www.warhouse.pl

Województwo Opolskie - Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
fannn
Posty: 537
Rejestracja: 12.09.2010, 10:20

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: fannn » 12.12.2013, 20:21

MłodyHKS pisze: P.S. Chcę oficjalnie zdementować informację, jaka przez cześć osób nadal jest powtarzana. Od ponad roku kibice Ruchu Zdzieszowice działają na swoje własne konto, nie mając nic wspólnego z FC Górnika Zabrze. Relacje pomiędzy obiema ekipami są neutralne. Tak więc "kibice" Odry Opole zrobili duży błąd wrzucając swe hasełka w nie tym miejscu gdzie ewentualnie mogliby to zrobić.
W takim razie na c*** w sierpniu tego roku śpiewaliście na meczu w Opolu: "tak was to boli, w opolskim więcej żaboli?" Każdy dobrze wie, że osoby od was jak i Unii Krapkowice jeżdżą na Górnika, więc nie wmawiajcie ludziom głupot.



Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Biały, » 12.12.2013, 20:56

Ja gdy jakiś czas temu pytałem się o to chłopaka ze Zdzieszowic to powiedział, że duża część w mniejszym bądź większym stopniu sympatyzuje z Górnikiem, ale chodzą też ludzie o innych sympatiach i nikt się o to nie spina

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: MłodyHKS » 12.12.2013, 21:06

fannn pisze:
MłodyHKS pisze: P.S. Chcę oficjalnie zdementować informację, jaka przez cześć osób nadal jest powtarzana. Od ponad roku kibice Ruchu Zdzieszowice działają na swoje własne konto, nie mając nic wspólnego z FC Górnika Zabrze. Relacje pomiędzy obiema ekipami są neutralne. Tak więc "kibice" Odry Opole zrobili duży błąd wrzucając swe hasełka w nie tym miejscu gdzie ewentualnie mogliby to zrobić.
W takim razie na c*** w sierpniu tego roku śpiewaliście na meczu w Opolu: "tak was to boli, w opolskim więcej żaboli?" Każdy dobrze wie, że osoby od was jak i Unii Krapkowice jeżdżą na Górnika, więc nie wmawiajcie ludziom głupot.
Śpiewały to osoby z Unii, i może ze 2 od nas. Na Rozwadzkiej nie ujrzysz barw Górnika.
W chwili obecnej od nas na Górnik jeździ tylko garstka osób. Faktem jest też to, że nie mamy między sobą konfliktów, z powodu, że jedna osoba kibicuje też Górnikowi, a druga komuś innemu, to jest osobista sprawa tych osób. Dla nas liczy się przede wszystkim lub tylko i wyłącznie Ruch Zdzieszowice, nie jesteśmy FC Górnika ani jakiegokolwiek innego klubu.

Turdam
Posty: 3
Rejestracja: 11.12.2013, 11:02

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Turdam » 12.12.2013, 22:34

Moze ktos opisac sytuacje na linii Glubczyce -> Baborow okolice -> Raciborz ?
Slyszalem raz o ''Polonii Glubczyce'' a w okolicach Baborowa w drodze do Raciborza sporo Graffow Ruchu, Odry w. Gornika i Gieksy -> co mnie zdziwilo.

Raciborz w prawdzie caly Niebieski ale liczy sie tam takze Gornik / Odra ?

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 12.12.2013, 22:43

Turdam pisze: Raciborz w prawdzie caly Niebieski ale liczy sie tam takze Gornik / Odra ?
To temat o województwie opolskim!
ZObacz gdzie jest Racibórz!

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: pożeracz słonecznika » 13.12.2013, 13:30

Racibórz to Ruch. Trafią się też inne jednostki, jak wszędzie. Nie wiem jak teraz z Odrą W., ale kiedyś byli. Jakieś propagandy, że miasto jest podzielone nie mają sensu. Wystarczy tam zajechać i jak już zobaczysz jakieś barwy, to niebieskie. Z okolicami różnie, bo jak to na Śląsku - gdzie się nie ruszysz może być inny teren. Generalnie w okolicach możesz znaleźć Ruch, Górnik i Odrę.

strzybnica
Posty: 22
Rejestracja: 21.06.2013, 22:05

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: strzybnica » 13.12.2013, 14:24

Z Opolskiego jezdza z rozna aktywnoscia niezorganizowane jednostki na Ruch jak Zawadzkie i okolice,Kedzierzyn-Kozle,Dziergowice,Krapkowice,Glubczyce i okolice,Namyslow i Strzelce Opolskie.
Slaba organizacje nalezy tlumaczyc ich rozsianiem po calym wojewodztwie.

