Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 01.03.2016, 14:09

Bo ta ewolucja "układu" to w dużej mierze efekt wyodrębnienia się na sektorach grup "h". Albo inaczej - te tradycyjne "zgody" to pozostałość czasów, gdy albo było się kibicem (kibolem), albo nie, a dla identyfikacji grupy wystarczyła sama nazwa klubu. Zmierza to trochę w kierunku zachodnim. Tam zresztą niezbyt kumają te nasze niuanse, pojedyncze znajomości, układy i "oficjalne" przyjaźnie.



leniwiec
Posty: 710
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: leniwiec » 01.03.2016, 14:24

jestemzbandy pisze:Zaglebie nie mialo zgody z Pogonia
Poważnie ?

A pierwsze polskie układy z tego co pamiętam to Wisła z Zagłębiem, Śląsk z Zagłębiem, Ruch z Lechem i HZL.

pZS
Posty: 6
Rejestracja: 09.08.2015, 21:42

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pZS » 01.03.2016, 18:42

Zagłębie miało zgodę z Pogonią w latach 1994-1996.

czajnik_widzew
Posty: 54
Rejestracja: 16.02.2014, 19:07

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: czajnik_widzew » 04.03.2016, 17:17

lsz, ciekawie piszesz, odnośnie naszego "układu" z Lechem. Mieliśmy go my, teraz ma, ŁKS, ale jakże inne są to układy. Lech-RTS to był właśnie pakt o nieagresji, a Lech-ŁKS to już "aktywny" układ.

Układ różni się od zgody chyba tylko tym, że, nie wywieszane są flagi, ani nie chodzi się w barwach układowicza (generalnie, bo wyjątki są). Układ jest dla kumatych, a zgoda dla całej rzeszy :)

Ene due rabe
Posty: 652
Rejestracja: 28.11.2015, 20:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ene due rabe » 04.03.2016, 21:28

lsz pisze:( ...)
teraz pytanie za 100punktów: czy przez najblizsze 10lat powstanie jakakolwiek zgoda nie poprzedzona układem? troche "zielonych" moglbym postawic na to, że NIE.
Ja bym poszedł jeszcze dalej .
Czy przez najbliższe 10 lat wogole dojdzie do jakiś spektakularnych przemian na mapie zgod ??
Kiedyś sytuacja zmieniała się dynamicznie. O nowych przyjazniach decydował często jeden mecz , jakiś wspólny wróg , czy np względy geograficzne (a bo fajnie mieć kogoś w danej okolicy ) . Teraz wszystko jest bardziej statyczne , większość ekip działa sama , nie ma meczów kadry które kiedyś były takim zwierciadłem kto z kim trzyma . Ciekawe czy w najbliższym czasie coś w tej materii się zmieni, i z czego tak naprawde wynikało "ogarniecie" tego tematu po latach 90 i ustabilizowanie swoich zgod przez większość ekip na długie lata....
Historia nie kłamie ....

RODOWICI ŁODZIANIE !

morisson
Posty: 26
Rejestracja: 18.02.2016, 18:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: morisson » 05.03.2016, 05:07

jeśli można by było nazwać czymś spektakularnym przybicie układu/zgody Wisły z Resovią to obstawiał bym że to może być jedna z nielicznych zmian, chyba że Lech przybije zgodę z ŁKSem, od razu zaznaczam że są to tylko luźne moje przemyślenia bez spiny.

WIDZEWSKAduma
Posty: 97
Rejestracja: 25.08.2015, 10:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WIDZEWSKAduma » 05.03.2016, 09:58

kat. pisze:Bo ta ewolucja "układu" to w dużej mierze efekt wyodrębnienia się na sektorach grup "h". Albo inaczej - te tradycyjne "zgody" to pozostałość czasów, gdy albo było się kibicem (kibolem), albo nie, a dla identyfikacji grupy wystarczyła sama nazwa klubu. Zmierza to trochę w kierunku zachodnim. Tam zresztą niezbyt kumają te nasze niuanse, pojedyncze znajomości, układy i "oficjalne" przyjaźnie.
Czy ja wiem czy akurat tego nie kumają , tam niekiedy układy mają poszczególne grupy (nawet ultrasowskie), podczas gdy reszta kibiców ma wyjebane w to, więc pod tym względem u nich chyba jest jeszcze większy burdel niz u nas

