www.warhouse.pl

Zaglebie-Steaua

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 02.08.2007, 01:18

Ja pierdolę NARKO,czegoś się nawąchał człowieku?Wrzuć sobie na luz...
co do meczu to nie rozumiem krytyki wobec Zagłębia,przypomnijcie sobie jak ich ultraska prezentowała się parę lat temu,porównując ją do dzisiejszych czasów,to ZL zrobiło na tym polu krok milowy.
wg. mojej subiektywnej opini,Zagłębie zaprezentowało się całkiem nieżle,mam gdzieś czy było ich na stadionie 7000 czy 10000 tyś ludzi(trzeba być zdrowo jebniętym,żeby się przypieprzać o frekwencję)jak juz pisałem,ilość nie przekłada się na jakość i nie świadczy wcale o fanatyżmie ekipy.Uważam,że jakby Zagłębiacy mieli bardziej kameralny stadion to by mieli większe pole do popisu.....
Przypierdalanie się niektórych łbów o jakość flag,albo porównywanie Zagłębia do Gks Bełchatów uważam za kompletne ignoranctwo w temacie kibicowskim.
Żeby nie było,jestem kibicem Legii i wcale nie darzę Zagłębia sympatią ale potrafię docenić kibiców innej drużyny nawet jesli są fanami wrogiej ekipy.
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.



Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 02.08.2007, 10:23

Rudeboys72 pisze:Ja pierdolę NARKO,czegoś się nawąchał człowieku?Wrzuć sobie na luz...
co do meczu to nie rozumiem krytyki wobec Zagłębia,przypomnijcie sobie jak ich ultraska prezentowała się parę lat temu,porównując ją do dzisiejszych czasów,to ZL zrobiło na tym polu krok milowy.
wg. mojej subiektywnej opini,Zagłębie zaprezentowało się całkiem nieżle,mam gdzieś czy było ich na stadionie 7000 czy 10000 tyś ludzi(trzeba być zdrowo jebniętym,żeby się przypieprzać o frekwencję)jak juz pisałem,ilość nie przekłada się na jakość i nie świadczy wcale o fanatyżmie ekipy.Uważam,że jakby Zagłębiacy mieli bardziej kameralny stadion to by mieli większe pole do popisu.....
Przypierdalanie się niektórych łbów o jakość flag,albo porównywanie Zagłębia do Gks Bełchatów uważam za kompletne ignoranctwo w temacie kibicowskim.
Żeby nie było,jestem kibicem Legii i wcale nie darzę Zagłębia sympatią ale potrafię docenić kibiców innej drużyny nawet jesli są fanami wrogiej ekipy.
nic dodac, nic ujac. od siebie - Zaglebie na pewno pokaze sie w Bukareszcie lepiej niz najlepsza czy druga (nie wiem kto lepszy oni, czy Dinamo) ekipa Rumunii a to o czyms swiadczy.
Obrazek

(L)egion
Posty: 210
Rejestracja: 26.02.2007, 19:46
Lokalizacja: z Łazienkowskiej 3

Post autor: (L)egion » 02.08.2007, 10:29

FanatykMKS pisze:
Pikier pisze: "W pociągu jest tłok..." to chyba śpiewaliście jeszcze w wersji z Grzybowskim z tego co pamiętam, więc wam nie odmówię... (chociaż zastanawia mnie fakt dlaczego po paru latach nie śpiewania tej piosenki do niej wróciliście jak już była hitem Legii :roll: zazdrość?) Ale za to "ooo Zagłebie Lubin, ooo MKS..." (czy jakoś tak - jak mówiłem nie słyszałem dokładnie po drugiegj stronie stadionu) to już perfidnie brzmiało jak hit Legii z Wiednia "Legiaaa Warszawaaa". (notabene w Wiedniu Legia miała bardzo daleko mikrofony a było ich słychać w TV mimo tego, że młyn Austrii był zaraz przy bieżni (z napinką taką malutką :wink: ))
Te przyśpiewke jesli dobrze pamietam przywrocilismy na ostatnim wyjezdzie do Grodziska i zostalo przywroconych tez pare innych starych przyspiewek tj. ''Szły mroweczki''

Dobra dajcie na looz bo widzę że sie jakieś chore spory rodzą o tą przyśpiewkę zapytałem ot tak z ciekawości bo nigdy w Lubinie okazji słyszeć jej nie mialem poza tym to co chciałem wiedzieć wyjaśnił mi kolega z Lubina na privie więc prosze zarówno Legionistów oraz kibiców Zagłębia o nie dyskutowanie w tym temacie bo to bez sensu.Jeśli ktoś chce cos wyjaśniac niech robi to na priv tak jak uczynił kibic ZL wobec mnie za co mu dziękuje,Pozdrawiam
LoveLechPoznań pisze:Hahahaha legia? ludzie bzdury klepiecie, nigdy na żywo niebyło się na meczu Lecha a już?? Potwierdza to Orange Fair Play i tyle wam powiem!

