www.warhouse.pl

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Arkan » 20.03.2019, 16:58

to ze plywales w morzu nie oznacza ze nie mozna(nie wiem oddzialowy ci to przwijal?) jesc ryb z Bałtyku.a to ze wyjebales zakazany owoc tym bardziej potwierdza ze jestes zwykla szmata,ku*** wyjebal koledze babe i pierdoli ze to nie ma zwiazku z zasadami w srodowisku.moze w twoim ty sciero



Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Zawilina » 20.03.2019, 17:12

Dziś dopiero przeczytałem relacje Bałtyku z meczu z Gwardią I odrazu nasuwa się pytanie - czy w ostatnim czasie trafiła "na Gdynie" jakaś żeniona partia dziada?

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 21.03.2019, 13:32

Widac jak czlowiek moze nisko upasc - bo waszych tu wypowiedziach. Wiekszosc tu, jest glupsza od lewakow z antify i mowie to z cala powaga...Nieee, szczerze to jestescie tez durniejsi od pedryli w rurkach pijacych skinny latte - z nimi choc mozna wymienic zdanie i prawdziwe informacje; ze spietymi swoja smiesznoscia i poza "kibicami" nie chce sie nic wymieniac...No ale za darmo mnie tu stado bluzgac nie bedzie. Nie oszukujmy sie, ludzi tak nieskomplikowanych i nieuczciwych jak ci tutaj, ktorzy posluguja sie prymitywna negacja, wyzwiskiem i obelga - szanowac trudno...
Dzieciojebcow szukaj w swoim otoczeniu...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 21.03.2019, 13:39

Krótka piłka ruro jebana. Wyruchałeś ta kobietę kolegi czy też nie ?

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 21.03.2019, 13:58

Rur jebanych szukaj w lustrze!
Jestem tu pomawiany na rozne sposoby...i nie tylko tu; pisali eneserowcy nawet ze calowalem sie z kolega na wyjezdzie Baltyku...A...
A nie, zreszta w sumie - po c*** mi to...?
GRUBY - PLS, SKASUJ MI TO KONTO TUTAJ. ILE MAM CIE PROSIC...?

Naprawde nie rokuje to srodowisko skoro takie wrecz niewiarygodne farmazony przechodza gladko; jak mowie - chyba nawet w srodowisku lgbt bylby wiekszy cien refleksji...Szkoda, kiedys wszystko wygladalo inaczej, ale ponoc tak zawsze mowia starsi...No coz, nie ma mnie czym ten dzisiejszy stan cieszyc, nie wyglada to fajnie i nie rokuje; nie ma z kim - i co najwazniejsze, o czym - gadac...
Bezowy golf, zloty lancuch, gale mma, solarka, pseudo zasady stosowane tylko w internetowych pozach, smieszne napinanie sie i wieczna wrogosc, pogarda - kazdego do kazdego...W rzeczywistosci kazdy jest tylko zwyklym, dosc salabym czlowiekiem - ale o tym to juz na pewno z nikim tutaj nie da sie gadac...
GRUBY - TNIJ ku***!

Oxihoved
Posty: 17
Rejestracja: 23.02.2018, 14:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oxihoved » 21.03.2019, 14:18

optymistasks pisze:
21.03.2019, 13:58

GRUBY - PLS, SKASUJ MI TO KONTO TUTAJ. ILE MAM CIE PROSIC...?

Po co skoro nawet po utracie konta będziesz tu właził, coś przeczytasz i zaraz założysz nowe?
Ja się plotkami zajmował nie będę. Jedzenie gówna, walenie żony kolegi czy pedalskie ciągoty. Wątpię, by chociaż połowa z farmazonów odnośnie Gołego była prawdą.
Co mnie jednak odrzuca, to problem z czytaniem twoich postów. Piszesz w taki sposób, że ciężko się w to zagłębić, a po niektórych wpisach faktycznie ma się wrażenie, że pisze się z oszołomem. Zauważyłem to już lata temu na twoim blogu.
A co do nazywania konfidentem gościa, który użył twojego nazwiska na forum. Niestety Panie Rafale, nie jesteś Pan osobą anonimową. Twój blog, twoja wypowiedź o pobiciu prze antifę, zdjęcie z Macierewiczem czy wywiad (tak, tak nasz drogi kolega udzielił wywiadu!) sprawiają, że stajesz się niejako osobą publiczną, a twoje dane są niezwykle łatwo dostępne. W takim wypadku uważam, że nie masz prawa krytykować kogoś za użycie swoich personaliów.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 21.03.2019, 15:17

Przecież ten pomiot użył swojego nazwiska w zinie Zadyma to o czym ta gadka.

