www.warhouse.pl

Kibicowskie Świętokrzyskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
pRoTeStant
Posty: 31
Rejestracja: 06.11.2013, 00:39

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: pRoTeStant » 12.12.2013, 00:58

Panowie orient z tym "wislakiem"



KSK1953
Posty: 10
Rejestracja: 11.12.2013, 11:54
Lokalizacja: WŁADCY SUDETÓW

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSK1953 » 12.12.2013, 01:29

Naprzód Jędrzejów ma jakieś FC?

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: CzupACABra1906 » 12.12.2013, 11:56

No pewnie zapytam na trybunie, przecież te 20~ osób z Świętokrzyskiego w tych 5 tysiącach na młynie (o ile w ogóle na młyn chodzą) widać z daleka - jak ja mogłem nie wiedzieć. Widzę, że na tym forum to każdy kuma z siebie robi, ale tak na prawdę nikt racjonalnie nie myśli, a szkoda bo to jest cecha ogarniętego gościa. Ja rozumiem, że w waszych drużynkach młyn liczy po 200-500 osób i znacie miejsca występowania wszystkich kibiców, ale u Nas tak nie jest przynajmniej w kwestii nieoficjalnych zrzeszeń kibiców. Koniec oftop, czekam na napiny kumów, do boju!

ps. np kolega z Legii wiedział, że jego kibice występują w kilka osób w miejscowości Żegiestów k/Krynicy Zdrój? Podejrzewam, że nie a nie byli to pierwsi lepsi leszcze (żeby ktoś nie pomyślał też, że chłopaki H). Miałem okazję z nimi wymienić na luzie kilka poglądów i wiem, że starają się jeździć w miarę możliwości na Ł3. Żeby nikt nie zarzucił, że to oftop bo piszę o innym województwie - podałem tylko przykład.

Ostry90
Posty: 18
Rejestracja: 08.12.2013, 18:51

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Ostry90 » 12.12.2013, 13:06

CzupACABra1906 pisze:No pewnie zapytam na trybunie, przecież te 20~ osób z Świętokrzyskiego w tych 5 tysiącach na młynie (o ile w ogóle na młyn chodzą) widać z daleka - jak ja mogłem nie wiedzieć. Widzę, że na tym forum to każdy kuma z siebie robi, ale tak na prawdę nikt racjonalnie nie myśli, a szkoda bo to jest cecha ogarniętego gościa. Ja rozumiem, że w waszych drużynkach młyn liczy po 200-500 osób i znacie miejsca występowania wszystkich kibiców, ale u Nas tak nie jest przynajmniej w kwestii nieoficjalnych zrzeszeń kibiców. Koniec oftop, czekam na napiny kumów, do boju!

ps. np kolega z Legii wiedział, że jego kibice występują w kilka osób w miejscowości Żegiestów k/Krynicy Zdrój? Podejrzewam, że nie a nie byli to pierwsi lepsi leszcze (żeby ktoś nie pomyślał też, że chłopaki H). Miałem okazję z nimi wymienić na luzie kilka poglądów i wiem, że starają się jeździć w miarę możliwości na Ł3. Żeby nikt nie zarzucił, że to oftop bo piszę o innym województwie - podałem tylko przykład.
Po co się wypowiadasz w temacie który nie dotyczy twojego województwa i o którym nie masz bladego pojęcia?Dostałeś odpowiedź na priv, to po co drążysz temat, nie umiesz odpisać na wiadomość czy pRoTeStant miał rację "wiślaku" ?

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: CzupACABra1906 » 12.12.2013, 14:08

Czekałem na pierwszego napinacza i się doczekałem, szkoda tylko że ponoć z tej samej trybuny, ale trudno. Wypowiadam się bo taka jest zasada forum publicznych, że każdy ma prawo wypowiadać się w temacie w którym ma ochotę, nie mądruje się kto gdzie w tym województwie rządzi tylko toczę utarczki słowne z "wielkimi kumatymi". A co tak bardzo potrzebna ci moja wiadomość zwrotna? To ok odpiszę ci tu: "dzięki za info", pasuje?

szakalaka
Posty: 144
Rejestracja: 27.09.2009, 13:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: szakalaka » 12.12.2013, 14:08

Jude_raus pisze:Pamietam, ze na finale Pucharu Polski Korona - Dyskobolia (w Belchatowie, w 2007 roku) obecny bus chlopakow z Wloszczowy. I nie byly to jakies malolaty tylko dobra wizualnie ekipa.