Exterior
ban
Posty: 9
Rejestracja: 28.07.2007, 10:03

Post autor: Exterior » 02.08.2007, 10:35

nic dodac, nic ujac. od siebie - Zaglebie na pewno pokaze sie w Bukareszcie lepiej niz najlepsza czy druga (nie wiem kto lepszy oni, czy Dinamo) ekipa Rumunii a to o czyms swiadczy.


Sluchaj a jak 10 lat temu Lubin gral z Milanem (utopili wtedy 1:4) i z Milanu nie bylo nikogo, a oni w Milanie byli to znaczy ze sa lepsza paka od 1 czy 2 zespolu wloskiej ligi ? O czym to moze swiadczyc :) ? Byc moze Rumuni mieli podobne pobudki jak Wlosi swego czasu przyjezdzajac a tak malej liczbie, nie bede nic wiecej sugerowal bo wyjdzie napinka ;).

armando
Posty: 1
Rejestracja: 29.07.2007, 21:44

Post autor: armando » 02.08.2007, 11:49

Zaglądam na to forum już klika lat, ale dopiero niedawno zdecydowałem się zarejestrować.
Pierwsza sprawa liczba kibiców. Jeśli ktoś śledzi przebieg wydarzeń to wie, że UEFA zezwoliła na sprzedaż tylko 7300 biletów ( tyle jest krzesełek na stadionie ) i nie mogło być więcej ludzi. Jak można pisać, że słaba liczba czy też przeciętna. Optymalna - więcej być nie mogło.
Druga sprawa to doping. W d**** mam to co słychać w TV. Chyba żaden kretyn z Lubina tu nie napisał ( nie czytałem wszystkiego bo 80 % komentarzy to śmieci ), że jesteśmy zajebiści. Uważam że było dużo lepiej niż zazwyczaj, chociaż nie rewelacyjnie. Osobiście byłem tak nakręcony, że myślałem, że wszyscy tacy będą. Niestety niektórzy w d**** mają nawet takie mecze i wielki h** im w d*** za to.
Myślę, że nie prędko nastąpi taki dzień, że będziemy mogli powiedzieć, że mamy lepszy doping niż: Legia, Wisła, Widzew czy Lech. Pewnie są jeszcze ekipy w Polsce, które mają lepszy doping, ale te które wymieniłem to ścisła czołówka i miażdżą dopingiem. Na pewno jeszcze nasi "przyjaciele" z Wrocławia prezentują świetny doping, ale jak tam ostatnio z nimi graliśmy ( chyba z 8 lat temu ) to jakoś rewelacyjnie się nie pokazali, a jako że dużo czasu minęło to wszystko mogło się zmienić. Meczy Śląska na TVP 3 nie oglądam, więc dopingu z perspektywy TV też nie będę oceniał.
Jeszcze taka uwaga odnośnie ilości kibiców na stadionach. Dziwią mnie kłótnie czy naśmiewania się co do liczby na stadionie. I nie mam tu na myśli tylko meczy Zagłębia. Czy na prawdę aż tak ważne jest czy na mecz przyjdzie 4000, 8000, czy 12000 pikników? j**** ich. W Szczecinie kiedyś przychodziło ponad 20000 ludzi na mecz. Teraz jak klub jest w dołku to gdzie oni są? Mają klub w d****, a pojawią się dopiero jak znów znajdzie się bogaty sponsor ( nie mówię tu oczywiście o kibicach, którzy dalej trwają z klubem ).
Także j**** pikników, którzy przychodzą na mecze tylko gdy są wyniki.
Jeśli chodzi o wyjazd to myślę, że nie będzie nas więcej niż 200, chociaż mam nadzieje, że mile się zaskoczę. Ja tam mogę być na sektorze nawet w 10 osób i nie będę płakał. Następną okazję na taki wyjazd będę miał pewnie znów za 16 lat.
Jeszcze ostatnia kwestia. Przepraszam wszystkich za kretynów: "wzl91" i "zagłębiak z legnicy". Po co w ogóle dyskutujecie z nimi. A na marginesie to pamiętajcie, że w Waszej "ekipie" też są debile, którzy podobnie jak ta dwójka pewnie nie zdała egzaminów do gimnazjum i musi wyładować gdzieś emocje.
Kończę bo się trochę rozpisałem.

