www.warhouse.pl

Kibicowska Wielkopolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 19.01.2014, 19:54

A myślisz ze Falubaz nie był świadomy sytuacji w Toruniu , i po pierwszym razie zerwał zgode ?
to były lata 90 ...
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu



Waluta
Posty: 55
Rejestracja: 08.11.2010, 18:48

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Waluta » 19.01.2014, 21:24

Michał***24 pisze:Tylko Górnik jadąc do Torunia miał świadomość jaka sytuacja obecnie w Toruniu i tak na prawdę skoro na Apatorze kuleje od x czasu ten aspekt to czego oczekiwali przecież Apator sam potwierdzał że od x czasu praktycznie w tych sprawach nie działali.A 2 pytanie Apator był przy tej akcji?Rozumie że chodzi o sytuacje przed mostem<korek<
Apator Toruń - Stal Gorzów

GÓRNIK KONIN gościnnie pojawiamy się w 8osób (2auta) młodego składu na meczu żużla. Po meczu z Apatorem (ich 2auta) jedziemy na osiedle koszary i ganiamy paru Elanowców uciekają do klatki, potem ruszamy na osiedle Rubinkowo gdzie już wyłapuję jeden oklep reszta go zostawia i się zrywa. Po tej akcji wracamy w kierunku Konina SAMI w 2auta KSG przez Toruń przed mostem chyba głównym w Toruniu na światłach otwiera jednemu z naszych aut Elana dzwi kierowca odpiera atak wychodząc wysypuję się reszta Górnika Konin napastnicy uciekają do swojego auta i się zamykają w nim!!! MY nie pozostajemy bierni i gdy odmawiają otwarcia dzwi rozpierdalamy wszystkie szyby z nóg i pięśći oprucz tylnej i wyciagamy ich przez rozjebane okna. Całą akcje widzi reszta ekipy z Elany, która stała z tyłu w korku 7aut wybiegają dochodzi do konfrontacji na ich korzyść gdyż ich było więcej jedno auto od nas się ulatnia przed rozjebaniem auta. Elana w zamian wybija w jednym aucie naszym szybę, rachunki wyrównane z autami!

A co do twojego pytania czy był Apator przy tej sytuacji była jedna osoba w aucie nie wysiadła tylko się gapiła. Dokładnie chodzi o to że Apator nie pomógł naszym chłopaszkom po przypale z psami. Po tej sytuacji zakończyły się kontakty.
http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/waluty/currency.html?gclid=CJyR94ir1LMCFYta3godLjwAVg

Michał***24
Posty: 163
Rejestracja: 23.05.2010, 15:47

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Michał***24 » 19.01.2014, 22:16

FALUBAZ ULTRAS pisze:A myślisz ze Falubaz nie był świadomy sytuacji w Toruniu , i po pierwszym razie zerwał zgode ?
to były lata 90 ...
Nie no masz racje zle to zabrzmiało chodziło mi bardziej na zasadzie że na dzień dzisiejszy Górnik jest solidną ekipą w stosunku do Apatora jeżeli chodzi o o sprawy sportowe.Nawet nie skłamie jak powiem że dużo lepszą.A co do was podziw że w tak nie długim okresie zrobiliście na Falubazie taką robotę.Chodzi o całokształt stadionowy.Według mnie chyba jedna z najlepszych ekip która w ost latach zrobiła nie jeden krok do przodu a kilka.

citizen
Posty: 77
Rejestracja: 24.12.2008, 20:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: citizen » 20.01.2014, 12:03

wszystkowiedzący pisze:Leszno ma tradycje wielokulturowe i zmiana pana nie powodowała tam jakiś wielkich rozruchów. Przez ostatnie 500 lat władzę sprawowali Niemcy, Żydzi i Polacy. Leszno było też największym ośrodkiem reformacji w Wielkopolsce, czego przykładem jest Kościół pw. św. Jana Chrzciciela (dawny Zbór Braci Czeskich), czy Synagoga niedaleko Narutowicza. Polacy od lat pracowali tam dla Żydów i przede wszystkim Niemców, więc łatwiej też przychodziła tam germanizacja.