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: minona » 21.03.2019, 15:58

Brawo dla Bałtyku za spontaniczną partyzantkę.
Śledzie muszą zrozumiec,ze nie są 100% bezpieczni w barwach,nawet u siebie w miescie...bo poza miastem to wiadomo ;)

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 21.03.2019, 16:37

minona pisze:
21.03.2019, 15:58
Brawo dla Bałtyku za spontaniczną partyzantkę.
Śledzie muszą zrozumiec,ze nie są 100% bezpieczni w barwach,nawet u siebie w miescie...bo poza miastem to wiadomo ;)
Mi osobiście ta relacja traci farmazonem skroic barwy w piątek w ciepły dzień hmm dziwna sprawa ,nie od dziś wiadomo że Kadłuby lubią koloryzować pewne wydarzenia .

Oxihoved
Posty: 17
Rejestracja: 23.02.2018, 14:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oxihoved » 21.03.2019, 16:54

minona pisze:
21.03.2019, 15:58
Brawo dla Bałtyku za spontaniczną partyzantkę.
Śledzie muszą zrozumiec,ze nie są 100% bezpieczni w barwach,nawet u siebie w miescie...bo poza miastem to wiadomo ;)
Ta wiadomo. Już ktoś parę stron wcześniej o tym pisał. Wszyscy nas leją, a nasz lament niesie się od Helu po kraniec Tatr.
Dzięki minona, że pomagasz nam to zrozumieć.

Właśnie to krojenie przy tych temperaturach dało mi do myślenia. No i "młody Bałtyk", hehe. Mieliśmy okazję wpaść ze cztery lata temu na tych ancymonów. Całą sytuację przemilczę, nie warto nawet o nich wspominać.
Sam pamiętam ze trzy awantury z Kadłubami na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Później ich relacje znacząco odbiegały od tego co się faktycznie wydarzyło.

No ale skoro my tak tracimy na sile, że nawet Bałtyk zaczął nas lać to może w końcu kogoś w ich barwach uda mi się zobaczyć na ulicy.
Bo tak wiecznie wchodzić na stadion z szalem w majtach to ani higienicznie, ani wygodnie.

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: minona » 21.03.2019, 17:37

Oxihoved pisze:
21.03.2019, 16:54
minona pisze:
21.03.2019, 15:58
Brawo dla Bałtyku za spontaniczną partyzantkę.
Śledzie muszą zrozumiec,ze nie są 100% bezpieczni w barwach,nawet u siebie w miescie...bo poza miastem to wiadomo ;)
Ta wiadomo. Już ktoś parę stron wcześniej o tym pisał. Wszyscy nas leją, a nasz lament niesie się od Helu po kraniec Tatr.
Dzięki minona, że pomagasz nam to zrozumieć.

Właśnie to krojenie przy tych temperaturach dało mi do myślenia. No i "młody Bałtyk", hehe. Mieliśmy okazję wpaść ze cztery lata temu na tych ancymonów. Całą sytuację przemilczę, nie warto nawet o nich wspominać.
Sam pamiętam ze trzy awantury z Kadłubami na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Później ich relacje znacząco odbiegały od tego co się faktycznie wydarzyło.

No ale skoro my tak tracimy na sile, że nawet Bałtyk zaczął nas lać to może w końcu kogoś w ich barwach uda mi się zobaczyć na ulicy.
Bo tak wiecznie wchodzić na stadion z szalem w majtach to ani higienicznie, ani wygodnie.

Oj.... to sie ciesze,ze nie możesz byc wszedzie i wszystkiego nie widzisz,bo gdybys tam byl,to z pewnością Bałtyk by polegl....Niech sie wypowiedzą sledzie co byly i widzialy...chyba,ze nie ma czym sie chwalic ...