Zagłębiak z Legnicy
Posty: 16
Rejestracja: 09.07.2007, 23:54

Post autor: Zagłębiak z Legnicy » 02.08.2007, 12:05

:-)

pajo
Posty: 980
Rejestracja: 26.02.2007, 21:22

Post autor: pajo » 02.08.2007, 15:58

Ty sie nie ciesz bo chlopak prawde napisal :D

gimnazjalistawokularach
Posty: 14
Rejestracja: 29.07.2007, 16:56

Post autor: gimnazjalistawokularach » 02.08.2007, 19:31

NARKO pisze:gimnazjalistawokularachirudychwąsach-w tramwaju tak spewnościa(za mocny jesteś) :lol:
Cześć Narko :)

Nie mam wąsów, ani włosów na głowie. Mam za to nieboraczka... co skutkuje tym, że do życia podchodzę z dystansem i.... uśmiechem :)
A takich jak Ty biję "na łeb na szyję"... intelektem :P

No dalej chłopaku... zbluzgaj mnie zza monitora :)

GoodOldBoy
Posty: 101
Rejestracja: 03.03.2007, 05:13

Post autor: GoodOldBoy » 02.08.2007, 20:16

Zaglebie pokazalo sie bardzo dobrze. Jest to klub z niewielkiego miasta, ktory nie ma takiego potencjalu kibicowskiego jak Legia, Widzew czy nawet 20 innych klubow. Ale to co maja wykurzystuja bardzo dobrze i chwala im za to. Przed losowaniem Rumuni pewnie nigdy nie slyseli ani o Lubinie ani o Zaglebiu...po rewanzu pewnie sie to zmieni...ekipa z "prowincji" zaprazentuje sie lepiej niz kibice najbardziej utytulowanego klubu w Rumunii...Steaua nawet do piet Zaglebiu nie dorasta
Wracajac do krytykantow...pokazcie mi klub z miasta ponizej 100 tys mieszkancow ktory wg Was prezentuje sie lepiej kibicowsko niz Zaglebie Lubin...na obecna chwile nie ma takiego.
>>>BENEATH THIS MASK THERE IS MORE THAN FLESH. BENEATH THIS MASK THERE IS AN IDEA, AND IDEAS ARE BULLETPROOF<<<

zzz LG
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 20:17
Lokalizacja: WMG

Post autor: zzz LG » 02.08.2007, 21:15

Czegoś nie rozumiem. Pisze się że ZL wypadlo bardzo dobrze jak na... taką wielkość miasta.

Jak oceniacie dziewczynę to też mówicie: "jak na takie krótkie nogi to fajna d***" albo "fajna zniej d*** by była gdyby nie ten zez, połamany nos i niezgolone wąsy" albo samochody "jak na malucha to nawet szybka fura"? d*** jest fajna albo nie.

Tak samo z dopingiem. Niech przyjdzie 4 tysiące zaśpiewa coś czego chce się słuchać. Wywiesi flagi, które chce się oglądać.

A co mieliśmy? Jakieś białe płutno z mało widocznym hasłem którego nawet nie chciało mi się rozkminiać.
Doping. Nie chodzi tu o ilość decybeli. Darcie ryja. Kopiowanie, Jeśli już to niech będzie zachowana linia melodyjna, rytmika, tempo, tony. Coś co na stadionach angielskich brzmi zajebiście u nas wychodzi na wielki belkot, kocią muzykę. Chwala tym wszyskim którzy we wtorek, mimo niesprzyjających wydarzen na boisku, zdarli gardlo ale mnie ten doping, autentycznie, męczył. Czy byliscie slyszalni? Jasne, przez cały mecz. Tylko...no właśnie.

Nie dotyczy to tylko kibiców Zagłębia ale ogółu krajowych ekip. Kopiowanie czegoś co gdzie indziej brzmi zajebiście w nieumiejętny sposób wypada żenująco.
zzz LG

haha..
Posty: 26
Rejestracja: 07.07.2007, 21:45

Post autor: haha.. » 02.08.2007, 21:26

po prostu większosc osób ocenia Zagłębie poprzez pryzmat poprzedników czyli Wisły i Legii do których Zagłebie nie oszukujmy się ale kibicowsko ma b. daleko.