Bajka całkowicie wyssana z palca. Najprędzej ktos sobie busa we Włoszczowie wynajął z Kielc i podjechali na TLW :) Innego wytłumaczenia tego co widziałeś nie jestem w stanie ogarnąć. Zamykając temat- We Włoszczowie nie ma żadnych kibiców/FC Korony Kielce. Jest Hetman plus jakieś miłości pojedyncze do klubów z wyższych lig typu Legia/ Widzew/ Lech. Na jednej ręce ich pewnie policzycie. Dziękuję za uwagę.
Hetman Włoszczowa!

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: riko » 12.12.2013, 15:56

Mam pytanie do Kibiców Hetmana Włoszczowa: jaki był powód, że zawiesiliście w poprzednim sezonie działalność? A także jakie liczby notujecie w młynie w ostatnich latach?

Rafix
Posty: 246
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 12.12.2013, 16:43

Młyn Hetmana ostatnio prezentuję się tak:
[link]

Michal20
Posty: 11
Rejestracja: 23.01.2013, 22:07

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Michal20 » 12.12.2013, 17:47

riko pisze:Mam pytanie do Kibiców Hetmana Włoszczowa: jaki był powód, że zawiesiliście w poprzednim sezonie działalność? A także jakie liczby notujecie w młynie w ostatnich latach?
Stracili sens istnienia przez koniec zgody z kszo

szakalaka
Posty: 144
Rejestracja: 27.09.2009, 13:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: szakalaka » 12.12.2013, 20:15

riko pisze:
Mam pytanie do Kibiców Hetmana Włoszczowa: jaki był powód, że zawiesiliście w poprzednim sezonie działalność? A także jakie liczby notujecie w młynie w ostatnich latach?

Wewnętrzne sprawy. Co do liczby w młynie to różnie to bywało, zależy o jaki przekrój lat pytasz. Kiedyś było lepiej teraz jest gorzej jeżeli kogoś tak bolą Nasze liczby i czekali, aż to usłyszą :)
Nasz ostatni mecz u siebie-

Obrazek

Nasz wyjazd po powrocie na szlak kibicowski-

Obrazek


Michal20 pisze:
Stracili sens istnienia przez koniec zgody z kszo
Nie wiem kim jesteś. Prawdopodobnie jakimś napinaczem z Naszej kosy (nie wiem której), albo dzieckiem które mieszka gdzieś w okolicy i zafascynowało się Koroną. Dlaczego nie pochwalisz się na priv z kim mamy do czynienia? Najlepiej to założyć jakieś głupie konto, zrobić idiotyczny podpis i pieprzyć bzdury. Przyjdz kiedyś pod stadion i zademonstruj swoje przywiązanie do Korony... skoro jesteś FC Włoszczowa to przecież wiesz gdzie Nas szukać. Chętnie chłopaki z porozmawiają sobie z Tobą.

PS. Takie typy powinny od razu wylatywać z forum. Chłopaki z Kielc przecież dobrze wiedzą kto do Nich jeździ i takie osoby tylko nakręcają chore atmosfery na forum. Na pewno szefie potwierdzą, że nie istnieje coś takiego jak FC z Naszego miasta.
Hetman Włoszczowa!

zabijaka
Posty: 45
Rejestracja: 18.10.2010, 09:02

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: zabijaka » 12.12.2013, 20:31

Na ta chwile moge potwierdzic ze nie ma czegos takiego jak FC Włoszczowa Korony.Sa ludzie co na Korone jezdza nie ma do tego watpliwosci po buumie na ekstraklase z wiekszosci miejscowosci lduzie zaczeli jezdzic do nas na mecze.Sa miejscowosci gdzie ładnie to wygląda,ze sa duze grupy co jezdza do nas na mecze i sie organizuja,sa miejscowosci gdzie jezdzie kilka osob i sie z tym nie afiszuja od taka specyfika.Mysle ze temat FC Korony zakonczmy na tym wpisie.Pozdro!!!