Ene due rabe
Posty: 652
Rejestracja: 28.11.2015, 20:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ene due rabe » 05.03.2016, 13:19

UdusiłemŻonę pisze:Pierwsza oficjalna ustawka w europie odbyła się w.?
Trójmiasto 1997?
W Europie to wątpie....
miedzy innymi ktos wspominał na tym forum w innym temacie o ''awanturze'' między Feyenordem a Ajaxem z 97r. Walka odbyła sie przy trasie na polu, i to też mozna zaliczać jako ustawke , bo biły sie 2 konkretne grupy z tych ekip i wczesniej było to pewnie jakoś ustalane. Nie wiem czy wczesniej tez takie akcje w NL sie działy ale mysle ze tak...

Generalnie nie zapominajmy ze nie jestesmy zadnym prekursorem kibolstwa ani chuliganki w Europie i takie umowione walki zeby coś wyjasnic mogly sie odbywac duzo wczesniej w Anglii Holandii czy nawet we Włoszech...
Historia nie kłamie ....

RODOWICI ŁODZIANIE !

Bażant
Posty: 189
Rejestracja: 20.08.2015, 16:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bażant » 05.03.2016, 13:21

Ja mam pytanie do kogoś z Wysp Brytyjskich . Jak w Anglii wyglądają wyjazdy kibicowskie ? Jest mecz powiedzmy Arsenal - Liverpool i jak kibice Liverpoolu organizują wyjazd ? Jadą wszyscy razem pociągiem , autokarami , samochodami czy każdy sobie jedzie jak chce , idzie przed meczem do pabu w Londynie , wypija kilka piw z kibicami Arsenalu idzie sobie w szaliczku razem z nimi na mecz bez żadnej eskorty ?

AJAX AMSTERDAM
Posty: 172
Rejestracja: 15.01.2010, 11:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: AJAX AMSTERDAM » 05.03.2016, 13:49

Ene due rabe pisze:
UdusiłemŻonę pisze:Pierwsza oficjalna ustawka w europie odbyła się w.?
Trójmiasto 1997?
W Europie to wątpie....
miedzy innymi ktos wspominał na tym forum w innym temacie o ''awanturze'' między Feyenordem a Ajaxem z 97r. Walka odbyła sie przy trasie na polu, i to też mozna zaliczać jako ustawke , bo biły sie 2 konkretne grupy z tych ekip i wczesniej było to pewnie jakoś ustalane. Nie wiem czy wczesniej tez takie akcje w NL sie działy ale mysle ze tak...

Generalnie nie zapominajmy ze nie jestesmy zadnym prekursorem kibolstwa ani chuliganki w Europie i takie umowione walki zeby coś wyjasnic mogly sie odbywac duzo wczesniej w Anglii Holandii czy nawet we Włoszech...
Koniec lat 80-tych poczatki 90-tych,byly juz umawiane walki.W tamtych czasach gospodarz meczu tylko,czekal na przyjezdnych,pod stadionem bo wiadomo bylo,ze goscie wjada na obiekt z kopyta.Awantury byly zawsze duze,bo druzyny przyjezdne zjawialy sie,przewaznie w konkretnych liczbach.

AJAX AMSTERDAM
Posty: 172
Rejestracja: 15.01.2010, 11:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: AJAX AMSTERDAM » 05.03.2016, 13:51

Mowa o Holandii,oczywiscie.

