www.warhouse.pl

Meksykanie spalili Polską flagę

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

observator_krk
Posty: 6
Rejestracja: 27.06.2007, 20:29
Lokalizacja: KRK/C.Ż.Z.W.

Post autor: observator_krk » 27.06.2007, 23:21

odpowiedzialnosc zbiorowa ? jeden za wszystkich wszyscy za jednego..



tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 27.06.2007, 23:29

40i4 pisze:Ja pierdolę o co cała afera? Że paru matołów podpaliło flagę Polski na jakimś sparingowym meczu, to nie znaczy, że od razu wszyscy Meksykanie nas nienawidzą :roll: ale najlepiej zaprotestować przed ambasadą, napiszcie jeszcze list do prezydenta Meksyku, żeby nas przeprosił, poszukajcie w swoich miastach jakiś ludzi, co pochodzą z Meksyku, albo chociaż wyglądają trochę podobnie i spuście im w******* z okrzykiem "za flagę". takie histeryczne reakcje dobre są dla arabów, co robią aferę o karykaturę Mahometa. To spalenie flagi nie było chyba inspirowane przez władze Meksyku, czy ogół narodu meksykańskiego, więc proponuję się tak nie denerwować. Paląc flagę narodową (nieważne jakiego kraju) pokazuje się swoją małość, głupotę i bezmyślność-palenie flagi meksykańskiej w rewanżu za wybryk paru idiotów, może świadczyć jedynie o zniżeniu się do ich poziomu...
Ziomek ja cie prosze-skończ pierodlić :oops:
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 27.06.2007, 23:37

W_ pisze:
40i4 pisze:Ja pierdolę o co cała afera? Że paru matołów podpaliło flagę Polski na jakimś sparingowym meczu, to nie znaczy, że od razu wszyscy Meksykanie nas nienawidzą :roll: ale najlepiej zaprotestować przed ambasadą, napiszcie jeszcze list do prezydenta Meksyku, żeby nas przeprosił, poszukajcie w swoich miastach jakiś ludzi, co pochodzą z Meksyku, albo chociaż wyglądają trochę podobnie i spuście im w******* z okrzykiem "za flagę". takie histeryczne reakcje dobre są dla arabów, co robią aferę o karykaturę Mahometa. To spalenie flagi nie było chyba inspirowane przez władze Meksyku, czy ogół narodu meksykańskiego, więc proponuję się tak nie denerwować. Paląc flagę narodową (nieważne jakiego kraju) pokazuje się swoją małość, głupotę i bezmyślność-palenie flagi meksykańskiej w rewanżu za wybryk paru idiotów, może świadczyć jedynie o zniżeniu się do ich poziomu...
Ziomek ja cie prosze-skończ pierodlić :oops:
twoja odpowiedź jak i pozostałe, świadczą, że niewiele macie do powiedzenia w tym temacie, poza buńczucznymi zapowiedziami wojny z Meksykiem. 90% postów brzmi mniej wiecej: SPALIĆ MEKSYK, j**** BRUDASÓW i dodane obowiazkowo niezwykle grozne emotikony :evil: :evil: :evil:


zdrowia

p.s. nie jestem twoim ziomkiem
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

trifex

Post autor: trifex » 27.06.2007, 23:51

k**** jebane zajebie ich k**** zapierdole wassssss

AarONR
Posty: 439
Rejestracja: 05.05.2007, 14:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: AarONR » 27.06.2007, 23:55

40i4 bronisz ich bo pewnie sam jesteś meksykancem :P :) palenie innych falg mam głęboko w d****, ale bez przesady aż serce zabolało jak te fotki zobaczyłem, osobiście gdybym tam był to bym najebał wszystkim brudnym pedałom!
myślę że 14 słów opisze mnie w 100%

Terefere
Posty: 765
Rejestracja: 21.03.2007, 15:18

Post autor: Terefere » 27.06.2007, 23:57

Gówno prawda. Flaga, obok godła i hymnu to święte znaki każdego narodu, których trzeba bronić na każdym kroku i nie dać ich bezcześcić. To jakbyś napisał, że palenie flag klubowych to żadne upokorzenie dla ekipy, której flaga jest palona...
„... Światem nie rządzą prawa spisane na papierze. Światem rządzą ludzie. Niektórzy trzymają się prawa, inni nie. Każdy człowiek sam decyduje o tym, jak urządzi swoje życie. No i potrzeba też trochę szczęścia, żeby ktoś inny nie zepsuł ci wszystkiego, co zbudowałeś. To wcale nie takie proste, jak uczą w podstawówkach. Ale dobrze jest mieć parę mocnych zasad i zawsze się ich trzymać. W małżeństwie, w życiu, na wojnie – zawsze i wszędzie...”