Michal20
Posty: 11
Rejestracja: 23.01.2013, 22:07

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Michal20 » 12.12.2013, 21:58

Największa moda na Korone była moim zdaniem 2007 roku teraz trybuny wyglądają trochę gorzej ludzie są przyzwyczajeni do korony w ekstraklasie.
Włoszczowa nie będzie przez wieki twierdzą Hetmana ludzie wolą jeździć na ekstraklase a nie na 4 lige . I jeszcze jedno pytanie co było po wodem końca zgody. z Kszo ?

szakalaka
Posty: 144
Rejestracja: 27.09.2009, 13:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: szakalaka » 12.12.2013, 21:59

Przestań się kompromitować lolku.
Hetman Włoszczowa!

mlodypatriota
Posty: 25
Rejestracja: 20.01.2013, 12:13

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: mlodypatriota » 12.12.2013, 23:17

Jak teraz wygląda liczbowo u siebie Naprzód Jędrzejów?

Fisk
Posty: 137
Rejestracja: 15.09.2009, 20:31

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Fisk » 12.12.2013, 23:47

pozwolę sobie przybliżyć NJ, nie będzie to oficjalne info, ale może ktoś od nich to potwierdzić.

FC-oficjalnych brak
Liczbowo u siebie - 0 (remont stadionu-wszystkie mecze na wyjeździe)
Za to zaliczają najwięcej wyjazdów z województwa(14), liczbowo jest już gorzej bo średnia liczba to 19 osób. Ostatnio w Staszowie byli w ok. 40osób z oprawą.

z tego co słyszałem poświrowały im psy i dużo osób odpuszcza oficjalne wyjazdy.
Pozdrawiam FISK

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 13.12.2013, 23:53

pRoTeStant pisze:
Civitas Kielcensis pisze:jak wracali z Zakopanego (mecz z Poroninem),co było jak jechali na mecz Lecha ze Śląskiem,2 ucieczki z Kielc gdy tak się spieszyli że wylądowali w rowie i kilka naszych wiazdów do ostrowca po ich wyjazdach gdzie uciekali w popłochu.
Jest to fakt niepodważalny. Wnioski pozostawmy zainteresowanym
Protestant,jest zasada nie wiesz nie pisz!wszystkie te akcje są na jedno auto ,nawet nie zaslugują żeby o tym wspominac na ogólnopolskim forum ale żeby wspominac o tym jak dwie osoby pojechały do Kielc na k**** i zostały wyczajone,po poscigu dachowali na szczescie dla nich bez szwanku to juz jest żenada!tak samo wasze niby wjazdy do nas,odstawcie dopalacze bo najśmieszniejsze jest to ze wierzycie w to co piszecie.okazji do spotkania było kilka banda na bande a nie na jedno czy dwa auta ale to już inna historia nie na to forum.
P.S.Protestant jakbyście razem z ŁKSem chcieli opisywac takie kwiatki to wasze relacje były by na kilkanascie stron conajmniej.Pozdrawiam normalnych!

Konrad_
Posty: 18
Rejestracja: 19.01.2010, 16:24

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Konrad_ » 15.12.2013, 10:12

hehe to czyja jest wina ze w wiecej osob nie jezdzicie?a postem roku to jest wlasnie to ze przyjechaliscie na k**** do Kielc,przepraszamy ze nie spytalismy przed atakowaniem.a przynajmniej zadowoleni byliscie z uslugi?hahaha
Wjazdow do was tez nie bylo?po meczu z Lechem u nas sezon temu?kto siedzial na stacji w ostrowcu w autach ze skulonymi glowami gdy do was wybieglismy?kto spierdalal z tej stacji?pewnie tez nie wy?Jedziecie na takim farmazonie caly czas ze powoli chyba sami nie wierzycie w to co piszecie.