Dalej wątku nie będę ciągnął, bo to temat kibicowski krypto-gryzoniu-antyLech z Drogi Dębińskiej.

Większych debilizmów niż to co napisałeś dawno nie czytałem ,antifa w Lesznie - wiadomo rozpierdalają każde spotkanie spod znaku narodowego w Lesznie ,czy to Święto Niepodległości ,czy rocznicę Powstania WLKP czy Dzień Żołnierzy Wyklętych (niebawem kolejne obchody - te z poprzednich lat możesz w necie poszukać) które zawsze jakoś tutaj obchodzimy. Podobnie spotkania "Historia w kinie" gdzie jak wiadomo wpada zawsze antifa i rozpierdala całą imprezę.

Żydów tak jak napisałeś codzień co drugą ulicę mijam w myckach ,podobnie niemców - mamy tutaj sklepy Nur fur deutsche itp itd.

Nie to co w Gostyniu skąd mniemam ,że klikasz - syf ,bezrobocie ,randki w Mc Donaldach w Lesznie gdzie roi się od PGS czy zakupy w Galerii czy innym Obi i zapierdalanie zakładowymi autobusami do roboty w Lesznie, bo w Twojej metropolii aż roi się od miejsc w których pracujecie "u siebie". I póżniej wpadacie na jakieś leszczyńskie disco typu Heaven czy inny Demon i z okrzykiem "j**** Lyszno" wesołymi samochodami wracacie na swoje smutne jak p**** gostyńskie rewiry.

No ale przynajmniej jesteście czyści rasowo. Nie to co zgermanizowane i zażydzone anarchistyczne Leszno.

wszystkowiedzący
Posty: 9
Rejestracja: 05.01.2014, 20:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: wszystkowiedzący » 20.01.2014, 19:09

Nie jestem z Gostynia tylko z miasta, do którego wy całymi tabunami na studia zasuwacie :)

Leszno i praca :) Kłoda ma więcej sensownych miejsc pracy, niż całe Leszno :)

Z Żydami i Niemcami odniosłem się do historii i te dane są do zweryfikowania. Leszno przez 500 lat było niemieckie i nic tego nie zmieni.

Odnieś się jeszcze do Cyganów, którzy razem ze starymi komuchami robią w mieście co chcą. Leszno to miasto wymarłe i nic tego nie zmieni. Zdolni wyjeżdżają gamonie i elementy sitw zostają.

Tematu sceny kibicowskiej w Lesznie nie będę poruszał, bo nie ma o czym mówić, co przy mieście 75 tyś. jest żenadą. Poziom mnie więcej 15-tysięcznego Grodziska.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 20.01.2014, 19:20

citizen, żenującym jest wypominanie komuś, że pochodzi z miasta w którym nie ma pracy to raz. Dwa, skoro was ten Gostyń tak boli... telefony do odpowiednich osób znacie i wyjaśnijcie im w twarz, iż nie życzycie sobie wizyt Gostynian w waszych mc donaldach:)
Na koniec napiszę, że nie tylko w Gostyniu, Rawiczu czy Kościanie wiedzą, że Leszno to największe pipy w Wielkopolsce i niesmaczno-napinkowy post pana citizena niejako to potwierdził.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Yahoo
Posty: 50
Rejestracja: 28.02.2007, 10:42
Lokalizacja: Leszno

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Yahoo » 20.01.2014, 21:10

Specjalnie się zarejestrowałeś, żeby oświecić swoim wpisem użytkowników tego forum?? nie wiem po c*** ta dyskusja o Historii miasta, w wątku kibicowskim?? kogoś interesuje to poczytać całość i znaleźć odpowiedni temat na taką dyskusje. O sprawach kibicowskich zostało wiele już napisane i każdy żyjący w Tym mieście zna swoje miejsce w szeregu czy się to komuś podoba czy nie.