Wiadomo że na tle Wisły i Legii to pokazali mniej niż gówno ale jako pojedyńcze Zagłębie i ich wartości całkiem ok, choć mogło być o wiele wiele lepiej.

Jasnym jest że na nikim nie będzie robić góra 100 osobowa grupa kibiców Zagłebia gdzieś tam w europie, patrząc na poprzedników i ich parotysięczne najazdy Wisły i Legii, ale troche obiektywizmu panowie, Zagłebia po prostu na dzień dzisiejszy na dużo nie stac, a do Wisły i Legii to mają daleką drogę

troche pogardy koledzy, nie oceniajcie Zagłębia na tle Wisły i Legii...bo to nie ma najmniejszego sensu

zzzz
Posty: 133
Rejestracja: 08.03.2007, 12:51

Post autor: zzzz » 02.08.2007, 21:58

Wypadli po prostu dobrze jak na swoje możliwości. Wszyscy przyzwyczaili się do Legii, Wisły i innych gigantów występujących w Pucharach, dlatego też "rozczarowanie".

z tym ze jest 20 ekip ktore by sie lepiej pokazały to na pewno nie! powiedz mi kto.
1. Cracovia
2.Górnik Zabrze
3 Jagiellonia Białystok
4 Korona Kielce
5 Lech Poznań
6 Legia Warszawa
7 Łódzki KS
8 Ruch Chorzów
9 Wisła Kraków
10 Widzew Łódź
11 Arka Gdynia
12 GKS Katowice
13 Lechia Gdańsk
14 Śląsk Wrocław
15. Pogon Szczecin

Mam tu 15 ekip, ale dodaje Motor, Polonie Warszawę, Wisłę Płock, Odra Opole, które zrobiłyby na pewno lepszą oprawę bo o liczbach nie mówię.
DUMA POMORZA

NFC04
Posty: 70
Rejestracja: 04.03.2007, 15:20
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

Post autor: NFC04 » 02.08.2007, 22:08

Polonia W??? Wisla Plock?? Odra Opole ???
czy w domu wszyscy zdrowi ??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 02.08.2007, 23:59

zzzz pisze:Wypadli po prostu dobrze jak na swoje możliwości. Wszyscy przyzwyczaili się do Legii, Wisły i innych gigantów występujących w Pucharach, dlatego też "rozczarowanie".

z tym ze jest 20 ekip ktore by sie lepiej pokazały to na pewno nie! powiedz mi kto.
1. Cracovia
2.Górnik Zabrze
3 Jagiellonia Białystok
4 Korona Kielce
5 Lech Poznań
6 Legia Warszawa
7 Łódzki KS
8 Ruch Chorzów
9 Wisła Kraków
10 Widzew Łódź
11 Arka Gdynia
12 GKS Katowice
13 Lechia Gdańsk
14 Śląsk Wrocław
15. Pogon Szczecin

Mam tu 15 ekip, ale dodaje Motor, Polonie Warszawę, Wisłę Płock, Odra Opole, które zrobiłyby na pewno lepszą oprawę bo o liczbach nie mówię.
o sile wyjazdowej Korony Kielce niech swiadczy ich liczba podczas rewanzu w cwiercfinale w Pucharze Polski w Poznaniu w minionym sezonie...

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 03.08.2007, 00:36

zzz LG pisze:Czegoś nie rozumiem. Pisze się że ZL wypadlo bardzo dobrze jak na... taką wielkość miasta.

Jak oceniacie dziewczynę to też mówicie: "jak na takie krótkie nogi to fajna d***" albo "fajna zniej d*** by była gdyby nie ten zez, połamany nos i niezgolone wąsy" albo samochody "jak na malucha to nawet szybka fura"? d*** jest fajna albo nie.

Tak samo z dopingiem. Niech przyjdzie 4 tysiące zaśpiewa coś czego chce się słuchać. Wywiesi flagi, które chce się oglądać.

