscy Ekstremiści

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 02.03.2017, 22:27

Kato_wice pisze:Tematy konfitur, Zakopanego, niedoszlej walki, rudy śl, rakietnic i tak od lat jedno i to samo, do wtorku bedziecie żyć extraklasa , pozniej wroci temat nogi,hadasia itp , ktos przypomni autobus na komendzie w Zorach i wyjebane sekretarce flagi Row-u,że Wam sie chce wiedzac że nikt tego nie bierze na powaznie

Lepsza Strona Miasta
Posty: 20
Rejestracja: 26.09.2010, 11:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Lepsza Strona Miasta » 02.03.2017, 22:56

biohazard pisze: Kolejna sprawa, która dla mnie zaczyna być łudząco podobna to sprawa z Mysłowicami, gdzie wg mnie (powtarzam wg mnie) może jedno zeznanie było rzeczywiście kulawe a reszta nie miała żadnego wpływu na cokolwiek ale kibice Ruchu wywarli na środowisku kibicowskim (zresztą nieprzypadkowym) mocny wpływ aby kilku z tych gości z Mysłowic pogonić gdzie jak mam rozumieć kompletnie sobie z nimi nie radzili na ulicy.
A którzy to niby nam w******* spuszczali?
Parówy były mądre, gdy w jedno 2 auta ustawiali się na pojedyńcze osoby z Ruchu, cześto nawet i na sprzecie, czy z rakietnicami. W przypadku solów to albo dostawali w*******, albo wogole nie podejmowali wyzwania.
Jakoś nigdy jak bylismy zebrani to nie potrafili się na nas zebrac. Nawet mi się przypomina jedna akcja, gdy jedna z parów zgubiła pod knajpą na Brzezince telefon, gdzie wjechali w kilku w nas, zresztą niezbyt udanie, bo po chwili mimo przewagui wypierdolili do aut. I co pomimo telefonów i propozycji oczywiście nei skorzystali.
Pomijam juz płacz przed kamerami i mikrofonami przy hali na Starej Wesołej, jak dostali to na co sobie zebrali, i tak mieli szczescie, ze tak słabo..

Nt. dzisiejszych czasów się nie wypowiadam, bo nie mieszkam od kilku lat w Mysłowicach, ale ku*** przestańce robic z na koksowanych frajerów bohaterów, bo jedynie na co było ich stac to rakiety, albo obicie w kilku pojedyńczych chłopakow z Ruchu (a nie i to nie zawsze się im udawało).

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pangrzegorz1975 » 03.03.2017, 06:53

modowie gdzie jestescie?zamknac ten temat w pizdu!!!!!!!!!
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

Oberschlesien14
Posty: 659
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 03.03.2017, 08:54

EmigrantPB to chyba emigrował na Łagiewniki ;)

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 03.03.2017, 09:11

pangrzegorz1975 pisze:modowie gdzie jestescie?zamknac ten temat w pizdu!!!!!!!!!
ANALizują usuwając co niewygodne dla nich.
Czekoladowy_mis - ANALizując to co napisałeś tydzień sobie odpoczniesz.
Co do wygodności usuwania postów to trzeba było by tu siedzieć dzień w dzień żeby ogarniać wszystkie idiotyczne posty...

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 03.03.2017, 12:51

pangrzegorz1975 pisze:modowie gdzie jestescie?zamknac ten temat w pizdu!!!!!!!!!
Zamykajcie bo prekursorom nie chce sie tlumaczyc dlaczego w ekipie tyle lat mieli psa ktory byl ukrywany przed cala Polska.
Po to jest ten temat by w innych nie robic syfu nikt nikogo tu ja sile do czytania nie sciaga

Rejon Śląsk 84r
Posty: 15
Rejestracja: 23.10.2016, 17:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Rejon Śląsk 84r » 03.03.2017, 14:42

Kiedys było tak . Jak kibice klubu X mieli bialko na osobe z klubu Y to te bialko pokazywało sie Y a oni sami gonili bo k**** im nie trzeba, a jak nie pogonili to białko szło w Polske . A teraz byle jaki ciul z gimnazjum naczyta sie ,zdjec naoglada i'' wie wiecej ''niz kibic z 20 letnim stazem kto jest c*** a kto sztywny.

vendetta2016
Posty: 41
Rejestracja: 03.10.2016, 06:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: vendetta2016 » 03.03.2017, 15:11

noga chcial być psem i za to jest c*** do d***. Proste. Dla kogo to nie jest zrozumiale u?

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: myjster » 03.03.2017, 15:36

Noga z Familoka pisze:
pangrzegorz1975 pisze:modowie gdzie jestescie?zamknac ten temat w pizdu!!!!!!!!!
Zamykajcie bo prekursorom nie chce sie tlumaczyc dlaczego w ekipie tyle lat mieli psa ktory byl ukrywany przed cala Polska.
Po to jest ten temat by w innych nie robic syfu nikt nikogo tu ja sile do czytania nie sciaga
Sprawa dzielnicowego była tu walkowana setki razy.Gość został pogoniony dawno temu i tyle w temacie a tobie gowno do tego.