Za miasta wypisywać takie głupoty chętnie bym poczytał czemu w WLKP jest w obecnej chwili tak mało działających ekip. Był okres, że na lokalnych drużynach i buraczanych ligach działo się wiele.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 20.01.2014, 21:21

Kolego, nikogo nie obraziłem, więc nie sraj mi tu chujami.
Może ogarnij swojego kolegę citizena, bo trochę przypał tak się przyznawać, że do miasta wam wjeżdżają i robią co chcą te cytuję: bezrobotne wieśniaki z Gostynia. No i te 'wasze' mc donaldy i dyskoteki...
Właśnie o to cała afera, że w realu niby znacie swoje miejsce w szeregu i notoryczna kupa w majtach, natomiast w necie już tak niekoniecznie. Dobrze was podsumował kolega wszystkowiedzący, Nic więcej do dodania.
Dobra usatysfakcjonuję Cię; zarejestrowałem się aby dojebać hools Unii Leszno. W realu nikt wam rady dać nie może, więc co mi pozostało jak nie ponapinać się na Was na necie. Miej się dobrze.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Yahoo
Posty: 50
Rejestracja: 28.02.2007, 10:42
Lokalizacja: Leszno

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Yahoo » 20.01.2014, 22:23

gościa który tam wypisywał nie znam i mi nie pisz, że to mój kolega pokaż mi wpisy kiboli Unii w necie którzy się napinają?? jakoś nie widzę takowych więc nie obrażaj ja Ciebie nie obraziłem !!

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: nochal-80 » 20.01.2014, 23:27

Można coś więcej o Legionie Piła? Niezła marka w kibicowskim światku, nigdy nie słyszałem złego słowa na nich w Polsce a i wiele osób z Lecha mówiło że gdyby nie Piła w ciężkich czasach mogło być nie ciekawie. Starsi kibice mieszkający w Pile mówią że 20 lat temu była tam Zawisza?

I jeszcze coś na temat FC Rawicz?

Jeśli można oczywiście to tylko prośba.

kovalus
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2013, 12:07

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: kovalus » 21.01.2014, 01:50

Właśnie mógłby ktoś opisać historię Piły? Kiedyś był tam Lech, Zawisza i Pogoń. Teraz dominacja Legionu jest niebywała.

citizen
Posty: 77
Rejestracja: 24.12.2008, 20:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: citizen » 21.01.2014, 11:27

Banti pisze:citizen, żenującym jest wypominanie komuś, że pochodzi z miasta w którym nie ma pracy to raz. Dwa, skoro was ten Gostyń tak boli... telefony do odpowiednich osób znacie i wyjaśnijcie im w twarz, iż nie życzycie sobie wizyt Gostynian w waszych mc donaldach:)
Na koniec napiszę, że nie tylko w Gostyniu, Rawiczu czy Kościanie wiedzą, że Leszno to największe pipy w Wielkopolsce i niesmaczno-napinkowy post pana citizena niejako to potwierdził.

Zgodzę się co do tych kilkunastu ludzi z ekipy z Gostynia bo akurat tego nikt nie musi udowadniać.

Co do Rawicza i Kościana - daj Pan spokój.

Tymczasem przemknę przez miasto bokiem,żeby mnie jakiś cygan lub ktoś z antify nie dojechał.

Michał***24
Posty: 163
Rejestracja: 23.05.2010, 15:47

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Michał***24 » 21.01.2014, 14:45

Legion Piła+Szwadron Gostyń razem tworzą bardzo duży potencjał nawet same nie wspomagjąc się Poznaniem są wstanie bardzo dużo zrobić kto widział ich ten wie ile potrafią.A co do Gostynia to już w ogóle fenomen że w tak nie dużej miejscowości jest wstanie zebrać taką ekipę/

wszystkowiedzący
Posty: 9
Rejestracja: 05.01.2014, 20:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: wszystkowiedzący » 21.01.2014, 18:55

nochal-80 pisze:Można coś więcej o Legionie Piła? Niezła marka w kibicowskim światku, nigdy nie słyszałem złego słowa na nich w Polsce a i wiele osób z Lecha mówiło że gdyby nie Piła w ciężkich czasach mogło być nie ciekawie. Starsi kibice mieszkający w Pile mówią że 20 lat temu była tam Zawisza?

I jeszcze coś na temat FC Rawicz?

Jeśli można oczywiście to tylko prośba.
Tematu Piły nikt nie poruszy. Zawisza była.

