Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: kropek » 22.08.2018, 13:20

Jak wygląda sprawa w Olecku ? Jest tam jeszcze Jagiellonia ? Kiedyś była, później jak tam jeździłem to bardziej widoczne Wigry. Wiem, że nie do końca ten temat, ale nie chce mi się szukać
Obrazek



baryn
Posty: 25
Rejestracja: 20.03.2016, 14:34

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: baryn » 06.09.2018, 11:40

W Braniewie bez zmiany podczas wizyty Jezioraka ,na trybunach zebrana Braniewska Arka i Lechia . Taki mamy klimat, a aspektów kibicowskich ani widu,ani słuchu. Kolejna pustynia kibicowska na mapie Polski

JimmyLennon
Posty: 6
Rejestracja: 12.02.2018, 12:41

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: JimmyLennon » 06.09.2018, 12:16

kropek pisze:
22.08.2018, 13:20
Jak wygląda sprawa w Olecku ? Jest tam jeszcze Jagiellonia ? Kiedyś była, później jak tam jeździłem to bardziej widoczne Wigry. Wiem, że nie do końca ten temat, ale nie chce mi się szukać
Olecko to FC Wigier.
https://www.facebook.com/MazuryWSchodnie/

J6K!
Posty: 52
Rejestracja: 21.12.2016, 10:48

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: J6K! » 06.09.2018, 22:19

baryn pisze:
06.09.2018, 11:40
W Braniewie bez zmiany podczas wizyty Jezioraka ,na trybunach zebrana Braniewska Arka i Lechia . Taki mamy klimat, a aspektów kibicowskich ani widu,ani słuchu. Kolejna pustynia kibicowska na mapie Polski
Rozumiem że sympatycy Arki oraz Lechii wspólnie na jednym sektorze oglądali mecz bez żadnego dopingu oraz oflagowania? Jak mniej więcej wyglądało to liczbowo i wiekowo jeżeli chodzi o obydwie grupy?

baryn
Posty: 25
Rejestracja: 20.03.2016, 14:34

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: baryn » 07.09.2018, 10:22

Arkowcy kumaci grupa około 10 osób wiekowo 25-30 a Lechia to ekipa raczej piknik ( jeżdżą na Lechię w barwach ,lecz do młyna i na wyjazdy nic z tego) poprostu obejrzeć mecz ciężko określić ilość , ponieważ na zdjęciach było ich widać z trybun przypuszczam ,że podobna ilość wiekowo 30-40 . Dodać należy ,że ci kibice i ci się znają i nie robią sobie problemów taki klimat Braniewa,ale byli ci i ci

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Zawilina » 07.09.2018, 18:16

Kumaci arkowcy w braniewie? Na bank byłeś na tym meczu? tzn może inaczej - po czym poznałeś,że są kumaci?
Fakt,jest/było paru,ale kumatymi bym ich nie określił. raczej szybkobieżnymi. w barwach na mieście nie do spotkania. jeden mundurowy odgrażający się swoją funkcją.

baryn
Posty: 25
Rejestracja: 20.03.2016, 14:34

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: baryn » 08.09.2018, 07:56

Dobrze M., że wypowiedziales się w tym temacie , obecnie mi pozostały informacje od od osób co były na tym meczu i cos wiedziały ,po zdjęciach z trybun widziałem te osoby,nie mieszkam tutaj ,obecna sytuacja Braniewa jest ciekawa Lechia i Arka w jednym mieście

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Zawilina » 08.09.2018, 08:07

Z ciekawą sytuacją bym nie przesadzał. na mieście czasem uświadczysz barwy Lechii,arki wcale.na murach jakieś koślawiec Legii z celtykiem. brak jakichkolwiek ganianek bo i nie wiadomo kogo gonić. Więc żeby ktoś nie pomyślał,że Braniewo to drugi Grudziądz czy Tczew. Mysle,że można nazwać to kibicowską pustynią,nie widać praktycznie barw. a to że ktoś się ujawnił na meczu z Jeziorakiem to aż sam jestem zdziwiony.