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mancunian » 05.03.2016, 15:18

typ z Cardiff opisywal w swojej ksiazce ze juz w latach 70 potrafili sie ustawic miedzy swoimi grupami, by wyjasnic jakies animozje. Co do wyjazdow, co ktos tam pytal. Kazdy jezdzi swoimi sposobami. Sa busy kibicowskie, ekipy wynajmuja sobie transport i jada razem. Sa busy klubowe, sa pociagi, sa samochody, nawet samoloty.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 05.03.2016, 21:53

WIDZEWSKAduma pisze:Czy ja wiem czy akurat tego nie kumają , tam niekiedy układy mają poszczególne grupy (nawet ultrasowskie), podczas gdy reszta kibiców ma wyjebane w to, więc pod tym względem u nich chyba jest jeszcze większy burdel niz u nas
Nie kumają przeistaczania układów w "oficjalną" przyjaźń, różnic pomiędzy nimi itd. właśnie z powodów, o których sam napisałeś - wielość grup w obrębie klubu, które czasem prowadzą niezależną zgodowo-układową politykę. Ale i u nas bywają / bywały sympatie ultrasowskie, których nie podzielili <h> albo sympatie /znajomości pewnych FC. Na razie "góra" decyduje o układach i zgodach ekipy jako całości, ale pewne zachodnie trendy czasem się pojawiają i mogą się w przyszłości nasilić.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wypityjanusz » 06.03.2016, 10:46

Ś.P Dolcan Ząbki to FC Legii, Polonii czy działają na własną rękę ?
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Widzew Chojny
Posty: 40
Rejestracja: 28.08.2014, 22:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Widzew Chojny » 06.03.2016, 11:03

wypityjanusz pisze:Ś.P Dolcan Ząbki to FC Legii, Polonii czy działają na własną rękę ?
Legii

Bartekkibic
Posty: 76
Rejestracja: 01.07.2013, 18:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bartekkibic » 06.03.2016, 12:10

Czy kibice Broni próbują w jakikolwiek sposób utrudniać Radomiakowi granie na stadionie Broni?
Jak nie atakujemy my to akatują oni!

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 06.03.2016, 12:42

Dolcan był oczywiście prolegijny i postrzegany jako FC, ale na własnym podwórku działał raczej na własne konto, pamiętam przez mgłę jakąś akcję z przyjezdnymi, której Legia nie brała na siebie.

dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dziecko armageddonu » 06.03.2016, 13:08

kat. pisze:
WIDZEWSKAduma pisze:Czy ja wiem czy akurat tego nie kumają , tam niekiedy układy mają poszczególne grupy (nawet ultrasowskie), podczas gdy reszta kibiców ma wyjebane w to, więc pod tym względem u nich chyba jest jeszcze większy burdel niz u nas
Nie kumają przeistaczania układów w "oficjalną" przyjaźń, różnic pomiędzy nimi itd. właśnie z powodów, o których sam napisałeś - wielość grup w obrębie klubu, które czasem prowadzą niezależną zgodowo-układową politykę. Ale i u nas bywają / bywały sympatie ultrasowskie, których nie podzielili <h> albo sympatie /znajomości pewnych FC. Na razie "góra" decyduje o układach i zgodach ekipy jako całości, ale pewne zachodnie trendy czasem się pojawiają i mogą się w przyszłości nasilić.
w Polsce nie wiem czy to przejdzie, nie wyobrażam sobie sytuacji że np ultrasi dwóch klubów mają zgodę a chuligani kose, przecież przy pierwszej okazji doszłoby do wewnetrzego konfliktu i zapewne obiciu ultrasów. Na zachodzie mamy wiekszą publike, mniejszy procent skrajnych kibiców itd.. dlatego takie rzeczy przechodzą, u nas prędko raczej do tego nie dojdzie

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Averno » 06.03.2016, 14:50

Chyba tylko Ksp kojarze z Polski ze mieli taka sytuacje. Grupa brudasow, miala swoje wlasne kontakty z innymi brudami np; z Torpedo Mińsk, i nie uznawali wiekszosci zgod Ksp. Zanim zaczal sie konflik, to jednak funkcjonowaly obie grupy.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 06.03.2016, 14:56

Wiadomo, że to daleka perspektywa, musiałby być odpowiedni poziom, pełne stadiony itd. Ale zobaczcie, jak szybko zmieniły się klimaty na reprze, bojkoty - niebojkoty, i nagle kibolstwo znalazło się w głębokiej defensywie. Mieliśmy już, na razie incydentalne, sytuacje, że nawet pikniki nie chcą podporządkować się stanowisku "góry", jak choćby na Wiśle.