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: minona » 21.03.2019, 17:46

warto dodać,ze to juz drugi raz w tym roku tracicie ważniejsze grafy a to dość często jak na kogos kogo nie ma...

fanatyk.
Posty: 113
Rejestracja: 17.09.2009, 15:45

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: fanatyk. » 21.03.2019, 17:52

Jeszcze sezon czy parę sezonów temu Bałtyk flagi h robił itd. a na meczu sezonu 25 osób w tym fc. Warszawa ... śmiechu warte widać , że każdy ma z nich wyjebane.

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: minona » 21.03.2019, 18:06

fanatyk. pisze:
21.03.2019, 17:52
Jeszcze sezon czy parę sezonów temu Bałtyk flagi h robił itd. a na meczu sezonu 25 osób w tym fc. Warszawa ... śmiechu warte widać , że każdy ma z nich wyjebane.
Nie zakłamuj,w samym 'mlynie' okolo 25-35 osób.Ogolnie bylo lekko ponad 100,co widać na zdjeciach.

kibic28
Posty: 105
Rejestracja: 09.01.2009, 18:32

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kibic28 » 21.03.2019, 18:16


john
Posty: 101
Rejestracja: 27.02.2007, 19:58

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: john » 21.03.2019, 18:24

minona pisze:
21.03.2019, 18:06
Nie zakłamuj,w samym 'mlynie' okolo 25-35 osób.Ogolnie bylo lekko ponad 100,co widać na zdjeciach.
No to chyba mamy rekord! Z relacji kadłubów już od dawna można wywnioskować, że trzęsą nie tylko w Gdynią, ale przy okazji ich licznych wyjazdów każdorazowo uciekają przed nimi 2-3 ekipy. No w Gdyni w każdym razie bezapelacyjnie, przypomnimy, już drugi raz w ciągu roku zamalowali 3 grafy, co więcej nie tracąc żadnego swojego

qwerty88
Posty: 35
Rejestracja: 11.01.2010, 20:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: qwerty88 » 21.03.2019, 19:19

ŚP. Łysy to w grobie się przewraca.

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 21.03.2019, 19:44

Zamalować grafy to chyba jedyne na co stać Bałtyk w Gdyni i chyba każdy kto choć trochę zna realia kibicowskie i ma trochę rozumu nie uwierzy w wasze fantazje . Wiadomo że jest ciężko przyznać się do słabości ekipy ale naprawdę staje się żałosne czytanie tych waszych mitomanskich opowieści ,chyba że chcecie
tymi fantazjami zatuszować tolerownie rozjebusow na waszych meczach i pisanie że przecież jak siedzą na sektorze rodzinnym to już jest wszystko cacy .Trochę pokory panowie z Bałtyku .

Oxihoved
Posty: 17
Rejestracja: 23.02.2018, 14:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oxihoved » 21.03.2019, 19:57

minona pisze:
21.03.2019, 17:46
warto dodać,ze to juz drugi raz w tym roku tracicie ważniejsze grafy a to dość często jak na kogos kogo nie ma...
Faktycznie, istne chuligańskie odrodzenie.
I wiem co się działo w sobotę. Szału nie było, choć według relacji SKSu to ganiali nas zdrowo.
Wiem, że my nie jesteśmy nawet blisko tego poziomu co kiedyś, ale stawianie Bałtyku jako jakiegokolwiek zagrożenia to niezły żart.
Ciekawy jestem gdzie są te wszystkie Kadłuby co to na facebooku wstawiają chuligańskie zdjęcia i "jebią Arkę" w co drugim komentarzu, a jak mijasz ich na ulicy to wzrok wlepiają w chodnik w obawie przed rozpoznaniem.
I w tym miejscu pozdrawiam Bałtykowców z Oksywia i Obłuża których z racji zamieszkania widuję najczęściej. Skryci w cieniu, wielcy chuligani.