Rawicz, to już przeszłość. Na przełomie wieków odeszła ekipa, która była z Kolejorzem na dobre i na złe, przeszło 20 lat. Mimo odległości.

Pogromco cyganów - nawet pół pseudobramki w lanserskim Demonie macie z Kościana :) Agent Tomek :)

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: nochal-80 » 22.01.2014, 10:49

Dlaczego tematu Piły nikt nie poruszy? Ja właśnie pytam bo mało informacji o nich. A co się stało z Zawiszą w Pile całkiem upadła? Bywałem w Pile na 2-4 miesiące w roku to spotkałem sporo osób z Legii ale żadna z nich nie należało do Spokrewnionych (czy teraz Legijnej Wielkopolski) Dlaczego Legion Piła akurat połączył się z Szwadronem Gostyń? I czy to prawda że kontakty na linii Legion - a inne FC okoliczne Lecha ( Trzcianka, Czarnków, Budzyń, Chodzież) są słabe tzn Legion patrzy na nich z góry i nie za bardzo ich szanuje gdyż nie mają ekipy H i słabo jeżdżą?

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 22.01.2014, 14:52

nochal-80 pisze:Dlaczego tematu Piły nikt nie poruszy? Ja właśnie pytam bo mało informacji o nich. A co się stało z Zawiszą w Pile całkiem upadła? Bywałem w Pile na 2-4 miesiące w roku to spotkałem sporo osób z Legii ale żadna z nich nie należało do Spokrewnionych (czy teraz Legijnej Wielkopolski) Dlaczego Legion Piła akurat połączył się z Szwadronem Gostyń? I czy to prawda że kontakty na linii Legion - a inne FC okoliczne Lecha ( Trzcianka, Czarnków, Budzyń, Chodzież) są słabe tzn Legion patrzy na nich z góry i nie za bardzo ich szanuje gdyż nie mają ekipy H i słabo jeżdżą?
Ty to jesteś kolego światowy i zajebiście poinformowany. Mieszkałeś w Warszawie, bywałeś w Pile i spotykałeś tam miejscową Legię:) Bez obrazy, ale może już wyjdź z tego tematu i popytluj sobie o Zachodniopomorskim czy tam skąd jesteś.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

manto23
Posty: 6
Rejestracja: 08.01.2014, 19:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: manto23 » 22.01.2014, 16:49

Co do Rawicza jak tam wygląda na obecną chwile? Ravia Rawicz to wymarła ekipa? Bo na miejscowym Kolejarzu nic się chyba nie dzieje. Jak wygląda w Środzie Wlkp.? Polonia coś działa? czy tylko Fc Środa Wlkp.

manto23
Posty: 6
Rejestracja: 08.01.2014, 19:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: manto23 » 22.01.2014, 16:50

Było zapytanie o Wrześnie z tego co wiem, Victoria Września nie działa, a Fc Września też nie jest w najlepszej formie.

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 22.01.2014, 17:56

manto23 pisze: Fc Września też nie jest w najlepszej formie.
Co masz na myśli?

stevewonder
Posty: 4
Rejestracja: 01.11.2013, 03:27

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: stevewonder » 22.01.2014, 18:16

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w Wągrowcu ?? Fc Lecha chyba tam nie ma a jak są to pewnie incognito , jest tam ciągle FC Widzewa??

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 22.01.2014, 18:24

stevewonder pisze:Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w Wągrowcu ?? Fc Lecha chyba tam nie ma a jak są to pewnie incognito , jest tam ciągle FC Widzewa??
Post miesiąca

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: nochal-80 » 22.01.2014, 23:25

