www.warhouse.pl

Wymarłe Ekipy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
misiek_zks
Posty: 28
Rejestracja: 03.03.2007, 12:58
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Post autor: misiek_zks » 04.03.2007, 10:30

Zupełnie_Zielony pisze:Widzę że coraz gorzej z tym forum niż lepiej :x
Rozumiem że o Stali Mielec jest obecnie cicho, jednak pisanie ich za wymarłą ekipę to:
a) kompletny brak wiedzy kibicowskiej (neo dzieci)
b) jakiś kompleks
Gladiator pisze:Co z Unią Nowa Sarzyna,oprócz robienia pamiątek też o nich cisza?
Słuszna uwaga z tymi pamiątkami. Jak na miejscowość mającą ok 5 tyś mieszkańców i liczbę młyna sięgającą max. 50 osób barw mają zatrzęsienie. Samych rodzajów szali mają tyle, że całkiem śmiało prawie połowa (max.) młyna mogłaby stanąć w innym :wink:
Chłopaki reprezentują to co reprezentowali przez ostatnie kilka lat, czyli NIC. Jedynie ciągłe tłumaczenia czego ich nie było tu, a tu ([link], brak transportu... etc) :wink: Jednak istnieją. Wprawdzie jako "zaścianek" Stali Stalowa Wola :wink: , ale jednak.
czlowieku nie bylo i niebedzie zadnych zaścianek czyli fc stalowej a jak takie cos slyszales to ktos cie wprowadzil w blad . kolega o nicku stoprocent napisal dobrze ze jesli dana ekipa ma kryzys to wcale nie oznacza ze wymarla nie mieszkasz w nowej sarzynie i niewiesz jak jest takze daruj sobie glupie teksty :komunia wesele itp
żeby być kimś wpierw trzeba na to zasłużyć



Zupełnie_Zielony

Post autor: Zupełnie_Zielony » 04.03.2007, 11:18

misiek_zks pisze:czlowieku nie bylo i niebedzie zadnych zaścianek czyli fc stalowej a jak takie cos slyszales to ktos cie wprowadzil w blad . kolega o nicku stoprocent napisal dobrze ze jesli dana ekipa ma kryzys to wcale nie oznacza ze wymarla nie mieszkasz w nowej sarzynie i niewiesz jak jest takze daruj sobie glupie teksty :komunia wesele itp
Najpierw przyjmij ode mnie gratulacje z napisania pierwszego swojego postu na tym forum :wink:
OK- powiedz mi co was dokładnie łączy ze Stalówką? Tylko nie mów że nic, bo nie chce mi się przypominać sytuacji pare lat wstecz. Gdzie Stalowa często wpadała na wasze mecze (bez żadnej waszej reakcji) gdy np grał Mielec itd.
Co do tekstów typu "komunia, wesele", to dobrze wiesz, że prawie zawsze na necie usprawiedliwialiście swoją nie obecność na wyjazdach typu: "nie jedziemy bo kolega miał wesele.. itp.".
PS. Widzę że umysł masz nie tęgi :lol: bo ja nigdzie nie napisałem że Unia N.S. wymarła- tylko prezentuje ten sam bardzo niski poziom od lat!
PS2. Aż mnie korci aby coś napisać, czemu to dokładnie nie zostaliście fc Stalówki- ale kmwtw :wink: Tak więc nie muszę tam mieszkać aby wiedzieć co w trawie piszczy!

misiek_zks
Posty: 28
Rejestracja: 03.03.2007, 12:58
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Post autor: misiek_zks » 04.03.2007, 13:19