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 21.03.2019, 20:11

Jak to gdzie są, na stadionie w Gdańsku :D. Kiedyś te mendy zostaną trafione podczas jakiejś brawurowej akcji i potraktowane w sposób na jaki sobie od jakiegoś czasu pracują, zobaczymy jaka wtedy będzie narracja.

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: minona » 21.03.2019, 21:26

ku*** sledzie jacy wy jestescie popierdoleni az nie chce mi sie z wami pisac....tak trzesiemy Gdynia i macie pecha c*** wam w dupe i nara.
Albo niech napisze cos jakis sledz co tam byl...albo zamknijcie te pryszczate jadaczki :)

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 21.03.2019, 21:47

No tak wynika z waszych powieści pisanych po mocarzu, także zmykaj do swoich rozjebanych kolegów z sektora rodzinnego, bo o ironio zdaje się że tak się u was nazywa trybuna na której zasiadają najbardziej zasłużeni na komendzie.

Oxihoved
Posty: 17
Rejestracja: 23.02.2018, 14:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oxihoved » 21.03.2019, 22:07

Minona, czy problemy z banią to standard w waszej "ekipie"? Bo chyba ładnie Ci się w tym łbie miesza.
Najpierw piszesz, że brawo dla Bałtyku itd. a teraz z twojej gadki wynika, że sam jesteś Kadłubem.
Wstyd Ci się było wcześniej przyznać czy tak głęboko Lechii w d*** wlazłeś, że już Ci się ekipy p*******?
Sądząc po poziomie agresji, Ty to musisz być z tego słynnego FC Warszawa. W końcu to SKS ze stolicy jest teraz głównym motorem napędowym Bałtyku. A Ty gdzie byłeś wariacie jak Twoi koledzy nas obijali?

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: minona » 21.03.2019, 23:05

No nic...
Jeszcze raz gratulacje za aktywność dla kadłubów i oby bylo tego więcej :) chociaż Wy macie w ogole co pisać w relacjach...bo sledzie to mogą tylko komentować :)
Brawo

BaltykOldSchool
Posty: 20
Rejestracja: 14.03.2018, 11:23

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BaltykOldSchool » 22.03.2019, 12:29

Co do konfidentów podczas naszego meczu z Gwardią. Oczywisicie nasz błąd, że nie pogoniliśmy ich całkowicie że stadionu. W ostatnim czasie otrzymaliśmy część papierów lecz jak to bywa w derbowym mieście gdy skierowaliśmy zapytanie do Arki o resztę papierów to nie otrzymaliśmy ich. W nowej ekipie Bałtyku nie latają konfidenci A ich czas się skończył. Sprawę załatwimy sami. Co do wydarzeń przed meczowych na ul. Olimpijskiej to owszem do żadnego starcia nie doszło ze względu na psiarnie która zwariowała. Nie będę polemizował jaki byłby rezultat wspólnych ćwiczeń ale co do rywali szkoda tylko, że nie chcieliście wejść na parking. Po tej akcji pod kasami część od was się zrywa i zostaje jeden chłopak od was ze wzgórza który dostaje parę klapsów po wszystkim odrzucamy mu klucze które mu wypadły. Po meczu wysypujecie się z lasu i przypuszczacie atak jak wyjeżdżamy ze stadionu. My się zatrzymujemy wy uciekacie. Tak to wyglądało. Przy wsiadaniu z powrotem do aut jeden wystrzał z rakietnicy w uciekające towarzystwo. Nie ma co polemizować. Oto całe zajścia okolomeczowe. Co do przerzutów to w najbliższym czasie ujawnimy czy aby napewno nie ma w waszwj ekipie przerzutów.
Obrazek