MKS KORONA KIELCE
Posty: 5
Rejestracja: 16.12.2013, 14:09

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: MKS KORONA KIELCE » 16.12.2013, 14:36

KSZO GANG pisze:
pRoTeStant pisze:
Civitas Kielcensis pisze:jak wracali z Zakopanego (mecz z Poroninem),co było jak jechali na mecz Lecha ze Śląskiem,2 ucieczki z Kielc gdy tak się spieszyli że wylądowali w rowie i kilka naszych wiazdów do ostrowca po ich wyjazdach gdzie uciekali w popłochu.
Jest to fakt niepodważalny. Wnioski pozostawmy zainteresowanym
Protestant,jest zasada nie wiesz nie pisz!wszystkie te akcje są na jedno auto ,nawet nie zaslugują żeby o tym wspominac na ogólnopolskim forum ale żeby wspominac o tym jak dwie osoby pojechały do Kielc na k**** i zostały wyczajone,po poscigu dachowali na szczescie dla nich bez szwanku to juz jest żenada!tak samo wasze niby wjazdy do nas,odstawcie dopalacze bo najśmieszniejsze jest to ze wierzycie w to co piszecie.okazji do spotkania było kilka banda na bande a nie na jedno czy dwa auta ale to już inna historia nie na to forum.
P.S.Protestant jakbyście razem z ŁKSem chcieli opisywac takie kwiatki to wasze relacje były by na kilkanascie stron conajmniej.Pozdrawiam normalnych!
Na wstępie zaznaczę, że od nas od wielu lat nikt oficjalnie nie wypowiadał się na tym forum
Wdajecie się w dyskusję z jakimiś pokemonami piszecie c*** wi o czym niejednokrotnie nie mając pojęcia i niejednokrotnie sami pierdoląc głupoty nie tyczy się to tylko zacytowanego gościa z KSZO ale ogólnie z całego województwa

co do tej wypowiedzi
chłopie mienicie sie chuliganami i Ty piszesz że akcje nasze są na jedno auto?
Jakbyś miał jaja jak byłeś niejednokrotnie w którymś z tych aut wysiadł byś i się napierdalał a nie palił wrotki i strugał kozaka w internecie
Mówisz, że nie ma o czym pisać? za to Wy jak obiliscie jednego chłopaka od nas w Daleszycach wtedy wielki halo robiliscie i było o czym pisać ?
fakty są niezaprzeczalne
jechaliście na Lech-Śląsk spiedalaliście przed nami
2x z Kielc spierdalaliście przed nami
wracaliście z zakopanego spierdalaliście przed nami i nie pisz o jednym aucie bo dobrze wiesz ile pogoniliśmy jeśli nie wiesz to może kolegą z innych fur było się wstyd przyznać.
3x w ostatnim czasie po waszych wyjazdach wjechaliśmy do Ostrowca lejąc po pizdach komu nie udało się uciec
i nie ucz nas chuliganki i nie spinaj się i nie mów nam co mamy robić bo będziemy robili na was akcje kiedy i na ile osób będziemy mieli ochotę a przede wszystkim pewność, że jesteście bez policji. Nawet na wyjazd zgody do Kielc nie potraficie bez ogona przyjechać oficjalnie reklamując wyjazd jakbyście się bandą nie mogli zebrać i może raz wjechać nam do miasta. Jeśli tego nie potraficie uczcie sie od zgodowiczów bo oni mają chęci i jakoś nie mamy problemu się z nimi spotykać.