Zupełnie_Zielony pisze:
misiek_zks pisze:czlowieku nie bylo i niebedzie zadnych zaścianek czyli fc stalowej a jak takie cos slyszales to ktos cie wprowadzil w blad . kolega o nicku stoprocent napisal dobrze ze jesli dana ekipa ma kryzys to wcale nie oznacza ze wymarla nie mieszkasz w nowej sarzynie i niewiesz jak jest takze daruj sobie glupie teksty :komunia wesele itp
Najpierw przyjmij ode mnie gratulacje z napisania pierwszego swojego postu na tym forum :wink:
OK- powiedz mi co was dokładnie łączy ze Stalówką? Tylko nie mów że nic, bo nie chce mi się przypominać sytuacji pare lat wstecz. Gdzie Stalowa często wpadała na wasze mecze (bez żadnej waszej reakcji) gdy np grał Mielec itd.
Co do tekstów typu "komunia, wesele", to dobrze wiesz, że prawie zawsze na necie usprawiedliwialiście swoją nie obecność na wyjazdach typu: "nie jedziemy bo kolega miał wesele.. itp.".
PS. Widzę że umysł masz nie tęgi :lol: bo ja nigdzie nie napisałem że Unia N.S. wymarła- tylko prezentuje ten sam bardzo niski poziom od lat!
PS2. Aż mnie korci aby coś napisać, czemu to dokładnie nie zostaliście fc Stalówki- ale kmwtw :wink: Tak więc nie muszę tam mieszkać aby wiedzieć co w trawie piszczy!
ze stalowka laczyl nas uklad jak jeste teraz tego niewiem jesli chcesz wiedziec popytaj gosci ze stalowej, kto sie tlumaczyl tymi tekstami jak nie bylo nas na wyjezdzie wiesz dobrze takze bez komentarza a jesli cie tak bardzo korci napisac czemu to dokladnie nie zostalismy fc stalowej tez jestem ciekawy takze napisz niech wszyscy poczytaja sobie
żeby być kimś wpierw trzeba na to zasłużyć

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Post autor: Walker » 04.03.2007, 14:55

Czuwaj_Zasanie pisze:Moge sie mylic ale Beskid Skoczow ? wiem ze chyba cos tam dzialaja jako czyjs FC
FC BKS-u Bielsko, i chyba na nich się tylko skoncentrowali

Efekt
Posty: 4
Rejestracja: 04.03.2007, 13:52

Post autor: Efekt » 06.03.2007, 00:39

Walker pisze:
Czuwaj_Zasanie pisze:Moge sie mylic ale Beskid Skoczow ? wiem ze chyba cos tam dzialaja jako czyjs FC
FC BKS-u Bielsko, i chyba na nich się tylko skoncentrowali
Potwierdzam, wszyscy "kumaci" w Skoczowie na BKSie się skupili :)

bercik RTS
Posty: 75
Rejestracja: 26.02.2007, 18:55

Post autor: bercik RTS » 06.03.2007, 08:28

A jaka jest sytuacja w Moto Jelcz Oławie?

maro_PK
Posty: 44
Rejestracja: 26.02.2007, 19:50

Post autor: maro_PK » 06.03.2007, 16:41

LUBLINIANKA LUBLIN może do takich się zaliczyć ?? po spadku do 4 ligi dużo się pozmieniało !
STOWARZYSZENIE POLSKI RUCH KIBICOWSKI !

stoprocent
ban
Posty: 7
Rejestracja: 26.02.2007, 19:55

Post autor: stoprocent » 06.03.2007, 16:52

maro_PK pisze:LUBLINIANKA LUBLIN może do takich się zaliczyć ?? po spadku do 4 ligi dużo się pozmieniało !
jak sie nie myle, to działają jako fc Stalowki.
przemekTS pisze: Uliczny wojowniku
:lol:

hwdp-
Posty: 320
Rejestracja: 03.03.2007, 17:51
Lokalizacja: z przed monitora

Post autor: hwdp- » 06.03.2007, 18:36

co tam z Varta ( Start) Namyslow?? cos sie tam dzieje,czy wszyscy lataja na Slask???