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 22.03.2019, 13:43

Na wstepie zaznacze, iz od wczoraj nie czytalem tu zadnych komentarzy I w sumie nie zamierzam; a teraz moj krotki, kolejny opis calej sytuacji zwiazanej z Baltykiem Gdynia:
15 lat temu Klub zostal przejety przez grupe kibicow, ktorzy z czasem stali sie bylymi kibicami, a nawet aktywnymi tepicielami ruchu kibicowskiego na Baltyku ( vide zalosny filmik “Ballada o Dobrym Kibicowaniu”, “matki z dziecmi, rodziny na stadionie”, grzecznosc drobnych tchorzy I sluzalstwo wszystkim silniejszym ). Z biegiem czasu okazalo sie, iz ludzie ci nie maja zadnych zdolnosci, ani pomyslu, nie tylko na rozwoj Klubu, ale wrecz na jego przetrwanie – za to coraz czesciej dochodzic zaczely informacje o oszustwach I poddanstwie w stosunku do ukladu z Urzedu Miasta – ktora to siec jest sledziowa I wyjatkowo niemoralna. Zadne priorytetowe sprawy nie zostaly zalatwione, wszystko zostalo porzucone, a I z czasem okazalo sie ze ludzie NSR niezwykle uzluznie wykonuja polecenia kibicow Arki – jak np zaplacenie “kary” w wysokosci 3 tysi – za grafitti sledziowskie, ktore zostalo przestrzelone na naszym przeciez stadionie.
Ze spraw priorytetowych, z czasem okazalo sie, iz dla bylych kibicow najbardziej priorytetowe sa pieniadze z dotacji na ich cele prywatne. Z czasem tez, do tych bylych kibicow przykleily sie zlodziejskie gnidy – jak np niejaki Rajewicz, wyjatkowo oslizla, zlodziejska persona. Powstala grupka ludzi, ktorzy w calkowite posiadanie objeli Klub, a z czasem im sie zaczelo wydawac ze nie ma nad nimi zadnej kontroli; efektem tego jest kompletny upadek Baltyku na poziom tkkf I posmiewiska w Trojmiescie. Mniejsza o szczegoly. Skarbnik Klubu, niejaki Florek jest dlugowlosym klamca, ktory na pewno w innym klubie dostalby nie tylko po twarzy, ale I szybko zmuszony by zostal do zapadniecia sie pod ziemie, tymczasem…
Domek w Orlowie urosl…tak samo jak tusza innego bylego kibica, niejakiego Marka Stopyry, ktory jest synem obecnego, bezplciowego przezsa – likwidatora. Sytuacja jest smieszna I dramatyczna, a w zwiazku z tym, iz ta grupa ludzi stanowi jakby naczynie polaczone z konfidentami z trybun nsr – nie ma zadnych wymagan I kontroli nad dzialaniami oszukanczego, zlodziejskiego I lokajskiego w stosunku do Arki, pseudo zarzadu Baltyku NSR….A teraz:
Zamknijcie twarze, wszyscy ktorzy mowia ze zwalczanie takich smieci oszukanczych to jest zachowanie niewskazane! Nie wasz klub, wiec co najmniej sie odpierdolcie!
Sprawa konfidentow I ogolnie ludzi ktorzy od lat zachowuja sie podle, szerzac klamstwo I taka zwykla, mala pogarde – zadnych zasad kompletnie;
Wiecie dlaczego mnie nienawidza I dlaczego wy calkowicie bezrefleksyjnie podchwytujecie wszystkie idiotyczne bzdury, ktore na moj temat puszczaja w Polske rasowi kapusie z NSR…? Wiecie dlaczego? Juz wam mowie:
Otoz po wczesniejszych rozmowach I wielomiesiecznych prosbach o odsuniecie sie z trybun, okazalo sie ze w Baltyku ( chyba po raz pierwszy na swiecie!) trybuny zostaly przejete przez rozgadanych meneli. A wiec po roznych zabiegach ktore sie nie udaly, ja w styczniu 2009 roku naswietlilem sprawe tu, na kibice net, informujac ludzi by mnie nie laczyc z ekipka nsr, gdyz co drugi tam to kapus….
Dlatego I od tego czasu, kapusie I menele z nsr nienawidza mnie I sieja idiotyzmy! Nie wiecie co sie dzieje, to odpierdolcie sie od tematu! Nie wasz klub, aczkolwiek wiem ze skurwysynstwa dzieja sie nie tylko w Baltyku, ale to inna juz sprawa. Takoz zamiast prob podjecia reki wielokrotnie przeze mnie wyciaganej do jakich rozmow, ze strony nsr sa tylko bluzgi, pogarda, klamstwo I nienawisc.
I niech spierdalaja wszyscy, ktorzy sie wspolnie z kapusiami w to bawia! Nie wasza to brocha, nic nie wiecie!
Od mojego zycia prywatnego prosze sie oidpiersdolic po calosci, tym bardziej ze w klamliwy sposob bylem juz okreslany roznymi slowami. Skoro nie macie mozgu by pomyslec, albo checi dowiedzenia sie prawdy – to wypierdalajcie!
Obecnie na Baltyku cos sie niby dzieje pozytywnego I ja chce wierzyc ze z tego cos bedzie. Nie moge potwierdzic na 100% tych pozytywnych tendencji, no ale mam nadzieje; natomiast jesli dowiem sie o jakichs klamstwach I przypinaniu ludzi umoczonych do tej nowej ekipy, z cala pewnoscia nie omieszkam sie na ten temat wypowiedziec – gdyz konfidenci I lajzy niechaj sa laczeni sami ze soba, a nie z Baltykiem Gdynia!
Anonimowi bluzgacze czerpia swe pseudo informacje od klamcow I kapusiow z nsr, wiedzac tak naprawde c**** w temacie – no ale tak jest wygodnie, szczegolnie dla wrogow Baltyku.
Mafia sliskich zlodziei siedzi tymczasem w Baltyku I nic nie ma wspolnego ani z kibicami Baltyku, ani z dobrem Klubu – nikt nie bedzie mnie pietnowac za to, ze pietnuje zlodziejstwo o ktorym wiem! W klubie ktory ma normalna I silna ekipe, tacy spoceni zlodziejaszkowie kazdego dnia baliby sie wyjsc z domu, a najpewniej opuscili klub I wyprowadzili na drugi koniec Polski…ale nie w Baltyku niestety. Zmowa zlodziei I degenneratow nie pozostanie zamilczana, bynajmniej z mojej strony I na szczycie zoledzia mam to, co uwazaja na ten temat osobnicy spoza Baltyku.
Na razie kapusie jeszcze siedza na trybunach I po prostu trzeba bedzie ich napierdolic by zrozumieli ze brak checi do rozmowy z ich strony 10 lat temu, teraz spowodowal upadek Baltyku. Jak to mowia: Lepiej z madrym zgubic, niz z glupim znalezc…
No to juz teraz chyba zegnam…