A jak przedstawia sie obecna sytuacja w Kietrzu?Chodzi o obecna czyli ile kibicow stawia sie na meczach Odry Wodzislaw w tym sezonie i czy pojawiaja sie na wyjazdach?
Aha Kolonowskie napis Torcida mozna spotkac w centrum na murze, a czy obecnie aktywnie wspieraja swoj klub na domowych meczach tego nie wiem.
palaczzaba pisze:Wogóle mam wrażenie, że za niedługo to będziemy każde miasteczko i wieś gdzie może jest trzech kibiców na krzyż analizować i się jeszcze wykłócać kogo te miasto.
ż@bol pisze:Show must go on ;)

O.O
Posty: 13
Rejestracja: 28.07.2013, 10:25

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: O.O » 13.12.2013, 20:54

zabol81 chyba najlepiej to ogarną, a Chemik proponuje Odrze ustawki i Odra odmawia? Dobre najlepszy żart jaki przeczytałem na tym forum i pisze to kibic Piasta z Prudnika gdzie Piasta ani widu ani słychu może jeden lub dwa napisy w okolicach...

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: ODRAFan » 14.12.2013, 12:34

FC PRUDNIK pisze: Chemik proponuje od jakiegoś czasu spotkanie Odrze i jakoś im ciągle odmawiają.
Farmazon jakich mało.
Odra Opole

S.G.
Posty: 220
Rejestracja: 20.12.2008, 11:23

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: S.G. » 14.12.2013, 13:15

W Opolskim liczą sie tylko dwie ekipy i to one rozdają karty między sobą.Chemikowi brakuje jeszcze do tej drugiej ale nic straconego jeszcze!
NAJLEPSZE LATA DZIEWIĘĆDZIESIĄTE!

B_Chemik
Posty: 76
Rejestracja: 27.02.2007, 15:20
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: B_Chemik » 14.12.2013, 14:20

ODRAFan pisze:
FC PRUDNIK pisze: Chemik proponuje od jakiegoś czasu spotkanie Odrze i jakoś im ciągle odmawiają.
Farmazon jakich mało.
farmazon jakich malo to jest wasze władanie opolszczyzną, jak wy nawet w swoim mieście nie jesteście władcami czegokolwiek.

co do innych spraw i szczegółów z nimi związanych to na pewno nie będziemy ich poruszać na tym forum. To pierwszy i ostatni wpis z naszej strony w tym temacie, a propaganda kibice.net niech trwa hehe

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: ??? » 14.12.2013, 14:57

Bury_Chemik pisze:
farmazon jakich malo to jest wasze władanie opolszczyzną, jak wy nawet w swoim mieście nie jesteście władcami czegokolwiek.

co do innych spraw i szczegółów z nimi związanych to na pewno nie będziemy ich poruszać na tym forum. To pierwszy i ostatni wpis z naszej strony w tym temacie, a propaganda kibice.net niech trwa hehe
Dzięki za poprawę humoru :)
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 14.12.2013, 21:35

Bury_Chemik pisze:
ODRAFan pisze:
FC PRUDNIK pisze: Chemik proponuje od jakiegoś czasu spotkanie Odrze i jakoś im ciągle odmawiają.
Farmazon jakich mało.
farmazon jakich malo to jest wasze władanie opolszczyzną, jak wy nawet w swoim mieście nie jesteście władcami czegokolwiek.

co do innych spraw i szczegółów z nimi związanych to na pewno nie będziemy ich poruszać na tym forum. To pierwszy i ostatni wpis z naszej strony w tym temacie, a propaganda kibice.net niech trwa hehe
Ty tak na poważnie, czy pielęgniarka zapomniała przyjść?