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ;) » 06.03.2016, 20:57

Mam pytanie, czy Cracovia od czasów prehistorycznych, czyli dobrze działającej Triady na kadrze ustawiała się na kogoś, robiła jakąkolwiek akcję? Nie mam tu na myśli swojego podwórka typu ganianie za Wisłą, czy Hutnikiem, ew. Unią Tarnów z Tarnovią, tylko na kogoś załóżmy z zupełnie innego regionu. Wyłączając pajacowanie z Polonią w Warszawie, jak przyjeżdżają typu akcja na grafy Legii po nocy, chodzi mi o stricte sportowe akcje JG :)

Ene due rabe
Posty: 652
Rejestracja: 28.11.2015, 20:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ene due rabe » 06.03.2016, 21:12

;) pisze:Mam pytanie, czy Cracovia od czasów prehistorycznych, czyli dobrze działającej Triady na kadrze ustawiała się na kogoś, robiła jakąkolwiek akcję? Nie mam tu na myśli swojego podwórka typu ganianie za Wisłą, czy Hutnikiem, ew. Unią Tarnów z Tarnovią, tylko na kogoś załóżmy z zupełnie innego regionu. Wyłączając pajacowanie z Polonią w Warszawie, jak przyjeżdżają typu akcja na grafy Legii po nocy, chodzi mi o stricte sportowe akcje JG :)
Swego czasu razem z ŁKSem sprawili tęgie lanie Widzewiakom . Który to był rok i jaka okazja to ktoś starszy by musiał napisać...
Historia nie kłamie ....

RODOWICI ŁODZIANIE !

Ene due rabe
Posty: 652
Rejestracja: 28.11.2015, 20:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ene due rabe » 06.03.2016, 21:15

Sory za ppp ale nie można edytować . Chodziło Tobie o znacznie późniejsze czasy - JG , czyli moja odpowiedź do Twojego wpisu się jakby nie odnosi...
Historia nie kłamie ....

RODOWICI ŁODZIANIE !

Łysenko
Posty: 46
Rejestracja: 11.06.2015, 20:35

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Łysenko » 07.03.2016, 12:15

Kogo/czego dotyczy flaga "AHMED" wywieszania na Górniku/Wisłoce ?

MacMac
Posty: 115
Rejestracja: 05.05.2013, 18:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: MacMac » 07.03.2016, 12:42

UdusiłemŻonę pisze:Dlaczego wszystkie ekipy miały oprawy dt Historii Roja? Sponsorowal to ktoś?
Nie wiem czy wszystkie akurat Roja, Żołnierzy Wyklętych prędzej. W końcu taki, a nie inny dzień obchodziliśmy 1 marca więc logiczne, że z nawiązaniem do tego ale może ktoś tam dostał wsparcie finansowe. Lechia np. dostała propozycje zasponsorowania swojej oprawy, ale odmówili ;)

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 07.03.2016, 14:51

Lysy88 pisze:Kogo/czego dotyczy flaga "AHMED" wywieszania na Górniku/Wisłoce ?
Gościa z KSW. Derbowi rywale twierdzą, że to Arab.

independentfanatic
Posty: 88
Rejestracja: 18.11.2015, 19:09
Lokalizacja: Wellington

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: independentfanatic » 07.03.2016, 16:24

Averno pisze:Chyba tylko Ksp kojarze z Polski ze mieli taka sytuacje. Grupa brudasow, miala swoje wlasne kontakty z innymi brudami np; z Torpedo Mińsk, i nie uznawali wiekszosci zgod Ksp. Zanim zaczal sie konflik, to jednak funkcjonowaly obie grupy.
MTZ Ripo Minsk (dzisiejszy Partizan Minsk) jak juz.
Lysy88 pisze:Kogo/czego dotyczy flaga "AHMED" wywieszania na Górniku/Wisłoce ?
Jak to kogo? Ahmeda. ;)