P.S.
Gruby – czy Ty mnie ku*** slyszysz? Prosze o wykasowanie tego konta!

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: halodrol » 22.03.2019, 14:06

ej stary piszesz to piąty raz już.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 22.03.2019, 14:51

Na Ciebie nie szczuja od 10 lat...wyobraz sobie,
ze Ci jeszcze Klub i cale trybuny zniszczyli...?

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 22.03.2019, 15:20

BaltykOldSchool pisze:
22.03.2019, 12:29
Po meczu wysypujecie się z lasu i przypuszczacie atak jak wyjeżdżamy ze stadionu. My się zatrzymujemy wy uciekacie. Tak to wyglądało.
Nie wiem z kim się tam ganialiście ale z pewnością nie z nami. Naprawdę myślisz że byśmy uciekali?

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Resistance » 22.03.2019, 15:29

optymistasks pisze:
22.03.2019, 14:51
Na Ciebie nie szczuja od 10 lat...wyobraz sobie,
ze Ci jeszcze Klub i cale trybuny zniszczyli...?
Tylko gdybyś się tutaj nie wpisywał nikt by nie podejmował tematu twojej osoby. Uwierz nikogo w Polsce nie interesuje co robiłeś / nie robiłeś i inne opowieści na twój temat. Bijecie się w internetach to róbcie to na Onecie albo dajcie sobie po ryju na żywo. A jeśli są tam konfidenci wrzuć papiery i sprawa załatwiona. Nikt im ręki nie poda ale reszta wypracowań jest nam zbędna. Szkoda kolejnego rozjebanego tematu

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 22.03.2019, 15:41

Wam jest zbedna, ale nam zalezy na Baltyku i nam nie jest zbedna....Czy o Baltyku tu nie mozna pisac...? To sa sprawy dla nas wazne, najwazniejsze, takze sorry - nie bede pisal o Pogoni Szczecin, Lechii, czy Stolemie Gniewino, to chyba jest oczywiste...?