LIPTON18
Posty: 93
Rejestracja: 12.05.2007, 11:29

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: LIPTON18 » 14.12.2013, 21:54

Akurat temat tego województwa śledzę z zaciekawieniem, jednak po wpisach typa "fc prudnik" i gościa z Chemika, uważam, że więcej tu pierdolenia farmazonów niż faktów. Uważam, że w tym województwie są jedynie dwie ekipy reprezentujące poziom na skalę kraju czyli Odra Opole i Chemik Kędzierzyn, reszta "ekip" z województwa niech zakończy polemikę na opisie swojej ekipy a nie wypowiada się o dwóch w/w ekipach. Dopóki Odra i Chemik nie spotkania się na ubitej ziemi to będzie wiele niedomówień, co by nie gadać kibicowsko najlepszą ekipą jest Odra, młyn u siebie nie jeden raz przekraczał 1000 osób, dla Chemika według mnie jest to nieosiągalne. Chemik mimo wszystko powinien trochę przystopować bo gdyby nie układ z Rakowem z którym na wzajem mocno się teraz wspierają to nie byłby tak pewny siebie. Co by nie gadać Odra to porządna marka na kibicowskiej mapie, patrząc na wszystkie aspekty kibicowania najlepszą ekipą jest Odra, potem Chemik a potem jest zajebista przepaść.

duajkamieniaa
Posty: 128
Rejestracja: 18.02.2010, 19:27

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: duajkamieniaa » 15.12.2013, 11:53

jak wypadają fc Ślaska z opolskiego na tle działalności Odry i Chemika? zdarzają się jakieś akcje

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Bączyński » 15.12.2013, 12:32

Kiedyś przeboje z Odrą miewał Start Namysłów.

Na pewno Namysłów i Brzeg to najprężniejsze ośrodki Śląska w woj. Opolskim.
Są jeszcze inne miejscowości-Nysa,Grodków,Kluczbork skąd pojawiają się ludzie na meczach Śląska.

Radzioo
Posty: 326
Rejestracja: 24.07.2010, 22:44

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Radzioo » 15.12.2013, 13:38

Czy jest tu jakas osoba z Grodkowa, konkretnie z Wierzbnika bywająca na meczach Odry? Jesli tak, to PW.

O.O
Posty: 13
Rejestracja: 28.07.2013, 10:25

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: O.O » 15.12.2013, 17:53

W powiecie nyskim trochę osób jeździ na Śląska ale są to bardziej kibice sukcesu i nowego stadionu, choć już w mniejszej ilości zajawka stadionem minęła w Nysie na pewno więcej Odry, Grodków bardziej pro Śląsk..

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Andrus » 18.12.2013, 13:17

Na trybunach jakiejś lokalnej drużyny np. Krapkowic czy Zdzieszowic obecni są Niemcy ?

strzybnica
Posty: 22
Rejestracja: 21.06.2013, 22:05

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: strzybnica » 18.12.2013, 15:10

Andrus pisze:Na trybunach jakiejś lokalnej drużyny np. Krapkowic czy Zdzieszowic obecni są Niemcy ?
Zalezy o co ci chodzi?O aktywnych kibicow udzielajacych sie na trybunach lub przychodzacych wylacznie popatrzec na mecz.
Sporo Slazakow w Opolskim i Slaskim ma podwojne obywatelstwo, ale sa takze wylacznie autochtoni narodowosci niemieckiej.
Musisz zerknac w statystyki ile osob mieszka w wojewodztwie opolskim deklarujacy sie jako narodowosc niemiecka.
palaczzaba pisze:Wogóle mam wrażenie, że za niedługo to będziemy każde miasteczko i wieś gdzie może jest trzech kibiców na krzyż analizować i się jeszcze wykłócać kogo te miasto.
ż@bol pisze:Show must go on ;)

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Andrus » 18.12.2013, 15:23

o aktywnych kibiców, jeżeli chodzi o pikników to nawet w relacjach Odry pojawiały się "wyjazdy" do wiosek z niemiecką publiką.

bazylzbazaru
Posty: 81
Rejestracja: 29.12.2013, 01:41

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: bazylzbazaru » 29.12.2013, 02:06

strzybnica pisze:Z Opolskiego jezdza z rozna aktywnoscia niezorganizowane jednostki na Ruch jak Zawadzkie i okolice,Kedzierzyn-Kozle,Dziergowice,Krapkowice,Glubczyce i okolice,Namyslow i Strzelce Opolskie.
Slaba organizacje nalezy tlumaczyc ich rozsianiem po calym wojewodztwie.