Co do typa z Granatu,Włoszczowy to nawet tego nie komentuje ale przyjdzie kiedyś taki wyjazd, że niestety dla was zabraknie Wam policyjnej eskorty i zobaczymy czy tacy silni będziecie jak przed komputerami

tyle z naszej strony nie musicie odpisywać i odpocznijcie może trochę od tego komputera
MKS KORONA KIELCE

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 16.12.2013, 14:43

Nikt wam nie odbiera tego wielkiego plusa za te "mega" akcje...przed meczem z Lechem też wjechaliśmy bez balastu a was zero,to stwierdziliscie ze za wczesnie i nikt sie nie rozpisywał.dzwonilismy czy po meczu macie chec,to tez nie.to były święta wiec po wyjezdzie każdy zawinął do domu,chyba nie sądzisz że te 100osób "uciekło do domu" przed wami.wjechaliście 15minut póżniej w 8 aut i jedyne co narobiliście to przypału.3 osoby na stacji nawet po liściu nie wyłapały.dwa wasze auta łapią psy,dwa nasze też zresztą.poszły tel że jestescie w pół godz zbieramy się z powrotem,dzwonimy żebyscie poczekali w pół drogi ale wam jak zwykle nie pasowało.to są wasze wjazdy do nas,chyba żeby pozwiedzac chociaż tu nie ma co...ile razy czekaliśmy na was pod Kielcami i was zero i nikt nic nie pisze!koniec polemiki z mojej strony bo i tak macie "swoją racje" jak zawsze zresztą.

janek_
Posty: 100
Rejestracja: 30.04.2007, 17:35

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: janek_ » 16.12.2013, 23:41

KSZO GANG pisze:Nikt wam nie odbiera tego wielkiego plusa za te "mega" akcje...przed meczem z Lechem też wjechaliśmy bez balastu a was zero,to stwierdziliscie ze za wczesnie i nikt sie nie rozpisywał.dzwonilismy czy po meczu macie chec,to tez nie.to były święta wiec po wyjezdzie każdy zawinął do domu,chyba nie sądzisz że te 100osób "uciekło do domu" przed wami.wjechaliście 15minut póżniej w 8 aut i jedyne co narobiliście to przypału.3 osoby na stacji nawet po liściu nie wyłapały.dwa wasze auta łapią psy,dwa nasze też zresztą.poszły tel że jestescie w pół godz zbieramy się z powrotem,dzwonimy żebyscie poczekali w pół drogi ale wam jak zwykle nie pasowało.to są wasze wjazdy do nas,chyba żeby pozwiedzac chociaż tu nie ma co...ile razy czekaliśmy na was pod Kielcami i was zero i nikt nic nie pisze!koniec polemiki z mojej strony bo i tak macie "swoją racje" jak zawsze zresztą.
To samo dotyczy waszej ucieczki z flaga pojebani rozbojnicy gdzie waliliscie na czolowke z tirem a nikomu nie byloby wesolo gdyby doszlo do tragedii takze tak juz szczerze i bez spinki to STRACH WAM ROZUM ODBIERA wiec pomyslcie nad tym.

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 17.12.2013, 23:58

Podobno się tu nie wypowiadacie więc po c*** wylewa tu swoje "mądrosci" kolejny pokemon...W Kilcach byliśmy na tyle przed meczem zeby normalnie wejsc a nie 4godz przed.krymy przejeły nas dopiero w centrum,zresztą jak zobaczyli że pod KSZO nikogo nie ma to odrazu dostali sraki że coś nie halo.Poza tym ciężko w biały dzień wjechać w ok25aut do miasta przed meczem niezauważonym.No ale 100 obsrała się jednego herosa od was,ja j**** zostałes kretynem roku brawo!Pytam się kiedy się ustawiliście na nas jak jechaliśmy ekipą badż chociaż w 30-40osób żeby pierdolić smuty że nie podejmujemy walki,a jeżdzimy po wszystkich waszych okolicznych wichurach i nietylko?!Zbieranina z miasta heh,przyjedz pomieszkaj zobaczysz jak jest "pieknie".Nie raz spierdalaliście z Ostrowca czy to w kilka,czy w jedno auto i nikt o tym nie pisze.Lista do prawdziwych okazji do popisania sie z waszej strony jest długa i wtedy jakoś was nigdy nie było!Chcecie dalej się siłowac przez monitor zapraszam na priv bo nie kazdy ma ochote czytac...
P.S.flaga PJ&ŚR jest Pyrusów więc nie pisz bzdur,ale w jednym się zgodze lepsze k**** macie w Kielcach!