Stara szkoła
Posty: 24
Rejestracja: 02.03.2017, 16:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stara szkoła » 03.03.2017, 16:08

vendetta2016 pisze:noga chcial być psem i za to jest c*** do d***. Proste. Dla kogo to nie jest zrozumiale u?
Tylko idąc tym tokiem myślenia to ja chciałem być murarzem w życiu bo wybrałem budowlanke i ten zawód : ).Myśle że tylko dlatego Górnik dał mu szanse bo to nie jest typowa szkółka policyjna.Nie zamierzam go tu bronić ja bym do takiej szkoły nie poszedł ale murarzem też nie zamierzałem zostać.

rest
Posty: 9
Rejestracja: 16.01.2016, 18:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rest » 03.03.2017, 16:41

Polonia Bytom dzisiaj ma byc obecna z Tyskimi w Zabrzu, 50 biletow dostali.

szlachta gliwic
Posty: 28
Rejestracja: 28.02.2017, 20:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szlachta gliwic » 03.03.2017, 16:58

rest pisze:Polonia Bytom dzisiaj ma byc obecna z Tyskimi w Zabrzu, 50 biletow dostali.
Ktoś potwierdzi?

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 03.03.2017, 18:13

Od dawna im Polonia lize jajca zreszta nie tylko im :)

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 03.03.2017, 19:34

Gringo12 pisze:
erykT pisze:Nooo juz dali byście upust tym farmazonom chociaż z tym waniolem... przypadkowy gościu ja p******* prawda boli ale co zrobić.... a te foty Mysłowic to żadne czołowe postacie z PNG WIEC możecie sobie darować...
przypadkowe osoby tu masz foto z treningu porownaj sobie po tatuazach czolowka z myslowic buja sie dalej z tymi k****** rozjebusami jak chcesz to wrzuce bialka !! jest jasno na bialym na fotkach jak sie buja gieksa i gornik z policjantami i rozjebusami!!
Obrazek
Ja p******* a czy ty wiesz w ogole ktore osoby zostaly pogonione? Jak nie to stul pysk!! Bo na tym zdjeciu nie ma konfidentow. A ty bedziesz poerdolil 3po3. Teraz mi laskawie polaz ktore to niby osoby zostaly pogonione a sa na tym zdjeciu. Jawny farmazon, proszę wskazać te osoby i wdulić ich białka! A jak nie to wypoerdalaj!
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

BadBoy1920h
Posty: 49
Rejestracja: 15.04.2012, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BadBoy1920h » 03.03.2017, 20:29

rest pisze:Polonia Bytom dzisiaj ma byc obecna z Tyskimi w Zabrzu, 50 biletow dostali.
Farmazon.

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 03.03.2017, 21:28

Emigrant64 pisze:
Gringo12 pisze:
erykT pisze:Nooo juz dali byście upust tym farmazonom chociaż z tym waniolem... przypadkowy gościu ja p******* prawda boli ale co zrobić.... a te foty Mysłowic to żadne czołowe postacie z PNG WIEC możecie sobie darować...
przypadkowe osoby tu masz foto z treningu porownaj sobie po tatuazach czolowka z myslowic buja sie dalej z tymi k****** rozjebusami jak chcesz to wrzuce bialka !! jest jasno na bialym na fotkach jak sie buja gieksa i gornik z policjantami i rozjebusami!!
Obrazek
Ja p******* a czy ty wiesz w ogole ktore osoby zostaly pogonione? Jak nie to stul pysk!! Bo na tym zdjeciu nie ma konfidentow. A ty bedziesz poerdolil 3po3. Teraz mi laskawie polaz ktore to niby osoby zostaly pogonione a sa na tym zdjeciu. Jawny farmazon, proszę wskazać te osoby i wdulić ich białka! A jak nie to wypoerdalaj!
Czytać nie potrafisz ze zrozumieniem a głos zabierasz i szczekasz.

Na tym zdjęciu z treningu konfitur nie ma, ale są na nim osoby, które prężą się na fotkach z ''pogonionymi'' z Mysłowic. Na poprzedniej stronie masz wszystko.
Śląscy Ekstremiści

BadBoy1920h
Posty: 49
Rejestracja: 15.04.2012, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BadBoy1920h » 04.03.2017, 01:38

Noga z Familoka pisze:Od dawna im Polonia lize jajca zreszta nie tylko im :)
Kompleksy na punkcie Polonii widzę konkretne... Ale pozwole sobie wyprowadzić Cię z błędu. To nie Polonia pucuje się do Tyskich.