A jak przedstawia sie obecna sytuacja w Kietrzu?Chodzi o obecna czyli ile kibicow stawia sie na meczach Odry Wodzislaw w tym sezonie i czy pojawiaja sie na wyjazdach?
Aha Kolonowskie napis Torcida mozna spotkac w centrum na murze, a czy obecnie aktywnie wspieraja swoj klub na domowych meczach tego nie wiem.
W Kietrzu Odra, jeżdżą regularnie i do Wodzisławia i na wyjazdy, na takich meczach z Odrą Opole i u siebie i na wyjeździe byli w jakieś 30 osób. Kręcą też coś u siebie na Włókniarzu.

bazylzbazaru
Posty: 81
Rejestracja: 29.12.2013, 01:41

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: bazylzbazaru » 06.01.2014, 16:50

Jak wygląda sytuacja na Starcie Namysłów?

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 06.01.2014, 20:16

Start jest pro Slask a w samym Namyslowie znajda sie jacys co jezdza na Odre czy Gornik

wykrys
Posty: 36
Rejestracja: 04.03.2007, 11:11
Lokalizacja: Wro

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: wykrys » 06.01.2014, 20:28

glwtrcd pisze:Start jest pro Slask a w samym Namyslowie znajda sie jacys co jezdza na Odre czy Gornik
Przejrzyj najpierw temat a potem pytaj/odpowiadaj. Start na pewno jest pro Śląsk. Nie znajdziesz tu osób które jeżdżą na Odre. Może ktoś sobie w ramach familijnych wyjazdów i odwiedzi stadion Górnika czy innego Ruchu/Piasta ale stwierdzenie że są to osoby jeżdżące regularnie (czy udzielające się na trybunach) "delikatnie" rozmija się z prawdą. Możesz przyjąć, że w Namysłowie tylko Start i Śląsk.

strzybnica
Posty: 22
Rejestracja: 21.06.2013, 22:05

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: strzybnica » 06.01.2014, 20:33

Tez mi sie obilo o uszy, ze na Ruch ktos jezdzi/l z Namyslowa.
palaczzaba pisze:Wogóle mam wrażenie, że za niedługo to będziemy każde miasteczko i wieś gdzie może jest trzech kibiców na krzyż analizować i się jeszcze wykłócać kogo te miasto.
ż@bol pisze:Show must go on ;)

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 06.01.2014, 21:11

wykrys pisze:
glwtrcd pisze:Start jest pro Slask a w samym Namyslowie znajda sie jacys co jezdza na Odre czy Gornik
Przejrzyj najpierw temat a potem pytaj/odpowiadaj. Start na pewno jest pro Śląsk. Nie znajdziesz tu osób które jeżdżą na Odre. Może ktoś sobie w ramach familijnych wyjazdów i odwiedzi stadion Górnika czy innego Ruchu/Piasta ale stwierdzenie że są to osoby jeżdżące regularnie (czy udzielające się na trybunach) "delikatnie" rozmija się z prawdą. Możesz przyjąć, że w Namysłowie tylko Start i Śląsk.
A gdzie ja napisalem ze jezdza regulrnie napisalem ze znajda sie tacy co jedza se tak jak to nazwales w ramach familijnych zeby se mecz zibaczyc i tyle

Michał***24
Posty: 163
Rejestracja: 23.05.2010, 15:47

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Michał***24 » 06.01.2014, 21:46

Ja mam pytanie do kibiców Odry Opole czy na Kolejarzu Opole jest jakiś objaw kibicowski tzn poza kibicami oglądajacymi tylko żużel?

wykrys
Posty: 36
Rejestracja: 04.03.2007, 11:11
Lokalizacja: Wro

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: wykrys » 06.01.2014, 21:48

glwtrcd pisze:
wykrys pisze:
glwtrcd pisze:Start jest pro Slask a w samym Namyslowie znajda sie jacys co jezdza na Odre czy Gornik
Przejrzyj najpierw temat a potem pytaj/odpowiadaj. Start na pewno jest pro Śląsk. Nie znajdziesz tu osób które jeżdżą na Odre. Może ktoś sobie w ramach familijnych wyjazdów i odwiedzi stadion Górnika czy innego Ruchu/Piasta ale stwierdzenie że są to osoby jeżdżące regularnie (czy udzielające się na trybunach) "delikatnie" rozmija się z prawdą. Możesz przyjąć, że w Namysłowie tylko Start i Śląsk.
A gdzie ja napisalem ze jezdza regulrnie napisalem ze znajda sie tacy co jedza se tak jak to nazwales w ramach familijnych zeby se mecz zibaczyc i tyle
Dla mnie stwierdzenie, że ktoś"jeździ na jakiś klub" jest jednoznaczne z tym, że w jakikolwiek sposób się udziela/okazuje to choćby przez jakieś barwy. W Namysłowie innych barw jak Start i Śląsk nie uświadczysz.

fan79
Posty: 83
Rejestracja: 30.05.2010, 13:41

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: fan79 » 06.01.2014, 22:05

A opolski fc Apoelu działa dalej?
Można jakieś liczby.