zabijaka
Posty: 45
Rejestracja: 18.10.2010, 09:02

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: zabijaka » 18.12.2013, 10:09

Widzisz jakim jestes idiotą bo juz nie idzie wytrzymac jak piszecie te swoje farmazony.Ostatnio ilu was było na wyjezdzie w Zakopanym.Wracając z tego wyjazdu czyja jest wina ze na te 40 osob jak zobaczyliscie nasze auta to kazde auto spierdolilo w swoja strone i kazde bylo ganiane osobno bo cala grupa sie posraliscie zaprzeczysz moze?CO jestescie na wyjezdzie zawsze w rozmowie z Wami telefonicznej mozna uslyszec ze ganialismy ultrasów a nie Was.Teraz pytanie u Was jak dostanie ktos w głowe a nie jestt w Waszej zajebistej bandzie juz nie jest Kszokiem?Bo u nas takich cudów nei ma Korona to Korona!!Nie oszmieszaj sie piszac ile mielismy okazji,bo podlicz sobie Wasze okazje do starcia z nami wieksza banda w ostatnich powiedzmy 2 latach to zobaczysz,ze Wy sie błazniliscie na kazdym kroku ale nikt z tego afery nie robil!!!!

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 18.12.2013, 13:12

MKS KORONA KIELCE pisze: Co do typa z Granatu,Włoszczowy to nawet tego nie komentuje ale przyjdzie kiedyś taki wyjazd, że niestety dla was zabraknie Wam policyjnej eskorty i zobaczymy czy tacy silni będziecie jak przed komputerami

tyle z naszej strony nie musicie odpisywać i odpocznijcie może trochę od tego komputera
Strach się bać Waszej "bandy". Każdy kto miał z Wami do czynienia wyobraź sobie, że nie chowa się w domu pod kołdrą. Bez pozdrowień.
.

GB'26
Posty: 35
Rejestracja: 22.04.2011, 17:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: GB'26 » 20.12.2013, 12:46

janek_ pisze:Powiedzielismy wam ze do poki nie bedziecie podejmowali walki kiedy sie na was ustawiamy to nie ma mowy o jakichs lesnych tancach bo albo macie ekipe ktora jezdzi i sie chce bic albo zbieranine z miasta ktora reaguje na haslo "bijeta sie z Kielcami"
Przecież wy odmawiacie każdemu kto złoży propozycję harców, nie dotyczy to tylko KSZO...

MKS KORONA KIELCE
Posty: 5
Rejestracja: 16.12.2013, 14:09

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: MKS KORONA KIELCE » 20.12.2013, 15:36

kibolek1983 pisze:
MKS KORONA KIELCE pisze: Co do typa z Granatu,Włoszczowy to nawet tego nie komentuje ale przyjdzie kiedyś taki wyjazd, że niestety dla was zabraknie Wam policyjnej eskorty i zobaczymy czy tacy silni będziecie jak przed komputerami

tyle z naszej strony nie musicie odpisywać i odpocznijcie może trochę od tego komputera
Strach się bać Waszej "bandy". Każdy kto miał z Wami do czynienia wyobraź sobie, że nie chowa się w domu pod kołdrą. Bez pozdrowień.
to ciekawe jak to się dzieje, że w ostatnich latach mamy kilkanaście walk w większości na terenie i warunkach rywali. Pokaz mi ekipy co tak często sparują oczywiście nie chodzi mi tu o bandy pokroju Widzewa,Ruchu,Lecha czy Legi...
Jak ktoś jest kalkulatorem i chce walczyć kiedy im się podoba a nie jak jest do tego okazja(przykładowo są przejazdem przez Kielce) to my z takimi ekipami się nie ustawiamy.
Nie robimy z siebie c*** wie kogo, wiemy gdzie nasze miejsce ale niektórzy piszą,p******* głupoty a c**** wiedzą i sami reprezentują tzn nic sobą nie reprezentują zgrywając przy tym wielkich chuliganów
MKS KORONA KIELCE

Maciek2
Posty: 39
Rejestracja: 08.11.2013, 16:10

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Maciek2 » 20.12.2013, 16:52

Mieliście możliwość zmierzyć się z KSZO podczas waszego ostatniego powrotu z Gdyni to co wam przeszkodziło.