A co mieliśmy? Jakieś białe płutno z mało widocznym hasłem którego nawet nie chciało mi się rozkminiać.
Doping. Nie chodzi tu o ilość decybeli. Darcie ryja. Kopiowanie, Jeśli już to niech będzie zachowana linia melodyjna, rytmika, tempo, tony. Coś co na stadionach angielskich brzmi zajebiście u nas wychodzi na wielki belkot, kocią muzykę. Chwala tym wszyskim którzy we wtorek, mimo niesprzyjających wydarzen na boisku, zdarli gardlo ale mnie ten doping, autentycznie, męczył. Czy byliscie slyszalni? Jasne, przez cały mecz. Tylko...no właśnie.

Nie dotyczy to tylko kibiców Zagłębia ale ogółu krajowych ekip. Kopiowanie czegoś co gdzie indziej brzmi zajebiście w nieumiejętny sposób wypada żenująco.
na Lechii to rytmika zachowana jest :lol:
Kopiowanie ? napisz mi jakie, bo mysle ze z tym "na stacji jest tłok" to zostało wyjaśnione.
zzzz pisze:Wypadli po prostu dobrze jak na swoje możliwości. Wszyscy przyzwyczaili się do Legii, Wisły i innych gigantów występujących w Pucharach, dlatego też "rozczarowanie".

z tym ze jest 20 ekip ktore by sie lepiej pokazały to na pewno nie! powiedz mi kto.
1. Cracovia
2.Górnik Zabrze
3 Jagiellonia Białystok
4 Korona Kielce
5 Lech Poznań
6 Legia Warszawa
7 Łódzki KS
8 Ruch Chorzów
9 Wisła Kraków
10 Widzew Łódź
11 Arka Gdynia
12 GKS Katowice
13 Lechia Gdańsk
14 Śląsk Wrocław
15. Pogon Szczecin

Mam tu 15 ekip, ale dodaje Motor, Polonie Warszawę, Wisłę Płock, Odra Opole, które zrobiłyby na pewno lepszą oprawę bo o liczbach nie mówię.
z tymi wyszczególnionymi przeze mnie ekipami to nie przesadzaj. jezeli juz to zaprezentowałyby się na naszym poziomie. a Płock ,czy Polonia W. to juz nie wspomne. Takze mam zastrzezenia co do ŁKS, Cracovii, Pogonii (jesli chodzi o wyjazdy, znaczy czy by tak duzo lepiej sie w Europie pokazali liczebnie, wystarczy zobaczyc na to jak jezdza w kraju), a co do ultraski to mam wątpliwości czy Śląsk, Lechia, Pogoń, Ruch by sie lepiej zaprezentowały.

p.s. mysle ze poniekąd temat sie wyczerpał juz. poczekajmy do rewanzu.

Pikier
Posty: 19
Rejestracja: 27.02.2007, 19:21

Post autor: Pikier » 03.08.2007, 07:38

Już nie przeginaj że jesteście lepsi w wyjazdach od Cracovii, ŁKS czy Pogoni... Myślę, że te firmy by naprawde pojechały w wielkich liczbach na LM. A poza tym Europie to narazie wy sami się nie zaprezentowaliście liczebnie więc możesz powiedzieć OD CZEGO by się nie pokazali lepiej? Martw się narazie żebyście wy przypadkowo się w 20 nie zaprezentowalia potem takie teorie wygłaszaj... :roll:

Śląsk, Lechia, Pogoń i Ruch w ultrasce są wg mnie przed wami... Wystarczy otworzyć głupie TMK żeby to dostrzec dziecko.

Płock czy (o zgrozo) Polonia to nieporozumienia na tej liście oczywiście :lol: .

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 03.08.2007, 09:06

z tymi wyszczególnionymi przeze mnie ekipami to nie przesadzaj. jezeli juz to zaprezentowałyby się na naszym poziomie. a Płock ,czy Polonia W. to juz nie wspomne. Takze mam zastrzezenia co do ŁKS, Cracovii, Pogonii (jesli chodzi o wyjazdy, znaczy czy by tak duzo lepiej sie w Europie pokazali liczebnie, wystarczy zobaczyc na to jak jezdza w kraju), a co do ultraski to mam wątpliwości czy Śląsk, Lechia, Pogoń, Ruch by sie lepiej zaprezentowały.

p.s. mysle ze poniekąd temat sie wyczerpał juz. poczekajmy do rewanzu.[/quote]