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: pijany powietrzem » 06.01.2014, 23:45

glwtrcd pisze:
wykrys pisze:
glwtrcd pisze:Start jest pro Slask a w samym Namyslowie znajda sie jacys co jezdza na Odre czy Gornik
Przejrzyj najpierw temat a potem pytaj/odpowiadaj. Start na pewno jest pro Śląsk. Nie znajdziesz tu osób które jeżdżą na Odre. Może ktoś sobie w ramach familijnych wyjazdów i odwiedzi stadion Górnika czy innego Ruchu/Piasta ale stwierdzenie że są to osoby jeżdżące regularnie (czy udzielające się na trybunach) "delikatnie" rozmija się z prawdą. Możesz przyjąć, że w Namysłowie tylko Start i Śląsk.
A gdzie ja napisalem ze jezdza regulrnie napisalem ze znajda sie tacy co jedza se tak jak to nazwales w ramach familijnych zeby se mecz zibaczyc i tyle
To tak jakbym pisał że z Warszawy jeździ ktoś na (przykładowo) GKS Bełchatów
A ktoś na pewno jezdzi, tylko kogo to obchodzi...

Clarus
Posty: 12
Rejestracja: 11.10.2012, 16:03

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Clarus » 07.01.2014, 02:02

Piast Gliwice Prudnik pewnego czasu bardzo prężnie działał . Obecnie nie jest już tak kolorowo jak kiedyś ale z tego co wiem chłopaki nadal robią co mogą i jeżdżą na Piasta .

kolekcjoner84
Posty: 29
Rejestracja: 16.10.2011, 10:50

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: kolekcjoner84 » 09.01.2014, 00:20

Ten fc Apoelu z tego co wiem to jedno wielkie nieporozumienie

strzybnica
Posty: 22
Rejestracja: 21.06.2013, 22:05

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: strzybnica » 19.01.2014, 09:41

LIPTON18 pisze: -Kluczbork - owszem miejscowy MKS nr 1 ale są jeszcze kibice Śląska i Odry po kilka osób.
Obrazek
Czyli ile osob tworzy FC?Chyba mi nie powiesz, ze kilka oznacza liczbe 10 ?
Odra tez ma FC w Kluczborku?
palaczzaba pisze:Wogóle mam wrażenie, że za niedługo to będziemy każde miasteczko i wieś gdzie może jest trzech kibiców na krzyż analizować i się jeszcze wykłócać kogo te miasto.
ż@bol pisze:Show must go on ;)

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Andrus » 19.01.2014, 11:07

Odra ma FC w Kluczborku, z tego co się orientuje dosyć liczne

Czester
Posty: 12
Rejestracja: 17.12.2013, 13:50

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Czester » 19.01.2014, 12:12

Fakt faktem najwięcej osób z Kluczborka jeździ obecnie na Śląsk, jeżeli chodzi liczbowo potem jest Legia a FC Odry w Kluczborku to maks 5 osób. Oprócz Odry pozostałe dwie grupy kręcą się wokół lokalnego MKSu.

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: nbsiemce1920 » 28.01.2014, 12:45

W Gogolinie jest jakas zorganizowana grupa kibicow?

Krzysiek1947
Posty: 272
Rejestracja: 27.02.2007, 11:29

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Krzysiek1947 » 28.01.2014, 14:42

może zorganizowana to za dużo powiedziane ale gdy byliśmy tam w listopadzie miejscowy MKS wspierało około 15-20 nastolatków, maja swoje szaliki.
CHEMICAL BROTHERS

Krzysiek1947
Posty: 272
Rejestracja: 27.02.2007, 11:29

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Krzysiek1947 » 10.04.2014, 15:29

Obrazek

raczej obiektywnie
CHEMICAL BROTHERS

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Opolskie - Kibicowsko

Post autor: Bączyński » 10.04.2014, 16:40

Odra Opole ma jeszcze jakiekolwiek wpływy w Kluczborku?
Wiem,że była flaga,ale ich liczby raczej słabe.
Do Namysłowa można dorzucić trochę "zielonego",co by podkreśliło,że tamte okolice są pro-wrocławskie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19foRza20, DZnr1, WITEK123 i 427 gości