Banti pisze:
nochal-80 pisze:Dlaczego tematu Piły nikt nie poruszy? Ja właśnie pytam bo mało informacji o nich. A co się stało z Zawiszą w Pile całkiem upadła? Bywałem w Pile na 2-4 miesiące w roku to spotkałem sporo osób z Legii ale żadna z nich nie należało do Spokrewnionych (czy teraz Legijnej Wielkopolski) Dlaczego Legion Piła akurat połączył się z Szwadronem Gostyń? I czy to prawda że kontakty na linii Legion - a inne FC okoliczne Lecha ( Trzcianka, Czarnków, Budzyń, Chodzież) są słabe tzn Legion patrzy na nich z góry i nie za bardzo ich szanuje gdyż nie mają ekipy H i słabo jeżdżą?
Ty to jesteś kolego światowy i zajebiście poinformowany. Mieszkałeś w Warszawie, bywałeś w Pile i spotykałeś tam miejscową Legię:) Bez obrazy, ale może już wyjdź z tego tematu i popytluj sobie o Zachodniopomorskim czy tam skąd jesteś.
Jak się ma ponad 30 dyszki na karku, pracuję się jako przedstawiciel handlowy (mieszkałem w Warszawie kilka lat nie z własnego wyboru) i babcię w Pile to co? Tak jak ktoś napisał że takie drużyny jak Legia czy Widzew mające mega bum w latach 90 mogą mieć fanów wszędzie jak Widzew w Drezdenku czy Wałczu. Mam znajomych, rodzinę w Pile także poznałem ich osobiście, większość z nich to rodowici Pilanie a inni to studenci PWSZ i lokalnego UAM-u. Wierzysz czy nie to nie moja sprawa. Po prostu chciałem się więcej o Pile i jej kibicowskiej historii. Jak ktoś jest obeznany to piszcie tu lub na priv.

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 23.01.2014, 00:41

nochal-80 pisze:
Banti pisze:
nochal-80 pisze:Dlaczego tematu Piły nikt nie poruszy? Ja właśnie pytam bo mało informacji o nich. A co się stało z Zawiszą w Pile całkiem upadła? Bywałem w Pile na 2-4 miesiące w roku to spotkałem sporo osób z Legii ale żadna z nich nie należało do Spokrewnionych (czy teraz Legijnej Wielkopolski) Dlaczego Legion Piła akurat połączył się z Szwadronem Gostyń? I czy to prawda że kontakty na linii Legion - a inne FC okoliczne Lecha ( Trzcianka, Czarnków, Budzyń, Chodzież) są słabe tzn Legion patrzy na nich z góry i nie za bardzo ich szanuje gdyż nie mają ekipy H i słabo jeżdżą?
Ty to jesteś kolego światowy i zajebiście poinformowany. Mieszkałeś w Warszawie, bywałeś w Pile i spotykałeś tam miejscową Legię:) Bez obrazy, ale może już wyjdź z tego tematu i popytluj sobie o Zachodniopomorskim czy tam skąd jesteś.
Jak się ma ponad 30 dyszki na karku, pracuję się jako przedstawiciel handlowy (mieszkałem w Warszawie kilka lat nie z własnego wyboru) i babcię w Pile to co? Tak jak ktoś napisał że takie drużyny jak Legia czy Widzew mające mega bum w latach 90 mogą mieć fanów wszędzie jak Widzew w Drezdenku czy Wałczu. Mam znajomych, rodzinę w Pile także poznałem ich osobiście, większość z nich to rodowici Pilanie a inni to studenci PWSZ i lokalnego UAM-u. Wierzysz czy nie to nie moja sprawa. Po prostu chciałem się więcej o Pile i jej kibicowskiej historii. Jak ktoś jest obeznany to piszcie tu lub na priv.
To po co tu dupe zawracasz? Zapytaj tych rodowitych Pilan co są za Legią

Marceliano
Posty: 23
Rejestracja: 07.04.2012, 12:59

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Marceliano » 23.01.2014, 01:05

stevewonder pisze:Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w Wągrowcu ?? Fc Lecha chyba tam nie ma a jak są to pewnie incognito , jest tam ciągle FC Widzewa??
Bez kitu Steve to napisał...