Savi AG
Posty: 22
Rejestracja: 02.03.2007, 11:07
Lokalizacja: Arka Gdynia

Post autor: Savi AG » 28.06.2007, 00:17

40i4 pisze:
W_ pisze:
40i4 pisze:Ja pierdolę o co cała afera? Że paru matołów podpaliło flagę Polski na jakimś sparingowym meczu, to nie znaczy, że od razu wszyscy Meksykanie nas nienawidzą :roll: ale najlepiej zaprotestować przed ambasadą, napiszcie jeszcze list do prezydenta Meksyku, żeby nas przeprosił, poszukajcie w swoich miastach jakiś ludzi, co pochodzą z Meksyku, albo chociaż wyglądają trochę podobnie i spuście im w******* z okrzykiem "za flagę". takie histeryczne reakcje dobre są dla arabów, co robią aferę o karykaturę Mahometa. To spalenie flagi nie było chyba inspirowane przez władze Meksyku, czy ogół narodu meksykańskiego, więc proponuję się tak nie denerwować. Paląc flagę narodową (nieważne jakiego kraju) pokazuje się swoją małość, głupotę i bezmyślność-palenie flagi meksykańskiej w rewanżu za wybryk paru idiotów, może świadczyć jedynie o zniżeniu się do ich poziomu...
Ziomek ja cie prosze-skończ pierodlić :oops:
twoja odpowiedź jak i pozostałe, świadczą, że niewiele macie do powiedzenia w tym temacie, poza buńczucznymi zapowiedziami wojny z Meksykiem. 90% postów brzmi mniej wiecej: SPALIĆ MEKSYK, j**** BRUDASÓW i dodane obowiazkowo niezwykle grozne emotikony :evil: :evil: :evil:


zdrowia

p.s. nie jestem twoim ziomkiem
Jesteś wielce Yntelygenty...


Zacytuję Ciebie:

Ja pierdolę o co cała afera? Że paru matołów podpaliło flagę Polski na jakimś sparingowym meczu,

Więc dla Ciebie k**** pytania...

1. Ile dla ciebie znaczy flaga POLSKI?
2. Jaka różnica czy palą NASZĄ flagę na meczu sparingowym czy oficjalnym...

Czekam na odpowiedź pedałe. Tak z napinką.
M.Z.K.S. ARKA GDYNIA

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Post autor: orwell » 28.06.2007, 00:22

40i4 widzisz pewnych spraw nie mozna brac na dystans i mowic no bo ich tylko 10bylo i to o niczym nie swiadczy ..
kazdy jest rozgoryczony poza tym ze Meksyk jest tak dalekoo i wszyscy wyrzucaja swoja zale tutaj po co pozostaje? to nie przecwnik ktorego spotkamy w nastepnej rundzie..
pamiec Polaka jest długa!

MW LKS
Posty: 416
Rejestracja: 02.03.2007, 22:55
Lokalizacja: LKS Czarnylas - Biała Siła!

Post autor: MW LKS » 28.06.2007, 00:25

:shock: :evil: co za brudasy teraz jak gdzieś zobaczę szmatę meksykańską to kroje i pale jestem ciekaw skąd mieli naszą flagę i szalik...
ja bym tą akcje brudasów nagłośnił żeby ludzie zobaczyli jakie k**** są w meksyku :evil:

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 28.06.2007, 00:34

sikam ci do windy pisze:40i4 to co mówisz ma sens. Nie można oceniać narodu po kilku osobnikach. Nie można wszczynać burzy o jeden incydent. Nie można zniżać się do poziomu paru brudasów...

..a teraz popatrz sobie jeszcze raz na te zdjęcia.
Nosz ku*** mać, aż się krew we mnie zagotowała jak to zobaczyłem.. Tak się nie robi, nie z Naszą flagą.
no właśnie tak się nie robi, nie tylko z naszą flagą ale z żadną inną.