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 08.03.2016, 14:03

Wydaje mi się, że łatwiej było wprost zapytać czy w ekipie Wisłoki udzielał się arab niż zadawać głupkowate pytanie kogo dotyczy transparent próbując wywołać temat, który najwyraźniej Cię trapi.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 08.03.2016, 14:48

Zbyszko_z_Bogdańca pisze:Wydaje mi się, że łatwiej było wprost zapytać czy w ekipie Wisłoki udzielał się arab niż zadawać głupkowate pytanie kogo dotyczy transparent próbując wywołać temat, który najwyraźniej Cię trapi.
k...co za dyskusja, od teraz każda ekipa wystawia świadectwa polskości do XVII wieku włącznie, tylko żeby się nie okazało ilu znajdzie się Polaków o imionach Szymon, Dawid, Olgierd itp, potomków Kozaków, Tatarów, Ormian, Karaimów, Litwinów, Białorusinów, Ukraińców, o zgrozo Żydów...potem ile i komu babć zgwałcili rosyjscy lub niemieccy żołnierze, albo banderowcy, potem kogo rodzice/dziadkowie w ogóle pracowali za komuny państwowych przedsiębiorstwach (wszyscy do wyj...komuniści), potem ilu rodziców głosowało na po i tak dalej...w każdym młynie komisja weryfikacyjna blond włosów, koloru oczu, wzrostu, ilości zębów itp...

koleś udzielał się na Wisłoce i ch...Wam do tego, mi daleko do Biało-Zielonych w Dębicy ale tutaj paranoja oddziału CSI kibice.net sięga zenitu..

no chyba że ktoś ma czysto polskie imię i nazwisko jak Romuald Rajs....
TYBET JEST SERBSKI

AroStomil
Posty: 123
Rejestracja: 19.12.2008, 19:55
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: AroStomil » 08.03.2016, 15:41

Nisc grubo przesadzasz z tą wyliczanką. Uważasz że arab biegający w ekipie to coś normalnego i powszechnego na polskiej scenie kibicowskiej? Nie dziw się że chłopaki mają z tym problem. Również daleko mi do Wisłoki ale w tym środowisku trzeba liczyć się z takimi dyskusjami. Do paranoi jednak daleko.

A gdyby okazało się że czołowa postać z ekipy X jest np. pedałem to też byś napisał "udziela się na "X" i c*** wam do tego" ? Po to jest forum by dyskutować!

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: holendrowie i beldzy » 08.03.2016, 16:29

nisc wie wszystko najlepiej, może Polaków wyjeżdżających na wyspy nazywać "discopolo", a jak ty nazwiesz go z tego powodu "ścierką" to jakiś zaprzyjaźniony admin da ci bana.
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oldfreak » 08.03.2016, 16:43

AroStomil dobrze napisał.
Wstyd na całą Polskę.Śmiali się z Polonii że tam antifa,ale Polonia pogoniła antife.Tymczasem Wisłoka nie pogoniła typa bo sie umiał bić i był przydatny?Ideały poszły na bok?
Gotyk śmiejesz się z ludzi ze gimbaza czerpie wiedzę z kibice.net a sam tu przesiadujesz i dużo sie udzielasz.
Nisc...Cygan z Arki był cyganem?:)

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zupełnie Zielony. » 08.03.2016, 17:18

To jest ostatni wpis mój wpis na ten temat.
Chłopak jeździ (ł) od 15 lat bez przerwy, sam ma wiecej wyjazdów (+ na zgody) niż pewno wszyscy krzykacze razem wzięci. Nie bez kozery pojawiły się transy na KSG, ROWie i Siarce. Od tylu lat nikomu to nie przeszkadzało tym bardziej że na wielu fotach był dobrze widoczny na czele ujecia i nikomu nawet by to do głowy nie przyszło. Też moglibyśmy przypomniec pewnej ekipie że miał szefa cygana w swojej ekipie ale po co?
Najbardziej szokuje fakt, że ci którzy tutaj się plują na co dzień jarają się murzyńską muzyką i nie widzą w tym nic złego że biali robią z siebie zwykłe małpy.
Zajmijcie się swoimi ekipami do których zresztą najczęsciej sie nie pucujecie (za kim jesteście).
ps. Na tym forum udzielam się nieznacznie i na ogół w towrzystwie starszych forumowiczów z którymi można normalnie porozmawiac (powspominac).