Makary
Posty: 15
Rejestracja: 07.03.2007, 01:08
Lokalizacja: Wschód

Post autor: Makary » 07.03.2007, 01:15

maro_PK pisze:LUBLINIANKA LUBLIN może do takich się zaliczyć ?? po spadku do 4 ligi dużo się pozmieniało !
Nie jest najlepiej, ale na pewno nie można nas uznać za "wymarłych".

stoprocent pisze:jak sie nie myle, to działają jako fc Stalowki.
Mylisz się i to bardzo - z żadną Stalówką nie mieliśmy i nie mamy nic wspólnego. Może miałeś na myśli Janowianke?

wykrys
Posty: 36
Rejestracja: 04.03.2007, 11:11
Lokalizacja: Wro

Post autor: wykrys » 07.03.2007, 09:52

hwdp- pisze:co tam z Varta ( Start) Namyslow?? cos sie tam dzieje,czy wszyscy lataja na Slask???
Kibice Startu nigdy nie uznali nazwy sponsora w nazwie klubu - więc prosiłbym o używanie nazwy Start Namysłów

Stan obecny jest taki, że klub gra w IV lidze opolskiej. Po wszystkich spadkach i zamieszaniach wokół Startu sporo osób odpuściło sobie zabawę w kibicownie, ale ostatnio idzie ku lepszemu. W rundzie jesiennej na meczach u siebie zaczął sie pojawiać młyn, flagi itp - byc może zostaną zorganizowane wyjazdy.
Napewno kibice Startu pojawiają się z barwami na meczach reprezntacji, (szczególnie osoby pamiętające II ligową przeszłość klubu) i to tych krajowych, jak i zagranicznych (Norwegia, Anglia, MŚ w Niemczech, Belgia itp.) Całkiem niedawno powstała nowa flaga w barwach Polski i godłem klubu.
Oczywiście osoby kibicuje Startowi można spotkać też na meczach Śląska (dom i wyjazdy).
2 tyg temu kibice Startu uczestniczyli w turnieju fan clubów Śląska jako Start Namysłów.
Sumując - kibice Startu jeszcze są i wymarłą ekipą nie są:)

Bosek_KSG
Posty: 6
Rejestracja: 03.03.2007, 12:55
Lokalizacja: Torcida Zabrze

Post autor: Bosek_KSG » 07.03.2007, 10:03

a co z Amicą Wronki?
Obrazek

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 07.03.2007, 10:28

Amica istnieje.maja u siebie mikroskopijny,maloletni mlynek, na bezczela zrobili sobie niedawno flage i szaliki z haslem "Mloda Gwardia" co zwazywszy ze do Koszalina nie maja az tak daleko jest glupie w c***. rownie dobrze mogliby zrobic flage "Mloda Legia". na wyjazdy nie jezdza.
Obrazek

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Oława

Post autor: kibic0 » 07.03.2007, 11:43

bercik RTS pisze:A jaka jest sytuacja w Moto Jelcz Oławie?
Moto Jelcz Oława jeździ tylko na wybrane wyjazdy w dośc solidnej 20-30 osobowej grupie (niekiedy wspomaganej przez WKS) ale są to sytuacje 2-3 mecze w sezonie np. do Wałbrzycha lub gdzieś gdzie są kibice. Jest ich mało ale są dobrzy. Aktualnie słyszałem że część z nich co ma coś do powiedzenia wyjechała z kraju w celach zarobkowych. Ostatnio jak byli w Wałbrzychu w 30 (3 z Oławy a reszta Śląsk) to mogło być ciekawie ale psy skumały temat i z dużej chmury mały deszcz. Ładnie jeżdżą na kadrę. Kilka razy mieliśmy z nimi dymy w większości na naszą korzyśc no ale przyznać musimy że parę razy się tez nacięliśmy. To grupka przede wszytskim osób z pewnym stażem kibicowskim.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

!Fanatyk!
Posty: 17
Rejestracja: 28.02.2007, 14:36

Post autor: !Fanatyk! » 07.03.2007, 12:32

Makary pisze:
maro_PK pisze:LUBLINIANKA LUBLIN może do takich się zaliczyć ?? po spadku do 4 ligi dużo się pozmieniało !
Nie jest najlepiej, ale na pewno nie można nas uznać za "wymarłych".
Skoro nie wymarliscie to powiedz mi co robicie, albo jakies fotki zapodaj. Bo slyszalem ze jednak was nie ma w ogole, tylko pikniki.