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whiskey » 22.03.2019, 15:46

gołuch spierdalaj do gazety polskiej wywiadu udzielić rozjebańcu

minona
Posty: 68
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: minona » 22.03.2019, 15:47

J6K! pisze:
22.03.2019, 15:20
BaltykOldSchool pisze:
22.03.2019, 12:29
Po meczu wysypujecie się z lasu i przypuszczacie atak jak wyjeżdżamy ze stadionu. My się zatrzymujemy wy uciekacie. Tak to wyglądało.
Nie wiem z kim się tam ganialiście ale z pewnością nie z nami. Naprawdę myślisz że byśmy uciekali?
Ta zajebista puenta powinna zamkną temat.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: optymistasks » 22.03.2019, 15:50

Eneserowcu kapusiu - szczekaj ile chcesz!

BaltykOldSchool
Posty: 20
Rejestracja: 14.03.2018, 11:23

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BaltykOldSchool » 22.03.2019, 16:26

minona pisze:
22.03.2019, 15:47
J6K! pisze:
22.03.2019, 15:20
BaltykOldSchool pisze:
22.03.2019, 12:29
Po meczu wysypujecie się z lasu i przypuszczacie atak jak wyjeżdżamy ze stadionu. My się zatrzymujemy wy uciekacie. Tak to wyglądało.
Nie wiem z kim się tam ganialiście ale z pewnością nie z nami. Naprawdę myślisz że byśmy uciekali?
Ta zajebista puenta powinna zamkną temat.
Tak uważam. Dokładnie. Szczególnie że dowody osobiste waszych gowniarzy jak je pogubili jasno wskazują ze to wy. Temat zamknięty.
Do nastepnego.
Obrazek

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J6K! » 22.03.2019, 16:52

BaltykOldSchool pisze:
22.03.2019, 16:26
minona pisze:
22.03.2019, 15:47
J6K! pisze:
22.03.2019, 15:20

Nie wiem z kim się tam ganialiście ale z pewnością nie z nami. Naprawdę myślisz że byśmy uciekali?
Ta zajebista puenta powinna zamkną temat.
Tak uważam. Dokładnie. Szczególnie że dowody osobiste waszych gowniarzy jak je pogubili jasno wskazują ze to wy. Temat zamknięty.
Do nastepnego.
Do zobaczenia.

Nazwezajeli
Posty: 17
Rejestracja: 13.04.2019, 11:14

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Nazwezajeli » 13.04.2019, 11:18

W trójmieście i okolicach coś się dzieje w ogóle? Jakieś akcje na plus dla Arki/Lechii? Bo taka nuda i cisza w temacie nastała...

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Banditosdod » 04.05.2019, 22:18

Tam w tym nowym Baltyku to nie zle charagany.Najpierw kminia coś na Arkę,Kotwica się zrywa teraz.A tak szczerze mam nadzieje ze uda się wam wrocic do takiego chodzby stanu w jakim biegaliscie po stadionie w Toruniu na Elanie.Bo wtedy mieliscie spoko bandę.

pilnik
Posty: 18
Rejestracja: 29.10.2015, 13:50

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pilnik » 06.05.2019, 00:00

"Ekipa" nie do zdarcia. 4 wyjazdy w lacznie 25 osob ale nie przeszkadza im zeby pogonic Arke,Kotwice i ba w 16 osob sa tak mocni ze nie bija sie na liczby ale banda na bande podejma rekawice z Gwardia:)jednak ich nie bylo.
Dawno sie tak nie usmialem.

WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: WileKKS » 06.05.2019, 14:22

Bałtyk przejmuje Gniezno i Wrześnię. Na razie wlepkami z motywem H, ale jak dojedzie tych 7 co byli w Koninie to pozamiatane, wszystkich rozjebią. A tak na poważnie to jedyne na co stać te konfitury to jedynie wlepki i zamazywanie grafów Arki... I te ich mitomańskie relacje jacy to nie są zajebiści...
Września 100% Lech Poznań!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NiebieskiDaf i 495 gości