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: nochal-80 » 23.01.2014, 11:18

Jeśli chodzi o Legię to mają swój FC Legijna Wielkopolska a jeśli chodzi o Widzew również mają ale nie pamiętam czy FC WLKP czy FC Poznań no i wiadomo Kalisz bastion Widzewa. Jeśli pamięć mnie nie myli to Widzew miał zgodę z Lechem w największym rozkwicie RTS-u także wiele osób na pewno przeszło na stronę do Widzewa ale to pewnie jednostki nie zorganizowane. Nie ma co ukrywać WLKP jest Lech z wyjątkiem Kalisza.

beny33
Posty: 66
Rejestracja: 18.01.2013, 20:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: beny33 » 23.01.2014, 11:30

Zolpidem pisze:Dziwna sytuacja z tym Lechem, widzę że jednym zarzuca się nierozważność i stratę na rzecz Widzewa, a drugi FC traci flagę praktycznie bezkarnie i cisza w temacie.

Po drugie, widział ktoś w WLKP Legię, albo Widzew? Ci drudzy podobno chociaż jakiś baner reklamowy wykupili co świecił o tym że istnieją, poza tym oba albo mają dobry bunkier, albo lecą niezła fikcją i koloryzacją.
Typowe polskie zachowanie - nie znam tematu ale się wypowiem.

Mała część Kalisza, Opatówek, Koźminek, okoliczne miejscowości działają, jeżdżą. W barwach też nie boją się chodzić bo niestety ale nie ma kogo się bać. Nie chcę spinać pośladów ale kto w południowej Wielkopolsce ma im zagrozić? FC Ostrów? Ostrzeszów? Kępno? Daj pan spokój :)
UMIESZ LICZYĆ? LICZ KALORIE!

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: duchtrybun » 23.01.2014, 16:02

beny33, chętnie dowiem się liczb, w jakich te bastiony :) Widzewa pojawiają się na meczach u siebie i wyjazdach.

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 23.01.2014, 16:04

beny33 pisze:
Mała część Kalisza, Opatówek, Koźminek, okoliczne miejscowości działają, jeżdżą. W barwach też nie boją się chodzić bo niestety ale nie ma kogo się bać. Nie chcę spinać pośladów ale kto w południowej Wielkopolsce ma im zagrozić? FC Ostrów? Ostrzeszów? Kępno? Daj pan spokój :)
Tak Widzew śmiga w barwach po Wielkopolsce, a po Poznaniu też sobie chodzą czy dopiero tak za 2 lata jak przejmą Rataje albo Winogrady?

manto23
Posty: 6
Rejestracja: 08.01.2014, 19:10

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: manto23 » 23.01.2014, 17:03

Edward1488: Chodzi mi o ich działalność przeciez nie o ekipe "h" :)

beny33
Posty: 66
Rejestracja: 18.01.2013, 20:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: beny33 » 23.01.2014, 17:21

Edward1488 pisze:
beny33 pisze:
Mała część Kalisza, Opatówek, Koźminek, okoliczne miejscowości działają, jeżdżą. W barwach też nie boją się chodzić bo niestety ale nie ma kogo się bać. Nie chcę spinać pośladów ale kto w południowej Wielkopolsce ma im zagrozić? FC Ostrów? Ostrzeszów? Kępno? Daj pan spokój :)
Tak Widzew śmiga w barwach po Wielkopolsce, a po Poznaniu też sobie chodzą czy dopiero tak za 2 lata jak przejmą Rataje albo Winogrady?
Wielkopolska to tylko Poznań i okolice? Tak się składa, że pracowałem kiedyś w Koźminku i bardzo często można zauważyć chłopaków w barwach. Tak samo jest w Opatówku i okolicach. Ale co Ty możesz wiedzieć siedząc w Poznaniu i mając klapki na oczach.
UMIESZ LICZYĆ? LICZ KALORIE!

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: duchtrybun » 23.01.2014, 17:31

Ponawiam prośbę - przedstaw jakieś liczby.