Adis
Posty: 85
Rejestracja: 26.02.2007, 19:44

Post autor: Adis » 07.03.2007, 13:25

Gladiator pisze: Mam jescze jedno pytanie czy Orlęta,a miejscowych Legionistów coś łączy?Np.czy w młynie Orląt znajdą się osoby w szalach (L),i czy ktoś z Orląt jezdzi na mecze (L)?
Tak, w młynie Orląt też są kibice Legii ale młodzi.
Głównej ekipy Legii z Łukowa na Orlętach nie zobaczysz, no może poza jakimiś ciekawszymi meczami (np. Chełmianka, kiedyś Avia [mieli okazję "przyjrzeć" się z bardzo bliska]).

A skąd takie zainteresowanie?

stoprocent
ban
Posty: 7
Rejestracja: 26.02.2007, 19:55

Post autor: stoprocent » 07.03.2007, 14:37

Makary pisze: Mylisz się i to bardzo - z żadną Stalówką nie mieliśmy i nie mamy nic wspólnego. Może miałeś na myśli Janowianke?
tak własnie, miałem na myśli Janowianke Janow Lubelski, sory, źle przeczytałem.
przemekTS pisze: Uliczny wojowniku
:lol:

Makary
Posty: 15
Rejestracja: 07.03.2007, 01:08
Lokalizacja: Wschód

Post autor: Makary » 07.03.2007, 17:36

!Fanatyk! pisze:Skoro nie wymarliscie to powiedz mi co robicie, albo jakies fotki zapodaj.
Nie wiem co dokładnie rozumiesz przez "wymarcie", bo jeśli np. brak chuliganki, to rzeczywiście Lublinianka pasuje do Twojej definicji. Ale w moim odczuciu takie rozumienie nie wyczerpuje zjawiska kibicowania, ba - nawet nie stanowi jego większości. Dlatego powiedziałbym, że klepiemy bide, jednak, te życie jest stabilne i prędzej można uznać je za perspektywistyczne niż powiedzieć, że zagraża mu niebezpieczeństwo. A co do Twojej sugestii zamieszczenia fotek czy samochwałki, to owszem takowe istnieją. Nie są może specjalnie liczne ani za wysokich lotów, ale są i jeśli kogoś to na prawdę interesuje, to bez większych problemów do nich dotrze. Z naszej strony nie spodziewaj się na tym forum tego rodzaju treści. Nie po to jesteśmy za drużyną swą, żeby biegać po kibicowskim wybiegu.

!Fanatyk! pisze:Bo slyszalem ze jednak was nie ma w ogole, tylko pikniki.
Jak myślisz, co o Polakach słyszeli ludzie z różnych miejsc naszego globu ? Niektórzy, że to złodzieje, inni że pijacy, a jeszcze inni nic nigdy nie słyszeli o takim kraju i narodowości. Czy to oznacza, że jesteśmy tacy i owacy albo, że nas nie ma?

wronkif@n
Posty: 10
Rejestracja: 28.02.2007, 00:20
Lokalizacja: W R O N K I

Post autor: wronkif@n » 07.03.2007, 21:14

Bosek_KSG pisze:a co z Amicą Wronki?
Jak napisał kolega poniżej ekipa z Wronek w chwili obecne oparta w 90 % na młodych.Starsi oprócz meczy u siebie wspomagają czasami Nec Nijmegen.

pyskaty_skurwiel
ban
Posty: 5
Rejestracja: 07.03.2007, 16:54

Post autor: pyskaty_skurwiel » 07.03.2007, 21:18

F.C. Odry W. z Żor zwany "Made in Sikorski" już od dawna nie istnieje!