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Gedania Gdansk » 08.09.2018, 08:12

Zawilina pisze:
07.09.2018, 18:16
Kumaci arkowcy w braniewie? Na bank byłeś na tym meczu? tzn może inaczej - po czym poznałeś,że są kumaci?
Fakt,jest/było paru,ale kumatymi bym ich nie określił. raczej szybkobieżnymi. w barwach na mieście nie do spotkania. jeden mundurowy odgrażający się swoją funkcją.
W Arka FC Braniewo biega mundurowy? To oficjalne stanowisko?
Nasz FC istnieje tam 20 lat, nigdy nie robił sie na mega liczną bandę( i tak są większością w mieście) ale obecny na meczach w Gdyni jak i na wyjazdach.

baryn
Posty: 25
Rejestracja: 20.03.2016, 14:34

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: baryn » 08.09.2018, 08:40

Poprostu siedzieli i obserwowali mecz,po zdjęciach widać kto za kim jest i kto działał lub działa. Ciekawe czemu na Zatoce brak dopingu i młyna?

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Zawilina » 08.09.2018, 14:22

Gedania Gdansk pisze:
08.09.2018, 08:12
Zawilina pisze:
07.09.2018, 18:16
Kumaci arkowcy w braniewie? Na bank byłeś na tym meczu? tzn może inaczej - po czym poznałeś,że są kumaci?
Fakt,jest/było paru,ale kumatymi bym ich nie określił. raczej szybkobieżnymi. w barwach na mieście nie do spotkania. jeden mundurowy odgrażający się swoją funkcją.
W Arka FC Braniewo biega mundurowy? To oficjalne stanowisko?
Nasz FC istnieje tam 20 lat, nigdy nie robił sie na mega liczną bandę( i tak są większością w mieście) ale obecny na meczach w Gdyni jak i na wyjazdach.
Już wyjaśniam - jeden z dwóch złapanych śledzi pod sklepem w Braniewe,zanim jeszcze dostał w pape odgrażał się,że jest mundurowym i za ewentualne obicie będą konsekwencje. A czy to bycie mundurowym to jego linia obrony,czy może jest wojakiem lub strażnikiem granic (tych zawodów akurat w Braniewie jest mnóstwo) czy milicjantem (raczej nie,byłby widziany wcześniej czy później "na służbie") to już jego tajemnica. Choć raczej tajemnica do szybkiego rozwikłania.
Co do bycia większością w mieście - Ty tak na poważnie? To ilu ich niby jest? Bo albo ja czegoś nie wiem albo ktoś Ci piękny kit wciska. Jako przykład podam Ci,że na którymś meczu Lechii z Legią (jakiś rok temu,może więcej) z Braniewa na sektorach Lechii było ok 100 osób. Wiadomo,90 abo i 95% to fani piłki i słonecznika.ale w barwach. Zresztą nie powiesz mi,ze ci którzy jeżdżą do was to ekipa. Więc jak to jest z tą większością?

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: tMK. » 08.09.2018, 15:53

kropek pisze:
22.08.2018, 13:20
Jak wygląda sprawa w Olecku ? Jest tam jeszcze Jagiellonia ? Kiedyś była, później jak tam jeździłem to bardziej widoczne Wigry. Wiem, że nie do końca ten temat, ale nie chce mi się szukać

Ktos na pewno jezdzi ale nie ma tam nic zoorganizowanego. Ogolnie sporo ludzi jezdzi na Jage z warminsko-mazurskiego ale fc jest tylko w Ełku.
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Gedania Gdansk » 08.09.2018, 18:26