A porównywanie tej sytuacji z paleniem flag klubowych jest zupełnie nietrafione. Flaga klubowa jest atrybutem tylko i wyłącznie kibica. Flagi palone na sektorach, są (z reguły :wink: ) zdobyte wcześniej podczas konfrontacji dwóch ekip, takie flagi są unikatowe, wysławiają dany klub czy daną ekipę, a spalenie flagi narodowej ma zupelnie inny kontekst , co jest chyba oczywiste.

jeśli się jednak bawić w takie porównania:
proszę bardzo-

paru matołków, którzy mienią się być kibicami dajmy na to Lecha Poznań, jakimś cudem znajduje flagę Cracovii tudziez kupuje pare szalikow. Palą tą flagę (lub szaliki), bo nie są zbyt kumaci i myślą, że mają kosę z Craxą-robią zdjęcia i wrzucają do netu.
Pytanie brzmi: czy na następnym spotkaniu Cracovia spali flagę lub szaliki Lecha?...

z mojej strony tyle w temacie,

pozdr.

P.S. do Savi AG- miło, że potrafisz zachować poziom w dyskusji.
Szkoda, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
odpowiem ci:
1. Flaga Polska dużo dla mnie znaczy, wymagam szacunku do niej, niemniej jednak szacunek powinien być dla każdej flagi narodowej. W moim poście nie chodzi o to, żeby bronić tych typów którzy palą naszą flagę, tylko o to żeby nie robić afery, że cały Meksyk nienawidzi Polaków.
2. Ma to o tyle znaczenie, że jeśli Polska flaga zostałaby rytualnie spalona podczas meczu reprezentacji Meksyku i zostało to przyjęte z aprobatą przez tłum na stadionie, to można by było mieć faktycznie przypuszczenia, że Meksykanie jako ogół nas nie szanują. W przeciwnym wypadku uważam to za kretyński wygłup paru napitych jełopów. Tyle
Ostatnio zmieniony 28.06.2007, 00:43 przez 40i4, łącznie zmieniany 1 raz.
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

SotY
Posty: 1
Rejestracja: 26.02.2007, 18:14
Lokalizacja: Krakow/Chicago

Post autor: SotY » 28.06.2007, 00:42

Szansa na rewanz bedzie 27 i 29 lipca kiedy to Wisla bedzie grala w turnieju The Chicago Trophy na Soldier Field razem z meksykanskim Deportivo Toluca. Chociaz prawde mowiac na jakies wieksze atrakcje to nie ma co liczyc bo w Chicago niestety panuje troche inny klimat niz w Polsce i raczej nikt nie pozowoli sobie na zabawe na stadionie ale zobaczymy jak bedzie.

lamansz
Posty: 32
Rejestracja: 28.02.2007, 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lamansz » 28.06.2007, 00:45

paru matołków, którzy mienią się być kibicami dajmy na to Lecha Poznań, jakimś cudem znajduje flagę Cracovii tudziez kupuje pare szalikow. Palą tą flagę (lub szaliki), bo nie są zbyt kumaci i myślą, że mają kosę z Craxą-robią zdjęcia i wrzucają do netu.
Pytanie brzmi: czy na następnym spotkaniu Cracovia spali flagę lub szaliki Lecha?...
co ma piernik do wiatraka? Porownales ta sytuacje do dwoch zgod... a co my do h*** mielismy zgode z meksykiem? :shock:


no chyba, ze to ma jakies glebsze przeslanie ktorego ja nie rozumiem
;)

Pronto
Posty: 17
Rejestracja: 05.06.2007, 21:47
Lokalizacja: z fabryki kleju

Post autor: Pronto » 28.06.2007, 00:54

MEKSYK

Ambasada Meksykańskich Stanów Zjednoczonych
ul. Starościńska 1 b, 02-516 Warszawa
tel. (4822) 6468800; fax 6464222
e-mail: [email protected]

Konsulat Honorowy w Krakowie
ul. Wiedeńska 72, 30-147 Kraków
tel. (4812) 6365259; fax 6380558

Konsulat w Gdańsku
ul. Okopowa 7, Gdańsk
tel. (4858) 3081410; fax 3019644

Konsulat w Szczecinie
ul. Energetyków 3/4, 70-952 Szczecin
tel. (4891) 4624371; fax 4623466

Konsulat we Wrocławiu
ul. Przejście Garncarskie 12, 50-107 Wrocław
tel. (4871) 3447721; fax 3445267

Gdyby ktoś zechciał, możecie złożyć wizytę... :lol:
A tak na poważnie, to po co się ciśnieniować bandą pajaców z brudaslandii? Pokażmy, że jesteśmy od nick kilka klas lepsi i zachowajmy się należycie...
A jak przyjdzie do spotkania twarzą w twarz to wtedy zobaczymy :twisted:
Obrazek