A ja mysle,ze chłopaku masz specyficzne poczucie humoru,albo jestes niezle zakrecony.A tak w ogóle,to wam sie naprawde juz w łbach niezle pojebało porównujac sie do takich ekip.Od tego mistrza w Lubinie główki sie z lekka z lasowały,ale trzeba w koncu zejsc na ziemie...
Z tym Płockiem i Polonia,to fakt przesada,ale do reszty to wam brakuje mniej czy wiecej...
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: M.O.W. » 03.08.2007, 09:08

Skończyły już dzieci? Mecz był zdaje się w środę, wszystko co ciekawe i ważne zostało powiedziane/napisane przez ZL i tzw. "telewizyjnych obserwatorów" :? , a rewanż dopiero za kilka dni...
Ostatnie kilka stron to żałosny bełkot frustratów na poziomie wczesnego gimnazjum :x

zzz LG
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 20:17
Lokalizacja: WMG

Post autor: zzz LG » 03.08.2007, 10:45

fcb pisze:
zzz LG pisze: Coś co na stadionach angielskich brzmi zajebiście u nas wychodzi na wielki belkot, kocią muzykę.

Nie dotyczy to tylko kibiców Zagłębia ale ogółu krajowych ekip. Kopiowanie czegoś co gdzie indziej brzmi zajebiście w nieumiejętny sposób wypada żenująco.
na Lechii to rytmika zachowana jest :lol:
Kopiowanie ? napisz mi jakie, bo mysle ze z tym "na stacji jest tłok" to zostało wyjaśnione.
Nie chce mi sie wymieniac bo prawie każda przyśpiewka, piosenka ma angielski rodowód.
Co do Lechii to klimat jest specyficzny. Na tzw. ultraskę wiekszość ma wyrąbane (ja również). Ale nie miejsce i temat by to rozkminiać. Ogólnie przyjęło sie "Lechia style" :) W pierwszej 20, jak ktoś sugerował, pewnie możnaby nas sklasyfikowac ale w 10 już na pewno nie :) Ale skoro Nam to odpowiada...
W każdym razie gdybyś chciał rozkminiac temat Lechii wal na priva.
zzz LG

Pawel89
Posty: 1432
Rejestracja: 01.08.2007, 23:35

Post autor: Pawel89 » 03.08.2007, 12:29

Co wam powiem to wam powiem ale latwiejszego rywala w 3rundzie LM nie mogli Zaglebiu/Steaule wylosowac.........

Szkoda ze w 3rundzie nie zobaczymy polskiego zespolu.

dariusz
Posty: 81
Rejestracja: 21.03.2007, 08:40

Post autor: dariusz » 03.08.2007, 12:39

Łks 1908 pisze:z tymi wyszczególnionymi przeze mnie ekipami to nie przesadzaj. jezeli juz to zaprezentowałyby się na naszym poziomie. a Płock ,czy Polonia W. to juz nie wspomne. Takze mam zastrzezenia co do ŁKS, Cracovii, Pogonii (jesli chodzi o wyjazdy, znaczy czy by tak duzo lepiej sie w Europie pokazali liczebnie, wystarczy zobaczyc na to jak jezdza w kraju), a co do ultraski to mam wątpliwości czy Śląsk, Lechia, Pogoń, Ruch by sie lepiej zaprezentowały.

p.s. mysle ze poniekąd temat sie wyczerpał juz. poczekajmy do rewanzu.
A ja mysle,ze chłopaku masz specyficzne poczucie humoru,albo jestes niezle zakrecony.A tak w ogóle,to wam sie naprawde juz w łbach niezle pojebało porównujac sie do takich ekip.Od tego mistrza w Lubinie główki sie z lekka z lasowały,ale trzeba w koncu zejsc na ziemie...
Z tym Płockiem i Polonia,to fakt przesada,ale do reszty to wam brakuje mniej czy wiecej...
[/quote]

Zgadzam się z Tobą w 100%. Cały ten "łomot internetowy" Zagłębie zbiera w konsekwencji swoich niepoważnych działań autopromocyjnych. "Wielkie Zagłębie", porónywanie się do Legii, Lechii, Śląska... Wypisywanie bzdur na temat liczb wyjazdowych... Panowie, próbujecie się wykreować na ekipę z krajowej czołówki, a tak naprawdę brakuje Wam lat świetlnych - i nie da się zniwelować różnic podczas jednogo sezonu. Przez ostatnich kilka sezonów mieliście głównie ZERA WYJAZDOWE! Konsekwencją Waszych tegorocznych - zaliczonych - wyjazdów jest TYLKO wynik sportowy.
Jestem przekonany, że np. Stal Stalowa Wola (z całym szacunkiem dla Stali) - gdyby walczyła o mistrzostwo, czy grała w eliminacjach ligi mistrzów - zaprezentowała by się podobnie, a może i lepiej od Was. Z jedną tylko różnicą - jeszcze się nie spotkałem, żeby jakiś kibic Stalówki wypisywał bzdury typu: Wielka Stal Stalowa Wola czy porównywał swoją ekipę do np. Lecha Poznań...