Tak się składa, że wsie typu Koźminek nie mają żadnego startu do takiego Ostrowa. To tak jakby napisać, że Warta ustawia się na Lecha w Poznaniu. :)

altgr
Posty: 306
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: altgr » 23.01.2014, 17:40

Ja jestem strasznie ciekaw liczb, niech ktos zapyta o kazdy fc Widzewa i osiedle Lodzi w jakiej pojawili sie na jednym konkretnym wyjezdzi. Zsumujecie liczbe i okaz sie, ze bylo ich 2 x wiecej. Poprostu Widzew nie potrafi dalej zrozumiec, ze nie da sie wszedzie rzadzic i robic konkretne liczby, bo poprostu sami siebie przeliczacie. Macie bardzo duzo konkretnych fc i nie ma sie co bawic w jakies naprawde slabe i pokazywac na sile ich sile(zdjecia Widzewiakow z Wielkopolski czy Poludnia bez zamazanych twarzy dostepne na necie z roznych spotkan w knajpach, meczy i tak dalej - szalu nie ma, wiekszosc to sympatycy pilki i nie dziwne, ze niektorym fc przewodza....dziewczyny).
ŁKS Łódź Polska !

Waluta
Posty: 55
Rejestracja: 08.11.2010, 18:48

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Waluta » 23.01.2014, 17:54

beny33 pisze:
Zolpidem pisze:Dziwna sytuacja z tym Lechem, widzę że jednym zarzuca się nierozważność i stratę na rzecz Widzewa, a drugi FC traci flagę praktycznie bezkarnie i cisza w temacie.

Po drugie, widział ktoś w WLKP Legię, albo Widzew? Ci drudzy podobno chociaż jakiś baner reklamowy wykupili co świecił o tym że istnieją, poza tym oba albo mają dobry bunkier, albo lecą niezła fikcją i koloryzacją.
Typowe polskie zachowanie - nie znam tematu ale się wypowiem.

Mała część Kalisza, Opatówek, Koźminek, okoliczne miejscowości działają, jeżdżą. W barwach też nie boją się chodzić bo niestety ale nie ma kogo się bać. Nie chcę spinać pośladów ale kto w południowej Wielkopolsce ma im zagrozić? FC Ostrów? Ostrzeszów? Kępno? Daj pan spokój :)
Piszesz to jako fan KKS Kalisz czy Widzewa?
http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/waluty/currency.html?gclid=CJyR94ir1LMCFYta3godLjwAVg

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Edward1488 » 23.01.2014, 18:18

beny33 pisze:
Edward1488 pisze:
beny33 pisze:
Mała część Kalisza, Opatówek, Koźminek, okoliczne miejscowości działają, jeżdżą. W barwach też nie boją się chodzić bo niestety ale nie ma kogo się bać. Nie chcę spinać pośladów ale kto w południowej Wielkopolsce ma im zagrozić? FC Ostrów? Ostrzeszów? Kępno? Daj pan spokój :)
Tak Widzew śmiga w barwach po Wielkopolsce, a po Poznaniu też sobie chodzą czy dopiero tak za 2 lata jak przejmą Rataje albo Winogrady?
Wielkopolska to tylko Poznań i okolice? Tak się składa, że pracowałem kiedyś w Koźminku i bardzo często można zauważyć chłopaków w barwach. Tak samo jest w Opatówku i okolicach. Ale co Ty możesz wiedzieć siedząc w Poznaniu i mając klapki na oczach.
Tak sie sklada, że jestem z pogranicza WLKP, a nie z Poznania

beny33
Posty: 66
Rejestracja: 18.01.2013, 20:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: beny33 » 23.01.2014, 18:59

Waluta pisze:
beny33 pisze:
Zolpidem pisze:Dziwna sytuacja z tym Lechem, widzę że jednym zarzuca się nierozważność i stratę na rzecz Widzewa, a drugi FC traci flagę praktycznie bezkarnie i cisza w temacie.

Po drugie, widział ktoś w WLKP Legię, albo Widzew? Ci drudzy podobno chociaż jakiś baner reklamowy wykupili co świecił o tym że istnieją, poza tym oba albo mają dobry bunkier, albo lecą niezła fikcją i koloryzacją.
Typowe polskie zachowanie - nie znam tematu ale się wypowiem.

Mała część Kalisza, Opatówek, Koźminek, okoliczne miejscowości działają, jeżdżą. W barwach też nie boją się chodzić bo niestety ale nie ma kogo się bać. Nie chcę spinać pośladów ale kto w południowej Wielkopolsce ma im zagrozić? FC Ostrów? Ostrzeszów? Kępno? Daj pan spokój :)
Piszesz to jako fan KKS Kalisz czy Widzewa?
Piszę to jako fan Widzewa mieszkający aktualnie w "bastionie" Lecha.
UMIESZ LICZYĆ? LICZ KALORIE!