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 28.06.2007, 00:58

lamansz pisze:
paru matołków, którzy mienią się być kibicami dajmy na to Lecha Poznań, jakimś cudem znajduje flagę Cracovii tudziez kupuje pare szalikow. Palą tą flagę (lub szaliki), bo nie są zbyt kumaci i myślą, że mają kosę z Craxą-robią zdjęcia i wrzucają do netu.
Pytanie brzmi: czy na następnym spotkaniu Cracovia spali flagę lub szaliki Lecha?...
co ma piernik do wiatraka? Porownales ta sytuacje do dwoch zgod... a co my do h*** mielismy zgode z meksykiem? :shock:


no chyba, ze to ma jakies glebsze przeslanie ktorego ja nie rozumiem
nie mielismy zgody z Meksykiem, ale kosy też nie :wink: . skoro przyklad zgód ci nie odpowiada to zamiast Lecha i Craxy daj jakieś kluby ktore maja do siebie stosunek neutralny (np. Lech i Warta Poznań). wiadomo o co chodzi - przez paru nieodpowiedzialnych typów nie będę obrażał całego narodu. nie będę zniżał się do takiego poziomu. a ty jeden z drugim rób jak chcesz. dobranoc
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

lika
Posty: 23
Rejestracja: 07.03.2007, 15:36
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: lika » 28.06.2007, 08:19

ale nas Polakow juz nie za bardzo.A juz kibice America Club - tam Blanco jest bogiem - za nami naprawde nie przepadaja.
Skądś ten tekst źródło mieć musi, a skoro tak, to wynika z tego iż w powietrzu coś wisialo od dawna. Nie do końca więc traktowałbym to jako incydentalny wyskok paru gnojków, wydaje mi się iż reprezentowali oni nastroje/antypatie sporej grupy społecznej (chociażby tej zamieszkującejChicago)

Hetman_KSV
Posty: 357
Rejestracja: 02.03.2007, 17:56

Post autor: Hetman_KSV » 28.06.2007, 08:33

Songo Ku pisze:
40i4 pisze:Ja pierdolę o co cała afera? Że paru matołów podpaliło flagę Polski na jakimś sparingowym meczu, to nie znaczy, że od razu wszyscy Meksykanie nas nienawidzą :roll: ale najlepiej zaprotestować przed ambasadą, napiszcie jeszcze list do prezydenta Meksyku, żeby nas przeprosił, poszukajcie w swoich miastach jakiś ludzi, co pochodzą z Meksyku, albo chociaż wyglądają trochę podobnie i spuście im w******* z okrzykiem "za flagę". takie histeryczne reakcje dobre są dla arabów, co robią aferę o karykaturę Mahometa. To spalenie flagi nie było chyba inspirowane przez władze Meksyku, czy ogół narodu meksykańskiego, więc proponuję się tak nie denerwować. Paląc flagę narodową (nieważne jakiego kraju) pokazuje się swoją małość, głupotę i bezmyślność-palenie flagi meksykańskiej w rewanżu za wybryk paru idiotów, może świadczyć jedynie o zniżeniu się do ich poziomu...
a gdyby Polacy spalili flage jakiegos kraju z Afryki i ktos by miał na koszulce np swastyke albo celta to zaarz by Nigdy wiecej i wszstkie to inne ragowały
Pewnie by nie widzieli, bo nie mają internetu i takiego forum :wink:

BoldSnake
Posty: 319
Rejestracja: 04.03.2007, 01:27

Post autor: BoldSnake » 28.06.2007, 09:24

Tak na marginesie głównej "dyskusji":

Żołnierze Wehrmachtu niszczący polskie godło 1.IX.1939:
Obrazek

Zniszczony przez Niemców Zamek Królewski w Warszawie - jeden z bądź co bądź symboli polskości:
Obrazek

Przykłady pierwsze z brzegu.