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 03.08.2007, 13:24

Pikier pisze:Już nie przeginaj że jesteście lepsi w wyjazdach od Cracovii, ŁKS czy Pogoni... Myślę, że te firmy by naprawde pojechały w wielkich liczbach na LM. A poza tym Europie to narazie wy sami się nie zaprezentowaliście liczebnie więc możesz powiedzieć OD CZEGO by się nie pokazali lepiej? Martw się narazie żebyście wy przypadkowo się w 20 nie zaprezentowalia potem takie teorie wygłaszaj... :roll:

Śląsk, Lechia, Pogoń i Ruch w ultrasce są wg mnie przed wami... Wystarczy otworzyć głupie TMK żeby to dostrzec dziecko.

Płock czy (o zgrozo) Polonia to nieporozumienia na tej liście oczywiście :lol: .
Cracovia jak sie prezentuje w Warszawie w tym sezonie ? 239 osob. nie powalająca liczba jak na Cracovie. ŁKS z liczbami tez nie powala. Pogoń przechodzi cięzki okres. Te zespoly nie jezdzily duzo lepiej od nas w tamtym sezonie.
Śląsk i Lechia w ultras lepsze od ZL? :lol: jeszcze co do Ruchu to mozna dyskutowac, no niech bedzie dajmy ze sa lepsi, ale Śląsk i Lechia ?
zobacz co napisał koleś z Lechii
zzz LG pisze: Co do Lechii to klimat jest specyficzny. Na tzw. ultraskę wiekszość ma wyrąbane (ja również). Ale nie miejsce i temat by to rozkminiać. Ogólnie przyjęło sie "Lechia style" :) W pierwszej 20, jak ktoś sugerował, pewnie możnaby nas sklasyfikowac ale w 10 już na pewno nie :) Ale skoro Nam to odpowiada...
W każdym razie gdybyś chciał rozkminiac temat Lechii wal na priva.
mają jak sami przyznają na ultraske wyrąbane i sa lepsi od nas :lol:
a co do Śląska nie twierdze ze są słabą ekipą, ale jezeli chodzi o ultras to uwazam ze są za ZL,
zzz LG pisze: Nie chce mi sie wymieniac bo prawie każda przyśpiewka, piosenka ma angielski rodowód.
.
to dlaczego nam zarzucasz ksero skoro wiekszosc ekip to spiewa. niektorym piosenkom, tym starszym ciezko przypisac rodowód i spiewa je cała Polska ale jak np. jak ktoś zaspiewa teraz "za Stalówką przemierzamy cały świat, kilka sezonów, kilkanascie lat.." to bedzie to ksero bo piosenka nalezy do Lecha.
dariusz pisze:"Wielkie Zagłębie", porónywanie się do Legii, Lechii, Śląska... Wypisywanie bzdur na temat liczb wyjazdowych... Panowie, próbujecie się wykreować na ekipę z krajowej czołówki, a tak naprawdę brakuje Wam lat świetlnych - i nie da się zniwelować różnic podczas jednogo sezonu. Przez ostatnich kilka sezonów mieliście głównie ZERA WYJAZDOWE! Konsekwencją Waszych tegorocznych - zaliczonych - wyjazdów jest TYLKO wynik sportowy.
do Legii się nie porównujemy, nie wiem skąd to wziąłes :shock:
do Lechii czy Śląska na pewno z ultraską się mozemy porownac.

jakich bzdur nt. liczb wyjazdowych ?

drazen
Posty: 172
Rejestracja: 15.07.2007, 00:58

Post autor: drazen » 03.08.2007, 23:18

Juz przeciez pisalem, ze do Lecha Legii Widzewa Wisly (Krakow oczywiscie) brakuje nam i to duuuuuzo pod kazdym wzgledem. Ale nie jest znowu az tak tragicznie zeby porownywac nas do Płocka :D A liczby wyjazdowe mamy przyzwoite i kazdy wyjazd jest zaliczany. Pozdro

rydz
Posty: 94
Rejestracja: 02.03.2007, 23:01
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: rydz » 08.08.2007, 20:31

podbijam...
w sektorach gospodarzy po obu stronach stadionu jakies barwy do gory kolami... raczej nie polskie...
(bez hasełka)

_A_
Posty: 31
Rejestracja: 30.07.2007, 17:11

Post autor: _A_ » 08.08.2007, 20:34

śpiewali coś na styl polskiego: Kto nie skacze ten z ...
Wie ktoś co dokładnie na końcu śpiewali ?