Zawilina pisze:
08.09.2018, 14:22
Gedania Gdansk pisze:
08.09.2018, 08:12
Zawilina pisze:
07.09.2018, 18:16
Kumaci arkowcy w braniewie? Na bank byłeś na tym meczu? tzn może inaczej - po czym poznałeś,że są kumaci?
Fakt,jest/było paru,ale kumatymi bym ich nie określił. raczej szybkobieżnymi. w barwach na mieście nie do spotkania. jeden mundurowy odgrażający się swoją funkcją.
W Arka FC Braniewo biega mundurowy? To oficjalne stanowisko?
Nasz FC istnieje tam 20 lat, nigdy nie robił sie na mega liczną bandę( i tak są większością w mieście) ale obecny na meczach w Gdyni jak i na wyjazdach.
Już wyjaśniam - jeden z dwóch złapanych śledzi pod sklepem w Braniewe,zanim jeszcze dostał w pape odgrażał się,że jest mundurowym i za ewentualne obicie będą konsekwencje. A czy to bycie mundurowym to jego linia obrony,czy może jest wojakiem lub strażnikiem granic (tych zawodów akurat w Braniewie jest mnóstwo) czy milicjantem (raczej nie,byłby widziany wcześniej czy później "na służbie") to już jego tajemnica. Choć raczej tajemnica do szybkiego rozwikłania.
Co do bycia większością w mieście - Ty tak na poważnie? To ilu ich niby jest? Bo albo ja czegoś nie wiem albo ktoś Ci piękny kit wciska. Jako przykład podam Ci,że na którymś meczu Lechii z Legią (jakiś rok temu,może więcej) z Braniewa na sektorach Lechii było ok 100 osób. Wiadomo,90 abo i 95% to fani piłki i słonecznika.ale w barwach. Zresztą nie powiesz mi,ze ci którzy jeżdżą do was to ekipa. Więc jak to jest z tą większością?
Piszesz, że Braniewo to pustynia kibicowska, a zaraz, że Was na jakimś meczu 100 osób( chociaż to pewnie liczba z całej Warmii, a nie samego miasta). Nawet jeśli to tylko fani piłki to spokojnie miasto powinno być biało- zielone, a dobrze wiesz, że tak nie jest.
Co do aktywności FC Arki to na pewno jeżdżą na mecze i działają w miarę możliwości, walczyli całkiem niedawno w mieście(z sukcesem) z Olimpią, Postawili sie i przegrali ze Stomilem, jak i wygrali z Mazurem. A kiedys sami ganialiscie za Nimi po Braniewie przy okazji meczu Lechii i kamionki którą Was przywitali.
Odnośnie psa czy pogranicznego w FC to prosze Cie :)
A jakie liczby ma Frombork?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: nisc » 08.09.2018, 18:33

nie no chyba lepszego kabaretu niz wywody zgniliny to tu nie ma..

ty zgnilina a powiedz ty mi ...praca w Strazy Granicznej to od kiedy jest konfidenctwem co? pilnowanie granic Ojczyzny? lapanie nielegalnych uchodzcow?

no chyba ze Wielka Lechia wystawia wzmozone patrole obywatelskie od Mierzei Wislanej do granicy z Litwa...
TYBET JEST SERBSKI

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: rzutkarny » 08.09.2018, 18:42

nisc-zgrywasz zwykle takiego intelektualistę urabura, cisnąc wszędzie pitbulom po podstawówce a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jakbyś potrafił, to byś dostrzegł, że on rozróżnia bycie mundurowym w wojsku czy SG od bycia psem.

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Zawilina » 08.09.2018, 20:11

No i właśnie lewak z gdyni pokazał swój intelekt. gdzie można dosrać się do Lechii tam klapki na resztki mózgu i klepie bezmyślnie. Nawet nie będe mu rozjaśniał,jak widać Rzutkarny zrozumiał.
Gedania czyli Ty wiesz lepiej czy taka sytuacja miała miejsce czy nie? I czy np pogranicznik zasłaniający sie przed wpierdolem tym,że jest mundurowym to nic kulawego?
I jaka ku*** kamionka (bo rozumiem,ze mówisz o wyjeździe Lechii do Braniewa pod koniec lat 90tych)? jakie ganianie za nimi? Przecież tam nie było kogo ganiać. Domyślam się,że Ci to opowiadali,a nie że byłeś przy tym.