!Fanatyk!
Posty: 17
Rejestracja: 28.02.2007, 14:36

Post autor: !Fanatyk! » 07.03.2007, 23:18

Makary pisze:
!Fanatyk! pisze:Skoro nie wymarliscie to powiedz mi co robicie, albo jakies fotki zapodaj.
Nie wiem co dokładnie rozumiesz przez "wymarcie", bo jeśli np. brak chuliganki, to rzeczywiście Lublinianka pasuje do Twojej definicji. Ale w moim odczuciu takie rozumienie nie wyczerpuje zjawiska kibicowania, ba - nawet nie stanowi jego większości. Dlatego powiedziałbym, że klepiemy bide, jednak, te życie jest stabilne i prędzej można uznać je za perspektywistyczne niż powiedzieć, że zagraża mu niebezpieczeństwo. A co do Twojej sugestii zamieszczenia fotek czy samochwałki, to owszem takowe istnieją. Nie są może specjalnie liczne ani za wysokich lotów, ale są i jeśli kogoś to na prawdę interesuje, to bez większych problemów do nich dotrze. Z naszej strony nie spodziewaj się na tym forum tego rodzaju treści. Nie po to jesteśmy za drużyną swą, żeby biegać po kibicowskim wybiegu.
Nie chodzi mi tylko o chuliganke. Chodzi mi tez o doping i wyjazdy. A z tego co wiem to chyba nie ma nic zorganizowanego i na kazdym meczu. A jak mozesz to przeslij fotki na PW.

Makary
Posty: 15
Rejestracja: 07.03.2007, 01:08
Lokalizacja: Wschód

Post autor: Makary » 08.03.2007, 00:36

!Fanatyk! pisze:Chodzi mi tez o doping i wyjazdy. A z tego co wiem to chyba nie ma nic zorganizowanego i na kazdym meczu. A jak mozesz to przeslij fotki na PW.
Zgodnie z życzeniem Twoje wątpliwości zostaną wyjaśnione na privie i tam też odsyłam. A w tym temacie odnośnie Lublinianki proponuję ciach bajere :wink:

Pozdrawiam i przekazuję wyrazy szacunku dla wszystkich małych ekip.

dck
Posty: 9
Rejestracja: 09.03.2007, 09:27

Post autor: dck » 09.03.2007, 09:30

muzyk pisze:Swego czasu Brzozovia była fan clubem Hetmana Zamość. W naszym regionie było dużo małych ekip, które niestety nie wytrzymały próby czasu:

Stal Łańcut - bardzo dobry fc Resovii (teraz kibie z Łańcuta jeżdżą tylko na Resovię)
Wisłok Strzyżów - jak wyżej, obecnie na Resovię jeżdżą jednostki
Kamax Kańczuga - mieli zgodę z Kolbuszowianką i Dynovią Dynów (96r.)

Czy wie ktoś cokolwiek o ekipie Motoru Przemyśl :?:
[/b]

Amikowiec
Posty: 54
Rejestracja: 27.02.2007, 16:35

Post autor: Amikowiec » 09.03.2007, 19:20

Elblążanin pisze:Błękitni Orneta
Amica Wronki :wink:
Jak pisałem kilka dni przed awarią forum wciąż istniejemy. Był ogromny kryzys po tym jak władze klubu się sprzedały, ale wszystko zaczynamy od nowa. Niedługo pokażemy się na jakimś wyjeździe ;)
MG '06

bartek
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 21:13

Post autor: bartek » 09.03.2007, 19:52

pyskaty_skurwiel pisze:F.C. Odry W. z Żor zwany "Made in Sikorski" już od dawna nie istnieje!
:roll: :roll: :roll: :roll:
wow


Wiesz..
Chlopaki mieli kryzys wiekszosc wyjechalo ale zapewniam Ci istnieja i maja sie coraz lepiej :wink:

Sven
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2007, 15:02

BKS Bochnia

Post autor: Sven » 10.03.2007, 08:32

Czy BKS Bochnia ma jakiś kibiców :?:

Ivan
Posty: 6
Rejestracja: 10.03.2007, 09:16

Post autor: Ivan » 10.03.2007, 10:23

przemekTS, Zupełnie_Zielony, pyskaty_skurwiel i reszto zbłąkanych dzieci neostrady przypominam podstawową zasadę którą powinni kierować się wszyscy wypowiadający się publicznie - NIE BYŁEŚ NIE WIESZ NIE PISZ NIE PI*ERDOL! Jak macie nudę to policzcie sobie zmarszczki na worach zamiast wypisywać bzdury na necie...