MKS KORONA KIELCE
Posty: 5
Rejestracja: 16.12.2013, 14:09

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: MKS KORONA KIELCE » 20.12.2013, 17:30

Maciek2 pisze:Mieliście możliwość zmierzyć się z KSZO podczas waszego ostatniego powrotu z Gdyni to co wam przeszkodziło.

Nam nic, przystaliśmy na ich propozycję.

ich nie pytasz czemu nigdy nie chcą się bić jak na nich się ustawiamy ? chyba, że jesteś z Ostrowca to lepiej o tym wiesz niż ktokolwiek inny
MKS KORONA KIELCE

JakZłapiemyPołamiemy
Posty: 29
Rejestracja: 16.09.2012, 18:15

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: JakZłapiemyPołamiemy » 20.12.2013, 17:35

dobrą walkę rozgrywacie na necie, narazie remis :)

pRoTeStant
Posty: 31
Rejestracja: 06.11.2013, 00:39

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: pRoTeStant » 20.12.2013, 17:36

Miałem nie odpisywac ale post KSZO GANG "połechtał" mnie tak,ze aż klikne w ta klawierke:D KSZO GANG masz racje pisząc o zasadach forum,tyle ze ja jestem z Kielc,dlatego pisze to co wiem. Ale ja nie o tym,prawda jest taka ze od zawsze byliście bici przez Korone,robicie wszystko co tylko mozliwe aby cała kibicowska Polska postrzegała was przez pryzmat waszego ostatniego spotkania. Jestescie na tyle zdesperowani w swojej propagandzie ze nawet w youtubie umiesciliscie filmik z lasu tak aby przypadkiem nikt nie zapomniał. Mozesz byc pewien ze absolutnie nie opowiadam sie za Koroną,wszystkie moje posty sa tylko i wyłacznie moją prywatną opinią.

zabijaka
Posty: 45
Rejestracja: 18.10.2010, 09:02

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: zabijaka » 20.12.2013, 17:49

Proponuje skonczyc juz ta napinke,bo wszystko pkazuje rzeczywistość i jej niestety drogie sasiadki nie przeskoczycie.Zarzucajac nam ze odmawiamy walk,wystarczy zrobic wglad w rzeczywistosc i popatrzec ile walk mielismy na przełomnie ostatnich 2 lat,a ile Kszo czy inna ekipa z wojewodztwa i dziekuje na tym to trzeba zakonczyc.Kszo mialo wiele razy mozliwosc spotkania sie z nami,ale zawsze byli ale ich nie było,albo mielimy problemy z psami hehe.Dziekuje DObranoc

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KurzaW@gin@ » 20.12.2013, 18:22

wstawcie fotki obu ekip to porównamy potencjał :)

Konrad_
Posty: 18
Rejestracja: 19.01.2010, 16:24

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Konrad_ » 21.12.2013, 10:26

KurzaW@gin@ pisze:wstawcie fotki obu ekip to porównamy potencjał :)
hahahahahhaha no rozjebał. no my to sie dzisiaj zbieramy bo fotograf juz umówiony :)hahaha

Ostry90
Posty: 18
Rejestracja: 08.12.2013, 18:51

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Ostry90 » 21.12.2013, 17:03

KurzaW@gin@ pisze:wstawcie fotki obu ekip to porównamy potencjał :)
Niech wsadzą fotki na jakimś znanym kibicowskim profilu na fb. Ta ekipa która zbierze więcej lajków ma lepszą bandę drogą demokracji i to zakończy spinę.