Co do sytuacji z Olimpią,Stomilem i Mazurem to pierwszo słyszę. Raczej musiałby się ktoś z tych klubów wypowiedziec. Ale spróbuje rozłożyć to na czynniki pierwsze - z Olimpią to chodzi Ci o Olimpie z Braniewa? jeżeli tak to gdybyś widział tych kilku (jeżeli było ich w ogóle kilku) z braniewskiej Olimpii to byś się wstydził pisać o jakiejkolwiek wojnie. Jeżeli o mecze Olimpii w Braniewie to fakt,dymy były. pierwszy mecz to dominacja Olimpii na stadionie i cisza na trybunach miejscowych,drugi mecz to już prawdziwe awantury ale brali w nich udział mieszkańcy Braniewa,a nie żadne FC danych klubów. I na pewno żedne FC nie miało w tych dymach nic do powiedzenia.
Stomil był bodajże 2 razy w Braniewie. i te 2 razy to dominacja na mieście jak i na trybunach. do tego zdobyte/ta flagi/ga.
Sytuacji z Mazurem nie kojarze. może ktoś od nich rozjaśni.
Co do "pustyni kibicowskiej" to próbujesz łapać za słówka zamiast próbować zrozumieć co jest napisane. Tak jak napisałem - na wspomnianym meczu z Legią było około setki braniewian. ale byli to ludzie,którzy meczem żyli zapewne od momentu wejścia do autokaru i kończyli jak z niego wysiedli. więc z tego powodu nie pisze,że miasto jest biało zielone. lecz na bank nie jest żółto niebieskie.
Piszesz,że wasz fc Braniewo działa wmiare możliwości. A ja Ci pisze,że nie działa nic. I fakt,że możemy się tak przekomarzać w jedną i drugą,więc jest to bez sensu.

MMPablo
Posty: 20
Rejestracja: 23.09.2012, 10:56

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: MMPablo » 08.09.2018, 20:19

Gedania Gdansk pisze:
08.09.2018, 18:26
Zawilina pisze:
08.09.2018, 14:22
Gedania Gdansk pisze:
08.09.2018, 08:12


W Arka FC Braniewo biega mundurowy? To oficjalne stanowisko?
Nasz FC istnieje tam 20 lat, nigdy nie robił sie na mega liczną bandę( i tak są większością w mieście) ale obecny na meczach w Gdyni jak i na wyjazdach.
Już wyjaśniam - jeden z dwóch złapanych śledzi pod sklepem w Braniewe,zanim jeszcze dostał w pape odgrażał się,że jest mundurowym i za ewentualne obicie będą konsekwencje. A czy to bycie mundurowym to jego linia obrony,czy może jest wojakiem lub strażnikiem granic (tych zawodów akurat w Braniewie jest mnóstwo) czy milicjantem (raczej nie,byłby widziany wcześniej czy później "na służbie") to już jego tajemnica. Choć raczej tajemnica do szybkiego rozwikłania.
Co do bycia większością w mieście - Ty tak na poważnie? To ilu ich niby jest? Bo albo ja czegoś nie wiem albo ktoś Ci piękny kit wciska. Jako przykład podam Ci,że na którymś meczu Lechii z Legią (jakiś rok temu,może więcej) z Braniewa na sektorach Lechii było ok 100 osób. Wiadomo,90 abo i 95% to fani piłki i słonecznika.ale w barwach. Zresztą nie powiesz mi,ze ci którzy jeżdżą do was to ekipa. Więc jak to jest z tą większością?
Piszesz, że Braniewo to pustynia kibicowska, a zaraz, że Was na jakimś meczu 100 osób( chociaż to pewnie liczba z całej Warmii, a nie samego miasta). Nawet jeśli to tylko fani piłki to spokojnie miasto powinno być biało- zielone, a dobrze wiesz, że tak nie jest.
Co do aktywności FC Arki to na pewno jeżdżą na mecze i działają w miarę możliwości, walczyli całkiem niedawno w mieście(z sukcesem) z Olimpią, Postawili sie i przegrali ze Stomilem, jak i wygrali z Mazurem. A kiedys sami ganialiscie za Nimi po Braniewie przy okazji meczu Lechii i kamionki którą Was przywitali.
Odnośnie psa czy pogranicznego w FC to prosze Cie :)
A jakie liczby ma Frombork?
A to bardzo ciekawe z twojej strony, Mazur był dwa razy w Braniewie. Pierwszy raz w sezonie 2008/2009 chyba w 6-7 osób, zaś 2010/2011 w jakieś 90 osób. Pamiętam, że przy pierwszym spotkaniu była mała awantura (na bieżni), Zatoka wyskoczyła w kilka osób i Mazur wyskoczył na bieżnie tam było starcie, w które wmieszali się piłkarze i nie ma mowy o niczyim zwycięstwie, czy Mazura czy Zatoki... Druga wizyta Mazura w Braniewie w dużej liczbie i wtedy nic się nie wydarzyło. Więc minęło trochę czasu od tego, ale nie ma co zakłamywać wydarzeń.