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: kibic75 » 23.01.2014, 19:37

nochal-80 pisze:Jeśli chodzi o Legię to mają swój FC Legijna Wielkopolska a jeśli chodzi o Widzew również mają ale nie pamiętam czy FC WLKP czy FC Poznań no i wiadomo Kalisz bastion Widzewa. Jeśli pamięć mnie nie myli to Widzew miał zgodę z Lechem w największym rozkwicie RTS-u także wiele osób na pewno przeszło na stronę do Widzewa ale to pewnie jednostki nie zorganizowane. Nie ma co ukrywać WLKP jest Lech z wyjątkiem Kalisza.
Lech nie miał nigdy zgody z Widzewem,miał z Łks-em w latach 80-tych.

stevewonder
Posty: 4
Rejestracja: 01.11.2013, 03:27

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: stevewonder » 23.01.2014, 20:53

Moją wiedzę czerpie z tego że do Wągrowca jezdze na wakacje i nie widze tych barw a o Widzewie tam kiedyś słyszałem, najlepiej wyśmiać , po proszę o ile to możliwe o odpowiedz , z góry dziękuje.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: mms » 23.01.2014, 21:47

altgr pisze:Ja jestem strasznie ciekaw liczb, niech ktos zapyta o kazdy fc Widzewa i osiedle Lodzi w jakiej pojawili sie na jednym konkretnym wyjezdzi. Zsumujecie liczbe i okaz sie, ze bylo ich 2 x wiecej. Poprostu Widzew nie potrafi dalej zrozumiec, ze nie da sie wszedzie rzadzic i robic konkretne liczby, bo poprostu sami siebie przeliczacie. Macie bardzo duzo konkretnych fc i nie ma sie co bawic w jakies naprawde slabe i pokazywac na sile ich sile(zdjecia Widzewiakow z Wielkopolski czy Poludnia bez zamazanych twarzy dostepne na necie z roznych spotkan w knajpach, meczy i tak dalej - szalu nie ma, wiekszosc to sympatycy pilki i nie dziwne, ze niektorym fc przewodza....dziewczyny).
Nie rozwalajmy wątku, łódzkimi wymianami zdań. Bo na ŁKSie mimo małej ilości fc też macie słabe fc (Zgierz, Tomaszów). Nikt z nas nie twierdzi że nasz fc z Wlkp jest niebywale mocny i chuligańsko nastawiony. Ale też nie można pisać bzdur że Widzewa nie ma w Wielkopolsce, tym bardziej że mamy swoje miasta w tym województwie. Nikt też nie musi wyglądać 2x2 z mordą kryminalisty, ważne że chłopaki jeżdżą na mecze i niektórzy działają w inny sposób niż chuligański ku chwale Widzewa. Liczby też nie są powalające, bo nikt nie twierdzi że jest nas tam setki, tysiące czy miliony. Chłopaki jeżdżą w miarę możliwości, a liczba kilkadziesiąt osób z wielkopolskich miast na naszym meczu w Poznaniu jest na pewno zadowalająca. To tak ogólnikowo po części napisałem, bo zaraz jakieś edwardy, duchytrybun czy inne pizdo wyjce będą kłapać dziobem.

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: duchtrybun » 23.01.2014, 22:21

Jakie miasta?

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Kibicowska Wielkopolska

Post autor: Banti » 23.01.2014, 22:57

Opatowek - 1000 mieszkancow, Kozminek jakies 4 kola... w calej gminie:) Czy wy panowie na pewno o tych aglomeracjach rozmawiacie?
Jeden byl na wakacjach, drugi jest przedstawicielem handlowym, trzeci mieszka w bastionie ale jest za Widzewem.
W temacie o Zachodniopomorskim jeszcze lepsze kwiatki:]
Ogolnie tematy o tych dwoch wojewodztwach rozpoczete dla beki i na mega bece sie koncza. Jest moc.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kibol32, misiekacab, MonteGreen, umulung, WITEK123 i 576 gości