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: 1925 » 08.08.2007, 20:34

Nie ogladam meczu ... ale to pewnie znow jakis Protest kibiców Steauy

a jutro w gazetach pojawia sie tytuły " Szczescie było blisko " itd ;)

oi_brigade_posen_3
Posty: 88
Rejestracja: 26.02.2007, 17:57

Post autor: oi_brigade_posen_3 » 08.08.2007, 21:21

zostane uznany za niekumatego ale czy moze mi ktos przyblizyc czemu rumuny maja dwa kotly ?

Skladak
Posty: 35
Rejestracja: 05.05.2007, 12:09

Post autor: Skladak » 08.08.2007, 21:27

Dziwny zwyczaj wieszania flag do góry kołami tam mają... :roll:
GKS BEŁCHATÓW!

gawcio[Sekcja Muszyna]
Posty: 81
Rejestracja: 20.06.2007, 12:17

Post autor: gawcio[Sekcja Muszyna] » 08.08.2007, 21:29

potwierdzam. :D

_J
Posty: 177
Rejestracja: 10.03.2007, 10:42

Post autor: _J » 08.08.2007, 21:32

na sektorze gospodarzy zauwazylem bialo-czerwona flage do gory kolami a naniej napisane ULTRA cos tam cos tam, nie doczytalem

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 08.08.2007, 21:33

oi_brigade_posen_3 pisze:zostane uznany za niekumatego ale czy moze mi ktos przyblizyc czemu rumuny maja dwa kotly ?
wiele duzych klubow w europie ma 2 młyny ... chyba "najlepsi" w tym rankingu są Francuzi.
Jak zle pisze niech ktos mnie poprawi
Legia Warszawa

gemik
Posty: 1
Rejestracja: 01.03.2007, 16:10

Post autor: gemik » 08.08.2007, 21:34

Kibice Zagłębia:
Obrazek

kapo
Posty: 72
Rejestracja: 20.04.2007, 13:56

Post autor: kapo » 08.08.2007, 21:37

Dziwne to jakies, biało czerwona flaga niby do gory nogami z jakims napisem "ultra" czy "ultras" ale mimo ze napis do gory nogami to biel na gorze a czerwien na dole. O co z ta flaga chodzilo? Szczegolnie ona zwróciła moją uwage.
Dwa kotły, dwa kotły a doping taki ze...

marJo
Posty: 77
Rejestracja: 26.02.2007, 17:59
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marJo » 08.08.2007, 21:43

Zagłebie bardzo ładnie się pokazało. Myśle ze wstydu Nam nie przyniesli tak jak to niektorzy juz prorokowali. Na stadionie ponad 20 tysiecy ludzi a Zagłebie dosyc często słyszalne(przynajmniej w tv) Brawo !
JAGIELLONIA PONAD WSZYSTKO !!

Alien_ZL
ban
Posty: 20
Rejestracja: 18.03.2007, 00:55

.

Post autor: Alien_ZL » 08.08.2007, 21:52

No, wygląda wg TV że było nas koło stówki (niestety nie mogłem - z przyczyn obiektywnych :( )
Doping chyba każdy wychwycił na pewno kilka razy podczas meczu (porównując do - bądź co bądź - europejskiej firmy jaką jest Steaua w 8 głów w Polsce - rewelacja).
Piłkarsko walka do ostanich minut - niestety druga bramka była już knockoutem dla nas :(

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 08.08.2007, 21:52

marJo pisze:Zagłebie bardzo ładnie się pokazało. Myśle ze wstydu Nam nie przyniesli tak jak to niektorzy juz prorokowali. Na stadionie ponad 20 tysiecy ludzi a Zagłebie dosyc często słyszalne(przynajmniej w tv) Brawo !
na takie okreslenie raczej nie zasłuzyli :wink: ale zaprezentowali nas w miare dobrze ...
Legia Warszawa

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alterego, Jabollo i 469 gości