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Gedania Gdansk » 08.09.2018, 21:01

Dokładnie chodzi o pierwsze starcie i nie wiem dlaczego po tylu latach zmieniacie wersje?
Ze Stomilem napisałem, ze była porażka i stracona flaga. A co do Olimpii niech sama OE opisze ten swój FC.

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: jestesmywaszastolica » 08.09.2018, 21:38

nisc pisze:
08.09.2018, 18:33
nie no chyba lepszego kabaretu niz wywody zgniliny to tu nie ma..

ty zgnilina a powiedz ty mi ...praca w Strazy Granicznej to od kiedy jest konfidenctwem co? pilnowanie granic Ojczyzny? lapanie nielegalnych uchodzcow?

no chyba ze Wielka Lechia wystawia wzmozone patrole obywatelskie od Mierzei Wislanej do granicy z Litwa...
dla mnie większym problemem niż ta "kibolka różanicowa" czy jak to inaczej nazywasz o którą często się burzysz, jest kompletne i dodatkowo wybiórcze, wymieszanie tematów spod sztywnej celi (w stylu frajer - strażak) z życiem trybun

MMPablo
Posty: 20
Rejestracja: 23.09.2012, 10:56

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: MMPablo » 09.09.2018, 10:00

Gedania Gdansk pisze:
08.09.2018, 21:01
Dokładnie chodzi o pierwsze starcie i nie wiem dlaczego po tylu latach zmieniacie wersje?
Ze Stomilem napisałem, ze była porażka i stracona flaga. A co do Olimpii niech sama OE opisze ten swój FC.
Nie mam zamiaru się licytować, jednak ze strony Mazura, nigdy nie było mowy, aby tam była dominacja Zatoki czy ich zwycięstwo. Pamiętam to zajście całkiem dobrze, więc jak brałeś w nim udział to powinieneś wiedzieć jak wyglądało. Ludzie z Ełku nigdy nie mieli problemu z przyznaniem się do porażki jeśli taka była, a w tym zajściu takowej porażki nie było. Jak ktoś Ci to tylko opowiedział to trochę naciągnął fakty.

baryn
Posty: 25
Rejestracja: 20.03.2016, 14:34

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: baryn » 09.09.2018, 11:27

Co do fc Olimpii to obecnie nie aktywny fc ,grupa około 5-6 osób stałych plus dochodzące ,ponadto własną flaga i vlepki. Co do bitki jakiejkolwiek nie było żadnego starcia grupowego z braku ekipy do tego przygotowanej, były propozycje z AG lecz nic z tego. Wyjazdy i mecze domowe zaliczane bieżąco w siłę rozkwitu, dobrze Zawilina napisał ,że grupa mało liczna tj.kilka osób, a wojna na mieście to przesada . Z powodu emigracji i innych spraw życiowych fc nie jest aktywny , choć czasem słyszę ,że pojedyncze osoby pojechały tu i tam.

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Sylwester89 » 19.09.2018, 03:18

Jeśli jest tu ktoś z Mazura Pisz proszę o kontakt pw.