Czarekjp
Posty: 1
Rejestracja: 04.03.2017, 00:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Czarekjp » 04.03.2017, 02:16

Na początek powiem, ze przeglądam te forum od kilkunastu lat i poraz pierwszy sie zarejestrowalem. Nie jestem z gieksy, ruchu ani ich układów. Wiem ze są na tym forum prawdziwi chuligan tacy jak np. Nisc. Jest ich tu niewielu. Jesteśmy w zaśmieconym temacie śląskim. Czyli głównie ruch vs gieksa i wasza walka kto ma w ekipie więcej, a raczej mniej konfidentów. Wiadome dla mnie jest ze niektórzy z was pracują w policji i prowokują internetowych chuliganów, zeby wyciągnąć jak najwiecej informacji z jakiś zdarzeń. Ci netowi chuligani dają sie sprowokować i udzielają informacji.
Ale nie o to głównie mi chodzi. jeden c***, który podaje sie za kibica gieksy wrzuca zeznania koszyka(nie kibic i nie konfident) i wyzywa go od konfidentów. Następny wrzuca filmik striptizera i mówi ze to macius z ruchu (co każdy normalny widzi ze to jest nieprawda). Następnie zdjęcia z facebooka jagody (z gieksy) i wyzywanie od konfidentów.
Robią to netowi chuligani, przy czym mówią ze kiedyś kibicowanie to nie była gangsterka tylko "miłość" do klubu. To po c*** właśnie wrzucacie tu takie tematy. Najlepsze to jest ze znam osobiście "osoby decyzyjne" jak wy to parowy nazywacie i ich zdanie nie pokrywa sie z waszym.
Czytam co dziesiąty post na tym forum, resztę po kilku pierwszych słowach można bezpiecznie olać. Wiec nie wiem po c*** sie produkujecie. Są różne życiowe sytuacje, w których nie zachowasz sie tak jakby każdy by chciał. Koszyk(nie kibic), jagoda, waniol, hadas, mara, laki, kaniol. Skończcie już ten temat Net hoolsi. Niech ekipy same to sobie wewnątrz załatwia.

Ale jeżeli chodzi o MARKA NOGĘ. Dla mnie nie ma wytłumaczenia. Jeszcze raz powtórzę ze nie jestem ani z gieksy ani z ruchu. Zdjęcia na których był MAREK NOGA to był bal przebierańców? IWT MMA to turniej klubowy, w którym walczą głównie kibice. Jeżeli MAREK NOGA będzie walczył razem z kibicami górnika zabrze, dla mnie i wielu innych kibiców starszej daty będzie to maksimum skurwienia. Nigdy nie nosiłem koszulek JP, nie mam takich tatuaży, ale tez nigdy nie zakładałem munduru policyjnego. Nawet na balach przebierańców. Myślałem ze wszystkich kibiców łączy jedna zasada, miedzy innymi przeciwna droga niz bycie policjantem. MAREK NOGA zapewne wtedy nie był nawet na balu przebierańców.

Znam kilku kibiców z górnika zabrze, które myśle ze kierują sie podobnymi zasadami. Mam nadzieje ze to zestawienie do IWT MMA to żart, albo prowokacja Net hoolsow. Jeśli nie to sa zawody służb mundurowych i niech górnik zabrze tam wystawia policjantów

enterorokej
Posty: 88
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: enterorokej » 04.03.2017, 03:10

Ale tępy chlopcze zapamiętaj sobie ze noga nie jest i nigdy nie byl policjantem, policjanci byli w ruchu przeciez

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 04.03.2017, 05:54

Czy Marek ochraniał wczoraj Wisłokę ?

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Terromachine99 » 04.03.2017, 06:26

Czerep ty już ku*** nie rób z siebie takiego ku*** kumatego zacznij od tego ze nazwy klubów pisze się z dużych liter biedoku napociłeś sie tym postem który tak samo c**** w nosi jak inne posty !!!

ANTY KS9KS
Posty: 6
Rejestracja: 26.02.2017, 12:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ANTY KS9KS » 04.03.2017, 09:52

enterorokej pisze:Ale tępy chlopcze zapamiętaj sobie ze noga nie jest i nigdy nie byl policjantem, policjanci byli w ruchu przeciez
Czy wy nie widzicie tego ze dla kazdego sytuacja z noga jest jasna tylko wy nic zlego w tym nie widzicie.Chcial byc psem i byl swiadomy swojego wyboru idac do tej szkoly.Nie szedl tam dlatego ze nie mial wyboru a dlatego ze wybor mial i wybral dla siebie taki a nie inny kierunek. Kazdy normalny powie ze noga frajer i do wora, a wy k**** staracie sie go wybielic i wmawiac ze on nigdy nie chcial byc psem. Kazdy zna przyspiewke "wróg nr 1". I wszystko co z nimi zwiazane powinno byc jebane z gory na dol. Dla was tak nie ma, dlatego jestescie takimi scierami. Bez honoru i zasad.
WRWE 9AN9!

vendetta2016
Posty: 41
Rejestracja: 03.10.2016, 06:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: vendetta2016 » 04.03.2017, 10:46

Enterok czy jakoś tam za chodzenie do mundurowej klasy tez jest wor. Jest taki ostry chlopak a nie ku masz...skonczcie bronić takich typów jak noga

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 04.03.2017, 10:58

anty ksdziewięcks - piszesz "każdy normalny" a kim ty jesteś? wszystkie litery G zastępuj dziewiątkami imbecylu zakompleksiony.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario123, NiebieskiDaf i 518 gości