1908
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 119
Rejestracja: 04.03.2007, 01:54
Lokalizacja: z za rogu

Post autor: 1908 » 11.03.2007, 05:33

moze ktos przedstawic aktualna sytucje w Brzozowie ,Mielcu ,Lesku ? O tcyh ekipkach cos malo slychac a Brzozovia podobno wymarla :(
"ja zyje jak chce ja nic nie musze dlatego mam czysta dusze"

Amikowiec
Posty: 54
Rejestracja: 27.02.2007, 16:35

Post autor: Amikowiec » 11.03.2007, 10:05

Amikowiec pisze:
Elblążanin pisze:Błękitni Orneta
Amica Wronki :wink:
Jak pisałem kilka dni przed awarią forum wciąż istniejemy. Był ogromny kryzys po tym jak władze klubu się sprzedały, ale wszystko zaczynamy od nowa. Niedługo pokażemy się na jakimś wyjeździe ;)
No i jak pisałem, wczoraj pojawiliśmy się w Gostyniu.
MG '06

Zupełnie_Zielony

Post autor: Zupełnie_Zielony » 11.03.2007, 10:29

Ivan pisze:przemekTS, Zupełnie_Zielony, pyskaty_skurwiel i reszto zbłąkanych dzieci neostrady przypominam podstawową zasadę którą powinni kierować się wszyscy wypowiadający się publicznie - NIE BYŁEŚ NIE WIESZ NIE PISZ NIE PI*ERDOL! Jak macie nudę to policzcie sobie zmarszczki na worach zamiast wypisywać bzdury na necie...
:roll: A ja myślałem że komunia jest dopiero w maju :!:
Tacy jak ty, właśnie w taki sposób chcą zaistnieć na internecie!
Nic nie wiesz, nie masz nic do powiedzenia-> to pobaw sie najlepiej lalkami!

Sorry za of topic, ale normalnie krew mnie zalewa na taki proceder!
Temat jest informacyjno - dyskusyjny, a jak nie masz nic do dodania to...

twim
Posty: 32
Rejestracja: 27.02.2007, 18:23
Lokalizacja: the world is mine

Post autor: twim » 11.03.2007, 12:03

1908 pisze:moze ktos przedstawic aktualna sytucje w Brzozowie ,Mielcu ,Lesku ? O tcyh ekipkach cos malo slychac a Brzozovia podobno wymarla :(
W Lesku chłopaki kręcą jak mogą. Na pewno nie można uznać tej ekipy za wymarłą. poZdro
PS.W rundziej jesiennej wystawiają młynek coś koło 100, z Jasłem albo Karpatami, nie pamiętam teraz.

Ivan
Posty: 6
Rejestracja: 10.03.2007, 09:16

Post autor: Ivan » 11.03.2007, 13:01

Zupełnie_Zielony pisze:
Ivan pisze:przemekTS, Zupełnie_Zielony, pyskaty_skurwiel i reszto zbłąkanych dzieci neostrady przypominam podstawową zasadę którą powinni kierować się wszyscy wypowiadający się publicznie - NIE BYŁEŚ NIE WIESZ NIE PISZ NIE PI*ERDOL! Jak macie nudę to policzcie sobie zmarszczki na worach zamiast wypisywać bzdury na necie...
:roll: A ja myślałem że komunia jest dopiero w maju :!:
Tacy jak ty, właśnie w taki sposób chcą zaistnieć na internecie!
Nic nie wiesz, nie masz nic do powiedzenia-> to pobaw sie najlepiej lalkami!

Sorry za of topic, ale normalnie krew mnie zalewa na taki proceder!
Temat jest informacyjno - dyskusyjny, a jak nie masz nic do dodania to...
Nie zaistnieć tylko tępić głupotę takich baranów jak ty... Nie masz pojęcia o ekipach o których chcesz coś napisać to zadzwoń, napisz albo przejedź się na ich mecze a później pisz fakty a nie takie pierdoły jak teraz.