TypowyJanekKibic
Posty: 30
Rejestracja: 05.05.2019, 02:59

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: TypowyJanekKibic » 29.06.2019, 17:14

Witam, mam kilka pytań.Oczywiście czysta ciekawość, bez spin i wyzwisk.

1.Czy kibolstwo z tego województwa "umiera" jak ten temat na forum?
2. Jaki stosunek Stomil z Jeziorakiem obecnie? Kiedyś kosa, a dzisiaj obie ekipy łączą relację z Lechią Gdańsk, więc jak to jest?
3. Czy w Braniewie(Zatoka), Gołdapi (Rominta), Giżycku(Mamry), Kętrzynie(Granica) Morągu(Huragan) Ornecie(Błękitni) Lubawie (Motor) Nowym Mieście (Drwęca) czy Dobrym Mieście coś działają? Młyny u siebie/wyjazdy?
4. Ostróda to jakiś fc Stomilu?
5. Co teraz w Iławie się dzieje? Są fc Lechii a czy sami mają jakieś fc? Swego czasu wisiały na domowych meczach Jezioraka widziane flagi Bielice, Kisielice, Susz, Działdowo i chyba Zalewo(?) A teraz?
GKS WIKIELEC HOOLIGANS

siwy123
Posty: 166
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: siwy123 » 29.06.2019, 18:32

Kiedyś chłopak ze Stomilu mi mówił że widują się na Lechii z Jeziorakiem ale mijają się szerokim łukiem i nie witają.

krolikOKS
Posty: 88
Rejestracja: 20.02.2010, 23:26

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: krolikOKS » 30.06.2019, 11:08

TypowyJanekKibic pisze:
29.06.2019, 17:14
Witam, mam kilka pytań.Oczywiście czysta ciekawość, bez spin i wyzwisk.

1.Czy kibolstwo z tego województwa "umiera" jak ten temat na forum?
2. Jaki stosunek Stomil z Jeziorakiem obecnie? Kiedyś kosa, a dzisiaj obie ekipy łączą relację z Lechią Gdańsk, więc jak to jest?
3. Czy w Braniewie(Zatoka), Gołdapi (Rominta), Giżycku(Mamry), Kętrzynie(Granica) Morągu(Huragan) Ornecie(Błękitni) Lubawie (Motor) Nowym Mieście (Drwęca) czy Dobrym Mieście coś działają? Młyny u siebie/wyjazdy?
4. Ostróda to jakiś fc Stomilu?
5. Co teraz w Iławie się dzieje? Są fc Lechii a czy sami mają jakieś fc? Swego czasu wisiały na domowych meczach Jezioraka widziane flagi Bielice, Kisielice, Susz, Działdowo i chyba Zalewo(?) A teraz?
1. Tak. W całym województwie działających grup jest zaledwie kilka. Jeśli się nie mylę to tylko Stomil, Olimpia, Mazur Ełk i Jeziorak działają regularnie. Pojedyncze ekipy zbiorą się raz na jakiś czas np. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Granica Kętrzyn
3. Tylko Drwęca i Granica sporadycznie
4. Tak i to bardzo solidny.
5. Rozmawiałem z piknikowym kibicem z Iławy, który twierdzi, że FC Lechii i obecna ekipa jeżdżąca na Jeziorak to dwie inne grupy. Czy to pewne info nie wiem. Co do fc to chyba Susz się jeszcze trzyma jako tako. Ogólnie nie jestem jakoś szczególnie dobrze poinformowany w temacie Iławskim.

bydg88
Posty: 14
Rejestracja: 01.05.2019, 22:54

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: bydg88 » 30.06.2019, 11:52

Zatoka Braniewo już nie działa? Pamiętam kiedyś anwet wydawali swojego zina

MaciekLGD
Posty: 2
Rejestracja: 01.05.2019, 11:10

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: MaciekLGD » 01.07.2019, 11:20

W Giżycku od dwóch lat cisza na trybunach. Właśnie dwa lata temu gość z Arki chciał to wszystko rozruszać. Działał najpierw sam rozlepiając miasto wlepami „Giżycka Arka” (Dwie osoby). Jak to mu się znudziło to skrzyknął ziomków i coś tam pokrzyczeli przez rundę. Ogólnie Giżycko trochę pustynia kibicowska.