Korzystając z okazji mam pytanie do starszych osób z Chełma. Prosze przybliżyć mi działalność kibicowską Granicy Chełm. Czy to są te same (jak rozumie w sędziwym już wieku) osoby które kibicują Chełmiance. Jak to wszytsko wyglądało z kibicowskiego punktu widzenia? Mile widziane jakieś foto Granicy na które w latach 90tych można było się natknąć.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 08.03.2016, 18:34

Mnie to akurat wali, kto biega w KSW, jest to ich sprawa, różne ekipy miały w swej historii różne "grzechy" tego typu i różnie sobie z nimi poradziły. Gość pytał, to mu odpowiedziałem, temat zresztą niedawno się przewijał. To do Nisca, choć w sumie nie wiem, do kogo odnosi jego emocjonalny post.

UdusiłemŻonę - wyobraź sobie, że cyganie pojawiali się w przeszłości w wielu ekipach, inna sprawa, że zazwyczaj ich kariera kibicowska nie była długa.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Averno » 08.03.2016, 21:16

Porównując słuchanie muzyki, jako kontrargument, do biegania razem z arabusem :) to jest takie tępe, że tylko uśmiech politowania, się pojawia, szkoda komentować więcej.
Mój arab, to dobry arab....Prawdziwą hańba białej rasy, jest Twoje zachowanie i hipokryzja z tego płynąca.

psychopig
Posty: 170
Rejestracja: 26.02.2007, 18:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: psychopig » 08.03.2016, 22:05

Jak dla mnie, Ty gibający się w rytm czarnych - koko dżambo, niczym się nie różnisz.
Obrazek

Nivek
Posty: 59
Rejestracja: 20.04.2015, 16:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Nivek » 09.03.2016, 01:13

Trapi mnie z kim wogóle jako Polak mogę "latać" ?
Chodzi mi o narodowości ? - Ormiane itd. ?
Trapi mnie to w c*** :D

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Emigrant64 » 09.03.2016, 01:37

Nivek pisze:Trapi mnie z kim wogóle jako Polak mogę "latać" ?
Chodzi mi o narodowości ? - Ormiane itd. ?
Trapi mnie to w c*** :D
Hehe z Polakami tylko ;) w ogole temat bekowy dość. A wpis kibica Wisłoki to jiż w ogóle. Tłumaczy nam ze od dawna był na fotkach i dlatego ze nikt nie zwrocil wczesniej uwagi to jest to 'spoko arab' hehe
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

Andrew88
Posty: 454
Rejestracja: 18.06.2010, 01:06
Lokalizacja: Paris/Pkz

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Andrew88 » 09.03.2016, 02:11

Masakra.... jesli to prawda to wstyd w c***. Ja rozumiem zachód,tam biegaja wszyscy nawet kurdy :) ale zeby u nas jakis ciapak byl w ekipie? ten swiat schodzi na psy.

P.S. Nie obchodzi ile ma wyjazdow,postow na k net czy zaliczonych panienek.
P.S. 2 - Na Resovii tez biega ciapak remi czy jak mu tam,latwo idzie znalesc na pejsbuku aktywny do dzisiaj haha

Łysenko
Posty: 46
Rejestracja: 11.06.2015, 20:35

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Łysenko » 09.03.2016, 03:05

Żeby nie było, pytanie nie miało na celu wywołać żadnej wojny, nie wiedziałem o co kaman z tą flagą więc zapytałem. Jednak, że ciapak dorobił się flagi w polskiej ekipie, tego już nie zrozumiem. 15 lat temu nie było na nich parcia ? Bo zdaje mi się, że było na podobnym poziomie jak i teraz, o ile nie większym, oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, asmodeL, cybertomanek, GreenwichMeanTime, jano80, kce, kivloff, kumitsu, Łukasz1920, passion-wear.pl, pf8, umulung, W.F.H. i 256 gości