Krew cię zalewa więc zdaje się masz okres... to tłumaczy skąd pomysł zabawy lalkami... Gdybym wcześniej wiedział ze jesteś dziewczyną to z czystej grzeczności nie umieściłbym twojej ksywy kilka postów wyżej...

durzy
Posty: 3
Rejestracja: 11.03.2007, 13:43

Post autor: durzy » 11.03.2007, 13:56

Za wymarla mozna tez uwazac ekipe AZSu Podlasie z Bialej Podlaskiej (chociaz byl moment ze byly tam chyba dwa kluby ?). To byla dosyc mocna ekipa - nie bardzo ukladalo im sie z Motorem , Chelmianka i Lukowem ... cos o nich ostatnio nie slychac - ktos cos wie ?

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Post autor: eSpErAZS » 12.03.2007, 15:50

durzy pisze:Za wymarla mozna tez uwazac ekipe AZSu Podlasie z Bialej Podlaskiej (chociaz byl moment ze byly tam chyba dwa kluby ?). To byla dosyc mocna ekipa - nie bardzo ukladalo im sie z Motorem , Chelmianka i Lukowem ... cos o nich ostatnio nie slychac - ktos cos wie ?
Jesteśmy jesteśmy..:) Tylko że nie na piłce nożnej bo rozwiązali sekcję i powstało nie akceptowane przez nas "MKS PODLASIE" ale na piłce ręcznej! Ekipa jest młoda lecz mimo to pokazujemy się na wyjazdach. W tym sezonie odwiedziliśmy Warszawę 21 osób, Radom w 20 osób, Sandomierz 15 os, Zawadzkie [450 km] 6 osób. Jeśli ktoś chce pooglądąc fotki naszych opraw bądź dowiedzieć się więcej to zapraszam na nasze forum:
www.vschodniahusaria.fora.pl
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

Zupełnie_Zielony

Post autor: Zupełnie_Zielony » 12.03.2007, 15:58

dck pisze:Czy wie ktoś cokolwiek o ekipie Motoru Przemyśl :?:
Pisałem już wyżej o nich! Klub zlikwidowano, a kibice obecnie są fc Cracovii :!:

Zaglebiak1906
Posty: 15
Rejestracja: 10.03.2007, 20:15
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Zaglebiak1906 » 13.03.2007, 11:26

Warta Zawiercie
<<< Zagłębie Sosnowiec >>>

PolishFoF
Posty: 4
Rejestracja: 27.02.2007, 12:32

Post autor: PolishFoF » 13.03.2007, 20:33

A co z Polonia Świdnica? Dawno temu cos tam o nich slysalem a teraz cisza...

Amikowiec
Posty: 54
Rejestracja: 27.02.2007, 16:35

Post autor: Amikowiec » 13.03.2007, 21:24

Jak wygląda sytuacja Sokoła Pniewy :?: Kiedyś byli nawet w ekstraklasie... Mają teraz zorganizowanych kibiców :?:
MG '06

Konskie_L
Posty: 11
Rejestracja: 08.03.2007, 17:34

Post autor: Konskie_L » 13.03.2007, 21:32

Neptun Końskie kiedyś jako fc Widzewa, teraz cisza.
Świętokrzyskie zawsze z Legią !!!

CK
Posty: 38
Rejestracja: 26.02.2007, 21:17
Lokalizacja: Cobra Krotoszyn:)

Post autor: CK » 14.03.2007, 20:04

Amikowiec pisze:Jak wygląda sytuacja Sokoła Pniewy :?: Kiedyś byli nawet w ekstraklasie... Mają teraz zorganizowanych kibiców :?:
Pniewy to fc Lecha, a na czwartoligowych meczach nic się nie dzieje.
W ścianach bloku zawarta tajemnica...
Cobra Krotoszyn
[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bednar, coupe, erben, Fat, martinio, niespecjalny, Sedzia, tylko obserwator, Zielono_Czarny i 476 gości