TypowyJanekKibic
Posty: 30
Rejestracja: 05.05.2019, 02:59

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: TypowyJanekKibic » 01.07.2019, 23:11

pkosz1 pisze:
01.07.2019, 21:50
Lechia Ilawa i Jeziorak to jest to samo.Na stadionie Jezioraka i na miescie mnostwo barw Lechii czy Slaska,a na Lechii,co logiczne zero barw Jezioraka.
Ale, za przeproszeniem, czemu piszesz nieprawdę? Na Lechii barwy Jezioraka widziane były(nawet zdjęcie widziałem, jak Jeziorak na jakimś domowym meczu Lechii był czapeczkach w biało niebieskich barwach). Na kilku meczach w Iławie byłem(rodzinę tam mam), na stadionie zero barw Śląska(i pozdrowień) na mieście też zero grafów pro Śląsk. A Lechia i na meczach pozdrawiana barw sporo i grafy itp .... Więc śmiem twierdzić, że Śląska w Iławie NIE MA !
GKS WIKIELEC HOOLIGANS

TypowyJanekKibic
Posty: 30
Rejestracja: 05.05.2019, 02:59

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: TypowyJanekKibic » 05.07.2019, 15:45

pkosz1 pisze:
02.07.2019, 10:08
TypowyJanekKibic pisze:
01.07.2019, 23:11
pkosz1 pisze:
01.07.2019, 21:50
Lechia Ilawa i Jeziorak to jest to samo.Na stadionie Jezioraka i na miescie mnostwo barw Lechii czy Slaska,a na Lechii,co logiczne zero barw Jezioraka.
Ale, za przeproszeniem, czemu piszesz nieprawdę? Na Lechii barwy Jezioraka widziane były(nawet zdjęcie widziałem, jak Jeziorak na jakimś domowym meczu Lechii był czapeczkach w biało niebieskich barwach). Na kilku meczach w Iławie byłem(rodzinę tam mam), na stadionie zero barw Śląska(i pozdrowień) na mieście też zero grafów pro Śląsk. A Lechia i na meczach pozdrawiana barw sporo i grafy itp .... Więc śmiem twierdzić, że Śląska w Iławie NIE MA !
sa barwy Slaska,nie kibice.Skoro ilawska Lechia ma zgode ze Slaskiem,to dlaczego ich barw nie moga nosic?Logika gosciu!
Pokaż˙ mi jeden przykład gdzie w Iławie są barwy Śląska.
GKS WIKIELEC HOOLIGANS

Socjalista
Posty: 51
Rejestracja: 04.07.2013, 23:24

Post autor: Socjalista » 04.08.2019, 23:54

Jeziorak jest autonomicznym FC Lechii,jednakże (z tego co mi wiadomo) zdecydowana większość Iławian jest znacznie częściej obecna w Gdańsku niż na stadionie miejskim w Iławie.Na terenie miasta widoczne są barwy biało-niebieskie oraz biało-zielone,czasami widuję kibiców w czapkach Lechii i szalikach Jezioraka bądź odwrotnie-Iławianie bardzo lubię Lechię ale o Jezioraku absolutnie nie zapominają (przynajmniej formalnie).Starsi kibice Stomilu wyrażają się o kibicach Jezioraka z niechęcią i lekceważeniem ale młodsi raczej neutralnie.Myślę,że jeżeli utrzymają się pro-Lechijne sympatie wśród kibiców zarówno Stomilu jak i Jezioraka,te resztki dawnej wrogości za jakiś czas całkowicie znikną (dużo tutaj zależy od Ostródzian).W Iławie nie widać żadnych akcentów pro-Śląsk,co mnie mocno dziwi ale może za jakiś czas się pojawią.

arbuzzz
Posty: 40
Rejestracja: 19.06.2013, 19:36

Re:

Post autor: arbuzzz » 05.08.2019, 17:07

Socjalista pisze:
04.08.2019, 23:54
Jeziorak jest autonomicznym FC Lechii,jednakże (z tego co mi wiadomo) zdecydowana większość Iławian jest znacznie częściej obecna w Gdańsku niż na stadionie miejskim w Iławie.Na terenie miasta widoczne są barwy biało-niebieskie oraz biało-zielone,czasami widuję kibiców w czapkach Lechii i szalikach Jezioraka bądź odwrotnie-Iławianie bardzo lubię Lechię ale o Jezioraku absolutnie nie zapominają (przynajmniej formalnie).Starsi kibice Stomilu wyrażają się o kibicach Jezioraka z niechęcią i lekceważeniem ale młodsi raczej neutralnie.Myślę,że jeżeli utrzymają się pro-Lechijne sympatie wśród kibiców zarówno Stomilu jak i Jezioraka,te resztki dawnej wrogości za jakiś czas całkowicie znikną (dużo tutaj zależy od Ostródzian).W Iławie nie widać żadnych akcentów pro-Śląsk,co mnie mocno dziwi ale może za jakiś czas się pojawią.
Niech to dunder świśnie, piękna sprawa z tego co mi wiadomo;)

TypowyJanekKibic
Posty: 30
Rejestracja: 05.05.2019, 02:59

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: TypowyJanekKibic » 18.08.2019, 18:48

Przy okazji meczu Jeziorak Iława- Mazur Ełk, kibice gościu z początkiem drugiej połowy wlatują na stadion w Iławie.
GKS WIKIELEC HOOLIGANS

baryn
Posty: 25
Rejestracja: 20.03.2016, 14:34

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: baryn » 19.08.2019, 20:59

Zatoka Braniewo- Błękitni Orneta na meczu około 20-30 osób z Ornety ,ekipa pro Legijna odpalają race , mają szaliki dopingują na meczu,co ciekawe u nich nie ma dopingu być może tylko zebrali się na Braniewo, kiedyś za dawnych lat była kosa pomiędzy dwiema drużynami ,a miastami tj.Arka Braniewo i Legia Orneta .Mam nadzieję , że doping u nich zagości i będą jeździć za swoją drużyną bo na tej pustyni kibicowskiej gdzie są 2-3 ekipy jeżdżące coś się będzie działo

(B)1949
Posty: 15
Rejestracja: 18.09.2019, 15:14

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: (B)1949 » 18.09.2019, 15:21

7.09.2019r. Mecz w Ornecie pomiędzy BŁĘKITNI ORNETA - MAMRY GIŻYCKO kibice z Ornety zorganizowani w 100% ludzi na młynie 30-40, świece dymne oprawa. Było głośno i porządnie. Następny cel Lidzbark Warm.

(B)1949
Posty: 15
Rejestracja: 18.09.2019, 15:14

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: (B)1949 » 19.09.2019, 09:55

Polonia Lidzbark Warmiński ma kibiców śpiewających? Potrafią sie zebrać na mecz u siebie?

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Sylwester89 » 19.09.2019, 14:28

Prośba o kontakt pw kogos z Ornety

(B)1949
Posty: 15
Rejestracja: 18.09.2019, 15:14

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: (B)1949 » 19.09.2019, 15:00

W czym mogę pomóc? Jestem z Orney

(B)1949
Posty: 15
Rejestracja: 18.09.2019, 15:14

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: (B)1949 » 22.09.2019, 19:56

ŻYJE KTOS TUTAJ???

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Slavia_ZSC » 23.09.2019, 07:27

Ruciane-Nida - Arka?
Mrągowo, Piecki, Spychowo, Szczytno - Stomil?
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Kkelii
Posty: 2
Rejestracja: 23.09.2019, 09:40

Re: Kibolsko Miasta Warmii i Mazur

Post autor: Kkelii » 23.09.2019, 09:48

Na Warmii i Mazurach jest sporo kibiców Lecha Poznań wie ktoś w jakich miastach najbardziej?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: halbregg i 132 gości