Mam nadzieję, że osoby które tak nawołują do "jebania brudasów" i palenia ich flag, równie ochoczo będą palić nazistowskie szmaty gdy tylko pojawią się na ich stadionach. :roll:
Najstarsi Biało-Zieloni w Polsce

skonczzzbednapolemika
Posty: 72
Rejestracja: 04.05.2007, 16:12

Post autor: skonczzzbednapolemika » 28.06.2007, 09:37

RYLEC TSW pisze:poczekajmy do Euro 2012!! nasz jedna flaga spłoneła ich spłoną wszystkie!! JESTEM DUMNY Z TEGO ZE JESTEM POLAKIEM!!
rozumiem ze meksyk w Euro 2012 gra bez kwalifikacji ; ]

Hooligan
Posty: 15
Rejestracja: 26.02.2007, 20:42

Post autor: Hooligan » 28.06.2007, 09:49

RYLEC TSW pisze:poczekajmy do Euro 2012!! nasz jedna flaga spłoneła ich spłoną wszystkie!! JESTEM DUMNY Z TEGO ZE JESTEM POLAKIEM!!
Więcej realiów mniej internetu :lol: :D

A tak na powarznie szczeka opada jak patrzy sie na takie zdjecie :? :? Wiadomo małolaty nie małolaty palą jednak cos co dla każdego z nas ma ogromne znaczenie ...

Altruista
Posty: 384
Rejestracja: 07.03.2007, 19:00

Post autor: Altruista » 28.06.2007, 10:27

jak Grecy palili polską flagę na eliminacjach LM nikt się tak nie bulwersował

Weltal
ban
Posty: 7
Rejestracja: 04.06.2007, 12:52
Lokalizacja: Łódź/Radom

Post autor: Weltal » 28.06.2007, 10:29

VJ pisze:
BoldSnake pisze:Mam nadzieję, że osoby które tak nawołują do "jebania brudasów" i palenia ich flag, równie ochoczo będą palić nazistowskie szmaty gdy tylko pojawią się na ich stadionach. :roll:
NIECH SOBIE TO NIEKTÓRZY WBIJĄ DO PUSTEGO ŁBA.

serio ?
Obrazek

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kiwa jako tako » 28.06.2007, 10:32

VJ pisze:
BoldSnake pisze:Mam nadzieję, że osoby które tak nawołują do "jebania brudasów" i palenia ich flag, równie ochoczo będą palić nazistowskie szmaty gdy tylko pojawią się na ich stadionach. :roll:
NIECH SOBIE TO NIEKTÓRZY WBIJĄ DO PUSTEGO ŁBA.
I teraz łyso ...

Wczoraj oglądałem w Faktach jakis materiał historyczny o Bydgoszczy, gdy mieszkający niemcy zdjęli nasze godło z budynku i rzucili sobie jak szmate.

JurekOwsiak
ban
Posty: 175
Rejestracja: 20.04.2007, 19:04
Lokalizacja: z WOŚP

Post autor: JurekOwsiak » 28.06.2007, 10:59

Ja bym już obmyślał taktykę na takiego meksykańca jednego z drugim.

Kto trafi Spidiego Gonzaleza w takim razie? :P
Żeli papę

Adam
Posty: 91
Rejestracja: 26.02.2007, 22:34
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Adam » 28.06.2007, 11:23

Nadejdzie godzina zemsty!!!! Brudasy jebane!!!!!! WP 28 !
Za nim ostatni drakkar zniknął jak sen..

lika
Posty: 23
Rejestracja: 07.03.2007, 15:36
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: lika » 28.06.2007, 11:49

skonczzzbednapolemika pisze:
RYLEC TSW pisze:poczekajmy do Euro 2012!! nasz jedna flaga spłoneła ich spłoną wszystkie!! JESTEM DUMNY Z TEGO ZE JESTEM POLAKIEM!!
rozumiem ze meksyk w Euro 2012 gra bez kwalifikacji ; ]
Gospodarz turnieju ma taki przywilej :lol:

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Post autor: JSC » 28.06.2007, 11:51

Dobrze ktos tam wyzej napisal, faszysci niszczyli Polskie symbole, pluli nam w twarz i kopali leżący Polski naród ale teraz nikogo to nie oburza. Hitler nieraz odlał się na Polską flagę i nienawidził Polaków, chciał ich wyniszczyć a teraz od c**** gości z nickami "coś tam 88" szanuje go za ideologie, a oburzacie sie ze meksykanie spalili naszą flage. Szczerze dla mnie to jest pokazówka i połowa ludzi w tym temacie się tylko napina.

WISLA(Z)
Posty: 195
Rejestracja: 10.03.2007, 08:40

Post autor: WISLA(Z) » 28.06.2007, 11:53

RYLEC TSW pisze:poczekajmy do Euro 2012!! nasz jedna flaga spłoneła ich spłoną wszystkie!! JESTEM DUMNY Z TEGO ZE JESTEM POLAKIEM!!
Izrael może grać w Euro to czemu nie Meksyk ?
:wink:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kickers, robert35, Wilkomir, zgredzik i 433 gości