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 21.12.2013, 21:50

Korona wygrała jednak,w doliczonym czasie bramke strzelił o dziwo "Marek Koniarek" z Kielc...heh

pRoTeStant
Posty: 31
Rejestracja: 06.11.2013, 00:39

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: pRoTeStant » 21.12.2013, 22:02

KSZO GANG pisze:Korona wygrała jednak,w doliczonym czasie bramke strzelił o dziwo "Marek Koniarek" z Kielc...heh

Dobre:D musze przyznać,bardzo dobre:D

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 21.12.2013, 23:34

MKS KORONA KIELCE pisze:
Maciek2 pisze:Mieliście możliwość zmierzyć się z KSZO podczas waszego ostatniego powrotu z Gdyni to co wam przeszkodziło.

Nam nic, przystaliśmy na ich propozycję.

ich nie pytasz czemu nigdy nie chcą się bić jak na nich się ustawiamy ? chyba, że jesteś z Ostrowca to lepiej o tym wiesz niż ktokolwiek inny
:)!tylko tak to skwituje

MKS KORONA KIELCE
Posty: 5
Rejestracja: 16.12.2013, 14:09

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: MKS KORONA KIELCE » 22.12.2013, 13:47

MKS KORONA KIELCE pisze:
kibolek1983 pisze:
MKS KORONA KIELCE pisze: Co do typa z Granatu,Włoszczowy to nawet tego nie komentuje ale przyjdzie kiedyś taki wyjazd, że niestety dla was zabraknie Wam policyjnej eskorty i zobaczymy czy tacy silni będziecie jak przed komputerami

tyle z naszej strony nie musicie odpisywać i odpocznijcie może trochę od tego komputera
Strach się bać Waszej "bandy". Każdy kto miał z Wami do czynienia wyobraź sobie, że nie chowa się w domu pod kołdrą. Bez pozdrowień.
to ciekawe jak to się dzieje, że w ostatnich latach mamy kilkanaście walk w większości na terenie i warunkach rywali. Pokaz mi ekipy co tak często sparują oczywiście nie chodzi mi tu o bandy pokroju Widzewa,Ruchu,Lecha czy Legi...
Jak ktoś jest kalkulatorem i chce walczyć kiedy im się podoba a nie jak jest do tego okazja(przykładowo są przejazdem przez Kielce) to my z takimi ekipami się nie ustawiamy.
Nie robimy z siebie c*** wie kogo, wiemy gdzie nasze miejsce ale niektórzy piszą,p******* głupoty a c**** wiedzą i sami reprezentują tzn nic sobą nie reprezentują zgrywając przy tym wielkich chuliganów
Moja odpowiedz kierowana była do GB'26 źle zacytowane a nie da się edytować
MKS KORONA KIELCE

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 22.12.2013, 23:28

NAPRZÓD JEDRZEJÓW JESIENIĄ :

WSZYSTIE MECZE NA WYJAZDACH

Pogoń Staszów 38
ŁKS Łagów 12
Sparta Kazimierza Wielka 17
Unia Sędziszów 23
AKS Busko Zdrój 22
Klimontowianka Klimontów 13
Lubrzanka Kajetanów 14
Czarni Połaniec 18
Spartakus Daleszyce 10
Orlęta Kielce 14
Hetman Włoszczowa(stadion: Wierna Małogoszcz) 43
Orlicz Suchedniów 17
Partyzant Radoszyce 20
Skała Tumlin 20

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 24.12.2013, 02:48

pRoTeStant pisze:Jestescie na tyle zdesperowani w swojej propagandzie ze nawet w youtubie umiesciliscie filmik z lasu tak aby przypadkiem nikt nie zapomniał.
Z tego co pamiętam filmik umieścił obserwator ze Stalówki. Słabego masz informatora szefie.
.

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KurzaW@gin@ » 24.12.2013, 11:04

kibolek1983 pisze:
pRoTeStant pisze:Jestescie na tyle zdesperowani w swojej propagandzie ze nawet w youtubie umiesciliscie filmik z lasu tak aby przypadkiem nikt nie zapomniał.
Z tego co pamiętam filmik umieścił obserwator ze Stalówki. Słabego masz informatora szefie.
to Ty masz słabego informatora. Filmik umieścił typ z KSZO na swoim koncie na ... fotka.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lordfisher, wp08, zgredos i 536 gości